Konto JAKŻE Osobiste
Typ kontaROR
Otwórz konto naKonto JAKŻE Osobiste Alior Bank

Promocja Alior Bank Konto JAKŻE Osobiste: to jedynie skrócony opis promocji Alior Bank Konto JAKŻE Osobiste, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto JAKŻE Osobiste, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Promocja Alior Bank - Konto Jakże Osobiste do 240 zł po aktywacji korzyści Zwrot 1% za płatności mobilne. Poza premią Konto Jakże Osobiste Alior to także oferta dla osób, które poszukują darmowego konta po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Konto Jakże Osobiste Alior to również wspomniany pakiety 10 korzyści, z którymi uzyskasz podwyższone oprocentowanie, nie zapłacisz za wypłaty z bankomatów w Polsce lub za granicą albo też zyskasz zwrot za płatności kartą.

Poznaj opinie o koncie Jakże Osobistym Alior Bank i innych produktach banku.

 

Pakiet Korzyści

Konto Jakże Osobiste umożliwia klientowi własną personalizację oferowanych usług i wybranie tych, których w danym momencie potrzebujemy najbardziej.

W standardzie otrzymujesz 2 darmowe usługi + 3,50 zł miesięczne za każdą następną (nieobowiązkowe) - sprawdź pakiet korzyści, który otrzymujesz razem z kontem Jakże Osobistym Alior Bank:

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą – bez dodatkowych opłat pobieranych przez Alior Bank;
 • przelewy natychmiastowe - pakiet 5 bezpłatnych internetowych przelewów natychmiastowych
 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – zyskaj więcej i podnieś oprocentowanie na swoim koncie oszczędnościowym;
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni – korzystaj za swojego limitu na koncie przez 10 dni w miesiącu i nie płać odsetek od zadłużenia do 1000 zł;
 • 👉zwrot 1% za płatności telefonem – do 20 zł miesięcznie, ciesz się zwrotem 1% za płatności telefonem (Blik, HCE i Android Pay, Apple Pay i HCE) w stacjonarnych sklepach i punktach usługowych.
 • ubezpieczenie w podróży za granicą – skorzystaj z szerokiej ochrony w trakcie podróży zagranicznych. Ubezpieczenie pokryje m.in. koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, zagubienie bagażu czy pomoc prawną.
 • program Mastercard priceless specials – dołącz do programu Mastercard priceless specials, zbieraj punkty za zakupy kartą do konta u partnerów programu i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance – zapewnij sobie ochronę fachowców w razie nieprzewidzianych wypadków. Pakiet assistance obejmuje ubezpieczenie: samochodowe, domowe oraz medyczne.
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych – przez bankowość internetową i mobilną.
 • powiadomienia - pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku.

 

Jak i kiedy korzystać z Pakietu Korzyści?

Pakiety korzyści podpięte pod Konto Jakże Osobiste Alior Bank możesz w prosty sposób wybierać i zmieniać za pośrednictwem nowej bankowości internetowej i mobilnej lub w placówkach Alior Banku. Korzyści możesz aktywować w dowolnym momencie - wybrane korzyści zaczną obowiązywać już od następnego dnia, z wyjątkiem z programu Mastercard® Priceless® Specials, którego aktywacja może zająć do 10 dni roboczych

Jeżeli zdecydujesz się na rezygnację z usługi, to przestaje ona być aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego, a jeżeli korzystasz na przykład z dwóch darmowych usług i rezygnujesz z jednej z nich przed końcem miesiąca aktywując inną usługę, to zapłacisz za nią 3,50 zł - warto o tym pamiętać.

Pakiet Korzyści najlepiej dobierać do indywidualnych potrzeb świadomie wybierając i na przyszłość wybierając te najkorzystniejsze, i tak:

 • jeżeli np. planujesz wyjazd wakacyjny za granice warto rozważyć aktywację pakietu darmowych wypłat z bankomatów za granicą, przydatne może być również ubezpieczenie podróżne;
 • jeśli spodziewasz się większego przypływu gotówki, warto rozważyć aktywację usługi oferującej wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
 • jeżeli przed Tobą większe zakupy to być warto aktywować 1% zwrotu za płatności mobilne;

Jak już wspomnieliśmy dwie usługi są bezpłatne, ale w uzasadnionych przypadkach być może warto aktywować kolejną - koszt 3,50 zł

 

Konto Jakże Osobiste - posumowanie

Konto Jakże Osobiste zastąpiło wycofane z oferty Konto Wyższej Jakości czy Konto Rozsądne (produkty te są oczywiście wciąż obsługiwane). Alior Bank w ten sposób chce uprościć ofertę i w możliwie najlepszy sposób promować nowe Konto Jakże Osobiste. O niektórych opłatach i korzyściach już wspomnieliśmy, wymieniamy je raz jeszcze w krótkim podsumowaniu.

Prowadzenie rachunku:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ w kwocie min. 1500 zł miesięcznie (10 zł jeśli nie),
 • 0 zł dla osób do 26. roku życia bez warunków;

Bankomaty:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Bank
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów "obcych" z włączonym pakietem korzyści (2,5 zł jeśli nie);
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą z włączonym pakietem korzyści (5 zł jeśli nie);

Przelewy:

 • 0 zł za przelewy elixir zlecane w ramach bankowości internetowej lub mobilnej;
 • przelew europejski SEPA 5 zł;
 • przelew międzynarodowy 30 zł;

Karty:

 • 0 zł obsługę karty po zapewnieniu transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł (5 zł jeśli nie);

Dodatkowo:

 • z pakietem korzyści podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
 • płatności BLIK, HCE, Google Pay i Apple Pay;
 • programy rabatowe i ubezpieczenia;

 

Alior Bank Konto JAKŻE Osobiste (skrót)

 

4.75 (4 opinie o Konto JAKŻE Osobiste Alior Bank)

Konto JAKŻE Osobiste Alior Bank opinie

🥇Aż do 720 zł premii pieniężnej za Konto Jakże Osobiste Alior Bank w promocji "Bankuj i zyskuj z kontem" https://bankomaniacy.pl/alior-bankujizyskuj/
👉Dodatkowe do 240 zł w formie 1% moneyback za płatności i pakiet 11 korzyści. [2021-03-22]

Z nami najlepiej edycja 6 i zgarnij do 400 zł premii od Alior Banku! [2021-01-16]

Sprawdź Konto Jakże Osobiste z premią! Aż do ⚡400 zł premii w piątej edycji promocji Alior Bank "Z nami najlepiej", a poza wysoką premią możesz także:
- 💸wypłacać środki z bankomatów za 0 zł w Polsce lub za granicą,
- 💰korzystnie ulokować wolne środki,
- 💳płacić kartą bez przewalutowania za granicą,
- 📲zgarniać zwroty za płatności mobilne,
oraz korzystać z innych korzyści w ramach pakietu korzyści Alior Bank, o których więcej na blogu oraz oczywiście na stronie promocji. [2020-11-19]

Polecamy promocję Z nami najlepiej, w zamian za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie warunków do zdobycia rekordowo wysoka premia do 300 zł w gotówce. [2020-06-03]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto JAKŻE Osobiste opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto JAKŻE Osobiste forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)