Najlepsze lokaty mobilne październik 2019 ranking lokat bankowych i porównywarka lokat o stałym oprocentowaniu z gwarancją BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) i pod nadzorem KNF (Komisja Nadzoru Finansowego).

W zestawieniu prezentujemy dostępne na rynku najlepsze mobilne lokaty bankowe. Możesz oczywiście również skorzystać z porównywarki lokat - użyj linków powyżej albo wyszukiwarki aby znaleźć interesujące Cię lokaty. Do każdej wyszukanej lokaty dołączamy krótki opis produktu, parametrów lokaty, wymagań lub procesu jej zakładania.

Nasz ranking lokat prezentuje różne depozyty. Jeżeli jednak w kategorii lokat mobilnych rankingu nie udało się znaleźć takich, które Cię interesują, prosimy o skorzystanie z linków, które znajdziesz w prawej strony ekranu, albo z wyszukiwarki.

 

Lokata MOBILNA
Getin Bank
Logo Getin Bank
🚩Otwórz konto do lokaty
Oprocentowanie

4,00%

limit lokat 1;
Okres

3 mies.

Kwota

500 - 20 000 PLN

Lokata Mobilna
Bank Millennium
Logo Bank Millennium
🚩Otwórz konto do lokaty
Oprocentowanie

2,25%

limit lokat 1;
Okres

3 mies.

Kwota

500 - 10 000 PLN

 

Najlepsze lokaty bankowe lokaty mobilne

Lokata mobilna - to lokata, którą uruchomisz z aplikacji mobilnej banku. Skąd pobrać aplikację mobilną? Najczęściej ze sklepu Play, ale sprawdź na stronie banku, w którym posiadasz konto.

Lokaty mobilne (depozyty mobilne) nie są nowością, mimo to często są wyżej oprocentowane niż tradycyjne lokaty bankowe, nierzadko różnica to nawet 2 czy 3 punkty procentowe na korzyść lokaty uruchamianej przez smartfona - lokaty takiej nie założysz w placówce banku, czy serwisie www. Niestety, z reguły istnieją górne ograniczenia na maksymalną kwotę depozytu dla lokat mobilnych - maksymalne kwoty to nie więcej niż 10.000 zł.

Dlaczego banki oferują wyższe oprocentowanie na lokacie mobilnej? Bo jest to dobry sposób na promowanie aplikacji mobinej banku. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć osobę, która nie posiada co najmniej jednego telefonu komórkowego. Banki o tym wiedzą i dltego promują lokaty mobilne - klient, który skorzysta z aplikacji mobilnej, prawdopodobnie także założy konto w banku, albo skorzysta z innych produktów, które oczywiście można znaleźć w aplikacji mobilnej banku.

 

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

 

Getin Bank Lokata MOBILNA

4,00%
oproc.
500 PLN
kwota min.
20 000 PLN
kwota maks.
3 mies.
okres
Getin Bank

Lokata Mobilna w Getin Bank, to wysokooprocentowana lokata , którą możesz założyć jedynie za pośrednictwem aplikacji mobilnej Getin Mobile, aplikację pobierzesz za darmo. Skąd? O tym poniżej.

Jeśli jesteś nowym klientem Getin Bank, to możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty Getin Bank, którą dodatkowo połączysz również z innymi produktami (w tym lokatami) tego banku.

🚩Lokatę mobilną możesz założyć tylko przez bankowość mobilną Getin Mobile, sprawdź też e-Lokatę na NOWE ŚRODKI (banner).

 

Parametry lokaty

Lokata MOBILNA Getin Bank - najważniejsze informacje:

 • oprocentowanie stałe: 4,00%
 • okres umowny: 3 miesiące
 • kwota minimalna: od 500 zł
 • kwota maksymalna: do 20.000 zł

Jak widać jest to lokata uruchamiana na stosunkowo niewielką kwotę.

Jeżeli dysponujesz większą sumą pieniędzy sprawdź też ofertę lokaty e-Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank z możliwością zdeponowania nawet do 1.000.000 zł, a lokatę mobilną potraktuj jako "dodatek", dzięki której zwiększysz zysk z inwestycji.

 

Skąd pobrać aplikację?

W zależności od systemu operacyjnego Twojego telefonu aplikację mobilną Getin Bank znajdziesz w sklepach:

 • sklep Apple App Store, aplikacja dostępna dla iOS od wersji 9.3,
 • sklep Google Play, aplikacja dostępna dla systemu Android od wersji 4.4,
 • sklep Windows Phone, aplikacja dostępna dla Windows Phone od wersji 8.1.

Zdecydowanie 🚩odradzamy pobieranie i instalowanie aplikacji mobilnej Getin Bank z nieznanych źródeł, innych niż wyżej wymienione sklepy!

 

Jak uruchomić lokatę?

Jak już wspomnieliśmy powyżej, do uruchomienia lokaty konieczne będzie zainstalowanie oraz aktywacja aplikacji mobilnej Getin Bank. Jeśli już taką posiadasz to:

 • zaloguj się do aplikacji
 • przejdź do zakładki "Lokaty" i wybierz ofertę lokaty mobilnej

Oczywiście z pomocą aplikacji mobilnej możesz uruchomić także inne lokaty Getin Bank dostępne w ofercie banku.

ważne:

 • możesz uruchomić tylko jedną taką lokatę
 • nieopłacenie złożonej dyspozycji lub zerwanie lokaty przed zakończeniem okresu umownego lokaty uprawnia do złożenia ponownej dyspozycji.

 

Lokata bez konta?

Do aktywacji aplikacji mobilnej Getin należy być klientem Getin Bank, np. posiadając konto Getin Bank:

 

A co jeśli nie chcesz mieć konta w Getin Bank, nie chcesz wiązać się z bankiem. Czy można uruchomić lokatę mobilną bez konta? Okazuje się, że tak.

Uruchamiając dowolną lokatę bez konta w Getin Bank, po opłaceniu lokata zostanie aktywowana, a równolegle otrzymasz dostęp do bankowości elektronicznej, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować swoje środki i wnioskować o inne lokaty oraz produkty bankowe oraz swobodnie zarządzać środkami, w tym lokatą na nowe środki czy lokatą mobilną.

Z dostępem do bankowości elektronicznej zyskujesz także kontrolę nad wpłaconymi środkami i naliczonymi odsetkami - możesz je sprawdzić 24h na dobę, z dowolnego miejsca na świecie, również z telefonu oraz złożyć wniosek o lokatę mobilną Getin Banku :)

Jeśli więc nie chcesz posiadać konta w Getin, ale jednocześnie interesuje Cię oferta lokaty mobilnej tego banku, to rozważ uruchomienie:

 • e-Lokaty na NOWE ŚRODKI - o której więcej w podlinkowanym wpisie, wniosek o tę lokatę złożysz klikając w banner lub przycisk poniżej

a posiadając dostęp do bankowości elektronicznej uruchomisz też lokatę mobilną.

(e) Lokata na NOWE ŚRODKI

 

Kiedy bank nie uruchomi lokaty?

Zobacz kiedy Getin Bank nie uruchomi lokaty i na co warto zwrócić wypełniając wniosek o lokatę mobilną, lokatę na NOWE ŚRODKI lub inną lokatę Getin Bank:

 • a) gdy kwota środków przekazanych na założenie lokaty jest niezgodna z kwotą określoną w dyspozycji założenia lokaty Getin,
 • b) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty zostały przekazane na rachunek inny niż wskazany przez Getin Bank,
 • c) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku po upływie okresu ważności dyspozycji założenia Lokaty,
 • d) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku z rachunku, którego właścicielem nie jest klient – gdy dane osobowe płatnika (imię, nazwiska oraz adres) są niezgodne z danymi odbiorcy (posiadacza lokaty).

W szczególności zwróć uwagę zgodność danych oraz kwotę lokowanych środków.

 

Lokata mobilna - ile zarobisz?

Lokatę mobilną uruchomisz dla kwot z zakresu 500 - 20.000 zł. Zobacz ile zarobisz na lokacie:

 • lokując 500 zł zarobisz niespełna 4 zł
 • deponując 2000 zł po 3 miesiącach zyskasz prawie 16 zł
 • dla kwoty 10.000 zł - ponad 79 zł
 • lokując maksymalną kwotę 20.000 zł Twój zysk przekroczy 159 zł

W naszych obliczeniach przyjęliśmy, że okres deponowania środków to 90 dni, podane kwoty to wartości netto (do ręki). Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Inna kwota? Kalkulator zysków z lokat znajdziesz pod opisem tej lokaty.

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu umowy, a likwidacja lokaty (zerwanie lokaty) przed zakończeniem okresu umownego skutkuje utratą należnych odsetek. Dodatkowe inf. w karcie produktu:

 • https://www.getinbank.pl/dokumenty/karta-produktu-terminowej-lokaty-oszczednosciowej-lokata-mobilna.pdf

 

Odnowienie

Jeśli nie posiadasz rachunku oszczędnościowego i rachunku ROR, to lokata Mobilna w Getin Bank zostanie założona jako lokata odnawialna.

Oczywiście masz możliwością zmiany na nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego: możesz zrobić to za pośrednictwem bankowości banku, infolinii albo w oddziale banku.

Domyślnie po upływie okresu umownego lokata jest automatycznie odnawiana na taki sam okres na jaki została założona i z oprocentowaniem w wysokości obowiązującej w dniu odnowienia lokaty stopy referencyjnej NBP pomniejszonej o 0,50 p.p. Dzień odnowienia lokaty to dzień rozpoczęcia kolejnego okresu umownego lokaty, a kwotę odnawianej lokaty stanowi kwota lokaty z poprzedniego okresu umownego powiększona o odsetki naliczone przez Getin Bank za poprzedni okres umowny.

 

Czy warto?

Czy warto skorzystać z oferty lokaty mobilnej Getin Bank? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie samodzielnie, choć wg nas dobrze jest przyjrzeć się propozycji Getin Bank - w obecnej chwili jest to jedna z najlepszych ofert na rynku lokat.

Jak już wspomnieliśmy powyżej, lokatę mobilną możesz połączyć z innymi produktami oszczędnościowymi Getin Bank:

Przypominamy też, że depozyty w Getin Bank posiadają gwarancję BFG do kwoty 100.000 EUR - w zależności od notowań euro jest to 420.000 - 440.000 zł.

 

 

 

Getin Bank Lokata MOBILNA (skrót)

 • okres 3 mies.
 • oprocentowanie 4,00%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 20 000
 • limit lokat: 1
 • lokata mobilna
 • lokata odnawialna
 • Lokata MOBILNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Getin Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Getin Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Getin Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem (ROR) - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "Lokata MOBILNA"

 

Bank Millennium Lokata Mobilna

2,25%
oproc.
500 PLN
kwota min.
10 000 PLN
kwota maks.
3 mies.
okres
Bank Millennium

Lokata Mobilna Bank Millennium to 3-miesięczna lokata z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem dostępna tylko w aplikacji mobilnej banku

Do skorzystania z oferty wymagane jest posiadanie konta w Banku Millennium, a najwyższe oprocentowanie otrzymasz, jeśli posiadasz Konto 360° (dla innych jest nieco niższe)

W tym samym czasie możesz posiadać tylko jedną lokatę mobilną, ale lokaty możesz uruchamiać cyklicznie, tj. kolejną lokatę możesz uruchomić po wygaśnięciu poprzedniej

Lokatę mobilną możesz połączyć z innymi ofertami depozytowymi banku, na przykład promocyjnym kontem oszczędnościowym Millennium Profit 2,5% do 100.000 zł i przez kolejne 92 dni deponować środki na koncie oszczędnościowym bez utraty odsetek

Lokatę mobilną uruchomisz z kontem 360°, jednym z najlepszych kont na rynku, gdyż wystarczy, że

 • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku, warunek ten nie dotyczy konta Student)
 • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

a w zamian otrzymujesz

 • darmowe konto z darmową kartą debetową
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Uwaga! standardowe oprocentowanie lokaty mobilnej może zostać powiększone o +0,25% dla lokaty mobilnej rozszerzonej rzeczywistości, możesz w ten sposób założyć jedną z najwyżej oprocentowanych lokat Millennium

 

 

 

 

Bank Millennium Lokata Mobilna (skrót)

 • okres 3 mies.
 • oprocentowanie 2,25%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 10 000
 • limit lokat: 1
 • lokata mobilna
 • lokata odnawialna
 • Lokata Mobilna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Bank Millennium pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Bank Millennium, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Bank Millennium, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem (ROR) - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "Lokata Mobilna"

 

EnveloBank Lokata Mobilna

1,50%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
1 mies.
okres
EnveloBank

Lokata Mobilna EnveloBank to promocyjna lokata dostępna w bankowości mobilnej banku Envelo.

Minimalna kwota lokaty już od 500 zł, brak limitu na kwotę lokowanych środków.

Lokatę założysz przez swojego smartfona albo na tablecie, bo dostępna jest tylko w aplikacji mobilnej EnveloBanku.

 

Aplikacja Mobilna Envelo

Nie masz aplikacji mobilnej Envelo? - przejdź na stronę EnveloBank i pobierz aplikację z:

 • Google Play;
 • AppStore

Aplikację mobilną EnveloBank pobierzesz i zainstalujesz w ciągu kilku minut.

 

Lokata mobilna Envelo

Jeśli jesteś już klientem EnveloBank zaloguj się do aplikacji mobilnej EnveloBanku, wejdź w zakładkę Oszczędności i kliknij w „EnveloLokata Mobilna”.

 • promocyjne oprocentowanie 1,5% w skali roku!
 • oszczędzanie możesz zacząć już od 500 zł;
 • okres lokaty to 1 miesiąc;
 • lokatę założysz przez swojego smartfona albo na tablecie, bo dostępna jest tylko w aplikacji mobilnej EnveloBank;

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem EnveloBank, kliknij banner i załóż konto Envelo.

 

Envelobank

Envelobank, to internetowy oddział Banku Pocztowego, to polski bank.

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem banku Envelo - kliknij banner, przejdź do szczegółowego opisu konta Envelo i jeżeli oferta będzie dla Ciebie interesująca - załóż konto.

 

EnveloBank Lokata Mobilna (skrót)

 • okres 1 mies.
 • oprocentowanie 1,50%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata mobilna
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata Mobilna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż EnveloBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie EnveloBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat EnveloBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Idea Bank Lokata MOBILNA

2,20%
oproc.
500 PLN
kwota min.
1 000 000 PLN
kwota maks.
3 mies.
okres
Idea Bank

Lokata MOBILNA Idea Bank to lokata, którą możesz założyć wyłącznie z aplikacji mobilnej Idea Bank PL

Aby założyć Lokatę MOBILNĄ wystarczy:

 • Pobrać aplikację mobilną Idea Bank PL na swoje urządzenie mobilne
 • Zalogować się do aplikacji mobilnej
 • Wybrać Lokatę MOBILNĄ z oferty lokat dostępnych w aplikacji mobilnej Idea Bank PL
 • Wypełnić oraz opłacić wniosek o lokatę i cieszyć się zyskiem

Zerwanie lokaty mobilnej przed terminem zapadalności skutkuje zwrotem całości wpłaconych środków, w przypadku zerwania lokaty bank nie nalicza, ani nie wypłaca odsetek

Lokata mobilna ma charakter odnawialny i po terminie zapadalności zostanie odnowiona na kolejne okresy na warunkach lokaty standardowej, a wniosek o lokatę ważny jest 2 dni

 

Idea Bank Lokata MOBILNA (skrót)

 • okres 3 mies.
 • oprocentowanie 2,20%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 1 000 000
 • lokata mobilna
 • lokata odnawialna
 • Lokata MOBILNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Idea Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Idea Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Idea Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Bank Millennium Lokata mobilna rozszerzona rzeczywistość

2,50%
oproc.
500 PLN
kwota min.
10 000 PLN
kwota maks.
3 mies.
okres
Bank Millennium

Rozszerzona rzeczywistość Millennium - to oferta specjalna, jeśli chcesz zyskać więcej na lokacie mobilnej, zaloguj się do aplikacji, wejdź w zakładkę Rozszerzona rzeczywistość i nakieruj telefon na baner na stronie Banku Millennium

Standardowe oprocentowanie lokaty mobilnej zostanie powiększone o +0,25% dla lokaty rozszerzonej rzeczywistości, a korzystając z technologii rozszerzonej rzeczywistości możesz teraz w efektowny sposób założyć najwyżej oprocentowaną lokatę w Banku Millennium

Lokatę rozszerzonej rzeczywistości możesz połączyć z innymi produktami depozytowymi Bank Millennium, na przykład kontem oszczędnościowym Millennium Profit

Najwyższe oprocentowanie otrzymasz, jeśli posiadasz Konto 360° (dla innych jest nieco niższe), a samo Konto 360°, to jedno z najlepszych kont na rynku, gdyż wystarczy, że

 • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku, nie dotyczy konta Student)
 • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

a w zamian otrzymujesz

 • darmowe konto
 • darmową kartą debetową
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

W tym samym czasie możesz posiadać tylko jedną lokatę mobilną, w tym w rozszerzonej rzeczywistości, ale lokaty możesz uruchamiać cyklicznie, tj. kolejną lokatę możesz uruchomić po wygaśnięciu poprzedniej.

 

Bank Millennium Lokata mobilna rozszerzona rzeczywistość (skrót)

 • okres 3 mies.
 • oprocentowanie 2,50%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 10 000
 • limit lokat: 1
 • lokata mobilna
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata mobilna rozszerzona rzeczywistość i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Bank Millennium pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Bank Millennium, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Bank Millennium, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Noble Bank Lokata MOBILNA

3,00%
oproc.
500 PLN
kwota min.
10 000 PLN
kwota maks.
2 mies.
okres
Noble Bank

Lokata MOBILNA Noble Bank dostępna wyłącznie w bankowości mobilnej,

Maksymalna kwota 10.000 zł,

Można uruchomić tylko lokatę lokatę mobilną Noble Bank, do uruchomienia której wymagane jest konto w banku.

Pod bannerem reklamowym lokata Getin Bank.

 

Noble Bank Lokata MOBILNA (skrót)

 • lokata tylko dla nowych klientów Noble Bank
 • okres 2 mies.
 • oprocentowanie 3,00%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 10 000
 • limit lokat: 1
 • lokata mobilna
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata MOBILNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Noble Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Noble Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Noble Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Credit Agricole Mobilna lokata dynamiczna

1,99%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Credit Agricole

Mobilna lokata dynamiczna w Credit Agricole, to lokata, której oprocentowanie rośnie z miesiąca na miesiąc

Lokatę uruchomisz za pośrednictwem aplikacji mobilnej Credit Agricole

Oprocentowanie zmienne, które wynosi:

 • 1 miesiąc, WIBOR 1M + (- 1,50%), 0,14%
 • 2 miesiące, WIBOR 1M + (- 0,90%), 0,74%
 • 3 miesiące, WIBOR 1M + (- 0,50%), 1,14%
 • 4 miesiące, WIBOR 1M + (- 0,30%), 1,34%
 • 5 miesięcy, WIBOR 1M + (- 0,10%), 1,54%
 • 6 miesięcy, WIBOR 1M, 1,64%
 • 7 miesięcy, WIBOR 1M + 0,10%, 1,74%
 • 8 miesięcy, WIBOR 1M + 0,15%, 1,79%
 • 9 miesięcy, WIBOR 1M + 0,20%, 1,84%
 • 10 miesięcy, WIBOR 1M + 0,25%, 1,89%
 • 11 miesięcy, WIBOR 1M + 0,30%, 1,94%
 • 12 miesięcy, WIBOR 1M + 0,35%, 1,99%

Oprocentowanie zmienne, więc przed uruchomieniem lokaty sprawdź aktualną ofertę na CA, w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę oprocentowaną najwyżej

 

Credit Agricole Mobilna lokata dynamiczna (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 1,99%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata mobilna
 • Mobilna lokata dynamiczna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Credit Agricole pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Credit Agricole, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Credit Agricole, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Credit Agricole Lokata TERMINOWA mobilna

1,80%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
36 mies.
okres
Credit Agricole

Lokata Mobilna Credit Agricole, to podwyższone oprocentowanie dla każdej z lokat oferowanych przez bank.

Korzystając z aplikacji CA24 Mobile możesz założyć lokaty terminowe w PLN ze stałym oprocentowaniem wyższym średnio o 0,20 - 0,30 % w porównaniu z ofertą standardową, warto więc skorzystać z CA24.

Nie ma ograniczenia w kwocie lokaty, ani w liczbie lokat, które założysz w Ofercie Mobilnej Credit Agricole.

Sprawdź też ofertę lokaty CA na NOWE ŚRODKI z wyższym oprocentowaniem.

 

Credit Agricole Lokata TERMINOWA mobilna (skrót)

 • promocja na nowe środki, Credit Agricole bada saldo na dzień 2018-12-31
 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 1,80%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata mobilna
 • lokata odnawialna
 • Lokata TERMINOWA mobilna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Credit Agricole pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Credit Agricole, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Credit Agricole, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Santander Lokata Mobilna

2,50%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
20 000 PLN
kwota maks.
4 mies.
okres
Santander

Lokata Mobilna Santander dostępna jest tylko w aplikacji mobilnej Banku Santander.

Do uruchomienia lokaty mobilnej wymagane jest konto w Banku Santander.

Lokatę mobilną uruchomisz już od 1.000 zł, do maksymalnego, górnego limitu kwotowego.

 

Lokata Mobilna - więcej informacji

Możesz mieć tylko jedną promocyjną lokatę mobilną, którą uruchomisz z aplikacji mobilnej Banku Santander.

Lokata mobilna jest lokatą nieodnawialną, bank nie przyjmuje też dopłat do lokaty.

Oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu umownego.

Wypłata przed terminem zakończenia okresu umownego, w całości bądź w części, traktowana jest jako zerwanie lokaty.

 

Jak uruchomić Lokatę Mobilną

To proste:

 1. Zainstaluj aplikację Santander mobile na telefonie.
 2. Zaloguj się.
 3. Przejdź do zakładki „Lokaty” a następnie wybierz „Otwórz lokatę”.
 4. Wybierz konto z którego chcesz ulokować środki a następnie interesującą Cię lokatę.
 5. Podaj kwotę lokaty.
 6. Naciśnij „Załóż” a potem potwierdź wybierając „OK”.

 

Santander Lokata Mobilna (skrót)

 • okres 4 mies.
 • oprocentowanie 2,50%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 20 000
 • limit lokat: 1
 • lokata mobilna
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata Mobilna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Santander pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Santander, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Santander, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Eurobank Lokata na start mobilna

3,00%
oproc.
200 PLN
kwota min.
10 000 PLN
kwota maks.
3 mies.
okres
Eurobank

Lokata mobilna Eurobank to lokata dostępna dla osób, które aktywują aplikację mobilną eurobanku na swoim pierwszym urządzeniu mobilnym - przez 30 dni od daty tej aktywacji.

Atrakcyjne oprocentowanie stałe: 3% w skali roku.

Lokatę możesz założyć już od kwoty 200 zł w placówkach, we wpłatomacie, przez telefon, przez Internet i w aplikacji mobilnej

 

Lokata Mobilna

 • 3-miesięczny okres trwania lokaty
 • łatwe zakładanie przez Twój telefon – wystarczy zalogować się do aplikacji eurobank mobile
 • lokatę możesz założyć na kwotę od 200 zł do nawet 10 000 zł
 • po zakończeniu lokaty kapitał i wypracowane odsetki zostaną przekazane na Twoje konto
 • możesz założyć 1 lokatę

 

Eurobank Lokata na start mobilna (skrót)

 • okres 3 mies.
 • oprocentowanie 3,00%
 • kwota od: 200 PLN
 • kwota do: 10 000
 • limit lokat: 1
 • lokata mobilna
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata na start mobilna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Eurobank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Eurobank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Eurobank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Pekao SA Lokata MOBILNA

1,00%
oproc.
1000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
360 dni
okres
Pekao SA

Lokata Mobilna Pekao SA to atrakcyjnie oprocentowana lokata w złotych polskich, którą możesz otworzyć w dowolnym miejscu i czasie poprzez aplikację mobilną w ramach usługi Pekao24 w swoim telefonie komórkowym.

Lokata mobilna PLN dostępna tylko w aplikacji PeoPay, będącej częścią usługi bankowości elektronicznej Pekao24.

Usługa Pekao24 jest dostępna dla klientów posiadających otwarte w banku Pekao SA dowolne konto osobiste, a w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę oprocentowaną najwyżej.

 

Jak uruchomić?

Lokatę Mobilną Pekao otwierasz wygodnie, gdzie i kiedy chcesz - przez telefon w aplikacji PeoPay, będącej częścią usługi bankowości elektronicznej Pekao24.

Również w aplikacji mobilnej decydujesz na ile lokujesz na 10, 30, 60, 90, 120, 180 lub 360 dni.

 

 

Pekao SA Lokata MOBILNA (skrót)

 • okres 360 dni
 • oprocentowanie 1,00%
 • kwota od: 1000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata mobilna
 • lokata odnawialna
 • Lokata MOBILNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Pekao SA pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Pekao SA, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Pekao SA, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Pekao SA Lokata MOBILNA - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,40% dla lokaty 10 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 30 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 60 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% wyższe oproc. od 49.999,01 zł dla lokaty 90 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,70% wyższe oproc. od 49.999,01 zł dla lokaty 120 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,70% dla lokaty 180 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,00% wyższe oproc. od 49.999,01 zł dla lokaty 360 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

 

Lokaty MOBILNE ranking opinie i komentarze

Zapraszamy do dyskusji i polecamy ranking lokaty mobilne, czyli produkty które uruchomisz z telefonu lub tableta. [2018-01-03]

Lokaty mobilne opinie / zostaw komentarz

E-mail (nieobowiązkowe) 

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie.

Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".