Najlepsze lokaty długoterminowe lipiec 2020⌛ ranking lokat bankowych i porównywarka lokat o stałym oprocentowaniu z gwarancją BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) i pod nadzorem KNF (Komisja Nadzoru Finansowego).

Nasz ranking lokat prezentuje różne depozyty. Jeżeli jednak w kategorii lokat długoterminowych rankingu nie udało się znaleźć takich, które Cię interesują, prosimy o przejście na koniec wpisu, gdzie prezentujemy też wybrane, promocyjne lokaty bankowe, również z kategorii innych niż lokaty długoterminowe (powyżej 12 miesięcy).

 

Lokata FACTO
Bank Facto
Logo Bank Facto
Oprocentowanie

1,0%

bez konta;
Okres

60 mies.

Kwota

5000 - 12 000 000 PLN

Lokata FACTO 36M
Bank Facto
Logo Bank Facto
Oprocentowanie

1,0%

bez konta;
Okres

36 mies.

Kwota

5000 - 12 000 000 PLN

Lokata na WYSOKI PROCENT
Inbank
Logo Inbank
Oprocentowanie

2,2%

bez konta; limit lokat 8;
Okres

60 mies.

Kwota

5 000 - 50 000 PLN

Lokata FACTO 12M
Bank Facto
Logo Bank Facto
Oprocentowanie

1,90%

bez konta;
Okres

12 mies.

Kwota

5000 - 12 000 000 PLN

 

Najlepsze lokaty bankowe długoterminowe

W naszym zestawieniu przyjęliśmy, że lokaty długotermine, to lokaty o terminie zapadalności 12 miesięcy i powyżej.

Osobną kwestią, i tę pozostawiamy do indywidualnego rozważania jest to, czy warto zamrażać środki na więcej niż rok? Być może lepiej poszukać lokaty o krótszym terminie zapadalności, ale wyżej oprocentowanej, po której zapadnięciu szukamy kolejnej? Pytanie pozostawiamy otwarte i zachęcamy do dyskusji na ten temat.

W naszych zestawieniach znajdziecie wiele lokat z wysokim oprocentowaniem, choć nieraz na nieco krótsze okresy.

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

 

Najlepsze lokaty bankowe długoterminowe opinie

Gdzie i jak najlepiej ulokować środki długoterminowo? Zapraszamy do dyskusji i polecamy ranking lokat długoterminowych. [2018-01-03]

Dodaj opinię

Najlepsze lokaty bankowe długoterminowe opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Najlepsze lokaty bankowe długoterminowe:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

 

Bank Facto Lokata FACTO

1,0%
oproc.
5000 PLN
kwota min.
12 000 000 PLN
kwota maks.
60 mies.
okres
Bank Facto

Lokata FACTO to depozyt z bardzo wysokim oprocentowamiem 1% w skali rocznej na okres 60 miesięcy w polskich złotych oraz 1,9% dla lokaty 12-miesięcznej.

Aby założyć lokatę Facto należy wypełnić wniosek, który znajdziesz na stronie internetowej, a następnie dopełnić formalności zgodnie z kolejnymi wskazówkami. Umowa lokaty Facto zawierana jest na odległość bez konieczności składania fizycznego podpisu przez klienta.

Weryfikacja danych następuje na podstawie danych z przelewu z polskiego banku, w którym wcześniej otworzyłeś konto fizycznie podpisując umowę, bank uruchamiający lokatę Facto uzyskuje możliwość weryfikacji Twojego imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania. Dzięki temu nie ma konieczności, aby przed otwarciem Lokaty Facto podpisywać umowę z Banca Farmafactoring (BFF Banking Group) zwanym popularnie Bank Facto. Szczegółowe inf. na stronie oferty, na którą odsyłamy.

 

Lokata FACTO

Możesz otworzyć lokaty Facto na okresy trwające 3, 6, 9, 12, 18, 24, 36 lub 48 (albo 60 miesięcy opisanej w artykule), wszystkie w PLN. Oczywiście nie ma żadnych opłat związanych z prowadzeniem lokat Facto ani rachunkiem depozytowym.

Odsetki za lokatę Facto wypłacane są na zakończenie lokaty razem z kapitałem lokaty na rachunek depozytowy, a po zakończeniu okresu lokaty Facto Twoje oszczędności zostaną przelane na Twój rachunek depozytowy. Możesz wtedy otworzyć kolejną lokatę Facto lub przelać dowolną kwotę na zdefiniowany Rachunek Zewnętrzny.

Warto wiedzieć, że maksymalna kwota wszystkich lokat Facto prowadzonych jednocześnie dla klienta nie może przekroczyć kwoty 12 000 000 złotych (słownie dwanaście milionów złotych❗) Nie ma żadnego górnego limitu dla pojedynczej lokaty Facto. Minimalna kwota lokaty Facto to 5000 zł, nie ma żadnego limitu na liczbę posiadanych lokat Facto.

 

Oprocentowanie

Oprocentowanie lokat FACTO (wszystkie okresy), zależne jest od okresu, na jaki deponujesz środk i i wynosi odpowiednio:

 • lokata FACTO na okres 3 miesiące oprocentowanie 1,40%
 • lokata FACTO na okres 6 miesięcy oprocentowanie 1,80%
 • lokata FACTO na okres 9 miesięcy oprocentowanie 1,85%
 • lokata FACTO na okres 12 miesięcy oprocentowanie 1,90%
 • lokata FACTO na okres 18 miesięcy oprocentowanie 1,00%
 • lokata FACTO na okres 24 miesiące oprocentowanie 1,00%
 • lokata FACTO na okres 36 miesięcy oprocentowanie 1,00%
 • lokata FACTO na okres 48 miesięcy oprocentowanie 1,00%
 • lokata FACTO na okres 60 miesięcy oprocentowanie 1,00%

W każdym przypadku minimalna kwota lokaty to 5000 zł.

 

Jak otworzyć lokatę FACTO?

Lokatę Facto otworzysz w 4 krokach, zrób 4 proste kroki i ciesz się Lokatą Facto.

Kliknij przycisk i przejdź na stronę oferty, na której:

 • Krok 1 podaj swoje dane: imiona i nazwisko, telefon i adres email. Otrzymasz sms i wiadomość elektroniczną, dzięki którym zweryfikujesz podane dane.
 • Krok 2 podaj dokumenty: danych dokumentu tożsamości oraz przesłanie jego zdjęcia lub skanu, adresu zamieszkania i korespondencji, odpowiedzi na kilka prostych pytań.
 • Krok 3 rachunek bankowy: podaj numer zewnętrznego rachunku bankowego, z którego wykonasz przelew aktywacyjny. Ważne, aby było to konto indywidualne w polskim banku, założone osobiście na takie same dane (imię i nazwisko oraz adres zamieszkania), które zostały podane we wniosku o otwarcie lokaty Facto. Pamiętaj, aby zatwierdzić złożony wniosek!
 • Krok 4 Facto logowanie: Zaloguj się do Facto do bankowości elektronicznej. Po zatwierdzeniu wniosku otrzymasz login w wiadomości e-mail wysłanej z adresu powiadomienia@bffgroup.com. Jednorazowe hasło przyjdzie do Ciebie SMSem. Osobno Facto poinformuje Cię o możliwości wykonania przelewu aktywacyjnego.

Po otrzymaniu wiadomości w ciągu 3 dni wykonaj przelew na kwotę swojej pierwszej lokaty Facto na numer rachunku, który znajdziesz od razu po zalogowaniu do bankowości elektronicznej. W bankowości elektronicznej możesz także sprawdzać status swojego wniosku na bieżąco.

Pełna aktywacja Twojego rachunku depozytowego zależy od daty zaksięgowania przelewu aktywacyjnego, ale prawdopodobnie nastąpi w ciągu 24h od momentu jego wykonania. Po aktywacji wybierz lokatę dla siebie i oszczędzaj na poważnie.

 

Zerwanie lokaty Facto

Zerwanie lokaty: w przypadku złożenia dyspozycji odstąpienia od umowy lub umowy lokaty Facto albo wypowiedzenia umowy lub umowy lokaty Facto przed upływem okresu lokaty (czyli zerwania lokaty), klient nie otrzymuje oprocentowania. Jest to w zasadzie standard, z zachowaniem takim można spotkać się w innych bankach. Na uwagę zasługuje inna kwestia.

W przypadku zerwania lokaty Facto bank zwróci środki pieniężne zdeponowane przez klienta w terminie odpowiednio:

 • 35 dni od dnia otrzymania oświadczenia klienta o wypowiedzeniu umowy lub umowy Lokaty Facto albo
 • 30 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy lub umowy Lokaty Facto.

 

Bankowość elektroniczna

W ramach bankowości elektronicznej możesz zakładać i zarządzać lokatami Facto, możesz przelewać kapitał z konta depozytowego na zdefiniowany rachunek zewnętrzny, sprawdzać historię konta oraz wszystkich operacji.

Całodobowy dostęp do bankowości elektronicznej daje również możliwość aktualizowania danych osobowych czy zmiany zdefiniowanego wcześniej numeru Rachunku Zewnętrznego. Dostępne są także dokumenty takie jak np. umowa z Bankiem, a także wyciągi z rachunku depozytowego. Bankowość elektroniczna umożliwia korespondowanie z pracownikami banku.

 

Graniczna godzina

Graniczne godziny - jeżeli dyspozycja otwarcia Lokaty Facto zostanie złożona przez w Bankowości Elektronicznej po godzinie granicznej, czyli po 17:30, to Lokata Facto zostanie otwarta w najbliższym dniu roboczym.

Aby otworzyć Lokatę Facto, konieczne jest:

 • złożenie dyspozycji otwarcia Lokaty Facto za pośrednictwem bankowości elektronicznej,
 • zaakceptowanie przez bank dyspozycji klienta.

 

Przelewy przychodzące i wychodzące

Godziny graniczne dla prawidłowo nadanych przelewów przychodzących:

 • 12.30 w ramach I sesji
 • 16:30 w ramach II sesji
 • 18:00 w ramach III sesji

Godziny graniczne dla prawidłowo nadanych przelewów wychodzących:

 • 7:30 w ramach I sesji
 • 11:15 w ramach II sesji
 • 13:45 w ramach III sesji

Przelewy wychodzące zlecone po godzinie 13:45, zostaną zrealizowane w I sesji kolejnego dnia roboczego, a maksymalny limit pojedynczego przelewu wynosi: 999 999,99 zł.

Nie są obsługiwane przelewy zarówno przychodzące jak i wychodzące typu: Express Elixir, Sorbnet oraz przelewy zagraniczne.

 

Gwarancje

Fundusz Gwarancyjny jest instytucją zabezpieczającą depozyty. Bank jest częścią instytucjonalnego systemu ochrony oficjalnie uznawanego za system gwarancji depozytów. Wszystkie instytucje należące do tego systemu wspierają się wzajemnie, aby uniknąć niewypłacalności.

Banca Farmafactoring S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce jako oddział włoskiej instytucji kredytowej włoskiego banku, jest objęty włoskim systemem gwarantowania depozytów.

Środki zgromadzone na lokatach Facto są gwarantowane przez włoski odpowiednik Bankowego Funduszu Gwarancyjnego – Fondo Interbancario di Tutela dei Depositi (F.I.T.D.). Oznacza to, że klienci BFF są chronieni przez włoski system gwarantowania depozytów i odzyskają swoje oszczędności nawet w sytuacji, jeśli bank stałby się niewypłacalny. Przy tym warto odnotować, że wypłacalność Fondo Interbancario di Tutela dei Depositi znacząco wzrosła w listopadzie 2018 r., kiedy został zasilony przez 5 największych na włoskim rynku banków w sumie o dodatkowe 2,75 miliarda euro.

 

 

 

Bank Facto Lokata FACTO (skrót)

 • lokata bez konta
 • okres 60 mies.
 • oprocentowanie 1,0%
 • kwota od: 5000 PLN
 • kwota do: 12 000 000 PLN
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata FACTO i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Bank Facto pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Bank Facto, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Bank Facto, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Bank Facto Lokata FACTO 36M

1,0%
oproc.
5000 PLN
kwota min.
12 000 000 PLN
kwota maks.
36 mies.
okres
Bank Facto

Lokata FACTO z oprocentowaniem 1% w skali rocznej na okres 36 miesięcy. Dokładnie takie samo oprocentowanie na lokacie FACTO również na okres 48 miesięcy albo przejdź na podlinkowaną stronę, aby sprawdzić inne, dostępne okresy dla lokat FACTO (3, 6, 9, 12, 18, 24 lub 60 miesięcy).

Aby założyć lokatę Facto należy wypełnić wniosek, a następnie dopełnić formalności zgodnie z kolejnymi wskazówkami. Umowa o lokatę bądź lokaty Facto zawierana jest na odległość bez konieczności składania fizycznego podpisu, a weryfikacja następuje przez wysłanie przelewu z banku, w którym masz konto.

 

Oprocentowanie

Oprocentowanie lokaty FACTO zależne jest od okresu, na jaki deponujesz środki i wynosi:

 • lokata FACTO na okres 36 miesięcy oprocentowanie 1,00%
 • lokata FACTO na okres 48 miesięcy oprocentowanie 1,00%

W każdym przypadku minimalna kwota lokaty to 5000 zł

 

Jak otworzyć lokatę FACTO?

Lokatę Facto otworzysz w 4 krokach, zrób 4 proste kroki i ciesz się Lokatą Facto.

Kliknij przycisk i przejdź na stronę oferty, na której:

 • Krok 1 podaj swoje dane: imiona i nazwisko, telefon i adres email. Otrzymasz sms i wiadomość elektroniczną, dzięki którym zweryfikujesz podane dane.
 • Krok 2 podaj dokumenty: danych dokumentu tożsamości oraz przesłanie jego zdjęcia lub skanu, adresu zamieszkania i korespondencji, odpowiedzi na kilka prostych pytań.
 • Krok 3 rachunek bankowy: podaj numer zewnętrznego rachunku bankowego, z którego wykonasz przelew aktywacyjny. Ważne, aby było to konto indywidualne w polskim banku, założone osobiście na takie same dane (imię i nazwisko oraz adres zamieszkania), które zostały podane we wniosku o otwarcie lokaty Facto. Pamiętaj, aby zatwierdzić złożony wniosek!
 • Krok 4 Facto logowanie: Zaloguj się do Facto do bankowości elektronicznej. Po zatwierdzeniu wniosku otrzymasz login w wiadomości e-mail wysłanej z adresu powiadomienia@bffgroup.com. Jednorazowe hasło przyjdzie do Ciebie SMSem. Osobno Facto poinformuje Cię o możliwości wykonania przelewu aktywacyjnego.

Po otrzymaniu wiadomości w ciągu 3 dni wykonaj przelew na kwotę swojej pierwszej lokaty Facto na numer rachunku, który znajdziesz od razu po zalogowaniu do bankowości elektronicznej. W bankowości elektronicznej możesz także sprawdzać status swojego wniosku na bieżąco.

Pełna aktywacja Twojego rachunku depozytowego zależy od daty zaksięgowania przelewu aktywacyjnego, ale prawdopodobnie nastąpi w ciągu 24h od momentu jego wykonania. Po aktywacji wybierz lokatę dla siebie i oszczędzaj na poważnie.

Odsyłamy raz jeszcze na stronę Lokata FACTO, na którą wskazuje banner, a na której najdziesz pełny opis oferty albo bezpośrednio na stronę promocji (przycisk).

 

 

 

Bank Facto Lokata FACTO 36M (skrót)

 • lokata bez konta
 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 1,0%
 • kwota od: 5000 PLN
 • kwota do: 12 000 000 PLN
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata FACTO 36M i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Bank Facto pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Bank Facto, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Bank Facto, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Bank Facto Lokata FACTO 36M - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,0% Bank Facto dla lokaty 36 mies., kwoty 5000 - 12 000 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Inbank Lokata na WYSOKI PROCENT

2,2%
oproc.
5 000 PLN
kwota min.
50 000 PLN
kwota maks.
60 mies.
okres
Inbank

Lokata na WYSOKI PROCENT Inbank to lokata na 6, 12, 24, 36, 48 albo nawet 60 miesięcy, bez dodatkowych warunków, jest to lokata bez konta.

Wysokie oprocentowanie lokaty InBank dochodzące do 2,20% jeżeli zdecydujesz się ulokować środki w banku na najdłuższy okres.

Na lokatach Inbank możesz ulokować łącznie do 400.000 zł, 👉depozyt gwarantowany przez estoński fundusz gwarancyjny.

 

Parametry lokaty InBank

Lokata na WYSOKI PROCENT InBank to:

 • minimalna kwota lokaty standardowej to 5.000 zł;
 • maksymalna kwota lokaty standardowej to 50.000 zł - taką wartość podajemy w naszym zestawieniu;

ale

 • maksymalne saldo na wszystkich lokatach jednego klienta to do 400.000 zł;
 • kwoty maksymalne mogą zostać przekroczona w przypadku automatycznego odnowienia lokaty wraz z odsetkami.

 

Inbank Oprocentowanie

 • oprocentowanie 0,70% na 3 miesiące
 • oprocentowanie 1,00% na 6 miesięcy
 • oprocentowanie 1,50% na 12 miesięcy
 • oprocentowanie 1,75% na 24 miesiące
 • oprocentowanie 1,85% na 36 miesięcy
 • oprocentowanie 2,00% na 48 miesięcy
 • oprocentowanie 2,20% na 60 miesięcy - z naszego zestawienia

 

Jak opłacić lokatę w InBank

Przelew pay-by-link

 • W ostatnim kroku zawierania umowy o lokatę InBank poprosi Cię o wykonanie przelewu pay-by-link, którym zasilisz lokatę. Przelew pay-by-link zrealizujesz za pośrednictwem Blue Media S.A.
 • Jeżeli Twój bank realizuje przelewy pay-by-link w trybie natychmiastowym środki trafią do Inbank i będą procentowały na Twojej lokacie jeszcze tego samego dnia. W pozostałych przypadkach środki trafią do Inbank i będą procentowały na Twojej lokacie zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym.
 • W celu realizacji przelewu pay-by-link wybierz swój bank z listy dostępnych, zostaniesz przekierowany do serwisu internetowego Twojego banku, gdzie zalogujesz się i zautoryzujesz dyspozycję przelewu. Link do serwisu Twojego banku, ze względów bezpieczeństwa będzie aktywny tylko 2 godziny.

Standardowy przelew:

 • Jeżeli Twojego banku nie ma na liście banków oferujących usługę przelewów pay-by-link, wybierz opcję „Mam konto w innym banku” i skopiuj wyświetlone dane do przelewu (tj. numer rachunku, nazwę beneficjenta, tytuł i kwotę przelewu).
 • Następnie zaloguj się do serwisu internetowego Twojego banku, złóż a następnie autoryzuj dyspozycję przelewu wykorzystując wcześniej skopiowane dane.
 • Przelew w opcji „Mam konto w innym banku” możesz zrealizować w terminie 5 dni od zawarcia umowy lokaty, pamiętaj jednak by skopiować i zapisać dane do przelewu, gdyż nie będą one dostępne po zamknięciu okna przeglądarki.

 

Jak InBank oblicza odsetki

Zobacz jakie wytyczne InBank przyjmuje do wyliczania odsetek z lokaty:

 • oodsetki oblicza się za faktyczną liczbę dni kalendarzowych przyjmując, że rok liczy 360 dni.
 • odsetki liczone są od dnia wpływu środków (kwoty lokaty) do Inbanku do ostatniego dnia okresu trwania lokaty (włącznie) i podlegają doliczeniu do kwoty lokaty po zakończeniu okresu jej obowiązywania.
 • od naliczonych odsetek InBank oblicza i odprowadza należny podatek zgodnie z przepisami prawa podatkowego obowiązującymi w dniu powstania obowiązku podatkowego.

jeśli zdecydujesz się na zerwanie lokaty to:

 • w przypadku zerwania lokaty przed upływem okresu umownego trwania lokaty odsetki od kwoty lokaty nie są naliczane.

 

Odnowienie lokaty w InBank

W przypadku wyboru opcji automatycznego odnawiania lokaty, następuje jej automatyczne odnowienie na kolejny, taki sam okres czasu, na standardowych warunkach obowiązujących w InBanku w dniu odnowienia lokaty dla tego samego okresu i kwoty lokaty wraz z odsetkami naliczonymi przed odnowieniem.

W przypadku automatycznego odnowienia lokaty bank powiększy oprocentowanie po odnowieniu o bonus w wysokości +0,1%.

W każdym momencie po automatycznym odnowieniu lokatę można zerwać bez utraty odsetek naliczonych przed jej odnowieniem.

 

Odrzucenie lokaty Inbank

Lokata Inbank może zostać odrzucona, dzieje się tak najprawdopodobniej z powodu braku zgodności danych osobowych.

Warunkiem zaakceptowania Twojego przelewu jest pełna zgodność danych nadawcy jakie widnieją w otrzymanym przez nas przelewie z Twoimi danymi jako naszego klienta i właściciela lokaty.

Porównywane dane to:

 • imię i nazwisko,
 • adres zamieszkania (ulica, kod, miasto).

Niezgodność danych uniemożliwi zawarcie umowy lokaty.

Spróbuj zawnioskować o lokatę raz jeszcze wpisując odpowiednie dane osobowe i adresowe, sprawdzając wcześniej czy odpowiadają danym w banku, z którego robisz przelew.

 

Gwarancje Banku Estonii

InBank jest bankiem estońskim, przez co depozyty w nim zgromadzone nie podlegają BFG, ale

Depozyty założone w Inbank gwarantowane są przez estoński fundusz gwarancyjny Tagatisfond. Fundusz ten jest odpowiednikiem polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG) i utworzony został na podstawie tych samych wytycznych Parlamentu Europejskiego i Rady z dyrektywy 2014/59/UE z 15 maja 2014 roku. Gwarancją objęte są depozyty wraz z odsetkami do pełnej wysokości, maksymalnie do 100.000 euro w stosunku do pojedynczego depozytariusza. Szczegóły systemu gwarantowania depozytów założonych w Inbank dostępne są w Arkuszu Informacyjnym Deponenta.

 

 

 

Inbank Lokata na WYSOKI PROCENT (skrót)

 • lokata bez konta
 • okres 60 mies.
 • oprocentowanie 2,2%
 • kwota od: 5 000 PLN
 • kwota do: 50 000 PLN
 • limit lokat: 8
 • lokata odnawialna
 • Lokata na WYSOKI PROCENT i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Inbank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Inbank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Inbank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Bank Facto Lokata FACTO 12M

1,90%
oproc.
5000 PLN
kwota min.
12 000 000 PLN
kwota maks.
12 mies.
okres
Bank Facto

Lokata FACTO z wysokim oprocentowaniem 1,90% w skali rocznej na okres 12 miesięcy, to najwyższe oprocentowanie dla Facto.

Możesz również otworzyć lokaty Facto tna 3, 6, 9, 36, 48 lub 60 miesięcy, wszystkie w PLN, a dodatkowe informacje na podlinkowanej powyżej stronie i stronie oferty.

Oczywiście nie ma żadnych opłat związanych z prowadzeniem lokat Facto ani rachunkiem depozytowym.

 

Oprocentowanie

Oprocentowanie lokaty FACTO zależne jest od okresu, na jaki deponujesz środki i wynosi:

 • lokata FACTO na okres 12 miesięcy oprocentowanie 1,90%
 • lokata FACTO na okres 18 miesięcy oprocentowanie 1%
 • lokata FACTO na okres 24 miesiące oprocentowanie 1%

W każdym przypadku minimalna kwota lokaty to 5000 zł.

Środki zgromadzone na lokatach Facto są gwarantowane przez włoski odpowiednik Bankowego Funduszu Gwarancyjnego – Fondo Interbancario di Tutela dei Depositi (F.I.T.D.). Oznacza to, że klienci BFF są chronieni przez włoski system gwarantowania depozytów i odzyskają swoje oszczędności nawet w sytuacji, jeśli bank stałby się niewypłacalny.

 

Jak otworzyć lokatę FACTO?

Otwierając lokatę FACTO warto wiedzieć o godzinach graniczych - jeżeli dyspozycja otwarcia Lokaty Facto zostanie złożona przez w Bankowości Elektronicznej po godzinie granicznej, czyli po 17:30, to Lokata Facto zostanie otwarta w najbliższym dniu roboczym. Aby otworzyć Lokatę Facto, konieczne jest:

 • złożenie dyspozycji otwarcia Lokaty Facto za pośrednictwem bankowości elektronicznej,
 • zaakceptowanie przez bank dyspozycji klienta.

Kliknij przycisk i przejdź na stronę oferty, na której Lokatę Facto otworzysz w 4 krokach:

 • Krok 1 podaj swoje dane: imiona i nazwisko, telefon i adres email. Otrzymasz sms i wiadomość elektroniczną, dzięki którym zweryfikujesz podane dane.
 • Krok 2 podaj dokumenty: danych dokumentu tożsamości oraz przesłanie jego zdjęcia lub skanu, adresu zamieszkania i korespondencji, odpowiedzi na kilka prostych pytań.
 • Krok 3 rachunek bankowy: podaj numer zewnętrznego rachunku bankowego, z którego wykonasz przelew aktywacyjny. Ważne, aby było to konto indywidualne w polskim banku, założone osobiście na takie same dane (imię i nazwisko oraz adres zamieszkania), które zostały podane we wniosku o otwarcie lokaty Facto. Pamiętaj, aby zatwierdzić złożony wniosek!
 • Krok 4 Facto logowanie: Zaloguj się do Facto do bankowości elektronicznej. Po zatwierdzeniu wniosku otrzymasz login w wiadomości e-mail wysłanej z adresu powiadomienia@bffgroup.com. Jednorazowe hasło przyjdzie do Ciebie SMSem. Osobno Facto poinformuje Cię o możliwości wykonania przelewu aktywacyjnego.

Po otrzymaniu wiadomości w ciągu 3 dni wykonaj przelew na kwotę swojej pierwszej lokaty Facto na numer rachunku, który znajdziesz od razu po zalogowaniu do bankowości elektronicznej. W bankowości elektronicznej możesz także sprawdzać status swojego wniosku na bieżąco, a pełna aktywacja Twojego rachunku depozytowego zależy od daty zaksięgowania przelewu aktywacyjnego, ale prawdopodobnie nastąpi w ciągu 24h od momentu jego wykonania.

Odsyłamy ponownie na stronę Lokata FACTO, na którą wskazuje banner oraz na stronę promocji (przycisk).

 

 

 

Bank Facto Lokata FACTO 12M (skrót)

 • lokata bez konta
 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 1,90%
 • kwota od: 5000 PLN
 • kwota do: 12 000 000 PLN
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata FACTO 12M i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Bank Facto pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Bank Facto, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Bank Facto, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Bank Facto Lokata FACTO 12M - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,90% Bank Facto dla lokaty 12 mies., kwoty 5000 - 12 000 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Inteligo Lokata terminowa

0,9%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Inteligo

Lokata terminowa Inteligo to lokata, którą możesz założyć wyłącznie serwis transakcyjny Inteligo lub aplikację mobilną.

Lokatę terminową mogą założyć w serwisie Inteligo lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKO wszyscy posiadacze kont Inteligo prywatnych.

Dopasuj termin lokaty do własnych potrzeb - możesz otworzyć lokatę 1-miesięczną, 3-miesięczną, 6-miesięczną lub 12-miesięczną.

Okresy

Lokata Inteligo dostępna na okresy:

 • Lokata 1-miesięczna 0,60% w skali roku
 • Lokata 3-miesięczna: 0,70% w skali roku
 • Lokata 6-miesięczna: 0,80% w skali roku
 • Lokata 12-miesięczna: 0,90% w skali roku - to ta lokata

Parametry lokaty

 • Minimalna wpłata: 1000 zł
 • brak limitu na liczbę lokat Inteligo oraz
 • brak limitu na maksymalną kwotę pojedynczej lokaty

W okresie umownym nie możesz dokonywać dopłat do lokaty ani wypłat z lokaty, wypłata środków przed upływem okresu umownego oznacza likwidację lokaty.

Odsetki

Naliczenie odsetek (kapitalizacja) następuje na zakończenie okresu umownego, a zysk z lokaty podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym w wysokości 19%.

Zerwanie lokaty następuje z dniem likwidacji lokaty przed upływem okresu umownego, w razie likwidacji lokaty otrzymasz zwrot kapitału bez odsetek. Od środków wypłaconych przed upływem okresu umownego nie nalicza się odsetek.

Lokata terminowa Inteligo może zostać ustawiona jako lokata odnawialna lub nieodnawialna, a w przypadku automatycznego odnowienia odnowienie na kolejny taki sam okres umowny, na warunkach oprocentowania obowiązujących w dniu przedłużenia umowy.

Jak uruchomić lokatę z www?

Krok 1. Zleć otwarcie lokaty
Po zalogowaniu do konta, w sekcji „Lokaty” wybierz „Nowa lokata”, a następnie „Otwórz” przy wybranej lokacie.

Krok 2. Określ kwotę i parametry otwieranej lokaty
Saldo minimalne lokaty to 1 000 zł, możesz wybrać opcję przedłużenia lokaty.

Krok 3. Zaakceptuj regulamin lokaty
Potwierdź zapoznanie się z Regulaminem otwierania i prowadzenia rachunków lokaty terminowej w ramach Konta Inteligo prywatnego i zaakceptuj zawarte w nim warunki.

Jak uruchomić lokatę z IKO?

Krok 1. Zleć otwarcie lokaty

Po zalogowaniu do aplikacji mobilnej IKO przejdź do sekcji „Mój Bank”, wybierz zakładkę „Lokaty”, a następnie skorzystaj z funkcji otwarcia nowej lokaty oraz wybierz odpowiedni dla siebie produkt.

Krok 2. Określ kwotę i parametry otwieranej lokaty

Wprowadź kwotę, którą chcesz ulokować, wypełnij wymagane pola i zatwierdź otwarcie lokaty.

Jeżeli nie masz konta Inteligo, możesz uruchomić je korzystając z bannera poniżej.

 

Inteligo Lokata terminowa (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,9%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata terminowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Inteligo pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Inteligo, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Inteligo, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Inteligo Lokata terminowa - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,60% dla lokaty 1 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,70% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,80% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,9% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Nest Bank Lokata LOJALNA

2,2%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
2 000 000 PLN
kwota maks.
24 mies.
okres
Nest Bank

Nest Lokata Lojalna Nest Bank, to lokata z elastycznym okresem lokowania środków, a zarazem oferta dla stałych klientów Nest Bank: przelewaj wynagrodzenie i dołącz do grona najbardziej aktywnych klientów.

Jeżeli posiadasz już konto w Nest Bank - zaloguj się i załóż lokatę Lojalną w bankowości internetowej, jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Nest Bank to tutaj więcej o koncie osobistym, a tutaj konto firmowe.

Minimalna kwota lokaty: 1000 zł z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją na koniec okresu.

Lokata Lojalna

Promocyjne oprocentowanie otrzymasz na cały okres trwania lokaty, jeśli zapewnisz spełnianie określonych warunków Promocji przez cały czas jej obowiązywania:

 • będziesz przelewać swoje wynagrodzenie na Nest Konto (min. 1000 zł) lub jeśli uzyskujesz dochody ze swojej działalności zapewniaj stały wpływ na BIZnest Konto (min. 6 000. zł) oraz dokonuj z niego płatności do ZUS/US.
 • zaakceptuj i utrzymuj przez okres trwania lokaty zgody marketingowe usług Nest Banku

W przypadku nie spełnienia warunków promocji oprocentowanie lokaty ulega zmianie na 1,20% w skali roku

A jeśli jesteś nowym klientem Nest Bank skorzystaj z oferty Nest Bank: lokata WITAJ.

Jak uruchomić lokatę?

Zaloguj się do bankowości internetowej Nest Bank.

W sekcji „Wykonaj operację” wybierz „Załóż lokatę” i określ jej parametry.

Zatwierdź otwarcie lokaty i ciesz się rosnącymi oszczędnościami.

 

Informacje prawne ze strony www Nest Bank

Nest Lokata Lojalna („Lokata”) jest rachunkiem terminowej lokaty oszczędnościowej, prowadzonym przez Nest Bank na rzecz konsumentów w złotych. Lokata jest dostępna dla posiadacza rachunku płatniczego Nest Konto prowadzonego w złotych Minimalna kwota Lokaty wynosi 1 000 zł, zaś maksymalna 2 000 000 zł. Okres deponowania wynosi 3,6,12,18 lub 24 miesiące. Warunkiem utrzymania promocyjnego oprocentowania w całym okresie deponowania jest zapewnianie nie później niż 60 dni od dnia otwarcia Lokaty, w każdym miesiącu kalendarzowym wpływów wynagrodzenia na Nest Konto (min. 1 000 zł) lub wpływów na firmowy rachunek płatniczy BIZnest Konto (min. 6.000 zł) oraz realizowanie z tego rachunku firmowego przelewów do US lub ZUS. W przypadku niespełnienia lub zaprzestania spełniania któregokolwiek z warunków promocji, środki pieniężne zdeponowane na „Nest Lokacie Lojalnej” będą oprocentowane według stawki 1,2% w skali roku. Zmieniona stawka oprocentowania będzie obowiązywała od następnego dnia roboczego po stwierdzeniu przez Bank niespełnienia warunku, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym. Promocja trwa do jej odwołania przez Nest Bank. W przypadku odnowienia lokaty obowiązywać będą stawki oprocentowania obowiązujące w dniu odnowienia dla standardowej Nest Lokaty – lokata odnowiona. Regulamin promocji „Nest Lokata Lojalna” a także regulamin, tabela oprocentowania oraz tabela opłat i prowizji dotyczące rachunków oferowanych klientom indywidualnym dostępny jest na stronie www.nestbank.pl oraz w oddziałach i placówkach partnerskich Nest Bank SA.

 

Nest Bank Lokata LOJALNA (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 2,2%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 2 000 000 PLN
 • lokata odnawialna
 • Lokata LOJALNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Nest Bank Lokata LOJALNA - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,60% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,80% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,90% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 2,00% dla lokaty 18 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,60% dla lokaty 4 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,70% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 2,2% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Inbank Lokata Standardowa

2,2%
oproc.
5 000 PLN
kwota min.
50 000 PLN
kwota maks.
60 mies.
okres
Inbank

Lokata STANDARDOWA Inbank to lokata na 3, 6, 12, 24 albo nawet 36 miesięcy, lub jeszcze dłużej 48 lub 60 miesięcy.

Wysokie oprocentowanie lokaty InBank dochodzące aż do 2,20% jeżeli zdecydujesz się ulokować środki w banku na 5 lat.

Na lokatach Inbank możesz ulokować łącznie do 400.000 zł, depozyt gwarantowany przez estoński fundusz gwarancyjny.

 

Parametry lokaty InBank

Lokata standardowa InBank to:

 • minimalna kwota lokaty standardowej to 5.000 zł;
 • maksymalna kwota lokaty standardowej to 50.000 zł - taką wartość podajemy w naszym zestawieniu;

ale

 • maksymalne saldo na wszystkich lokatach jednego klienta to do 400.000 zł;
 • kwoty maksymalne mogą zostać przekroczona w przypadku automatycznego odnowienia lokaty wraz z odsetkami.

 

Jak InBank oblicza odsetki

Zobacz jakie wytyczne InBank przyjmuje do wyliczania odsetek z lokaty:

 • oodsetki oblicza się za faktyczną liczbę dni kalendarzowych przyjmując, że rok liczy 360 dni.
 • odsetki liczone są od dnia wpływu środków (kwoty lokaty) do Inbanku do ostatniego dnia okresu trwania lokaty (włącznie) i podlegają doliczeniu do kwoty lokaty po zakończeniu okresu jej obowiązywania.
 • od naliczonych odsetek InBank oblicza i odprowadza należny podatek zgodnie z przepisami prawa podatkowego obowiązującymi w dniu powstania obowiązku podatkowego.

jeśli zdecydujesz się na zerwanie lokaty to:

 • w przypadku zerwania lokaty przed upływem okresu umownego trwania lokaty odsetki od kwoty lokaty nie są naliczane.

 

Jak opłacić lokatę w InBank

Przelew pay-by-link

 • W ostatnim kroku zawierania umowy o lokatę InBank poprosi Cię o wykonanie przelewu pay-by-link, którym zasilisz lokatę. Przelew pay-by-link zrealizujesz za pośrednictwem Blue Media S.A.
 • Jeżeli Twój bank realizuje przelewy pay-by-link w trybie natychmiastowym środki trafią do Inbank i będą procentowały na Twojej lokacie jeszcze tego samego dnia. W pozostałych przypadkach środki trafią do Inbank i będą procentowały na Twojej lokacie zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym.
 • W celu realizacji przelewu pay-by-link wybierz swój bank z listy dostępnych, zostaniesz przekierowany do serwisu internetowego Twojego banku, gdzie zalogujesz się i zautoryzujesz dyspozycję przelewu. Link do serwisu Twojego banku, ze względów bezpieczeństwa będzie aktywny tylko 2 godziny.

Standardowy przelew:

 • Jeżeli Twojego banku nie ma na liście banków oferujących usługę przelewów pay-by-link, wybierz opcję „Mam konto w innym banku” i skopiuj wyświetlone dane do przelewu (tj. numer rachunku, nazwę beneficjenta, tytuł i kwotę przelewu).
 • Następnie zaloguj się do serwisu internetowego Twojego banku, złóż a następnie autoryzuj dyspozycję przelewu wykorzystując wcześniej skopiowane dane.
 • Przelew w opcji „Mam konto w innym banku” możesz zrealizować w terminie 5 dni od zawarcia umowy lokaty, pamiętaj jednak by skopiować i zapisać dane do przelewu, gdyż nie będą one dostępne po zamknięciu okna przeglądarki.

 

Odnowienie lokaty w InBank

W przypadku wyboru opcji automatycznego odnawiania lokaty, następuje jej automatyczne odnowienie na kolejny, taki sam okres czasu, na standardowych warunkach obowiązujących w InBanku w dniu odnowienia lokaty dla tego samego okresu i kwoty lokaty wraz z odsetkami naliczonymi przed odnowieniem.

W przypadku automatycznego odnowienia lokaty bank powiększy oprocentowanie po odnowieniu o bonus w wysokości +0,1%.

W każdym momencie po automatycznym odnowieniu lokatę można zerwać bez utraty odsetek naliczonych przed jej odnowieniem.

 

Odrzucenie lokaty Inbank

Lokata Inbank może zostać odrzucona, dzieje się tak najprawdopodobniej z powodu braku zgodności danych osobowych.

Warunkiem zaakceptowania Twojego przelewu jest pełna zgodność danych nadawcy jakie widnieją w otrzymanym przez nas przelewie z Twoimi danymi jako naszego klienta i właściciela lokaty.

Porównywane dane to:

 • imię i nazwisko,
 • adres zamieszkania (ulica, kod, miasto).

Niezgodność danych uniemożliwi zawarcie umowy lokaty.

Spróbuj zawnioskować o lokatę raz jeszcze wpisując odpowiednie dane osobowe i adresowe, sprawdzając wcześniej czy odpowiadają danym w banku, z którego robisz przelew.

 

Gwarancje Banku Estonii

InBank jest bankiem estońskim, przez co depozyty w nim zgromadzone nie podlegają BFG, ale

Depozyty założone w Inbank gwarantowane są przez estoński fundusz gwarancyjny Tagatisfond. Fundusz ten jest odpowiednikiem polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG) i utworzony został na podstawie tych samych wytycznych Parlamentu Europejskiego i Rady z dyrektywy 2014/59/UE z 15 maja 2014 roku. Gwarancją objęte są depozyty wraz z odsetkami do pełnej wysokości, maksymalnie do 100.000 euro w stosunku do pojedynczego depozytariusza. Szczegóły systemu gwarantowania depozytów założonych w Inbank dostępne są w Arkuszu Informacyjnym Deponenta.

 

Inbank Lokata Standardowa (skrót)

 • okres 60 mies.
 • oprocentowanie 2,2%
 • kwota od: 5 000 PLN
 • kwota do: 50 000 PLN
 • limit lokat: 8
 • lokata odnawialna
 • Lokata Standardowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Inbank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Inbank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Inbank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Inbank Lokata Standardowa - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,0% dla lokaty 6 mies., kwoty 5 000 - 50 000 PLN
 • oprocentowanie 1,5% dla lokaty 12 mies., kwoty 5 000 - 50 000 PLN
 • oprocentowanie 1,85% dla lokaty 36 mies., kwoty 5 000 - 50 000 PLN
 • oprocentowanie 2,0% (łączne saldo wszystkich lokat jednego klienta do 400.000 zł) dla lokaty 48 mies., kwoty 5 000 - 50 000 PLN
 • oprocentowanie 1,75% (łączne saldo wszystkich lokat jednego klienta do 400.000 zł) dla lokaty 24 mies., kwoty 5 000 - 50 000 PLN
 • oprocentowanie 0,7% (łączne saldo wszystkich lokat jednego klienta do 400.000 zł) dla lokaty 3 mies., kwoty 5 000 - 50 000 PLN
 • oprocentowanie 2,2% (łączne saldo wszystkich lokat jednego klienta do 400.000 zł) dla lokaty 60 mies., kwoty 5 000 - 50 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

ING Bank Śląski Inwestycyjna lokata terminowa

3,36%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
ING Bank Śląski

Inwestycyjna Lokata Terminowa ING Bank Śląski to nowoczesna forma oszczędzania pieniędzy, która gwarantuje ochronę kapitału i daje szansę na zyski wyższe niż odsetki z tradycyjnych lokat, zapisy na lokatę inwestycyjną prowadzone są w kilkutygodniowych edycjach (ostatni do 13.02.2019), sprawdź stronę www banku.

Lokata Inwestycyjna ING dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów ING Banku Śląskiego.

Uwaga Inwestycyjna Lokata Terminowa ING Bank Śląski nie jest standardową lokatą bankową, wycofanie środków przed zakończeniem wiąże się z utratą części środków - patrz dalej.

 

Lokata Inwestycyjna

Cechy lokaty inwestycyjnej ING Bank Śląski (ze strony www):

 • 100% ochrona kapitału
 • Zyski wyższe niż z tradycyjnych lokat
 • Co kilka tygodni nowa edycja lokaty
 • Dostępna w systemie bankowości internetowej

Uwaga! W zestawieniu podajemy przykładowe kwoty lokaty, szczegółowe określone zostaną zgodnie z Twoją Umową rachunku Inwestycyjnej Lokaty Terminowej, a 3,36% jest maksymalnym zyskiem z lokaty po terminie zapadalności

 

Dla kogo?

Inwestycyjna Lokata Terminowa dostępna jest dla posiadaczy konta osobistego lub Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING Banku Śląskim:

 • jeżeli jesteś już klientem ING, zaloguj się do systemu bankowości internetowej
 • jeżeli nie jesteś jeszcze klientem ING, załóż konto osobiste z premią - patrz też banner

Zapisy na bieżącą edycję inwestycyjnej lokaty terminowej trwają do 13.02.2019 r.

 

Zysk z lokaty

Zobacz jak liczony jest zysk z lokaty (źródło ING):

 • Zysk zależy od notowań kursu euro wyrażonego w złotych (EURPLN) sprawdzanego w 12 pomiarach.
 • Jeśli w dniu pomiaru kurs nie wykracza poza ustalony przedział wahań, Twój zysk rośnie.
 • Jeśli kurs jest w ustalonym przedziale, naliczamy zysk 0,28%.
 • Górną granicę przedziału ustalamy w dniu startu lokaty (może wynieść od 8 do 12 groszy).

Zielony punkt - kurs w wymaganym przedziale. Pomiar liczy się do zysku.
Czerwony punkt - kurs poza wymaganym przedziałem. Pomiar nie liczy się do zysku.

 

Co dzieje się z Twoimi pieniędzmi?

Od momentu, w którym wpłacasz na lokatę, do dnia jej rozpoczęcia, Twoje pieniądze są oprocentowane na 0,7% w skali roku. Zysk zostanie pomniejszony o podatek od zysków kapitałowych.

Lokata trwa od 15 lutego 2019 r. do 14 lutego 2020 r. W tym okresie ING wykonuje pomiary kursu euro i nalicza zysk - daty pomiarów na stronie ING.

W dniu zakończenia lokaty ING wypłaci Ci zainwestowane pieniądze oraz potencjalny zysk.

 

Warunki rezygnacji

Oczywiście w każdej chwili możesz wypłacić zainwestowane pieniądze, składajac w oddziale ING Banku Śląskiego odpowiednią dyspozycję, ale w lokacie nie ma częściowych wypłat. Lokata zostanie zerwana w dniu złożenia dyspozycji, a pieniądze zostaną zwrócone na Twój rachunek.

Jeśli więc zdecydujesz się na zerwanie lokaty, to ING zwróci Ci:

 • do 31.07.2019 r. – 98,2% zainwestowanych pieniędzy,
 • od 1.08.2019 r. – 99,1% zainwestowanych pieniędzy,
 • 14.02.2020 r. – 100% zainwestowanych pieniędzy oraz potencjalny zysk, pomniejszony o podatek od dochodów kapitałowych).

 

Ważne informacje

(ze strony ING)

Lokata strukturyzowana może być niezgodna z Twoimi: wiedzą, doświadczeniem, sytuacją finansową, tolerancją ryzyka lub celami inwestycyjnymi.

Opis na tej stronie nie jest częścią umowy lokaty – zawiera informacje ogólne oraz reklamowe. Jeśli chcesz założyć lokatę, najpierw przeczytaj jej umowę. Możemy poprosić Cię o informacje na temat Twojej wiedzy i doświadczenia w zakresie inwestowania*. Dzięki temu określimy Twój profil inwestycyjny dla lokat strukturyzowanych.

* Podstawa prawna: Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (Dz.U. z 2017 poz. 1876, z póź. zm.).

 

Chcesz potencjalnie zarobić więcej i jednocześnie masz świadomość związanego z tym ryzyka? - zapoznaj się z Inwestycyjną Lokatą Terminową ING Bank Śląski, dodatkowe informacje na stronach ING.

A jeżeli nie jesteś jeszcze klientem ING, załóż konto osobiste z premią patrz też banner i zyskaj dodatkowe środki z inwestycji.

 

ING Bank Śląski Inwestycyjna lokata terminowa (skrót)

 • oferta do dnia 2019-02-13
 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 3,36%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata nieodnawialna
 • Inwestycyjna lokata terminowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż ING Bank Śląski pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie ING Bank Śląski, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat ING Bank Śląski, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Pekao Lokata ELASTYCZNA

0,24%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
24 mies.
okres
Pekao

Lokata Elastyczna Pekao SA - doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy oczekują atrakcyjnego oprocentowania odpowiadającego sytuacji rynkowej oraz możliwości okresowego korzystania z wypracowanych odsetek.

Uwaga! Lokata o oprocentowaniu zmiennym

Oprocentowanie Lokaty Elastycznej w dniu 21.05.2020 r. wynosi 0,24% (dla lokat otwartych od dnia 09.04.2020) i 0,54% (dla lokat otwartych do dnia 08.04.202 włącznie) - oprocentowanie przedstawione jest w stosunku rocznym.

Lokata Elastyczna jest oprocentowana według zmiennej stawki oprocentowania* i  składa się z sumy: zmiennej podstawy, którą stanowi ustalana codziennie referencyjna stopa oprocentowania WIBOR 1M oraz marży oferowanej przez Bank, stałej w całym okresie trwania lokaty.

Aktualna marża obowiązująca od dnia 09.04.2017 r. wynosi -0,40 pkt. procentowych. Oferta ważna do odwołania. Dla lokat otwartych do dnia 08.04.2020 włącznie marża wynosi -0,10 pkt. procentowych.

Aktualna na dzień 21.05.2020 r. stawka WIBOR 1M wynosi 0,64%**

* zmienny charakter oprocentowania lokaty elastycznej oznacza, że całkowita suma odsetek wygenerowanych przez lokatę może być wyższa, równa, ale również niższa od odsetek z takiej samej lokaty oprocentowanej według stopy stałej.

** przed godz. 23:00 prezentowana stawka jest stawką z poprzedniego dnia roboczego, w którym stawka WIBOR 1M była wyznaczona.

 

Pekao Lokata ELASTYCZNA (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,24%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata ELASTYCZNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Pekao pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Pekao, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Pekao, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Pekao Lokata ELASTYCZNA - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,24% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,24% dla lokaty 18 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,24% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Pekao Lokata PROGRESYWNA

0,22%
oproc.
1000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
13 mies.
okres
Pekao

Lokata PROGRESYWNA Pekao SA to wygodna forma oszczędzania oferująca rosnące w każdym kolejnym miesiącu trwania lokaty, lokata może być otwarta na 9 lub 13 miesięcy;

Dodatkowym atutem lokaty progresywnej Pekao jest brak utraty naliczonych odsetek w przypadku jej zerwania (już po 3 miesiącach od dnia jej założenia) - patrz dalej;

Jeżeli wypłata nastąpi po upływie 3 miesięcy licząc od dnia otwarcia lokaty, bank Pekao SA wypłaci 80% kwoty odsetek naliczonych według stawki oprocentowania lokaty za faktyczną liczbę dni pozostawania wkładu na lokacie w poszczególnych miesiącach okresu lokaty;

 

Oprocentowanie

Lokata 9-miesięczna progresywna Pekao SA ze stałym oprocentowaniem ustalanym odrębnie dla każdego miesiąca okresu lokaty, które średnio wynosi 0,18%, a w poszczególnych miesiącach:

 • 1 miesiąc 0,10%
 • 2 miesiąc 0,10%
 • 3 miesiąc 0,10%
 • 4 miesiąc 0,10%
 • 5 miesiąc 0,10%
 • 6 miesiąc 0,10%
 • 7 miesiąc 0,20%
 • 8 miesiąc 0,30%
 • 9 miesiąc 0,50%

Jeżeli uruchomisz lokatę progresywną Pekao SA na 13 miesięcy, to oprocentowanie wynosi średnio 0,22% - takie oprocentowanie prezentujemy w naszym zestawieniu, a w poszczególnych miesiącach:

 • 1 miesiąc 0,10%
 • 2 miesiąc 0,10%
 • 3 miesiąc 0,10%
 • 4 miesiąc 0,10%
 • 5 miesiąc 0,10%
 • 6 miesiąc 0,10%
 • 7 miesiąc 0,10%
 • 8 miesiąc 0,20%
 • 9 miesiąc 0,20%
 • 10 miesiąc 0,30%
 • 11 miesiąc 0,30%
 • 12 miesiąc 0,50%
 • 13 miesiąc 0,70%

Lokata jest zakładana w placówce Banku Pekao SA lub przez platformę bankowości elektronicznej P24, oferta obowiązuje do odwołania.

Banner reklamowy wskazuje na lokatę Getin Bank.

 

Pekao Lokata PROGRESYWNA (skrót)

 • okres 13 mies.
 • oprocentowanie 0,22%
 • lokata progresywna
 • kwota od: 1000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata PROGRESYWNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Pekao pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Pekao, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Pekao, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Pekao Lokata Standardowa

0,1%
oproc.
500,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Pekao

Lokata STANDARDOWA Pekao SA wystarczy 500 ZŁ, 250 USD, 60 GBP, 350 CHF lub 200 EUR i wskazanie terminu lokaty a Twoje pieniądze zaczną zarabiać.

Lokatę standardową możesz otworzyć w placówce Banku lub zdalnie w systemie Pekao24.

Oprocentowanie lokaty standardowej zależy od okresu i kwoty zdeponowanych środków i wynosi:

Okres lokaty Oprocentowanie
1 miesiąc 0,10%
2 miesiące 0,10%
3 miesiące 0,10%
6 miesięcy 0,10%
7 miesięcy 0,10%
9 miesięcy 0,10%
12 miesięcy 0,10%
24 miesiące 0,10%
36 miesięcy 0,10%


Dla walut wymienialnych w naszym zestawieniu prezentujemy prametry lokaty 12-miesięcznej dla kwoty powyżej 99.999 zł.

Termin lokaty

USD

EUR

CHF

GBP

1 miesiąc 0,05% 0,01% 0,01% 0,05%
3 miesiące 0,05% 0,01% 0,01% 0,05%
6 miesięcy 0,05% 0,01% 0,01% 0,05%


Po upływie zadeklarowanego okresu, lokata wraz z naliczonymi odsetkami może być automatycznie odnawiana na kolejny okres, dla każdej z lokat można także ustanowić dyspozycję wkładem na wypadek śmierci.
.

 

Pekao Lokata Standardowa (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,1%
 • kwota od: 500,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata Standardowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Pekao pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Pekao, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Pekao, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Pekao Lokata Standardowa - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,1% dla lokaty 24 mies., kwoty 500,00 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,1% dla lokaty 36 mies., kwoty 500,00 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,1% dla lokaty 6 mies., kwoty 500,00 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,1% dla lokaty 7 mies., kwoty 500,00 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,1% dla lokaty 9 mies., kwoty 500,00 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,1% dla lokaty 1 mies., kwoty 500,00 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,1% dla lokaty 2 mies., kwoty 500,00 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,1% dla lokaty 3 mies., kwoty 500,00 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,1% dla lokaty 12 mies., kwoty 500,00 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

PKO BP Lokata TERMINOWA

0,01%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
PKO BP

Lokata TERMINOWA PKO BP to lokata ze swobodnym okresem lokowania środków na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy.

Lokatę założysz w dowolnej placówce PKO BP, a także przez serwis internetowy iPKO, aplikację mobilną IKO oraz infolinię PKO BP.

Oprocentowanie lokaty PKO zależy od okresu lokaty oraz miesca założenia depozytu i wynosi maksymalnie 0,01% jeśli lokatę uruchomisz z serwisu transakcyjnego lub IKO - w naszym rankingu lokat prezentujemy lokatę PKO oprocentowaną najwyżej.

 

Oprocentowanie

Oprocentowanie lokaty oferowanej przez serwis internetowy iPKO oraz aplikację mobilną IKO PKO BP wynosi:

 • 0,01% dla lokaty na 1 miesiąc
 • 0,01% - na 3 miesiące
 • 0,01% - lokata na 6 miesięcy
 • 0,01% - dla depozytu na 12 miesięcy

Oprocentowanie lokaty oferowanej w placówkach PKO Bank Polski oraz za pośrednictwem infolinii PKO BP

 • 0,01% dla lokaty na 1 miesiąc
 • 0,01% - na 3 miesiące
 • 0,01% - lokata na 6 miesięcy
 • 0,01% - dla depozytu na 12 miesięcy

 

Lokata Terminowa - informacje

W okresie umownym nie możesz dokonywać dopłat ani wypłat z lokaty, wypłata środków przed upływem okresu umownego oznacza likwidację lokaty - otrzymasz zwrot wpłaconego kapitału bez odsetek.

Naliczenie odsetek (kapitalizacja) następuje na zakończenie okresu umownego, odsetki są dopisywane do lokaty albo na wskazany rachunek prowadzony w PKO Banku Polskim.

Możliwość automatycznego odnowienia na kolejny taki sam okres umowny, na warunkach oprocentowania obowiązujących w dniu przedłużenia umowy.

Przypominamy, że:

 • środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych klienta PKO BP są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny w zakresie przewidzianym w ustawie o BFG do łącznej równowartości w złotych 100 000 euro.

 

Odnowienie lokaty terminowej

Maksymalna liczba odnowień lokaty terminowej PKO BP:

 • dla lokaty 1-miesięcznej: 100,
 • dla lokaty 3-miesięcznej: 30,
 • dla lokaty 6-miesięcznej: 15,
 • dla lokaty 12-miesięcznej: 8

Po zapadnięciu lokaty zysk z lokaty podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym w wysokości 19%.

 

Lokata TERMINOWA - jak założyć

Zobacz jak założyć lokatę TERMINOWĄ PKO Bank Polski:

 • wybierz kwotę lokaty oraz dogodną dla siebie formę zawarcia umowy
 • podpisz umowę w dowolnym oddziale lub agencji PKO Banku Polskiego albo
 • zakłóż lokatę przez serwis internetowy iPKO, aplikację mobilną IKO lub infolinię banku PKO BP

 

Do uruchomienia lokaty wymagane jest posiadanie konta PKO BP, opis wybranych znajdziesz pod odnośnikiem, w ofercie również konta dla obcokrajowców.

 

PKO BP Lokata TERMINOWA (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,01%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata TERMINOWA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż PKO BP pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie PKO BP, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat PKO BP, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
PKO BP Lokata TERMINOWA - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,01% dla lokaty 1 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,01% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,01% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,01% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Alior Bank Lokata walutowa EUR

0,15%
oproc.
200 EUR
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Alior Bank

Lokata walutowa EUR Alior Bank - minimalna kwota lokaty walutowej EUR to 200 euro.

Oprocentowanie lokat od 1 miesiąca do 12 miesięcy jest stałe, dla lokat na 24 miesiące i 36 miesięcy jest zmienne.

W przypadku, gdy lokata będzie odnawialna obowiązywać będą stawki oprocentowania wykazane w poniższej tabeli i obowiązujące w dniu odnowienia.

Nie jesteś klientem Alior Banku? Sprawdź konto Jakże Osobiste

 

Alior Bank Lokata walutowa EUR (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,15%
 • kwota od: 200 EUR
 • kwota do: bez ograniczeń
Alior Bank Lokata walutowa EUR - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,07% dla lokaty 3 mies., kwoty 200 EUR - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,10% dla lokaty 6 mies., kwoty 200 EUR - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,05% dla lokaty 24 mies., kwoty 200 EUR - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,05% dla lokaty 36 mies., kwoty 200 EUR - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,15% dla lokaty 12 mies., kwoty 200 EUR - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Alior Bank Lokata walutowa USD

0,45%
oproc.
200 USD
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Alior Bank

Lokata walutowa USD Alior Bank - minimalna kwota lokaty walutowej USD to 200 dolarów.

Oprocentowanie lokat od 1 miesiąca do 12 miesięcy jest stałe, dla lokat na 24 miesiące i 36 miesięcy jest zmienne.

W przypadku, gdy lokata będzie odnawialna obowiązywać będą stawki oprocentowania wykazane w poniższej tabeli i obowiązujące w dniu odnowienia.

Do skorzystania z lokaty wymagane jest posiadanie konta w banku, sprawdź:

Zobacz też: konto MEGA Oszczędnościowe

 

Alior Bank Lokata walutowa USD (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,45%
 • kwota od: 200 USD
 • kwota do: bez ograniczeń
Alior Bank Lokata walutowa USD - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,45% dla lokaty 24 mies., kwoty 200 USD - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,45% dla lokaty 36 mies., kwoty 200 USD - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 6 mies., kwoty 200 USD - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 3 mies., kwoty 200 USD - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,15% dla lokaty 3 mies., kwoty 200 USD - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,45% dla lokaty 12 mies., kwoty 200 USD - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

BGŻOptima Lokata KLASYCZNA

1,1%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
BGŻOptima

Lokata Klasyczna BGŻOptima, to korzystne oprocentowanie i bezpieczeństwo inwestycji, lokata klasyczna jest specjalnością tych, którzy cenią wysoki standard zysku dla całości kapitału, nie tylko dla nowych środków.

Możesz wybrać lokatę odnawialną lub nieodnawialną i sam decydujesz też, czy przy automatycznym odnowieniu bank skapitalizuj naliczone odsetki, czy też przekaże na Twoje konto oszczędnościowe w BGŻOptima, lokata klasyczna prowadzona jest jedynie w złotych polskich, lokata klasyczna zakładana jest w ramach Konta Indywidualnego, Konta Wspólnego i Konta Junior wyłącznie po pełnej aktywacji Konta BGŻOptima.

Lokata Klasyczna BGŻ Optima dostępna na 3 lub 12 miesięcy:

 • bez nowych środków i
 • bez górnego limitu lokaty.

Można założyć dowolną liczbę lokat Klasycznych BGŻ Optima. Po ich zakończeniu naliczone odsetki pomniejszone o podatek od zysków kapitałowych zostaną przekazane na konto oszczędnościowe w BGŻOptima lub lokata odnowi się automatycznie.

 

Lokata Klasyczna - wniosek

Aby otworzyć lokatę Klasyczną BGŻ Optima, złóż wniosek o Konto Indywidualne, którego wypełnienie zajmie Ci tylko kilka minut (nie podpisujesz żadnych papierowych dokumentów).

Konto otworzysz w pełni online, aby przyspieszyć proces aktywacji przygotuj:

 • Twój telefon komórkowy,
 • skan lub zdjęcie dowodu osobistego,
 • numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew,
 • dane adresowe (dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego),
 • jeżeli jesteś nowym klientem, to przed złożeniem zapoznaj się z ofertą promocyjnych lokat Optimy (patrz poniżej).

 

Lokata Klasyczna - odnowienie

Jako klient BGŻ Optima możesz założyć dowolną liczbę lokat klasycznych, po ich zakończeniu naliczone odsetki pomniejszone o podatek od zysków kapitałowych zostaną przekazane na konto oszczędnościowe w BGŻOptima lub lokata odnowi się automatycznie.

BGŻ Optima proponujemy dwie formy Lokaty Klasycznej – odnawialną automatycznie lub nieodnawialną, jako klient wybierasz najbardziej dogodną dla siebie formę.

 

BGŻOptima Lokata KLASYCZNA (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 1,1%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata KLASYCZNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż BGŻOptima pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie BGŻOptima, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat BGŻOptima, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
BGŻOptima Lokata KLASYCZNA - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,1% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

ING Bank Śląski Lokata TERMINOWA

0,5%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
500 000 PLN
kwota maks.
12 mies.
okres
ING Bank Śląski

Lokata terminowa w ING Banku Śląskim to pewne zyski, bezpieczeństwo zgromadzonych oszczędności.

Gwarancja stałego oprocentowania przez cały okres trwania umowy, masz pewność, że w czasie trwania lokaty oprocentowanie pozostanie bez zmiany, w przypadku lokaty 24 miesięcznej odsetki dopisywane są po każdych 12 miesiącach.

Możesz założyć lokatę w złotych, euro lub dolarach amerykańskich, możesz rozpocząć oszczędzanie już od 1000 zł, od 500 euro lub 500 dolarów - w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę PLN.

Szeroki wybór terminów 3, 6, 12 i 24 miesiące w złotych lub 12 i 24 miesiące w euro i dolarach - w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę 12 miesięczną

 

Lokata terminowa ING

Zobacz jak działa lokata terminowa w ING Banku Śląskim:

 • Wybierasz termin, walutę i kwotę, którą chcesz ulokować
 • Odsetki naliczane są na koniec okresu umownego. Przez cały czas trwania lokaty oprocentowanie pozostaje na takim samym poziomie
 • Po zakończeniu okresu umownego kapitał wraz z odsetkami trafia na wskazane przez Ciebie konto oszczędnościowe

Niezależnie od wybranej waluty i czasu trwania lokaty, założysz ją w bankowości internetowej lub w oddziale, a oprocentowanie kształtuje się

 • dla PLN:
  • 3 miesiące: 0,25%
  • 6 miesięcy: 0,25%
  • 12 miesięcy: 0,50% - to ta lokata
  • 24 miesiące: 0,75%

W przypadku lokaty 24 miesięcznej odsetki dopisywane są po każdych 12 miesiącach.

 

Jak założyć?

Lokatę ING Banku Śląskiego uruchomisz:

 • przez internet - opcja dostępna dla posiadaczy Mojego ING
 • w oddziale ING - dostępnych jest ponad 350 oddziałów

My oczywiście rekomendujemy otwarcie lokaty przez internet - jeśli nie posiadasz konta sprawdź Konto Direct z premią - naciskając przycisk przejdziesz do strony z wnioskiem o konto.

 

Inne waluty

 • dla EUR:
  • 12, 24 miesiące: 0,10%
 • dla USD:
  • 12 miesięcy: 0,20%
  • 24 miesiące: 0,30%

Aby uruchomić lokatę terminową w ING Bank Śląski musisz posiadać konto w banku, jeśli jesteś nowym klientem, to możesz otworzyć konto z premią - zwiększasz w ten sposób zysk z lokaty:

 

ING Bank Śląski Lokata TERMINOWA (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,5%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 500 000 PLN
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata TERMINOWA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż ING Bank Śląski pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie ING Bank Śląski, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat ING Bank Śląski, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
ING Bank Śląski Lokata TERMINOWA - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 - 500 000 PLN
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 - 500 000 PLN
 • oprocentowanie 0,75% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 - 500 000 PLN
 • oprocentowanie 0,5% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 500 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

BOŚ Bank EKOlokata Plus + bonus 0,5%

1,2%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
BOŚ Bank

EKOlokata PLUS z bonusem BOŚ Bank to 0,70% na lokacie i możliwość uzyskania dodatkowego bonus w wysokości 0,5% od kwoty lokaty - w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę z uwzględnieniem bonusu.

Dodatkowy bonus (podwyższone oprocentowanie 0,5%) otrzymasz jeżeli:

 • utrzymasz na koncie osobistym średniomiesięczne saldo w wysokości min 10% kwoty lokaty w każdym podokresie (w każdym miesiącu kalendarzowym) trwania depozytu - realne oprocentowanie będzie więc nieco niższe,
 • w każdym miesiącu trwania lokaty dokonasz transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min 300 zł.

 

Parametry

Możesz założyć więcej niż jedną lokatę z bonusem BOŚ Bank już od kwoty 1000 zł bez górnego limitu z parametrami:

 • oprocentowanie podstawowe: 0,70%,
 • dodatkowy bonus 0,5% po spełnieniu warunków opisanych powyżej.

Bezpieczeństwo Twoich oszczędności gwarantowane jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Po upływie terminu lokaty, zgodnie z Twoją dyspozycją, lokata odnowi się na kolejny 12-miesięczny okres z oprocentowaniem obowiązującym w dniu odnowienia lub zostanie przekazana wraz z odsetkami na wskazany rachunek przez Ciebie.

 

Jak uruchomić?

EKOlokatę PLUS z bonusem uruchomisz:

 • ekologicznie - elektronicznie czyli przez Internet - przygotuj dowód osobisty i wypełnij prosty wniosek on-line - zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut,
 • otwórz lokatę za pośrednictwem usługi BOŚBank24 - jeśli jesteś już klientem BOŚ Bank,
 • w najbliższym oddziale BOŚ Banku.

 

BOŚ Bank EKOlokata Plus + bonus 0,5% (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 1,2%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • EKOlokata Plus + bonus 0,5% i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż BOŚ Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie BOŚ Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat BOŚ Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Plus Bank Lokata STANDARDOWA

0,55%
oproc.
10 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
24 mies.
okres
Plus Bank

Lokata STANDARDOWA Plus Bank to dopasowany do preferencji i możliwości każdego Klienta produkt, oferujący szeroki wybór terminów oraz elastyczność w wyborze oprocentowania, zaletą Lokaty Standardowej jest także niska minimalna kwota wpłaty

Lokata ze stałym oprocentowaniem, z możliwością uruchomienia bez konieczności posiadania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego

Szeroki wybór okresów lokowania środków od 2 dni do nawet 36 miesięcy, minimalna kwota lokaty zależna od okresu:

 • 5000 zł dla lokat z okresem w dniach
 • 1000 zł dla lokat miesięcznych

Oprocentowanie lokaty standardowej PLUS BANK zależne jest od okresu lokowania środków, maksyalne dla lokat o najdłuższym okresie.

 

Plus Bank Lokata STANDARDOWA (skrót)

 • lokata bez konta
 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,55%
 • kwota od: 10 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata STANDARDOWA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Plus Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Plus Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Plus Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Inteligo Lokata IKO

0,9%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Inteligo

Lokata IKO w Inteligo to lokata, którą możesz założyć wyłącznie poprzez aplikację IKO na telefonach z systemem iOS, Android lub Windows Phone

Brak limitu na liczbę lokat IKO, dotyczy lokat IKO 1, 3, 6, 12-miesięcznych

Lokata dostępna na okresy:

 • Lokata 1-miesięczna 0,60% w skali roku
 • Lokata 3-miesięczna: 0,70% w skali roku
 • Lokata 6-miesięczna: 0,80% w skali roku
 • Lokata 12-miesięczna: 0,90% w skali roku - to ta lokata

W okresie umownym nie możesz dokonywać dopłat do lokaty ani wypłat z lokaty, wypłata środków przed upływem okresu umownego oznacza likwidację lokaty, od środków wypłaconych przed upływem okresu umownego nie nalicza się odsetek

Okres umowny lokat IKO nie podlega automatycznemu przedłużeniu, po zakończeniu okresu umownego środki z lokaty wraz z dopisanymi odsetkami zostaną przekazane zgodnie z dyspozycją złożoną w chwili otwarcia lokaty

Zerwanie lokaty następuje z dniem likwidacji lokaty przed upływem okresu umownego, w razie likwidacji lokaty otrzymasz zwrot kapitału bez odsetek.

Lokatę IKO możesz założyć wyłącznie poprzez aplikację IKO na telefonach z systemem iOS, Android lub Windows Phone:

 1. Otwórz aplikację IKO i zaloguj się.
 2. Wejdź do menu aplikacji przesuwając palcem od prawej krawędzi ekranu telefonu do lewej.
 3. Wybierz ikonę „lokaty”, następnie przycisk „Otwórz lokatę”.
 4. Wybierz lokatę na liście i kliknij ją.
 5. Na ekranie z parametrami lokaty wprowadź kwotę, którą chcesz ulokować i zatwierdź założenie lokaty przyciskiem „Załóż lokatę”

Jeżeli nie masz konta Inteligo, możesz uruchomić je korzystając z bannera poniżej.

 

Inteligo Lokata IKO (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,9%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata IKO i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Inteligo pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Inteligo, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Inteligo, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Inteligo Lokata IKO - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,60% dla lokaty 1 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,70% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,80% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,9% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

BOŚ Bank EKOlokata na LATA

1,25%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
24 mies.
okres
BOŚ Bank

EKOLokata NA LATA BOŚ Bank to długoterminowa lokata z oprocentowaniem 0,75%, dostępna również z dodatkowym bonusem 0,5% - w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę z uwzględnieniem bonusu.

Dodatkowo otrzymasz bonus w wysokości 0,50% kwoty lokaty jeśli:

 • posiadasz lub założysz razem z lokatą rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w BOŚ Banku
 • zapewnisz comiesięczny wpływ na ROR z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł
 • rozliczysz transakcje bezgotówkowe kartą debetową w kwocie m.in. 300 zł miesięcznie
 • wyrazisz „zgodę marketingową” i podasz numeru telefonu

 

Jak uruchomić?

Możesz założyć więcej niż jedną EKOLokatę NA LATA w BOŚ Bank, którą uruchomisz:

 • ekologicznie - elektronicznie czyli przez Internet - przygotuj dowód osobisty i wypełnij prosty wniosek on-line - zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut;
 • otwórz lokatę za pośrednictwem usługi BOŚBank24 - jeśli jesteś już klientem BOŚ Bank;
 • w najbliższym oddziale BOŚ Banku;

 

Dodatkowe informacje

Po upływie terminu lokaty, zgodnie z Twoją dyspozycją, EKOlokata na lata odnowi się na kolejny 24-miesięczny okres z oprocentowaniem obowiązującym w dniu odnowienia lub zgromadzone środki zostaną przekazane wraz z odsetkami na wskazany przez Ciebie rachunek. Dyspozycję odnowienia lokaty możesz wykonać w dowolnym momencie do dnia odnowienia lokaty.

Zerwanie lokaty przed terminiem zapadalności powoduje utratę odsetek

BOŚ Bank umożliwia otwarcie lokaty w oddziałach, za pośrednictwem strony internetowej BOŚ Bank pod adresem www.bosbank.pl, za pośrednictwem usługi TeleBOŚ, za pośrednictwem Call Center oraz za pośrednictwem usługi BOŚBank24 Twoje e-Konto

 

BOŚ Bank EKOlokata na LATA (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 1,25%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • EKOlokata na LATA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż BOŚ Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie BOŚ Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat BOŚ Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Millennium Lokata Horyzont Zysku

1,9%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
100 000 PLN
kwota maks.
24 mies.
okres
Millennium

Lokata Horyzont Zysku Bank Millennium, to lokata na nowe środki, która zapewni Ci atrakcyjne oprocentowanie.

Jest to lokata nieodnawialna, możesz otworzyć tylko jedną lokatę Horyzont Zysku Millennium na dany okres trwania lokata, oprocentowanie na nowe środki w skali roku naliczane jest od całości salda

Aby założyć lokatę wystarczy kwota 1000 zł nowych środków, maksymalnie można ulokować do 100 000 zł na dany okres trwania lokaty

W naszym zestawieniu lokat Millennium prezentujemy lokatę Horyzont Zysku oprocentowaną najwyżej, ta sama lokata w Banku Millennium dostępna również na inne okresy - sprawdź podsumowanie.

Zobacz też: konto oszczędnościowe Millennium Profit z promocyjnym oprocentowaniem, warto też sprawdzić promocję Konta 360° z bonusem pieniężnym.

 

Millennium Lokata Horyzont Zysku (skrót)

 • lokata tylko na nowe środki
 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 1,9%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 100 000 PLN
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata Horyzont Zysku i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Millennium pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Millennium, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Millennium, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Millennium Lokata Horyzont Zysku - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,60% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 - 100 000 PLN
 • oprocentowanie 1,80% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 100 000 PLN
 • oprocentowanie 1,9% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 - 100 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

T-Mobile Usługi Bankowe Lokata walutowa EUR

0,01%
oproc.
200 EUR
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
T-Mobile Usługi Bankowe

Lokata Standardowa EUR T-Mobile Usługi Bankowe to szeroki wybór terminów, na jakie możesz ulokować środki - możesz wybrać jeden z dostępnych terminów lokaty (1, 3, 6, 12 miesięcy) lub dostosować czas trwania lokaty do swoich potrzeb wskazując dowolną datę zakończenia.

Pamiętaj też, że w razie podjęcia wkładu przed upływem okresu umownego posiadaczowi lokaty nie przysługują odsetki naliczane do dnia poprzedzającego wypłatę warto więc zastanowić się nad terminem zapadnięcia lokaty.

 

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty standardowej EUR T-Mobile nie jest zależne jest od okresu lokowania środków i wynosi:

 • 0,01% - 1 miesiąc
 • 0,01% - 3 miesiące
 • 0,01% - 6 miesięcy
 • 0,01% - 12 miesięcy - to ta lokata

T-Mobile lokatę można założyć w jednej z placówek T-Mobile Usługi Bankowe, a jeśli jesteś już klientem banku - za pośrednictwem konsultanta infolinii lub Wirtualnego Oddziału, w bankowości internetowej lub mobilnej

 

Odnowienie lokaty

T-Mobile lokata odnawia się z oprocentowaniem, które obowiązuje w momencie odnowienia i jest zgodne z warunkami obowiązującymi w tym dniu.

Aktualne stawki oprocentowania lokat standardowych podane są w tabeli oprocentowania.

 

Przypominamy, że w T-Mobile Usługi Bankowe masz możliwość uruchomienia lokaty negocjowanej - lokatę negocjowaną założysz w nowej bankowości internetowej lub mobilnej.

 

T-Mobile Usługi Bankowe Lokata walutowa EUR (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,01%
 • kwota od: 200 EUR
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

T-Mobile Usługi Bankowe Lokata walutowa USD

0,3%
oproc.
200 USD
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
T-Mobile Usługi Bankowe

Lokata Standardowa USD T-Mobile Usługi Bankowe to szeroki wybór terminów, na jakie możesz ulokować środki w euro - możesz wybrać jeden z dostępnych terminów lokaty (1, 3, 6, 12 miesięcy) lub dostosować czas trwania lokaty do swoich potrzeb wskazując dowolną datę zakończenia.

Pamiętaj też, że w razie podjęcia wkładu przed upływem okresu umownego posiadaczowi lokaty nie przysługują odsetki naliczane do dnia poprzedzającego wypłatę warto więc zastanowić się nad terminem zapadnięcia lokaty.

 

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty standardowej USD T-Mobile jest zależne jest od okresu lokowania środków i wynosi:

 • 0,10% - 1 miesiąc
 • 0,20% - 3 miesiące
 • 0,20% - 6 miesięcy
 • 0,30% - 12 miesięcy - to ta lokata

T-Mobile lokatę można założyć w jednej z placówek T-Mobile Usługi Bankowe, a jeśli jesteś już klientem banku - za pośrednictwem konsultanta infolinii lub Wirtualnego Oddziału, w bankowości internetowej lub mobilnej

 

Odnowienie lokaty

T-Mobile lokata odnawia się z oprocentowaniem, które obowiązuje w momencie odnowienia i jest zgodne z warunkami obowiązującymi w tym dniu.

Aktualne stawki oprocentowania lokat standardowych podane są w tabeli oprocentowania.

 

Przypominamy, że w T-Mobile Usługi Bankowe masz możliwość uruchomienia lokaty negocjowanej - lokatę negocjowaną założysz w nowej bankowości internetowej lub mobilnej.

 

T-Mobile Usługi Bankowe Lokata walutowa USD (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,3%
 • kwota od: 200 USD
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

T-Mobile Usługi Bankowe Lokata walutowa GBP

0,3%
oproc.
100 GBP
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
T-Mobile Usługi Bankowe

Lokata Standardowa GBP T-Mobile Usługi Bankowe to szeroki wybór terminów, na jakie możesz ulokować środki w funtach brytyjskich - możesz wybrać jeden z dostępnych terminów lokaty (1, 3, 6, 12 miesięcy) lub dostosować czas trwania lokaty do swoich potrzeb wskazując dowolną datę zakończenia.

Pamiętaj też, że w razie podjęcia wkładu przed upływem okresu umownego posiadaczowi lokaty nie przysługują odsetki naliczane do dnia poprzedzającego wypłatę warto więc zastanowić się nad terminem zapadnięcia lokaty.

 

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty standardowej USD T-Mobile jest zależne jest od okresu lokowania środków i wynosi:

 • 0,20% - 1 miesiąc
 • 0,20% - 3 miesiące
 • 0,30% - 6 miesięcy
 • 0,40% - 12 miesięcy - to ta lokata

T-Mobile lokatę można założyć w jednej z placówek T-Mobile Usługi Bankowe, a jeśli jesteś już klientem banku - za pośrednictwem konsultanta infolinii lub Wirtualnego Oddziału, w bankowości internetowej lub mobilnej

 

Odnowienie lokaty

T-Mobile lokata odnawia się z oprocentowaniem, które obowiązuje w momencie odnowienia i jest zgodne z warunkami obowiązującymi w tym dniu.

Aktualne stawki oprocentowania lokat standardowych podane są w tabeli oprocentowania.

 

Przypominamy, że w T-Mobile Usługi Bankowe masz możliwość uruchomienia lokaty negocjowanej - lokatę negocjowaną założysz w nowej bankowości internetowej lub mobilnej.

 

T-Mobile Usługi Bankowe Lokata walutowa GBP (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,3%
 • kwota od: 100 GBP
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Nest Bank Lokata z kontem

1,8%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
2 000 000 PLN
kwota maks.
24 mies.
okres
Nest Bank

Nest Lokata z kontem, to oferta dla osób, które posiadają lub otworzą konto w Nest Banku

Elastyczne terminy lokowania środków: lokata dostępna na 7, 14 dni, 1, 2, 3, 4, 6, 9, 12, 24 miesięcy - w zestawieniu podano najwyżej oprocentowaną, lokata ze stałym oprocentowaniem i kapitalizacją odsetek na koniec okresu umowy

Do uruchomienia lokaty wymagane jest konto Nest Bank, masz możliwość uruchomienia do 20 lokat, a lokatę uruchomisz online.

Masz możliwość odnowienia lokaty na warunkach standardowej Nest Lokaty - odnowionej lokaty

Nest Lokata z kontem - podsumowanie:

 • lokata z darmowym kontem Nest Bank
 • wygodny proces otwarcia i zarządzania przez Bankowość Mobilną i Internetową
 • minimalna kwota lokaty: 1000 zł
 • rodzaj oprocentowania: stałe
 • kapitalizacja odsetek: na koniec okresu
 • możliwość odnowienia lokaty na warunkach standardowej Nest Lokaty - odnowionej lokaty
 • maksymalna kwota lokaty: 2 000 000 zł

Jeżeli jesteś nowym klientem banku, to koniecznie sprawdź Lokatę Witaj - oferta dla nowych klientów i obecnych (do 30 dni od otwarcia konta)

 

Nest Bank Lokata z kontem (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 1,8%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 2 000 000 PLN
 • lokata odnawialna
 • Lokata z kontem i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Nest Bank Lokata z kontem - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,60% dla lokaty 18 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,50% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,40% dla lokaty 9 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,40% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,20% dla lokaty 4 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,20% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 2 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 1 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 14 dni, kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 7 dni, kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,8% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

T-Mobile Usługi Bankowe Lokata walutowa CHF

0,01%
oproc.
200 CHF
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
T-Mobile Usługi Bankowe

Lokata Standardowa CHF T-Mobile Usługi Bankowe to szeroki wybór terminów, na jakie możesz ulokować franki szwajcarskie - możesz wybrać jeden z dostępnych terminów lokaty (1, 3, 6, 12 miesięcy) lub dostosować czas trwania lokaty do swoich potrzeb wskazując dowolną datę zakończenia.

Pamiętaj też, że w razie podjęcia wkładu przed upływem okresu umownego posiadaczowi lokaty nie przysługują odsetki naliczane do dnia poprzedzającego wypłatę warto więc zastanowić się nad terminem zapadnięcia lokaty.

 

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty standardowej EUR T-Mobile nie jest zależne jest od okresu lokowania środków i wynosi:

 • 0,01% - 1 miesiąc
 • 0,01% - 3 miesiące
 • 0,01% - 6 miesięcy
 • 0,01% - 12 miesięcy - to ta lokata

T-Mobile lokatę można założyć w jednej z placówek T-Mobile Usługi Bankowe, a jeśli jesteś już klientem banku - za pośrednictwem konsultanta infolinii lub Wirtualnego Oddziału, w bankowości internetowej lub mobilnej

 

Odnowienie lokaty

T-Mobile lokata odnawia się z oprocentowaniem, które obowiązuje w momencie odnowienia i jest zgodne z warunkami obowiązującymi w tym dniu.

Aktualne stawki oprocentowania lokat standardowych podane są w tabeli oprocentowania.

 

Przypominamy, że w T-Mobile Usługi Bankowe masz możliwość uruchomienia lokaty negocjowanej - lokatę negocjowaną założysz w nowej bankowości internetowej lub mobilnej.

 

T-Mobile Usługi Bankowe Lokata walutowa CHF (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,01%
 • kwota od: 200 CHF
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Idea Bank Lokata walutowa EUR

0,5%
oproc.
100 EUR
kwota min.
500 000 EUR
kwota maks.
12 mies.
okres
Idea Bank

Lokata walutowa EUR Idea Bank to możliwość uruchomienia lokaty w euro na okres 3, 6 lub 12 miesięcy.

Aby uruchomić lokatę należy posiadać Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy prowadzony w euro, w której będzie zakładana lokata EUR.

W momencie składania wniosku o lokatę euro należy zapewnić na Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowym prowadzonym w walucie EUR, w której ma być otwarta Lokata WALUTOWA, środki co najmniej w wysokości wskazanej we wniosku o założenie Lokaty WALUTOWEJ w euro.

Oprocentowanie

Lokatę Walutową Idea Banku uruchomisz jedynie za pośrednictwej bankowości Internetowej lub Mobilnej, a oprocentowanie depozytu wynosi:

 • Lokata na 3 miesiące gwarantuje odsetki w wysokości 0,35% w skali roku
 • W przypadku lokaty na 6 miesięcy oprocentowanie lokaty wyniesie 0,40% w skali roku
 • W przypadku lokaty na 12 miesięcy oprocentowanie lokaty wyniesie 0,50% w skali roku - z naszego zestawienia

Więcej informacji

Możliwość otwarcia Lokaty WALUTOWEJ, pod warunkiem prowadzenia przez Bank Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego w walucie, w której ma być otwarta Lokata WALUTOWA na rzecz Posiadacza Rachunku. W momencie składania Wniosku, Posiadacz Rachunku powinien zapewnić na Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowym prowadzonym w walucie, w której ma być otwarta Lokata WALUTOWA, z którego będzie zasilał Rachunek Lokaty, środki co najmniej w wysokości wskazanej we Wniosku o założenie Lokaty WALUTOWEJ. Środki na Lokatę WALUTOWĄ przyjmowane są wyłącznie w walucie euro (EUR).

Po zakończeniu okresu umownego Bank przekaże na Rachunek Oszczędnościowo - Rozliczeniowy dla klientów indywidualnych z którego opłacona została Lokata WALUTOWA, Posiadaczowi Rachunku środki pieniężne wpłacone na Lokatę WALUTOWĄ wraz z należnymi odsetkami pomniejszonymi o podatek przewidziany Ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (t.j. Dz.U. z 2012 r. poz.361 ze zm.). Podatek pobrany będzie od równowartości kwoty należnych odsetek przy zastosowaniu średniego kursu NBP z dnia poprzedzającego dzień realizacji dyspozycji.

W przypadku ustania Umowy o Rachunek Oszczędnościowo - Rozliczeniowy dla klientów indywidualnych, na który mają zostać zwrócone środki po zakończeniu Okresu Umownego albo wypowiedzeniu Umowy o Rachunek Terminowej Lokaty Oszczędnościowej, Bank przeleje środki na nieoprocentowany rachunek techniczny Banku do czasu wskazania rachunku przez Posiadacza Rachunku, na który mają być zwrócone te środki. Zwrot środków na rachunek prowadzony w innej walucie niż waluta lokaty, może wiązać się z przewalutowaniem tych środków.

Nowy klient

Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, ale jeśli jesteś nowym klientem banku, to zapoznaj się z lokatą:

 • HAPPY - jeżeli dopiero zaczynasz oszczędzać i dysponujesz oszczędnościami do 20.000 zł
 • HAPPY PRO - jeżeli posiadasz wyższą kwotę wolnych środków

 

Idea Bank Lokata walutowa EUR (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,5%
 • kwota od: 100 EUR
 • kwota do: 500 000 EUR
 • lokata nieodnawialna
Idea Bank Lokata walutowa EUR - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,35% dla lokaty 3 mies., kwoty 100 - 500 000 EUR
 • oprocentowanie 0,40% dla lokaty 6 mies., kwoty 100 - 500 000 EUR
 • oprocentowanie 0,5% dla lokaty 12 mies., kwoty 100 - 500 000 EUR - z naszego zestawienia

 

 

Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI

2,0%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
2 000 000 PLN
kwota maks.
24 mies.
okres
Nest Bank

Lokata NA NOWE ŚRODKI Nest Bank, to internetowa lokata dostępna na 3, 4, 6, 12, 18 i 24 miesiące dla osób posiadających konto w Nest Bank.

Jeżeli ulokujesz środki w Nest Bank na 24 miesiące, to otrzymasz maksymalne, dostępne dla tej lokaty oprocentowanie.

W naszym zestawieniu prezentujemy lokatę oprocentowaną najwyżej, z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją odsetek na koniec okresu umowy dla klientów przelewających wynagrodzenie do Nest Bank.

Nowe środki

Lokata dla nowych środków - aby uzyskać warunki podane w zestawieniu Twoja lokata musi zostać zasilona nowymi środkami, które są wyliczane jako różnica między Twoim łącznym saldem w dniu założenia lokaty, a saldem w dniu 06.05.2019 r.

Uwaga:

 • w przypadku stwierdzenia przez bank, że środki pieniężne wpłacone na Nest Lokatę Nowe Środki nie są nowymi środkami, czyli nie stanowią nadwyżki nad środkami pieniężnymi w złotych zdeponowanych przez klienta w banku na dzień 14.10.2019 r., środki pieniężne zdeponowane na Nest Lokacie Nowe Środki będą oprocentowane według stawki 1,2% w skali roku.
 • zmieniona stawka oprocentowania będzie obowiązywała od następnego dnia roboczego po stwierdzeniu przez bank niespełnienia warunku.
 • najpóźniej w następnym dniu roboczym po zmianie oprocentowania lokaty, bank prześle informacje o przedmiotowej zmianie pocztą elektroniczną

Podane oprocentowanie dla lokaty na nowe środki w Nest Bank obowiązuje gdy lokata jest otwierana za pośrednictwem bankowości internetowej i oddziałów

Lokata także w innych opcjach, a po zakończeniu lokata może zostać odnowiona na warunkach lokaty standardowej Nest Bank

Nowe środki - przykład

Nest Bank bierze pod uwagę Twoje środki zgromadzone w Nest Banku (czyli sumę środków na wszystkich posiadanych przez Ciebie rachunkach płatniczych prowadzonych w złotych, w tym również otwartych dla Twojego dziecka oraz rachunkach oszczędnościowych i lokatach) na dzień zakładania lokaty i porównuje je ze środkami na dzień 14.10.2019. Powstała różnica to kwota nowych środków, którą możesz ulokować na Nest Lokacie Nowe Środki.

Przykład:

 • Twoje środki zgromadzone w Nest Banku na dzień 06.11.2019 to 15 tys. zł.
 • Środki zgromadzone w Nest Banku na dzień założenia lokaty to łącznie 25 tys. zł, z czego 15 tys. zł to "stare środki", a 10 tys. zł to "nowe środki".
 • Masz więc możliwość otworzenia dowolną liczbę lokat na łączną sumę 10 tys. zł.

Jak uruchomić lokatę

Do skorzystania z oferty musisz mieć konto w Nest Bank

Jeśli nie posiadasz konta, to tutaj założysz bezwarunkowo darmowe konto Nest Bank, z bezwarunkowo darmową kartą i wypłatami z bankomatów oraz zyskasz możliwość uruchomienia lokaty na nowe środki oraz Nest Konto Oszczędnościowe

A jeśli jesteś nowym klientem banku przed skorzystaniej z oferty uruchom Lokatę Witaj w Nest Bank i zyskaj jeszcze więcej.

 

Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI (skrót)

 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Nest Bank bada saldo na dzień 2019-10-14
 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 2,0%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 2 000 000 PLN
 • lokata odnawialna
 • Lokata na NOWE ŚRODKI i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Nest Bank Lokata na NOWE ŚRODKI - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,80% dla lokaty 18 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,70% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,60% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,40% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,40% dla lokaty 4 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 2,0% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Idea Bank Lokata walutowa GBP

0,95%
oproc.
100 GBP
kwota min.
500 000 GBP
kwota maks.
12 mies.
okres
Idea Bank

Lokata walutowa GBP Idea Bank to możliwość uruchomienia lokaty w funtach brytyjskich na okres 3, 6 lub 12 miesięcy.

Aby uruchomić lokatę należy posiadać Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy prowadzony w funtach, w której będzie zakładana lokata GBP.

W momencie składania wniosku o lokatę euro należy zapewnić na Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowym prowadzonym w walucie GBP, w której ma być otwarta Lokata WALUTOWA, środki co najmniej w wysokości wskazanej we wniosku o założenie Lokaty WALUTOWEJ w funtach.

Lokata GBP jak uruchomić?

Jeśli posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej Idea Bank możesz założyć lokatę z poziomu bankowości internetowej lub bankowości mobilnej, wystarczy zalogować się do systemu i przejść do zakładki z lokatami.

Jeśli nie posiadasz dostępu do bankowości elektronicznej Idea Bank powinieneś:

 • wypełnić prosty wniosek online;
 • uruchomić konto walutowe GBP

Wniosek jest ważny tylko w dniu złożenia dyspozycji otwarcia lokaty.

Nowy klient

Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, ale jeśli jesteś nowym klientem banku, to zapoznaj się z lokatą:

 • HAPPY - jeżeli dopiero zaczynasz oszczędzać i dysponujesz oszczędnościami do 20.000 zł
 • HAPPY PRO - jeżeli posiadasz wyższą kwotę wolnych środków

 

Idea Bank Lokata walutowa GBP (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,95%
 • kwota od: 100 GBP
 • kwota do: 500 000 GBP
 • lokata nieodnawialna
Idea Bank Lokata walutowa GBP - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,80% dla lokaty 3 mies., kwoty 100 - 500 000 GBP
 • oprocentowanie 0,85% dla lokaty 6 mies., kwoty 100 - 500 000 GBP
 • oprocentowanie 0,95% dla lokaty 12 mies., kwoty 100 - 500 000 GBP - z naszego zestawienia

 

 

Idea Bank Lokata walutowa CHF

0,2%
oproc.
100 CHF
kwota min.
500 000 CHF
kwota maks.
12 mies.
okres
Idea Bank

Lokata walutowa CHF Idea Bank to możliwość uruchomienia lokaty we frankach szwajcarskich na okres 3, 6 lub 12 miesięcy.

Aby uruchomić lokatę należy posiadać Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy prowadzony w funtach, w której będzie zakładana lokata CHF.

W momencie składania wniosku o lokatę euro należy zapewnić na Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowym prowadzonym w walucie CHF, w której ma być otwarta Lokata WALUTOWA, środki co najmniej w wysokości wskazanej we wniosku o założenie Lokaty WALUTOWEJ we frankach.

Lokata CHF jak uruchomić?

Jeśli posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej Idea Bank możesz założyć lokatę z poziomu bankowości internetowej lub bankowości mobilnej, wystarczy zalogować się do systemu i przejść do zakładki z lokatami.

Jeśli nie posiadasz dostępu do bankowości elektronicznej Idea Bank powinieneś:

 • wypełnić prosty wniosek online;
 • uruchomić konto walutowe CHF;

Wniosek jest ważny tylko w dniu złożenia dyspozycji otwarcia lokaty.

Nowy klient

Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, ale jeśli jesteś nowym klientem banku, to zapoznaj się z lokatą:

 • HAPPY - jeżeli dopiero zaczynasz oszczędzać i dysponujesz oszczędnościami do 20.000 zł
 • HAPPY PRO - jeżeli posiadasz wyższą kwotę wolnych środków

 

Idea Bank Lokata walutowa CHF (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,2%
 • kwota od: 100 CHF
 • kwota do: 500 000 CHF
 • lokata nieodnawialna
Idea Bank Lokata walutowa CHF - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,10% dla lokaty 3 mies., kwoty 100 - 500 000 CHF
 • oprocentowanie 0,15% dla lokaty 6 mies., kwoty 100 - 500 000 CHF
 • oprocentowanie 0,2% dla lokaty 12 mies., kwoty 100 - 500 000 CHF - z naszego zestawienia

 

 

T-Mobile Usługi Bankowe Lokata Standardowa (opr. zmienne)

1,6%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
36 mies.
okres
T-Mobile Usługi Bankowe

Lokata Standardowa T-Mobile Usługi Bankowe z oprocentowaniem zmiennym.

Odsetki dla lokaty TMUB kapitalizowane są w dniu zapadalności lokaty.

W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy lokaty lub wypowiedzenia umowy lokaty, następuje utrata prawa do naliczonych odsetek.

Oprocentowanie:

 • 24M - 1,5%
 • 36M - 1,60% - z naszego zestawienia

Oprocentowanie zmienne. W ofercie również lokaty EUR, USD, GPB, CHF.

 

T-Mobile Usługi Bankowe Lokata Standardowa (opr. zmienne) (skrót)

 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 1,6%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata Standardowa (opr. zmienne) i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż T-Mobile Usługi Bankowe pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie T-Mobile Usługi Bankowe, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat T-Mobile Usługi Bankowe, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
T-Mobile Usługi Bankowe Lokata Standardowa (opr. zmienne) - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,50% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,6% dla lokaty 36 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Idea Bank Lokata biznes walutowa EUR

0,5%
oproc.
100 EUR
kwota min.
500 000 EUR
kwota maks.
12 mies.
okres
Idea Bank

Lokata walutowa biznes EUR Idea Bank to możliwość uruchomienia lokaty w euro na okres 3, 6 lub 12 miesięcy.

Lokata dostępna dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, aby uruchomić lokatę należy posiadać Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy prowadzony w euro, w której będzie zakładana lokata EUR.

W momencie składania wniosku o lokatę euro należy zapewnić na Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowym prowadzonym w walucie EUR, w której ma być otwarta Lokata WALUTOWA, środki co najmniej w wysokości wskazanej we wniosku o założenie Lokaty WALUTOWEJ w euro.

Oprocentowanie

Oprocentowanie lokaty EUR biznes:

 • 3 miesiące 0,35%
 • 6 miesięcy 0,40%
 • 12 miesięcy 0,50%

Lokata EUR jak uruchomić?

Jeśli posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej Idea Bank możesz założyć lokatę z poziomu bankowości internetowej lub bankowości mobilnej, wystarczy zalogować się do systemu i przejść do zakładki z lokatami.

Jeśli nie posiadasz dostępu do bankowości elektronicznej Idea Bank powinieneś:

 • wypełnić prosty wniosek online;
 • uruchomić konto walutowe EUR

Wniosek jest ważny tylko w dniu złożenia dyspozycji otwarcia lokaty.

Nowy klient

Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, ale jeśli jesteś nowym klientem banku, to zapoznaj się z lokatą:

 • HAPPY - jeżeli dopiero zaczynasz oszczędzać i dysponujesz oszczędnościami do 20.000 zł
 • HAPPY PRO - jeżeli posiadasz wyższą kwotę wolnych środków

 

Idea Bank Lokata biznes walutowa EUR (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,5%
 • kwota od: 100 EUR
 • kwota do: 500 000 EUR
 • lokata nieodnawialna

 

Idea Bank Lokata PRZEDSIĘBIORCZA BIZNES (spółki)

1,8%
oproc.
500 PLN
kwota min.
1 000 000 PLN
kwota maks.
60 mies.
okres
Idea Bank

Lokata PRZEDSIĘBIORCZA BIZNES w Idea Bank dostępna jest dla spółek, z minimalną kwotą już od 500 zł

Maksymalna kwota lokaty to nawet 1.000.000 zł, brak limitu na liczbę lokat

W zestawieniu podano lokatę najwyżej oprocentowaną, a oprocentowanie lokaty PRZEDSIĘBIORCZEJ BIZNES dla innych okresów wynosi

 • 1,40% w skali roku w wariancie na 1 miesiąc
 • 1,45% w skali roku w wariancie na 2 miesiące
 • 1,50% w skali roku w wariancie na 3 miesiące
 • 1,50% w skali roku w wariancie na 4 miesiące
 • 1,55% w skali roku w wariancie na 5 miesięcy
 • 1,55% w skali roku w wariancie na 6 miesięcy
 • 1,60% w skali roku w wariancie na 9 miesięcy
 • 1,60% w skali roku w wariancie na 10 miesięcy
 • 1,65% w skali roku w wariancie na 12 miesięcy
 • 1,65% w skali roku w wariancie na 14 miesięcy
 • 1,70% w skali roku w wariancie na 24 miesiące
 • 1,75% w skali roku w wariancie na 36 miesięcy
 • 1,80% w skali roku w wariancie na 60 miesięcy - to ta lokata

Lokatę uruchomisz tylko z kontem, tj. możliwość otwarcia Lokaty PRZEDSIĘBIORCZEJ-BIZNES pod warunkiem prowadzenia przez bank rachunku rozliczeniowego dla jednostek organizacyjnych w złotych polskich, na rzecz posiadacza rachunku, a zasilenie Lokaty PRZEDSIĘBIORCZEJ-BIZNES musi być dokonane z rachunku rozliczeniowego dla jednostek organizacyjnych prowadzonego przez bank w złotych polskich na rzecz posiadacza rachunku. (patrz poniżej)

 

Idea Bank Lokata PRZEDSIĘBIORCZA BIZNES (spółki) (skrót)

 • okres 60 mies.
 • oprocentowanie 1,8%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 1 000 000 PLN
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata PRZEDSIĘBIORCZA BIZNES (spółki) i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Idea Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Idea Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Idea Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Noble Bank Lokata RENTIERSKA

2,2%
oproc.
150 000 PLN
kwota min.
20 000 000 PLN
kwota maks.
36 mies.
okres
Noble Bank

Lokata Rentierska Noble Bank to lokata na 2 lub 3 lata, z comiesięczną wypłatą odsetek i minimalną kwotą lokaty już od 150.000 zł.

Lokata Renierska, to odpowiedź na potrzeby klientów private bankingu, którzy z jednej strony chcą efektywnie inwestować swoje środki, a z drugiej strony oczekują rozwiązań rentierskich, które pozwolą im czerpać korzyści z już zgromadzonych środków.

Produkt daje gwarancję wysokich i stabilnych zysków w okresie aż 24 lub 36 miesięcy, a wypłata odsetek z lokaty występuje raz w miesiącu w wyznaczonym dniu.

Oprocentowanie lokaty rentierskiej Noble Bank zależy od okresu deponowania środków i wynosi:

 • 2,10% dla lokaty 2 letniej
 • 2,20% dla lokaty 3 letniej - tę przedstawiamy w zestawieniu

Likwidacja lokaty

Likwidacja lokaty retierskiej Noble Bank w ciągu 12 miesięcy od założenia lub odnowienia Lokaty skutkuje obniżeniem oprocentowania do wysokości 1,00%,

Likwidacja lokaty rentierskiej w terminie późniejszym niż 12 miesięcy skutkuje obniżeniem oprocentowania do wysokości 1,25%.

W każdym przypadku kwota wypłaty zostaje pomniejszona o odsetki wypłacone co miesiąc w danym okresie umownym, w którym następuje likwidacja lokat.

Pod bannerem Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank - konto oszczędnościowe bez limitu darmowych wypłat w miesiącu.

 

Noble Bank Lokata RENTIERSKA (skrót)

 • lokata rentierska
 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 2,2%
 • kwota od: 150 000 PLN
 • kwota do: 20 000 000 PLN
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata RENTIERSKA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Noble Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Noble Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Noble Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Noble Bank Lokata RENTIERSKA - inne warianty:
 • oprocentowanie 2,10% dla lokaty 24 mies., kwoty 150 000 - 20 000 000 PLN
 • oprocentowanie 2,2% dla lokaty 36 mies., kwoty 150 000 - 20 000 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Credit Agricole Lokata na NOWE ŚRODKI

2,1%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
100 000 PLN
kwota maks.
36 mies.
okres
Credit Agricole

Lokata na NOWE ŚRODKI Credit Agricole to oferta z wysokim oprocentowaniem i możliwością ulokowania nawet 100 tys. zł.

Oferta dostępna jest w placówkach bankowych i serwisie telefonicznym CA24, na łączną kwotę do 100.000 zł (wskazany limit dotyczy sumy lokat założonych od dnia 01.01.2020 r. odpowiednio dla każdego ze wskazanych okresów w ramach jednego konta).

Nowe środki - środki, które stanowią przyrost salda w stosunku do stanu środków zgromadzonych na koncie Klienta na dzień 30.11.2019 r.

Minimalna kwota lokaty terminowej w Credit Agricole to 1.000 zł.

 

Credit Agricole Lokata na NOWE ŚRODKI (skrót)

 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Credit Agricole bada saldo na dzień 2018-12-31
 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 2,1%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 100 000 PLN
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata na NOWE ŚRODKI i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Credit Agricole pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Credit Agricole, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Credit Agricole, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Credit Agricole Lokata na NOWE ŚRODKI - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,50% dla lokaty 180 dni, kwoty 1 000 - 100 000 PLN
 • oprocentowanie 1,70% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 100 000 PLN
 • oprocentowanie 2,10% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 - 100 000 PLN
 • oprocentowanie 2,1% dla lokaty 36 mies., kwoty 1 000 - 100 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Citi Handlowy Lokata terminowa USD

0,3%
oproc.
500 USD
kwota min.
dowolna
kwota maks.
24 mies.
okres
Citi Handlowy

Lokata terminowa USD w Citibank Handlowy, to lokata o stałym oprocentowaniu to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią planować i chcą z góry znać zysk ze swoich oszczędności. Już w dniu jej założenia możesz obliczyć, ile wyniosą odsetki od lokaty i ile zarobisz.

Lokata terminowa USD Citi to możliwość wyboru okresu lokaty od 1 tygodnia do 12 miesięcy, lokata dostępna już od 500 dolarów.

Opcje zamknięcia

Otwierając lokatę od razu określasz, w jaki sposób Twoja lokata zostanie zakończona, masz trzy warianty do wyboru:

 • lokata odnowi się na ten sam okres, a kwota kapitału zostanie powiększona o naliczone odsetki;
 • lokata odnowi się na ten sam okres a odsetki zostaną przelane na Twój rachunek bieżący;
 • lokata wraz z odsetkami zostanie przelana na Twój rachunek bieżący;

Wcześniejsze zerwanie lokaty powoduje utratę odsetek, a Twoje oszczędności są bezpieczne dzięki gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty terminowej Citi zależy od rodzaju rachunku, jaki posiadasz w Citibank:

 • CITIGOLD, CITIGOLD PRIVATE CLIENT
  • 1 tydzień: 0,05%
  • 1 miesiąc: 0,10%
  • 3 miesiące: 0,15%
  • 6 miesięcy: 0,20%
  • 12 miesięcy: 0,30% - z naszego zestawienia

 • CITIKONTO / CITIPRIORITY
  • 1 tydzień: 0,05%
  • 1 miesiąc: 0,05%
  • 3 miesiące: 0,10%
  • 6 miesięcy: 0,15%
  • 12 miesięcy: 0,25%

Lokata Citi - jak otworzyć?

Lokatę USD Citi możesz otworzyć samodzielnie w Usłudze Bankowości Elektronicznej Citibank Online, lokata będzie aktywna od razu. W tym celu:

 • zaloguj się,
 • przejdź do sekcji Ustawienia – Lokaty terminowe,
 • otwórz wybraną przez siebie lokatę.

Samodzielnie w Citi Mobile:

 • jeśli posiadasz w naszym banku Konto Osobiste, możesz otworzyć Lokatę podczas rozmowy telefonicznej.
 • aby zamówić rozmowę z doradcą, przejdź na stronę https://www.online.citibank.pl/formularz/konto/kontakt/ i wypełnij formularz kontaktowy.

Warto również sprawdzić karty kredytowe Citi - dla wybranych kart ekstra bonusy: telefon, tablet, voucher czy zwrot części wydatków.

 

Citi Handlowy Lokata terminowa USD (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,3%
 • kwota od: 500 USD
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Citi Handlowy Lokata terminowa GBP

0,4%
oproc.
500 GBP
kwota min.
dowolna
kwota maks.
24 mies.
okres
Citi Handlowy

Lokata terminowa GBP w Citibank Handlowy, to lokata o stałym oprocentowaniu to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią planować i chcą z góry znać zysk ze swoich oszczędności. Już w dniu jej założenia możesz obliczyć, ile wyniosą odsetki od lokaty i ile zarobisz.

Lokata terminowa GBP Citi to możliwość wyboru okresu lokaty od 1 tygodnia do 12 miesięcy, lokata dostępna już od 500 funtów.

Opcje zamknięcia

Otwierając lokatę od razu określasz, w jaki sposób Twoja lokata zostanie zakończona, masz trzy warianty do wyboru:

 • lokata odnowi się na ten sam okres, a kwota kapitału zostanie powiększona o naliczone odsetki;
 • lokata odnowi się na ten sam okres a odsetki zostaną przelane na Twój rachunek bieżący;
 • lokata wraz z odsetkami zostanie przelana na Twój rachunek bieżący;

Wcześniejsze zerwanie lokaty powoduje utratę odsetek, a Twoje oszczędności są bezpieczne dzięki gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty terminowej Citi zależy od rodzaju rachunku, jaki posiadasz w Citibank:

 • CITIGOLD, CITIGOLD PRIVATE CLIENT
  • 1 tydzień: 0,10%
  • 1 miesiąc: 0,15%
  • 3 miesiące: 0,20%
  • 6 miesięcy: 0,30%
  • 12 miesięcy: 0,40% - z naszego zestawienia

 • CITIKONTO / CITIPRIORITY
  • 1 tydzień: 0,05%
  • 1 miesiąc: 0,05%
  • 3 miesiące: 0,10%
  • 6 miesięcy: 0,20%
  • 12 miesięcy: 0,30%

Lokata Citi - jak otworzyć?

Lokatę USD Citi możesz otworzyć samodzielnie w Usłudze Bankowości Elektronicznej Citibank Online, lokata będzie aktywna od razu. W tym celu:

 • zaloguj się,
 • przejdź do sekcji Ustawienia – Lokaty terminowe,
 • otwórz wybraną przez siebie lokatę.

Samodzielnie w Citi Mobile:

 • jeśli posiadasz w naszym banku Konto Osobiste, możesz otworzyć Lokatę podczas rozmowy telefonicznej.
 • aby zamówić rozmowę z doradcą, przejdź na stronę https://www.online.citibank.pl/formularz/konto/kontakt/ i wypełnij formularz kontaktowy.

Warto również sprawdzić karty kredytowe Citi - dla wybranych kart ekstra bonusy: telefon, tablet, voucher czy zwrot części wydatków.

 

Citi Handlowy Lokata terminowa GBP (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,4%
 • kwota od: 500 GBP
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa USD

0,3%
oproc.
500 USD
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Citi Handlowy

T-Lokata Internetowa USD Citi Handlowy to lokatę internetowa, którą otwierasz przez Internet za pośrednictwem Citibank Online lub Citi Mobile.

T-Lokata Internetowa Citi to również możliwość wyboru okresu lokaty USD zróżnicowanym okresem oszczędzania od 1 tygodnia do 12 miesięcy.

Oprocentowanie T-Lokaty Internetowej jest wyższe od standardowych lokat terminowych.

Dla ceniących wygodę i czas

Lokatę Internetową USD w Citibanku otwierasz przez Internet za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej Citibank Online lub Citi Mobile od kwoty 500 USD, a do uruchomienia lokaty wymagane jest posiadanie konta Citi (konta osobistego).

Depozyty zgromadzone w Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie S.A.) są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. W przypadku zerwania Lokaty przed terminem zapadalności środki zgromadzone na Lokacie nie podlegają oprocentowaniu.

T-Lokatę Internetową Citi możesz otworzyć jedynie w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online lub przez telefon komórkowy w CitiMobile

Parametry T-lokaty Citi

Kwota lokaty od 500 dolarów (USD):

 • 1 tydzień - oprocentowanie 0,05%
 • 1 miesiąc - oprocentowanie 0,10%
 • 3 miesiące - oprocentowanie 0,15%
 • 6 miesięcy - oprocentowanie 0,20%
 • 12 miesięcy - oprocentowanie 0,30%

T-lokata Citi USD to internetowa lokata o stałym oprocentowaniu jest dostępna wyłącznie w Citibank Online, a podane oprocentowanie to oprocentowanie w skali roku, a wcześniejsze zerwanie powoduje utratę odsetek.

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa USD (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,3%
 • kwota od: 500 USD
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa GBP

0,4%
oproc.
500 GBP
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Citi Handlowy

T-Lokata Internetowa GBP Citi Handlowy to lokatę internetowa, którą otwierasz przez Internet za pośrednictwem Citibank Online lub Citi Mobile.

T-Lokata Internetowa Citi to również możliwość wyboru okresu lokaty GBP zróżnicowanym okresem oszczędzania od 1 tygodnia do 12 miesięcy.

Oprocentowanie T-Lokaty Internetowej jest wyższe od standardowych lokat terminowych.

Dla ceniących wygodę i czas

Lokatę Internetową GBP w Citibanku otwierasz przez Internet za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej Citibank Online lub Citi Mobile od kwoty 500 GBP (500 funtów), a do uruchomienia lokaty wymagane jest posiadanie konta Citi (konta osobistego).

Depozyty zgromadzone w Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie S.A.) są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. W przypadku zerwania Lokaty przed terminem zapadalności środki zgromadzone na Lokacie nie podlegają oprocentowaniu.

T-Lokatę Internetową Citi możesz otworzyć jedynie w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online lub przez telefon komórkowy w CitiMobile

Parametry T-lokaty Citi

Kwota lokaty od 500 GBP:

 • 1 tydzień - oprocentowanie 0,10%
 • 1 miesiąc - oprocentowanie 0,15%
 • 3 miesiące - oprocentowanie 0,20%
 • 6 miesięcy - oprocentowanie 0,30%
 • 12 miesięcy - oprocentowanie 0,40%

T-lokata Citi GBP to internetowa lokata o stałym oprocentowaniu jest dostępna wyłącznie w Citibank Online, a podane oprocentowanie to oprocentowanie w skali roku, a wcześniejsze zerwanie powoduje utratę odsetek.

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa GBP (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,4%
 • kwota od: 500 GBP
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Getin Bank Lokata TRADYCYJNA

1,4%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Getin Bank

Lokata Tradycyjna Getin Bank to lokata z oprocentowaniem nawet 1,40% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą wejścia już od 500 zł, sprawdź też Konto Elastyczne Getin z promocyjnym oprocentowaniem.

Lokata Tradycyjna Getin to oferta na 2, 3, 6 lub 12 miesięcy z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją na koniec okresu umowy.

Nie deponowałeś(-aś) środków w Getin Bank? Odsyłamy do wpisu Lokata na Nowe Środki Getin Bank.

 

Oprocentowanie

Lokata Tradycyjna dostępna jest na dwa okresy z oprocentowaniem:

 • oprocentowanie 1,2% na 2 miesiące
 • oprocentowanie 1,2% na 3 miesiące
 • oprocentowanie 1,3% na 6 miesięcy
 • oprocentowanie 1,40% na 12 miesięcy - to ta lokata

W zestawieniu prezentujemy wyżej oprocentowaną.

 

Dodatkowe informacje

Więcej o lokacie Tradycyjnej Getin:

 • minimalna kwota lokaty już od 500 zł,
 • brak ograniczeń na maksymalną kwotę depozytu,
 • środki lokujesz na 2, 3, 6 lub 12 miesięcy,
 • oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu umowy,
 • lokata z gwarancjami BFG

Lokatę uruchomisz online, wniosek ważny jest 7 dni.

 

Kiedy Getin nie uruchomi lokaty?

Wypełniając wniosek o Lokatę Tradycyjną lub inną lokatę Getin Bank zwróć uwagę na poprawność danych, gdyż może to być powodem odrzucenia wniosku o lokatę:

 • a) gdy kwota środków przekazanych na założenie lokaty jest niezgodna z kwotą określoną w dyspozycji założenia lokaty Getin,
 • b) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty zostały przekazane na rachunek inny niż wskazany przez Getin Bank,
 • c) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku po upływie okresu ważności dyspozycji założenia Lokaty,
 • d) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku z rachunku, którego właścicielem nie jest klient – gdy dane osobowe lłatnika (imię, nazwiska oraz adres) są niezgodne z danymi odbiorcy (posiadacza lokaty).

 

Odnowienie lokaty

Lokata Tradycyjna Getin może zostać uruchomiona jako odnawialna lub nieodnawialna.

Jako posiadacz rachunku masz możliwość zmiany lokaty na odnawialną lub nieodnawialną w dowolnym momencie, ale nie później niż do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego.

Jeśli posiadasz rachunek w banku, to e-lokata Tradycyjna w Getin Bank domyślnie zakładana jako nieodnawialna, w przeciwnym wypadku jako odnawialna.

 

Uwaga! jeśli jesteś nowym klientem, to załóż konto i skorzystaj z oferty lokaty na nowe środki - w ten sposób zarobisz więcej, a dopiero nadwyżkę ulokuj na Lokacie Tradycyjnej Getin.

 

Getin Bank Lokata TRADYCYJNA (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 1,4%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata TRADYCYJNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Getin Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Getin Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Getin Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Getin Bank Lokata TRADYCYJNA - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,20% dla lokaty 2 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,20% dla lokaty 3 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,30% dla lokaty 6 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,4% dla lokaty 12 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Getin Bank Lokata walutowa USD

0,85%
oproc.
100 USD
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Getin Bank

Lokata walutowa USD Getin Bank to lokata z oprocentowaniem do 0,85% na okres 12 miesięcy albo nieco niższym, jeśli zdecydujesz się zdeponować środki na 3 lub 6 miesięcy.

Lokatę walutową USD uruchomisz w placówce Getin Banku, placówkach franczyzowych (wyłącznie w formie bezgotówkowej) oraz w ramach Usługi bankowości elektronicznej i Usługi bankowości telefonicznej Getin.

Sprawdź też promocyjne Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

 

Lokata walutowa USD

Lokata walutowa USD Getin Banku to rozwiązanie dla osób chcących oszczędzać w obcej walucie.

Uruchamiając lokatę walutową USD możesz również wybrać, czy Twoja lokata USD będzie lokatą odnawialną czy nieodnawialna, lokatę uruchomisz już od 100 USD.

Informujemy, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia bezpieczeństwo środków pieniężnych zgromadzonych w każdym banku, w tym w Getin Banku (wraz z odsetkami) do równowartości 100 tys. euro w złotych, a w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę walutową USD z wyższym oprocentowaniem

 

Getin Bank Lokata walutowa USD (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,85%
 • kwota od: 100 USD
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
Getin Bank Lokata walutowa USD - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,40% dla lokaty 3 mies., kwoty 100 USD - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,60% dla lokaty 6 mies., kwoty 100 USD - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,85% dla lokaty 12 mies., kwoty 100 USD - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Getin Bank Lokata walutowa EUR

0,60%
oproc.
100 EUR
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Getin Bank

Lokata walutowa EUR Getin Bank to lokata z oprocentowaniem nawet 0,60% na okres 12 miesięcy i nieco niższym na krótsze okresy.

Lokatę walutową EUR uruchomisz w placówce Getin Banku, placówkach franczyzowych (wyłącznie w formie bezgotówkowej) oraz w ramach Usługi bankowości elektronicznej i Usługi bankowości telefonicznej Getin.

Sprawdź też promocyjne Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

 

Lokata walutowa EUR

Lokata walutowa EUR Getin Banku to rozwiązanie dla osób chcących oszczędzać w obcej walucie.

Uruchamiając lokatę walutową EUR możesz również wybrać, czy Twoja lokata EUR będzie lokatą odnawialną czy nieodnawialna, lokatę uruchomisz już od 100 EUR.

Informujemy, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia bezpieczeństwo środków pieniężnych zgromadzonych w każdym banku, w tym w Getin Banku (wraz z odsetkami) do równowartości 100 tys. euro w złotych, a w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę walutową EUR z wyższym oprocentowaniem

 

Getin Bank Lokata walutowa EUR (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,60%
 • kwota od: 100 EUR
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
Getin Bank Lokata walutowa EUR - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,25% dla lokaty 3 mies., kwoty 100 EUR - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,35% dla lokaty 6 mies., kwoty 100 EUR - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,60% dla lokaty 12 mies., kwoty 100 EUR - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Getin Bank Lokata walutowa GBP

0,45%
oproc.
100 GBP
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Getin Bank

Lokata walutowa GBP Getin Bank to lokata z oprocentowaniem do 1% na okres 12 miesięcy albo nieco niższym, jeśli zdecydujesz się zdeponować środki na 3 lub 6 miesięcy.

Lokatę walutową GBP uruchomisz w placówce Getin Banku, placówkach franczyzowych (wyłącznie w formie bezgotówkowej) oraz w ramach Usługi bankowości elektronicznej i Usługi bankowości telefonicznej Getin.

Sprawdź też promocyjne Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

 

Lokata walutowa GBP

Lokata walutowa GBP Getin Banku to rozwiązanie dla osób chcących oszczędzać w obcej walucie.

Uruchamiając lokatę walutową GBP możesz również wybrać, czy Twoja lokata GBP będzie lokatą odnawialną czy nieodnawialna, lokatę uruchomisz już od 100 GBP.

Informujemy, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia bezpieczeństwo środków pieniężnych zgromadzonych w każdym banku, w tym w Getin Banku (wraz z odsetkami) do równowartości 100 tys. euro w złotych, a w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę walutową GBP z wyższym oprocentowaniem

 

Getin Bank Lokata walutowa GBP (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,45%
 • kwota od: 100 GBP
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
Getin Bank Lokata walutowa GBP - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,10% dla lokaty 3 mies., kwoty 100 GBP - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,45% dla lokaty 6 mies., kwoty 100 GBP - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,45% dla lokaty 12 mies., kwoty 100 GBP - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Getin Bank Lokata walutowa CHF

0,25%
oproc.
1000 CHF
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Getin Bank

Lokata walutowa CHF Getin Bank to lokata z oprocentowaniem do 1% na okres 12 miesięcy albo nieco niższym, jeśli zdecydujesz się zdeponować środki na 3 lub 6 miesięcy.

Lokatę walutową CHF uruchomisz w placówce Getin Banku, placówkach franczyzowych (wyłącznie w formie bezgotówkowej) oraz w ramach Usługi bankowości elektronicznej i Usługi bankowości telefonicznej Getin.

Sprawdź też promocyjne Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

 

Lokata walutowa CHF

Lokata walutowa CHF Getin Banku to rozwiązanie dla osób chcących oszczędzać w obcej walucie.

Uruchamiając lokatę walutową USD możesz również wybrać, czy Twoja lokata CHF będzie lokatą odnawialną czy nieodnawialna, lokatę uruchomisz już od 1 000 CHF.

Informujemy, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia bezpieczeństwo środków pieniężnych zgromadzonych w każdym banku, w tym w Getin Banku (wraz z odsetkami) do równowartości 100 tys. euro w złotych, a w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę walutową CHF z wyższym oprocentowaniem

 

Getin Bank Lokata walutowa CHF (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,25%
 • kwota od: 1000 CHF
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
Getin Bank Lokata walutowa CHF - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,10% dla lokaty 3 mies., kwoty 1000 CHF - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,10% dla lokaty 6 mies., kwoty 1000 CHF - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,25% dla lokaty 12 mies., kwoty 1000 CHF - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Credit Agricole Lokata TERMINOWA nowe środki

2,3%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
100 000 PLN
kwota maks.
36 mies.
okres
Credit Agricole

Lokata Mobilna Credit Agricole, to podwyższone oprocentowanie dla każdej z lokat oferowanych przez bank.

Korzystając z aplikacji CA24 Mobile możesz założyć lokaty terminowe w PLN ze stałym oprocentowaniem wyższym o 0,20% w porównaniu z ofertą standardową.

Nie ma ograniczenia w kwocie lokaty, ani w liczbie lokat, które założysz w Ofercie Mobilnej Credit Agricole.

W naszym zestawieniu prezentujemy przykładowe oprocentowanie dla lokaty 3 letniej w ofercie na nowe środki, gdzie:

 • Oferta na nowe środki dostępna w placówkach bankowych i serwisie telefonicznym CA24, na łączną kwotę do 100 000 PLN (limit dotyczy sumy lokat o danej długości, założonych od dnia 01.02.2019 r. w ramach jednego konta dla osób fizycznych). Przez nowe środki należy rozumieć przyrost salda na koncie Klienta w stosunku do stanu środków zgromadzonych na jego koncie na dzień 31.12.2018 r., z wyłączeniem środków przekazanych z innych kont prowadzonych w Banku dla Klienta, w tym z kont prowadzonych dla klientów instytucjonalnych oraz kont dla klientów instytucjonalnych – Rolnicy indywidualni. Lokata odnawialna odnawia się według standardowej stopy procentowej obowiązującej w Banku w dniu odnowienia.

 

Credit Agricole Lokata TERMINOWA nowe środki (skrót)

 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Credit Agricole bada saldo na dzień 2018-12-31
 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 2,3%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 100 000 PLN
 • lokata odnawialna
 • Lokata TERMINOWA nowe środki i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Credit Agricole pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Credit Agricole, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Credit Agricole, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Credit Agricole Lokata TERMINOWA nowe środki - inne warianty:
 • oprocentowanie 2,10% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 - 100 000 PLN
 • oprocentowanie 2,00% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 100 000 PLN
 • oprocentowanie 1,70% dla lokaty 180 dni, kwoty 1 000 - 100 000 PLN
 • oprocentowanie 2,3% dla lokaty 36 mies., kwoty 1 000 - 100 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Idea Bank Lokata PRZEDSIĘBIORCZA BIZNES (dg)

1,8%
oproc.
500 PLN
kwota min.
1 000 000 PLN
kwota maks.
60 mies.
okres
Idea Bank

Lokata PRZEDSIĘBIORCZA-BIZNES Idea Bank dostępna jest dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Oprocentowanie lokaty zależne jest od okresu i wynosi:

 • oprocentowanie 1,40% w skali roku w wariancie na 1 miesiąc oprocentowanie 1,45% w skali roku w wariancie na 2 miesiące
 • oprocentowanie 1,50% w skali roku w wariancie na 3 miesiące oprocentowanie 1,50% w skali roku w wariancie na 4 miesiące
 • oprocentowanie 1,55% w skali roku w wariancie na 5 miesięcy oprocentowanie 1,55% w skali roku w wariancie na 6 miesięcy
 • oprocentowanie 1,60% w skali roku w wariancie na 9 miesięcy oprocentowanie 1,60% w skali roku w wariancie na 10 miesięcy
 • oprocentowanie 1,65% w skali roku w wariancie na 12 miesięcy oprocentowanie 1,65% w skali roku w wariancie na 14 miesięcy
 • oprocentowanie 1,70% w skali roku w wariancie na 24 miesiące oprocentowanie 1,75% w skali roku w wariancie na 36 miesięcy
 • oprocentowanie 1,80% w skali roku w wariancie na 60 miesięcy - to ta lokata

Lokata dostępna z kontem dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jeżeli posiadasz już konto firmowe w Idea Bank lokatę założysz poprzez bankowość elektroniczną. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta firmowego, otwórz online konto Firma to JA w Idea Bank i sam wybierz sposób aktywacji konta, który jest dla Ciebie najwygodniejszy:

 • podpisanie umowy w obecności kuriera
 • aktywacja online przelewem z innego rachunku - cały proces zajmie nawet jeden dzień
 • wizyta w oddziale

 

Idea Bank Lokata PRZEDSIĘBIORCZA BIZNES (dg) (skrót)

 • okres 60 mies.
 • oprocentowanie 1,8%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 1 000 000 PLN
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata PRZEDSIĘBIORCZA BIZNES (dg) i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Idea Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Idea Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Idea Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Toyota Bank Lokata PLUS

2,6%
oproc.
5 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
36 mies.
okres
Toyota Bank

Lokata PLUS Toyota Bank to lokata z elastycznym okresem lokowania środków.

Lokata na 1, 3, 6, 9, 12, 24 lub 36 miesięcy, obsługa w 100% przez internet.

Możliwość zarządzania pieniędzmi przez bankowość internetową.

 

Toyota Bank Lokata PLUS (skrót)

 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 2,6%
 • kwota od: 5 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Lokata PLUS i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Toyota Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Toyota Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Toyota Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Toyota Bank Lokata PLUS - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 1 mies., kwoty 5 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,65% dla lokaty 3 mies., kwoty 5 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,80% dla lokaty 6 mies., kwoty 5 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 2,00% dla lokaty 9 mies., kwoty 5 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 2,20% dla lokaty 12 mies., kwoty 5 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 2,50% dla lokaty 24 mies., kwoty 5 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 2,6% dla lokaty 36 mies., kwoty 5 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Santander Lokata rentierska

1,5%
oproc.
100 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
18 mies.
okres
Santander

Lokata rentierska Santander, to atrakcyjne oprocentowanie oraz gwarancja regularnej wypłaty odsetek w trakcie trwania lokaty.

Lokata dostępna w oddziałach banku, odwiedź dowolną placówkę Santander Bank Polska, podpisz umowę, a doradca otworzy lokatę.

Odsetki wypłacane regularnie co 3 miesiące od daty założenia lokaty.

Forma wypłaty odsetek

Istnieje możliwość przekazania odsetek lokaty rentierskiej w jednej z form:

 • mogą zostać przekazane na wskazany przez Ciebie rachunek,
 • mogą zostać dopisane do kapitału lokaty.

Korzyści

Lokata retierska Santander - korzyści:

 • stałe, atrakcyjne oprocentowanie lokaty dla osób chcących oszczędzać dłużej.
 • dwa, dogodne do wybrania okresy trwania lokaty rentierskiej Santander - lokatę można założyć na 18 miesięcy w PLN.
 • odsetki wypłacane regularnie co 3 miesiące od daty założenia lokaty na wskazany przez Ciebie rachunek.

Możesz założyć dowolną liczbę lokat rentierskich.

Parametry

Parametry lokata rentierskiej Santander:

 • okres trwania lokaty – 18 miesięcy;
 • lokata tylko w PLN;
 • lokatę założysz już od 100.000 zł, brak górnego limitu;

Lokata jest odnawiana automatycznie.

Zerwanie lokaty: w przypadku zerwania lokaty obowiązuje stopa 0%, z wyjątkiem lokaty rentierskiej o terminie 12, 24, 36-miesięcy – w przypadku zerwania lokaty bank zmniejszy naliczone odsetki o wartość równą połowie odsetek po opodatkowaniu. Za miesiąc, w którym lokata zostanie zerwana, bank nie nalicza odsetek, w przypadku gdy odsetki naliczone przed zerwaniem lokaty zostały przekazane na inny rachunek, bank dokona rozliczenia przez potrącenie z kapitału lokaty.

Jak uruchomić?

Jak uruchomić lokatę rentierską:

 • odwiedź dowolną placówkę Santander Bank Polska,
 • podpisz umowę, a doradca otworzy lokatę.

Sprawdź też inne oferty Santander.

 

Santander Lokata rentierska (skrót)

 • lokata rentierska
 • okres 18 mies.
 • oprocentowanie 1,5%
 • kwota od: 100 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata rentierska i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Santander pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Santander, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Santander, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Nest Bank Lokata bez konta

1,9%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
2 000 000 PLN
kwota maks.
24 mies.
okres
Nest Bank

Nest Lokata bez konta, to oferta dla osób, które chcą ulokować środki w Nest Banku, ale jednocześnie nie chcą posiadać konta w Nest Banku

Lokata dostępna na 7, 14 dni, 1, 2, 3, 4, 6, 9, 12, 24 - w zestawieniu podano najwyżej oprocentowaną, lokata ze stałym oprocentowaniem i kapitalizacją odsetek na koniec okresu umowy

Do uruchomienia lokaty nie jest wymagane konto Nest Bank, masz możliwość uruchomienia do 20 lokat, lokatę uruchomisz online.

Masz możliwość odnowienia lokaty na warunkach standardowej Nest Lokaty - odnowionej lokaty

Nest Lokata bez konta - podsumowanie:

 • dostępna bez konieczności zakładania konta
 • wygodny proces otwarcia za pomocą wniosku online
 • minimalna kwota lokaty: 1000 zł
 • rodzaj oprocentowania: stałe
 • kapitalizacja odsetek: na koniec okresu
 • możliwość odnowienia lokaty na warunkach standardowej Nest Lokaty - odnowionej lokaty
 • maksymalna kwota lokaty: 2 000 000 zł

Jeśli nie posiadasz konta w Nest Bank i chcesz je założyć, to tutaj uruchomisz darmowe konto Nest Bank, z kontem bankowym oprocentowanie lokat jest wyższe

 

Nest Bank Lokata bez konta (skrót)

 • lokata bez konta
 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 1,9%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 2 000 000 PLN
 • limit lokat: 20
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata bez konta i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Nest Bank Lokata bez konta - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,80% dla lokaty 18 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,50% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,30% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,20% dla lokaty 4 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,20% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 2 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 1 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 14 dni, kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 7 dni, kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,9% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Nest Bank Lokata WIBOR z kontem

2,19%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
2 000 000 PLN
kwota maks.
36 mies.
okres
Nest Bank

Nest Lokata WIBOR z kontem, to alternatywa dla lokat opartych o stopę referencyjną NBP. Jej oprocentowanie jest zmienne, aktualizuje się automatycznie i podąża za aktualnymi trendami rynkowymi w oparciu o stawkę WIBOR 6M i współczynnik banku zależny od kwoty i terminu deponowania środków

Lokata dostępna na 12, 24, 36 miesięcy, w zestawieniu najwyżej oprocentowana oraz inne wersje lokaty WIBOR z kontem w Nest Bank, a uaktualniona wartość oprocentowania jest publikowana na dwa dni robocze przed końcem poprzedzającego kwartału kalendarzowego

Uruchamiając Nest lokatę WIBOR z kontem masz możliwość odnowienia lokaty na tych samych warunkach

Uwaga: zmienne oprocentowanie lokaty w oparciu o stawkę WIBOR 6M (a co za tym idzie oprocentowanie niezależne od inflacji) i współczynnik banku zależny od kwoty i terminu deponowania środków

Nest Lokata WIBOR - podsumowanie:

 • Minimalna wartość lokaty: 1000 zł
 • Rodzaj oprocentowania: zmienne
 • Kapitalizacja odsetek: na koniec okresu
 • Możliwość automatycznego odnowienia lokaty

Jeśli nie posiadasz konta w Nest Bank i chcesz je założyć, aby skorzystać z oferty Lokaty WIBOR lub innych lokat, to tutaj uruchomisz darmowe konto Nest Bank - z kontem bankowym oprocentowanie wybranych lokat jest wyższe, a jeśli jesteś nowym klientem zapoznaj się z Lokatą Witaj:

 

Nest Bank Lokata WIBOR z kontem (skrót)

 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 2,19%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 2 000 000 PLN
 • lokata odnawialna
 • Lokata WIBOR z kontem i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Nest Bank Lokata WIBOR z kontem - inne warianty:
 • oprocentowanie 2,09% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,99% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 2,19% dla lokaty 36 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Nest Bank Lokata WIBOR bez konta

1,99%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
2 000 000 PLN
kwota maks.
36 mies.
okres
Nest Bank

Nest Lokata WIBOR bez konta, to alternatywa dla lokat opartych o stopę referencyjną NBP. Jej oprocentowanie jest zmienne, aktualizuje się automatycznie i podąża za aktualnymi trendami rynkowymi w oparciu o stawkę WIBOR 6M i współczynnik banku zależny od kwoty i terminu deponowania środków

Lokata dostępna na 12, 24, 36 miesięcy, w zestawieniu najwyżej oprocentowana oraz inne wersje lokaty WIBOR z kontem w Nest Bank.

Uruchamiając Nest lokatę WIBOR bez konta masz możliwość odnowienia lokaty na tych samych warunkach.

Uwaga: zmienne oprocentowanie lokaty w oparciu o stawkę WIBOR 6M (a co za tym idzie oprocentowanie niezależne od inflacji) i współczynnik banku zależny od kwoty i terminu deponowania środków

Uaktualniona wartość oprocentowania jest publikowana na dwa dni robocze przed końcem poprzedzającego kwartału kalendarzowego

Nest Lokata WIBOR - podsumowanie:

 • Minimalna wartość lokaty: 1000 zł
 • Rodzaj oprocentowania: zmienne
 • Kapitalizacja odsetek: na koniec okresu
 • Możliwość automatycznego odnowienia lokaty

Jeśli nie posiadasz konta w Nest Bank i chcesz je założyć, to tutaj uruchomisz darmowe konto Nest Bank, z kontem bankowym oprocentowanie wybranych lokat jest wyższe.

 

Nest Bank Lokata WIBOR bez konta (skrót)

 • lokata bez konta
 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 1,99%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 2 000 000 PLN
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata WIBOR bez konta i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Nest Bank Lokata WIBOR bez konta - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,89% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,79% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN
 • oprocentowanie 1,99% dla lokaty 36 mies., kwoty 1 000 - 2 000 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Getin Bank Lokata PROGRESYWNA

1,4%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Getin Bank

Lokata Progresywna Getin Bank to połączenie wysokiego stałego oprocentowania z możliwością zerwania lokaty w dowolnym terminie bez utraty odsetek naliczonych za pełne miesiące wg skali progresji.

Lokatę uruchomisz już od 500 zł, brak ograniczenia na maksymalną kwotę lokaty, lokata progresywna dostępna dla nowych i obecnych klientów Getin Bank.

 

Oprocentowanie

Oprocentowania lokaty progresywnej Getin zmienia się i wynosi od 0,50% w pierwszym miesiącu do 3,00% w ostatnim, w naszym zestawieniu prezentujemy oprocentowanie średnie, a poniżej również poszczególne skale progresji:

 • 1. miesiąc oprocentowanie 0,50%
 • 2. miesiąc oprocentowanie 0,60%
 • 3. miesiąc oprocentowanie 0,70%
 • 4. miesiąc oprocentowanie 0,90%
 • 5. miesiąc oprocentowanie 1,00%
 • 6. miesiąc oprocentowanie 1,10%
 • 7. miesiąc oprocentowanie 1,30%
 • 8. miesiąc oprocentowanie 1,50%
 • 9. miesiąc oprocentowanie 1,90%
 • 10. miesiąc oprocentowanie 2,10%
 • 11. miesiąc oprocentowanie 2,20%
 • 12. miesiąc oprocentowanie 3,00%

Kapitalizacja lokaty na koniec okresu umownego.

 

Odnowienie lokaty

Lokata progresywna w Getin Bank to lokata nieodnawialna lub odnawialna.

Jako właściciel lokaty masz możliwość zmiany lokaty na odnawialną/nieodnawialną w dowolnym terminie, ale nie później niż do dnia poprzedzającego ostatni dzień umowy.

 

Zerwania bez utraty odsetek

Lokata progresywna Getin Bank jest lokatą częściowo bezkarną, gdyż:

 • likwidacja lokaty w ciągu 1 miesiąca od jej założenia lub odnowienia skutkuje utratą odsetek

ale już:

 • likwidacja w terminie późniejszym niż 1 miesiąc od założenia - zastosowaniem oprocentowania wg skali progresji za pełne miesiące utrzymania środków w Getin Bank
 • likwidacja w drugim i każdym następnym okresie umownym w terminie późniejszym niż 1 miesiąc od odnowienia-zastosowaniem, za pełne miesiące utrzymania środków w rozpoczętym okresie, oprocentowania równego stawce obowiązującej w dniu odnowienia lokaty

brak ograniczeń na maksymalną kwotę lokaty, a po zakończeniu okresu umownego możesz przedłużyć lokatę progresywną automatycznie z oprocentowaniem równym stopie referencyjnej NBP obowiązującej w dniu odnowienia

 

Lokata progresywna

Jak uruchomić:

 • wypełnij wniosek na stronie internetowej (możesz też kliknąć banner poniżej)
 • po wypełnieniu wniosku otrzymasz indywidualny numer rachunku lokaty
 • przekaż środki na rachunek w ciągu 7 dni

Wniosek o lokatę progresywną Getin Bank ważny jest 7 dni.

 

Getin Bank Lokata PROGRESYWNA (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 1,4%
 • lokata progresywna
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Lokata PROGRESYWNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Getin Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Getin Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Getin Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Santander Consumer Lokata Online Nowe Środki

0,4%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
400 000 PLN
kwota maks.
12 mies.
okres
Santander Consumer

Lokata Online na Nowe Środki Santander Consumer Bank to lokata z oprocentowaniem 0,4% na 12 miesięcy.

W naszym zestawieniu lokat Santander prezentujemy także lokaty Santander Online na NOWE ŚRODKI na inne okresy.

 

Nowe Środki

Lokata NA NOWE ŚRODKI Sandander ma jeden haczyk, oferta dotyczy nowych środków, gdzie nowe środki - zdeponowane środki na rachunkach lokat terminowych w Santander Consumer Bank wg stanu na 01.06.2020 r.

Oczywiście ograniczenie to ma miejsce tylko wtedy, gdy jesteś już klientem banku. Będąc nowym klientem wszystkie zdeponowane pieniądze są nowymi środkami.

Pamiętaj też, że oprocentowanie rachunków lokat terminowych Online Nowe Środki zerwanych przed terminem wynosi 0% w stosunku rocznym.

 

Oprocentowanie

Oprocentowanie lokaty online na nowe środki Santander zależne jest od długości lokaty i wynosi:

Okres lokaty 1 000 - 400 000 PLN
1 miesiąc oprocentowanie 0,10%
3 miesięcy oprocentowanie 0.10%
6 miesięcy oprocentowanie 0,30%
7 miesięcy oprocentowanie 0,10%
9 miesięcy oprocentowanie 0,10%
10 miesięcy oprocentowanie 0,10%
12 miesięcy oprocentowanie 0,40%
15 miesięcy oprocentowanie 0,40%
18 miesięcy niedostępna
24 miesiące oprocentowanie 0,50%
36 miesięcy oprocentowanie 0,50%

 

 

Negocjuj warunki

Pamiętaj, że warto negocjować warunki lokaty, szczególnie jeśli chcesz zdeponować wyższą kwotę.

Rozmawiając z konsultantem Santander przygotuj się na to, że konsultant będzie Ci proponował inne lokaty (w tym strukturyzowane) oraz inne produkty bankowe. Zrobisz co uważasz za stosowne, my sugerujemy tylko skorzystanie z ww lokaty. I koniecznie negocjuj warunki.

 

Lokata na nowe środki - korzyści

Zobacz dlaczego warto skorzystać z oferty lokaty Santander Consumer Bank na nowe środki Online:

 • możliwość założenia lokaty przez Internet, bez wychodzenia z domu
 • podgląd lokaty w Bankowości Internetowej
 • oprocentowanie 0,4% dla 12-miesięcznej lokaty na nowe środki
 • duży wybór okresów lokacyjnych: od 1 do 36 miesięcy
 • kapitalizacja odsetek na koniec okresu lokaty
 • automatyczne przedłużenie lokaty na kolejny ten sam okres
 • minimalna kwota: 1 000 zł, maksymalna kwota: 400 000 zł

Oczywiście Santander Consumer Bank nie pobiera żadnych opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku lokaty.

 

Uwaga, jeżeli jesteś nowym klientem banku, to do wypełnienia wniosku niezbędne będą:

 • zdjęcie lub skan dowodu osobistego
 • numer rachunku, z którego zostaną przelane środki na lokatę

Właściciel lokaty musi być również właścicielem tego rachunku. Dodatkowe informacje w kolejnym akapicie.

 

Zasady składania wniosku

Na stronie promocji Santander Consumer Bank przedstawia zasady złożenia wniosku.

Złożenie wniosku

W celu zawarcia Umowy należy spełnić następujące warunki:

 1. uzupełnić wszystkie wymagane pola na wniosku;
 2. pobrać oraz zapoznać się z dokumentami udostępnionymi przez Santander Consumer Bank, uzupełnionymi na podstawie danych zawartych we wniosku, w tym z treścią umowy;
 3. potwierdzić fakt zapoznania się z dokumentacją, o której mowa w pkt 2 powyżej oraz potwierdzić jej akceptację poprzez zaznaczenie checkboxa przy każdym wymaganym dokumencie;
 4. dołączyć skan ważnego dokumentu tożsamości (jeżeli wymagany);
 5. wykonać przelew kwoty kokaty.

Szczegóły dotyczące sposobu zawarcia Umowy określone są w Regulaminie otwierania i prowadzenia terminowych lokat oszczędnościowych z grupy Online dla osób fizycznych dostępnym na stronie internetowej www.santanderconsumer.pl.

Powrót do wniosku

Zobacz w jaki sposób wrócić do wniosku (uwaga, możesz to zrobić maks. 4 razy):

 1. W wiadomości e-mail informującej o rozpoczęciu procesu wnioskowania, wysłanej przez Santander Consumer Bank na adres e-mail podany we wniosku, zostanie udostępniony link powrotu do wniosku.
 2. Po kliknięciu w link powrotu na numer telefonu komórkowego określonego we wniosku, zostanie wysłany bezpłatny sms z hasłem, które należy wprowadzić w miejscu udostępnionym w linku powrotu.
 3. Jako użytkownik masz cztery próby wprowadzenia poprawnego hasła oraz cztery próby skorzystania z linku powrotu, każda kolejna próba zakończy się zamknięciem wniosku.

Zalecane przeglądarki

Do złożenia wniosku Santander Consumer Bank zaleca używanie przeglądarek:

 1. Google Chrome 39.0 i wyższe;
 2. Microsoft IE 10.0, 11, Microsoft Edge;
 3. Mozilla Firefox 30.0 i wyższe;
 4. Opera 28 i wyższe;
 5. Safari 8.0 i wyższe;
 6. Chrome Mobile 28.0 i wyższe;
 7. IE Mobile 10.0 i wyższe.

 

Santander Consumer Lokata Online Nowe Środki (skrót)

 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Santander Consumer bada saldo na dzień 2020-06-01
 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,4%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 400 000 PLN
 • lokata odnawialna
 • Lokata Online Nowe Środki i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Santander Consumer pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Santander Consumer, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Santander Consumer, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Santander Consumer Lokata Online Nowe Środki - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,70% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 400 000 PLN
 • oprocentowanie 0,90% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 - 400 000 PLN
 • oprocentowanie 0,90% dla lokaty 36 mies., kwoty 1 000 - 400 000 PLN
 • oprocentowanie 0,20% dla lokaty 10 mies., kwoty 1 000 - 400 000 PLN
 • oprocentowanie 0,20% dla lokaty 9 mies., kwoty 1 000 - 400 000 PLN
 • oprocentowanie 0,20% dla lokaty 7 mies., kwoty 1 000 - 400 000 PLN
 • oprocentowanie 0,20% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 - 400 000 PLN
 • oprocentowanie 0,10% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 - 400 000 PLN
 • oprocentowanie 0,1% dla lokaty 1 mies., kwoty 1 000 - 400 000 PLN
 • oprocentowanie 0,4% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 400 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Bank Pocztowy Lokata MAXI

2,0%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
36 mies.
okres
Bank Pocztowy

Lokata MAXI Bank Pocztowy to lokata z najdłuższym terminem zapadalności w stosunku do innych lokat tego banku

Lokata MAXI, to również lokata z najwyższym oprocentowaniem gwarantowanym od początku do końca lokaty - oszczędzaj dłużej - najkorzystniej, wpłacając nadwyżkę pieniędzy na lokatę MAXI zarabiasz na oprocentowaniu.

Bank Pocztowy udostępnia lokatę MAXI zarówno w opcji z kontem, jak i bez konta - w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę z wyższym oprocentowaniem

Oprocentowanie lokaty MAXI

Oprocentowanie lokaty MAXI w Banku Pocztowym rośnie w kolejnych miesiącach (lokata progresywna), w zestawieniu podano przybliżone oprocentowanie średnie dla lokaty otwartej w Pocztowym Koncie lub na lokaty-online.pl:

Okres (miesiące)

lokata otwarte w Pocztowym Koncie

lokata założona poza Pocztowym Kontem

1-3

0,50%

0,30%

4-6

0,80%

0,60%

7-9

1,10%

0,90%

10-12

1,40%

1,20%

13-15

1,60%

1,40%

16-18

1,90%

1,70%

19-21

2,10%

1,90%

22-24

2,50%

2,30%

25-27

2,70%

2,50%

28-30

2,80%

2,60%

31-33

2,90%

2,70%

34-36

3,70%

3,50%

% średnie

2,00%

1,80%

Po zakończeniu okresu trwania lokaty MAXI otrzymujesz wpłacony kapitał wraz z należnymi odsetkami.

Jak bank nalicza oprocentowanie?

Oprocentowanie lokat jest podawane oraz naliczane w skali roku (365 dni). Odsetki, które otrzymasz od zdeponowanych przez Ciebie środków są naliczane za faktyczną liczbę dni okresu lokaty. Od uzyskanych odsetek zostanie również pobrany 19% podatek.

Przykładowy schemat obliczania odsetek dla lokaty MAXI na kwotę 10 000 zł wygląda następująco :

183 dni x 10 000 zł x 1,65% / 365 = 82,73 zł

Podatek od odsetek naliczonych na lokatach i kontach oszczędnościowych zostanie pobrany w momencie wypłaty odsetek i pomniejszy ich kwotę. Kwota pobieranego podatku jest zaokrąglana do pełnych złotych.

Możesz zerwać lokatę MAXI

Lokatę MAXI w Banku Pocztowym możesz zerwać w dowolnym momencie, a za pełne miesiące trwania lokaty bank wypłaci Ci odsetki

Jedynie w przypadku, gdy zerwiesz lokatę w trakcie trwania pierwszego miesiąca utracisz prawo do odsetek

Jak uruchomić lokatę MAXI

Do założenia lokaty MAXI w Banku Pocztowym wymagane jest konto, ale w ofercie dostępna jest również lokata MAXI bez konta, z nieco niższym oprocentowaniem.

 • jeśli masz konto w Banku Pocztowym (lokata z kontem jest wyżej oprocentowana) możesz ją założyć w Pocztowy24 lub dzwoniąc na Infolinię
 • jeśli nie masz jeszcze konta, przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie lokaty lub odwiedź najbliższą placówkę banku

Lokata MAXI z kontem dostępna także dla małych firm, czyli dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

 

Bank Pocztowy Lokata MAXI (skrót)

 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 2,0%
 • lokata progresywna
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata MAXI i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Bank Pocztowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Bank Pocztowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Bank Pocztowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Bank Pocztowy Lokata MAXI - inne warianty:
 • oprocentowanie 2,30% opcja bez konta dla lokaty 36 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 2,0% dla lokaty 36 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Santander Consumer Lokata Zysk+ Doskonała

0,1%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
36 mies.
okres
Santander Consumer

Lokata Zysk+ Doskonała Santander jest ofertą dla klientów, którym prolongują się Lokaty Zysk+ Doskonałe

Oprocentowanie lokaty ZYSK+ Doskonała:

 • 0,10% dla każdego okresu
 • współczynnik W: 0,0101%

W każdym przypadku minimalna kwota lokaty Zysk+ Doskonała wynosi 1000 zł.

Zobacz też:

 • Santander lokata online NOWE ŚRODKI
 • Santander Direct+ Nowe Środki

 

Santander Consumer Lokata Zysk+ Doskonała (skrót)

 • lokata tylko dla nowych klientów Santander Consumer
 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 0,1%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata Zysk+ Doskonała i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Santander Consumer pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Santander Consumer, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Santander Consumer, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Santander Consumer Lokata Zysk+ Doskonała - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,10% dla lokaty 3 - 24 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,1% dla lokaty 36 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Millennium Lokata SuperProcent

1,6%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
24 mies.
okres
Millennium

Lokata SuperProcent Millennium to promocyjna lokata z wyższym oprocentowaniem dostępna na atrakcyjne okresy z wybranym kontem Banku Millennium.

Lokata Millennium dostępna zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów, brak ograniczeń na maksymalną kwotę lokaty oraz na liczbę lokat.

Lokatę SuperProcent uruchomisz na 3, 6, 12 lub 24 miesiące, w zestawieniu prezentujemy oprocentowaną najwyżej.

Oprocentowanie podane w zestawieniu obowiązuje, jeżeli lokaty uruchomisz przez Millenet. Nie posiadasz konta? Sprawdź konta Millennium i wybierz najlepsze dla Ciebie, polecamy konto 360 stopni.

Lokata SuperPorcent w Banku Millennium dostępna także dla EUR (od 200 EUR)

 • 6 miesięcy: 0,10%
 • 12 miesięcy: 0,20%

Po zapadnięciu lokaty lokata SuperProcent Millennium odnowi się na warunkach zgodnych z aktualną tabelą oprocentowania Lokat Millennium w PLN/EUR obowiązującą w dniu odnowienia.

Zobacz też:

 

Millennium Lokata SuperProcent (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 1,6%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata SuperProcent i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Millennium pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Millennium, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Millennium, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Millennium Lokata SuperProcent - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,75% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,30% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,20% dla lokat otwartych przez Millenet dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,80% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,6% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

mBank Lokata terminowa

1,0%
oproc.
1000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
24 mies.
okres
mBank

Lokata terminowa mBank, to lokata z elastycznym czasem, możesz uruchomić depozyt na 2, 3, 6, 9, 12 i 24 miesiące

To TY decydujesz ile i jakie lokaty otwierasz, na jednym wniosku możesz otworzyć kilka lokat terminowych mBank, przy czym

W naszym zestawieniu prezentujemy lokatę terminową oprocentowaną najwyżej, oprocentowanie zależne jest od okresu lokowania środków w mBank i wynosi:

 • lokata 2-miesięczna, 3, 6 lub 12-miesięczna: 0,50%
 • dla lokaty 24-miesięcznej: 1,00% - lokata z naszego zestawienia

Aby uruchomić lokatę terminową mBank:

 • zapewnij pieniądze na koncie mBank
 • złóż online wniosek o lokatę
 • lokata otworzy się automatycznie - pamiętaj, żeby wysokość środków była co najmniej równa kwocie lokaty
 • dodatkowo na adres email otrzymasz potwierdzenie uruchomienia lokaty

Z kontem mBank możesz mieć także dostęp do mFunduszy i mOkazji, a jeśli jesteś nowym klientem banku skorzystaj z oferty lokata na powitanie:, możesz również otworzyć eKonto z premią.

 

mBank Lokata terminowa (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 1,0%
 • kwota od: 1000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata terminowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
mBank Lokata terminowa - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 3 mies., kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 2 mies., kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 6 mies., kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 12 mies., kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,0% dla lokaty 24 mies., kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Millennium Lokata Millenet

0,8%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
367 dni
okres
Millennium

Lokata Millenet w Banku Millennium, to lokata dostępna przez Millenet ze stałym oprocentowaniem i z możliwością wyboru dowolnego okresu oszczędzania oraz różnych walut, którą założysz od 1 dnia do ponad 2 lat, w naszym zestawieniu podajemy parametry lokaty na 367 dni dla PLN

Lokata dostępna dla PLN i innych walut, minimalna kwota depozytu: 500 PLN, 200 USD, 200 EUR lub 200 GBP

Lokata Millenet to lokata dostępna wyłącznie za pośrednictwem Internetu, zapewniająca:

 • korzystne lokowanie nadwyżki wolnych środków,
 • możliwość wyboru terminu i oprocentowania lokaty,
 • stałe oprocentowanie należące do najwyższych na rynku.

Okres (dni)

1-15 16-31 32-61 62-92 93-123 124-275 276-366 367-732
PLN 0,60% 0,60% 0,60% 0,90% 0,90% 1,00% 1,00% 1,00%
EUR - 0,05% 0,05% 0,05% 0,05% 0,10% 0,20% -
USD/GBP - 0,20% 0,30% 0,40% 0,60% 0,60% 0,70% -

HAPPY HOURS: możesz zyskać więcej na Lokacie Millenet, obserwuj stronę internetową Banku Millennium, aby dowiedzieć się, kiedy będzie można założyć lokatę z podwyższonym oprocentowaniem

Zobacz też

Polecamy również zapoznać się z ofertą kart kredytowych Millennium ze zwrotem 5% u wybranych partnerów banku, między innymi: Leroy Merlin, Sephora, Smyk i inne.

 

Millennium Lokata Millenet (skrót)

 • okres 367 dni
 • oprocentowanie 0,8%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Lokata Millenet i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Millennium pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Millennium, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Millennium, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

BGŻOptima Lokata ELASTYCZNA

1,3%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
24 mies.
okres
BGŻOptima

Lokata Elastyczna BGŻOptima, to lokata z którą zyskujesz niezależnie od decyzji jaką podejmiesz, także w przypadku zerwania lokaty.

Brak górnego limitu lokaty, oprocentowanie stałe lokaty.

Możliwość uzyskania części oprocentowania w przypadku zerwania lokaty.

 

Lokata elastyczna - warianty

BGŻOptima oferuje dwie możliwości ulokowania środków w ramach lokaty elastycznej, na 6 lub 24 miesiące:

 • jeśli założysz i utrzymasz lokatę przez 24 miesiące zyskasz 1,3% w skali roku - to lokata z naszego zestawienia,
 • jeśli zdecydujesz się na zerwanie lokaty przed terminem - zyskujesz gwarantowane 1,0% w skali roku.

Jeśli zdecydujesz się na krótszy wariant lokaty elastycznej (6 miesięcy) to:

 • otrzymasz 1,2% dla lokaty 6-miesięcznej i
 • 1,1% jeśli zdecydujesz się na zerwanie lokaty przed terminem.

 

Lokata elastyczna

Lokata elastyczna zakładana jest w ramach Konta Indywidualnego, Konta Wspólnego i Konta Junior wyłącznie po pełnej aktywacji Konta BGŻOptima

Minimalna kwota początkowa jednej lokaty to 1000 zł.

W zależności od Twojego wyboru lokata elastyczna będzie lokatą odnawialną lub nieodnawialną.

Sam decydujesz też, czy przy automatycznym odnowieniu BGŻOptima skapitalizuje naliczone odsetki, czy też będzie je przekazywać na Twoje konto oszczędnościowe w BGŻOptima.

 

Wniosek o lokatę BGŻ Optima

Składając wniosek o lokatę elastyczną przygotuj

 • Twój telefon komórkowy
 • skan dowodu osobistego
 • numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz inicjujący przelew
 • dane adresowe (dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego)

 

BGŻOptima Lokata ELASTYCZNA (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 1,3%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata ELASTYCZNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż BGŻOptima pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie BGŻOptima, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat BGŻOptima, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
BGŻOptima Lokata ELASTYCZNA - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,20% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,3% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Bank Pocztowy Lokata NEGOCJOWANA

1,0%
oproc.
100 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
365 dni
okres
Bank Pocztowy

Lokata negocjowana Bank Pocztowy, to oferta dla osób, które chcą ulokować kwotę 100 tys. zł lub wyższą oraz chcą negocjować indywidualne warunki dla lokaty (lokaty negocjowane)

Co należy zrobić: zgłoś się do Banku Pocztowego i wynegocjuj indywidualne warunki lokaty dla swoich oszczędności, wynegocjowane oprocentowanie na lokacie będzie obowiązywać przez cały okres jej trwania, a dodatkowo masz możliwość ustalenia optymalnego okresu oszczędzania, aby Twój zysk był jak najwyższy.

Lokata negocjowana jest tak samo bezpieczna jak stanardowa lokata, gdyż bezpieczeństwo Twoich środków zgromadzonych w Banku Pocztowym gwarantowane jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Do otwarcia lokaty negocjowanej niezbędne jest posiadanie konta w Banku Pocztowym lub aktualnej umowy rachunków terminowych lokat oszczędnościowych oraz zawarcie umowy otwarcia lokat negocjowanych. Lokatę założysz w dowolnej placówce. Możesz też skontaktować się z naszym dealerem Departamentu Skarbu.

Parametry lokat negocjowanych:

 • lokaty zakładane są w złotych
 • minimalna kwota lokaty wynosi 100 000 zł
 • możesz negocjować okres deponowania środków: od 1 do 365 dni
 • możesz zerwać lokatę przed upływem okresu umownego, wówczas odsetki będą naliczone w wysokości 50% oprocentowania lokaty
 • lokata nie podlega automatycznemu odnowieniu, możesz założyć lokatę na następny okres po negocjacji nowych warunków

Uwaga:

 • w naszym zestawieniu przyjęliśmy lokatę 365 dniową
 • 1,0% jest oprocentowaniem przykładowym, pamiętaj, że możesz indywidualnie negocjować oprocentowanie w Banku Pocztowym

 

Bank Pocztowy Lokata NEGOCJOWANA (skrót)

 • okres 365 dni
 • oprocentowanie 1,0%
 • kwota od: 100 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata NEGOCJOWANA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Bank Pocztowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Bank Pocztowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Bank Pocztowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Credit Agricole Mobilna lokata dynamiczna

1,99%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Credit Agricole

Mobilna lokata dynamiczna w Credit Agricole, to lokata, której oprocentowanie rośnie z miesiąca na miesiąc

Lokatę uruchomisz za pośrednictwem aplikacji mobilnej Credit Agricole

Oprocentowanie zmienne, które wynosi:

 • 1 miesiąc, WIBOR 1M + (- 1,50%), 0,14%
 • 2 miesiące, WIBOR 1M + (- 0,90%), 0,74%
 • 3 miesiące, WIBOR 1M + (- 0,50%), 1,14%
 • 4 miesiące, WIBOR 1M + (- 0,30%), 1,34%
 • 5 miesięcy, WIBOR 1M + (- 0,10%), 1,54%
 • 6 miesięcy, WIBOR 1M, 1,64%
 • 7 miesięcy, WIBOR 1M + 0,10%, 1,74%
 • 8 miesięcy, WIBOR 1M + 0,15%, 1,79%
 • 9 miesięcy, WIBOR 1M + 0,20%, 1,84%
 • 10 miesięcy, WIBOR 1M + 0,25%, 1,89%
 • 11 miesięcy, WIBOR 1M + 0,30%, 1,94%
 • 12 miesięcy, WIBOR 1M + 0,35%, 1,99%

Oprocentowanie zmienne, więc przed uruchomieniem lokaty sprawdź aktualną ofertę na CA, w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę oprocentowaną najwyżej

 

Credit Agricole Mobilna lokata dynamiczna (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 1,99%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata mobilna
 • Mobilna lokata dynamiczna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Credit Agricole pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Credit Agricole, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Credit Agricole, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Credit Agricole Lokata TERMINOWA mobilna

1,8%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
36 mies.
okres
Credit Agricole

Lokata Mobilna Credit Agricole, to podwyższone oprocentowanie dla każdej z lokat oferowanych przez bank.

Korzystając z aplikacji CA24 Mobile możesz założyć lokaty terminowe w PLN ze stałym oprocentowaniem wyższym średnio o 0,20 - 0,30 % w porównaniu z ofertą standardową, warto więc skorzystać z CA24.

Nie ma ograniczenia w kwocie lokaty, ani w liczbie lokat, które założysz w Ofercie Mobilnej Credit Agricole.

Sprawdź też ofertę lokaty CA na NOWE ŚRODKI z wyższym oprocentowaniem.

 

Credit Agricole Lokata TERMINOWA mobilna (skrót)

 • promocja na nowe środki, Credit Agricole bada saldo na dzień 2018-12-31
 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 1,8%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata mobilna
 • lokata odnawialna
 • Lokata TERMINOWA mobilna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Credit Agricole pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Credit Agricole, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Credit Agricole, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Alior Bank Lokata bez utraty odsetek

1,1%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
24 mies.
okres
Alior Bank

Lokata BEZ UTRATY ODSETEK Alior Bank dostępna jest zarówno na 12 jak i 24 miesiące, lokata bez utraty odsetek po okresie odnowienia lokaty.

Dotyczy wyłącznie lokaty w PLN, odsetki kapitalizowane są w dniu zapadalności lokaty.

W naszym zestawieniu prezentujemy lokatę Alior Bank 24-miesięczną, dla lokaty 12-miesięcznej oprocentowanie jest niższe o 0,10%.

W przypadku zerwania lokaty przed upływem pierwszego okresu jej trwania następuje całkowita utrata odsetek. Po odnowieniu lokaty, w przypadku zerwania klient otrzymuje całość odsetek naliczonych proporcjonalnie do okresu jej trwania.

 

Polecamy też:

 

Alior Bank Lokata bez utraty odsetek (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 1,1%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • bezkarna - możliwość zerwania bez utraty odsetek
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata bez utraty odsetek i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Alior Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Alior Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Alior Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Alior Bank Lokata bez utraty odsetek - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,1% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Citi Handlowy Lokata terminowa

0,6%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
24 mies.
okres
Citi Handlowy

Lokata terminowa w Citibank Handlowy, to lokata o stałym oprocentowaniu to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią planować i chcą z góry znać zysk ze swoich oszczędności. Już w dniu jej założenia możesz obliczyć, ile wyniosą odsetki od lokaty i ile zarobisz.

Lokata terminowa Citi to możliwość wyboru okresu lokaty od 1 tygodnia do 2 lat, lokata dostępna już od 500 zł.

Opcje zamknięcia

Otwierając lokatę od razu określasz, w jaki sposób Twoja lokata zostanie zakończona, masz trzy warianty do wyboru:

 • lokata odnowi się na ten sam okres, a kwota kapitału zostanie powiększona o naliczone odsetki;
 • lokata odnowi się na ten sam okres a odsetki zostaną przelane na Twój rachunek bieżący;
 • lokata wraz z odsetkami zostanie przelana na Twój rachunek bieżący;

Wcześniejsze zerwanie lokaty powoduje utratę odsetek, a Twoje oszczędności są bezpieczne dzięki gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty terminowej Citi zależy od rodzaju rachunku, jaki posiadasz w Citibank:

 • CITIGOLD, CITIGOLD PRIVATE CLIENT, CITIPRIORITY
  • 1 tydzień: 0,15%
  • 1 miesiąc: 0,15%
  • 3 miesiące: 0,25%
  • 6 miesięcy: 0,25%
  • 12 miesięcy: 0,25%
  • 24 miesiące: 0,60% - to ta lokata

 • CITIKONTO
  • 1 tydzień: 0,10%
  • 1 miesiąc: 0,10%
  • 3 miesiące: 0,10%
  • 6 miesięcy: 0,10%
  • 12 miesięcy: 0,20%
  • 24 miesiące: 0,30%

Lokata Citi - jak otworzyć?

Lokatę możesz otworzyć samodzielnie w Usłudze Bankowości Elektronicznej Citibank Online, lokata będzie aktywna od razu. W tym celu:

 • zaloguj się,
 • przejdź do sekcji Ustawienia – Lokaty terminowe,
 • otwórz wybraną przez siebie lokatę.

Samodzielnie w Citi Mobile:

 • jeśli posiadasz w naszym banku Konto Osobiste, możesz otworzyć Lokatę podczas rozmowy telefonicznej.
 • aby zamówić rozmowę z doradcą, przejdź na stronę https://www.online.citibank.pl/formularz/konto/kontakt/ i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokaty terminowe i Konta Oszczędnościowe są dostępne dla posiadaczy Konta Osobistego w Citi Handlowy. Jeśli nie masz jeszcze takiego konta, sprawdź ofertę i wybierz konto, które odpowiada Twoim potrzebom.

Warto również sprawdzić karty kredytowe Citi - dla wybranych kart ekstra bonusy: telefon, tablet, voucher czy zwrot części wydatków.

 

Citi Handlowy Lokata terminowa (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,6%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata terminowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Citi Handlowy Lokata terminowa - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,15% dla lokaty 7 dni, kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,15% dla lokaty 1 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,25% dla lokaty 3 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,25% dla lokaty 6 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,25% dla lokaty 12 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,6% dla lokaty 24 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa

0,75%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
24 mies.
okres
Citi Handlowy

T-Lokata Internetowa Citi Handlowy to lokatę internetowa, którą otwierasz przez Internet za pośrednictwem Citibank Online lub Citi Mobile.

T-Lokata Internetowa Citi to również możliwość wyboru okresu lokaty zróżnicowanym okresem oszczędzania od 1 tygodnia do 2 lat - poniżej prezentujemy parametry lokaty Citi dla PLN, lokaty walutowe na dedykowanych stronach.

Oprocentowanie T-Lokaty Internetowej jest wyższe od standardowych lokat terminowych.

Dla ceniących wygodę i czas

Lokatę Internetową otwierasz przez Internet za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej Citibank Online lub Citi Mobile od kwoty 1000 zł, a do uruchomienia lokaty wymagane jest posiadanie konta Citi (konta osobistego).

Depozyty zgromadzone w Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie S.A.) są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. W przypadku zerwania Lokaty przed terminem zapadalności środki zgromadzone na Lokacie nie podlegają oprocentowaniu.

T-Lokatę Internetową Citi możesz otworzyć jedynie w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online lub przez telefon komórkowy w CitiMobile

Parametry T-lokaty Citi

Kwota lokaty od 1000 zł:

 • 1 tydzień - oprocentowanie 0,15% dla posiadaczy CitiKonto i 0,20% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 1 miesiąc - oprocentowanie 0,15% dla posiadaczy CitiKonto i 0,20% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 3 miesiące - oprocentowanie 0,20% dla posiadaczy CitiKonto i 0,30% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 6 miesięcy - oprocentowanie 0,20% dla posiadaczy CitiKonto i 0,30% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 12 miesięcy - oprocentowanie 0,25% dla posiadaczy CitiKonto i 0,30% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 24 miesiące - oprocentowanie 0,50% dla posiadaczy CitiKonto i 0,75% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client

T-lokata Citi to internetowa lokata o stałym oprocentowaniu jest dostępna wyłącznie w Citibank Online, a podane oprocentowanie to oprocentowanie w skali roku, a wcześniejsze zerwanie powoduje utratę odsetek.

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,75%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • T-Lokata Internetowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Citi Handlowy T-Lokata Internetowa - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,20% dla lokaty 7 dni, kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,20% dla lokaty 1 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 3 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 6 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 12 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,75% dla lokaty 24 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Noble Bank Lokata PROGRESYWNA

1,8%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Noble Bank

Lokata PROGRESYWNA w Noble Bank to jedyna taka oferta depozytowa Noble Banku, jest to okazja na zysk z inwestycji w 12-miesięczną lokatę bankową ze średnim oprocentowaniem 1,90% w skali roku.

Jeżeli Lokata została wypłacona w ciągu 1 miesiąca od jej założenia lub odnowienia – wypłata skutkuje utratą odsetek, a jeżeli Lokata została wypłacona w pierwszym okresie umownym w terminie późniejszym niż 1 miesiąc od jej założenia – zastosowaniem oprocentowania wg skali progresji za pełne miesiące utrzymania środków w banku.

Jeżeli lokata została wypłacona w drugim i każdym następnym okresie umownym w terminie późniejszym niż 1 miesiąc od jej odnowienia stosuje się za pełne miesiące utrzymania środków w rozpoczętym okresie oprocentowanie równe stopie referencyjnej NBP obowiązującej w dniu odnowienia lokaty.

Stawki oprocentowania dla LOKATY PROGRESYWNEJ w Noble Bank (w zestawieniu oprocentowanie średnie dla lokaty bankowości osobistej):

 • ======== OI == BO == PB == BI
 • 01. miesiąc 0,60% 0,70% 0,80% 0,70%
 • 02. miesiąc 0,60% 0,70% 0,80% 0,70%
 • 03. miesiąc 0,75% 0,85% 0,95% 0,85%
 • 04. miesiąc 0,95% 1,05% 1,15% 1,05%
 • 05. miesiąc 1,15% 1,25% 1,35% 1,25%
 • 06. miesiąc 1,35% 1,45% 1,55% 1,45%
 • 07. miesiąc 1,55% 1,65% 1,75% 1,65%
 • 08. miesiąc 1,75% 1,85% 1,95% 1,85%
 • 09. miesiąc 2,20% 2,30% 2,40% 2,30%
 • 10. miesiąc 2,45% 2,55% 2,65% 2,55%
 • 11. miesiąc 2,70% 2,80% 2,90% 2,80%
 • 12. miesiąc 3,20% 3,30% 3,40% 3,30%

gdzie:

 • OI - oferta indywidualna, w tym dla klientów nieposiadających żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Noble Bank, oferta dostępna w placówkach Getin Banku, w placówkach franczyzowych oraz bankowości telefonicznej
 • BO - bankowość osobista, oferta dla klientów z kontem Osobistym Noble lub rachunkiem osobistym Noble Bank lub na zaproszenie banku, oferta dostępna w placówkach Noble Banku, w placówkach Getin Banku oraz bankowości telefonicznej
 • PB - private banking, oferta dla klientów z kontem osobistym Noble Private Banking lub na zaproszenie banku, oferta dostępna wyłącznie w placówkach Noble Banku oraz bankowości telefonicznej
 • BI - bankowość internetowa.

Pod bannerem lokata progresywna Getin Bank.

 

Noble Bank Lokata PROGRESYWNA (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 1,8%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata PROGRESYWNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Noble Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Noble Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Noble Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

T-Mobile Usługi Bankowe Lokata Standardowa

1,1%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
T-Mobile Usługi Bankowe

Lokata Standardowa T-Mobile Usługi Bankowe to wysokie oprocentowanie i szeroki wybór terminów, na jakie możesz ulokować środki - możesz wybrać jeden z dostępnych terminów lokaty (1, 3, 6, 12, 24, 36 miesięcy) lub dostosować czas trwania lokaty do swoich potrzeb wskazując dowolną datę zakończenia.

Pamiętaj też, że w razie podjęcia wkładu przed upływem okresu umownego posiadaczowi lokaty nie przysługują odsetki naliczane do dnia poprzedzającego wypłatę warto więc zastanowić się nad terminem zapadnięcia lokaty.

 

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty standardowej T-Mobile zależne jest od okresu lokowania środków i wynosi:

 • 0,30% - 1 miesiąc
 • 0,70% - 3 miesiące
 • 0,70% - 90 dni
 • 1,00% - 125 dni, przy czym w ramach tej lokaty możesz ulokować łącznie do 50.000 zł
 • 1,00% - 6 miesięcy
 • 1,10% - 12 miesięcy - to ta lokata

T-Mobile lokatę można założyć w jednej z placówek T-Mobile Usługi Bankowe, a jeśli jesteś już klientem banku - za pośrednictwem konsultanta infolinii lub Wirtualnego Oddziału, w bankowości internetowej lub mobilnej

 

Odnowienie lokaty

T-Mobile lokata odnawia się z oprocentowaniem, które obowiązuje w momencie odnowienia i jest zgodne z warunkami obowiązującymi w tym dniu.

Aktualne stawki oprocentowania lokat standardowych podane są w tabeli oprocentowania.

 

Przypominamy, że w T-Mobile Usługi Bankowe masz możliwość uruchomienia lokaty negocjowanej - lokatę negocjowaną założysz w nowej bankowości internetowej lub mobilnej.

Poza PLN do wyboru także inne waluty: EUR, USD, GBP, CHF.

 

T-Mobile Usługi Bankowe Lokata Standardowa (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 1,1%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata Standardowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż T-Mobile Usługi Bankowe pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie T-Mobile Usługi Bankowe, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat T-Mobile Usługi Bankowe, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
T-Mobile Usługi Bankowe Lokata Standardowa - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 1 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,70% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 125 dni, kwoty 1 000 - 50 000 PLN
 • oprocentowanie 0,70% dla lokaty 90 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,1% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Toyota Bank Lokata STANDARD

2,3%
oproc.
5 000 PLN
kwota min.
70 000 PLN
kwota maks.
36 mies.
okres
Toyota Bank

Lokata STANDARD Toyota Bank do 2,5%, gdy ulokujesz środki na 36 miesięcy.

Można uruchomić 1 lokatę Standard Toyota Bank, kwota lokaty nie może przekroczyć 70.000 zł, oczywiście jest to lokata z BFG.

Zanim otworzysz

Wybierz na ile chcesz założyć tę lokatę (1-36 miesięcy) i zarabiaj aż do 2,30%! Dowiedz się, jak aktywować ten produkt:

 • wybierasz dogodny okres oszczędzania – od 1 do 36 miesięcy,
 • wpłacasz co najmniej 2 000 zł,
 • jeśli nie jesteś jeszcze klientem Toyota Bank, możesz zadzwonić na infolinię (801 900 700 lub 488 55 50), a doradca zbierze Twoje dane i przekaże Ci numer konta lokaty, która zostanie uruchomiona natychmiast po zaksięgowaniu przelewu,
 • jeśli jesteś klientem Toyota Bank, zaloguj się na swoje konto i otwórz lokatę.

Lokata Standard

Oprocentownie

miesiące 1 3 6 9 12 24 36
od 2.000 zł 0,50% 1,50% 1,60% 1,70% 2,10% 2,15% 2,30%
od 5.000 zł 0,50% 1,50% 1,60% 1,80% 2,10% 2,15% 2,30%

 

Toyota Bank Lokata STANDARD (skrót)

 • lokata bez konta
 • oferta do dnia 2019-06-23
 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 2,3%
 • kwota od: 5 000 PLN
 • kwota do: 70 000 PLN
 • limit lokat: 1
 • lokata odnawialna
 • Lokata STANDARD i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Toyota Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Toyota Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Toyota Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Pekao Lokata RENTIERSKA

0,2%
oproc.
10 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
Pekao

Lokata RENTIERSKA Pekao SA z oprocentowaniem 0,20% w skali roku dla lokaty PLN. Chcesz korzystnie ulokować swoje oszczędności i otrzymywać co miesiąc lub co kwartał odsetki? Załóż lokatę rentierską.

Częstotliwość naliczania odsetek co miesiąc lub 3 miesiące:

 • oprocentowanie 0,20% dla lokaty PLN oraz
 • 0,05% dla lokaty USD
 • 0,01% dla lokaty EUR

W ramach oferty Pekao SA masz możliwości złożenia dyspozycji wkładem na wypadek śmierci, która pozwoli zadysponować środkami zgromadzonymi na rachunkach bankowych na rzecz wskazanych osób bliskich.

 

Lokata rentierska

W ramach lokaty rentierskiej Pekao korzystasz z naliczanych odsetek w trakcie trwania lokaty, oprocentowanie stałe, stawki w zależności od kwoty i czasu trwania lokaty.

Kwota lokaty już od 10.000 PLN albo

 • od 5.000 EUR lub
 • od 5.000 USD

 

Lokata rentierska - uruchomienie

Lokatę rentierską otwierasz, gdzie i kiedy chcesz - w bankowości elektronicznej Pekao24 lub w oddziale banku;

Oferta lokaty Pekao SA ważna do odwołania - sprawdź szczegóły na stronie banku - kliknij przycisk aby przejść.

 

Pekao Lokata RENTIERSKA (skrót)

 • lokata rentierska
 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,2%
 • kwota od: 10 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata RENTIERSKA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Pekao pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Pekao, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Pekao, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Pekao Lokata RENTIERSKA - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,2% gdy odsetki naliczane co 3 miesiące dla lokaty 12 mies., kwoty 10 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Getin Bank Lokata RENTIERSKA

1,9%
oproc.
150 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
36 mies.
okres
Getin Bank

Lokata RENTIERSKA Getin Bank to lokata na 2 lata, z oprocentowaniem 1,90% w skali roku, z comiesięczną wypłatą odsetek i minimalną kwotą lokaty już od 150.000 zł

Lokata Rentierska dostępna wyłącznie dla Oferty Bankowości Osobistej Noble i Oferty Noble Private Banking i dostępna z kontem osobistym Getin.

Uwaga, od 02.04.2020 r. w ofercie Lokata Rentierska tylko jako nieodnawialna.

 

Lokata rentierska

Lokata rentierska Getin dostępna wyłącznie dla Klientów z Kontem Osobistym Noble lub Rachunkiem Osobistym Noble Bank lub z Kontem Osobistym Noble Private Banking. Nie posiadasz konta Getin? Polecamy Konto Proste Zasady.

Odsetki od lokaty wypłacane są co miesięcznie

Likwidacja lokaty w pierwszym Okresie umownym skutkuje obniżeniem oprocentowania do 1,20% – kwota wypłaty zostaje pomniejszona o odsetki wypłacone w danym Okresie umownym, w którym następuje likwidacja lokaty. Likwidacja po odnowieniu: brak utraty odsetek (odsetki wypłacane w pełnej wysokości za okres od dnia odnowienia lokaty do dnia poprzedzającego dzień likwidacji).

W naszym zestawieniu prezentujemy lokatę z wyższym oprocentowaniem

 

Getin Bank Lokata RENTIERSKA (skrót)

 • lokata rentierska
 • okres 36 mies.
 • oprocentowanie 1,9%
 • kwota od: 150 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata RENTIERSKA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Getin Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Getin Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Getin Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

BNP Paribas Lokata PROGRESYWNA

1,0%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
12 mies.
okres
BNP Paribas

Lokata progresywna BNP Paribas Twoje zyski rosną w czasie, aż do 4% w ostatnim miesiącu oszczędzania.

Jeśli szukasz lokaty, na której oszczędności rosną w miarę upływu czasu, a pieniądze możesz wypłacić bez utraty naliczonych odsetek zapoznaj się z ofertą lokaty progresywnej, dzięki której im dłużej oszczędzasz, tym więcej zyskujesz.

Odsetki od środków pieniężnych zgromadzonych na lokacie progresywnej BNP Paribas naliczane są odrębnie dla każdego miesiąca utrzymania lokaty, w wysokości obowiązującej dla danego miesiąca.

Likwidacja lokaty przed upływem okresu lokacyjnego powoduje naliczenie odsetek, odrębnie dla każdego miesiąca utrzymania lokaty według stóp procentowych określonych dla tych miesięcy, za faktyczny okres utrzymania lokaty.

Oprocentowanie progresywne lokaty (średnie oprocentowanie to 1,0% i takie prezentujemy w naszym zestawieniu):

 • 1 miesiąc 0,30%
 • 2 miesiąc 0,40%
 • 3 miesiąc 0,50%
 • 4 miesiąc 0,60%
 • 5 miesiąc 0,70%
 • 6 miesiąc 0,80%
 • 7 miesiąc 0,90%
 • 8 miesiąc 1,00%
 • 9 miesiąc 1,10%
 • 10 miesiąc 1,20%
 • 11 miesiąc 1,50%
 • 12 miesiąc 3,00%

Możesz otworzyć dowolną liczbę lokat progresywnych w BNP Paribas już od kwoty 1.000 zł, a uruchomisz je poprzez system bankowości elektronicznej Pl@net albo w dowolnym oddziale BNP Paribas. Jest to lokata nieodnawialna.

 

 

 

BNP Paribas Lokata PROGRESYWNA (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 1,0%
 • lokata progresywna
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata PROGRESYWNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż BNP Paribas pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie BNP Paribas, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat BNP Paribas, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem (ROR) - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "Lokata PROGRESYWNA"

 

BNP Paribas Lokata STANDARDOWA

0,65%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
24 mies.
okres
BNP Paribas

Lokata STANDRDOWA BNP Paribas to lokata, której oprocentowanie zależne jest od okresu, na jaki ulokujesz środki, przy czym w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę oprocentowaną najwyżej.

W ramach lokaty standardowej BNP Paribas do wyboru okresy lokacyjne od 1 do nawet 24 miesięcy, prezentujemy lokatę 24-miesięczną z najwyższym oprocentowaniem.

Lokatę uruchomisz poprzez system bankowości elektronicznej Pl@net oraz w dowolnym oddziale BNP Paribas.

W ofercie BNP Paribas również standardowe lokaty walutowe.

Sprawdź też ofertę internetowego oddziału BNP, tj. lokaty BGŻ Optima.

 

BNP Paribas Lokata STANDARDOWA (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,65%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata STANDARDOWA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż BNP Paribas pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie BNP Paribas, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat BNP Paribas, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
BNP Paribas Lokata STANDARDOWA - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,60% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,55% dla lokaty 9 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,40% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 1 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,65% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Bank Pocztowy Lokata Rynek+ 30M

1,81%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
30 mies.
okres
Bank Pocztowy

Lokata Rynek+ 30M Bank Pocztowy to lokata o zmiennym oprocentowaniu z terminem zapadalności aż 30 miesięcy.

Oprocentowanie lokaty Rynek+ 30M jest zmienne i zależy od 3-miesięcznej stawki WIBID (międzybankowej stopy procentowej).

Wysokość oprocentowania powiększana jest o stałą marżę 0,30 p.p.

Rynek+ 30M

Oprocentowanie lokaty zależne jest od stawki WIBID i powiększone o stałą marżę 0,3%.

Stawka WIBID na dzień aktualizacji wpisu to 1,51% - sprawdź aktualne na przykład na http://reuters.pl/tr/quotes/wibor.action

Minimalna kwota lokaty to 500 zł, brak górnego limitu, środki do kwoty 100.000 EUR chronione są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Odsetki wypłacane są na koniec okresu lokaty, w przypadku zerwania lokaty przed terminiem umownym, odsetki nie będą naliczone.

Ostateczny zysk na lokacie poznasz po jej zakończeniu.

Jak uruchomić Rynek+ 30M

Do założenia lokaty w Banku Pocztowym wymagane jest konto:

 • jeśli masz konto w Banku Pocztowym możesz ją założyć w Pocztowy24 lub dzwoniąc na Infolinię
 • jeśli nie masz jeszcze konta, przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie lokaty lub odwiedź najbliższą placówkę banku

 

Bank Pocztowy Lokata Rynek+ 30M (skrót)

 • okres 30 mies.
 • oprocentowanie 1,81%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Lokata Rynek+ 30M i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Bank Pocztowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Bank Pocztowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Bank Pocztowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".