Konto Profit 6%
Oprocentowanie6%
Kwotaod 0,01 do 100 000 PLN
WniosekKonto Profit
Okres91 dni
Limit kont1
Nowe środki2024-07-12
Promocja Millenniumjedno z wyższych % na rynku

Millennium Konto Profit: to jedynie skrócony opis "Millennium Konto Profit", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto Profit, który dostępny jest poniżej albo na stronie Millennium, na którą odsyłamy.

 

Konto oszczędnościowe Profit Millennium to wygodne i nowoczesne konto oszczędnościowe dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, bez konieczności dokonywania regularnych wpłat na konto oszczędnościowe Profit. Konto oszczędnościowe Profit (60 edycja promocji) to również wysokie oprocentowanie w okresie promocji: 6% do 100 000 zł dla płacących blikiem (powyżej tej kwoty obowiązuje oprocentowanie standardowe) oraz możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

Promocja Millennium Profit to oferta na nowe środki, obecna promocja obowiązuje od 15.07.2024 do 30.08.2024 r., czyli nie później niż do tego dnia możesz otworzyć konto w Banku Millennium tak, aby przez kolejne 91 dni cieszyć się podwyższonym, promocyjnym oprocentowaniem i dotyczy nowych środków - zadady nowych środków na koncie Profit, Bank Millennium bada saldo na dzień 12 lipca 2024 w 61 edycji promocji.

👉Nie jesteś jeszcze klientem Millennium? Warto spojrzeć na promocję Millennium Konto 360° - bannery promocyjne oraz linki wskazują na tę właśnie ofertę.

Oprocentowanie standardowe

Proforma informujemy również o oprocentowaniu standardowym, które do

 • do 50 000 zł włącznie - oprocentowane 1,25%,
 • ponad 50 000 zł do 100 000 zł włącznie - oprocentowane 1,25%,
 • ponad 100 000 zł do 250 000 zł włącznie - oprocentowane 1,5%,
 • ponad 250 000 zł do 500 000 zł włącznie - oprocentowane 2%,
 • ponad 500 000 zł - oprocentowane 2%

Sprawdź czy możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie Millennium Profit.

Konto Profit

Konto Profit Millennium to obecnie jedna z lepszych ofert kont oszczędnościowych na rynku, na koncie Profit możesz ulokować nawet 100 tys. zł korzystając z promocyjnego oprocentowania, środki powyżej tej kwoty są również oprocentowane:

 • 2,5% w skali roku jeśli wpłacisz nowe środki albo
 • 6% w skali roku, jeśli wpłacisz nowe środki i min. 5 razy zapłacisz kartą lub BLIKIEM w każdym miesiącu promocji - tę wartość podajemy w zestawieniu

Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 91 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie promocji, a oferta dotyczy nowych środków, pod uwagę brana jest suma środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowych lokat terminowych i inwestycyjnych.

Naliczone odsetki zostaną wypłacone:

 • pod koniec miesiąca dla oprocentowania 2,5% w skali roku
 • wyrównanie do oprocentowania 6% w skali roku nastąpi w pierwszym dniu roboczym kolejnego miesiąca kalendarzowego (jeśli wykonasz min. 5 transakcji kartą lub blikiem)

Jeśli posiadasz już konto Profit Millennium, to uważaj na przypadkowe przelewy na konto oszczędnościowe, gdyż przelew taki może aktywować podwyższone oprocentowanie. Możesz w ten sposób nieświadomie przystąpić do promocji. A szkoda byłoby zmarnować okazję, jeżeli na koncie oszczędnościowym Profit Millennium zamierzasz ulokować większą kwotę.

Nie możesz skorzystać z promocji? Zobacz też inne lokaty i konta na LokataKonto.pl

Konto Profit - jak uruchomić?

Jeśli posiadasz już rachunek w banku Millennium, konto oszczędnościowe Profit uruchomisz w serwisie transakcyjnym banku (Millenet).

Nie posiadasz rachunku osobistego Millennium? Konto założysz przez infolinię, w dowolnym oddziale banku Millennium lub online przez internet i bez wychodzenia z domu. My oczywiście polecamy ostatnią metodę 😎

Kliknij banner i przejdź na stronę promocji, a następnie:

 • wypełnij wniosek na stronie i załóż je razem z Millennium Kontem 360 stopni
 • i wybierz sposób aktywacji konta

a w trosce o Twoje bezpieczeństwo i przejrzystość procesu, Bank Millennium będzie na bieżąco informować Cię o postępach.

Wizyta kuriera - kurier przyjedzie do domu, do pracy, na uczelnię albo w inne, wybrane przez Ciebie miejsce. Kurier dostarczy Ci umowę i kartę do konta:

 • potwierdź dane - w ciągu jednego dnia roboczego Millennium skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i umówić wizytę kuriera w wybranym przez Ciebie terminie.
 • podpisz umowę - kurier dostarczy Ci komplet dokumentów i poprosi Cię o okazanie dokumentu tożsamości podanego we wniosku o otwarcie konta oraz podpisanie umowy.
 • zaloguj się do Millenetu - na pierwszej stronie umowy znajdziesz MilleKod, którym zalogujesz się do bankowości internetowej. Jednorazowe hasło do aktywacji konta otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany we wniosku.

Wizyta w oddziale - jeśli chcesz otworzyć konto osobiście:

 • spotkaj się - udaj się do wybranego oddziału Banku Millennium, gdzie podpiszesz umowę i otrzymasz niezbędne informacje.
 • zaloguj się do Millenetu - na pierwszej stronie umowy znajdziesz MilleKod, którym zalogujesz się do bankowości internetowej. Jednorazowe hasło do aktywacji konta otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany we wniosku

Konto Oszczędnościowe Profit jest otwierane na czas nieokreślony. Możesz je obsługiwać za pośrednictwem rachunku bieżącego, który umożliwia korzystanie również z innych usług bankowych. Możesz posiadać po jednym Koncie Oszczędnościowym Profit do każdego ROR, do którego występują różni posiadacze/współposiadacze.

Oczywiście środki zdeponowane na rachunkach w Banku Millennium, których łączna wysokość w złotych nie przekracza równowartości 100 000 euro, bez względu na liczbę posiadanych w Banku Millennium rachunków, są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, zgodnie z ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji (Dz.U.2016.996). Ochronie podlegają depozyty i wierzytelności podmiotów wskazanych w art. 20 ww. ustawy.

 • kliknij banner i przejdź na stronę oferty

Ile zyskasz z kontem Profit?

Zakładając konto Profit Millennium bądź zasilając je nowymi środkami (o tym dlaczego warto wycofać środki w odpowiednim momencie piszemy w kolejnym akapicie) możesz chcieć wiedzieć ile zarobisz. Dla przykładowym kwot zyski* kształtują się następująco:

 • lokując 1000 zł - 12,48 zł
 • przelewając na konto profit 5000 zł - 62,41 zł
 • dla 10 000 zł zarobisz 124,82 zł
 • a dla 20 000 zł Twój zysk wyniesie 249,65 zł
 • dla kwoty 50 000 zł zyskasz 624,14 zł

* podane wartości mają charakter poglądowy i uwzględniają już tzw. podatek Belki. W obliczeniach przyjęliśmy okres 60 dni, zakładając dodatkowo, że nie będziesz w tym czasie dokonywać wpłat / wypłat na konto. Dla wyższych kwot zysk będzie jeszcze większy, jeżeli środki będą kapitalizowane na koncie Profit.

Odsyłamy też do kalkulatora zysku z lokat, który można znaleźć pod koniec niniejszego wpisu.

Wycofanie środków

Uwaga! Ten akapit nie jest już aktualny, w 21. edycji promocji Bank Millennium zmienił zasady badania nowych środków, nie jest to już ostatni dzień poprzedniej edycji promocji. Czy w takim wypadku należało będzie wycofywać środki wcześniej, czy zmieniona zasada, tj. tydzień przed zakończeniem bieżącej edycji promocji, będzie obowiązywać również w kolejnych odsłonach? - czas pokaże.

Proforma zastrzegamy, że Millennium może zmienić zasady kolejnych promocji dla konta Profit, prosimy więc potraktować niniejszy akapit jako wskazówkę, a nie pewnik!

Pisząc o wycofaniu środków z Banku Millennium i o przelewach na wstępie informujemy, że:

 • przelew na konto w innym banku (przelew zewnętrzny) w Millennium można zlecić tylko z ROR (rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy np. konto osobiste 360°).
 • z konta Profit wykonamy jedynie przelew między własnymi kontami (np. na konto osobiste 360°), z którego dopiero można przelać pieniądze na konto w innym banku

Promocje Millennium Profit są powtarzalne, wystarczy wycofać środki (tj. dotychczas wystarczyło) w odpowiednim momencie przed zakończeniem promocji, aby po kilku dniach ponownie móc cieszyć się podwyższonym, promocyjnym oprocentowaniem na koncie Profit

 • środki należy wycofać z Millennium (np. wykonać przelew do innego banku) najpóźniej w ostatnim dniu roboczym przed zakończeniem promocji (lub wcześniej)

🏁 O konieczności wycofania środków przypominamy zazwyczaj na naszym profilu FB, zachęcamy więc do polubienia 🏁

Uwaga na ograniczenie 50.000 zł!

W Banku Millennium istnieje ograniczenie co do maksymalnej wysokości przelewu zewnętrznego, które obecnie wynosi 50.000 zł. Limit ten dotyczy dnia, w którym zleca się przelew.

W tej sytuacji:

 • dla kwot <= 50.000 zł wystarczy wykonać przelew w ostatnim dniu roboczym przed zakończeniem promocji lub wcześniej,
 • dla kwot > 50.000 zł można jednego dnia wycofać/fizycznie przelać taką kwotę, lecz trzeba odpowiednio wcześniej w kolejnych dniach, ustawić zlecenia po 50 tys. zł z powtarzającą się datą wykonania. Wówczas całość pójdzie w jednym dniu, w porcjach po 50 tys. zł lub zbliżonych, np. dla 140.000 zł odpowiednio: 50.000 (środa), 49.999 (czwartek), 40.001 zł (piątek) z datą wykonania przelewu w ostatnim dniu roboczym przed zakończeniem promocji lub wcześniejszą.

Oczywiście środki można również wycofać w dowolnym oddziale Banku Millennium, w takim przypadku nie ma ograniczeń kwotowych, choć operacja taka wiąże się z opłatą 7,99 zł.

🏁 A jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, to możliwe jest przelanie nawet 100.000 zł na zewnątrz na raz – w takim przypadku wystarczy potwierdzić przelew zewnętrzny na telefonie w aplikacji banku i przelew zostanie wykonany.

Pierwszy przelew w miesiącu z konta Profit jest bezpłatny, drugi i każdy kolejny - 7,50 zł, w stopce wpisu sprawdzisz kiedy jest ostatni dzień promocji.

A co jeśli przystąpisz do promocji w ostatnich dniach jej obowiązywania (możesz tak zrobić) i data obowiązywania Twojej promocji Profit jest odległa? Czy wycofywać oszczędności? Tę decyzje pozostawiamy Tobie :)

Brak promocyjnego oprocentowania?

Wycofałeś(-aś) środki na czas, zgodnie ze wskazówkami z poprzedniego akapitu, przelewasz środki na Konto Profit i dostajesz komunikat Nie bierzesz udziału w promocji.

Już wyjaśniamy o co chodzi, a właściwie zacytujemy "dymek" spod "?" dostępny po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego banku:

Promocyjna wartość środków oprocentowanych promocyjnie dotyczy nowych środków według stanu na ostatni dzień roboczy. Jeżeli przelałeś środki na Konto Oszczędnościowe Profit dzisiaj, to tego samego dnia nie będą jeszcze ujęte w promocyjnym saldzie. Odsetki promocyjne od nowych środków naliczane są za każdy dzień osobno i wypłacane w ostatnim dniu w miesiącu, który nie przypada w niedzielę lub święto. Kwota minimalna do naliczania odsetek nie obowiązuje dla nowych środków objętych Promocją.

Stawki oprocentowania promocyjnego znajdziesz w zakładce Promocja.

Komunikat w aplikacji mobilnej banku Millennium:

Pokazywana wartość środków oprocentowanych standardowo dotyczy stanu na ostatni dzień roboczy.

Odsetki naliczane są za każdy dzień i wypłacane w ostatnim dniu miesiąca, który nie przypada w niedzielę lub święto, itd.

Przydatne informacje

Środki zdeponowane na rachunkach w Banku Millennium, których łączna wysokość w złotych nie przekracza równowartości 100 000 euro, bez względu na liczbę posiadanych w Banku Millennium rachunków, są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, zgodnie z ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji (Dz.U.2016.996). Ochronie podlegają depozyty i wierzytelności podmiotów wskazanych w art. 20 ww. ustawy.

Możesz posiadać po jednym Koncie Oszczędnościowym Profit Millennium do każdego ROR, do którego występują różni posiadacze/współposiadacze, a nowe środki są oprocentowane promocyjnie przez 60 dni od momentu przystąpienia do promocji, tj. od dnia, w którym nastąpi pierwsze uznanie nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit Millennium w okresie przystąpienia do promocji.

Do wyliczania nowych środków na koncie Profit uwzględniane są prowadzone w PLN rachunki techniczne, rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, rachunki oszczędnościowe, rachunki oszczędnościowych lokat terminowych i lokaty strukturyzowane w PLN (z wyłączeniem lokat pomostowych otwieranych w związku z zakupem obligacji strukturyzowanych), których posiadacz/współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit.

Zarówno otwarcie, jak i prowadzenie Konta Oszczędnościowego Profit jest bezpłatne, a w przypadku wypłaty środków nie tracisz odsetek. Odsetki naliczone od początku danego miesiąca do dnia poprzedzającego dzień wypłaty środków będą przekazane na Twoje Konto Oszczędnościowe Profit Millennium w momencie comiesięcznej kapitalizacji odsetek. Pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu z Konta Oszczędnościowego Profit jest bezpłatne, a drugie i każde następne kosztuje 7,50 PLN.

Pamiętaj, że oprocentowanie zależne jest od płatności kartą / BLIKIEM.

Warunki 60 edycji promocji zweryfikujesz w regulaminie (plik PDF) na stronie bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/591/latest a aktualna tabela oprocentowania Millennium na bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/2/latest

Konto 360° Millennium

Kilka słów o Koncie 360°, z którym Millennium Profit jest ściśle powiązane - konto oszczędnościowe Profit uruchomisz jedynie z rachunkiem osobistym Millennium.

Konto 360° to flagowy produkt Millennium i w naszej opinii jedno z najlepszych kont na rynku, gdyż wystarczy, że

 • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku, warunek ten nie dotyczy konta Student)
 • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

a w zamian otrzymujesz

 • darmowe konto
 • darmową kartą debetową
 • darmowe wypłaty z bankomatów wszystkie bankomaty w Polsce
 • dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK
 • i ciekawą ofertę depozytową, o której wspomnieliśmy powyżej

oraz możliwość zgarnięcia ekstra premii dla nowych klientów, odsyłamy raz jeszcze na stronę opisującą promocję Millennium Konto 360°.

 

Millennium Konto Profit (skrót)

Millennium konto oszczędnościowe - krótkie podsumowanie oferty Konto Profit od Millennium - zachęcamy do wyrażenia opinii o Millennium:

 • konto oszczędnościowe tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Millennium bada saldo na dzień 2024-07-12
 • oferta do dnia 2024-08-30
 • oprocentowanie 6%
 • kwota od: 0,01 PLN
 • kwota do: 100 000 PLN
 • limit kont: 1
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Millennium Konto Profit i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego Millennium nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Millennium pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Millennium, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych Millennium, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

- więcej na wskazanej stronie.


 

Konto Profit pytania i odpowiedzi

⚡Jakie są najważniejsze warunki 61. edycji promocji Profit?

W 61. edycji promocji Konto Profit to 6% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł (jeśli wykonasz min. 5 płatności kartą lub BLIK) / 2,5% jeśli nie, promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 91 dni od pierwszego uznania nowych środków, a Bank Millennium bada saldo na dzień 12.07.2024 r., promocja obowiązuje od 15.07.2024 do 30.08.2024 r.

Jakie są zasady zasady nowych środków na koncie Profit?

Nowe Środki – środki przekazane na Konto Oszczędnościowe Profit po Dniu badania sald, nie później jednak niż do końca Okresu obowiązywania oprocentowania. Łączne saldo progowe - Łączne saldo, obliczone na koniec dnia 7.06.2024 r. (Dzień badania sald) promocyjnego, które stanowią nadwyżkę nad Saldem progowym Konta Oszczędnościowego Profit oraz jednocześnie nadwyżkę nad Łącznym saldem progowym.

🚩Jak mogę otworzyć Konto Oszczędnościowe Profit?

Konto Profit otworzysz przez Internet, wypełnij prosty wniosek online. Konto Oszczędnościowe Profit Millennium jest otwierane na czas nieokreślony i możesz je obsługiwać za pośrednictwem rachunku bieżącego, który umożliwia korzystanie również z innych usług bankowych Millennium.

💲Czy mogę mieć kilka kont Profit?

Nie, możesz mieć tylko jedno Konto Profit, w tym samym czasie można też korzystać tylko z jednej promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit.

💰Jakie są opłaty?

Otwarcie konta oszczędnościowego Profit 0 zł, miesięczna opłata za prowadzenie konta oszczędnościowego 0 zł, pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu kalendarzowym 0 zł, drugie i każde kolejne polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu kalendarzowym 7,5 zł.

💲Czy konto Profit obejmują gwarancje BFG?

Tak, środki zdeponowane na rachunkach w Banku Millennium, w tym na Koncie Profit, których łączna wysokość w złotych nie przekracza równowartości 100 000 euro, objęte są gwarancjami Bankowego Fundusz Gwarancyjnego.
4.67 (9 opinii o Konto Profit Millennium)

Konto Profit Millennium opinie

8% na koncie profit w 45 edycji promocji, możliwość ulokowania nawet 400 000 zł [2022-12-05]

Już 7% na koncie Profit w Banku MIllennium [2022-08-30]

5% do 200 000 zł na Profit Millennium! [2022-06-21]

Konto Profit 34 edycja promocji - zapraszamy do lektury. [2021-12-14]

Po zmianie stóp procentowych Bank Millennium zdecydował się na podwyżkę oprocentowania: 1,25% do 50.000 zł - sprawdź 33. edycję Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, promocja obowiązuje do 11 grudnia 2021, polecamy [2021-11-12]

Sprawdź 23. edycję Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, promocja obowiązuje do 8 sierpnia, polecamy [2020-07-08]

Wystartowała 21. edycja promocji konta Profit Millennium, na którym 2% do 100 000 zł przez 62 dni. Uwaga! Bank Millennium zmienił zasady badania salda nowych środków, w przypadku 21. edycji promocji nie jest to ostatni dzień poprzedniej edycji, tak jak to miało miejsce dotychczas, ale 18 kwietnia 2020. [2020-04-26]

W czwartek i piątek były problemy z wypłatą gotówki w kilku oddziałach w Warszawie (wiem z pierwszej ręki, bo próbowałem) oraz w bankomatach. Dzisiaj jest informacja o zamknięciu ok. 120 placówek. W piątek nagle robią super promocję na 2,60%, chociaż stopa lombardowa NBP to 2,50% i są zapowiedzi jej istotnego obniżenia - wydaje mi się, że po tej stopie NBP pożycza kasę bankom, więc po co mają płacić klientom 2,60%? Wnioski zostawiam Wam, ja osobiście wycofałem wszystkie środki z tego banku. [2020-03-16]


Super promocję? Przecież było 2,7% a obniżyli do 2,6% to gdzie ta super promocja? Nie siej zamętu. Pamiętaj jak było zamieszanie z Getinem i dali 3,9% to to była promocja! Jak się ludzie rzucają na bankomaty jakby świat się kończył to nie dziwne, że brakuje gotówki. Jakby się wszyscy na raz rzucili to nawet Pekao sobie nie da raty bo nie znajdzie tyle gotówki od razu. A potem się dziwić, że się koronawirus szerzy jak się w łapy bierze tę brudną kasę. Pieniądze to najgorszy syf. Płacisz kartą czy telefonem przez zbliżenie bez dotykania klawiatury. Po co wam ludzie ta gotówka? Jak będzie armagedon to papierowa gotówka i tak nic nie będzie warta bo to tylko papier! Wtedy w cenie jest złoto, srebro, spirytus. Tak o tym koronawirusie i facet w sklepie opowiedział ciekawostkę, że w czasie wojny lepszą walutą był właśnie spirytus niż nawet złoto. Odpuście sobie gotówkę lepszy jest spiryt. [2020-03-16]


Korzystam od dawna z tej promocji i zawsze bez problemów, przelewy też działają normalnie, gotówki prawie nie używam więc nie wiem, dla mnie ok [2020-03-26]


Ktoś może wie coś więcej? Bo mam tam sporo kasy! [2020-04-06]


Jak to jest? Bo po świętach chciałbym zrobić przelew do millennium [2020-04-12]


Nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek problemach. Poza tym, gdyby takie rzeczywiście miały miejsce, to byłoby o tym głośno czy na naszym forum, czy też w innych miejscach w sieci. Poza tym jednym wpisem nikt więcej nie potwierdził tej informacji. [2020-04-13]

Wystartowała 20 edycja promocji konta oszczędnościowego Profit w Banku Millennium, oferta do 25 kwietnia 2020. [2020-03-15]

Witam. Do końca tej promocji jest jeszcze co prawda sporo czasu ale spodziewam się większego przypływu gotówki i wolę się przygotować do kolejnej promocji. Wycofując pieniądze z Millennium przed kolejną promocją należy je wypłacić całkowicie z Millennium, tj. nie mogą być na innej lokacie w tym banku? Bo właśnie wkrótce mam urodziny i chętnie też skorzystałbym dodatkowo z lokaty urodzinowej bo dobry procent jest choć kwota mogłaby być wyższa. Ale nie wiem czy przez tą urodzinową to nie stracę potem nowych środków na koncie Profit? Proszę o wyjaśnienie bo nie wiem czy wchodzić w tę urodzinową. [2020-02-28]


Lokatę Urodzinową możesz założyć w ciągu 30 dni od dnia Twoich urodzin:
✔zyskujesz wyjątkowe oprocentowanie 3% w skali roku przez 1 miesiąc
✔wpłacasz od 1000 do 10 000 zł
✔otwierasz szybko i wygodnie w aplikacji mobilnej

1. Skorzystaj z rozszerzonej rzeczywistości
W menu wybierz Oferta dla Ciebie > Oszczędności > Rozszerzona rzeczywistość.
Następnie skieruj telefon na zdjęcie z tortem znajdujące się powyżej.
Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie urządzenia.

To informacje zacytowane ze strony Millennium (polecam sprawdzić). A skoro urodziny za kilka dni, to może warto poczekać i połączyć promocje? Lokata urodzinowa to depozyt na 1 miesiąc, więc (prawie) na pewno krótszy okres niż promocyjne oprocentowanie na Profit. Poza tym wycofując środki z lokaty urodzinowej po jej zakończeniu unikamy problemu nowych środków na Profit. Pieniądze te można oczywiście również przelać na konto Profit. Mam nadzieję, że pomogłem. [2020-02-28]


Dziękuję za odpowiedź, spokojnie zmieszczę się w terminie z lokatą Urodzinową. A jak jest z kolejnością? Konto Profit już mam. Akurat teraz korzystam z promocji Getin i w Millennium mam niewiele. Ale w kolejną edycji promocji chciałbym wejść z większą kwotą oszczędności. Jaka jest kolejność? Najpierw zasilam Profit a potem wnioskuję o lokatę Urodzinową? Czy najpierw lokata Urodzinowa, a potem dopiero przelewam pieniądze na Profit? Żeby wyciągnąć maksymalny procent z obydwu promocji. [2020-02-29]


Ta edycja Profit obowiązuje do 14 marca. Zakładam, że 15 marca Mille odpali kolejną edycję. Jeśli tak się stanie, to bym 16 marca zasilił konto oszczędnościowe profit, a 17 uruchomił lokatę urodzinową (zakładam, że mieści się Pan w terminie 1 miesiąca od urodzin).
Ważna uwaga! Powyższy harmonogram może mieć miejsce przy założeniu, że Bank Millennium zapewni kolejną czyli już 20 edycję promocji "Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit" oraz nie zmieni zasad promocji, np. zmieni oprocentowanie. A może lepiej skorzystać z obecnej? [2020-02-29]


Jednak zaryzykuję i poczekam na kolejną promocję. Urodziny mam 20 marca i spróbuję otworzyć lokatę urodzinową i konto oszczędnościowe razem i liczę, że się uda. Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. [2020-03-09]

Przelewam na Profit kwotę X i startuję z 19 promocją. Ale w niedalekiej przyszłości spodziewam się przypływu gotówki i za kilka dni przelewam kwotę Y. Czy dobrze myślę, że 2,7% obejmie sumę kwot X i Y? [2020-01-13]


Dokładnie tak. Proszę tylko pamiętać, że 2,7% obejmuje kwotę do 100 tys. zł. [2020-01-13]

Wystartowała kolejna edycja promocji na nowe środki na koncie Profit, polecamy. [2020-01-12]


Witam
Jestem klientem Banku Millennium i jestem w 17 edycji promocji konta Profit. W ten piątek przelałem wszystkie środki do mBanku tak jak doradzaliście na FB. I teraz mam zagwozdkę bo w systemie Millenet jest napisane, że moja promocja 17-ta obowiązuje do 16 stycznia. Co należy zrobić w tej sytuacji? Czy już w poniedziałek mogę zrobić przelew do Profit czy dopiero po zakończeniu 17-tej promocji czyli po 16 stycznia (w piątek albo w kolejnym tygodniu)? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję. [2020-01-12]


Tak można bo właśnie na tym polega myk z wcześniejszym przelewaniem środków i zerowaniem salda na rachunkach Millennium. Po wygaśnięciu tej promocji kolejna uruchomi się z automatu, a przynajmniej powinna. Proszę też pamiętać, że pomimo przystąpienia do promocji w systemie Millennium informacja o tym może prezentować się dopiero w kolejnym dniu, a nie od razu. Tak to działa. I proszę o informację zwrotną jak poszło z promocją. [2020-01-12]

Bank Millennium ma dobre promocje, polecam! [2019-12-26]

Korzystam, spoko oferta, choć mogliby zlikwidować ograniczenie na 1 darmowy przelew w miesiącu tak jak zrobił to Getin. [2019-12-07]

Przypominamy o kończącej się promocji Millennium (do 30.03 - sobota) i o tym, że wcześniej warto wycofać środki z banku (29.03 - piątek lub wcześniej). [2019-03-25]

Dzień dobry. Przed chwilą sprawdziłem mój przelew do Millennium i potem przelałem kasę na konto Profit ale mam tam:
Środki oprocentowane promocyjnie: Nie bierzesz udziału w promocji.
Środki oprocentowane standardowo: x PLN
Dlaczego tak jest? Poprzednią kasę wycofałem przecież w dobrym momencie. [2019-01-22]


Sprawdź tam jest taki dymek o treści mniej więcej: Jeśli przelałeś środki dzisiaj to tego samego dnia nie będą ujęte ... [2019-01-22]


Na telefonie nie ma tej informacji [2019-01-22]


Na telefonie, czyli w aplikacji mobilnej, widzi Pan stan na wczoraj: "Pokazywana wartość środków oprocentowanych standardowo dotyczy stanu na ostatni dzień roboczy", komunikat ten dodano do opisu. [2019-01-22]


Sprawdziłem i rzeczywiście dziś już jestem w promocji. Nie doczytałem, przepraszam [2019-01-23]


Nie ma sprawy, przy okazji przypominamy o możliwości zgarnięcia 200 zł od Millennium, więcej na http://lokatakonto.pl/millennium-konto-360-stopni-z-premia [2019-01-23]

o co chodzi z tym wycofaniem środków z banku? [2019-01-10]


Proszę przeczytać akapit "Millennium wycofanie środków", fragment: Promocje Millennium Profit są powtarzalne, wystarczy wycofać środki (tj. dotychczas wystarczyło) w odpowiednim momencie przed zakończeniem promocji, aby po kilku dniach ponownie móc cieszyć się podwyższonym, promocyjnym oprocentowaniem na koncie Profit [2019-01-10]


rozumiem. Dziękuję sprawdzę to [2019-01-10]

Przypominamy o kończącej się promocji Millennium (do 12.01 - sobota) i o tym, że wcześniej warto wycofać środki z banku (11.01 - piątek lub wcześniej). [2019-01-07]

Witam, w związku z ograniczeniem przelewów do 50tys pln dziennie chciałbym dopytać, czy jeżeli mam na lokacie profit np 200 tys pln, i w ciągu 4 dni przed końcem obowiązywania promocji w celu wycofania środków robię 4 zlecenia po 50 tys pln ze skutkiem na przedostatni dzień obowiązywania promocji, to czy płacę za te operacje 3x7,50 (nie 4 bo jedna w miesiącu jest free), czy liczy się tylko ta ostatnia zbiorcza i jest ona za free (jako pierwsza w miesiącu)? [2018-11-24]


Przelewy zewnętrzne można wykonać tylko z konta osobistego i ograniczenie kwotowe, o którym mowa powyżej, dotyczy tego właśnie konta. W ramach konta Profit można wykonać tylko przelew wewnętrzny (przelew pomiędzy własnymi kontami w Millennium).
Wracając pytania: aby uniknąć opłat należy wykonać jeden przelew z konta Profit na konto osobiste na pełną kwotę, a następnie (paczkami do 50.000 zł) z konta osobistego na konto w innym banku. Można również jednorazowo w oddziale banku, co wiąże się jednak z opłatą. Do wpisu dodano informacje o koncie osobistym, żeby nie było wątpliwości, że o nie chodzi. [2018-11-24]

Przypominamy o kończącej się promocji Millennium (do 13.10) i o tym, że wcześniej warto wycofać środki. [2018-10-09]


I informujemy o kolejnej, 2.7% do 200.000 zł, saldo na dzień 13.10.2018, promocja do 12.01.2019, którą oczywiście polecamy. [2018-10-14]

Dla mnie konto Profit jest ok, wycofuję kasę kiedy trzeba, a po dwóch czy trzech dniach przelewam z powrotem i tyle, mogę polecić innym [2018-10-08]

2,7% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym Millennium Profit, promocja do do 13 października 2018 roku. [2018-08-26]

Przypominamy o kończącej się promocji Millennium (do 25.08) i o tym, że wcześniej warto wycofać środki. [2018-08-21]


Mam prośbę o przypomnienie o tym na FB w piątek rano lub w czwartek późnym wieczorem, bo to dobra promocja i nie chciałbym zapomnieć o wykonaniu przelewu, a z drugiej strony nie chcę tego robić już dzisiaj [2018-08-23]


ok :) [2018-08-23]

Co polecacie zamiast konta Profit w Millennium jeśli się zapomniało wycofać kasę i teraz jedzie oprocentowanie poza promocją? Byłem z rodziną na wakacjach i jakoś mi to umknęło a chętnie skusiłbym się na nieco wyższy %. I choć podoba mi się ta promo Millennium to jednak muszę się ewakuować na jakiś czas. Co polecacie?
Przepraszam za jeszcze jeden taki samo komentarz ale chciałem, żeby był na topie. [2018-08-08]


Poprzedni można usunąć! [2018-08-08]


Ja korzystam zamiennie z Idea, Millennium i BGŻ Optima. Więcej kont w bankach nie posiadam a wszystkie wymienione mogę polecić. Jak nie w jednym to w drugim albo w trzecim zawsze gdzieś się znajdzie ciekawa oferta lokat. [2018-08-08]

I za to właśnie lubię Millennium, przyzwoite oprocentowanie i przewidywalne terminy, wystarczy wycofać środki na czas i to wszystko. Jak dla mnie jedyny minus, to to że tylko jeden przelew darmowy w miesiącu z Profit, mogliby zrobić jak Mocno oszczędnościowy Alior, że wszystkie za free na swoje konto w banku. Swego czasu właśnie dlatego korzystałem z promocji Optimy, ale gdy zaczęli szafować terminami nowych środków to sobie dałem na wstrzymanie. Polecam Profit Millennium. [2018-07-10]


Co polecacie zamiast konta Profit w Millennium jeśli się zapomniało wycofać kasę i teraz jedzie oprocentowanie poza promocją? Byłem z rodziną na wakacjach i jakoś mi to umknęło a chętnie skusiłbym się na nieco wyższy %. I choć podoba mi się ta promo Millennium to jednak muszę się ewakuować na jakiś czas. Co polecacie? [2018-08-08]

Przed kilkoma dniami skończyła się promo w BZ i obawiałem się, że mogą zjechać z oprocentowaniem w dół. Ale nie zjechali [2018-07-08]

Czy poprzednio nie było 200.000 zł? [2018-05-13]


Tak, w poprzedniej edycji była właśnie taka kwota. [2018-05-15]

Ponownie Mille pokazało, że dobrze mieć u nich konto, 2,7% na koncie oszczędnościowym z wysoką poprzeczną na maksymalną kwotę to przyzwoita propozycja [2018-03-13]

Na Millennium Profit zawsze można liczyć :) [2018-03-02]

Dla mnie propozycja Millennium Profit jest w porządku bo oprocentowanie jest dobre. Niewielki minus, że bez konta nie można uruchomić, ale konto w sumie też pikuś:
- darmowe konto po przelaniu 1000 zł
- darmowa karta za wykonanie jednej płatności
- darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów [2018-02-07]


Stosuję zamiennie z BGŻOptima i Idea Bank w zależności od tego gdzie dają najwięcej, albo gdy na czas nie wycofam kasy. [2018-02-15]

2,7% do 200.000 zł na Millennium Profit, promocja do 10 marca 2018 roku - polecam. [2018-01-16]


Jeśli się nie zapomni wycofać środków na czas :( [2018-01-16]


Przypominaliśmy dwukrotnie o wycofaniu środków z Mille. [2018-01-17]


Wycofałem na czas i mam 2,7% [2018-01-18]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto Profit opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto Profit forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)