Elastyczne Konto Oszczędnościowe 7%
Oprocentowanie7%
Kwotaod 1 do 100 000 PLN
WniosekElastyczne Konto Oszczędnościowe
Okres92 dni
Nowe środki2024-07-08
Promocja Velo Bankna NOWE ŚRODKI

Velo Bank Elastyczne Konto Oszczędnościowe: to jedynie skrócony opis "Velo Bank Elastyczne Konto Oszczędnościowe", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Elastyczne Konto Oszczędnościowe, który dostępny jest poniżej albo na stronie Velo Bank, na którą odsyłamy.

 

Elastyczne konto oszczędnościowe Velo Bank (dawniej Getin Bank) to możliwość korzystnego ulokowania oszczędności, również bez konta. W ramach obecnej edycji Elastycznego Konta Oszczędnościowego na NOWE ŚRODKI do 100 000 zł z oprocentowaniem 7% (dla nowych klientów) oraz 6,3% dla nadwyżki do kwoty 300 tys. zł, obecni klienci mogą zyskać 6,3%. Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Velo (edycja 9/2024) obowiązuje przez kolejne 3 miesiące od wpływu nowych środków, promocja z kontem osobistych Velo Bank, które otworzysz również 🤳 na selfie.

 

Dla kogo?

W ramach edycji 6/2024 promocji Elastycznego Konta VeloBank bada saldo na dzień 8.07.2024, a oferta obowiązuje od 12.07.2024 r. do 22.07.2024 r. i kilka słów o wykluczeniach:

Z Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 12.07.2024 r. do 22.07.2024 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

oraz

Oferta nie łączy się z poprzednimi edycjami Oferty specjalnej „Na nowe środki”, „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oraz z Ofertą Specjalną „Podwyższamy oprocentowanie”.

Kim jest nowy klient? Zgodnie z regulaminem: jesteś nowym klientem jeśli nie miałeś/aś od 31.12.2022 r. do 11.07.2024 r. produktów oszczędnościowych w banku.

Do skorzystania z oferty konieczne jest także wyrażenie zgód marketingowych, których nie można cofnąć przez cały okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania, dodatkowe informacje w regulaminie na stronie velobank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/A7F06B856CCE4A1ABFDA9F7FEBB28A3A94349E5E73B6D5C204B297E2D70B9427 (edycja 9/2024 promocji NOWE ŚRODKI NA ELASTYCZNYM KONCIE OSZCZDNOŚCIOWYM) oraz oczywiście na stronie promocji VeloBank, na którą odsyłamy.

 

Dlaczego warto?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe dla nowych klientów oferuje między innymi:

 • promocyjne oprocentowanie 7% do 100 tys. zł
 • promocyjne oprocentowanie 6,3% powyżej 100 tys. zł do 300 tys. zł

Z kolei dla obecnych klientów na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym:

 • promocyjne oprocentowanie 6,3% do 300 tys. zł

Warto też wspomnieć, że jeżeli będziesz posiadać więcej niż jedno Elastyczne Konto Oszczędnościowe, to promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla konta uruchomionego najwcześniej, zaś nowy klient, o czym wspomnieliśmy już powyżej, to osoba, która w okresie od 31.12.2022 r. do 25.06.2024 r. nie posiadała jakichkolwiek produktów oszczędnościowych w VeloBanku.

 

Warunki

Przypominamy, że Elastyczne Konto Velo to konto oszczędnościowe, a ponieważ 👉 jest to konto oszczędnościowe, więc:

 • dowolna kwota: brak kwoty minimalnej;
 • możliwość dopłat: możesz dopłacać środki w dowolnym momencie i dowolnej wysokości
 • bez utraty odsetek: wypłata środków nie powoduje utraty naliczonych odsetek

Krótkie podsumowanie:

 • oprocentowanie: 7% (przez 92 dni robocze)
 • kwota od: 0,01 zł
 • kwota do: 50 000,00 zł

a więcej na stronie promocji oraz tabeli oprocentowania VeloBank (pdf).

 

Otwórz online

Elastyczne Konto oszczędnościowe Velo Bank otworzysz online:

 • wypełnij wniosek online (link pod przyciskiem poniżej);
 • w ciągu maks. 24 godzin skontaktuje się z Tobą konsultant VeloBank, aby potwierdzić Twoją dyspozycję;

Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy czy na uczelnię, po otrzymaniu Twojej umowy konto zostanie aktywowane, no i oczywiście wpłacenie nowych środków w okresie obowiązywania promocji, ale to nie wszystko!

Nowość: 🤳 Konto Proste Zasady na selfie - również po 😷pandemii COVID-19 założenie rachunku bez potrzeby odwiedzania placówki banku - taką możliwość wprowadził Velo Bank.

 

Jak wyliczyć nowe środki?

Jeśli jesteś nowym klientem VeloBanku i dodatkowo uruchomisz Elastyczne Konto Oszczędnościowe w ramach tej promocji, to sprawa jest prosta - wszystkie oszczędności, które zdeponujesz na koncie Velo będą nowymi środkami. A jeśli nie jesteś nowym klientem?

Zgodnie z regulaminem oferty: Nowe środki – środki na EKO wpłacone po Dacie Salda początkowego, stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na EKO (w przypadku nieposiadania EKO w Dniu Salda początkowego nadwyżka wyliczana jest nad Saldem początkowym na najstarszym, indywidualnym Koncie Oszczędnościowym z kapitalizacją miesięczną) oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych. Zapis zapisem, ale co to oznacza w praktyce?

Velo Bank bierze pod uwagę saldo na dzień 8 lipca 2024. Aby je obliczyć należy zsumwować wszystkie środki zgromadzone na koniec tego dnia w Velo Banku na lokatach, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach technicznych, IKE. Można próbować to robić, ale w takim wypadku polecamy kontakt z Velo Bankiem. Można próbować dzwonić na infolinię, ale dobrą opcją może być wysłanie wiadomości w serwisie internetowym banku - zazwyczaj odpowiedź przychodzi po maks. kilku godzinach, a dodatkowo masz informację na piśmie do ewentualnych (odpukać) reklamacji.

 

Ile zarobisz?

Na stronie promocji możesz znaleźć kalkulator, z pomocą którego sprawdzisz ile możesz zyskać po 3 miesiącach w promocji Velo Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym:

 • lokując 20 000 zł po trzech miesiącach zyskasz łącznie 345,21 zł*
 • przelewając na Elastyczne Konto Oszczędnościowe 30 000 zł na okres 3 miesięcy otrzymasz 517,81 zł*
 • dla kwoty 50 000 zł na Elastycznym Koncie Velo Twój zysk to 863,01 zł*
 • nieco ponad 1641 zł* w ramach odsetek otrzymasz po 3 miesiącach, jeśli Elastyczne Konto Oszczędnościowe zasilisz kwotą 95 100 zł*
 • zysk z odsetek 2 328,66 zł* – jeśli ulokujesz 137 600 zł na 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym VeloBanku
 • 215 100 zł wolnych środków – po trzech miesiącach otrzymasz od Velo 3 570,78 zł*
 • 300 00 zł to po 3 miesiącach 4 931,51 zł* - sprawdź Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku
 • 400 tys. zł (kwota maksymalna) - 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym to 6534,25 zł*

*Zysk przed opodatkowaniem podatkiem dochodowych, a do wyliczeń przyjęto, że miesiąc liczy 30 dni, a rok 365 dni, szczegółowe informacje na stronie promocji VeloBank. Zastrzegamy, że dane te mają jedynie charakter informacyjny, aktualne na stronie banku.

 

Konto Velo

Promocja na koncie oszczędnościowym Velo obowiązuje z kontem osobistym, jednocześnie jest to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania, metodą małych kroków możesz zebrać większy kapitał:

 • nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej;
 • w przeciwieństwie do lokaty, na koncie oszczędnościowym możesz dopłacać środki kiedy chcesz i w jakiej kwocie chcesz, możesz oszczędzać od dowolnej kwoty i rozpocząć oszczędzanie już od pierwszej złotówki;
 • możesz wpłacać kiedy chcesz nie tracąc odsetek, w dowolnej kwocie. Pamiętaj jednak, że jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 9 zł. Ograniczenie to nie obowiązuje, jeżeli z konta zasilisz uruchamianą lokatę Velo Bank
 • korzystając z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej masz stały dostęp do konta;

Opłaty:

 • Konto oszczędnościowe otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo.

 

Velo Bank Elastyczne Konto Oszczędnościowe (skrót)

Velo Bank konto oszczędnościowe - krótkie podsumowanie oferty Elastyczne Konto Oszczędnościowe od Velo Bank - zachęcamy do wyrażenia opinii o Velo Bank:

 • konto oszczędnościowe bez konta
 • konto oszczędnościowe tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Velo Bank bada saldo na dzień 2024-07-08
 • oferta do dnia 2024-07-22
 • oprocentowanie 7%
 • kwota od: 1 PLN
 • kwota do: 100 000 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Velo Bank Elastyczne Konto Oszczędnościowe i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego Velo Bank nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Velo Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Velo Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych Velo Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

- więcej na wskazanej stronie.


 

Elastyczne Konto Oszczędnościowe pytania i odpowiedzi

Czym jest VeloBank?

Nowy bank, w którym bezpieczeństwo środków Klientów jest najważniejsze. Osiem największych banków komercyjnych działających w Polsce wraz z Bankowym Funduszem Gwarancyjnym stworzyło Bank BFG S.A., który przejął dzisiaj działalność Getin Noble Bank S.A (GNB).

💰Co mogę zyskać z Elastycznym Kontem Velo?

Najnowsza promocja konta oszczędnościowego Velo Bank (Elastyczne Konto Oszczędnościowe), to promocyjne oprocentowanie do 7% w skali roku do 100 000 PLN oraz 6,3% dla nadwyżki do kwoty 300 000 zł (nowy klient). Data badania salda początkowego (nowe środki) to dzień 6.06.2024 r.

💲Jakie są główne cechy Elastycznego Konta Velo?

Najważniejsze cechy Elastycznego Konta Oszczędnościowego Velo Banku to między innymi możliwość dopłacania środków w dowolnym momencie przez cały okres trwania umowy, odsetki wypłacane na koniec miesiąca.

🚩Jak mogę wziąć udział w promocji Velo?

Aby wziąć udział w promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego VeloBanku należy posiadać (lub uruchomić) Elastyczne Konto Oszczędnościowe i wpłacić na nie nowe środki, posiadać konto osobiste, udzielić wymaganych zgód marketingowych i utrzymać zgody przez cały okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Data badania salda początkowego (nowe środki) to dzień 20.06.2024 r.

⏰Do kiedy mogę przystąpić do promocji?

Promocja Elastycznego Konta Oszczędnościowego od VeloBank obowiązuje od 26.06.2024 r. do 11.07.2024 r. - w tym czasie należy posiadać (lub uruchomić) Elastyczne Konto Oszczędnościowe i wpłacić na nie nowe środki - data badania salda początkowego (nowe środki) to dzień 20.06.2024 r.
5 (1 opinia o Elastyczne Konto Oszczędnościowe Velo Bank)

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Velo Bank opinie

Polecamy konto oszczędnościowe Velo Bank (dawny Getin Bank) z oprocentowaniem 8% w skali roku [2022-11-26]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Elastyczne Konto Oszczędnościowe opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Elastyczne Konto Oszczędnościowe forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)