Konto CitiGold
Typ kontaROR
Promocja do dnia2022-08-04
Otwórz konto naKonto CitiGold Citi Handlowy
Uwaga❗limit 270 (wniosków / nagród)
Ekstra bonus💰3000 zł i +⚡5,5%

Promocja Citi Handlowy Konto CitiGold: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Konto CitiGold, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto CitiGold, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto Citigold w Citi Handlowy w promocji Citigold - świat stabilnych finansów z premią 3000 zł oraz oprocentowanie 5,5% na lokacie. Sprawdź też Citigold Private Client z premią 15.000 zł.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibanku Citigold - świat stabilnych finansów mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • po 1.01.2020 nie posiadały (ani współposiadały) konta osobistego / konta oszczędnościowego w Citibanku
 • pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy, w tym członkowie zarządu banku i osoby zaangażowane w przygotowanie oferty
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydent
 • obywatele USA

oraz osoby, które w okresie obowiązywania oferty złożą dyspozycję zamknięcia lub zmiany konta na inne.

 

Nagrody

Nagrody w promocji Citi Citigold - świat stabilnych finansów to:

 • 💲3000 zł w gotówce oraz
 • ⚡6-miesięczna lokata powitalna 5,5% od 20 000 do 300 000 zł oraz
 • ⚡6-miesięczna lokata dodatkowa 5,5% od 20 000 do 100 000 zł

Środki te można przelać czy wypłacić, w ramach oferty istnieje limit 300 wniosków, w tym 270 uczestników którzy jako pierwsi otworzą Konto Osobiste typu Citigold oraz 30 uczestników którzy jako pierwsi otworzą Konto Osobiste typu Citigold Private Client  - przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź zasady promocji Citigold - świat stabilnych finansów.

 

Lokata 5,5%

Nagroda pieniężna to nie wszystko. Uczestnicy promocji mogą otrzymać nagrodę dodatkową, którą jest wysokie oprocentowanie 5,5% na lokacie / lokatach:

Lokata Powitalna

 • oprocentowanie: ⚡5,5%
 • okres lokaty: 6 miesięcy
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna: 300 000 zł
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

Lokata Dodatkowa

 • oprocentowanie: ⚡5,5%
 • okres: 6 miesięcy
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna 100 000 zł
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

👉Uwaga, lokaty można otworzyć do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otwarto konto.

 

Czym jest saldo?

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank, których Uczestnik jest głównym posiadaczem

Przy wyliczaniu salda nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków dla klientów firmowych należących do Uczestnika

Gdzie Bank to oczywiście Citi Handlowy, dodatkowe informacje w regulaminie citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-Citigold-swiat-stabilnych-finansow.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Uwaga! Kiedy nie otrzymasz nagrody?

Wspomnieliśmy już o tym powyżej, ale warto podkreślić raz jeszcze kiedy nie otrzymasz nagrody:

 • Nagrody zostaną przekazane wyłącznie w przypadku, gdy w dniu ich przekazania Konto nie zostało zamknięte lub Umowa Depozytowa nie znajduje się w okresie wypowiedzenia.
 • Złożenie przez Klienta dyspozycji zmiany typu Konta lub dyspozycji zamknięcia Konta do momentu wypłaty Nagród oznacza rezygnację z udziału w Ofercie.

A mówiąc prostszym językiem, do czasu otrzymania premii nie należy wypowiadać umowy o konto Citigold ani zmieniać typu konta na inny.

 

Citi Handlowy Konto CitiGold (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2020-01-01
 • oferta do dnia 2022-08-04
 • kwota od: 450 000 PLN
 • kwota do: 450 000 PLN

 

3.57 (7 opinii o Konto CitiGold Citi Handlowy)

Konto CitiGold Citi Handlowy opinie

Fajna promocja i fajny bonus w gotówce ale dla posiadających dużo wolnej kasy
Z drugiej strony czy nie lepiej takie środki zainwestować w nieruchomości na przykład, że o giełdzie nie wspomnę? [2021-12-08]

Promocja Citigold z premią do 3000 zł (edycja jesienna) [2021-10-03]

Witam, czy ktoś z czytających bloga założył może te konto? Chciałbym prosić o informację, jak przebiega procedura zakładania (czy ktoś z banku dzwoni celem weryfikacji,czy też cały proces można przejść online)? Niestety ja z powodu karencji nie mogę założyć tego konta, dlatego pomyślałem o Mamie, żeby dla niej założyć. Ale jest to osoba starsza i nie chcę jej narażać na rozmowy z konsultantami, bo się bardzo nimi stresuje… Będę wdzięczny za konkretne informacje:) [2021-05-04]


Na stronie podaje się imię i nazwisko, komórkę i email oraz wyraża zgodę na "Zamawiam otrzymanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji o statusie złożonego przeze mnie zgłoszenia. Ze względu na ryzyko uzyskania dostępu do danych przez osoby trzecie, prosimy zachować szczególną ostrożność przy korzystaniu z telefonu komórkowego lub poczty elektronicznej."
Bez kontaktu więc nie obejdzie się. [2021-05-04]

Promocja Citi, konto Citigold z premią do 2500 zł (albo Citigold Private Client z premią do 10 000 zł)! [2021-04-01]

Sprawdź promocję Citigold z premią do 2000 zł (albo Citigold Private Client z premią do 10 000 zł). [2021-01-07]

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Citi Gold - 2,5% do 300.000 zł albo 2,2% do nawet 3.000.000 zł (3 mln). [2020-03-01]

rogram rabatowy Citigold to nabijanie klienta w butelkę. Miałem otrzymać zwrot 4% za płatność kartą przy wykupie wycieczki w Fostertravel. W moim przypadku miał być to zwrot 200 zł. Pieniądze zobaczyłem jak świnia niebo a dział reklamacji Citibank odpisał że zwrot dotyczy zakupu ale akurat nie tej wycieczki którą zakupiłem. Przestrzegam przed tą kartą i całym Citibankiem. [2019-09-23]

Jestem klientem od przeszło 20 lat, czasami zastanawiam się dlaczego tak długo wytrzymałem. Jeśli chodzi o podstawowe usługi bankowe to nie jest najgorzej, ale nie nastawiajcie się na zarobienie jakichkolwiek pieniędzy w tym banku. Doradcy dbają tylko o interes własny lub banku - nigdy kienta. Proponują produkty inwestycyjne niedostosowane do potrzeb klienta - często te, na który doradca/bank najwięcej zarabia. [2019-04-26]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto CitiGold opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto CitiGold:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)