Konta osobiste i konta oszczędnościowe mBank oprocentowanie, opinie, opłaty - zestawienie, w którym znajdziesz 🥇najlepsze konta mBank za sierpień 2022. Wszystkie konta osobiste i konta oszczędnościowe mBank objęte są ✅gwarancją BFG oraz ✅pod nadzorem KNF, o ile nie napisano inaczej.

A jeśli chcesz wiedzieć ile zarobisz na koncie oszczędnościowym mBank, przejdź na koniec strony, znajdziesz tam kalkulator zysków z lokat.

 

Konta mBank

Poniżej prezentujemy wybrane konta osobiste i konta oszczędnościowe mBank dostępne na LokataKonto.pl. Niejednokrotnie są to również oferty promocyjne.

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych mBank - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Promocja eKonto premia
mBank
Logo mBank
Typ konta

ROR

konto z BLIK; promocja do 2021-05-31;
Konto dla

klienci ind.

Z kontem ekstra premia

💰do 200 zł

eKonto oszczędnościowe
mBank
Logo mBank
Oprocentowanie

1%

wypłata bez utraty odsetek;
Okres

dowolny

Kwota

100 000 - PLN

eKonto oszczędnościowe
mBank
Logo mBank
Oprocentowanie

0,75%

wypłata bez utraty odsetek;
Okres

dowolny

Kwota

1 - 99 999,99 PLN

mKonto Intensive
mBank
Logo mBank
Typ konta

ROR

Konto dla

klienci ind.

 

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

 

5 (3 opinie o Konta mBank)

Konta mBank opinie o

eKonto z BONUSEM i PREMIĄ teraz nawet do 300 zł w gotówce za eKonto w promocji oraz 1,8% na koncie oszczędnościowym. Dodatkowe benefity w programie poleceń (do 250 zł). [2021-04-24]

Sprawdź X edycję eKonto z premią, teraz wyższa premia od mBank, nawet do 160 zł za konto (100 zł oraz 2 x 30 zł) oraz 2% na koncie oszczędnościowym. [2020-10-02]

Konta mBank - zapraszamy do zestawienia, które jednocześnie chcielibyśmy polecić, prosimy również o pozostawienie opinii na temat prezentowanych kont. [2018-01-03]

Dodaj opinię

Konta mBank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konta mBank:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

mBank Promocja eKonto premia

Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 160 PLN
Promocja do dnia2021-05-31
Otwórz konto naPromocja eKonto premia mBank
Ekstra bonus💰do 200 zł

Promocja mBank Promocja eKonto premia: to jedynie skrócony opis promocji mBank Promocja eKonto premia, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Promocja eKonto premia, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

eKonto mBank w promocja - otwórz eKonto osobiste w mBank i zgarnij do 200 zł premii 💰w gotówce po spełnieniu prostych warunków promocji - wystarczy zasilić konto i wykonać kilka płatności kartą lub BLIKIEM, a 🍒wisienką na torcie może być też wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 1,8% do kwoty 10 000 zł.

 

eKonto z premią – dla kogo?

Promocja eKonto z premią (XI edycja) dedykowana jest dla pełnoletnich klientów mBank, z oferty może skorzystać osoba, która co najmniej od 01.01.2017 nie posiadała:

 • rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego (ROR) lub
 • rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy konta, ale inne produkty (karta kredytowa, kredyt czy konto dla firm) nie stanowią przeszkody do skorzystania z promocji mBank eKonto z premią i zgarnięcia do 200 zł w gotówce.

 

Zasady rejestracji

Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody należy nie później niż do 31.05.2021 r:

przejdź na stronę promocji (kliknij przycisk lub banner) i zarejestruj podaj wymagane dane

złóż wniosek - po potwierdzeniu rejestracji i będąc na tej samej stronie złóż wniosek o konto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą

zawrzyj umowę z mBank - należy to zrobić nie później niż do 13.06.2021

 

eKonto z premią 200 zł

Ekstra premia 100 zł to nie wszystko, w ramach promocji mBank eKonto z premią (edycja 11) można zgarnąć kolejne 200 zł w gotówce. Aby je otrzymać konieczne będzie podpisanie umowy z mBank do 31.05.2021. Kolejne etapy przedstawiają się następująco:

Aby zgarnąć 💰50 zł na start - premia za szybki wpływ i transakcje:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł. Wpływem może być także przelew z Twojego konta w innym banku (ważne aby to nie był przelew z mBank i aby był to przelew jednorazowy na 1000+).
 • najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 8 transakcji kartą lub BLIKIEM - warunki te są tożsame z tymi do uzyskania bonus 100 zł na start

Aby otrzymać kolejne 💰50 zł - premia I za wpływ i transakcje:

 • w drugim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

Jeszcze 💰50 zł - premia II za wpływ i transakcje:

 • w trzecim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

I kolejne 💰50 zł - premia III za wpływ i transakcje:

 • w czwartym miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

Łączna wartość premii w promocji mBank wynosi maksymalnie 200 zł w okresie 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych, liczonych od drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta promocyjnego.

Nagrody w promocji mBank eKonto z premią otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji:

 • 💰50 zł otrzymasz do 31.07.2021 - to premia za szybki wpływ i transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja
 • 💰50 zł otrzymasz do 31.08.2021 - to premia I za wpływ transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja
 • 💰50 zł otrzymasz do 30.09.2021 - to premia II za wpływ i transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja
 • 💰50 zł otrzymasz do 31.10.2021 - to premia III za wpływ i transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja

Więcej w regulaminie https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-xi-edycja-31-10-2021.pdf (edycja XI) oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Ważne informacje

W promocji biorą udział jedynie konta indywidualne, wnioskując o konto warto mieć to na uwadze. Nie należy również zmieniać konta na wspólne aż do momentu wypłaty premii. Zamiast zakładać konto wspólne i pozbawić się prawa do premii, załóżcie dwa konta indywidualne (oczywiście na osobne dane) i zgarnijcie dodatkowe gratyfikacje – po wypłacie premii można zamknąć wybrane z nich aby korzystać dalej.

Płatności kartą i/lub BLIKIEM można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub Internecie, wystarczą płatności na dowolne (nawet niskie) kwoty.

Wpływ na konto może być przelewem od pracodawcy ale również przelewem z Twojego konta w innym banku. Ważne jest jednak, aby był to jednorazowy przelew na min. 1000 zł, a nie suma przelewów na taką kwotę (np. 2 x 500 zł). Oczywiście środków nie musisz trzymać na rachunku mBank i tuż po ich otrzymaniu możesz przelać na konto do innego banku.

Konto w mBank można zamknąć listownie, ale także:

 • za pośrednictwem infolinii
 • w serwisie internetowym: Pasaż > Market> Usługi > Wypowiedzenie umowy

 

💸1,8% dla oszczędności

Poza nagrodami, o których więcej powyżej, w mBank możesz zgarnąć 1,8% na koncie oszczędnościowym do kwoty 10 000 zł przez 3 kolejne pełne miesiące.

Podane oprocentowanie obowiązuje na rachunku Moje cele i dotyczy miesięcy, w których więcej wpłacisz na konto niż wypłacisz – mBank będzie sprawdzał na koniec miesiąca, czy saldo na koncie jest o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu. W praktyce oznacza to, że aby utrzymać promocyjne oprocentowanie należy co miesiąc dołożyć na konto min. 100 zł (bez uprzedniej wypłaty).

Usługa Moje cele polega na automatycznym oszczędzaniu środków i lokowaniu ich na rachunku oszczędnościowym. Dokonując płatności kartą, robiąc przelewy albo wypłatę z bankomatu mBank będzie przelewał stałą kwotę (z przedziału 3 - 10 zł) albo procent kwoty z wykonanej transakcji (z przedziału 1 - 15%) z Twojego konta osobistego na konto oszczędnościowe.

Konto oszczędnościowe mBank, na które trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierane i prowadzone jest bez opłat. Warto też wiedzieć, że tylko jeden przelew w miesiącu jest bezpłatny.

 

eKonto – koszty

Za uruchomienie i prowadzenie konta nie zapłacisz ani grosza bez dodatkowych warunków. Nie zapłacisz za przelewy krajowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej.

Posiadanie karty debetowej może kosztować miesięcznie 7 zł, ale już wykonanie operacji na łączną kwotę min. 350 zł zwalnia z opłaty za kartę.

Wszystkie wypłaty z bankomatów w kraju są za darmo pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie wynosiła co najmniej 100 zł. Dla niższych kwot zapłacisz 2,50 zł prowizji - zamiast np. dwóch wypłat po 50 zł każda (z prowizj) lepiej wypłacić jednorazowo 100 zł (bez prowizji za wypłatę).

 

 

 

mBank Promocja eKonto premia (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • promocja na nowe środki, mBank bada saldo na dzień 2017-01-01
 • oferta do dnia 2021-05-31
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

mBank eKonto oszczędnościowe

Oprocentowanie1%
Kwota minimalna100 000 PLN
WniosekeKonto oszczędnościowe
Okresdowolny

Promocja mBank eKonto oszczędnościowe: to jedynie skrócony opis promocji mBank eKonto oszczędnościowe, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem eKonto oszczędnościowe, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

eKonto oszczędnościowe mBank to wypłata środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek, 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta i 1 bezpłatny przelew internetowy złotówkowy w miesiącu. Zobacz dlaczego warto założyć rachunek oszczędnościowym w mBank.

Dlaczego warto?

Kontrolujesz budżet: Łatwo oddzielisz swoje codzienne wydatki od oszczędności. Dzięki temu zachowasz porządek w swoich finansach i zapanujesz nad budżetem.

Pieniądze pod ręką: Po pieniądze zgromadzone na rachunku oszczędnościowym możesz sięgnąć w dowolnym momencie.

Nie tracisz odsetek: W razie potrzeby możesz wypłacić pieniądze z rachunku oszczędnościowego nie tracąc wypracowanych odsetek.

 

 

 

mBank eKonto oszczędnościowe (skrót)

 • oprocentowanie 1%
 • kwota od: 100 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • eKonto oszczędnościowe i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego mBank nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank eKonto oszczędnościowe

Oprocentowanie0,75%
Kwotaod 1 do 99 999,99 PLN
WniosekeKonto oszczędnościowe
Okresdowolny

Promocja mBank eKonto oszczędnościowe: to jedynie skrócony opis promocji mBank eKonto oszczędnościowe, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem eKonto oszczędnościowe, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

eKonto oszczędnościowe mBank to wypłata środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek, 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta i 1 bezpłatny przelew internetowy złotówkowy w miesiącu. Zobacz dlaczego warto założyć rachunek oszczędnościowym w mBank.

Dlaczego warto?

Kontrolujesz budżet: Łatwo oddzielisz swoje codzienne wydatki od oszczędności. Dzięki temu zachowasz porządek w swoich finansach i zapanujesz nad budżetem.

Pieniądze pod ręką: Po pieniądze zgromadzone na rachunku oszczędnościowym możesz sięgnąć w dowolnym momencie.

Nie tracisz odsetek: W razie potrzeby możesz wypłacić pieniądze z rachunku oszczędnościowego nie tracąc wypracowanych odsetek.

 

 

 

mBank eKonto oszczędnościowe (skrót)

 • oprocentowanie 0,75%
 • kwota od: 1 PLN
 • kwota do: 99 999,99 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • eKonto oszczędnościowe i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego mBank nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank mKonto Intensive

Typ kontaROR
Otwórz konto namKonto Intensive mBank

Promocja mBank mKonto Intensive: to jedynie skrócony opis promocji mBank mKonto Intensive, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem mKonto Intensive, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Promocja mBank mKonto Intensive i lokata 2% z funduszem - sprawdź mKonto Intensive od mBank oraz inne konta mBank. Promocja lokata z funduszem trwa do 31.10.2020 lub wyczerpania kwoty pakietów w promocji, a minimalna kwota przystąpienia do promocji wynosi 5000 zł.

 

Dla kogo promocja?

Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych mBank, którzy spełniają warunki:

 • 1) posiadają jeden z rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych powiązany z usługą przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia jednostek Uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych w Banku,
 • 2) posiadają aktywną usługę przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia jednostek Uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych,
 • 3) złożyli w placówce zaakceptowane i podpisane oświadczenie lub zaakceptowali jego treść ustnie w czasie rozmowy nagrywanej przez Biuro Obsługi Klienta lub zaakceptowali treść oświadczenia poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola we wniosku w serwisie transakcyjnym,

 

Lokata z funduszem

Przystąpienie do promocji następuje po uprzednim spełnieniu warunków, o których mowa w poprzednim akapicie.

Lokata z funduszem od mBank to:

 • lokata 30% wpłacanych środków
 • fundusz / fundusze 70% wpłacanych środków (jednostki uczestnictwa)

Jak już wspomnieliśmy powyżej mimalna kwota przystąpienia do promocji to 5000 zł, a do wyboru dostępne są 2 opcje:

 • lokata i jedna z gotowych strategii inwestycyjnych
 • lokata i 5 funduszy inwestycyjnych

 

Zasady promocji

Przystępując do promocji Lokata z funduszem jako jej uczestnik:

 • nabywasz dostępne jednostki uczestnictwa oraz
 • zakładasz lokatę mBank

Parametry lokaty (podstawowe):

 • a) okres Lokaty – 6 miesięcy,
 • b) oprocentowanie nominalne lokaty – 0,01% w skali roku (poniżej inf. o promocji)
 • c) rodzaj oprocentowania – oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu umowy,
 • d) waluta: złoty,
 • e) minimalna kwota jednej lokaty założonej w promocji: 1 500 złotych,
 • f) maksymalna kwota wszystkich lokat założonych w promocji: 1 000 000 zł

Po zakończeniu umowy może nastąpić automatyczne odnowienie lokaty, zerwanie lokaty - oprocentowanie 0,01%

⚡2% na lokacie jeśli:

 • złożysz i opłacisz nabycie jednostek uczestnictwa zgodnie z regulaminem promocji,
 • w okresie 150 dni liczonych od dnia założenia lokaty nie złożysz zlecenia odkupienia lub konwersji jednostek uczestnictwa

Szczegółowe informacje w regulaminie na stronie https://www.mbank.pl/pdf/promocje/lokaty/regulamin-promocji-lokata-z-funduszem-03-08-2020-do-31-10-2020.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odysłamy.

 

mKonto Intensive - opłaty

W bieżącym wpisie opisujemy mKonto mBank w wersji Intensive.

Brak opłat za prowadzenie konta (49,50 zł jeśli nie), wystarczy, że spełnisz jeden z warunków:

 • suma wpływów na konto wyniesie min. 7000 zł albo
 • średnie saldo na rachunkach mBank wyniesie min. 100.000 zł (z wyłączeniem private banking)

Przelewem może być oczywiście wynagrodzenie od pracodawcy, ale przelewy z własnego konta w innym banku są również jak najbardziej OK i wystarczą do zwolnienia z miesięcznej opłaty za konto. A co z innymi opłatami?

Inne opłaty:

 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej (bez warunków),
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów za granicą, choć w tym przypadku należy liczyć się z kosztami przelewalutowania operacji - warto rozważyć wyrobienie karty Visa Świat Intensive, o której więcej w kolejnym akapicie

 

Visa Świat Intensive

Visa Świat Intensive to karta, która pozwala na bezprowizyjne płatności i wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie! Jest to na pewno ciekawa oferta dla osób, które dużo podróżują i płacą za granicą.

W ramach opisywanej promocji mKonto Intensive z premią poza premią pieniężną do 300 zł można zyskać zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive przez okres 6 miesięcy:

 • należy złożyć wniosek o kartę razem z wnioskiem o mKonto Intensive (w ramach opisywanej promocji) oraz
 • w każdym miesiącu wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą.

Po 6-miesięcznym okresie karta Visa Świat Intensive będzie kosztować 10 zł miesięcznie, niestety bez możliwości uniknięcia opłaty. Oczywiście po wspomnianym okresie można zrezygnować z karty, tak aby nie ponosić opłaty, choć dla osób, które dużo podróżują i płacą kartą za granicą / wypłacają środki z bankomatów za granicą, wspomniane 10 zł nie powinno być zaporą.

 

mBank - co jeszcze?

Poza premią, o której więcej poniżej, mBank to nowoczesny system bankowy:

 • mOkazje - zwroty i rabaty u wybranych partnerów mBank,
 • supermarket funduszy inwestycyjnych - platforma do zakupu/sprzedaży funduszy inwestycyjnych, wyceny jednostek uczestnictwa itd., transakcji możesz dokonywać bezpośrednio z rachunku eKonto,
 • eMakler - system do realizacji usług maklerskich (zakup i sprzedaż akcji i obligacji)

Nowoczesne płatności mobilne:

 • BLIK - czyli polski system płatności mobilnych: płatności internetowe, przelewy na telefon itd.
 • Apple Pay - płatności zbliżeniowe telefonem z iOS Apple
 • Google Pay - płatności zbliżeniowe Google

 

 

 

mBank mKonto Intensive (skrót)

 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

mBank eKonto z lokatą 1,0%

eKonto z lokatą mBank lokata dla nowych klientów z najwyższym oprocentowaniem w ofercie mBank i wysoki procent na dzień dobry, razem z lokatą otwierany jest rachunek osobisty mBank.

Lokata dla nowych klientów to propozycja dla osób, którzy nigdy nie byli klientami mBank (nie widnieją w systemie i kartotece mBank). Jeśli jesteś nowym klientem mBanku (np. nie brałeś/-aś udziału w żadnej promocji, nie korzystasz z karty kredytowej czy nie masz kredytu w mBank) to bank powita Cię lokatą na wysoki procent.

 

Rachunek z lokatą 1,0%

Promocyjną lokatę mBank uruchomisz jedynie jeśli nigdy wcześniej nie posiadałeś(-aś) konta osobistego w mBank, przy czym nie ma znaczenia, czy konto takie obecnie posiadasz, czy zostało ono zamknięte.

Razem z lokatą na wejście otwierane jest eKonto w mBank. Możesz oczywiście wybrać dowolne konto dostępne w ofercie mBank:

 • eKonto Standard
 • eKonto plus
 • eKonto oszczędnościowe
 • eKonto Intensive

Jeśli interesuje Cię konto w mBank, które nie będzie wiązało się z wysokimi kosztami, to zainteresuj się kontem w opcji Standard.

 • wypełnij wniosek online;
 • w ciągu maksymalnie 7 dni zapewnij środki na rachunku w wysokości co najmniej równej kwocie lokaty;
 • lokata na wejście od mBank otworzy się automatycznie;
 • na email otrzymasz również potwierdzenie uruchomienia lokaty;

Uwaga: uruchomienie lokaty następuje po aktywacji rachunku w mBank. Oznacza to, że:

 • najpierw wykonujesz przelew aktywujący konto
 • następnie zasilasz kwotą nie mniejszą niż kwota otwierane przez Ciebie lokaty

 

Lokata Na wejście - podsumowanie:

 • oprocentowanie: 1,00%
 • okres lokaty: 3 miesiące
 • 500 zł - tylko tyle wystarczy aby uruchomić lokatę
 • maksymalnie ulokujesz do 10.000 zł
 • możesz uruchomić tylko jedną taką lokatę
 • jeżeli zerwiesz lokatę przed terminem zapadalności otrzymasz 0,01%

Lokata Na wejście od mBank jest lokatą odnawialną czyli przedłuża się sama (automatycznie) na warunkach lokaty standardowej.

 

mBank eKonto z lokatą 1,0% (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 10 000 PLN

 

mBank Przejdź do mBank z Orange Finanse

Do 260 zł premii za przeniesienie konta z Orange Finanse do mBank.

Bank Orange Finanse zapowiedział zakończenie działalności (zniknie z rynku do końca roku), mBank, który chce przejąć klientów Orange Finanse, za przeniesienie konta oferuje do 260 zł premii.

Przejdź z Orange Finanse – dla kogo promcja?

Z oferty mBank może skorzystać osoba, która:
Bank Millennium Konto 360° + 200 zł premii

 • na dzień 30.06.2018 r. posiadała konto w Orange Finanse oraz
 • od 1.01.2016 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) konta w mBank – chodzi o rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

To nie wszystko! mBank nie chce nagradzać wszystkich klientów „jak leci”, chce przejąć i dać premię tylko aktywnym klientom. Klient aktywny (wg mBank, cytujemy dosłownie), musi spełniać przynajmniej jeden z niżej wymienionych warunków:

 1. na jednym ze swoich rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Orange Finanse w ciągu co najmniej jednego z 6 miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc startu Promocji wykonał przelew wychodzący lub płatność kartową lub wypłatę lub otrzymał przelew przychodzący lub wpłatę gotówkową lub
 2. w miesiącu poprzedzającym start Promocji utrzymywał średnie saldo na dowolnym z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych lub oszczędnościowych w Orange Finanse na poziomie co najmniej 1000 zł lub
 3. w miesiącu poprzedzającym start Promocji posiadał w Orange Finanse aktywny rachunek techniczny do spłaty produktu kredytowego lub
 4. w miesiącu poprzedzającym start Promocji posiadał w Orange Finanse produkt kredytowy wykazujący regularność w spłacie zadłużenia do 30 dni.

Do 260 zł za przejście do mBank

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz być klientem mBank, to
ING Bank Śląski Konto Direct z premią

 • przejdź na stronę promocji https://www.mbank.pl/lp/aktywne-przeniesienie/

a następnie …..

Pierwszą stówkę możesz zgarnąć już za samo przekształcenie konta Orange Finanse w eKonto mBank:

 • konto w taryfie Standard z wydawaną kartą

Kolejne 150 zł za transakcje kartą wydaną do konta lub BLIK. Możesz otrzymywać profity, jeśli zapewnisz wpływ w kwocie min. 1000 zł i zalogujesz się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej (w każdym z miesięcy), w wysokości:

 • 10 zł jeśli wykonasz co najmniej 5 transakcji;
 • 20 zł jeśli wykonasz co najmniej 10 transakcji lub
 • 30 zł jeśli wykonasz co najmniej 15 transakcji.

10 zł do zgarnięcia jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia eKonta uruchomisz rachunek „Moje Cele” i wykonasz na nim min. jedną transakcję.

 

mBank Przejdź do mBank z Orange Finanse (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

mBank Twoje Konto z Bonusem i Premią

Promocja mBank eKonto z bonusem i premią - otwórz eKonto osobiste w mBank i zgarnij do 300 zł premii 💰w gotówce na start, masz też równiż możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania na koncie Moje Cele 1,8%

🚩Zwracamy też uwagę, że w ramach tej edycji promocji mBank możesz zgarnąć o 100 zł więcej niż w poprzednich odsłonach, a 🍒wisienką na torcie może być wspomniane wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 1,8% do kwoty 10 000 zł.

 

eKonto z premią – dla kogo?

Promocja eKonto z premią (XI edycja) dedykowana jest dla pełnoletnich klientów mBank, z oferty może skorzystać osoba, która co najmniej od 01.01.2017 nie posiadała:

 • rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego (ROR) lub
 • rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy konta, ale inne produkty (karta kredytowa, kredyt czy konto dla firm) nie stanowią przeszkody do skorzystania z promocji mBank Twoje Konto z BONUSEM i PREMIĄ i zgarnięcia do 300 zł w gotówce.

 

Zasady rejestracji

Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody należy nie później niż do 31.05.2021 r:

przejdź na stronę promocji (kliknij przycisk lub banner) i zarejestruj się albo zaloguj jeśli posiadasz już konto. Rejestrując się podaj wymagane dane, a spośród oświadczeń wystarczy, że zaznaczysz pierwsze i ostatnie

potwierdź rejestrację poprzez kliknięcie w link otrzymany na podany adres email

złóż wniosek - po potwierdzeniu rejestracji i będąc na tej samej stronie złóż wniosek o konto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą. Składając wniosek wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej - jest to konieczne do wypłaty premii

zawrzyj umowę z mBank - należy to zrobić nie później niż do 13.06.2021.

 

100 zł na start

Aby zgarnąć 100 zł na start w promocji spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie oraz wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM  na dowolne kwoty w okresach (zależnie od terminu zawarcia umowy z mBank):

 • w kwietniu i/lub maju oraz w czerwcu - jeśli umowę z mBank zawrzesz w kwietniu
 • w maju i/lub czerwcu oraz w lipcu - jeśli umowę z mBank zawrzesz w maju
 • w czerwcu i lipcu - jeśli umowę z mBank zawrzesz w czerwcu

Informację o przyznaniu premii otrzymasz na podany adres email do 20.08.2021.

Uwaga! W ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości należało będzie zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii, której wypłata nastąpi do 06.09.2021 - zachęcamy do polubienia naszego profilu FB, będziemy przypominać o tym terminie, dodatkowe informacje również w regulaminie https://bonus.ebrokerpartner.pl/strona/regulamin-mbank i na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

eKonto z premią 200 zł

Ekstra premia 100 zł to nie wszystko, w ramach promocji mBank eKonto z premią (edycja 11) można zgarnąć kolejne 200 zł w gotówce. Aby je otrzymać konieczne będzie podpisanie umowy z mBank do 31.05.2021. Kolejne etapy przedstawiają się następująco:

Aby zgarnąć 💰50 zł na start - premia za szybki wpływ i transakcje:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł. Wpływem może być także przelew z Twojego konta w innym banku (ważne aby to nie był przelew z mBank i aby był to przelew jednorazowy na 1000+).
 • najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 8 transakcji kartą lub BLIKIEM - warunki te są tożsame z tymi do uzyskania bonus 100 zł na start

Aby otrzymać kolejne 💰50 zł - premia I za wpływ i transakcje:

 • w drugim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

Jeszcze 💰50 zł - premia II za wpływ i transakcje:

 • w trzecim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

I kolejne 💰50 zł - premia III za wpływ i transakcje:

 • w czwartym miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

Łączna wartość premii w promocji mBank wynosi maksymalnie 200 zł w okresie 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych, liczonych od drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta promocyjnego.

Nagrody w promocji mBank eKonto z premią otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji:

 • 💰50 zł otrzymasz do 31.07.2021 - to premia za szybki wpływ i transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja
 • 💰50 zł otrzymasz do 31.08.2021 - to premia I za wpływ transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja
 • 💰50 zł otrzymasz do 30.09.2021 - to premia II za wpływ i transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja
 • 💰50 zł otrzymasz do 31.10.2021 - to premia III za wpływ i transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja

Więcej w regulaminie https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-xi-edycja-31-10-2021.pdf (edycja XI) oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Ważne informacje

W promocji biorą udział jedynie konta indywidualne, wnioskując o konto warto mieć to na uwadze. Nie należy również zmieniać konta na wspólne aż do momentu wypłaty premii. Zamiast zakładać konto wspólne i pozbawić się prawa do premii, załóżcie dwa konta indywidualne (oczywiście na osobne dane) i zgarnijcie dodatkowe gratyfikacje – po wypłacie premii można zamknąć wybrane z nich aby korzystać dalej.

Płatności kartą i/lub BLIKIEM można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub Internecie, wystarczą płatności na dowolne (nawet niskie) kwoty.

Wpływ na konto może być przelewem od pracodawcy ale również przelewem z Twojego konta w innym banku. Ważne jest jednak, aby był to jednorazowy przelew na min. 1000 zł, a nie suma przelewów na taką kwotę (np. 2 x 500 zł). Oczywiście środków nie musisz trzymać na rachunku mBank i tuż po ich otrzymaniu możesz przelać na konto do innego banku.

Konto w mBank można zamknąć listownie, ale także:

 • za pośrednictwem infolinii
 • w serwisie internetowym: Pasaż > Market> Usługi > Wypowiedzenie umowy

Program poleceń - w ramach promocji Twoje Konto z BONUSEM i PREMIĄ możesz zgarnąć dodatkowo po 50 zł za każde skuteczne polecenie konta w promocji (maks. do 5 skutecznych poleceń). Wspomniany program poleceń dotyczy tylko osób biorących udział w opisywanej promocji Konto z BONUSEM i PREMIĄ - polecającymi nie mogą być obecni klienci mBank, którzy nie biorą udziału w tej promocji. Polecenie może odbyć się wyłącznie poprzez skorzystanie z kodu udostępnionego po zalogowaniu na stronie promocji. Polecając promocję Konto z BONUSEM i PREMIĄ innym zadbaj o to (powiadomo tę osobę), aby użyła Twojego kodu polecenia.

 

💸1,8% dla oszczędności

Poza nagrodami, o których więcej powyżej, w mBank możesz zgarnąć 1,8% na koncie oszczędnościowym do kwoty 10 000 zł przez 3 kolejne pełne miesiące.

Podane oprocentowanie obowiązuje na rachunku Moje cele i dotyczy miesięcy, w których więcej wpłacisz na konto niż wypłacisz – mBank będzie sprawdzał na koniec miesiąca, czy saldo na koncie jest o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu. W praktyce oznacza to, że aby utrzymać promocyjne oprocentowanie należy co miesiąc dołożyć na konto min. 100 zł (bez uprzedniej wypłaty).

Usługa Moje cele polega na automatycznym oszczędzaniu środków i lokowaniu ich na rachunku oszczędnościowym. Dokonując płatności kartą, robiąc przelewy albo wypłatę z bankomatu mBank będzie przelewał stałą kwotę (z przedziału 3 - 10 zł) albo procent kwoty z wykonanej transakcji (z przedziału 1 - 15%) z Twojego konta osobistego na konto oszczędnościowe.

Konto oszczędnościowe mBank, na które trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierane i prowadzone jest bez opłat. Warto też wiedzieć, że tylko jeden przelew w miesiącu jest bezpłatny.

 

eKonto – podsumowanie

Za uruchomienie i prowadzenie konta nie zapłacisz ani grosza. Posiadanie karty debetowej może kosztować miesięcznie 7 zł, ale już wykonanie operacji na łączną kwotę min. 350 zł zwalnia z opłaty za kartę.

Wszystkie wypłaty z bankomatów w kraju są za darmo pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie wynosiła co najmniej 100 zł. Dla niższych kwot zapłacisz 2,50 zł prowizji.

Nie zapłacisz za przelewy krajowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej

 

mBank Twoje Konto z Bonusem i Premią (skrót)

 • promocja na nowe środki, mBank bada saldo na dzień 2017-01-01
 • oferta do dnia 2021-05-31
 • kwota od: PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

 

mBank mBiznes Konto

Konto firmowe mBiznes konto w mBank w promocji:

 • - 0 zł za najważniejsze usługi w koncie przez 24 miesiące;
 • - 0 zł za prowadzenie konta firmowego;
 • - 0 zł za przelewy krajowe w PLN;
 • - 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronetu i BZ WBK;
 • - 0 zł za kartę debetową;
 • - 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBank i Euronet;

 

Dla kogo?

Promocja jest skierowana do przedsiębiorców, przez których rozumie się:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i wspólników spółek cywilnych,

spółki:

 • spółki jawne,
 • partnerskie,
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji,
 • spółki komandytowe,

fundacje i stowarzyszenia:

 • fundacje,
 • stowarzyszenia rejestrowe,
 • stowarzyszenia zwykłe,

spółdzielnie i wspólnoty:

 • spółdzielnie,
 • wspólnoty mieszkaniowe,
 • spółdzielnie mieszkaniowe,

oraz

 • kościoły, parafie i związki wyznaniowe,
 • szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną oraz publiczne jednostki oświatowe,

osiągające przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł., którzy spełnią łącznie następujące warunki:

 • a) w okresie trwania promocji złożą wniosek promocyjny o otwarcie rachunku bieżącego mBiznes konto Standard na stronie promocji
 • b) w okresie trwania promocji zawrą z bankiem umowę o prowadzenie rachunku bieżącego.

 

0 zł za prowadzenie konta firmowego

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP do dnia 30.09.2020 r., a uczestnik promocji, którego nie obejmuje powyższe ograniczenie i w okresie obowiązywania promocji (do 31.01.2021) zawrze umowę o konto firmowe z mBank otrzyma do nowo otwartego rachunku bieżącego mBiznes konto Standard na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego:

 • a) prowadzenie rachunku za 0 zł,
 • b) nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w złotówkach (Elixir) z rachunku podstawowego miesięcznie,
 • c) nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii z rachunku podstawowego miesięcznie,
 • d) 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wydaną do rachunku, dotyczy kart Mastercard Debit Business i Visa Business Debit,
 • e) 0 zł prowizji za wypłaty w złotówkach z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronetu i Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski,
 • f) 0 zł prowizji za wpłaty w złotówkach we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronetu na terenie Polski.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin promocji, na stronie promocji, kliknij przycisk aby przejść.

 

mBank mBiznes Konto (skrót)

 • promocja na nowe środki, mBank bada saldo na dzień 2020-09-30
 • oferta do dnia 2021-09-30
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

mBank eKonto z bonem AliExpress

eKonto mBank z premią - otwórz eKonto osobiste w mBank i zgarnij do 160 zł premii 💰w gotówce oraz 🎫50 zł na ALiExpress po spełnieniu prostych warunków promocji - wystarczy zasilić konto i wykonać 6 płatności kartą lub BLIKIEM. 

🍒Wisienką na torcie może być 2% na koncie oszczędnościowym do kwoty 10 000 zł - sprawdź zasady promocji eKonto z bonem AliExpress i zgarnij nawet 210 zł od mBank, uwaga oferta limitowana!

 

eKonto z premią – dla kogo?

Promocja eKonto z bonem AliExpress dedykowana jest dla pełnoletnich klientów mBank, z oferty może skorzystać osoba, która co najmniej od 01.01.2017 nie posiadała:

 • rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego (ROR) lub
 • rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy konta. Oczywiście posiadanie innych produktów: konta firmowego, karty kredytowe czy pożyczki nie wyklucza z udziału w promocji.

 

Zasady rejestracji

Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody należy w okresie promocji, ale nie później niż do 23.12.2020 r

 • przejdź na stronę promocji kliknij przycisk
 • złóż wniosek o konto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą

🚩Zwracamy uwagę, że w promocji przewidzany jest limit 1000 bonów na AliExpress, a informacja o jej wyczerpaniu ukaże się na stronie promocji.

Oczywiście do uzyskania nagród kwalifikują się jedynie wnioski złożone na stronie promocji.

 

eKonto z premią

Aby zgarnąć 💰100 zł na start + 🎫50 zł na AliExpress - premia za szybki wpływ:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł. Wpływem może być także przelew z Twojego konta w innym banku (ważne aby to nie był przelew z mBank i aby był to przelew jednorazowy na 1000+).
 • najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 6 transakcji kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty - otwierając konto w grudniu 2020, masz czas do końca stycznia 2021 (transakcji tych nie anuluj oraz nie zwracaj zakupów)

Aby zgarnąć kolejne 💰30 zł za transakcje - premia I:

 • w drugim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 6 płatności kartą lub BLIKIEM

Aby zgarnąć jeszcze 💰30 zł za transakcje - premia II:

 • w trzecim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 6 płatności kartą lub BLIKIEM

Nagrody w promocji mBank eKonto z premią otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Jeśli do promocji przystąpisz w grudniu 2020 to:

 • 💰100 zł i 50 zł do AliExpress otrzymasz do końca lutego - to premia za szybki wpływ w promocji eKonto z bonem AliExpress - dla przypomnienia na szybki wpływ masz 7 dni, a 6 płatności należy wykonać do końca stycznia 2021;
 • 💰30 zł otrzymasz do 31.03.2021 - to premia I za transakcje i zasilenie konta w promocji mBank eKonto z bonem AliExpress;
 • 💰30 zł otrzymasz do 30.04.2021 - to premia II za transakcje i zasilenie konta w promocji mBank eKonto z bonem AliExpress;

oczywiście po uprzednim spełnieniu warunków promocji.

Dodatkowe informacje w regulaminie na https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-bonem-aliexpress-obowiazuje-od-25.11.2020r.-do-30.04.2021r.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Ważne informacje

W promocji biorą udział jedynie konta indywidualne, wnioskując o konto warto mieć to na uwadze. Nie należy również zmieniać konta na wspólne aż do momentu otrzymania nagród.

Zamiast zakładać konto wspólne i pozbawić się prawa do premii, załóżcie dwa konta indywidualne (oczywiście na osobne dane) i zgarnijcie dodatkowe gratyfikacje – po wypłacie premii można zamknąć wybrane z nich aby korzystać dalej.

Konto w mBank można zamknąć listownie, ale także:

 • za pośrednictwem infolinii
 • w serwisie internetowym: Pasaż > Market> Usługi > Wypowiedzenie umowy

 

💸2% dla oszczędności

Poza nagrodami, o których więcej powyżej, w mBank możesz zgarnąć 2% na koncie oszczędnościowym do kwoty 10 000 zł przez 3 kolejne pełne miesiące.

Podane oprocentowanie obowiązuje na rachunku „Moje cele” i dotyczy miesięcy, w których więcej wpłacisz na konto niż wypłacisz – mBank będzie sprawdzał na koniec miesiąca, czy saldo na koncie jest o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu. W praktyce oznacza to, że aby utrzymać promocyjne oprocentowanie należy co miesiąc dołożyć na konto min. 100 zł (bez uprzedniej wypłaty).

Otwierając konto oszczędnościowe w grudniu promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w w styczniu, lutym i marcu 2021.

 

eKonto - opłaty

Główne cechy eKonta mBank w ramach promocji:

Operacje bankowe:

 • brak opłat za uruchomienie i prowadzenie rachunku
 • przelewy w systemie Elixir, których dyspozycję zlecisz przez www lub aplikację mobilną: 0 zł
 • przelewy ekspresowy: 5 zł
 • zlecenie stałe: 0 zł
 • przelew europejski SEPA: 5 zł
 • przelew SORBNET: 35 zł

Karta płatnicza z charakterystycznym delfinem to:

 • 0 zł za wydanie karty,
 • 0 zł za odnowienie karty,
 • 0 zł za obsługę karty pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej na dowolną kwotę - 7 zł jeśli nie

Bankomaty:

 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce dla kowty powyżej kwoty 100 zł,
 • 2,50 zł dla kwot poniżej 100 zł (warto o tym pamiętać),
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback,

 

mBank - co jeszcze?

Poza premią, o której więcej poniżej, mBank to nowoczesny system bankowy:

 • mOkazje - zwroty i rabaty u wybranych partnerów mBank,
 • supermarket funduszy inwestycyjnych - platforma do zakupu/sprzedaży funduszy inwestycyjnych, wyceny jednostek uczestnictwa itd., transakcji możesz dokonywać bezpośrednio z rachunku eKonto,
 • eMakler - system do realizacji usług maklerskich (zakup i sprzedaż akcji i obligacji)

Nowoczesne płatności mobilne:

 • BLIK - czyli polski system płatności mobilnych: płatności internetowe, przelewy na telefon itd.
 • Apple Pay - płatności zbliżeniowe telefonem z iOS Apple
 • Google Pay - płatności zbliżeniowe Google

 

eKonto - podsumowanie

Rachunek osobisty mBank w wersji standard to ciekawa propozycja dla osób, które poszukują sprawdzonych rozwiązań, za które nie trzeba płacić - mBank to proste warunki zwolnienia z opłat za kartę, które jednocześnie pokrywają się z warunkami promocji.

mBank to także interesujące usługi dodatkowe, o których wspomnieliśmy powyżej, których nie znajdzie się w ofercie wszystkich banków.

Wisienką na torcie jest oczywiście premia - w ramach ciekawostki odsyłamy do kalkulatora zysków z lokat, sprawdź ile należy ulokować, aby uzyskać 140 zł.

 

mBank eKonto z bonem AliExpress (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • promocja na nowe środki, mBank bada saldo na dzień 2017-01-01
 • oferta do dnia 2020-12-23
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Uwaga! Oprocentowanie może ulec zmianie, dlatego przed skorzystaniem z wybranej oferty depozytowej warto zajrzeć do tabeli oprocentowania mBank. Dlaczego powinniśmy to zrobić?

Tabela oprocentowania mBank zawiera aktualne i obowiązujące oprocentowanie lokat (oraz rachunków oszczędnościowych, rachunków osobistych i innych produktów mBank). Uruchomienie lub odnownienie lokaty będzie miało miejsce na warunkach określonych w aktualnej tabeli oprocentowania mBank, tabela ta dostępna jest na stronie www banku.

 

Co jeszcze w mBank

Produkty depozytowe mBank:

 • konta mBank - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe mBank (4 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie mBank - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe mBank, połączenie dwu powyższych zestawień (13 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Promocje i oferty mBank:

 • promocje mBank - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę mBank, na stronę promocji lub wniosku (4 promocji)
 • oferty mBank - wszystkie oferty mBank, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (13 ofert)

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".