Oferty mBank - zestawienie wszystkich lokat, kont, kart kredytowych, kredytów i pożyczek mBank dostępnych w naszym serwisie, tu za marzec 2023 ze skróconym i pełnym opisem prezentowanego produktu.

Najnowsze oferty znajdziesz zawsze na początku strony.

Chcesz wiedzieć ile zarobisz na lokacie mBank? - przejdź na koniec strony, gdzie umieściliśmy kalkulator zysków z lokat.

 

Oferty mBank

Poniżej prezentujemy wszystkie, dostępne w serwisie LokataKonto.pl produkty mBank. Jeśli chcesz zapoznać się z ich szczegółowym opisem ofert mBank - zapraszamy do dalszej części wpisu:

mBank Promocja eKonto premia
mBank
Logo mBank
Typ konta

ROR

konto z BLIK; promocja do 2023-02-08; mBank Promocja eKonto premia
Konto dla

klienci ind.

Z kontem ekstra premia

💰do 450 zł +🎫200 zł

mBank eKonto oszczędnościowe
mBank
Logo mBank
🚩otwórz z kontem osobistym
Oprocentowanie

1%

wypłata bez utraty odsetek; mBank eKonto oszczędnościowe
Okres

dowolny

Kwota

100 000 - PLN

mBank eKonto oszczędnościowe
mBank
Logo mBank
🚩otwórz z kontem osobistym
Oprocentowanie

0,75%

wypłata bez utraty odsetek; mBank eKonto oszczędnościowe
Okres

dowolny

Kwota

1 - 99 999,99 PLN

Przed opisem szczegółowym skrót do innych ofert mBank:

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

 

Dodaj opinię

Oferty mBank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Oferty mBank forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

mBank Lokata na powitanie

eKonto z lokatą czyli lokata 1,0% na wejście od mBank to propozycja dla nowych klientów mBank, przy czym jeżeli byłeś już klientem mBank, to nie możesz skorzystać z oferty.

Wraz z lokatą zostanie otwarty rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy, na który przelejesz swoje oszczędności, a otwarcie lokaty nastąpi automatycznie po wpłynięciu środków.

Aby otworzyć konto w mBanku wystarczy Ci 5 minut, przed złożeniem wniosku przygotuj dokument tożsamości.

 

eKonto z lokatą

Jeśli jesteś nowym klientem mBanku, to mBank powita Cię lokatą na wysoki procent, razem z którą na wejście otwierane jest eKonto w mBank:

 • eKonto

Zamiast powyższych możesz również uruchomić:

 • eKonto oszczędnościowe albo
 • mKonto Intensive

Jeżeli posiadałeś już rachunki w mBanku, które zostały zamknięte i złożysz ponownie wniosek - niestety zostanie on anulowany ze względu na to, że byłeś już klientem mBank.

 

eKonto z lokatą

Wypełnienie wniosku o eKonto i uruchomienie konta nie powinno zająć więcej niż kilka minut:

 • przejdź na stronę oferty (kliknij przycisk lub banner) i wypełnij wniosek online;
 • nie powinno zająć to więcej niż 5 - 10 minut;

Po uruchomieniu konta:

 • w ciągu maksymalnie 5 dni zapewnij pieniądze na koncie, z którego otwierasz lokatę;
 • lokata na wejście od mBank otworzy się automatycznie;
 • na email otrzymasz również potwierdzenie uruchomienia lokaty;

Lokata Na wejście - podsumowanie:

 • oprocentowanie: 1,00%
 • okres lokaty: 3 miesiące
 • 500 zł - tylko tyle wystarczy aby uruchomić lokatę
 • maksymalnie ulokujesz do 10.000 zł
 • możesz uruchomić tylko jedną taką lokatę
 • jeżeli zerwiesz lokatę przed terminem zapadalności otrzymasz 0,01%

Lokata Na wejście od mBank jest lokatą odnawialną czyli przedłuża się sama (automatycznie) na warunkach lokaty standardowej.

 

Uwaga!

Uruchomienie lokaty następuje po aktywacji rachunku w mBank. Oznacza to, że najpierw wykonujesz przelew aktywujący konto, następnie zasilasz kwotą nie mniejszą niż kwota otwierane przez Ciebie lokaty - pamiętaj o tym!

Lokata NA POWITANIE mBank ma włączony status automatycznego odnowienie lokaty (prowadzenie lokaty przez kolejne okresy umowne). Oznacza to, iż po zakończeniu okresu umownego lokata (kapitał wraz z naliczonymi odsetkami) zostanie odnowiona na kolejny okres 3-miesięczny na warunkach standardowej lokaty terminowej mBank z oprocentowaniem aktualnym na dzień odnowienia lokaty - warto o tym pamiętać.

 

Informacje prawne ze strony www mBank

Przez nowego Klienta Banku rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o otwarcie lokaty dla nowych klientów, nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku otwarcie lokaty dla nowych klientów nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Lokata dla nowych klientów otwierana jest z wybranym kontem osobistym.

 

mBank Lokata na powitanie (skrót)

 • lokata tylko dla nowych klientów mBank
 • okres 3 mies.
 • oprocentowanie 1,0%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 10 000 PLN
 • limit lokat: 1
 • lokata odnawialna
 • mBank Lokata na powitanie i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank eKonto z bonem AliExpress

eKonto mBank z premią - otwórz eKonto osobiste w mBank i zgarnij do 160 zł premii 💰w gotówce oraz 🎫50 zł na ALiExpress po spełnieniu prostych warunków promocji - wystarczy zasilić konto i wykonać 6 płatności kartą lub BLIKIEM. 

🍒Wisienką na torcie może być 2% na koncie oszczędnościowym do kwoty 10 000 zł - sprawdź zasady promocji eKonto z bonem AliExpress i zgarnij nawet 210 zł od mBank, uwaga oferta limitowana!

 

eKonto z premią – dla kogo?

Promocja eKonto z bonem AliExpress dedykowana jest dla pełnoletnich klientów mBank, z oferty może skorzystać osoba, która co najmniej od 01.01.2017 nie posiadała:

 • rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego (ROR) lub
 • rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy konta. Oczywiście posiadanie innych produktów: konta firmowego, karty kredytowe czy pożyczki nie wyklucza z udziału w promocji.

 

Zasady rejestracji

Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody należy w okresie promocji, ale nie później niż do 23.12.2020 r

 • przejdź na stronę promocji kliknij przycisk
 • złóż wniosek o konto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą

🚩Zwracamy uwagę, że w promocji przewidzany jest limit 1000 bonów na AliExpress, a informacja o jej wyczerpaniu ukaże się na stronie promocji.

Oczywiście do uzyskania nagród kwalifikują się jedynie wnioski złożone na stronie promocji.

 

eKonto z premią

Aby zgarnąć 💰100 zł na start + 🎫50 zł na AliExpress - premia za szybki wpływ:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł. Wpływem może być także przelew z Twojego konta w innym banku (ważne aby to nie był przelew z mBank i aby był to przelew jednorazowy na 1000+).
 • najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 6 transakcji kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty - otwierając konto w grudniu 2020, masz czas do końca stycznia 2021 (transakcji tych nie anuluj oraz nie zwracaj zakupów)

Aby zgarnąć kolejne 💰30 zł za transakcje - premia I:

 • w drugim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 6 płatności kartą lub BLIKIEM

Aby zgarnąć jeszcze 💰30 zł za transakcje - premia II:

 • w trzecim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 6 płatności kartą lub BLIKIEM

Nagrody w promocji mBank eKonto z premią otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Jeśli do promocji przystąpisz w grudniu 2020 to:

 • 💰100 zł i 50 zł do AliExpress otrzymasz do końca lutego - to premia za szybki wpływ w promocji eKonto z bonem AliExpress - dla przypomnienia na szybki wpływ masz 7 dni, a 6 płatności należy wykonać do końca stycznia 2021;
 • 💰30 zł otrzymasz do 31.03.2021 - to premia I za transakcje i zasilenie konta w promocji mBank eKonto z bonem AliExpress;
 • 💰30 zł otrzymasz do 30.04.2021 - to premia II za transakcje i zasilenie konta w promocji mBank eKonto z bonem AliExpress;

oczywiście po uprzednim spełnieniu warunków promocji.

Dodatkowe informacje w regulaminie na https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-bonem-aliexpress-obowiazuje-od-25.11.2020r.-do-30.04.2021r.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Ważne informacje

W promocji biorą udział jedynie konta indywidualne, wnioskując o konto warto mieć to na uwadze. Nie należy również zmieniać konta na wspólne aż do momentu otrzymania nagród.

Zamiast zakładać konto wspólne i pozbawić się prawa do premii, załóżcie dwa konta indywidualne (oczywiście na osobne dane) i zgarnijcie dodatkowe gratyfikacje – po wypłacie premii można zamknąć wybrane z nich aby korzystać dalej.

Konto w mBank można zamknąć listownie, ale także:

 • za pośrednictwem infolinii
 • w serwisie internetowym: Pasaż > Market> Usługi > Wypowiedzenie umowy

 

💸2% dla oszczędności

Poza nagrodami, o których więcej powyżej, w mBank możesz zgarnąć 2% na koncie oszczędnościowym do kwoty 10 000 zł przez 3 kolejne pełne miesiące.

Podane oprocentowanie obowiązuje na rachunku „Moje cele” i dotyczy miesięcy, w których więcej wpłacisz na konto niż wypłacisz – mBank będzie sprawdzał na koniec miesiąca, czy saldo na koncie jest o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu. W praktyce oznacza to, że aby utrzymać promocyjne oprocentowanie należy co miesiąc dołożyć na konto min. 100 zł (bez uprzedniej wypłaty).

Otwierając konto oszczędnościowe w grudniu promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w w styczniu, lutym i marcu 2021.

 

eKonto - opłaty

Główne cechy eKonta mBank w ramach promocji:

Operacje bankowe:

 • brak opłat za uruchomienie i prowadzenie rachunku
 • przelewy w systemie Elixir, których dyspozycję zlecisz przez www lub aplikację mobilną: 0 zł
 • przelewy ekspresowy: 5 zł
 • zlecenie stałe: 0 zł
 • przelew europejski SEPA: 5 zł
 • przelew SORBNET: 35 zł

Karta płatnicza z charakterystycznym delfinem to:

 • 0 zł za wydanie karty,
 • 0 zł za odnowienie karty,
 • 0 zł za obsługę karty pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej na dowolną kwotę - 7 zł jeśli nie

Bankomaty:

 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce dla kowty powyżej kwoty 100 zł,
 • 2,50 zł dla kwot poniżej 100 zł (warto o tym pamiętać),
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback,

 

mBank - co jeszcze?

Poza premią, o której więcej poniżej, mBank to nowoczesny system bankowy:

 • mOkazje - zwroty i rabaty u wybranych partnerów mBank,
 • supermarket funduszy inwestycyjnych - platforma do zakupu/sprzedaży funduszy inwestycyjnych, wyceny jednostek uczestnictwa itd., transakcji możesz dokonywać bezpośrednio z rachunku eKonto,
 • eMakler - system do realizacji usług maklerskich (zakup i sprzedaż akcji i obligacji)

Nowoczesne płatności mobilne:

 • BLIK - czyli polski system płatności mobilnych: płatności internetowe, przelewy na telefon itd.
 • Apple Pay - płatności zbliżeniowe telefonem z iOS Apple
 • Google Pay - płatności zbliżeniowe Google

 

eKonto - podsumowanie

Rachunek osobisty mBank w wersji standard to ciekawa propozycja dla osób, które poszukują sprawdzonych rozwiązań, za które nie trzeba płacić - mBank to proste warunki zwolnienia z opłat za kartę, które jednocześnie pokrywają się z warunkami promocji.

mBank to także interesujące usługi dodatkowe, o których wspomnieliśmy powyżej, których nie znajdzie się w ofercie wszystkich banków.

Wisienką na torcie jest oczywiście premia - w ramach ciekawostki odsyłamy do kalkulatora zysków z lokat, sprawdź ile należy ulokować, aby uzyskać 140 zł.

 

mBank eKonto z bonem AliExpress (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • promocja na nowe środki, mBank bada saldo na dzień 2017-01-01
 • oferta do dnia 2020-12-23
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • mBank eKonto z bonem AliExpress i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank eKonto możliwości

Otwórz promocyjne eKonto dla młodych w mBank i zgarnij do 110 zł premii po spełnieniu prostych warunków promocji.

Oferta dla nowych oraz byłych klientów mBank, można przystąpić do promocji: od 08.01.2020 r. do 30.06.2020 r., eKonto dla młodych (eKonto możliwości) w ramach promocji dostępne jest dla osób w wieku od 18 do 24 roku życia.

Dla kogo eKonto z premią?

Promocja dedykowana jest dla pełnoletnich klientów od 18. roku życia, z oferty może skorzystać osoba, która co najmniej od 01.01.2017 nie posiadała:

 • rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego (ROR) lub
 • rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy konta.

Zasady rejestracji

Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody należy w okresie promocji, ale nie później niż do 30.06.2020

 • przejdź na stronę promocji kliknij przycisk
 • złóż wniosek o konto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą

W promocji biorą udział tylko rachunki indywidualne (nie mogą wziąć udziału Klienci otwierający rachunek wspólny).

eKonto z premią

Otwórz promocyjne eKonto możliwości dla Młodych i spełnij warunki:

 • zapłać minimum 2 razy telefonem - przy czym za płatność telefonem mBank przyjmuje bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego.
 • wykonaj minimum 2 przelewy na numer telefonu - przelewy wykonane z aplikacji mobilnej mBank na dowolny numer telefonu z BLIK
 • posiadaj aktywny cel oszczędnościowy - w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego saldo konta musi wynosić min. 10 zł

Premia wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, po którym spełniłeś warunki promocji:

 • wypłata premii za płatności telefonem: 20 zł
 • wypłata premii za przelewy na numer telefonu: 20 zł
 • wpłata premii za cel oszczędnościowy: 20 zł
 • premia bonus za spełnienie powyższych 3 warunków: 50 zł

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś w styczniu, czas na spełnienie warunków masz do końca lutego, a premię mBank wypłaci Ci do końca marca, więcej w regulaminie I możesz więcej oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

mBank eKonto możliwości (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • oferta do dnia 2020-06-30
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • mBank eKonto możliwości i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank eKonto PLUS

eKonto PLUS mBank z premią nawet do 150 zł po spełnieniu prostych warunków promocji, w ramach oferty możesz zgarnąć do 30 zł miesięcznie przez 5 kolejnych miesięcy, co daje łącznie do 150 zł.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które od dnia 1 stycznia 2016 roku nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego i/lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Sprawdź opinie o mBank eKonto PLUS - zapraszamy do lektury.

eKonto PLUS - opłaty

W bieżącym wpisie opisujemy eKonto PLUS, tutaj eKonto Standard, o którym również więcej w dalszej części.

Podstawowe operacje bankowe:

 • prowadzenie rachunku bez opłat, jeżeli w miesiącu zapewnisz jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł (5 zł jeśli nie);
 • przelewy w systemie Elixir, których dyspozycję zlecisz przez www lub aplikację mobilną: 0 zł;
 • wpłata i wypłata gotówki w placówkach mBank: 0 zł;
 • przelewy ekspresowy: 5 zł;
 • zlecenie stałe: 0 zł;
 • przelew europejski SEPA: 5 zł;
 • przelew SORBNET: 35 zł;

Karta płatnicza z charakterystycznym delfinem to:

 • 0 zł za wydanie karty,
 • 0 zł za odnowienie karty,
 • 0 zł za obsługę karty pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty - 4 zł jeśli nie

Bankomaty:

 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce dla kwoty powyżej 100 zł,
 • 1,30 zł dla kwot poniżej 100 zł (warto o tym pamiętać, albo wypłacać korzystając z BLIK);
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów z BLIK bez względu na wypłacaną kwotę;
 • jeśli nie zależy Ci darmowych wypłatach z bankomatów bez opłat sprawdź eKonto Standard,
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;

mBank - co jeszcze?

Poza premią, o której więcej poniżej, eKonto PLUS w mBank to:

 • mOkazje - zwroty i rabaty u wybranych partnerów mBank,
 • supermarket funduszy inwestycyjnych - platforma do zakupu/sprzedaży funduszy inwestycyjnych, wyceny jednostek uczestnictwa itd., transakcji możesz dokonywać bezpośrednio z rachunku eKonto PLUS,
 • eMakler - system do realizacji usług maklerskich (zakup i sprzedaż akcji i obligacji)

Nowoczesne płatności mobilne:

 • BLIK - czyli polski system płatności mobilnych: płatności internetowe, przelewy na telefon itd.
 • Apple Pay - płatności zbliżeniowe telefonem z iOS Apple
 • Google Pay - płatności zbliżeniowe Google

eKonto Plus - do 150 zł premii

Aby zgarnąć premię należy w okresie obowiązywania promocji założyć

 • eKonto Plus wraz z kartą debetową - umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera.

W kolejnych 5 miesiącach:

 • zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie co najmniej 1000 zł (eKonto w wersji Standard nie wymaga wpływu);
 • zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej mBank;
 • i wykonuj transakcje kartą lub BLIK, za które otrzymasz premię!

Aby uzyskać premię w danym miesiącu wystarczy, że będziesz korzystać z eKonto i płacić kartą, telefonem lub BLIKiem, za wykonane transakcje otrzymasz:

 • od 5 do 9 TRANSAKCJI 10 zł PREMII
 • od 10 do 14 TRANSAKCJI 20 zł PREMII
 • 15 i więcej TRANSAKCJI 30 zł PREMII

Miesięcznie możesz otrzymać maksymalnie do 30 zł premii, promocja obowiązuje przez 5 miesięcy, co daje Ci możliwości zyskania maksymalnie do 150 zł PREMII.

Zwracamy też uwagę, że na kwotę premii ma wpływ liczba wykonanych operacji kartą, a nie kwota transakcji - polecamy kasy samoobsługowe w hipermarketach, które na pewno przyjmują płatności już od 2 zł.

 

mBank eKonto PLUS (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • kwota od: 1000,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • mBank eKonto PLUS i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank Promocja eKonto premia

Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 450 PLN
Promocja do dnia2023-02-08
Otwórz konto naPromocja eKonto premia mBank
Ekstra bonus💰do 450 zł +🎫200 zł

Promocja mBank Promocja eKonto premia: to jedynie skrócony opis promocji mBank Promocja eKonto premia, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Promocja eKonto premia, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

eKonto mBank w promocja - otwórz eKonto osobiste w mBank i zgarnij do 450 zł premii w gotówce - sprawdź warunki promocji mBank.

 

eKonto osobiste plus premia – dla kogo?

Promocja eKonto osobiste plus premia (V edycja) dedykowana jest dla pełnoletnich klientów mBank, z oferty może skorzystać osoba, która co najmniej od 01.01.2020 nie posiadała:

 • rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego (ROR) lub
 • rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy konta, ale inne produkty (karta kredytowa, kredyt czy konto dla firm) nie stanowią przeszkody do skorzystania z promocji mBank eKonto z premią i zgarnięcia bonusów.

 

Nagrody

O nagrodach wspomnieliśmy już powyżej, przedstawiając jednak bliżej szczegóły, w promocji mBank eKonto osobiste plus premia możesz zdobyć łącznie:

5 nagród pieniężnych:

 • 100 zł w gotówce - szybki wpływ i płatności BLIKIEM / kartą oraz mOkazje
 • 2 x 50 zł w gotówce - wpływ i płatności BLIK / kartą
 • 150 zł w gotówce jeśli otworzysz konto przez e-dowód
 • 100 zł w gotówce - dodatkowa premia za założenie konta dla dziecka / młodzieży

- sprawdź zasady promocji.

 

eKonto osobiste plus premia

Aby zgarnąć 💰100 zł na start - premia za szybki wpływ i transakcje:

 • do 08.02.2023 złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatnoczą (na ww. wniosku zaakceptuj oświadczenia o treści wskazanej w części MOJE OŚWIADCZENIA), podpisz umowę z bankiem do ww terminu oraz przystąp do programu mOkazje:
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto na min. 1000 zł. Wpływem może być także przelew z Twojego konta w innym banku (ważne aby to nie był przelew z mBank i aby był to przelew jednorazowy na 1000+).
 • najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 8 transakcji kartą lub BLIKIEM.

Aby otrzymać kolejne 2x 💰50 zł - premia I za wpływ i transakcje:

 • w drugim i trzecim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

Jeszcze 💰150 zł - premia za otwarcie konta na e-dowód / na selfie:

 • aby zdobyć nagrodę po przejściu na stronę promocji konto otwórz na e-dowód oraz zapewnij warunki znane z porzednich kroków
 • zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

I kolejne 💰100 zł - premia za konto dla dziecka (w wieku 0 - 17 lat):

 • otwórz eKonto Junior (dziecko poniżej 13. roku życia) albo
 • otwórz eKonto Możliwości (dziecko od 13 do 17. roku życia)

Łączna wartość premii w promocji mBank wynosi maksymalnie 450 zł w gotówce.

Nagrody w promocji mBank eKonto z premią otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Więcej w regulaminie mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-osobiste-plus-premia-edycja-v-30-06-2023.pdf (edycja V) oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Ważne informacje

W promocji biorą udział jedynie konta indywidualne, wnioskując o konto warto mieć to na uwadze. Nie należy również zmieniać konta na wspólne aż do momentu wypłaty premii. Zamiast zakładać konto wspólne i pozbawić się prawa do premii, załóżcie dwa konta indywidualne (oczywiście na osobne dane) i zgarnijcie dodatkowe gratyfikacje – po wypłacie premii można zamknąć wybrane z nich aby korzystać dalej.

Płatności kartą i/lub BLIKIEM można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub Internecie, wystarczą płatności na dowolne (nawet niskie) kwoty.

Wpływ na konto może być przelewem od pracodawcy ale również przelewem z Twojego konta w innym banku. Ważne jest jednak, aby był to jednorazowy przelew na min. 1000 zł, a nie suma przelewów na taką kwotę (np. 2 x 500 zł). Oczywiście środków nie musisz trzymać na rachunku mBank i tuż po ich otrzymaniu możesz przelać na konto do innego banku.

Konto w mBank można zamknąć listownie, ale także:

 • za pośrednictwem infolinii
 • w serwisie internetowym: Pasaż > Market> Usługi > Wypowiedzenie umowy

 

💸Do 8% dla oszczędności do 50 000 zł

Poza nagrodami, o których więcej powyżej, w mBank możesz zgarnąć promocyjne oprocentowanie do kwoty 50 000 zł przez 3 kolejne pełne miesiące:

 • 7,3% jeśli założysz eKonto przez e-dowód albo na selfie
 • 8,0% jeśli założysz konto w innym sposób niż przez e-dowód / na selfie

Podane oprocentowanie obowiązuje na rachunku Moje cele i dotyczy miesięcy, w których więcej wpłacisz na konto niż wypłacisz – mBank będzie sprawdzał na koniec miesiąca, czy saldo na koncie jest o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu. W praktyce oznacza to, że aby utrzymać promocyjne oprocentowanie należy co miesiąc dołożyć na konto min. 100 zł (bez uprzedniej wypłaty).

Usługa Moje cele polega na automatycznym oszczędzaniu środków i lokowaniu ich na rachunku oszczędnościowym. Dokonując płatności kartą, robiąc przelewy albo wypłatę z bankomatu mBank będzie przelewał stałą kwotę (z przedziału 3 - 10 zł) albo procent kwoty z wykonanej transakcji (z przedziału 1 - 15%) z Twojego konta osobistego na konto oszczędnościowe.

Konto oszczędnościowe mBank, na które trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierane i prowadzone jest bez opłat. Warto też wiedzieć, że tylko jeden przelew w miesiącu jest bezpłatny.

 

eKonto – koszty

Za uruchomienie i prowadzenie konta nie zapłacisz ani grosza bez dodatkowych warunków. Nie zapłacisz za przelewy krajowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej.

Posiadanie karty debetowej może kosztować miesięcznie 7 zł, ale już wykonanie operacji na łączną kwotę min. 350 zł zwalnia z opłaty za kartę.

Wszystkie wypłaty z bankomatów w kraju są za darmo pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie wynosiła co najmniej 100 zł. Dla niższych kwot zapłacisz 2,50 zł prowizji - zamiast np. dwóch wypłat po 50 zł każda (z prowizj) lepiej wypłacić jednorazowo 100 zł (bez prowizji za wypłatę).

 

 

 

mBank Promocja eKonto premia (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • promocja na nowe środki, mBank bada saldo na dzień 2020-01-01
 • oferta do dnia 2023-02-08
 • kwota od: PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • mBank Promocja eKonto premia i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank Przejdź do mBank z Orange Finanse

Do 260 zł premii za przeniesienie konta z Orange Finanse do mBank.

Bank Orange Finanse zapowiedział zakończenie działalności (zniknie z rynku do końca roku), mBank, który chce przejąć klientów Orange Finanse, za przeniesienie konta oferuje do 260 zł premii.

Przejdź z Orange Finanse – dla kogo promcja?

Z oferty mBank może skorzystać osoba, która:
Bank Millennium Konto 360° + 200 zł premii

 • na dzień 30.06.2018 r. posiadała konto w Orange Finanse oraz
 • od 1.01.2016 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) konta w mBank – chodzi o rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

To nie wszystko! mBank nie chce nagradzać wszystkich klientów „jak leci”, chce przejąć i dać premię tylko aktywnym klientom. Klient aktywny (wg mBank, cytujemy dosłownie), musi spełniać przynajmniej jeden z niżej wymienionych warunków:

 1. na jednym ze swoich rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Orange Finanse w ciągu co najmniej jednego z 6 miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc startu Promocji wykonał przelew wychodzący lub płatność kartową lub wypłatę lub otrzymał przelew przychodzący lub wpłatę gotówkową lub
 2. w miesiącu poprzedzającym start Promocji utrzymywał średnie saldo na dowolnym z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych lub oszczędnościowych w Orange Finanse na poziomie co najmniej 1000 zł lub
 3. w miesiącu poprzedzającym start Promocji posiadał w Orange Finanse aktywny rachunek techniczny do spłaty produktu kredytowego lub
 4. w miesiącu poprzedzającym start Promocji posiadał w Orange Finanse produkt kredytowy wykazujący regularność w spłacie zadłużenia do 30 dni.

Do 260 zł za przejście do mBank

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz być klientem mBank, to
ING Bank Śląski Konto Direct z premią

 • przejdź na stronę promocji https://www.mbank.pl/lp/aktywne-przeniesienie/

a następnie …..

Pierwszą stówkę możesz zgarnąć już za samo przekształcenie konta Orange Finanse w eKonto mBank:

 • konto w taryfie Standard z wydawaną kartą

Kolejne 150 zł za transakcje kartą wydaną do konta lub BLIK. Możesz otrzymywać profity, jeśli zapewnisz wpływ w kwocie min. 1000 zł i zalogujesz się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej (w każdym z miesięcy), w wysokości:

 • 10 zł jeśli wykonasz co najmniej 5 transakcji;
 • 20 zł jeśli wykonasz co najmniej 10 transakcji lub
 • 30 zł jeśli wykonasz co najmniej 15 transakcji.

10 zł do zgarnięcia jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia eKonta uruchomisz rachunek „Moje Cele” i wykonasz na nim min. jedną transakcję.

 

mBank Przejdź do mBank z Orange Finanse (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • mBank Przejdź do mBank z Orange Finanse i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank eKonto z lokatą 1,0%

eKonto z lokatą mBank lokata dla nowych klientów z najwyższym oprocentowaniem w ofercie mBank i wysoki procent na dzień dobry, razem z lokatą otwierany jest rachunek osobisty mBank.

Lokata dla nowych klientów to propozycja dla osób, którzy nigdy nie byli klientami mBank (nie widnieją w systemie i kartotece mBank). Jeśli jesteś nowym klientem mBanku (np. nie brałeś/-aś udziału w żadnej promocji, nie korzystasz z karty kredytowej czy nie masz kredytu w mBank) to bank powita Cię lokatą na wysoki procent.

 

Rachunek z lokatą 1,0%

Promocyjną lokatę mBank uruchomisz jedynie jeśli nigdy wcześniej nie posiadałeś(-aś) konta osobistego w mBank, przy czym nie ma znaczenia, czy konto takie obecnie posiadasz, czy zostało ono zamknięte.

Razem z lokatą na wejście otwierane jest eKonto w mBank. Możesz oczywiście wybrać dowolne konto dostępne w ofercie mBank:

 • eKonto Standard
 • eKonto plus
 • eKonto oszczędnościowe
 • eKonto Intensive

Jeśli interesuje Cię konto w mBank, które nie będzie wiązało się z wysokimi kosztami, to zainteresuj się kontem w opcji Standard.

 • wypełnij wniosek online;
 • w ciągu maksymalnie 7 dni zapewnij środki na rachunku w wysokości co najmniej równej kwocie lokaty;
 • lokata na wejście od mBank otworzy się automatycznie;
 • na email otrzymasz również potwierdzenie uruchomienia lokaty;

Uwaga: uruchomienie lokaty następuje po aktywacji rachunku w mBank. Oznacza to, że:

 • najpierw wykonujesz przelew aktywujący konto
 • następnie zasilasz kwotą nie mniejszą niż kwota otwierane przez Ciebie lokaty

 

Lokata Na wejście - podsumowanie:

 • oprocentowanie: 1,00%
 • okres lokaty: 3 miesiące
 • 500 zł - tylko tyle wystarczy aby uruchomić lokatę
 • maksymalnie ulokujesz do 10.000 zł
 • możesz uruchomić tylko jedną taką lokatę
 • jeżeli zerwiesz lokatę przed terminem zapadalności otrzymasz 0,01%

Lokata Na wejście od mBank jest lokatą odnawialną czyli przedłuża się sama (automatycznie) na warunkach lokaty standardowej.

 

mBank eKonto z lokatą 1,0% (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 10 000 PLN
 • mBank eKonto z lokatą 1,0% i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank Lokata elastyczna

Lokata elastyczna mBank to możliwość ulokowania środków na elastyczny okres od 1 do 30 dni - To Ty decydujesz, kiedy potrzebujesz swoich środków.

Oprocentowanie nominalne lokaty to 0,5% - oprocentowanie nie jest zależne od okresu, na jaki deponujesz środki.

Dostępność środków w wybranym przez Ciebie dniu.

Z mBank możesz również pomnażać swoje oszczędności, wypróbuj mFundusze – proste inwestowanie dla początkujących.

Z mBank możesz także korzystać z programu mOkazje.

 

mBank Lokata elastyczna (skrót)

 • okres 30 dni
 • oprocentowanie 0,5%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • mBank Lokata elastyczna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank mBiznes Konto

Konto firmowe mBiznes konto w mBank w promocji:

 • - 0 zł za najważniejsze usługi w koncie przez 24 miesiące;
 • - 0 zł za prowadzenie konta firmowego;
 • - 0 zł za przelewy krajowe w PLN;
 • - 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronetu i BZ WBK;
 • - 0 zł za kartę debetową;
 • - 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBank i Euronet;

 

Dla kogo?

Promocja jest skierowana do przedsiębiorców, przez których rozumie się:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i wspólników spółek cywilnych,

spółki:

 • spółki jawne,
 • partnerskie,
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji,
 • spółki komandytowe,

fundacje i stowarzyszenia:

 • fundacje,
 • stowarzyszenia rejestrowe,
 • stowarzyszenia zwykłe,

spółdzielnie i wspólnoty:

 • spółdzielnie,
 • wspólnoty mieszkaniowe,
 • spółdzielnie mieszkaniowe,

oraz

 • kościoły, parafie i związki wyznaniowe,
 • szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną oraz publiczne jednostki oświatowe,

osiągające przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł., którzy spełnią łącznie następujące warunki:

 • a) w okresie trwania promocji złożą wniosek promocyjny o otwarcie rachunku bieżącego mBiznes konto Standard na stronie promocji
 • b) w okresie trwania promocji zawrą z bankiem umowę o prowadzenie rachunku bieżącego.

 

0 zł za prowadzenie konta firmowego

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP do dnia 30.09.2020 r., a uczestnik promocji, którego nie obejmuje powyższe ograniczenie i w okresie obowiązywania promocji (do 31.01.2021) zawrze umowę o konto firmowe z mBank otrzyma do nowo otwartego rachunku bieżącego mBiznes konto Standard na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego:

 • a) prowadzenie rachunku za 0 zł,
 • b) nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w złotówkach (Elixir) z rachunku podstawowego miesięcznie,
 • c) nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii z rachunku podstawowego miesięcznie,
 • d) 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wydaną do rachunku, dotyczy kart Mastercard Debit Business i Visa Business Debit,
 • e) 0 zł prowizji za wypłaty w złotówkach z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronetu i Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski,
 • f) 0 zł prowizji za wpłaty w złotówkach we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronetu na terenie Polski.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin promocji, na stronie promocji, kliknij przycisk aby przejść.

 

mBank mBiznes Konto (skrót)

 • promocja na nowe środki, mBank bada saldo na dzień 2020-09-30
 • oferta do dnia 2021-09-30
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • mBank mBiznes Konto i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank mKonto Intensive

Promocja mBank mKonto Intensive plus premia i lokata 2% z funduszem - sprawdź mKonto Intensive od mBank oraz inne konta mBank. Promocja lokata z funduszem trwa do 31.10.2020 lub wyczerpania kwoty pakietów w promocji, a minimalna kwota przystąpienia do promocji wynosi 5000 zł.

 

Dla kogo promocja?

Promocja skierowana jest do nowych klientów mBank:

Nowy klient banku - osoba, która począwszy od 01.01.2019 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem: • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub • rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

 

Promocja

Złóż wniosek o otwarcie mKonta Intensive wraz z wnioskiem o wydanie karty, a na ww. wniosku zaakceptujesz oświadczenia o treści wskazanej w części MOJE OŚWIADCZENIA oraz zawrzyj indywidualną umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych (nie możesz otworzyć konta razem z drugą osobą).

Nagrodami w promocji są:

 • premia za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
 • premia I za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • premia II za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie / przez e-dowód w wysokości 50 zł,
 • bonus za otwarcie eKonta Junior w wysokości 50 zł.

Szczegółowe inf. w regulaminie promocji na mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-mkonto-intensive-plus-premia-edycja-v-do-03-10-2022.pdf

 

mKonto Intensive - opłaty

W bieżącym wpisie opisujemy mKonto mBank w wersji Intensive.

Brak opłat za prowadzenie konta (49,50 zł jeśli nie), wystarczy, że spełnisz jeden z warunków:

 • suma wpływów na konto wyniesie min. 7000 zł albo
 • średnie saldo na rachunkach mBank wyniesie min. 100.000 zł (z wyłączeniem private banking)

Przelewem może być oczywiście wynagrodzenie od pracodawcy, ale przelewy z własnego konta w innym banku są również jak najbardziej OK i wystarczą do zwolnienia z miesięcznej opłaty za konto. A co z innymi opłatami?

Inne opłaty:

 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej (bez warunków),
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów za granicą, choć w tym przypadku należy liczyć się z kosztami przelewalutowania operacji - warto rozważyć wyrobienie karty Visa Świat Intensive, o której więcej w kolejnym akapicie

 

Visa Świat Intensive

Visa Świat Intensive to karta, która pozwala na bezprowizyjne płatności i wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie! Jest to na pewno ciekawa oferta dla osób, które dużo podróżują i płacą za granicą.

W ramach opisywanej promocji mKonto Intensive z premią poza premią pieniężną do 300 zł można zyskać zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive przez okres 6 miesięcy:

 • należy złożyć wniosek o kartę razem z wnioskiem o mKonto Intensive (w ramach opisywanej promocji) oraz
 • w każdym miesiącu wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą.

Po 6-miesięcznym okresie karta Visa Świat Intensive będzie kosztować 10 zł miesięcznie, niestety bez możliwości uniknięcia opłaty. Oczywiście po wspomnianym okresie można zrezygnować z karty, tak aby nie ponosić opłaty, choć dla osób, które dużo podróżują i płacą kartą za granicą / wypłacają środki z bankomatów za granicą, wspomniane 10 zł nie powinno być zaporą.

 

mBank - co jeszcze?

Poza premią, o której więcej poniżej, mBank to nowoczesny system bankowy:

 • mOkazje - zwroty i rabaty u wybranych partnerów mBank,
 • supermarket funduszy inwestycyjnych - platforma do zakupu/sprzedaży funduszy inwestycyjnych, wyceny jednostek uczestnictwa itd., transakcji możesz dokonywać bezpośrednio z rachunku eKonto,
 • eMakler - system do realizacji usług maklerskich (zakup i sprzedaż akcji i obligacji)

Nowoczesne płatności mobilne:

 • BLIK - czyli polski system płatności mobilnych: płatności internetowe, przelewy na telefon itd.
 • Apple Pay - płatności zbliżeniowe telefonem z iOS Apple
 • Google Pay - płatności zbliżeniowe Google

 

mBank mKonto Intensive (skrót)

 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • mBank mKonto Intensive i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank Lokata na nowe środki

Lokata NA NOWE ŚRODKI mBank to promocyjna lokata z podwyższonym, promocyjnym oprocentowaniem.

Aby skorzystać z oferty musisz posiadać konto w mBank.

 

Nowe środki

Lokata na nowe środki, zgodnie z nazwą, otwierana jest wyłącznie dla nowych środków, a dokładniej środków pieniężnych pochodzące spoza mBank S.A. stanowiące nadwyżkę ponad sumę aktywów zgromadzonych w mBanku na dzień określony przez mBank.

Możesz założyć dowolną liczbę lokat, o ile oczywiście będą to nowe środki, przy czym maksymalna kwota to 500.000 zł na jednego klienta.

Lokata na nowe nowe środki jest lokatą odnawialną czyli przedłuża się sama (automatycznie) na warunkach lokaty standardowej, a jeśli potrzebujesz środków wcześniej, możesz zerwać lokatę przed terminem zanim skończy się czas trwania Twojej lokaty - otrzymasz 0,01%

Nowe środki to różnica pomiędzy sumą Twoich pieniędzy w chwili składania wniosku (A) a sumą Twoich pieniędzy w dniu w którym przypada data weryfikacji salda (B), to jest 02.05.2019 roku.

Suma aktywów, to środki zgromadzone na rachunkach osobistych, kontach oszczędnościowych oraz depozytach terminowych (wszystkie rodzaje lokat) prowadzonych w walucie PLN w mBanku, w ramach których jesteś posiadaczem lub współposiadaczem.

 

Szczegóły lokaty

Lokata na NOWE ŚRODKI mBank:

 • lokata trwa 3 miesiące
 • oprocentowanie 1,5% nominalnie w skali roku
 • stopa procentowa w razie przedterminowej wypłaty środków pieniężnych wynosi 0,01%
 • minimalna kwota lokaty 1 000 PLN a maksymalna to 500 000 PLN dla jednego Klienta
 • lokata tylko na nowe środki
 • możesz otworzyć dowolną liczbę lokat
 • lokaty są odnawialne na warunkach wskazanych w tabeli oprocentowania

 

Jak uruchomić lokatę?

Do uruchomienia lokaty wymagane jest posiadanie konta osobistego w mBank - jeżeli chcesz uruchomić, kliknij przycisk i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Jeśli posiadasz już konto w mBank:

 • wypełnij wniosek online
 • w ciągu maks. 5 dni zapewnij pieniądze na koncie mBank, z którego zamierzasz uruchomić lokatę
 • lokata uruchomi się automatycznie, otrzymasz również potwierdzenie na email

Jeśli nie znasz wysokości nowych środków, to informację o kwocie nowych środków, sprawdzisz we wniosku o lokatę.

Lokaty uruchomione w ramach zgromadzonej nadwyżki środków automatyczne zmniejszają kwotę dostępnych nowych środków o kwotę na którą lokaty zostały założone.

A jeśli jesteś nowym klientem mBank sprawdź też lokatę na powitanie mBank i wybierz korzystniejszą ofertę lub połącz promocje.

 

Informacje prawne ze strony www mBank

Lokata 3-miesięczna oprocentowana nominalnie 2% w skali roku, tylko na nowe środki. Nowe środki to różnica pomiędzy kwotami A i B, gdzie: A - to suma Twoich pieniędzy w dniu, w którym składasz wniosek; B - to suma Twoich pieniędzy w dniu badania salda to jest 31.12.2018 r. W kwotach A i B mBank uwzględnai pieniądze w złotych polskich na rachunkach osobistych, oszczędnościowych i lokatach. Informację o kwocie nowych środków, sprawdzisz we wniosku o lokatę. Każda otwarta lokata zmniejsza kwotę nowych środków. Lokatę może otworzyć tylko Posiadacz rachunku. Promocja trwa od 10.01.2019 r. do 07.02.2019 r. lub do wyczerpania dostępnej liczby lokat. Wartość min. lokaty to 1.000 PLN. Maksymalna łączna kwota otwartych przez Klienta Lokat Promocyjnych to suma nowych środków, jednak nie więcej niż 500.000 zł łącznie. Liczba Lokat Promocyjnych dostępna w czasie trwania Promocji jest ograniczona i wynosi łącznie 50 000 lokat dla wszystkich Uczestników Promocji. O aktualnie dostępnej liczbie Lokat Promocyjnych Uczestnik Promocji będzie informowany na stronie internetowej.

 

mBank Lokata na nowe środki (skrót)

 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, mBank bada saldo na dzień 2019-05-02
 • oferta do dnia 2019-02-07
 • okres 3 mies.
 • oprocentowanie 1,5%
 • kwota od: 1000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • mBank Lokata na nowe środki i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
mBank Lokata na nowe środki - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,50% dla lokaty 6 mies., kwoty 1000 - 10 000 PLN
 • oprocentowanie 1,50% dla lokaty 9 mies., kwoty 1000 - 10 000 PLN
 • oprocentowanie 1,5% dla lokaty 3 mies., kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

mBank eKonto oszczędnościowe

Oprocentowanie1%
Kwota minimalna100 000 PLN
WniosekeKonto oszczędnościowe
Okresdowolny

Promocja mBank eKonto oszczędnościowe: to jedynie skrócony opis promocji mBank eKonto oszczędnościowe, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem eKonto oszczędnościowe, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

eKonto oszczędnościowe mBank to wypłata środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek, 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta i 1 bezpłatny przelew internetowy złotówkowy w miesiącu. Zobacz dlaczego warto założyć rachunek oszczędnościowym w mBank.

Dlaczego warto?

Kontrolujesz budżet: Łatwo oddzielisz swoje codzienne wydatki od oszczędności. Dzięki temu zachowasz porządek w swoich finansach i zapanujesz nad budżetem.

Pieniądze pod ręką: Po pieniądze zgromadzone na rachunku oszczędnościowym możesz sięgnąć w dowolnym momencie.

Nie tracisz odsetek: W razie potrzeby możesz wypłacić pieniądze z rachunku oszczędnościowego nie tracąc wypracowanych odsetek.

 

 

 

mBank eKonto oszczędnościowe (skrót)

 • oprocentowanie 1%
 • kwota od: 100 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • mBank eKonto oszczędnościowe i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem (ROR) - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "eKonto oszczędnościowe"

 

mBank eKonto oszczędnościowe

Oprocentowanie0,75%
Kwotaod 1 do 99 999,99 PLN
WniosekeKonto oszczędnościowe
Okresdowolny

Promocja mBank eKonto oszczędnościowe: to jedynie skrócony opis promocji mBank eKonto oszczędnościowe, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem eKonto oszczędnościowe, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

eKonto oszczędnościowe mBank to wypłata środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek, 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta i 1 bezpłatny przelew internetowy złotówkowy w miesiącu. Zobacz dlaczego warto założyć rachunek oszczędnościowym w mBank.

Dlaczego warto?

Kontrolujesz budżet: Łatwo oddzielisz swoje codzienne wydatki od oszczędności. Dzięki temu zachowasz porządek w swoich finansach i zapanujesz nad budżetem.

Pieniądze pod ręką: Po pieniądze zgromadzone na rachunku oszczędnościowym możesz sięgnąć w dowolnym momencie.

Nie tracisz odsetek: W razie potrzeby możesz wypłacić pieniądze z rachunku oszczędnościowego nie tracąc wypracowanych odsetek.

 

 

 

mBank eKonto oszczędnościowe (skrót)

 • oprocentowanie 0,75%
 • kwota od: 1 PLN
 • kwota do: 99 999,99 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • mBank eKonto oszczędnościowe i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem (ROR) - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "eKonto oszczędnościowe"

 

mBank Lokata terminowa

Lokata terminowa mBank, to lokata z elastycznym czasem, możesz uruchomić depozyt na 2, 3, 6, 9, 12 i 24 miesiące

To TY decydujesz ile i jakie lokaty otwierasz, na jednym wniosku możesz otworzyć kilka lokat terminowych mBank, przy czym

W naszym zestawieniu prezentujemy lokatę terminową oprocentowaną najwyżej, oprocentowanie zależne jest od okresu lokowania środków w mBank i wynosi:

 • lokata 2-miesięczna, 3, 6 lub 12-miesięczna: 0,50%
 • dla lokaty 24-miesięcznej: 1,00% - lokata z naszego zestawienia

Aby uruchomić lokatę terminową mBank:

 • zapewnij pieniądze na koncie mBank
 • złóż online wniosek o lokatę
 • lokata otworzy się automatycznie - pamiętaj, żeby wysokość środków była co najmniej równa kwocie lokaty
 • dodatkowo na adres email otrzymasz potwierdzenie uruchomienia lokaty

Z kontem mBank możesz mieć także dostęp do mFunduszy i mOkazji, a jeśli jesteś nowym klientem banku skorzystaj z oferty lokata na powitanie:, możesz również otworzyć eKonto z premią.

 

mBank Lokata terminowa (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 1,0%
 • kwota od: 1000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • mBank Lokata terminowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
mBank Lokata terminowa - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 3 mies., kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 2 mies., kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 6 mies., kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 12 mies., kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,0% dla lokaty 24 mies., kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

mBank Lokata 3-dniowa (trzydniowa)

Lokata 3-dniowa mBank, to propozycja dla osób, które chcą ulokować środki na lokacie, ale jednocześniej nie chcą zamrażać pieniędzy na zbyt długi czas

Lokatę trzydniową w mBank założysz przez rachunek eMax, jeśli nie posiadasz rachunku eMax otworzysz go online z serwisu transakcyjnego mBank.

 • Uwaga! Jeśli jesteś nowym klientem mBank, to koniecznie zapoznaj się z wpisem eKonto z lokatą, w ten sposób zarobisz jeszcze więcej.

zmiany:

Lokata 3-dniowa jest nieodnawialna czyli po zakończeniu lokaty otrzymasz kapitał i odsetki na rachunek eMax, maksymalna kwota lokaty to 10.000 zł, ale nie ma limitu na liczbę lokat, po wygaśnięciu lokaty możesz uruchomić kolejną.

Lokata dostępna od 28.02 2014 r. wyłącznie po zalogowaniu się do nowego serwisu transakcyjnego mBank, lokata 3-dniowa mBank wymaga zablokowania środków na czas trwania lokaty, a jej zerwanie powoduje utratę wypracowanego zysku.

Posiadając eKonto w mBank możesz mieć także dostęp do oferty mFunduszy i inwestowania w nie, wniosek o eKonto złożysz klikając w banner poniżej.

 

mBank Lokata 3-dniowa (trzydniowa) (skrót)

 • okres 3 dni
 • oprocentowanie 0,8%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 10 000 PLN
 • lokata nieodnawialna
 • mBank Lokata 3-dniowa (trzydniowa) i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank Twoje Konto z Bonusem i Premią

Promocja mBank eKonto z bonusem i premią - otwórz eKonto osobiste w mBank i zgarnij do 300 zł premii 💰w gotówce na start, masz też równiż możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania na koncie Moje Cele 1,8%

🚩Zwracamy też uwagę, że w ramach tej edycji promocji mBank możesz zgarnąć o 100 zł więcej niż w poprzednich odsłonach, a 🍒wisienką na torcie może być wspomniane wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 1,8% do kwoty 10 000 zł.

 

eKonto z premią – dla kogo?

Promocja eKonto z premią (XI edycja) dedykowana jest dla pełnoletnich klientów mBank, z oferty może skorzystać osoba, która co najmniej od 01.01.2017 nie posiadała:

 • rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego (ROR) lub
 • rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy konta, ale inne produkty (karta kredytowa, kredyt czy konto dla firm) nie stanowią przeszkody do skorzystania z promocji mBank Twoje Konto z BONUSEM i PREMIĄ i zgarnięcia do 300 zł w gotówce.

 

Zasady rejestracji

Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody należy nie później niż do 31.05.2021 r:

przejdź na stronę promocji (kliknij przycisk lub banner) i zarejestruj się albo zaloguj jeśli posiadasz już konto. Rejestrując się podaj wymagane dane, a spośród oświadczeń wystarczy, że zaznaczysz pierwsze i ostatnie

potwierdź rejestrację poprzez kliknięcie w link otrzymany na podany adres email

złóż wniosek - po potwierdzeniu rejestracji i będąc na tej samej stronie złóż wniosek o konto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą. Składając wniosek wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej - jest to konieczne do wypłaty premii

zawrzyj umowę z mBank - należy to zrobić nie później niż do 13.06.2021.

 

100 zł na start

Aby zgarnąć 100 zł na start w promocji spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie oraz wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM  na dowolne kwoty w okresach (zależnie od terminu zawarcia umowy z mBank):

 • w kwietniu i/lub maju oraz w czerwcu - jeśli umowę z mBank zawrzesz w kwietniu
 • w maju i/lub czerwcu oraz w lipcu - jeśli umowę z mBank zawrzesz w maju
 • w czerwcu i lipcu - jeśli umowę z mBank zawrzesz w czerwcu

Informację o przyznaniu premii otrzymasz na podany adres email do 20.08.2021.

Uwaga! W ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości należało będzie zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii, której wypłata nastąpi do 06.09.2021 - zachęcamy do polubienia naszego profilu FB, będziemy przypominać o tym terminie, dodatkowe informacje również w regulaminie https://bonus.ebrokerpartner.pl/strona/regulamin-mbank i na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

eKonto z premią 200 zł

Ekstra premia 100 zł to nie wszystko, w ramach promocji mBank eKonto z premią (edycja 11) można zgarnąć kolejne 200 zł w gotówce. Aby je otrzymać konieczne będzie podpisanie umowy z mBank do 31.05.2021. Kolejne etapy przedstawiają się następująco:

Aby zgarnąć 💰50 zł na start - premia za szybki wpływ i transakcje:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł. Wpływem może być także przelew z Twojego konta w innym banku (ważne aby to nie był przelew z mBank i aby był to przelew jednorazowy na 1000+).
 • najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 8 transakcji kartą lub BLIKIEM - warunki te są tożsame z tymi do uzyskania bonus 100 zł na start

Aby otrzymać kolejne 💰50 zł - premia I za wpływ i transakcje:

 • w drugim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

Jeszcze 💰50 zł - premia II za wpływ i transakcje:

 • w trzecim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

I kolejne 💰50 zł - premia III za wpływ i transakcje:

 • w czwartym miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

Łączna wartość premii w promocji mBank wynosi maksymalnie 200 zł w okresie 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych, liczonych od drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta promocyjnego.

Nagrody w promocji mBank eKonto z premią otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji:

 • 💰50 zł otrzymasz do 31.07.2021 - to premia za szybki wpływ i transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja
 • 💰50 zł otrzymasz do 31.08.2021 - to premia I za wpływ transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja
 • 💰50 zł otrzymasz do 30.09.2021 - to premia II za wpływ i transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja
 • 💰50 zł otrzymasz do 31.10.2021 - to premia III za wpływ i transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja

Więcej w regulaminie https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-xi-edycja-31-10-2021.pdf (edycja XI) oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Ważne informacje

W promocji biorą udział jedynie konta indywidualne, wnioskując o konto warto mieć to na uwadze. Nie należy również zmieniać konta na wspólne aż do momentu wypłaty premii. Zamiast zakładać konto wspólne i pozbawić się prawa do premii, załóżcie dwa konta indywidualne (oczywiście na osobne dane) i zgarnijcie dodatkowe gratyfikacje – po wypłacie premii można zamknąć wybrane z nich aby korzystać dalej.

Płatności kartą i/lub BLIKIEM można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub Internecie, wystarczą płatności na dowolne (nawet niskie) kwoty.

Wpływ na konto może być przelewem od pracodawcy ale również przelewem z Twojego konta w innym banku. Ważne jest jednak, aby był to jednorazowy przelew na min. 1000 zł, a nie suma przelewów na taką kwotę (np. 2 x 500 zł). Oczywiście środków nie musisz trzymać na rachunku mBank i tuż po ich otrzymaniu możesz przelać na konto do innego banku.

Konto w mBank można zamknąć listownie, ale także:

 • za pośrednictwem infolinii
 • w serwisie internetowym: Pasaż > Market> Usługi > Wypowiedzenie umowy

Program poleceń - w ramach promocji Twoje Konto z BONUSEM i PREMIĄ możesz zgarnąć dodatkowo po 50 zł za każde skuteczne polecenie konta w promocji (maks. do 5 skutecznych poleceń). Wspomniany program poleceń dotyczy tylko osób biorących udział w opisywanej promocji Konto z BONUSEM i PREMIĄ - polecającymi nie mogą być obecni klienci mBank, którzy nie biorą udziału w tej promocji. Polecenie może odbyć się wyłącznie poprzez skorzystanie z kodu udostępnionego po zalogowaniu na stronie promocji. Polecając promocję Konto z BONUSEM i PREMIĄ innym zadbaj o to (powiadomo tę osobę), aby użyła Twojego kodu polecenia.

 

💸1,8% dla oszczędności

Poza nagrodami, o których więcej powyżej, w mBank możesz zgarnąć 1,8% na koncie oszczędnościowym do kwoty 10 000 zł przez 3 kolejne pełne miesiące.

Podane oprocentowanie obowiązuje na rachunku Moje cele i dotyczy miesięcy, w których więcej wpłacisz na konto niż wypłacisz – mBank będzie sprawdzał na koniec miesiąca, czy saldo na koncie jest o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu. W praktyce oznacza to, że aby utrzymać promocyjne oprocentowanie należy co miesiąc dołożyć na konto min. 100 zł (bez uprzedniej wypłaty).

Usługa Moje cele polega na automatycznym oszczędzaniu środków i lokowaniu ich na rachunku oszczędnościowym. Dokonując płatności kartą, robiąc przelewy albo wypłatę z bankomatu mBank będzie przelewał stałą kwotę (z przedziału 3 - 10 zł) albo procent kwoty z wykonanej transakcji (z przedziału 1 - 15%) z Twojego konta osobistego na konto oszczędnościowe.

Konto oszczędnościowe mBank, na które trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierane i prowadzone jest bez opłat. Warto też wiedzieć, że tylko jeden przelew w miesiącu jest bezpłatny.

 

eKonto – podsumowanie

Za uruchomienie i prowadzenie konta nie zapłacisz ani grosza. Posiadanie karty debetowej może kosztować miesięcznie 7 zł, ale już wykonanie operacji na łączną kwotę min. 350 zł zwalnia z opłaty za kartę.

Wszystkie wypłaty z bankomatów w kraju są za darmo pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie wynosiła co najmniej 100 zł. Dla niższych kwot zapłacisz 2,50 zł prowizji.

Nie zapłacisz za przelewy krajowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej

 

mBank Twoje Konto z Bonusem i Premią (skrót)

 • promocja na nowe środki, mBank bada saldo na dzień 2017-01-01
 • oferta do dnia 2021-05-31
 • kwota od: PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • mBank Twoje Konto z Bonusem i Premią i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Co jeszcze w mBank

Produkty depozytowe mBank:

 • konta mBank - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe mBank (3 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie mBank - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe mBank, połączenie dwu powyższych zestawień (16 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Promocje i oferty mBank:

 • promocje mBank - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę mBank, na stronę promocji lub wniosku (3 promocji)
 • oferty mBank - wszystkie oferty mBank, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (16 ofert)