Karty kredytowe Santander Consumer - zestawienie, w którym prezentujemy karty kredytowe Santander Consumer w zestawieniu miesięcznym, tu za lipiec 2024.

Jak działa karta kredytowa Santander Consumer? Ile wynosi RRSO karty Santander Consumer?

 • karta kredytowa ze zwrotem za zakupy,
 • karta kredytowa voucherem lub nagrodą,
 • chargeback i okres bezodsetkowy z kartą Santander Consumer,
 • karty kredytowe dla klientów indywidualnych i dla firm.

Te i inne pojęcia przedstawiamy na LokataKonto.pl, wybrane oferty kart kredytowych Santander Consumer znajdziesz także w naszym serwisie w zestawieniu miesięcznym, tu za lipiec 2024.

Przeczytaj opinie o kartach kredytowych Santander Consumer, wyraź własne zdanie, zapoznaj się z naszą analizą kart kredytowych Santander Consumer.

 

Karty kredytowe Santander Consumer

Poniżej prezentujemy promocyjne karty kredytowe Santander Consumer dostępne na LokataKonto.pl. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych kart kredytowych Santander Consumer - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Santander Consumer TURBO karta kredytowa
Santander Consumer
Logo Santander Consumer
Okres bezodsetkowy

54 dni

grace period, promocja bezterminowa Santander Consumer TURBO karta kredytowa
Ekstra bonus

moneyback

⚡zwrot do 5% za wybrane płatności
RRSO

21.40%

(karta kredytowa)
sprawdź RRSO na stronie Santander Consumer

Przed opisem szczegółowym skrót do innych ofert Santander Consumer:

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkty lub usługi inne niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl, w tym również oferty innych instytucji finansowych.

 

Dodaj opinię

Karty Santander Consumer opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karty Santander Consumer forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

Santander Consumer TURBO karta kredytowa

Okres spłatydo 54 dni
WniosekTURBO karta kredytowa
Dod. inf.⚡zwrot do 5% za wybrane płatności
RRSO21.40% - aktualne na stronie banku

Santander Consumer

Santander Consumer TURBO karta kredytowa: to jedynie skrócony opis "Santander Consumer TURBO karta kredytowa", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem TURBO karta kredytowa, który dostępny jest poniżej albo na stronie Santander Consumer, na którą odsyłamy.

 

TurboKARTA Sandander Consumer Bank to stały dostęp do pieniędzy, szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe, możliwość spłaty w ratach, a dla zmotoryzowanych: tańsze zakupy i paliwo nawet do 30 zł co miesiąc - karta kredytowa ze zwrotem za wybrane zakupy / karta z moneyback oraz bezpieczne podróże z bezpłatnym pakietem car assistance. W promocji TurboKARTA z bonami do Allegro o wartości nawet 400 zł.

Maksymalna kwota zwrotu z TurboKARTĄ Santander może wynieść 30 zł w okresie rozliczeniowym, w tym:

 • 5% zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych,
 • 3% zwrotu w restauracjach, a także pubach, kawiarniach oraz fast foodach oraz
 • 1% zwrotu za paliwo i inne zakupy na stacjach paliw.

Oczywiście w przypadku zakupów z kartą Santander na stacjach paliw ważny jest fakt wykonania zakupów na stacji paliw (kod akceptanta), a nie to co tam kupisz. Zwrot za płatność kartą otrzymasz więc za paliwo, ale równie dobrze za kawę lub hotdoga, dodatkowe informacje poniżej.

 

Moneyback z kartą

Premią objęte są zwroty poniesionych kosztów:

 • 5% zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych - kod MCC to 7542;
 • 3% zwrotu w restauracjach, klubach, pubach, fast foodach z kodem MCC 5811, 5812, 5813, 5814
 • 1% zwrotu z TuboKARTĄ Santander na stacjach paliw, kody MCC to 5541, 5542, 5983;

Zwroty dotyczą operacji zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym, maksymalny zwrot w danym miesiącu to 30 zł, co daje do 360 zł zwrotu rocznie! Nagroda przekazywana jest na rachunek karty w dniu generowania wyciągu.

Dodatkowe informacje w regulaminie na stronie https://www.santanderconsumer.pl/gfx/santander/userfiles/_public/karty_kredytowe/dokumenty/turbokarta/20200723_kk_reg_zakupy_z_premia.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

TurboKARTA - koszty

TurboKARTA Santander Consumer Bank może być darmowa, wystarczy, że w okresie rozliczeniowym wykonasz operacje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł - w przeciwnym wypadku 4,99 zł.

Przypominamy, że:

 • karta kredytowa nie służy do wypłat z bankomatów;
 • płacisz pieniędzmi bankowymi, za które nie zapłacisz ani grosza - wystarczy, że spłacisz kartę kredytową w 100% w wymaganym terminie lub wcześniej;

Oczywiście istnieje również możliwość spłaty karty kredytowej w ratach, w takim przypadku musisz się jednak liczyć z dodatkowymi kosztami, zobacz też jak działa karta kredytowa.

 

Turbo Karta - wniosek

Wniosek o kartę kredytową Santander Consumer Bank złożysz bez wychodzenia z domu, kliknij przycisk aby przejść na stronę promocji.

Co zyskujesz z TurboKartą Santander Consumer Bank (skrót):

 • stały dostęp do pieniędzy, z możliwością spłaty w ratach
 • szybkie i proste płatności zbliżeniowe oraz wygodne i bezpieczne zakupy w internecie

oraz zwroty za wybrane płatności kartą od 1 - 5%, o których mowa powyżej oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Informacje prawne ze strony www Santander Consumer

Dla karty kredytowej Visa TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 9,91% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 28.05.2021 r.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Santander Consumer TURBO karta kredytowa (skrót)

Santander Consumer karta kredytowa - krótkie podsumowanie oferty TURBO karta kredytowa od Santander Consumer - zachęcamy do wyrażenia opinii o Santander Consumer:

 • okres spłaty do 54 dni
 • ⚡zwrot do 5% za wybrane płatności
 • RSSO 21.40% - aktualne na stronie banku

- więcej na wskazanej stronie.


 

Santander Consumer Karta kredytowa Visa Comfort

Visa Comfort Sandander Consumer Bank z premią 200 zł za wyrobienie karty i spełnienie niezwykle prostych warunków - wystarczy jedna płatność kartą na dowolną kwotę.

 

Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy - dla kogo?

Regulamin promocji nie zawiera żadnych wykluczeń, w praktyce aby skorzystać z oferty Santandar wystarczy być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych.

Czy przed wydaniem karty Santander Consumer Bank sprawdzi Twoją historię kredytową w BIK? Zapewne tak i należy mieć tego świadomość, że bank może odmówić wydania karty.

Nagrodą w promocji jest 200 zł, które zostanie przelane na rachunek karty. Premia spowoduje więc spłatę wykorzystanego limitu (albo jego nadpłatę), może być wykorzystana na zakupy, jak również wypłatę w bankomacie, choć z tym ostatnim warto uważać, gdyż wypłaty z bankomatów są dosyć drogie.

 

Zasady promocji Santander

Wniosek o kartę kredytową Santander Consumer Bank z tytułową nagrodą w promocji Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy złożysz bez wychodzenia z domu, kliknij przycisk aby przejść na stronę promocji i:

 • do 13.08.2021 złóż wniosek o kartę kredytową Visa Comfort - po wypełnieniu formularza rejestracyjnego oczekuj na kontakt ze strony Santander Consumer Banku, który potwierdzi Twoją dyspozycję oraz dopasuje limit karty do Twoich potrzeb
 • również do 13.08.2021 zawrzyj umowę z Santander Consumer Bank - można to zrobić za pomocą przelewu weryfikacyjnego na 1 zł lub z pośrednictwem kuriera

Po podpisaniu umowy kartę wraz z numerem PIN otrzymasz do domu na podany adres korespondencyjny.

Pełnej aktywacji karty:

 • do 30.09.2021 wykonaj przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą na dowolną kwotę - transakcja ta musi zostać zaksięgowana przez bank do 7 dni kalendarzowych do tej daty.

Do dnia otrzymania premii (do 31.10.2021):

 • nie posiadaj zaległości w spłacie karty na kwotę wyższą niż 50 zł oraz okres dłuższy niż 10 dni
 • umowa o kartę nie może zostać wypowiedziana

To wszystko.

Nagroda jest oczywiście zwolniona ze zryczałtowanego podatku dochodowego, przypominmy też, że nagroda pomniejsza zadłużenie na rachunku karty lub w przypadku występowania salda dodatniego, stanowi nadpłatę na rachunku karty powiększając dostępne środki.

 

Transakcje wyłączone

Proforma informujemy o transakcjach wyłączonych (wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC):

 • 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach
 • 4829 (Przelew środków pieniężnych)
 • 6010 (Instytucje finansowe - ręczne wypłaty gotówkowe)
 • 6012 (Instytucje finansowe -Towary i usługi)
 • 6051 Instytucje niefinansowe - waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne)
 • 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi)
 • 6540 (Instytucje niefinansowe - Zakup /obciążenie karty).

Santander Consumer Bank nie uwzględni także:

 • operacji przelewu lub
 • doładowania innych portfeli cyfrowych lub
 • rachunków płatniczych za pośrednictwem lub
 • przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Ale czy w tym przypadku warto korzystać z jakichkolwiek ułatwiaczy płatności? Wg nas nie, zważywszy na to, że w ramach promocji należy wykonać jedną płatność bezgotówkową na dowolną kwotę. Dodatkowe inf. w regulaminie:

 • https://www.santanderconsumer.pl/gfx/santander/userfiles/_public/karty_kredytowe/dokumenty/comfort/20210709_regulamin_zyskaj_200_zl_na_dowolne_zakupy.pdf

oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Koszty

Visa Comfort - opłaty:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za utrzymanie karty (opłata miesięczna) jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostaną płatności bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł (9,5 zł jeśli nie)
 • 15 zł za wznowienie karty – jeśli zdecydujesz się kartę zatrzymać na dłużej

A jeśli wolisz kartę ze zwrotem za wybrane zakupy sprawdź ofertę TURBO Karta kredytowa, a tutaj wszystkie karty kredytowe Santander Consumer Bank.

 

Informacje prawne ze strony www Santander Consumer

Dla karty kredytowej Comfort oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 13,46% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 28.05.2021 r.

 

Santander Consumer Karta kredytowa Visa Comfort (skrót)

Santander Consumer karta kredytowa - krótkie podsumowanie oferty Karta kredytowa Visa Comfort od Santander Consumer - zachęcamy do wyrażenia opinii o Santander Consumer:

 • okres spłaty do 54 dni
 • ⚡200 zł na zakupy
 • RSSO 13.46% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

- więcej na wskazanej stronie.


 

Co jeszcze w Santander Consumer

Produkty depozytowe Santander Consumer:

 • lokaty Santander Consumer - najlepsze promocyjne lokaty Santander Consumer (9 lokaty)
 • oprocentowanie Santander Consumer - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe Santander Consumer, połączenie dwu powyższych zestawień (9 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Produkty kredytowe Santander Consumer:

Promocje i oferty Santander Consumer:

 • promocje Santander Consumer - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę Santander Consumer, na stronę promocji lub wniosku (10 promocji)
 • oferty Santander Consumer - wszystkie oferty Santander Consumer, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (10 ofert)

Archiwalne kredyty Santander Consumer i pożyczki Santander Consumer:

 • kredyty Santander Consumer - tutaj archiwalne oferty kredytów Santander Consumer, jakie można było znaleźć na LokataKonto.pl (zastrzegamy, że archiwalne informacje o kredytach Santander Consumer mogły zostać usunięte)
 • pożyczki Santander Consumer - tutaj archiwalne oferty pożyczek Santander Consumer, jakie można było znaleźć na LokataKonto.pl (zastrzegamy, że archiwalne informacje o pożyczkach Santander Consumer mogły zostać usunięte)