TURBO karta kredytowa
Okres spłatydo 54 dni
WniosekTURBO karta kredytowa
Dod. inf.⚡zwrot do 5% za wybrane płatności
RRSO9.91% - aktualne na stronie banku

Santander Consumer

Santander Consumer TURBO karta kredytowa: to jedynie skrócony opis oferty Santander Consumer TURBO karta kredytowa, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem TURBO karta kredytowa, który dostępny jest poniżej albo na stronie Santander Consumer, na którą odsyłamy.

 

TurboKARTA Sandander Consumer Bank to stały dostęp do pieniędzy, szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe, możliwość spłaty w ratach, a dla zmotoryzowanych: tańsze zakupy i paliwo nawet do 30 zł co miesiąc - karta kredytowa ze zwrotem za wybrane zakupy / karta z moneyback oraz bezpieczne podróże z bezpłatnym pakietem car assistance.

Maksymalna kwota zwrotu z TurboKARTĄ Santander może wynieść 30 zł w okresie rozliczeniowym, w tym:

 • 5% zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych,
 • 3% zwrotu w restauracjach, a także pubach, kawiarniach oraz fast foodach oraz
 • 1% zwrotu za paliwo i inne zakupy na stacjach paliw.

Oczywiście w przypadku zakupów z kartą Santander na stacjach paliw ważny jest fakt wykonania zakupów na stacji paliw (kod akceptanta), a nie to co tam kupisz. Zwrot za płatność kartą otrzymasz więc za paliwo, ale równie dobrze za kawę lub hotdoga, dodatkowe informacje poniżej.

 

Moneyback z kartą

Premią objęte są zwroty poniesionych kosztów:

 • 5% zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych - kod MCC to 7542;
 • 3% zwrotu w restauracjach, klubach, pubach, fast foodach z kodem MCC 5811, 5812, 5813, 5814
 • 1% zwrotu z TuboKARTĄ Santander na stacjach paliw, kody MCC to 5541, 5542, 5983;

Zwroty dotyczą operacji zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym, maksymalny zwrot w danym miesiącu to 30 zł, co daje do 360 zł zwrotu rocznie! Nagroda przekazywana jest na rachunek karty w dniu generowania wyciągu.

Dodatkowe informacje w regulaminie na stronie https://www.santanderconsumer.pl/gfx/santander/userfiles/_public/karty_kredytowe/dokumenty/turbokarta/20200723_kk_reg_zakupy_z_premia.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

TurboKARTA - koszty

TurboKARTA Santander Consumer Bank może być darmowa, wystarczy, że w okresie rozliczeniowym wykonasz operacje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł - w przeciwnym wypadku 4,99 zł.

Przypominamy, że:

 • karta kredytowa nie służy do wypłat z bankomatów;
 • płacisz pieniędzmi bankowymi, za które nie zapłacisz ani grosza - wystarczy, że spłacisz kartę kredytową w 100% w wymaganym terminie lub wcześniej;

Oczywiście istnieje również możliwość spłaty karty kredytowej w ratach, w takim przypadku musisz się jednak liczyć z dodatkowymi kosztami, zobacz też jak działa karta kredytowa.

 

Turbo Karta - wniosek

Wniosek o kartę kredytową Santander Consumer Bank złożysz bez wychodzenia z domu, kliknij przycisk aby przejść na stronę promocji.

Co zyskujesz z TurboKartą Santander Consumer Bank (skrót):

 • stały dostęp do pieniędzy, z możliwością spłaty w ratach
 • szybkie i proste płatności zbliżeniowe oraz wygodne i bezpieczne zakupy w internecie

oraz zwroty za wybrane płatności kartą od 1 - 5%, o których mowa powyżej oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Informacje prawne ze strony www Santander Consumer

Dla karty kredytowej Visa TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 9,91% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 28.05.2021 r.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Santander Consumer TURBO karta kredytowa (skrót)

 • okres spłaty do 54 dni
 • ⚡zwrot do 5% za wybrane płatności
 • RSSO 9.91% - aktualne na stronie banku

 

TURBO karta kredytowa pytania i odpowiedzi

💳Co zyskam z TURBO kartą Santander❓

Z TurboKARTĄ Santander do zdobycia 5% zwrotu za płatności w samodzielnych myjniach samochodowych, 3% zwrotu za płatności w restauracjach / pubach / kawiarniach czy fast foodach oraz 1% zwrotu za paliwo czy zakupy na stacjach paliw, szczegóły na stronie promocji w regulaminie promocji.

💰Jakie jest RRSO karty❓

Dla karty kredytowej TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 9,91% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 28.05.2021 r.
4.5 (2 opinie o TURBO karta kredytowa Santander Consumer)

TURBO karta kredytowa Santander Consumer opinie

Karta z moneyback w nowej odsłonie promocji - 💳TurboKARTA Santander Consumer Banku 💸ze zwrotem za płatności do 360 zł. [2020-09-03]

Zapraszamy do zapoznania się z kartą kredytową Santander Consumer Banku, którą polecamy (karta ze zwrotem za płatności na stacjach paliw oraz za inne zakupy). [2020-02-08]

Dodaj opinię

TURBO karta kredytowa opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń TURBO karta kredytowa forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)