Konta osobiste i konta oszczędnościowe Nest Bank oprocentowanie, opinie, opłaty - zestawienie, w którym znajdziesz 🥇najlepsze konta Nest Bank za lipiec 2024. Wszystkie konta osobiste i konta oszczędnościowe Nest Bank objęte są ✅gwarancją BFG oraz ✅pod nadzorem KNF, o ile nie napisano inaczej.

A jeśli chcesz wiedzieć ile zarobisz na koncie oszczędnościowym Nest Bank, przejdź na koniec strony, znajdziesz tam kalkulator zysków z lokat.

 

Konta Nest Bank

Poniżej prezentujemy wybrane konta osobiste i konta oszczędnościowe Nest Bank dostępne na LokataKonto.pl. Niejednokrotnie są to również oferty promocyjne.

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych Nest Bank - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Nest Bank Nest Konto
Nest Bank
Logo Nest Bank
Konto dla

klienci ind.

Przed opisem szczegółowym skrót do innych ofert Nest Bank:

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkty lub usługi inne niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl, w tym również oferty innych instytucji finansowych.

 

Konta Nest Bank opinie o

O lokacie już było o koncie. Konto Nest Bank nie jest moim głównym kontem, założyłem je w ramach promocji, ale jestem zadowolonym klientem. Na szczęście, mimo że to konto dodatkowe, nie muszę pamiętać o wykonywaniu operacji kartą czy wykonywaniu przelewów na konto, bo konto i karta są darmowe i to bez żadnych warunków. Plus za darmowe bankomaty, choć akurat gotówkę wypłacam baaardzo rzadko - wszędzie, gdzie tylko można płacę kartą, przelewem itp. No i przyzwoite promocje z lokatami, może znajdą się lepsze oferty, ale naprawdę nie jest źle, to znaczy jest dobrze.
Mała łyżka dziegciu, żeby nie było za słodko. Trochę nie podoba mi się wygląd serwisu, ale o gustach się nie dyskutuje. I nie podoba mi się też opłata za zmianę pinu. Za coś, co przecież poprawia bezpieczeństwo i chroni mnie i bank też przed stratami, ja jeszcze muszę płacić - Nest Banku zmieńcie to.
Ale to względnie młody bank, więc liczę, że to będzie poprawione. [2018-01-25]

Konta Nest Bank - zapraszamy do zestawienia, które jednocześnie chcielibyśmy polecić, prosimy również o pozostawienie opinii na temat prezentowanych kont. [2018-01-03]

Dodaj opinię

Konta Nest Bank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konta Nest Bank forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

Nest Bank Nest Konto

Typ kontaROR
Otwórz konto naNest Konto Nest Bank

Nest Bank Nest Konto: to jedynie skrócony opis "Nest Bank Nest Konto", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Nest Konto, który dostępny jest poniżej albo na stronie Nest Bank, na którą odsyłamy.

 

Nest Konto Nest Bank, to bezwarunkowo bezpłatne konto bankowe, które prowadzisz i obsługujesz niezmienne za 0 zł.

Nest Konto za zero, co to oznacza w praktyce? Nie musisz wykonywać jakichkolwiek operacji kartą, nie również musisz zapewniać wpływów na konto, żeby korzystać za darmo z rachunku bankowego Nest Bank.

Dodatkowo z Kontem Nest Banku płatności Google Pay, Apple Pay oraz Garmin Pay oraz aplikacja mobilna, z którą możesz bezpiecznie kontrolować swoje finanse.

 

Nest Konto za zero

Konto Nest to bardzo dobra oferta dla osób, które chcą korzystać z konta Nest Bank jako rachunku dodatkowego, gdyż brak aktywności na rachunku Nest Bank nie wiąże się z opłatami:

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, gdyż zgodnie z dewizą banku, w rodzinie liczy się każda złotówka;

0 zł za przelewy w ramach bankowości internetowej - w Nest Koncie osobistym nie zapłacisz nic za internetowe przelewy krajowe;

0 zł za wydanie i utrzymanie karty debetowej - w Nest Banku wydanie i korzystanie z jednej karty płatniczej jest zawsze darmowe. Za jej pomocą zapłacisz za zakupy w kraju i za granicą, a dzięki szybkim i bezpiecznym

płatnościom zbliżeniowym oszczędzisz swój czas;

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce - posiadając Nest Konto z kartą płatniczą wypłacasz pieniądze we wszystkich bankomatach w Polsce i nic za to nie płacisz;

0 zł za wpłatomaty - posiadając Nest Konto z kartą płatniczą wpłacasz pieniądze w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet i nic za to nie płacisz;

0 zł za aplikację mobilną - bezpłatna aplikacja mobilna Nest Banku pozwala na wygodne zarządzanie finansami za pomocą smartfona i tabletu;

 

Co jeszcze zyskujesz z Nest?

Visa Oferty:

 • Kartę Visa z możliwością udziału w programie Visa Oferty, czyli częściowy zwrot pieniędzy za zakupy.

Promocyjną lokatę:

 • Oprocentowanie aż 8% w skali roku na Nest Lokacie Witaj, lokata dla nowych klientów Nest Banku, możliwość uruchomienia do 30 dni od otwarcia konta.

I płatności mobilne, o których więcej w kolejnym akapicie.

 

Płatności Mobilne Nest Bank

Google Pay - aby skorzystać z aplikacji musisz posiadać telefon z systemem Android 4.4 Kit Kat (lub nowszy), który obsługuje technologię NFC, Android i Google Pay to znaki towarowe Google Inc.

Apple Pay - aby skorzystać z aplikacji należy posiadać urządzenie Apple, Apple Pay to znak towarowy Apple Inc.

Garmin Pay - aby skorzystać z usługi Garmin Pay musisz posiadać zegarek Garmin wyposażony w technologię NFC oraz telefon z aplikacją dostawcy usługi Garmin Pay, Garmin Pay to znak towarowy Garmin Ltd.

 

Inne usługi Nest Bank

Inne, podstawowe i najczęściej używane usługi związane z rachunkiem w Nest Bank darmowe:

kody sms:

 • wygenerowanie kodu SMS (np. do potwierdzenia operacji)

wypłaty gotówki:

 • wypłaty gotówki awizowane
 • wypłaty gotówki nieawizowane

przelewy:

 • przelewy krajowe w systemie Elixir
 • przelewy do ZUS i US
 • za zdefiniowanie i realizację polecenia zapłaty

karty:

 • wydanie pierwszej karty

 

Jak otworzyć konto Nest?

Konto Nest otworzysz tak, jak chcesz:

ROZMOWA WIDEO – konto aktywne nawet w 5 minut

 • Przygotuj dowód osobisty lub paszport oraz komputer z kamerą i mikrofonem
 • Po akceptacji wniosku możesz zacząć korzystać z konta (rachunku płatniczego)

PRZELEW Z INNEGO BANKU – konto aktywne nawet w 15 minut:

 • Potwierdź wniosek przelewem ze swojego konta w innym banku
 • WAŻNE: dane podane na wniosku muszą zgadzać się z danymi w Twoim obecnym banku

KURIER – konto aktywne nawet w 5 dni. Wybierając tę opcję możesz podać adres podpisania umowy inny niż adres zamieszkania (np. w pracy, czy na uczelni):

 • Przygotuj dowód osobisty aby wypełnić swój wniosek online
 • Po złożeniu wniosku oczekuj na wizytę kuriera z umową do podpisania

ODDZIAŁ – konto aktywujesz w wybranym przez Ciebie oddziale i wybranym terminie. Jeśli otwierasz konto w promocji, to wybierając tę opcję pamiętaj, aby doradca kontynuował wniosek, który złożysz online, gdyż tylko taki bierze udział w promocji:

 • Przygotuj dowód osobisty aby wypełnić swój wniosek online
 • Po złożeniu wniosku podpisz umowę w wybranym Oddziale Banku lub Placówce Partnerskiej Nest Bank

 

 

 

Nest Bank Nest Konto (skrót)

Nest Bank konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Nest Konto od Nest Bank - zachęcamy do wyrażenia opinii o Nest Bank:

 • kwota od: dowolna
  • kwota do: bez ograniczeń
  • Nest Bank Nest Konto i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
   Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

  - więcej na wskazanej stronie.


   

  Nest Bank Nest Konto Oszczędnościowe

  Nest Konto Oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 4% razem z bezwarunkowo darmowym kontem Nest.

  Na koncie oszczędnościowym Nest ulokujesz do 20.000 zł na okres 6 miesięcy.

  Uwaga! Oferta limitowana 500 wniosków - oferta dla nowych i byłych klientów Nest Bank! Poznaj też lokatę Witaj - 4% do 10.000 zł.

   

  4% na Koncie Oszczędnościowym

  W promocji 4% na Koncie Oszczędnościowym może wziąć udział osoba, która nie posiada i nie posiadała konta osobistego Nest Bank od co najmniej 12 miesięcy.

  Dodatkowo z oferty nie mogą skorzystać osoby, które złożyły wniosek o konto osobiste Nest Bank, który jest właśnie procesowany.

  Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie, to kliknij przycisk i przejdź na stronę promocji.

  Uwaga! Oferta limitowana 2000 wniosków.

   

  4% w Nest Bank - zasady

  Nie później niż do 31.08.2019 złóż wniosek o konto Nest Bank - kliknij przycisk i przejdź na stronę promocji - tylko wnioski złożone na tej stronie uprawniają do otrzymania podwyższonego oprocentownia Nest Bank.

  Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym od Nest Bank i nie odwołuj zgód przez cały okres promocji.

  Zapewnij wpływ na konto osobiste Nest w kwocie min. 1000 zł, należy to zrobić w ciągu maks. 60 dni od dnia otwarcia konta.

   

  Nest Bank włączy podwyższone, promocyjne oprocentowanie od 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpi wpły wynagrodzenia. 3% obowiązywać będzie przez kolejnych 6 miesięcy, o ile w kolejnych miesiącach nastąpi wpły w kwocie min. 1000 zł.

   

  Wpływ wynagrodzenia

  Zgodnie z regulaminem wynagrodzenie (wg Nest Bank) to:

  Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu:

  • (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
  • (ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub
  • (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
  • (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

   

  Pamiętaj, żeby

  Aby uzyskać promocyjne oprocentownie na koncie oszczędnosciowym pamiętaj aby:

  • Zapewnić comiesięczny wpływ wynagrodzenia, gdyż to warunek konieczny do uzyskania podwyższonego, promocyjnego oprocentowania.
  • Na koncie oszczędnościowym nie przekroczyć kwoty 50.000 zł, gdyż wówczas nie będzie obowiązywało promocyjne oprocentowanie 3% ale oprocentowanie standardowe. To jest szczególnie ważne przy comiesięcznej kapitalizacji odsetek.

   

  Nest Bank Nest Konto Oszczędnościowe (skrót)

  Nest Bank konto oszczędnościowe - krótkie podsumowanie oferty Nest Konto Oszczędnościowe od Nest Bank - zachęcamy do wyrażenia opinii o Nest Bank:

  • oferta do dnia 2019-08-31
  • oprocentowanie 4,0%
  • kwota od: 0,01 PLN
  • kwota do: 20.000 PLN
  • Nest Bank Nest Konto Oszczędnościowe i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
   Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

  - więcej na wskazanej stronie.


   

  Nest Bank Nest Rodzinne Oszczędności

  Nest Rodzinne Oszczędności to konto oszczędnościowe Nest Bank, to połączenie bezpłatnego konta oszczędnościowego i atrakcyjnej premii za regularne oszczędzanie.

  Nest Bank premiuje politykę pro-rodzinną, gdyż nagradza, w postaci dodatkowej premii, rodziny wielodzietne.

  Ofertę Nest Bank można połączyć także z atrakcyjną lokatą Witaj.

   

  Konto Oszczędnościowe w Nest Bank to:

  • bezpłatne prowadzenie rachunku,
  • premia po każdym roku regularnego oszczędzania, od 2 do 30%,
  • dodatkowa premia za dołączenie dzieci: 1% na każde dziecko,
  • masz możliwość swobody wpłat na konto i wypłat oraz
  • raz w roku wakacje od oszczędzania

   

  Minimalna kwota regularnych oszczędności: 50 zł, a maksymalna kwota regularnych oszczędności to:

  • 600 zł dla deklarowanego okresu na 5 lat - w zestawieniu przyjęliśmy ten okres,
  • 300 zł dla okresu 10 lat,
  • 200 zł dla okresu 15 lat.

   

  Nest Bank Nest Rodzinne Oszczędności (skrót)

  Nest Bank konto oszczędnościowe - krótkie podsumowanie oferty Nest Rodzinne Oszczędności od Nest Bank - zachęcamy do wyrażenia opinii o Nest Bank:

  • oprocentowanie 2,25%
  • kwota od: 50 PLN
  • kwota do: 600 PLN
  • Nest Bank Nest Rodzinne Oszczędności i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
   Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

  - więcej na wskazanej stronie.


   

  Nest Bank Biznes Konto + terminal

  Konto firmowe BIZnest Konto w Nest Bank prowadzisz za bezwarunkowe zero zł! Teraz dodatkowo terminal płatniczy za 0 zł oraz 100 zł w prezencie.

  BIZnest Konto to konto dla firm, mikroprzedsiębiorców, spółek, fundacji i stowarzyszeń, konto za 0 zł:

  • 0 zł za założenie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie karty
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za internetowe przelewy krajowe
  • 0 zł za wpłaty gotówki w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet

   

  Terminal płatniczy za 0 zł

  Zapewnij swoim klientom możliwość płatności kartą lub telefonem:

  • 0 zł za dzierżawę terminala
  • 0 zł za instalacje i aktywację terminala
  • 0 zł prowizji od każdej transakcji kartą

  Umowa o terminal na 12 miesiecy, zyskaj terminal oraz 100 zł w prezencie.

  W celu otrzymania jednorazowo 100 zł w prezencie od Nest Banku S.A. z terminalem płatniczym:

  • zawrzeć umowę o terminal płatniczy z First Data z ofertą Nest Banku,
  • zapewnij wpływy na BIZnest Konta z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami oraz
  • wyraź lub utrzymaj zgodę na kontakt Nest Banku w celach marketingowych

  Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF): https://www.nestbank.pl/download/Regulamin-promocji-Terminal-platniczy-z-Nest-Bankiem.pdf

   

  Dlaczego konto Nest?

  0 zł za założenie i prowadzenie konta - prowadzisz firmę i szukasz bezpłatnego konta firmowego? Załóż konto dla firm w Nest Banku za bezwarunkowe 0 zł.
  0 zł za kartę - w Nest Banku wydanie i korzystanie z jednej karty płatniczej jest zawsze darmowe. Za jej pomocą zapłacisz za zakupy w kraju i za granicą, a dzięki szybkim i bezpiecznym płatnościom zbliżeniowym oszczędzisz swój czas. Karta umożliwia też wygodne płatności za zakupy w Internecie.
  0 zł za internetowe przelewy krajowe - w BIZnest Koncie firmowym nie zapłacisz nic za internetowe przelewy krajowe.
  0 zł za internetowe przelewy do ZUS-u i US - liczy się Twój biznes - w koncie firmowym BIZnest konto nie zapłacisz nic za przelewy do ZUS i US w internecie.
  0 zł za internetowe przelewy SEPA - kiedy będziesz miał potrzebę wykonania przelewu w EUR, skorzystaj z darmowych internetowych przelewów SEPA.
  Wypłaty w bankomatach w Polsce za darmo - posiadając BIZnest Konto z kartą płatniczą wypłacasz pieniądze we wszystkich bankomatach w Polsce i nic za to nie płacisz.
  Darmowa aplikacja mobilna - bezpłatna aplikacja mobilna Nest Banku pozwala na wygodne zarządzanie finansami za pomocą smartfona i tabletu.
  Usługa wpłatomatów - Nest Bank wprowadził nową funkcjonalność - wpłatomaty. Teraz będziesz mógł szybko i wygodnie wpłacać gotówkę na konto.

   

  Nest Bank Biznes Konto + terminal (skrót)

  Nest Bank konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Biznes Konto + terminal od Nest Bank - zachęcamy do wyrażenia opinii o Nest Bank:

 • kwota od: dowolna
  • kwota do: bez ograniczeń
  • Nest Bank Biznes Konto + terminal i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
   Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

  - więcej na wskazanej stronie.


   

  Nest Bank 500 plus premia

  Nest Rodzina 500 plus + kieszonkowe dla dziecka - skorzystaj z promocji Rodzina 500 plus i zyskaj rocznie 200 zł premii

  Sprawdź jak uzyskać 200 zł premii rocznie

  • otwórz Nest Konto i przelewaj wynagrodzenie na Twoje konto w Nest Banku (min. 2500 zł), pamiętaj o wyrażeniu zgody na kontakt w celach marketingowych
  • składając wniosek o przystąpienie do Programu 500 plus, wskaż swoje Nest Konto do wypłaty świadczeń
  • jeżeli Twoje dziecko ma: 13- 18 lat załóż Nest Konto Samodzielne, jeżeli Twoje dziecko ma mniej niż 13 lat załóż konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności.

   

  Konto Nest Bank, to bezwarunkowo darmowe konto

  • 0 zł za prowadzenie konta i korzystanie z karty płatniczej
  • 0 zł za internetowe przelewy krajowe
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet

   

  Zakładając konto w Nest Bank możesz również założyć promocyjną lokatę Nest Lokata Witaj Nest Bank, to wysokie oprocentowanie na dobry początek, możliwość ulokowania do 10.000 zł na 3 a także na 6 miesięcy

  Lokata dostępna zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów banku, przy czym dla obecnych klientów dostępna jest przez 30 dni od dnia otwarcia Nest Konta

  Lokatę uruchomisz w ramach bankowości elektronicznej Nest Bank oraz w oddziałach banku

   

  Nest Bank 500 plus premia (skrót)

  Nest Bank konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty 500 plus premia od Nest Bank - zachęcamy do wyrażenia opinii o Nest Bank:

 • kwota od: dowolna
  • kwota do: bez ograniczeń
  • Nest Bank 500 plus premia i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
   Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

  - więcej na wskazanej stronie.


   

  Nest Bank Nest Konto +25% zniżki w Craft.pl

  Nest Konto z kodem rabatowym 25% do sklepu Craft.pl, który można otrzymać za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków. Promocja do 10.10.2018.

  W promocji brak jakiegokolwiek okresu karencji dla byłych klientów Nest Bank.

  NestKonto to bezwarunkowo bezpłatne konto bankowe. Co to oznacza w praktyce? Nie musisz wykonywać jakichkolwiek operacji kartą, nie również musisz zapewniać wpływów na konto, żeby korzystać za darmo z rachunku bankowego Nest Bank.

   

  Nest Konto z bonem Craft.pl

  Poznaj zasady promocji Rabat do Craft.pl z Nest Kontem:

  • najpóźniej do 10.10.2018 złóż wniosek na stronie promocji - kliknij przycisk
  • pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych
  • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej - należy zrobić to w ciągu max. 30 dni

  To wszystko! Nagrodę, w postaci kodu SMS, otrzymasz w ciągu 7 dni po spełnieniu warunków promocji.

  Uwaga! Limit 2000 nagród, nie warto czekać z wnioskiem. Dodatkowo przypominamy o promocyjnej lokacie Witaj Nest Bank 4% - szczegóły w podlinkowanym wpisie.

   

  Nest Konto za zero

  Konto Nest to bardzo dobra oferta dla osób, które chcą korzystać z konta Nest Bank jako rachunku dodatkowego, gdyż:

  0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, gdyż zgodnie z dewizą banku, w rodzinie liczy się każda złotówka

  0 zł za przelewy w ramach bankowości internetowej - w Nest Koncie osobistym nie zapłacisz nic za internetowe przelewy krajowe.

  0 zł za wydanie i utrzymanie karty debetowej - w Nest Banku wydanie i korzystanie z jednej karty płatniczej jest zawsze darmowe. Za jej pomocą zapłacisz za zakupy w kraju i za granicą, a dzięki szybkim i bezpiecznym

  płatnościom zbliżeniowym oszczędzisz swój czas.

  0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce - posiadając Nest Konto z kartą płatniczą wypłacasz pieniądze we wszystkich bankomatach w Polsce i nic za to nie płacisz.

  0 zł za wpłatomaty - posiadając Nest Konto z kartą płatniczą wpłacasz pieniądze w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet i nic za to nie płacisz.

  0 zł za aplikację mobilną - bezpłatna aplikacja mobilna Nest Banku pozwala na wygodne zarządzanie finansami za pomocą smartfona i tabletu.

   

  Inne usługi Nest Bank

  Inne, podstawowe i najczęściej używane usługi związane z rachunkiem są w Nest Bank darmowe:

  • wygenerowanie kodu SMS (np. do potwierdzenia operacji)
  • wypłaty gotówki awizowane i nieawizowane
  • przelewy krajowe w systemie Elixir
  • przelewy do ZUS i US
  • za zdefiniowanie i realizację polecenia zapłaty
  • wydanie pierwszej karty

   

  Nest Bank Nest Konto +25% zniżki w Craft.pl (skrót)

  Nest Bank konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Nest Konto +25% zniżki w Craft.pl od Nest Bank - zachęcamy do wyrażenia opinii o Nest Bank:

  • oferta do dnia 2018-10-10
 • kwota od: dowolna
  • kwota do: bez ograniczeń
  • Nest Bank Nest Konto +25% zniżki w Craft.pl i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
   Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

  - więcej na wskazanej stronie.


   

  Nest Bank Biznes Konto

  BIZnest Konto to konto dla firm, mikroprzedsiębiorców, spółek, fundacji i stowarzyszeń, konto za 0 zł:

  • Za prowadzenie konta.
  • Za wszystkie internetowe przelewy krajowe.
  • Za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.
  • 0 zł za wydanie karty i utrzymanie karty.

  Sprawdź też ofertę Biznes Konto + terminal od Nest Bank

  Konto firmowe BIZnest Konto w Nest Bank prowadzisz za bezwarunkowe zero zł!

  • 0 zł za założenie i prowadzenie konta - prowadzisz firmę i szukasz bezpłatnego konta firmowego? Załóż konto dla firm w Nest Banku za bezwarunkowe 0 zł.
  • 0 zł za kartę - w Nest Banku wydanie i korzystanie z jednej karty płatniczej jest zawsze darmowe. Za jej pomocą zapłacisz za zakupy w kraju i za granicą, a dzięki szybkim i bezpiecznym płatnościom zbliżeniowym oszczędzisz swój czas. Karta umożliwia też wygodne płatności za zakupy w Internecie.
  • 0 zł za internetowe przelewy krajowe - w BIZnest Koncie firmowym nie zapłacisz nic za internetowe przelewy krajowe.
  • 0 zł za internetowe przelewy do ZUS-u i US - liczy się Twój biznes - w koncie firmowym BIZnest konto nie zapłacisz nic za przelewy do ZUS i US w internecie.
  • 0 zł za internetowe przelewy SEPA - kiedy będziesz miał potrzebę wykonania przelewu w EUR, skorzystaj z darmowych internetowych przelewów SEPA.
  • Wypłaty w bankomatach w Polsce za darmo - posiadając BIZnest Konto z kartą płatniczą wypłacasz pieniądze we wszystkich bankomatach w Polsce i nic za to nie płacisz.
  • Darmowa aplikacja mobilna - bezpłatna aplikacja mobilna Nest Banku pozwala na wygodne zarządzanie finansami za pomocą smartfona i tabletu.
  • Usługa wpłatomatów - Nest Bank wprowadził nową funkcjonalność - wpłatomaty. Teraz będziesz mógł szybko i wygodnie wpłacać gotówkę na konto.

   

  Nest Bank Biznes Konto (skrót)

  Nest Bank konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Biznes Konto od Nest Bank - zachęcamy do wyrażenia opinii o Nest Bank:

 • kwota od: dowolna
  • kwota do: bez ograniczeń
  • Nest Bank Biznes Konto i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
   Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

  - więcej na wskazanej stronie.


   

  Nest Bank Nest Konto WALUTOWE

  Nest Konto walutowe Nest Bank to bezwarunkowo bezpłatne konto bankowe walutowe EUR, USD, GBP.

  Nest Konto walutowe to również wygodny dostęp do środków z dowolnego miejsca na świecie.

   

  Nest Konto walutowe

  Zobacz co jeszcze oferuje konto walutowe Nest:

  • Atrakcyjne kursy walut
  • Usługa korzystnych przewalutowań
  • Darmowe bankomaty za granicą
  • Płatności kartą za granicą bez dodatkowych opłat

   

  Nest konto walutowe to jeszcze

  Google Pay, czyli możliwość płacenia telefonem zamiast kartą,

  Aplikacja mobilna - wystarczy, że zabierzesz telefon,

  Karta Visa w walucie rachunku akceptowana niemal na całym świecie,

   

  Inne usługi Nest Bank

  Inne, podstawowe i najczęściej używane usługi związane z rachunkiem są w Nest Bank darmowe:

  • wygenerowanie kodu SMS (np. do potwierdzenia operacji)
  • wypłaty gotówki awizowane i nieawizowane
  • przelewy krajowe w systemie Elixir
  • przelewy do ZUS i US
  • za zdefiniowanie i realizację polecenia zapłaty
  • wydanie pierwszej karty
  • otwórz konto walutowe Nest

   

  Nest Bank Nest Konto WALUTOWE (skrót)

  Nest Bank konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Nest Konto WALUTOWE od Nest Bank - zachęcamy do wyrażenia opinii o Nest Bank:

 • kwota od: dowolna
  • kwota do: bez ograniczeń
  • Nest Bank Nest Konto WALUTOWE i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
   Kalkulator zysków z lokat Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

  - więcej na wskazanej stronie.


   

  Uwaga! Oprocentowanie może ulec zmianie, dlatego przed skorzystaniem z wybranej oferty depozytowej warto zajrzeć do tabeli oprocentowania Nest Bank. Dlaczego powinniśmy to zrobić?

  Tabela oprocentowania Nest Bank zawiera aktualne i obowiązujące oprocentowanie lokat (oraz rachunków oszczędnościowych, rachunków osobistych i innych produktów Nest Bank). Uruchomienie lub odnownienie lokaty będzie miało miejsce na warunkach określonych w aktualnej tabeli oprocentowania Nest Bank, tabela ta dostępna jest na stronie www banku.

   

  Co jeszcze w Nest Bank

  Produkty depozytowe Nest Bank:

  • lokaty Nest Bank - najlepsze promocyjne lokaty Nest Bank (1 lokaty)
  • konta Nest Bank - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe Nest Bank (1 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
  • oprocentowanie Nest Bank - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe Nest Bank, połączenie dwu powyższych zestawień (2 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

  Promocje i oferty Nest Bank:

  • promocje Nest Bank - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę Nest Bank, na stronę promocji lub wniosku (2 promocji)
  • oferty Nest Bank - wszystkie oferty Nest Bank, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (2 ofert)

  Archiwalne kredyty Nest Bank i pożyczki Nest Bank:

  • kredyty Nest Bank - tutaj archiwalne oferty kredytów Nest Bank, jakie można było znaleźć na LokataKonto.pl (zastrzegamy, że archiwalne informacje o kredytach Nest Bank mogły zostać usunięte)
  • pożyczki Nest Bank - tutaj archiwalne oferty pożyczek Nest Bank, jakie można było znaleźć na LokataKonto.pl (zastrzegamy, że archiwalne informacje o pożyczkach Nest Bank mogły zostać usunięte)

   

   

  Kalkulator zysku z lokat

  Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
  LokataZysk z lokaty
  Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
  Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
  Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

  Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".