Citi Konto z premią
Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 350 PLN
Promocja do dnia2024-01-09
Otwórz konto naCiti Konto z premią Citi Handlowy
Uwaga❗limit 4000 (wniosków / nagród)
Ekstra bonus💰350 zł

Citi Handlowy Citi Konto z premią: to jedynie skrócony opis "Citi Handlowy Citi Konto z premią", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Citi Konto z premią, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Nawet 350 zł z CitiKontem a do tego bezwarunkowo darmowe konto i możliwość do 200 zł zwrotu, a także premia za kartę kredytową, uwaga limit 4000 wniosków.

CitiKonto - dla kogo?

Uczestnikiem promocji CitiKonto – Zyskaj do 350 zł z CitiKontem może być pełnoletnia osoba, która nie posiada oraz po 31.12.2021 nie posiadała konta osobistego lub konta oszczędnościowego w Citibanku handlowym jako posiadacz lub współposiadacz.

Posiadanie innych produktów jak kredyt, karta kredytowa czy konto firmowe nie wyklucza z uczestnictwa w promocji.

Nagrodą w promocji są bonusy pieniężne: 25 zł i 125zł oraz 4 bonusy po 50 zł co może dać w sumie nawet 350 zł.

Limit wniosków - uwaga, promocja przewidziana jest do 09.01.2024 r. albo wcześniejszego wyczerpania 4000 promocyjnych wniosków.

CitiKonto zasady promocji

Przejdź na stronę promocji i wypełnij prosty wniosek - należy to zrobić nie później niż do 9.01.2024, w ciągu 10 dni zaakceptuj regulamin promocji (możesz to zrobić już podczas zawierania umowy o konto).

Składając wniosek wyraź zgody na:

 • a. przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • b. telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Nagroda 25 zł - bądźmy w kontakcie

Nagroda 1 – bądźmy w kontakcie - spełnienie powyższych warunków to pierwszy bonus 25 zł - wypłata przewidziana jest do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu w którym otwarto konto, zobacz jak zdobywać kolejne nagrody.

Premia 125 zł za wpływ i aktywność

125 zł - aby zgarnąć drugą nagrodę (Nagroda 2 – premia za wpływ i aktywność) w każdym z dwóch miesięcy po po miesiącu, w którym otworzysz konto:

 • zapewnij wpływ na kwotę min. 2000 zł

Warunek ten możesz spełnić w prosty sposób przelewając środki z własnego konta w innym banku. Wypłata 125 zł premii przewidziana jest do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Premia 200 zł za aktywność

200 zł - ostatnia nagroda (Nagroda 3 – za aktywność) została rozbita na 4 bonusy po 50 zł każdy. Aby zgarnąć premię:

 • w każdym z 4 miesięcy następującym po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 100 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek otrzymasz 50 zł premii, a jeśli wykażesz się aktywnością przez 4 miesiące - 200 zł. Wpłata premii (Nagroda 3 – za aktywność) planowana jest na koniec kolejnego miesiąca, po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki.

Do otrzymania nagród nie można wypowiedzieć umowy o konto, nagrody można otrzymać tylko raz, więcej w regulaminie na:

 • citibank.pl/files/documents/accounts/CK_regulamin_Zyskaj_Do_350_zl_z_Citkontem.pdf

CitiKonto

CitiKonto to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za kartę wydaną do konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za pierwsze trzy przelewy Express Elixir w miesiącu kalendarzowym; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi
 • 0 zł za pierwsze 4 wypłaty z bankomatów innych niż Citibank (piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Aby założyć konto wypełnij wniosek na stronie promocji podając aktywny numer telefonu, na który otrzymasz SMS z linkiem i jednorazowym kodem. Z ich pomocą dokonasz wideoweryfikacji (biometria), na etapie wideoweryfikacji zrób zdjęcie dowodu osobistego oraz zdjęcie twarzy postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie telefonu. W ten sposób założysz konto zdalnie i bezpiecznie 😷, bez konieczności wizyty w placówce czy bez przyjazdu kuriera.

Podczas zakładania konta warto zwrócić uwagę, by nie włączać usług dodatkowych, np. CitiPhone która jest płatna a (w naszym przekonaniu) nie jest potrzebna do bankowania - wszystko zrobisz za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Citi.

 

Citi Handlowy Citi Konto z premią (skrót)

Citi Handlowy konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Citi Konto z premią od Citi Handlowy - zachęcamy do wyrażenia opinii o Citi Handlowy:

 • dzień odniesienia w promocji Citi Handlowy 2020-12-31
 • oferta do dnia 2024-01-09
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

- więcej na wskazanej stronie.


 

5 (4 opinie o Citi Konto z premią Citi Handlowy)

Citi Konto z premią Citi Handlowy opinie

Do 450 zł z CitiKontem - sprawdź najnowszą promocję CITI. [2022-08-23]

CitiKonto Finansowa Rewolucja w 3 edycji promocji, do zdobycia do 150 zł w gotówce oraz 10 darmowych kodów InPost - kody rabatowe InPost w promocji CitiKonto dotyczą każdego rodzaju paczki [2020-12-06]

💰Do 150 zł w gotówce w II odsłonie promocji CitiKonto Finansowa Rewolucja i ponownie proste warunki promocji, polecamy❗ [2020-10-27]

CitiKonto Finansowa Rewolucja, polecamy konto Citi z ekstra premią do 150 zł [2020-09-01]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Citi Konto z premią opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Citi Konto z premią forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)