Konto firmowe
Typ kontaROR firmy (konto dla firm)
⚡Ekstra premiado 1200 PLN
Otwórz konto naKonto firmowe PKO BP

Promocja PKO BP Konto firmowe: to jedynie skrócony opis promocji PKO BP Konto firmowe, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto firmowe, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto firmowe PKO BP - sprawdź w promocji Tankuj, ładuj i zyskuj z kartą VISA i zgarnij nawet 1200 zł w gotówce. PKO konto firmowe to oferta zarówno jeśli szukasz prostego konta firmowego dla jednoosobowej działalności gospodarczej lub dla innej formy prawnej - wybierz PKO Konto Firmowe, sprawdź PKO konto dla firm i zgarniaj bonusy.

 

Tankuj, ładuj i zyskuj z kartą VISA - dla kogo?

Uczestnikiem promocji Tankuj, ładuj i zyskuj z kartą VISA może osoba prowadząca działalność gospodarczą w Polsce, która od co najmniej od 1.06.2023 r. nie posiadała żadnego konta firmowego w PKO BP i której roczne przychody to nie więcej niż 15 milionów zł.

Nagrodą w promocji Tankuj, ładuj i zyskuj z kartą VISA jest 20-procentowy zwrot za płatności kartą na stacjach paliw, przy czym nie ma znaczenia czy na stacji tankujesz auto czy robisz tam jakiekolwiek zakupy.

Miesięcznie można uzyskać do 200 zł, zwroty mają być naliczane do końca maja 2024 r., można więc zgarnąć nawet 1 200 zł - im szybciej założysz PKO konto firmowe i zaczniesz z niego korzystać, tym większy bonus zgarniesz.

 

Zasady promocji

By wziąć udział w promocji Tankuj, ładuj i zyskuj z kartą VISA i zgarnąć zwrot 20% za płatności kartą na stacjach paliw:

  • do 31.05.2024 złóż wniosek o konto firmowe PKO BP wraz z dostępem do bankowości elektronicznej, we wniosku podaj firmowy adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego
  • składając wniosek wyraź zgody na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym handlowych, które dotyczą banku oraz podmiotów współpracujących, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących
  • we wniosku zamów kartę VISA (karta do konta firmowego PKO)
  • podpisz umowę z bankiem

20% zwrotu za płatności na stacjach paliw - aby zgarnąć zwrot wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł (dowolne punkty handlowo-usługowe albo w internecie), przy czym 20% zwrotu otrzymasz za płatności na stacjach paliw, np.:

  • jeśli w danym miesiącu dokonasz płatności na stacjach paliw na łączną kwotę 200 zł to otrzymasz 20 zł zwrotu
  • jeśli w danym miesiącu dokonasz płatności na stacjach paliw na łączną kwotę 500 zł to otrzymasz 100 zł moneyback
  • jeśli w danym miesiącu dokonasz płatności na stacjach paliw na łączną kwotę 1000 zł to otrzymasz 200 zł zwrotu (kwota maksymalna)

Wypłata bonus 20% przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności na stacjach paliw. Do czasu wypłaty premii nie zamykaj konta, ani karty oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj wyrażonych zgód.

 

PKO Konto Firmowe

0 zł za prowadzenie konta w przypadku wpływów na konto min. 2 000 zł miesięcznie lub 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy jeśli prowadzisz działalność krócej niż 12 miesięcy (12 zł jeśli nie).

0 zł za przelewy do 10 przelewów zlecanych poprzez bankowość internetową i do 10 zlecanych poprzez aplikację IKO (1 zł za kolejne).

0 zł za kartę wydaną do konta opata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym (10 zł jeśli nie).

0 zł za bankomaty PKO BP, 3,5% nie mniej niż 5,00 zł z bankomatów innych banków lub sieci.

 

PKO Konto Firmowe Premium

0 zł za prowadzenie konta w przypadku wpływów na konto min. 50 000 zł miesięcznie lub 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy jeśli prowadzisz działalność krócej niż 12 miesięcy (12 zł jeśli nie).

0 zł za przelewy do 25 przelewów zlecanych poprzez bankowość internetową i do 25 zlecanych poprzez aplikację IKO (1 zł za kolejne).

0 zł za kartę wydaną do konta opata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym (10 zł jeśli nie).

0 zł za bankomaty PKO BP, 3,5% nie mniej niż 5,00 zł z bankomatów innych banków lub sieci.

 

PKO Konto dla Firm - co jeszcze?

W ramach PKO Konta Firmowego możesz skorzystać z:

Zdalnego wsparcia wideodoradców PKO Banku Polskiego.

Bezpłatnego wystawiania faktur dla klientów.

Debetu w koncie już od początku działalności.

Karty wielowalutowej, którą zapłacisz w 22 walutach.

Sprawdź PKO Konto dla firm! Konto w polskim banku.

 

PKO Konto Firmowe - jak otworzyć?

Przejdź na stronę oferty i złóż wniosek o PKO konto dla firm bez wychodzenia z domu.

Podpisz umowę:

  • jeżeli masz już konto w PKO Banku Polskim i masz złożony wniosek w aplikacji IKO lub serwisie iPKO, umowę podpiszesz swoim narzędziem autoryzacji
  • jeżeli nie masz jeszcze konta w PKO Bank Polskim umowę do podpisu dostarczy Ci kurier lub podpiszesz ją w wybranym oddziale

I korzystaj z PKO konta dla firm w serwisie iPKO lub aplikacji IKO.

 

PKO BP Konto firmowe (skrót)

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto firmowe opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto firmowe forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)