Konta osobiste i konta oszczędnościowe ING Bank Śląski oprocentowanie, opinie, opłaty - zestawienie, w którym znajdziesz 🥇najlepsze konta ING Bank Śląski za maj 2023. Wszystkie konta osobiste i konta oszczędnościowe ING Bank Śląski objęte są ✅gwarancją BFG oraz ✅pod nadzorem KNF, o ile nie napisano inaczej.

A jeśli chcesz wiedzieć ile zarobisz na koncie oszczędnościowym ING Bank Śląski, przejdź na koniec strony, znajdziesz tam kalkulator zysków z lokat.

 

Konta ING Bank Śląski

Poniżej prezentujemy wybrane konta osobiste i konta oszczędnościowe ING Bank Śląski dostępne na LokataKonto.pl. Niejednokrotnie są to również oferty promocyjne.

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych ING Bank Śląski - zapraszamy do dalszej części wpisu:

ING Bank Śląski 7% bonus na start
ING Bank Śląski
Logo ING Bank Śląski
Oprocentowanie

7%

limit kont 1; wypłata bez utraty odsetek;
promocja do 2023-06-26; ING Bank Śląski 7% bonus na start
Okres

3 mies.

Kwota

1 - 199 999,99 PLN

ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe
ING Bank Śląski
Logo ING Bank Śląski
🚩otwórz z kontem osobistym
Oprocentowanie

7%

tylko dla nowych klientów; wypłata bez utraty odsetek;
promocja do 2023-06-26; ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe
Okres

3 mies.

Kwota

1 - 199 999,99 PLN

ING Bank Śląski Konto Direct z premią
ING Bank Śląski
Logo ING Bank Śląski
Typ konta

ROR

konto z BLIK; promocja do 2023-06-29; ING Bank Śląski Konto Direct z premią
Konto dla

klienci ind.

Z kontem Direct

do 250 zł premii

ING Bank Śląski Konto MOBI z premią
ING Bank Śląski
Logo ING Bank Śląski
Typ konta

ROR

konto z BLIK; promocja do 2023-06-29; ING Bank Śląski Konto MOBI z premią
Konto dla

klienci ind.

konto do 26. roku życia;
Z kontem MOBI

do 250 zł premii

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

 

5 (3 opinie o Konta ING Bank Śląski)

Konta ING Bank Śląski opinie o

Konto Mobi / Konto Direct ING z premią do 160 zł w gotówce. Premia taka sama, jak w poprzedniej edycji promocji, ale zasady jej otrzymania zmieniły się - zapraszamy do zapoznania się z ofertą ING. [2021-04-01]

Polecamy uwadze promocję ING Inwestuj w fundusze i rób swoje do zgarnięcia 100 zł w gotówce - promka dla obecnych i nowych klientów ING.
Dodatkowo do 160 zł za konto Mobi / Direct dla nowych klientów.
Więcej na https://bankomaniacy.pl/ing-inwestuj-w-fundusze-i-rob-swoje/ [2021-01-22]

Konta ING - zapraszamy do zestawienia, które jednocześnie chcielibyśmy polecić, prosimy również o pozostawienie opinii na temat prezentowanych kont. [2018-01-03]

Dodaj opinię

Konta ING Bank Śląski opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konta ING Bank Śląski forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

ING Bank Śląski 7% bonus na start

Oprocentowanie7%
Kwotaod 1 do 199 999,99 PLN
Wniosek7% bonus na start
Okres3 mies.
Limit kont1
Nowe środki2022-05-23

Promocja ING Bank Śląski 7% bonus na start: to jedynie skrócony opis promocji ING Bank Śląski 7% bonus na start, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem 7% bonus na start, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

7% na Otwartym Koncie Oszczędnściowym w ING Banku Śląskim, a zakładając Otwarte Konto Oszczędnościowe w pakiecie z kontem osobistym korzystasz dwa razy: 7% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji Bonus na Start i nawet 250 zł w promocji z kontem osobistym w promocji Do 250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort.

Bonus na Start - dla kogo?

Oferta specjalna trwa od 23 maja 2023 r. do 26 czerwca 2023 r., mogą z niej skorzystać osoby fizyczne, które:

 • 1) w czasie trwania Oferty jako pierwszą zawarły Umowę o OKO i od 23.05.2023 r. nie są i nie były posiadaczami / współposiadaczami następujących rachunków w PLN: Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver,

albo

 • 2) w czasie trwania Oferty zawarły kolejną Umowę o OKO i są posiadaczami/ współposiadaczami rachunku wymienionego w podpunkcie 1), otwartego przed 23.05.2022 r. i na tym rachunku: nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 23.05.2022 r. do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO, oraz miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 23.05.2022 r. do 22.05.2023 r.

Oprocentowanie

Oprocentowanie bonusowe ING Bank Śląski nalicza dla nowych środków na OKO Bonus, które łącznie nie przekraczają 100 000 PLN, przez 3 miesiące, licząc od dnia otwarcia rachunku OKO.

Podwyższone oprocentowanie dotyczy rachunków OKO otwieranych do 26 czerwca 2023 r.

Odsetki wynikające z podwyższonego oprocentowania ING Bank Śląski naliczy od środków zgromadzonych przez 3 miesiące od dnia otwarcia rachunku OKO i dopisze do salda rachunku OKO w kolejnym dniu, następującym po upływie tego okresu.

Dodatkowe inf. w regulaminie na ing.pl/_fileserver/item/1102509 i na stronie oferty, na którą odsyłamy.

Do 250 zł na start

Otwierając konto osobiste w ING Banku Śląskim możesz zgarnąć dodatkowo do 250 zł na start. Promocja trwa od 31 marca 2023 r. do 16 października 2023 r. i dedykowana jest do nowych klientów. Aby być nowym klientem od 1 stycznia 2022 r. do 30 marca 2023 r. nie możesz mieć (ani być współposiadaczem lub pełnomocnikiem) konta w ING Banku Śląskim. Nie możesz też mieć (ani być pełnomocnikiem) żadnego innego produktu (np. karty, pożyczki).

Skrót promocji:

 • od 31 marca 2023 r. do 29 czerwca 2023 r. – otwórz Konto i OKO
 • do 30 września 2023 r. zapłać za zakupy bezgotówkowo na łączną kwotę min. 1000 zł
 • wyraź wymagane zgody marketingowe
 • do dnia wypłaty nagrody, musisz mieć Konto założone w ramach tej Promocji – z Kartą i OKO

To jedynie skrócony opis, szczegółowe inf. w regulaminie na ing.pl/_fileserver/item/dlgqspd, w artykule ING konto Direct z premią oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

 

 

ING Bank Śląski 7% bonus na start (skrót)

 • konto oszczędnościowe tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, ING Bank Śląski bada saldo na dzień 2022-05-23
 • oferta do dnia 2023-06-26
 • oprocentowanie 7%
 • kwota od: 1 PLN
 • kwota do: 199 999,99 PLN
 • limit kont: 1
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • ING Bank Śląski 7% bonus na start i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż ING Bank Śląski pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie ING Bank Śląski, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat ING Bank Śląski, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe

Oprocentowanie7%
Kwotaod 1 do 199 999,99 PLN
WniosekOtwarte Konto Oszczędnościowe
Okres3 mies.
Nowe środki2022-05-23

Promocja ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe: to jedynie skrócony opis promocji ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Otwarte Konto Oszczędnościowe, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto oszczędnościowe ING Bank Śląski to konto z promocyjnym oprocentowaniem 7% dla kwoty poniżej 200 000 zł przez pierwsze 3 miesiące od dnia uruchomienia konta w PLN w ramach oferty specjalnej Bonus na start. Wpłata i wypłata na konto w dowolnym momencie, wypłaty bez utraty odsetek, dostęp przez Internet i w oddziałach ING.

Do swoich oszczędności masz również dostęp zawsze i wszędzie dzięki aplikacji mobilnej na telefon i tablet. Możesz sprawdzić stan konta, w jednej chwili zrobić darmowy przelew z konta oszczędnościowego na swoje konto osobiste w ING.

 

Bonus na start

Otwórz Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN i zyskaj 7% przez 3 miesiące od dnia otwarcia tego konta, a z oferty specjalna, która trwa od 23 maja 2023 r. do 26 czerwca 2023 r., mogą skorzystać osoby fizyczne, które (wystarczy spełnić jeden warunek):

 • 1) w czasie trwania Oferty jako pierwszą zawarły Umowę o OKO i od 23.05.2023 r. nie są i nie były posiadaczami / współposiadaczami następujących rachunków w PLN: Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver,

albo

 • 2) w czasie trwania Oferty zawarły kolejną Umowę o OKO i są posiadaczami/ współposiadaczami rachunku wymienionego w podpunkcie 1), otwartego przed 23.05.2022 r. i na tym rachunku: nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 23.05.2022 r. do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO, oraz miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 23.05.2022 r. do 22.05.2023 r

Oprocentowanie promocyjne obowiązuje dla kwot poniżej 200 000 zł, a po upływie 3 miesięcy obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe.

Pozostałe parametry konta oszczędnościowego w ING Bank Śląski:

 • 0 zł za otwarcie konta
 • bezpłatne przelewy przez Internet pomiędzy kontem oszczędnościowym a kontem osobistym w ING

Jeżeli jesteś nowym klientem ING Banku Śląskiego, to skorzystaj z promocji, otwórz konto DIRECT z premią - w ten sposób zwiększysz zysk z konta oszczędnościowego.

 

Ważne uwagi

Oferta obejmuje tylko jeden rachunek OKO danego posiadacza / współposiadacza.

W przypadku rachunków wspólnych każdy współposiadacz musi spełnić warunki oferty.

Zamiana rachunku OKO z indywidualnego na wspólny w trakcie trwania Oferty spowoduje, że Uczestnik utraci prawo do podwyższonego oprocentowania, jeśli dodany współposiadacz nie spełnia warunków oferty.

Jeśli Uczestnik rozwiąże Umowę OKO, przed upływem okresu obowiązywania podwyższonego oprocentowania, traci prawo do podwyższonego oprocentowania.

Regulamin promocji Bonus na Start na ing.pl/_fileserver/item/1102509 oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Z kontem oszczędnościowym możesz

Konto OKO ING (Otwarte Konto Oszczędnościowe ING):

 • ustalić cele oszczędnościowe na swoim Otwartym Koncie Oszczędnościowym w PLN
 • nadać własną nazwę dla Otwartego Konta Oszczędnościowego, np.: „Dla dzieci”
 • prowadzić Otwarte Konta Oszczędnościowe jako konto indywidualne lub wspólne
 • ustanowić pełnomocnika do Otwartego Konta Oszczędnościowego w systemie Moje ING
 • założyć po dwa Otwarte Konta Oszczędnościowe w każdej z walut (PLN, EUR, USD, GBP)

 

Koszty

Otwarcie konta: 0 zł

Nic nie zapłacisz za otwarcie konta oszczędnościowego w ING Banku Śląskim. Niezależnie od tego, czy wybierzesz konto w PLN, EUR, USD czy GBP.

Nie masz limitów liczby wpłat i wypłat, ING nie wymaga też wpłaty na start.

Wpłata na konto

Pierwsza wpłata własna gotówki na konto w oddziale (w miesiącu rozliczeniowym) 0 zł

Kolejne wpłaty własne gotówki na konto w oddziale (w miesiącu rozliczeniowym) 9 zł

Wpłaty BLIKIEM (we wpłatomatach ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju) 0 zł

Wypłaty z konta

Pierwsza wypłata gotówki z konta w oddziale (w miesiącu rozliczeniowym) 0 zł

Kolejne wypłaty gotówki z konta w oddziale (w miesiącu rozliczeniowym) 9 zł

Wypłata BLIKIEM (w bankomatach ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju) 0 zł

Każdy przelew przez system bankowości internetowej Moje ING na Twoje konto osobiste w ING Banku Śląskim 0 zł

Pierwszy przelew na Twoje konto w dowolnym banku (w miesiącu rozliczeniowym) 0 zł

Kolejny przelew na Twoje konto w dowolnym banku (w miesiącu rozliczeniowym) 9 zł

 

 

 

ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe (skrót)

 • konto oszczędnościowe tylko dla nowych klientów ING Bank Śląski
 • promocja na nowe środki, ING Bank Śląski bada saldo na dzień 2022-05-23
 • oferta do dnia 2023-06-26
 • oprocentowanie 7%
 • kwota od: 1 PLN
 • kwota do: 199 999,99 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • ING Bank Śląski Otwarte Konto Oszczędnościowe i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż ING Bank Śląski pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie ING Bank Śląski, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat ING Bank Śląski, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem (ROR) - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "Otwarte Konto Oszczędnościowe"

 

ING Bank Śląski Konto Direct z premią

Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 250 PLN
Promocja do dnia2023-06-29
Otwórz konto naKonto Direct z premią ING Bank Śląski
Ekstra bonusdo 250 zł premii

Promocja ING Bank Śląski Konto Direct z premią: to jedynie skrócony opis promocji ING Bank Śląski Konto Direct z premią, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto Direct z premią, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto Direct ING Bank Śląski z premią - zyskaj do 250 zł za Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim, oferta z premią dla osób, które od 01.01.2022 r. nie posiadały, ani nie współposiadać konta lub innego produktu w ING Banku Śląskim.

Z kontem ING masz dostęp do pieniędzy gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz, na komputerze, tablecie albo smartfonie - równie łatwo, konto ING z nową osobistą bankowością, ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Twoich potrzeb. Od razu widać jakimi środkami dysponujesz i na co je wydajesz. Konto Direct z Moim ING ułatwia podejmowanie lepszych decyzji: sprawnie planować budżet i lepiej oszczędzać, a przelewy i doładowania wykonuje się szybko i intuicyjnie.

 

Dla kogo?

Uczestnikiem promocji Premia 250 zł za Konto Direct może być osoba, która jest klientem indywidualnym i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz od 1 stycznia 2022 r. do 30 marca 2023 r. nie może posiadać lub współposiadać w ING Banku Śląskim któregokolwiek z następujących kont osobistych:

 • Konto z Lwem Direct,
 • Konto z Lwem Komfort,
 • Konto z Lwem Mobi,
 • Konto z Lwem Premium,
 • Konto z Lwem Klasyczne,
 • Konto z Lwem Student,
 • Konto z Lwem PRP

Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku (np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów.

 

Premia 120 zł od ING

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz zgarnąć nawet 120 zł premii od ING, to:

 • do 29.06.2023 r. otwórz konto w ING Banku Śląskim wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej, wyrażając zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny
 • zawrzyj także umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (o ile takiego konta już nie posiadasz), z którego nie musisz korzystać, ale na które to konto zostanie wypłacona premia

Konto Direct otworzysz na jeden ze sposobów:

 • przelew weryfikacyjny: przelew taki należy wykonać z konta w innym banku, przy czym może to być jedynie Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Eurobank, mBank, Pekao SA, Santander. Dane w przelewie (imię i nazwisko, ew. drugię imię i adres) muszą zgadzać się idealnie z tymi, które wpiszesze we wniosku o konto MOBI;
 • kurier: jeśli wybierzesz tę opcję, to w w ciągu 2-3 dni roboczych skontaktuje się z Tobą kurier, który przywiezie umowę do podpisu i kartę do konta, jeśli ją zamówisz;
 • placówka banku: jeśli zdecydujesz się na dopełnienie formalności w placówce banku, to pamiętaj, aby uprzedzić doradcę, że chodzi jedynie o dopełnienie formalności, a nie zakładanie konta od początku;

W kolejnych krokach po podpisaniu umowy i aktywacji konta:

 • nie później niż do 30.09.2023 wykonaj transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 1000 zł

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 120 zł premii w gotówce - zobacz jak możesz zdobyć jeszcze więcej.

 

A może 250 zł premii za BLIK i oszczędzanie?

Za spełnienie warunków opisanych w poprzednim akapicie możesz zgarnąć 120 zł w gotówce. Kwota premii może wzrosnąć do 250 zł - zobacz co należy zrobić:

 • spełnij warunki konieczne do otrzymania premii 120 zł (poprzedni akapit);

oraz do 30.09.2023:

 • wykonaj min. 3 transakcje BLIKiem na dowolne kwoty w sklepach internetowych
 • w każdym z trzech dowolnych miesięcy otrzymaj wpływy na konto w kwocie min. 1000 zł
 • załóż min. jeden Cel Oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym i do 30.09.2023 posiadaj cel oszczędnościowy z saldem min. 300 zł

Wypłata premii (120 lub 250 zł) ma nastąpić do 16.10.2023. Do czasu wypłaty posiadaj konto uruchomione w promocji (nie zmieniaj konta na wspólne) wraz z kartą płatnoczą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Nie wycofuj również wyrażonych zgód marketingowych. Dodatkowe inf. w regulaminie ing.pl/250-za-direct-komfort-kwiecien2023 oraz na stronie promocji.

 

Z kontem ING otrzymujesz

Moje ING: Nowy system bankowości internetowej i mobilnej, który zmieni obraz Twoich finansów. Moje zmienia wszystko.

Aplikacja Moje ING mobile: nowa aplikacja, dzięki której w swoim telefonie masz dostęp do wszystkich funkcji systemu bankowości internetowej Moje ING.

Trener Finansowy w aplikacji Moje ING: szukasz lepszego planu dla swoich pieniędzy? Skorzystaj z Trenera Finansowego, który wskaże Ci plan dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Otwarte konto oszczędnościowe: teraz 8% w skali roku w ofercie Bonus na start przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta do kwoty poniżej 400 000 zł!

Karta do konta: Karta Visa zbliżeniowa, którą możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internecie, albo wypłacać gotówkę.

BLIK: płać i wypłacaj swoim telefonem za pomocą kodów BLIK. Aktywuj BLIK w aplikacji ING BankMobile.

Smart Saver: ze swoim kontem możesz automatycznie oszczędzać: bez wysiłku, przy okazji, na atrakcyjny procent!

Zniżki na ubezpieczenia: ubezpiecz się przez internet: 10% zniżki na OC, AC, NNW i Assistance w Liberty Ubezpieczenia w bankowości internetowej.

Cele oszczędnościowe, o których wspomnieliśmy powyżej, to bezpłatna usługa ING Banku Śląskiego, która polega na automatycznym oszczędzaniu - środki z Twego konta osobistego w ING będą przelewane na konto oszczędnościowe (w określonej kwocie i terminie). 

 

Profi Zaufany

Z kontem Direct (innymi kontami ING również), możesz załatwiać sprawy urzędowe bez konieczności wychodzenia z domu.

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, z którym zyskujesz dostęp do serwisów polskiej e-administracji.

Potwierdzasz swoją tożsamość poprzez logowanie do serwisu internetowego ING i możesz załatwiać sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, na przykład:

 • wysłać pismo ogólne do urzędu
 • składać i sprawdzać dokumenty rozliczeniowe w ZUS i US
 • złożyć wniosek o nowy dowód osobisty lub zgłosić jego utratę
 • sprawdzić swoje punkty karne
 • zameldować i wymeldować przez internet

oraz dziesiątki innych spraw.

 

Konto Direct - opłaty

Konto Direct uruchamiane w ING Banku Śląskim i związane z tym opłaty lub ich brak:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta bez dodatkowych warunków;
 • 0 zł za standardowe przelewy Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę do konta jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz operacje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł (7 zł jeśli nie). Uwaga! W ING okres rozliczeniowy rozpoczyna się 29. dnia miesiąca, a kończy 28. kolejnego miesiąca;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash; inne bankomaty - 0 zł za pierwszą wypłatę, 5 zł za drugą i każdą kolejną;

 

 

 

ING Bank Śląski Konto Direct z premią (skrót)

 • promocja na nowe środki, ING Bank Śląski bada saldo na dzień 2022-01-01
 • oferta do dnia 2023-06-29
 • kwota od: PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • ING Bank Śląski Konto Direct z premią i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż ING Bank Śląski pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie ING Bank Śląski, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat ING Bank Śląski, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

ING Bank Śląski Konto MOBI z premią

Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 250 PLN
Promocja do dnia2023-06-29
Otwórz konto naKonto MOBI z premią ING Bank Śląski
Ekstra bonusdo 250 zł premii

Promocja ING Bank Śląski Konto MOBI z premią: to jedynie skrócony opis promocji ING Bank Śląski Konto MOBI z premią, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto MOBI z premią, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Do 250 zł premii za konto MOBI ING - konto Mobi, to konto dla osób do 26 roku życia (konto dla Młodych, konto Student), które teraz można założyć w szybki i wygodny sposób za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta w innym banku, a w promocji Do 250 zł za otwarcie konta Mobi, możliwość zgarnięcia ekstra bonusu - oferta z premią dla osób, które od 01.01.2022 r. nie posiadały, ani nie współposiadać konta lub innego produktu w ING Banku Śląskim, poznaj szczegóły promocji.

 

Dla kogo promocja ING?

Konto MOBI ING (również poza opisywaną promocją) dedykowane jest dla fizycznych, które w dniu otwarcie konta nie ukończyły 26 lat.

Aby skorzystać z oferty z premią należy być nowym klientem banku, który zgodnie z regulaminem zdefiniowany jest następująco:

 • od 1 stycznia 2022 r. do 30 marca 2023 r. – nie możesz mieć (ani być współposiadaczem lub pełnomocnikiem) konta w naszym banku. Nie możesz też mieć (ani być pełnomocnikiem) żadnego innego produktu (np. karty, pożyczki). Musisz być naszym nowym klientem.

Gdzie bank, to oczywiście ING Bank Śląski. Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku ING (np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów.

 

Do 250 zł za otwarcie konta Mobi

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz zgarnąć premię od ING, to:

 • do 29.06.2023 r. otwórz indywidualne konto MOBI w ING Banku Śląskim wraz z kartą;
 • składając wniosek wyraź zgodę na przetwarzanie danych marketingowych i do 29.06.2023 zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe wraz z dostępem do bankowości internetowej (o ile już nie posiadasz);

W kolejnych krokach po podpisaniu umowy i aktywacji konta:

 • nie później niż do 31.08.2023 wykonaj minimum 10 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolne kwoty

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 120 zł premii w gotówce.

👉Jeżeli zamiast 120 zechcesz zdobyć 250 zł, nie później niż do 31.08.2023:

 • spełnij warunki konieczne do uzyskania premii podstawowej (poprzedni akapit) oraz
 • załóż Smart Saver czyli usługę umożliwiającą automatyczne oszczędzanie oraz na dzień 31.08.2023 r. zapewnij saldo co najmniej 30 zł
 • płatności BLIK: wykonaj min. 3 płatności BLIKiem w sklepach internetowych na dowolne kwoty;

A jeśli nie wiesz co to jest BLIK, to odsyłamy na podlinkowaną stronę, dodatkowe inf. na stronie promocji ING, na którą odsyłamy.

Wypłata premii (odpowiednio 120 albo 250 zł) nastąpi do 15.09.2023 - do tego czasu należy posiadać Konto Mobi otwarte w promocji wraz z wydaną do niego kartą płatniczą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (na to konto nastąpi wypłata premii). Nie należy również wycofywać wyrażonych zgód marketingowych oraz zmieniać konta indywidualnego na konto wspólne.

Więcej w regulaminie na ing.pl/250-za-mobi-kwiecien-2023 oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

7% dla oszczędności

Poza premią 250 zł na start otwierając Konto Mobi w ING Banku Śląskim możesz korzystnie ulokować środki:

 • 7% do kwoty poniżej 400 000 zł na 3 miesiące

 

Konto MOBI jak uruchomić?

Uwaga! W promocji z premią biorą tylko wnioski zlożone przez Internet

Złóż wniosek o konto MOBI z kartą wydawaną do konta wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym, na które wpłynie premia.

Konto otworzysz na jeden ze sposobów:

 • przelew weryfikacyjny: przelew taki należy wykonać z konta w innym banku, przy czym może to być jedynie Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Eurobank, mBank, Pekao SA, Santander. Dane w przelewie (imię i nazwisko, ew. drugię imię i adres) muszą zgadzać się idealnie z tymi, które wpiszesze we wniosku o konto MOBI.
 • kurier: jeśli wybierzesz tę opcję, to w w ciągu 2-3 dni roboczych skontaktuje się z Tobą kurier, który przywiezie umowę do podpisu i kartę do konta, jeśli ją zamówisz.
 • placówka banku: jeśli zdecydujesz się na dopełnienie formalności w placówce banku, to pamiętaj, aby uprzedzić doradcę, że chodzi jedynie o dopełnienie formalności, a nie zakładanie konta od początku

Aktywuj dostęp do bankowości internetowej. Dane do logowania znajdziesz na umowie.

Aktywuj kartę i nadaj jej PIN, możesz to zrobić w bankowości internetowej Moje ING.

 

Z kontem ING otrzymujesz

Moje ING: Nowy system bankowości internetowej i mobilnej, który zmieni obraz Twoich finansów. Moje zmienia wszystko.

Aplikacja Moje ING mobile: nowa aplikacja, dzięki której w swoim telefonie masz dostęp do wszystkich funkcji systemu bankowości internetowej Moje ING.

Trener Finansowy w aplikacji Moje ING: szukasz lepszego planu dla swoich pieniędzy? Skorzystaj z Trenera Finansowego, który wskaże Ci plan dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Otwarte konto oszczędnościowe: teraz 8% w skali roku na 3 miesiące od dnia otwarcia konta!

Karta do konta: Karta Visa zbliżeniowa, którą możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internecie, albo wypłacać gotówkę.

BLIK: płać i wypłacaj swoim telefonem za pomocą kodów BLIK. Aktywuj BLIK w aplikacji ING BankMobile.

Smart Saver: ze swoim kontem możesz automatycznie oszczędzać: bez wysiłku, przy okazji, na atrakcyjny procent!

Zniżki na ubezpieczenia: ubezpiecz się przez internet: 10% zniżki na OC, AC, NNW i Assistance w Liberty Ubezpieczenia w bankowości internetowej.

 

Profi Zaufany

Z kontem Direct (innymi kontami ING również), możesz załatwiać sprawy urzędowe bez konieczności wychodzenia z domu.

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, z którym zyskujesz dostęp do serwisów polskiej e-administracji.

Potwierdzasz swoją tożsamość poprzez logowanie do serwisu internetowego ING i możesz załatwiać sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, na przykład:

 • wysłać pismo ogólne do urzędu
 • składać i sprawdzać dokumenty rozliczeniowe w ZUS i US
 • złożyć wniosek o nowy dowód osobisty lub zgłosić jego utratę
 • sprawdzić swoje punkty karne
 • zameldować i wymeldować przez internet

oraz dziesiątki innych spraw.

 

Konto MOBI - opłaty

Konto MOBI uruchamiane w ING Banku Śląskim i związane z tym opłaty lub ich brak:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta bez dodatkowych warunków;
 • 0 zł za standardowe przelewy Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę do konta bez dodatkowych warunków;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash; inne bankomaty - 0 zł za pierwszą wypłatę, 5 zł za drugą i każdą kolejną;

 

 

 

ING Bank Śląski Konto MOBI z premią (skrót)

 • promocja na nowe środki, ING Bank Śląski bada saldo na dzień 2022-01-01
 • oferta do dnia 2023-06-29
 • kwota od: PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • ING Bank Śląski Konto MOBI z premią i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż ING Bank Śląski pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie ING Bank Śląski, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat ING Bank Śląski, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

ING Bank Śląski Konto Oszczędnościowe dla Dziecka

Konto oszczędnościowe dla Dziecka ING Bank Śląski to dla dzieci w wieku 0 - 18 lat

Zabezpiecz przyszłość swojego dziecka – załóż mu Otwarte Konto Oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem i naucz je oszczędzania na własne marzenia.

Wpłata i wypłata na konto w dowolnym momencie, wypłaty bez utraty odsetek, dostęp przez Internet i w oddziałach ING

Do swoich oszczędności masz również dostęp zawsze i wszędzie dzięki aplikacji mobilnej na telefon i tablet. Możesz sprawdzić stan konta, w jednej chwili zrobić darmowy przelew z konta oszczędnościowego na swoje konto osobiste w ING

Bonus na start, zyskaj 2,5% przez 4 miesiące od dnia otwarcia tego konta, po upływie 4 miesięcy obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe.

Pozostałe parametry konta oszczędnościowego w ING Bank Śląski:

 • 0 zł za otwarcie konta
 • możesz zasilać konto swojego dziecka kiedy tylko chcesz, a pieniądze Twojego dziecka pracują na jego przyszłość już od pierwszej złotówki
 • bezpłatne przelewy przez Internet pomiędzy kontem oszczędnościowym a kontem osobistym w ING
 • poza PLN, możliwość prowadzenia konta także w EUR, USD i GBP

Twoje dziecko już od 13 roku życia może samo zarządzać pieniędzmi przez internet i telefon. Może też wpłacać i wypłacać pieniądze przy użyciu kodów BLIK z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju.

Jeżeli jesteś nowym klientem ING Banku Śląskiego, to skorzystaj z promocji, otwórz konto DIRECT z premią 100 zł za otwarcie konta, dodatkowo możesz zyskać 1000 zł w programie poleceń - w ten sposób zwiększysz zysk z konta oszczędnościowego:

 

ING Bank Śląski Konto Oszczędnościowe dla Dziecka (skrót)

 • konto oszczędnościowe tylko dla nowych klientów ING Bank Śląski
 • oferta do dnia 2020-03-05
 • oprocentowanie 2,5%
 • kwota od: 1 PLN
 • kwota do: 100 000 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • ING Bank Śląski Konto Oszczędnościowe dla Dziecka i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż ING Bank Śląski pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie ING Bank Śląski, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat ING Bank Śląski, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

ING Bank Śląski Konto Direct dla firm

ING Bank Śląski Konto Direct dla Firmy oferuje aplikację mobilną na tablet i smartfon, 0 zł dla aktywnych za przelewy internetowe w PLN w kraju, a także dostęp do doradców w ponad 400 oddziałach w Polsce.

Możliwość otwarcia Konta Direct z Otwartym Kontem Oszczędnościowym

Konto Direct dla Firmy przeznaczone jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub w formie spółek cywilnych, jawnych, partnerskich korzystających z uproszczonych zasad księgowości oraz wspólnot mieszkaniowych. Bankowość internetowa Moje ING i aplikacja mobilna Moje ING mobile dostępne są tylko dla jednoosobowych działalności gospodarczych.

 

Konto Direct dla Firmy

Prosty sposób na zarządzanie finansami firmy przez internet i telefon. Jasne zasady korzystania z konta, bez względu na to, jak długo prowadzisz swój biznes.

 • 0 zł za prowadzenie konta i krajowe przelewy przez internet w PLN dla aktywnych i za kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego.

Po spełnieniu warunków, o których mowa poniżej.

 

Dlaczego konto ING?

Zobacz dlaczego warto uruchomić konto firmowe ING:

 • masz porządek w finansach, pieniądze prywatne i firmowe trzymasz osobno, widzisz odrębną historię firmowych transakcji.
 • łatwo rozliczasz wpływy i wydatki swojej firmy. Dzięki integracji z księgowością kontrolujesz terminy płatności faktur.
 • masz dostęp do finansowania, z kontem firmowym budujesz wiarygodność finansową Twojej firmy. Dzięki temu możesz łatwiej uzyskać dodatkowe pieniądze na rozwój działalności.

 

Narzędzia dla firm od ING

Z kontem firmowym ING masz przejrzysty obraz firmowych finansów i narzędzia, by swobodnie nimi zarządzać – z dowolnego miejsca:

 • bankowość internetowa: masz przejrzysty obraz firmowych finansów i narzędzia, by swobodnie nimi zarządzać – z dowolnego miejsca,
 • karta do konta i nowoczesne płatności: możesz płacić kartą do konta lub telefonem, tak jak Ci wygodnie. Dzięki kartom przedpłaconym masz kontrolę nad wydatkami pracowników,
 • szybkie płatności faktur: robisz zdjęcie faktury w aplikacji mobilnej, Moje ING automatycznie odczytuje z niej wszystkie potrzebne dane i przygotowuje przelew, który musisz tylko potwierdzić,
 • aplikacja mobilna Moje ING: bankowość internetowa, która wykorzystuje dodatkowe możliwości Twojego telefonu. Wygodne logowanie i powiadomienia o zmianach na koncie,
 • terminale płatnicze: dzięki przenośnym terminalom płatniczym ING możesz przyjmować płatności kartą i telefonem, wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci, i inne.

 

Aktywni nie płacą za konto - jasne zasady

Jesteś aktywny, jeśli opłacasz z konta ZUS lub US albo wpływa na nie przynajmniej 2 tys. zł miesięcznie:

 • 0 zł za prowadzenie konta dla aktywnych za wyjątkiem wpłat i wypłat gotówki w oddziale banku

 • 0 zł za przelewy dla aktywnych dotyczy przelewów internetowych w PLN w kraju, za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR, Blue Cash i SORBNET - Opłata za krajowy przelew internetowy w PLN wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 0,90 zł.

 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki dotyczy wpłatomatów i bankomatów ING Banku Śląskiego oraz bankomatów sieci Planet Cash w kraju

 • 0 zł za kartę do konta wystarczy, że zapłacisz nią 300 zł miesięcznie - miesięczna opłata za kartę w wysokości 7 zł jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł. Opłata pobierana jest ostatniego dnia kolejnego miesiąca.

 

ING Bank Śląski Konto Direct dla firm (skrót)

 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • ING Bank Śląski Konto Direct dla firm i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż ING Bank Śląski pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie ING Bank Śląski, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat ING Bank Śląski, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Uwaga! Oprocentowanie może ulec zmianie, dlatego przed skorzystaniem z wybranej oferty depozytowej warto zajrzeć do tabeli oprocentowania ING Bank Śląski. Dlaczego powinniśmy to zrobić?

Tabela oprocentowania ING Bank Śląski zawiera aktualne i obowiązujące oprocentowanie lokat (oraz rachunków oszczędnościowych, rachunków osobistych i innych produktów ING Bank Śląski). Uruchomienie lub odnownienie lokaty będzie miało miejsce na warunkach określonych w aktualnej tabeli oprocentowania ING Bank Śląski, tabela ta dostępna jest na stronie www banku.

 

Co jeszcze w ING Bank Śląski

Produkty depozytowe ING Bank Śląski:

 • konta ING Bank Śląski - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe ING Bank Śląski (4 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie ING Bank Śląski - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe ING Bank Śląski, połączenie dwu powyższych zestawień (8 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Promocje i oferty ING Bank Śląski:

 • promocje ING Bank Śląski - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę ING Bank Śląski, na stronę promocji lub wniosku (4 promocji)
 • oferty ING Bank Śląski - wszystkie oferty ING Bank Śląski, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (8 ofert)

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".