Konta osobiste i konta oszczędnościowe Citi Handlowy oprocentowanie, opinie, opłaty - zestawienie, w którym znajdziesz 🥇najlepsze konta Citi Handlowy za luty 2024. Wszystkie konta osobiste i konta oszczędnościowe Citi Handlowy objęte są ✅gwarancją BFG oraz ✅pod nadzorem KNF, o ile nie napisano inaczej.

A jeśli chcesz wiedzieć ile zarobisz na koncie oszczędnościowym Citi Handlowy, przejdź na koniec strony, znajdziesz tam kalkulator zysków z lokat.

 

Konta Citi Handlowy

Poniżej prezentujemy wybrane konta osobiste i konta oszczędnościowe Citi Handlowy dostępne na LokataKonto.pl. Niejednokrotnie są to również oferty promocyjne.

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych Citi Handlowy - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Oprocentowanie

6,5%

Okres

6 mies.

Kwota

20 000 - 2 000 000 PLN

Citi Handlowy Konto CitiGold
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Oprocentowanie

6,5%


promocja do 2024-02-27; Citi Handlowy Konto CitiGold
Okres

6 mies.

Kwota

20 000 - 200 000 PLN

Citi Handlowy Citi Konto z premią
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Typ konta

ROR

promocja do 2024-01-09; Citi Handlowy Citi Konto z premią
Konto dla

klienci ind.

Z kontem

💰350 zł

Przed opisem szczegółowym skrót do innych ofert Citi Handlowy:

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

 

4.17 (6 opinii o Konta Citi Handlowy)

Konta Citi Handlowy opinie o

Konto Citigold z premią do 3000 zł w gotówce albo Citigold Private Client z premią do 12 000 zł w gotówce. [2021-10-03]

Najgorsze konto jakie do tej pory miałem. Bank ukrywa transakcje kartą . Brak mozliwości kontrolowania wydatków kartą i historii transakcji na koncie oraz opłat i prowizji.Stanowczo odradzam ten Bank Citi Handlowy. [2021-01-29]

Sprawdź konta Citi z premią:
- do 💲2000 zł premii w gotówce za konto Citigold;
- do 💲10 000 zł w gotówce za Citigold Private Client; [2021-01-08]

CitiKonto Finansowa Rewolucja - to już trzecia edycja promocji - ponownie do zdobycia do 150 zł w gotówce, a dodatkowo 10 kodów InPost na wysyłkę każdego rodzaju paczki, polecamy. [2020-12-06]

CitiKonto Finansowa Rewolucja w drugiej odsłonie promocji - ponownie do zdobycia do 150 zł w gotówce [2020-10-27]

Tragedia nie działa prawidłowo proces otwarcia konta, jest to tragiczne do przejścia. Praktycznie szkoda czasu, wniosek jak wniosek, ale w dobie pandemii, ta opcja jest tragiczna. Nie udaje się przejść potwierdzenia tożsamości potencjonalnego klienta, błąd za błędem, niby fotka dowodu jest ok,ale nie dochodzi się do weryfikacji przez system. Koniec i basta. Polecam ten sposób w BNPP, proces jest minutowy, prosty,szybki bardzo intuincyjny i konto aktywne właściwie w kilka minut.POLECAM. [2020-09-12]


W promocji przewidziano wideoweryfikację, ale gdy ta się nie powiedzie to awaryjnym sposobem może być kurier. Konsultant Citi powinien zadzwonić, zweryfikować dane i umówić wizytę kuriera. [2020-09-12]

Polecamy konto Citi z ekstra premią do 150 zł w promocji CitiKonto Finansowa Rewolucja [2020-09-01]

Konta Citi Bank - zapraszamy do zestawienia, które jednocześnie chcielibyśmy polecić, prosimy również o pozostawienie opinii na temat prezentowanych kont. [2018-01-03]

Dodaj opinię

Konta Citi Handlowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konta Citi Handlowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client

Oprocentowanie6,5%
Kwotaod 20 000 do 2 000 000 PLN
WniosekKonto CitiGold Private Client
Okres6 mies.
Nowe środki2021-12-31
Ekstra⚡6,5% PLN

Promocja Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto CitiGold Private Client, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto Citigold Private Client w Citi Handlowy w promocji 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Konto z Lokatą 6,5% - Edycja II - oprocentowanie 6,5% na lokacie PLN. Zobacz też Citigold.

 

Dla kogo promocja?

Z oferty Citibanku 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Konto z Lokatą 6,5% - Edycja II mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • po 31.12.2021 nie posiadały (ani współposiadały) konta osobistego / konta oszczędnościowego w Citibanku;
 • pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy, w tym członkowie zarządu banku i osoby zaangażowane w przygotowanie oferty;
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydent;
 • obywatele USA;

oraz osoby, które w okresie obowiązywania oferty złożą dyspozycję zamknięcia lub zmiany konta na inne, w ramach oferty istnieje limit 500 wniosków, w tym uczestników którzy jako pierwsi otworzą Konto Osobiste typu Citigold oraz uczestników którzy jako pierwsi otworzą Konto Osobiste typu Citigold Private Client  - przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź zasady promocji Citigold.

 

Warunki

Z oferty 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Konto z Lokatą 6,5% - Edycja II mogą skorzystać osoby, które:

 • w okresie obowiązywania promocji zawrą umowę o konto Citigold Private Client
 • w terminie 10 dni od otwacia konta podpiszą regulamin promocji
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, uzyskają na rachunkach oferowanych przez Citibank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 4 200 000 PLN dla Konta Citigold Private Client.

Osoby, które spełnią powyższe warunki mogą otrzymać nagrodę, o której mowa w kolejnym akapicie. Oferta obowiązuje od 24 stycznia 2024 roku do 27 lutego 2024 roku, albo do wcześniejszego wyczerpania limitu 500 wniosków w promocji.

 

Lokata 6,5% PLN

Uczestnicy promocji mogą otrzymać, którą jest wysokie oprocentowanie 6,5% na lokacie:

Lokata Powitalna

 • i. oprocentowanie lokaty – 6,5% w skali roku,
 • ii. okres trwania lokaty - 6 miesięcy,
 • iii. maksymalna kwota lokaty - 2 000 000 PLN
 • iv. minimalna kwota lokaty - 20 000 PLN
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

Lokata Dodatkowa:

 • i. oprocentowanie lokaty 6% w skali roku,
 • ii. okres trwania lokaty 3 miesiące,
 • iii. minimalna kwota lokaty 20 000 PLN,
 • iv. maksymalna kwota lokaty 2 200 000 PLN,

👉Uwaga, lokatę można otworzyć do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otwarto konto.

 

Uwaga! Kiedy nie otrzymasz nagrody?

Wspomnieliśmy już o tym powyżej, ale warto podkreślić raz jeszcze kiedy nie otrzymasz nagrody:

 • Nagrody zostaną przekazane wyłącznie w przypadku, gdy w dniu ich przekazania Konto nie zostało zamknięte lub Umowa Depozytowa nie znajduje się w okresie wypowiedzenia.
 • Złożenie przez Klienta dyspozycji zmiany typu Konta lub dyspozycji zamknięcia Konta do momentu wypłaty Nagród oznacza rezygnację z udziału w Ofercie.

A mówiąc prostszym językiem, do czasu otrzymania premii nie należy wypowiadać umowy o konto Citigold / Citigold Private Client ani zmieniać typu konta na inny.

 

Czym jest saldo?

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank, których Uczestnik jest głównym posiadaczem

Przy wyliczaniu salda nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków dla klientów firmowych należących do Uczestnika

Gdzie Bank to oczywiście Citi Handlowy, dodatkowe informacje w regulaminie citibank.pl/files/documents/accounts/citigold-konto-z-lokata-65-edycja-II.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

 

 

Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2021-12-31
 • oferta do dnia 2024-02-27
 • oprocentowanie 6,5%
 • kwota od: 20 000 PLN
 • kwota do: 2 000 000 PLN
 • Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Konto CitiGold

Oprocentowanie6,5%
Kwotaod 20 000 do 200 000 PLN
WniosekKonto CitiGold
Okres6 mies.
Nowe środki2021-12-31
Ekstra⚡6,5% PLN

Promocja Citi Handlowy Konto CitiGold: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Konto CitiGold, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto CitiGold, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto Citigold w Citi Handlowy w promocji 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Konto z Lokatą 6,5% - Edycja II oprocentowaniem 6,5% na lokacie PLN. Sprawdź też Citigold Private Client z oprocentowaniem 6,5% do 3 000 000.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibanku 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Konto z Lokatą 6,5% - Edycja II mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • po 31.12.2021 nie posiadały (ani współposiadały) konta osobistego / konta oszczędnościowego w Citibanku
 • pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy, w tym członkowie zarządu banku i osoby zaangażowane w przygotowanie oferty
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydent
 • obywatele USA

oraz osoby, które w okresie obowiązywania oferty złożą dyspozycję zamknięcia lub zmiany konta na inne. Oferta obowiązuje od 15 grudnia 2023 roku do 23 stycznia 2024 roku albo do wcześniejszego wyczerpania limitu 500 wniosków.

 

Warunki

Z oferty 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Konto z Lokatą 6,5% - Edycja II mogą skorzystać osoby, które:

 • w okresie obowiązywania promocji zawrą umowę o konto Citigold Private Client
 • w terminie 10 dni od otwacia konta podpiszą regulamin promocji
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, uzyskają na rachunkach oferowanych przez Citibank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 000 PLN dla Konta Citigold.

Osoby, które spełnią powyższe warunki mogą otrzymać nagrodę, o której mowa w kolejnym akapicie.

 

Lokata 6,5%

Uczestnicy promocji mogą otrzymać nagrodę dodatkową, którą jest wysokie oprocentowanie 6,5% na lokacie:

Lokata Powitalna

 • i. oprocentowanie lokaty – 6,5% w skali roku,
 • ii. okres trwania lokaty - 6 miesięcy,
 • iii. maksymalna kwota lokaty - 200 000 PLN,
 • iv. minimalna kwota lokaty - 20 000 PLN

Lokata Dodatkowa

 • oprocentowanie: ⚡6%
 • okres: 3 miesiące
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna 250 000 zł
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

👉Uwaga, lokatę można otworzyć do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otwarto konto.

 

Czym jest saldo?

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank, których Uczestnik jest głównym posiadaczem

Przy wyliczaniu salda nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków dla klientów firmowych należących do Uczestnika

Gdzie Bank to oczywiście Citi Handlowy, szczegółowe informacje w regulaminie citibank.pl/files/documents/accounts/citigold-konto-z-lokata-65-edycja-II.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

 

 

Citi Handlowy Konto CitiGold (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2021-12-31
 • oferta do dnia 2024-02-27
 • oprocentowanie 6,5%
 • kwota od: 20 000 PLN
 • kwota do: 200 000 PLN
 • Citi Handlowy Konto CitiGold i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Citi Konto z premią

Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 350 PLN
Promocja do dnia2024-01-09
Otwórz konto naCiti Konto z premią Citi Handlowy
Uwaga❗limit 4000 (wniosków / nagród)
Ekstra bonus💰350 zł

Promocja Citi Handlowy Citi Konto z premią: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Citi Konto z premią, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Citi Konto z premią, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Nawet 350 zł z CitiKontem a do tego bezwarunkowo darmowe konto i możliwość do 200 zł zwrotu, a także premia za kartę kredytową, uwaga limit 4000 wniosków.

CitiKonto - dla kogo?

Uczestnikiem promocji CitiKonto – Zyskaj do 350 zł z CitiKontem może być pełnoletnia osoba, która nie posiada oraz po 31.12.2021 nie posiadała konta osobistego lub konta oszczędnościowego w Citibanku handlowym jako posiadacz lub współposiadacz.

Posiadanie innych produktów jak kredyt, karta kredytowa czy konto firmowe nie wyklucza z uczestnictwa w promocji.

Nagrodą w promocji są bonusy pieniężne: 25 zł i 125zł oraz 4 bonusy po 50 zł co może dać w sumie nawet 350 zł.

Limit wniosków - uwaga, promocja przewidziana jest do 09.01.2024 r. albo wcześniejszego wyczerpania 4000 promocyjnych wniosków.

CitiKonto zasady promocji

Przejdź na stronę promocji i wypełnij prosty wniosek - należy to zrobić nie później niż do 9.01.2024, w ciągu 10 dni zaakceptuj regulamin promocji (możesz to zrobić już podczas zawierania umowy o konto).

Składając wniosek wyraź zgody na:

 • a. przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • b. telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Nagroda 25 zł - bądźmy w kontakcie

Nagroda 1 – bądźmy w kontakcie - spełnienie powyższych warunków to pierwszy bonus 25 zł - wypłata przewidziana jest do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu w którym otwarto konto, zobacz jak zdobywać kolejne nagrody.

Premia 125 zł za wpływ i aktywność

125 zł - aby zgarnąć drugą nagrodę (Nagroda 2 – premia za wpływ i aktywność) w każdym z dwóch miesięcy po po miesiącu, w którym otworzysz konto:

 • zapewnij wpływ na kwotę min. 2000 zł

Warunek ten możesz spełnić w prosty sposób przelewając środki z własnego konta w innym banku. Wypłata 125 zł premii przewidziana jest do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Premia 200 zł za aktywność

200 zł - ostatnia nagroda (Nagroda 3 – za aktywność) została rozbita na 4 bonusy po 50 zł każdy. Aby zgarnąć premię:

 • w każdym z 4 miesięcy następującym po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 100 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek otrzymasz 50 zł premii, a jeśli wykażesz się aktywnością przez 4 miesiące - 200 zł. Wpłata premii (Nagroda 3 – za aktywność) planowana jest na koniec kolejnego miesiąca, po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki.

Do otrzymania nagród nie można wypowiedzieć umowy o konto, nagrody można otrzymać tylko raz, więcej w regulaminie na:

 • citibank.pl/files/documents/accounts/CK_regulamin_Zyskaj_Do_350_zl_z_Citkontem.pdf

CitiKonto

CitiKonto to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za kartę wydaną do konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za pierwsze trzy przelewy Express Elixir w miesiącu kalendarzowym; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi
 • 0 zł za pierwsze 4 wypłaty z bankomatów innych niż Citibank (piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Aby założyć konto wypełnij wniosek na stronie promocji podając aktywny numer telefonu, na który otrzymasz SMS z linkiem i jednorazowym kodem. Z ich pomocą dokonasz wideoweryfikacji (biometria), na etapie wideoweryfikacji zrób zdjęcie dowodu osobistego oraz zdjęcie twarzy postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie telefonu. W ten sposób założysz konto zdalnie i bezpiecznie 😷, bez konieczności wizyty w placówce czy bez przyjazdu kuriera.

Podczas zakładania konta warto zwrócić uwagę, by nie włączać usług dodatkowych, np. CitiPhone która jest płatna a (w naszym przekonaniu) nie jest potrzebna do bankowania - wszystko zrobisz za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Citi.

 

 

 

Citi Handlowy Citi Konto z premią (skrót)

 • dzień odniesienia w promocji Citi Handlowy 2020-12-31
 • oferta do dnia 2024-01-09
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Citi Handlowy Citi Konto z premią i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Konto Oszczędnościowe

8,6% na koncie oszczędnościowym Citi do 100.000 zł, promocja do 31.01.2023. W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, która nie posiada ani nie posiadała (lub współposiadała) konta osobistego lub konta oszczędnściowego w Citibabanku po dniu 31.12.2020.

Posiadanie innych produktów: kredytów, lokat czy kart kredytowych nie wyklucza z udziału w promocji, co więcej – wyrobienie (lub posiadanie) uprawnia do uzyskania promocyjnego oprocentowania, o którym więcej poniżej. Z promocji wyłączeni są pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

 

Jak otrzymać 8,6%?

W okresie obowiązywania oferty, czyli do 31 stycznia 2022:

 • złóż wniosek o CitiKonto i zaakceptuj regulamin promocji
 • do 28.02.2023 załóż konto oszczędnościowe
 • w lutym, marcu, kwietniu i maju 2023 zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 2000 zł

Więcej w regulaminie na citibank.pl/files/documents/accounts/diy-ck-regulamin_w-nowy-rok-oszczedzaj-z-ck-04-01_23.pdf oraz na stronie oferty, na którą odsyłamy.

 

Citi Handlowy Konto Oszczędnościowe (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2020-12-31
 • oferta do dnia 2023-01-31
 • oprocentowanie 8,6%
 • kwota od: 0,01 PLN
 • kwota do: 100 000 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Citi Handlowy Konto Oszczędnościowe i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Lokata na powitanie

Lokata na powitanie Citibank Handlowy, to oferta z kontem Citigold z dodatkową premią do 2000 zł i oprocentowaniem nawet 4% do kwoty 300.000 zł

Promocja Citi lokata na powitanie dla osób które nie posiadały w Citibanku konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich współposiadaczy konta) i nie były pełnomocnikami do konta od dnia 1.01.2017 r. do dnia otwarcia konta w ramach oferty.

Oferta obowiązuje do 30.09.2018 r (lub do wyczerpania limitu 500 wniosków) w okresie jej obowiązywania:

złóż wniosek

 • o Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client
 • i podpisz Regulamin Oferty „Lokata na powitanie w Citigold oraz nagroda za lojalność"

wpłać środki

 • wpłać co najmniej 330 000 zł lub 450 000 zł w okresie do pierwszego miesiąca po otwarciu konta

otwórz promocyjną lokatę

 • jeśli wpłaciłeś(-aś) 330 000 zł, możesz w ciągu 2 m-cy otworzyć lokatę 3,5% na 3 m-ce do 200 000 zł, a jeśli wpłaciłeś 450 000 zł, możesz uruchomić lokatę 4,0% na 3 m-ce do 300 000 zł.

aby otrzymać 2000 zł premii

 • utrzymaj średniomiesięczne saldo min. 300 000 zł przez 6 m-cy po otwarciu konta i
 • zaloguj się przynajmniej raz do Citi Online

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk lub banner) i w regulaminie https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-oferty-lokata-na-powitanie-w-citigold.pdf

Dane do obliczeń dla konta Citigold:

są to przybliżone obliczenia, zweryfikuj je przed skorzystaniem z oferty:

 • kapitał = 300.000 zł
 • okres = pół roku = 182 dni
 • premia = 2.000 zł (netto)

Co ciekawe, podane kwoty są kwotami netto, które otrzymasz do ręki, gdyż bank:

 • ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną o wartości odpowiadającej kwocie należnego podatku dochodowego od łącznej wartości przyznanych nagród

Aby uzyskać 2380 zł odsetek (2000 zł bez podatku, bank płaci podatek) z odsetek należałoby zainwestować środki na lokacie z oprocentowaniem 2,5%:

 • 190.000 zł * 2,5% * 182 dni (- podatek) = (około) 2000 zł
 • złóż wniosek o konto Citi Gold z premią 2000 zł

 

Citi Handlowy Lokata na powitanie (skrót)

 • konto oszczędnościowe tylko dla nowych klientów Citi Handlowy
 • oprocentowanie 4,0%
 • kwota od: 300 000 PLN
 • kwota do: 300 000 PLN
 • Citi Handlowy Lokata na powitanie i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Konto Superoszczędnościowe

Konto Superoszczędnościowe Citibank Handlowy, to konto z którym możesz oszczędzać bez konieczności określania z góry czasu, na jaki deponujesz środki. Możesz sięgnąć po swoje pieniądze w każdej chwili bez utraty odsetek

Dodatkowo konto SuperOszczędnościowe w Citi ma wyższe oprocentowanie niż standardowe konto oszczędnościowe, na konto superoszczędnościowe Citi możesz wpłacać w każdej chwili, a Twoje pieniądze będą zarabiać w każdym miesiącu, w którym pozwolisz im pracować (1 miesiąc i 1 zł podajemy przykładowo)

Otwarcie i prowadzenie rachunku:

 • 0 zł za otwarcie Konta SuperOszczędnościowego
 • 0 zł za otwarcie dodatkowych rachunków w walucie obcej

Opłata za prowadzenie rachunków Konta SuperOszczędnościowego:

 • 0 zł w przypadku, gdy na Konto osobiste przelejesz swoje wynagrodzenie w wysokości min. 3000 zł.
 • 15 zł w pozostałych przypadkach

Dodatkowe informacje o koncie SuperOszczędnościowym:

 • środki na konto możesz wpłacać w dowolnym momencie
 • środki możesz wypłacić, kiedy chcesz, jednak oprocentowanie nie naliczy się za miesiąc, w którym dokonasz wypłaty, dodatkowo pierwsza wypłata gotówki, przelew wewnętrzny w każdej walucie i krajowy przelew zewnętrzny w PLN w miesiącu z Konta są bezpłatne - za kolejne pobierane są opłaty zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji Citi
 • oszczędzasz już od pierwszej złotówki, a odsetki są co miesiąc automatycznie dopisywane do kapitału
 • możesz oszczędzać w złotówkach lub w walucie obcej: EUR, USD, GBP

Oprocentowanie Konta SuperOszczędnościowego Citi Handlowy (dla PLN):

 • 1,5% do kwoty 20.000 zł - te wartości podajemy w naszym zestawieniu
 • 0,1% powyżej kwoty 20.000 zł

 

Citi Handlowy Konto Superoszczędnościowe (skrót)

 • oprocentowanie 1,5%
 • kwota od: 1 PLN
 • kwota do: 20 000 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Citi Handlowy Konto Superoszczędnościowe i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Konto Citi Priority +150 zł premii

Darmowe Citi Priority z premią do 150 zł oraz nawet 4% na wymianie walut, promocja do 30.05.2019.

Oferta dostępna nowych i obecnych klientów Citi, którzy od dnia 1.01.2017 r. nie posiadali żadnego produktu w Citibanku.

Polecamy również oferty kart kredytowych Citi - możesz połączyć promocje.

 

150 zł za zakupy - wymagania

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia, o których wspomnieliśmy powyżej, to aby skorzystać z promocji Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy należy:

 • wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy na stronie promocji (kliknij przycisk aby przejść)

Gdy zadzwoni konsultant Citibank:

 • należy zawnioskować o konto Citi Priority wraz z wydawaną do tego konta kartą płatniczą

Nie później niż do 30.05.2019 podpisz umowę o konto z kartą, pamiętaj też o wyrażeniu wymaganych zgód (cytujemy je dosłownie):

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • ii. telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank.

 

150 zł za zakupy - zasady

Zasady promocji są niezwykle proste, przez 5 kolejnych miesięcy po miesiącu, w którym otworzysz konto Citi Priority:

 • zapewnij wpływ: z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 2000 zł, dosłownie: będzie otrzymywał w danym miesiącu kalendarzowym na Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 PLN miesięcznie

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki otrzymasz 30 zł premii do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki. Promocja trwa 5 miesięcy, do zgarnięcia jest więc do 150 zł.

Oczywiście do momentu wypłaty premii nie zamykaj konta, karty, ani nie wypowiadaj umowy.

 

Wynagrodzenie

Czym wg Citi jest wynagrodzenie? Tego niestety nie wiemy, wiemy natomiast, że wynagrodzenie nie może być wpłatą z Twojego rachunku w Citi:

 • Wpłata, o której mowa w pkt 9 lit. a), nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych

A jeśli wykonasz przelew z innego banku? Wszystko wskazuje na to, że to wystarczy, szczegóły w regulaminie (pdf):

 • https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-oferty-do-150-zl-premia-walutowa-citi-priority.pdf

 

Citi konto za zero zł

Biorąc udział w niniejszej promocji aż do 06.2021 roku zapewniasz sobie skorzystanie z preferencyjnych warunków prowadzenia konta Citi Handlowy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir oraz za 3 pierwsze przelewy Express Elixir (w danym miesiącu)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

 

Do 4% za przewalutowanie

Jak zyskać zwrot do 4% prowizji pobranej za przelwalutowanie poleceń przelewu (cytujemy dosłownie):

 1. Otwórz rachunek płatniczy Konto Internetowe Citi Priority w ramach oferty „Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy” i spełnij warunki opisane w regulaminie oraz poniżej.
 2. Złóż przynajmniej jedno zlecenie płatnicze w formie przelewu z rachunku w innej walucie niż waluta rachunku.
 3. Przez 12 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto rachunek płatniczy, możesz otrzymać premię w wysokości odpowiadającej marży pobranej przez Bank przy przewalutowaniu w wysokości 0,8% dla franków szwajcarskich (CHF) w dniach roboczych albo 3% w dniach weekendowych i świątecznych lub 4% wartości transakcji wymiany walut dla pozostałych walut.
 4. Maksymalna miesięczna kwota poleceń przelewu od których zostanie naliczona premia to 20 000 zł.
 5. Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie przekazana w PLN na rachunek płatniczy Konto Internetowe Citi Priority, nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym dokonano transakcji.

Dodatkowe inf., w tym regulamin, na stronie promocji, kliknij przycisk aby przejść.

 

Połącz z kartą

Promocję Citi Priority można połączyć z wybraną ofertą karty kredytowej Citi - ważne, aby wniosek o konto złożyć jako pierwszy, a dopiero w kolejnym etapie zawnioskować o kartę. W szczególności polecamy:

i inne, zapraszamy na stronę karty kredytowe Citi.

 

Citi Handlowy Konto Citi Priority +150 zł premii (skrót)

 • oferta do dnia 2019-05-30
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Citi Handlowy Konto Citi Priority +150 zł premii i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Konto Citi + voucher 300 zł i rabat 20% Duka

Citbank konto Citi Priority i możliwość zdobycia dwóch nagród:

 • voucher 300 zł do sklepów Duka
 • rabat 20% do sklepów Duka

Promocja do 30.06.2018, ale istnieje limit 1000 wniosków - warto się pospieszyć.

 

300 zł na zakupy - wykluczenia

Z promocji może osoba, która nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego oraz rachunku oszczędnościowego w Citibanku na dzień 01.01.2017 r. i później.

Wykluczeni są także współposiadacze i pełnomocnicy posiadający ww konta.

Z oferty mogą skorzystać osoby posiadające na przykład kartę kredytową Citi, kredyt Citi bądź pożyczkę Citi choć z reguły dwie ostatnie pozycje wiążą się z posiadaniem konta w banku.

 

300 zł na zakupy w DUKA z kontem Citi Priority - zasady

Aby skorzystać z oferty w okresie promocji:

 • przejdź na stronę
 • nie później niż do 31.07.2018 zawrzyj umowę z bankiem

Nie później niż do końca miesiąca, po miesiącu w którym podpiszesz umowę zaloguj się do serwisu internetowego Citi i wykonaj min. 2 transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł, a przez kolejne 2 miesiące spełnij jeden z warunków:

 • zgromadź i utrzymaj na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych)

lub

 • zapewnij na konto wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca musisz posiadać w banku aktywny jeden z produktów kredytowych (może to być również jedna z kart kredytowych Citi)

Po spełnieniu ww otrzymasz:

 • voucher 300 zł do wykorzystania w sklepach Duka (ważny do 31.12.2018)
 • 20% rabatu na produkty marki Duka (ważny do 31.08.2018, dotyczy produktów nieprzecenionych)

 

Citi Handlowy Konto Citi + voucher 300 zł i rabat 20% Duka (skrót)

 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Citi Handlowy Konto Citi + voucher 300 zł i rabat 20% Duka i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Konto Citi Priority

Citi Priority to codzienne finanse za 0 zł oraz karta debetowa w programie punktowym z nagrodami Mastercard® Bezcenne® Chwile.

Citi Priority to również zniżki do 20% w ponad 150 restauracjach w Polsce oraz dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty z Livenation!

 

Citi Priority

0 zł - brak opłat za prowadzenie konta,

0 zł - brak opłat za kartę debetową.

0 zł - darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

Program Citi Specials - rabaty, nagrody, przedsprzedaże na koncerty.

Mastercard Bezcenne Chwile - Program punktowym z nagrodami.

Możliwość podłączenia karty debetowej do konta walutowego w USD, EUR, GBP, CHF.

 

Warunek bezpłatnego prowadzenia

Warunek bezpłatnego prowadzenia konta Citi Priority od Citi Handlowy:

UTRZYMUJ ŚREDNIE SALDO ŚRODKÓW W WYSOKOŚCI MIN. 30 000 ZŁ (NA KONCIE OSOBISTYM, OSZCZĘDNOŚCIOWYM, LOKACIE, INWESTYCJACH LUB UBEZPIECZENIACH), LUB ZASILAJ KONTO WYNAGRODZENIEM LUB SUMĄ WPŁYWÓW W WYSOKOŚCI MIN. 5 000 ZŁ MIESIĘCZNIE

Szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy:

 

Citi Handlowy Konto Citi Priority (skrót)

 • dzień odniesienia w promocji Citi Handlowy 2018-01-01
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Citi Handlowy Konto Citi Priority i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Uwaga! Oprocentowanie może ulec zmianie, dlatego przed skorzystaniem z wybranej oferty depozytowej warto zajrzeć do tabeli oprocentowania Citi Handlowy. Dlaczego powinniśmy to zrobić?

Tabela oprocentowania Citi Handlowy zawiera aktualne i obowiązujące oprocentowanie lokat (oraz rachunków oszczędnościowych, rachunków osobistych i innych produktów Citi Handlowy). Uruchomienie lub odnownienie lokaty będzie miało miejsce na warunkach określonych w aktualnej tabeli oprocentowania Citi Handlowy, tabela ta dostępna jest na stronie www banku.

 

Co jeszcze w Citi Handlowy

Produkty depozytowe Citi Handlowy:

 • konta Citi Handlowy - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe Citi Handlowy (3 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie Citi Handlowy - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe Citi Handlowy, połączenie dwu powyższych zestawień (18 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Produkty kredytowe Citi Handlowy:

Promocje i oferty Citi Handlowy:

 • promocje Citi Handlowy - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę Citi Handlowy, na stronę promocji lub wniosku (10 promocji)
 • oferty Citi Handlowy - wszystkie oferty Citi Handlowy, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (63 ofert)

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".