Promocje Citi Handlowy - zestawienie promocji lokat, kont, kart kredytowych, kredytów i pożyczek Citi Handlowy za wrzesień 2023 ze skróconym i pełnym opisem prezentowanego promocyjnego produktu oraz odnośnikiem lub bannerem / przyciskiem do wniosku - najnowsze promocje Citi Handlowy znajdziesz na początku strony.

Chcesz wiedzieć ile zarobisz na lokacie Citi Handlowy? - przejdź na koniec strony, znajdziesz tam kalkulator zysków z lokat.

 

Promocje Citi Handlowy

Poniżej prezentujemy wybrane, niejednokrotnie promocyjne produkty Citi Handlowy dostępne na LokataKonto.pl. Jeśli chcesz zapoznać się z ich szczegółowym opisem Citi Handlowy - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Citi Handlowy Karta kredytowa + 600 zł do LIDL
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres bezodsetkowy

56 dni

grace period, promocja do 2023-11-30 Citi Handlowy Karta kredytowa + 600 zł do LIDL
Ekstra bonus

voucher

🎫600 zł do LIDL
RRSO

24.09%

(karta kredytowa)
sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres bezodsetkowy

56 dni

grace period, promocja do 2024-02-29 Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa
Ekstra bonus

gotówka / zwrot na kartę

RRSO

20.75%

(karta kredytowa)
sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Citi Handlowy Zegarek Garmin z kartą Citi
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres bezodsetkowy

56 dni

grace period, promocja do 2023-12-31 Citi Handlowy Zegarek Garmin z kartą Citi
Ekstra bonus

gadżet

⌚Garmin Venu SQ
RRSO

24.09%

(karta kredytowa)
sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Oprocentowanie

6,5%

Okres

6 mies.

Kwota

4 200 000 - 4 200 000 PLN

Citi Handlowy Konto CitiGold
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Oprocentowanie

6,5%


promocja do 2023-10-05; Citi Handlowy Konto CitiGold
Okres

6 mies.

Kwota

450 000 - 500 000 PLN

Citi Handlowy Citi Konto z premią
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Typ konta

ROR

promocja do 2023-11-14; Citi Handlowy Citi Konto z premią
Konto dla

klienci ind.

Z kontem

💰500 zł

Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Kwota

od 1 000 do 150 000 PLN

RRSO

13.64%

sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Citi Handlowy Kredyt hipoteczny
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres

od 60 do 360 mies.

Kwota

do 3 000 000 PLN

do 80% wartości nieruchomości
RRSO

9.50%

sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
* z wniosku - brak danych o kwocie kredytu lub pożyczki albo kwota jest ustalana indywidualnie.

Przed opisem szczegółowym skrót do innych ofert Citi Handlowy:

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

 

Dodaj opinię

Promocje Citi Handlowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Promocje Citi Handlowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + 600 zł do LIDL

Okres spłatydo 56 dni
WniosekKarta kredytowa + 600 zł do LIDL
Dod. inf.🎫600 zł do LIDL
RRSO24.09% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Karta kredytowa + 600 zł do LIDL: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Karta kredytowa + 600 zł do LIDL, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Karta kredytowa + 600 zł do LIDL, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Promocja Citi & LIDL: voucher 600 zł do sieci sklepów LIDL od Citibank w zamian za wyrobienie karty Simplicity i spełnienie warunków promocji. Sprawdź promocję Tańsze zakupy z Kartą Kredytową Citibank i zgarnij bony do Lidla.

To kolejna odsłona promocji, w ramach które w prosty sposób możesz zgarnąć środki na karcie prezentowej LIDL od Citi, po spełnieniu niewygórowanych warunków promocji – wystarczy, że wykonasz operacje na łączną kwotę 1000 zł (masz na to aż 3 miesiące) i zalogujesz do systemu Citi.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibank Tańsze zakupy z Kartą Kredytową Citibank mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.07.2023. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Tańsze zakupy z Kartą Kredytową Citibank, w ramach której do zgarnięcia są bony do Lidla, obowiązuje do 30 listopada 2023 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku. Citi Handlowy akceptuje dokumenty wygenerowane z systemu bankowego (z potwierdzeniem wypłat wynagrodzenia/emerytury/renty) w formacie PDF dla banków PKO BP, Bank Pekao, mBank, Santander, ING, Millenium Bank, Alior Bank, Eurobank, Getin Bank, Crédit Agricole, BNP Paribas, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, Bank BPS. Tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego, a szczegółowe informacje nt pobierania wyciągów można znaleźć w serwisie danego banku. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji. Dokumenty możesz dołączyć na etapie składania wnisku, należy to jednak zrobić nie później niż w ciągu 10 dni roboczych.

Zawierając umowę z Citibankiem wyraź wymagane zgody marketingowe na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) i telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przy czym jeśli wyrazisz zgody, to nie dostaniesz jednego z bonów o wartości 50 zł.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aktywuj kartę za pomocą serwisu bankowości mobilnej Citi Mobile.

Używaj Siplicity podczas zakupów:

 • przez 6 kolejnych miesięcy, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie), wykonaj min. 5 płatności kartą Citi (kwoty dowolne).

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy (niekoniecznie w LIDL, choć możesz również i tam):

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

Uwaga! Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty.

 

Kiedy voucher LIDL?

Za każdy miesiąc (od pierwszego do piątego następującego po miesiącu zawarcia umowy), w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz 100 zł do Lidla - jeśli wykonasz płatności również w szóstym miesiącu otrzymasz dodatkowo bon do Lidla o wartości 50 zł.

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w bankowości internetowej Citi najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Karta prezentowa LIDL ma być ważna przez 4 miesięcy od daty wysłania i może zostać wykorzystana tylko w tym terminie. Karta podarunkowa LIDL może być wykorzystana wielokrotnie (może być wykorzystany w częściach). Aby móc zrealizować Kartę Prezentową Lidl w sieci sklepów Lidl, należy przed rozpoczęciem rozliczania transakcji poinformować kasjera w Sklepie Lidl, że posiada się Kartę Prezentową Lidl i że kartą tą chce się rozliczyć transakcję.

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-tansze-zakupy-z-kkc.pdf oraz na stronie promocji Citi, na którą odsyłamy.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 24,09% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł , całkowita kwota do zapłaty 10096,91 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 19,0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1096,91 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 952,91 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 841,41 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 07/09/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + 600 zł do LIDL (skrót)

 • okres spłaty do 56 dni
 • 🎫600 zł do LIDL
 • RSSO 24.09% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa

Okres spłatydo 56 dni
WniosekCiti BP Motokarta kredytowa
RRSO20.75% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Citi BP Motokarta kredytowa, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Citibank BP Motokarta czyli promocja Citi & BP: nawet do 720 zł premii w promocji Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta - Edycja X. W promocji Citi będzie przyznawał 20 zł bonus za każdy okres rozliczeniowy przez okres 30 lub 36 miesięcy, co daje zysk 600 lub nawet 720 zł. Zyskaj 20 zł miesięcznie, czyli tyle samo ile zyskałbyś, gdyby paliwo było nawet 37 gr tańsze.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibank Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta - Edycja X mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.01.2023. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta (Edycja X) od 23.08.2023 do 29.02.2024 r.i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Wypełnij formularz na stronie promocji i oczekuj na kontakt konsultanta Citi, który przedstawi Ci warunki promocji. Pamiętaj, że do uzyskania bonusu uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Do 720 zł premii mogą zgarnąć osoby, które w procesie ubiegania się o kartę Citi przekażą do Citibanku dokumenty potwierdzające dochody (patrz powyżej). Dokumenty te są wymagane, jeśli wnioskujemy o kartę z limitem wyższym niż 5000 zł, a powołując się regulamin promocji, do którego odnośnik można znaleźć poniżej:

 • a) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę przedstawił Dokument dochodowy otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 720 zł ,
 • b) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę nie przedstawił Dokumentu dochodowego otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 30 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 600 zł.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki promocji w każdym miesięcu rozliczeniowym po miesiącu zawarcia umowy o kartę

 • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 500 zł
 • min. 250 zł (z podanej powyżej kwoty 500 zł) należy wydać na stacjach BP Polska, oczywiście równie dobrze 500 zł możesz wydać na BP.

To wszystko! Warto też wiedzieć, że do promocji nie wchodzą transakcje, które:

 • będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • będą transakcjami zwróconymi.

BP to ogólnopolska sieć stacji paliw, skupionych w dużych i średnich miastach oraz przy najważniejszych trasach. Obecnie sieć liczy 560 stacji, które oferują wysokiej jakości paliwa (benzyny, oleje napędowe, ad blue oraz autogaz), napoje, przekąski, szeroki asortyment sklepowy, a także myjnie automatyczne i bezdotykowe w większości lokalizacji.

 

Kiedy nagrody?

Nagrodę 20 zł w każdym okresie rozliczeniowym Citi przyzna w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego.

Zwroty będą odbywać się na rachunek karty kredytowej więc:

 • środki te można wydać na inne zakupy albo
 • mogą służyć do spłaty limitu na karcie

Dodatkowe inf. w regulaminie citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-zdobadz-do-720-zl-z-karta-kredytowa-citibank_bp-motokarta-_-edycja-x.pdf oraz oczywiście na stronie promocji Citibank, na którą odsyłamy.

 

Dlaczego warto?

Bez opłat - bez opłaty miesięcznej za wydanie i obsługę karty głównej;

Nawet 720 zł do zyskania - płacąc co miesiąc na zakupy minimum 500 zł, w tym 250 zł na stacjach BP, otrzymasz w każdym cyklu rozliczeniowym 20 zł na swoją kartę. Łącznie możesz zyskać nawet 720 zł przez 3 lata;

Rabaty do 840 zł rocznie - z MotoKartą zyskujesz dostęp do Programu Citi Specials, a w nim korzystasz z rabatów do 50% u ponad 300 partnerów m.in. Link4, Booking i wiele innych – możesz korzystać z ponad 300 rabatów. Rocznie możesz zyskać rabaty nawet: 840zł. Dodatkowo, możesz zyskać nawet 240 zł w ciągu roku w ramach oferty specjalnej, w prezentowanej promocji.

Okres bezodsetkowy nawet 56 dni - możesz korzystać z wygodnego kredytu nie płacąc odsetek od transakcji bezgotówkowych aż do 56 dni.

 

Co jeszcze z kartą Citi?

Z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta zyskujesz nie tylko do 720 zł w ciągu 3 lat. Zobacz jeszcze więcej korzyści z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty (RRSO 20,75%) - bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków, bez ukrytych kosztów. Proste zasady – brak opłaty miesięcznej za kartę.
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach - dzięki powiadomieniom SMS, np. o transakcjach czy terminie spłaty karty, będziesz mieć stałą kontrolę nad swoimi wydatkami.
 • każdy zakup pow. 100 zł możesz rozłożyć na raty - szybki proces - tylko 3 kliknięcia w telefonie i gotowe. Zakupy ratalne bez decyzji kredytowej i bez kontaktu z doradcą.
 • Google Pay. Płać za co chcesz, kiedy chcesz - dodaj kartę kredytową do aplikacji Google Pay i płać wygodnie telefonem.
 • Apple Pay - Płać szybko tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem z użyciem Apple Pay
 • 10% rabatu w ponad 150 restauracjach w całym kraju - poznawaj nowe smaki w ramach programu Restauracyjnego w Programie Citi Specials.
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce - ekskluzywny dostęp do przedsprzedaży na koncerty Live Nation – kilkadziesiąt koncertów rocznie.
 • ponad 300 rabatów do 50% w Programie Citi Specials - 4% zwrotu na Booking.com, 15% Rabatu - Link4, do 50% rabatu – Stena Line, 10% rabatu - Hertz i wiele innych ofert.
 • dostęp do Programu PAYBACK - nie musisz już mieć oddzielnej karty PAYBACK, teraz zbierasz punkty w Programie płacąc Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta w sklepach partnerskich.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 20,75% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6000 zł , całkowita kwota do zapłaty 6635,27 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 19,0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 635,27 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 635,27 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 552,94 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 07/09/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa (skrót)

 • okres spłaty do 56 dni
 • RSSO 20.75% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Zegarek Garmin z kartą Citi

Okres spłatydo 56 dni
WniosekZegarek Garmin z kartą Citi
Dod. inf.⌚Garmin Venu SQ
RRSO24.09% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Zegarek Garmin z kartą Citi: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Zegarek Garmin z kartą Citi, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Zegarek Garmin z kartą Citi, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Karta kredytowa Citi z nagrodą: Smartwatch Garmin Venu Sq zawnioskuj o kartę kredytową Citibanku, spełnij warunki promocji i zgarnij smartwach w promocji Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ (edycja II). Uwaga, limit 250 wniosków w promocji.

Dla kogo?

Z oferty Citibank Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ – edycja II mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.01.2023. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Nagrody

Nagrodą w promocji Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ – edycja II jest tytułowy zegarek Garmin Venu SQ (kod producenta 010-02427-10).

Ogóle parametry zegarka Garmin Venu SQ (ze strony):

 • MATERIAŁ SOCZEWKI Szkło Corning ® Gorilla ® Glass 3
 • MATERIAŁ RAMKI Anodyzowane aluminium
 • OBUDOWA Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
 • PASKI Z MECHANIZMEM SZYBKIEGO ODŁĄCZANIA Tak (20 mm, standard branżowy)
 • MATERIAŁ PASKA Silikon
 • ROZMIAR KOPERTY (SZER. × DŁ. × WYS.) 40,6 × 37,0 × 11,5 mm rozmiar pasuje na nadgarstki o obwodzie 125-190 mm
 • MASA37,6 g
 • KLASA WODOSZCZELNOŚCI pływanie, 5 ATM
 • EKRAN DOTYKOWY
 • TYP WYŚWIETLACZA Wyświetlacz ciekłokrystaliczny Opcjonalny tryb „zawsze włączony”
 • WYMIARY WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. Przekątna 1,3” (33,1 mm)
 • ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS.240 × 240 pikseli
 • KOLOROWY WYŚWIETLACZ
 • CZAS DZIAŁANIA BATERII Tryb zegarka: do 6 dni Tryb GPS: do 14 godzin
 • METODA ŁADOWANIA Ładowarka ze złączem Garmin
 • PAMIĘĆ/HISTORIA Dane dotyczące 200 godzin aktywności

Cechy zegarka Garmin Venu SQ:

 • CZAS/DATA
 • SYNCHRONIZACJA CZASU PRZEZ GPS
 • AUTOMATYCZNY CZAS LETNI
 • BUDZIK
 • MINUTNIK
 • STOPER
 • GODZINA WSCHODU/ZACHODU SŁOŃCA

Monitorowanie stanu zdrowia:

 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA (STAŁY, CO SEKUNDĘ)
 • ŚREDNIE DZIENNE TĘTNO SPOCZYNKOWE
 • ALERTY NIETYPOWO WYSOKIEGO TĘTNATak (wysokie i niskie)
 • RYTM ODDYCHANIA (24X7)
 • SATURACJA NA PODSTAWIE POMIARU PULSOKSYMETRUTak (kontrola na miejscu i opcjonalna całodzienna aklimatyzacja i podczas snu)
 • WIEK SPRAWNOŚCIOWYtak (w aplikacji)
 • MONITOR ENERGII BODY BATTERY™
 • CAŁODZIENNE OBCIĄŻENIE STRESEM
 • PRZYPOMNIENIA O RELAKSIE
 • MINUTNIK ODDYCHANIA RELAKSACYJNEGO
 • ĆWICZENIA ODDECHOWE
 • SENTak (zaawansowane)
 • NAWODNIENIE
 • FUNKCJE ZDROWIA KOBIET
 • Czujniki
 • GPS
 • GLONASS
 • GALILEO
 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA GARMIN ELEVATE™
 • PULSOKSYMETR DO MONITOROWANIA STOPNIA AKLIMATYZACJI
 • KOMPAS
 • AKCELEROMETR
 • TERMOMETRTak (wymagany czujnik tempe™)
 • CZUJNIK OŚWIETLENIA OTOCZENIA

Funkcje telefoniczne przydatne na codzień:

 • ŁĄCZNOŚĆ Bluetooth®, ANT+®
 • CONNECT IQ™ (TARCZE ZEGARKA, POLA DANYCH, WIDŻETY I APLIKACJE)
 • POWIADOMIENIA Z TELEFONU
 • ODPOWIEDŹ TEKSTOWA / ODRZUĆ POŁĄCZENIE ZA POMOCĄ WIADOMOŚCI TEKSTOWEJ (TYLKO DLA SYSTEMU ANDROID™)
 • KALENDARZ
 • PROGNOZA POGODY
 • STEROWANIE MUZYKĄ
 • ZNAJDŹ MÓJ TELEFON
 • FUNKCJA ZNAJDŹ MÓJ ZEGAREK
 • ZGODNOŚĆ Z GARMIN CONNECT™ MOBILE
 • ZGODNOŚĆ ZE SMARTFONAMIiPhone®, Android™
 • GARMIN PAY™

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania:

 • WYKRYWANIE ZDARZEŃ PODCZAS WYBRANYCH AKTYWNOŚCI
 • ALERT WYKRYWANIA ZDARZEŃ W TELEFONIE DLA URZĄDZEŃ NOSZONYCH NA CIELE
 • POMOC
 • APLIKACJA LIVETRACK

Funkcje śledzenia aktywności:

 • LICZNIK KROKÓW
 • ALERTY RUCHU (WYŚWIETLANE W URZĄDZENIU PO OKRESIE BEZCZYNNOŚCI; WYSTARCZY CHODZIĆ PRZEZ KILKA MINUT, ABY JE ZRESETOWAĆ)
 • CEL AUTOMATYCZNY (ROZPOZNAJE POZIOM AKTYWNOŚCI UŻYTKOWNIKA I WYZNACZA DZIENNY CEL KROKÓW)
 • SPALONE KALORIE
 • PRZEBYTY DYSTANS
 • MINUTY INTENSYWNEJ AKTYWNOŚCI
 • FUNKCJA TRUEUP™
 • FUNKCJA MOVE IQ™
 • APLIKACJA GARMIN CONNECT ™ CHALLENGES

Sprzęt fitness / siłownia:

 • DOSTĘPNE PROFILE AKTYWNOŚCI NA SIŁOWNI Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, wiosłowanie stacjonarne, joga, pilates i ćwiczenia oddechowe
 • TRENINGI WYDOLNOŚCIOWE
 • TRENINGI SIŁOWE
 • TRENINGI JOGI
 • TRENINGI PILATES
 • AUTOMATYCZNE LICZENIE POWTÓRZEŃ

Funkcje szkolenia, planowania i analizy:

 • STREFY TĘTNA
 • ALERTY TĘTNA
 • KALORIE NA PODSTAWIE TĘTNA
 • % MAKSYMALNEGO TĘTNA
 • TRANSMISJA TĘTNA (PRZESYŁANIE DANYCH TĘTNA PRZEZ ANT+™ DO SPAROWANEGO URZĄDZENIA)
 • CZĘSTOTLIWOŚĆ ODDECHU (PODCZAS ĆWICZEŃ) Tylko joga i oddech
 • PRĘDKOŚĆ I DYSTANS GPS
 • STRONY WŁASNYCH DANYCH
 • NIESTANDARDOWE PROFILE DANYCH
 • AUTO PAUSE®
 • ZAAWANSOWANE TRENINGI
 • PLANY TRENINGÓW DO POBRANIA
 • TEMPO I DYSTANS BIEGU CZUJNIKA HRM
 • AUTO LAP®
 • RĘCZNIE OZNACZANE OKRĄŻENIA
 • PUŁAP TLENOWY (BIEG)
 • BLOKADA EKRANU DOTYKOWEGO I/LUB PRZYCISKÓW
 • AUTOPRZEWIJANIE
 • HISTORIA AKTYWNOŚCI W ZEGARKU

Funkcje biegowe:

 • DOSTĘPNE PROFILE BIEGU Bieganie, bieganie po torze krytym, bieganie na bieżni
 • POMIAR GPS ODLEGŁOŚCI, CZASU I TĘTNA
 • KADENCJA (ZAPEWNIA INFORMACJE NA TEMAT LICZBY KROKÓW NA MINUTĘ W CZASIE RZECZYWISTYM)
 • TRENINGI BIEGOWE
 • OBSŁUGA CZUJNIKA PRĘDKOŚCI I RYTMU (Z CZUJNIKIEM)

Funkcje golfowe:

 • ODLEGŁOŚĆ DO POCZĄTKU, ŚRODKA I KOŃCA GREENÓW
 • ODLEGŁOŚĆ DO LAY-UPÓW/DOGLEGÓW
 • POMIAR DYSTANSU UDERZENIA (OBLICZA DOKŁADNY DYSTANS DLA UDERZEŃ WYKONANYCH NA POLU)Automatyczny
 • CYFROWA TABLICA WYNIKÓW
 • ŚLEDZENIE STATYSTYK (LICZBA UDERZEŃ, LICZBA PUTTÓW W RUNDZIE, LICZBA UDERZEŃ NA GREENY I FAIRWAY'E)
 • GARMIN AUTOSHOT™
 • FUNKCJA GREENVIEW Z RĘCZNYM POZYCJONOWANIEM CHOROGIĘWKI
 • HAZARDY I CELE NA POLU GOLFOWYM
 • PINPOINTER
 • TIMER RUNDOWY / LICZNIK DYSTANSU

Funkcje dla zajęć na powietrzu:

 • DOSTĘPNE PROFILE CZYNNOŚCI REKREACYJNYCH W TERENIEJazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, sporty wioślarskie
 • WRÓĆ DO STARTU
 • POMIAR POWIERZCHNITak (przez Connect IQ™)
 • KALENDARZ MYŚLIWSKI/WĘDKARSKITak (przez Connect IQ™)
 • INFORMACJE O POŁOŻENIU SŁOŃCA I KSIĘŻYCATak (przez Connect IQ™)

Funkcje rowerowe:

 • DOSTĘPNE PROFILE JAZDY ROWEREM Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu
 • ALERT CZASU/DYSTANSU (WŁĄCZA ALARM PO OSIĄGNIĘCIU CELU)
 • ZGODNOŚĆ Z RADAREM VARIA™ (RADAR WSTECZNY)
 • ZGODNOŚĆ ZE ŚWIATŁAMI VARIA™
 • KOMPATYBILNOŚĆ Z CZUJNIKAMI PRĘDKOŚCI I KADENCJITak (przez ANT+)

Funkcje pływackie:

 • DOSTĘPNE PROFILE PŁYWANIA Pływanie w basenie
 • PARAMETRY TRENINGU (STYL PŁYWANIA, LICZBA WYMACHÓW, DŁUGOŚĆ BASENU)
 • WYKRYWANIE STYLU (DOWOLNY, GRZBIETOWY, KLASYCZNY, MOTYLKOWY)
 • PODSTAWOWY LICZNIK CZASU ODPOCZYNKU (OD 0)
 • ALERTY CZASU I DYSTANSU
 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA POD WODĄ

Funkcje monitorowania dzieci:

 • APLIKACJA TOE-TO-TOE™ CHALLENGESTak (opcjonalna aplikacja Toe-to-Toe™ Challenges w Connect IQ)

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Zyskaj Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ – edycja II obowiązuje do 31 grudnia 2023 r. lub wyczerpania limitu 250 umów w promocji.

Aby zgarnąć nagrodę:

 • do 31.12.2023 złoż wniosek na stronie promocji, promocja może zakończyć się wcześniej - limit 250 umów
 • przed zawarciem umowy o kartę dostarcz do banku dokumenty poświadczające dochód
 • wyraź zgodę na ujanienie tajemicy bankowej firmie, która będzie dostarczać nagrodę
 • zawrzyj umowę o kartę Citi Simplicity

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki promocji w każdym z dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę Citi Simplicity w promocji Zyskaj Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ:

 • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 1000 zł

To wszystko! Warto też wiedzieć, że do promocji nie wchodzą transakcje, które:

 • będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • będą transakcjami zwróconymi.

Kiedy nagroda?

Informację o przyznaniu zegarka dostaniesz w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Citibank prześle nagrodę na Twój adres korespondencyjny najpóźniej w ciągu 60 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Dodatkowe inf. w regulaminie https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-kkc-z-zegarkiem-garmin-venu-sq-ed2-07-09_23.pdf oraz oczywiście na stronie promocji Citibank, na którą odsyłamy.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 24,09% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł , całkowita kwota do zapłaty 10096,91 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 19,0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1096,91 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 952,91 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 841,41 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 07/09/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Zegarek Garmin z kartą Citi (skrót)

 • okres spłaty do 56 dni
 • ⌚Garmin Venu SQ
 • RSSO 24.09% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client

Oprocentowanie6,5%
Kwotaod 4 200 000 do 4 200 000 PLN
WniosekKonto CitiGold Private Client
Okres6 mies.
Nowe środki2021-01-01
Ekstra⚡6,5% PLN

Promocja Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto CitiGold Private Client, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto Citigold Private Client w Citi Handlowy w promocji 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5 - oprocentowanie 6,5% na lokacie PLN. Zobacz też Citigold.

 

Dla kogo promocja?

Z oferty Citibanku 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5 mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • po 1.01.2021 nie posiadały (ani współposiadały) konta osobistego / konta oszczędnościowego w Citibanku;
 • pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy, w tym członkowie zarządu banku i osoby zaangażowane w przygotowanie oferty;
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydent;
 • obywatele USA;

oraz osoby, które w okresie obowiązywania oferty złożą dyspozycję zamknięcia lub zmiany konta na inne, w ramach oferty istnieje limit 500 wniosków, w tym uczestników którzy jako pierwsi otworzą Konto Osobiste typu Citigold oraz uczestników którzy jako pierwsi otworzą Konto Osobiste typu Citigold Private Client  - przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź zasady promocji Citigold.

 

Warunki

Z oferty 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5 mogą skorzystać osoby, które:

 • w okresie obowiązywania promocji zawrą umowę o konto Citigold Private Client
 • w terminie 10 dni od otwacia konta podpiszą regulamin promocji
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, uzyskają na rachunkach oferowanych przez Citibank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 4 200 000 PLN dla Konta Citigold Private Client.

Osoby, które spełnią powyższe warunki mogą otrzymać nagrodę, o której mowa w kolejnym akapicie. Oferta obowiązuje od 13 września 2023 roku do 05 października 2023 roku, albo do wcześniejszego wyczerpania limitu 500 wniosków w promocji.

 

Lokata 6,5% PLN

Uczestnicy promocji mogą otrzymać, którą jest wysokie oprocentowanie 6,5% na lokacie:

Lokata Powitalna

 • i. oprocentowanie lokaty – 6,5% w skali roku,
 • ii. okres trwania lokaty - 6 miesięcy,
 • iii. maksymalna kwota lokaty - 5 000 000 PLN
 • iv. minimalna kwota lokaty - 20 000 PLN
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

Lokata Dodatkowa:

 • i. oprocentowanie lokaty 6,5% w skali roku,
 • ii. okres trwania lokaty 3 miesiące,
 • iii. maksymalna kwota lokaty 1 000 000 PLN,

👉Uwaga, lokatę można otworzyć do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otwarto konto.

 

Uwaga! Kiedy nie otrzymasz nagrody?

Wspomnieliśmy już o tym powyżej, ale warto podkreślić raz jeszcze kiedy nie otrzymasz nagrody:

 • Nagrody zostaną przekazane wyłącznie w przypadku, gdy w dniu ich przekazania Konto nie zostało zamknięte lub Umowa Depozytowa nie znajduje się w okresie wypowiedzenia.
 • Złożenie przez Klienta dyspozycji zmiany typu Konta lub dyspozycji zamknięcia Konta do momentu wypłaty Nagród oznacza rezygnację z udziału w Ofercie.

A mówiąc prostszym językiem, do czasu otrzymania premii nie należy wypowiadać umowy o konto Citigold / Citigold Private Client ani zmieniać typu konta na inny.

 

Czym jest saldo?

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank, których Uczestnik jest głównym posiadaczem

Przy wyliczaniu salda nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków dla klientów firmowych należących do Uczestnika

Gdzie Bank to oczywiście Citi Handlowy, dodatkowe informacje w regulaminie citibank.pl/files/documents/accounts/citigold-65.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

 

 

Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2021-01-01
 • oferta do dnia 2023-10-05
 • oprocentowanie 6,5%
 • kwota od: 4 200 000 PLN
 • kwota do: 4 200 000 PLN
 • Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Konto CitiGold

Oprocentowanie6,5%
Kwotaod 450 000 do 500 000 PLN
WniosekKonto CitiGold
Okres6 mies.
Nowe środki2021-01-01
Ekstra⚡6,5% PLN

Promocja Citi Handlowy Konto CitiGold: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Konto CitiGold, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto CitiGold, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto Citigold w Citi Handlowy w promocji 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5 oprocentowaniem 6,5% na lokacie PLN. Sprawdź też Citigold Private Client z oprocentowaniem 6,5% do 3 000 000.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibanku 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5 mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • po 1.01.2021 nie posiadały (ani współposiadały) konta osobistego / konta oszczędnościowego w Citibanku
 • pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy, w tym członkowie zarządu banku i osoby zaangażowane w przygotowanie oferty
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydent
 • obywatele USA

oraz osoby, które w okresie obowiązywania oferty złożą dyspozycję zamknięcia lub zmiany konta na inne. Oferta obowiązuje od 13 września 2023 roku do 05 paźdzniernika 2023 roku albo do wcześniejszego wyczerpania limitu 500 wniosków.

 

Warunki

Z oferty 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5 mogą skorzystać osoby, które:

 • w okresie obowiązywania promocji zawrą umowę o konto Citigold Private Client
 • w terminie 10 dni od otwacia konta podpiszą regulamin promocji
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, uzyskają na rachunkach oferowanych przez Citibank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 000 PLN dla Konta Citigold.

Osoby, które spełnią powyższe warunki mogą otrzymać nagrodę, o której mowa w kolejnym akapicie.

 

Lokata 6,5%

Uczestnicy promocji mogą otrzymać nagrodę dodatkową, którą jest wysokie oprocentowanie 6,5% na lokacie:

Lokata Powitalna

 • i. oprocentowanie lokaty – 6,5% w skali roku,
 • ii. okres trwania lokaty - 6 miesięcy,
 • iii. maksymalna kwota lokaty - 500 000 PLN,
 • iv. minimalna kwota lokaty - 20 000 PLN

Lokata Dodatkowa

 • oprocentowanie: ⚡6,5%
 • okres: 6 miesięcy
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna 100 000 zł
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

👉Uwaga, lokatę można otworzyć do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otwarto konto.

 

Czym jest saldo?

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank, których Uczestnik jest głównym posiadaczem

Przy wyliczaniu salda nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków dla klientów firmowych należących do Uczestnika

Gdzie Bank to oczywiście Citi Handlowy, szczegółowe informacje w regulaminie citibank.pl/files/documents/accounts/accounts/citigold-65.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

 

 

Citi Handlowy Konto CitiGold (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2021-01-01
 • oferta do dnia 2023-10-05
 • oprocentowanie 6,5%
 • kwota od: 450 000 PLN
 • kwota do: 500 000 PLN
 • Citi Handlowy Konto CitiGold i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Citi Konto z premią

Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 500 PLN
Promocja do dnia2023-11-14
Otwórz konto naCiti Konto z premią Citi Handlowy
Uwaga❗limit 3000 (wniosków / nagród)
Ekstra bonus💰500 zł

Promocja Citi Handlowy Citi Konto z premią: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Citi Konto z premią, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Citi Konto z premią, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Nawet 400 zł z CitiKontem a do tego bezwarunkowo darmowe konto i możliwość do 200 zł zwrotu, a także premia za kartę kredytową, uwaga limit 5000 wniosków.

CitiKonto - dla kogo?

Uczestnikiem promocji CitiKonto – Twoje konto na wakacje może być pełnoletnia osoba, która nie posiada oraz po 31.12.2020 nie posiadała konta osobistego lub konta oszczędnościowego w Citibanku handlowym jako posiadacz lub współposiadacz.

Posiadanie innych produktów jak kredyt, karta kredytowa czy konto firmowe nie wyklucza z uczestnictwa w promocji.

Nagrodą w promocji są bonusy pieniężne: 2 bonusy po 25 zł oraz 5 bonusów po 45 lub 90 zł co może dać w sumie nawet 500 zł.

Limit wniosków - uwaga, promocja przewidziana jest do 14.11.2023 r. albo wcześniejszego wyczerpania 3000 promocyjnych wniosków.

CitiKonto zasady promocji

Przejdź na stronę promocji i wypełnij prosty wniosek - należy to zrobić nie później niż do 14.11.2023, w ciągu 10 dni zaakceptuj regulamin promocji (możesz to zrobić już podczas zawierania umowy o konto).

Składając wniosek wyraź zgody na:

 • a. przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • b. telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego

Nagroda 1 (Bądźmy w kontakcie) - spełnienie powyższych warunków to pierwszy bonus 25 zł - wypłata przewidziana jest do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu w którym otwarto konto, zobacz jak zdobywać kolejne nagrody.

 

Premia 450 zł za aktywność

450 zł - aby zgarnąć drugą nagrodę w pięciu miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzysz konto:

 • wykonaj 9 transakcje kartą na łączną kwotę min. 200 zł

Nagroda 2 (Premia za aktywność) - za każdy miesiąc, w którym spełnisz nagrodę otrzymasz 90 zł premii - razem jest do zdobycia nawet 450 zł.

Uwaga! Jeśli w danym miesiącu nie wykonasz 9 transakcji na kwotę min. 200 zł, ale wykonasz ich co najmniej 5 na kwotę min. 100 zł, to również otrzymasz nagrodę, choć w mniejszej kwocie (45 zł).

Wypłata premii przewidziana jest do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

 

Premia 25 zł - Zostańmy w kontakcie

25 zł - kolejne 25 zł otrzymasz jeśli zgody marketingowe utrzymasz min. do końca piątego iesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto.

Nagroda 3 (Zostańmy w kontakcie) - wypłata premii planowana jest na koniec kolejnego miesiąca, po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki.

 

Do otrzymania nagród nie można wypowiedzieć umowy o konto, nagrody można otrzymać tylko raz, więcej w regulaminie na:

 • citibank.pl/files/documents/accounts/CK_regulamin_Zyskuj_Wiecej.pdf

 

CitiKonto

CitiKonto to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za kartę wydaną do konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za pierwsze trzy przelewy Express Elixir w miesiącu kalendarzowym; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi
 • 0 zł za pierwsze 4 wypłaty z bankomatów innych niż Citibank (piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Aby założyć konto wypełnij wniosek na stronie promocji podając aktywny numer telefonu, na który otrzymasz SMS z linkiem i jednorazowym kodem. Z ich pomocą dokonasz wideoweryfikacji (biometria), na etapie wideoweryfikacji zrób zdjęcie dowodu osobistego oraz zdjęcie twarzy postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie telefonu. W ten sposób założysz konto zdalnie i bezpiecznie 😷, bez konieczności wizyty w placówce czy bez przyjazdu kuriera.

Podczas zakładania konta warto zwrócić uwagę, by nie włączać usług dodatkowych, np. CitiPhone która jest płatna a (w naszym przekonaniu) nie jest potrzebna do bankowania - wszystko zrobisz za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Citi.

 

 

 

Citi Handlowy Citi Konto z premią (skrót)

 • dzień odniesienia w promocji Citi Handlowy 2020-12-31
 • oferta do dnia 2023-11-14
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Citi Handlowy Citi Konto z premią i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa

Kwota pożyczkiod 1 000 do 150 000 PLN
Okres spłatyod 9 do 96 mies.
WniosekPożyczka gotówkowa
RRSO13.64% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Pożyczka gotówkowa, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

Najnowszy opis Citi pożyczka gotówkowa, zapraszamy.

 

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy to kwota kredytu od 1000 do nawet do 150 000 zł z możliwością spłaty w ciągu nawet 8 lat. Pożyczka Citi, to połączenie atrakcyjnych warunków cenowych z wygodnym procesem pożyczkowym, całkowicie online, bez wychodzenia z domu.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka Citi to pożyczka online - sprawdzenie zdolności kredytowej, decyzja online i gwarantowana cena bez wychodzenia z domu:

 • gotówka do nawet 150 000 zł na dowolny cel
 • wygodny, długi okres kredytowania nawet do 8 lat.
 • możliwość ubezpiecznia spłaty pożyczki w ramach Indywidulanego ubezpieczenia „Bezpieczne Raty”
 • szybki proces. Wypełnienie wniosku online zajmuje zaledwie kilka minut.
 • decyzja kredytowa online oraz zawarcie umowy bez wychodzenia z domu.
 • minimum formalności. Wystarczy załączyć do wniosku online plik PDF z 3-miesięcznym wyciągiem z rachunku bankowego, na które wpływa wynagrodzenie

🚩Pożyczka Gotówkowa Citi Handlowy po raz kolejny znalazła się w czołówce najlepszych kredytów gotówkowych wg Rankingu Złoty Bankier 2020.

Jak otrzymać?

Zobacz jak otrzymać pożyczkę gotówkową Citi przez internet?

 • wypełnij wniosek kredytowy online - przed złożeniem wniosku możesz również skorzystać z kalkulatora pożyczki
 • potwierdź swoją tożsamość za pomocą selfie i zdjęcia z dowodu osobistego
 • załącz dokumenty dochodowe i zatwierdź wniosek kodem SMS
 • poczeka na decyzję - po otrzymaniu pożyczki otrzymasz SMS

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,63%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 26 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 33 382,39 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt pożyczki 7 382,39 zł (w tym: prowizja 1 430,00 zł, odsetki 5 952,39 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 47 miesięcznych równych rat w wysokości 696,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 670,39 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 4 Sierpnia 2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa (skrót)

 • kwota kredytu od 1 000
 • kwota kredytu do 150 000
 • okres spłaty od 9 mies.
 • okres spłaty do 96 mies.
 • Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • RSSO 13.64% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Kredyt hipoteczny

Kwota kredytudo 3 000 000 PLN
Okres spłatyod 60 do 360 mies.
WniosekKredyt hipoteczny
Dod. inf.do 80% wartości nieruchomości
RRSO9.50% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Kredyt hipoteczny: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Kredyt hipoteczny, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Kredyt hipoteczny, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

Najnowszy opis Citibank kredyt hipoteczny, zapraszamy.

 

Kredyt hipoteczny Citi Handlowy to kwota kredytu nawet do 3 000 000 zł i wycena nieruchomości przeprowadzona na koszt Citibank oraz finansowanie do 80% wartości nieruchomości. W ramach kredytu Citi finansowane są zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego.

Przejdź na stronę i wypełnij prosty formularz kontaktowy, aby zamówić rozmowę z doradcą, który przestawi warunki, czy sprawdzi Twoją zdolność kredytową.

Na nowy dom

Kredyt Hipoteczny Citi - na nowy dom od Citibank:

 • kwota kredytu nawet do 3 000 000 zł (do 80% wartości nieruchomości),
 • wycena nieruchomości przeprowadzana na koszt banku,
 • finansowanie zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego,
 • finansowanie wykończenia lub remontu z rynku pierwotnego lub wtórnego,

Przejdź na stronę Citi, aby uzyskać dodatkowe informacje (wybrane prezentujemy poniżej), zobacz też pożyczka hipoteczna Citi

Jak skorzystać?

Kredyt Hipoteczny Citi jak skorzystać? Kroki procesu:

 • Wypełnij formularz - skontaktuje się z Tobą konsultant Citi i umówi na spotkanie z Doradcą ds. Produktów Hipotecznych.
 • Oferta - pracownik banku przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę Kredytu Mieszkaniowego lub Pożyczki Hipotecznej.
 • Spotkanie - spotkasz się z doradcą i złożysz wniosek kredytowy. Załącz dokumenty dotyczące dochodów, zabezpieczenia i celu kredytu.
 • Decyzja kredytowa - nawet już w 4 dni otrzymasz od Citi informację o wstępnej analizie wniosku! Decyzję kredytową poznasz najpóźniej w 21 dniu od złożenia wniosku.
 • Uruchomienie kredytu - po zawarciu umowy i spełnieniu warunków wymaganych do uruchomienia kredytu, Citibank wypłaci Ci środki.

Cel kredytowania

Możliwe cele kredytowania kredytu hipotecznego Citibanku, szczegółowe informacje na stronie oferty:

 • zakup nieruchomości na rynku pierwotnym
 • zakup nieruchomości na rynku wtórnym
 • refinansowanie kredytu zaciągniętego przez Wnioskodawcę przeznaczonego na cel mieszkaniowy
 • przekształcenie spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu w spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu lub w prawo odrębnej własności
 • refinansowanie wkładu własnego wniesionego przez Wnioskodawcę na zakup nieruchomości nabywanej na rynku pierwotnym lub wtórnym
 • remont / wykończenie nieruchomości
 • nabycie nieruchomości w drodze przetargu/licytacji od dewelopera/ spółdzielni mieszkaniowej
 • nabycie nieruchomości w drodze licytacji z nieruchomości prowadzonej na podstawie przepisów o postępowaniu egzekucyjnym zawartych w Kodeksie Postępowania Cywilnego

Formy zabezpieczenia

Kredyt Hipoteczny Citibank i formy zabezpieczenia:

 • ustanowienie hipoteki w Księdze Wieczystej nieruchomości zlokalizowanych na terenie Polski,
 • cesja praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej przedmiot zabezpieczenia Kredytu

Koszty Dodatkowe

Jednym z warunków wypłaty kredytu jest przedłożenie w Citibanku polisy stanowiącej dowód zawarcia umowy ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu oraz zawarcie z Citibankiem w formie pismenej umowy cesji praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości na rzecz Citi wraz z potwierdzeniem cesji praw z polisy przez ubezpieczyciela oraz dowodem uiszczenia składki za ubezpieczenie. W związku z powyższmy klient ponosi koszty ubezpieczenia nieruchomości przez cały okres kredytowania.

Klient ma możliwość ubezpieczenia nieruchomości poprzez:

 • przystąpienie do grupowej umowy ubezpieczenia zawartej przez Citibank i współpracujący z Citibankiem zakład ubezpieczeń lub
 • zawarcie we własnym zakresie z ubezpieczycielem umowy ubezpieczenia nieruchomości, spełniającej minimalne warunki dotyczące zakresu ochrony ubezpieczeniowej wymaganej przez Citibank

Rodzaj oprocentowania

Kredyt Hipoteczny Citibank i rodzaj oprocentowania:

Bank stosuje zmienne oprocentowanie, które stanowi sumę stawki referencyjnej WIBOR 3M oraz marży Banku.

Stawka referencyjna WIBOR 3M jest to stopa procentowa, po której banki na rynku warszawskim udzielają pożyczek w złotych innym bankom, publikowana przez serwis Reuters Monitor Rates Service (http://reuters.pl/ tr/index.action) o godz. 11.00.

Administratorem wskaźnika jest GPW Benchmark SA.

Do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej marża jest podwyższana o 1,3pp.

Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości rat przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego, zabezpieczonego hipoteką wynosi 9,50% przy następujących założeniach: okres kredytowania 25 lat, całkowita kwota kredytu 520 000 zł, oprocentowanie zmienne 9,03%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M 6,94% oraz marża 2.09% (marża jest podwyższana o 1,3pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu) . Całkowity koszt kredytu 796 975 zł, w tym: prowizja 0%, tj. 0 zł, odsetki 796 356 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19zł, koszt wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej 200zł, opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 400,00 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) 0zł (przy utrzymaniu warunku wpływów miesięcznych min 8000zł), całkowita kwota do zapłaty 1 317 375 zł, płatna w 300 ratach miesięcznych, równych w wysokości 4379 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Do uzyskania kredytu niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia. Kalkulacja dokonana na dzień 23.06.2022 na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wysokiej raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Kredyt hipoteczny (skrót)

 • kwota kredytu do 3 000 000
 • okres spłaty od 60 mies.
 • okres spłaty do 360 mies.
 • Citi Handlowy Kredyt hipoteczny i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • do 80% wartości nieruchomości
 • RSSO 9.50% - aktualne na stronie banku

 

Co jeszcze w Citi Handlowy

Produkty depozytowe Citi Handlowy:

 • konta Citi Handlowy - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe Citi Handlowy (3 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie Citi Handlowy - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe Citi Handlowy, połączenie dwu powyższych zestawień (18 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Produkty kredytowe Citi Handlowy:

Promocje i oferty Citi Handlowy:

 • promocje Citi Handlowy - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę Citi Handlowy, na stronę promocji lub wniosku (8 promocji)
 • oferty Citi Handlowy - wszystkie oferty Citi Handlowy, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (60 ofert)