Karta kredytowa + voucher Allegro

Citi Handlowy

Voucher 200 zł do Allegro od Citibank w zamian za wyrobienie karty Simplicity i wykonanie operacji kartą. To kolejna odsłona promocji, w ramach które w prosty sposób możesz zgarnąć voucher do serwisu aukcyjnego Allegro, z przesuniętym o rok okresem karencji. I podobnie, jak już drzewiej bywało, tak i w przypadku tej promocji warunki są proste do spełnienia – wystarczy, że wykonasz operacje na łączną kwotę 1000 zł i zalogujesz do systemu Citi.

 

Dla kogo?

Z oferty Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – wiosna 2020 mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.01.2018. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – wiosna 2020 obowiązuje do 30 czerwca 2020 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku. Citi Handlowy akceptuje dokumenty wygenerowane z systemu bankowego (z potwierdzeniem wypłat wynagrodzenia/emerytury/renty) w formacie PDF dla banków PKO BP, Bank Pekao, mBank, Santander, ING, Millenium Bank, Alior Bank, Eurobank, Getin Bank, Crédit Agricole, BNP Paribas, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, Bank BPS. Tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego, a szczegółowe informacje nt pobierania wyciągów można znaleźć w serwisie danego banku. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank (przynajmniej raz) – to jeden z warunków otrzymania karty,

Używaj Siplicity podczas zakupów:

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy:

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

W ten sposób warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Na spełnienie warunków masz około 90 dni, jeśli wydasz średnio niespełna 12 zł dziennie, to warunek będzie spełniony.

A jeśli planujesz wyższe wydatki – zakup sprzętu RTV AGD, elektronika, wyjazd na ferie? Tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać voucher do Allegro!

Uwaga! Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty.

 

Kiedy voucher Allegro?

Informację o przyznaniu nagrody (vouchera do Allegro) otrzymasz w bankowości internetowej Citi najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji - przypominamy, że zalogowanie do serwisu Citi jest jednym z warunków promocji. A sam voucher Allegro otrzymasz w ciągu maks. 60 dni od otrzymania powiadomienia o przynaniu nagrody - z doświadczenia wiemy, że z reguły następuje to szybciej.

Voucher ważny jest 12 miesięcy od daty wysłania i może zostać wykorzystany tylko w tym terminie. Voucher Allegro może być wykorzystany jednokrotnie (nie może być wykorzystany w częściach). Aby móc zrealizować należy wpisać numer vouchera w koszyku zakupowym Allegro w miejscu masz kod rabatowy.

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-allegro8-15-04-20.pdf

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 9,59% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13656,56 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 656,56 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 512,56 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1138,05 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28/05/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher Allegro (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💳voucher 200 zł do Allegro
 • RSSO 9.59% - aktualne na stronie banku

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Karta kredytowa + voucher Allegro Citi Handlowy opinie

Kredytówke od Citi już miałem, ale na szczęście przed 2017 i teraz założyłem ponownie. Zgarnąłem jeszcze 80zł z dodatkową promocją [2019-05-15]

Dodaj opinię

Karta kredytowa + voucher Allegro opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karta kredytowa + voucher Allegro:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora