Promocja karty kredytowej Citi + voucher 400 zł do Allegro w zamian za wyrobienie karty Simplicity i wykonanie operacji kartą. To kolejna odsłona promocji Citibanku, w ramach które w prosty sposób możesz zdobyć voucher do serwisu aukcyjnego Allegro, z przesuniętym o rok okresem karencji. I podobnie, jak już drzewiej bywało, tak i w przypadku tej promocji warunki są proste do spełnienia – wystarczy, że wykonasz operacje na łączną kwotę 1000 zł i zalogujesz do systemu Citi.

 

Dla kogo?

Z promocji Citibanku Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro (edycja VIII) mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.01.2020. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy, osoby ze statusem dewizowym czy obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Citi promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro (edycja VIII) obowiązuje do 24 listopada 2021 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku. Citi Handlowy akceptuje dokumenty wygenerowane z systemu bankowego (z potwierdzeniem wypłat wynagrodzenia/emerytury/renty) w formacie PDF dla banków PKO BP, Bank Pekao, mBank, Santander, ING, Millenium Bank, Alior Bank, Eurobank, Getin Bank, Crédit Agricole, BNP Paribas, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, Bank BPS. Tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego, a szczegółowe informacje nt pobierania wyciągów można znaleźć w serwisie danego banku. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji. Dokumenty należy dostarczyć w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, oczywiście można to zrobić online już na etapie wniosku.

Jak spełnić warunki promocji Citi? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Warunkiem niezbędnym i koniecznym jest oczywiście podpisanie umowy o kartę i jej 👉aktywacja przez aplikację mobilną, a gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki nie później niż do miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę zaloguj się przyjamniej raz do bankowości mobilnej Citibank.

Płać kartą używając Siplicity podczas zakupów, tak aby:

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł - oczywiście mogą to być, ale nie muszą płatności Allegro.

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy:

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

W ten sposób warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Na spełnienie warunków masz około 90 dni, jeśli wydasz średnio niespełna 12 zł dziennie, to warunek będzie spełniony. A jeśli planujesz wyższe wydatki – zakup sprzętu RTV AGD, elektronika, wyjazd na ferie? Tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać voucher do Allegro!

Uwaga! Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty oraz transakcje szczególne w myśl regulaminu kart kredytowych Citibanku.

 

Kiedy voucher Allegro?

Informację o przyznaniu nagrody (vouchera do Allegro) otrzymasz w bankowości internetowej Citi najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji - przypominamy, że zalogowanie do serwisu Citi jest jednym z warunków promocji. A sam voucher Allegro otrzymasz w ciągu maks. 60 dni od otrzymania powiadomienia o przynaniu nagrody - z doświadczenia wiemy, że z reguły następuje to szybciej.

Voucher ważny jest 12 miesięcy od daty wysłania i może zostać wykorzystany tylko w tym terminie. Voucher Allegro może być wykorzystany jednokrotnie (nie może być wykorzystany w częściach). Aby móc zrealizować należy wpisać numer vouchera w koszyku zakupowym Allegro w miejscu masz kod rabatowy.

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-ubf-allegro-ed8.pdf

 

Koszty

Karta Citi Simplicity wydawana jest za darmo. Standardowo opłata za kartę nie jest pobierana, jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonane zostaną płatności na kwotę min. 1000 zł. Inaczej jest jednak w opisywanej promocji (stąd między innymi jej nazwa).

W ramach promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro (edycja VIII) opłata zostanie zwrócona jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł i zasada ta obowiązuje przez kolejnych 12 kolejnych okresów rozliczeniowych (począwszy od drugiego po miesiącu zawarcia umowy o kartę).

Zwrot będzie realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym, w którym zostaną spełnione warunki do jego uzyskania (płatności na kwotę min. 300 zł).

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,46% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7419,99 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 419,99 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 275,99 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 618,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/05/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa +voucher Allegro (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💳voucher 400 zł do Allegro
 • RSSO 11.46% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

5 (3 opinie o Karta kredytowa +voucher Allegro Citi Handlowy)

Karta kredytowa +voucher Allegro Citi Handlowy opinie

400 zł na Allegro (bon) w VIII edycji promocji: Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro – zapraszamy [2021-10-12]

Dostępna jest 4 edycja promocji Citi Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity,
zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro. Do zdobycia 400 zł w formie vouchera na Allegro, zapraszamy do lektury. [2021-05-13]

Nawet 400 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku w promocji. A dla nowych klientów 150 zł w promocji CitiKonto Finansowa Rewolucji. [2021-04-14]

Kredytówke od Citi już miałem, ale na szczęście przed 2017 i teraz założyłem ponownie. Zgarnąłem jeszcze 80zł z dodatkową promocją [2019-05-15]

Dodaj opinię

Karta kredytowa +voucher Allegro opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karta kredytowa +voucher Allegro forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)