Konto PRZEKORZYSTNE
ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
Pekao

Konto Przekorzystne Pekao - o 0 zł opłaty za konto, kartę, bankomaty*. A teraz z kontem Przekorzystnym 100 zł premii w gotówce, 50 zł za zapisanie się do programu Bezcenne Chwile. Wisienką na torcie w promocji Pekao jest 2% do 20 000 zł na koncie oszczędnościowym - poznaj szczegóły promocji.

 

Dla kogo?

Z oferty może skorzystać osoba, która:

 • od 1.01.2019 r. do 30.06.2020 r., nawet przez jeden dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak: rachunek płatniczy dla konsumentów czyli konto do wykonywania różnych transakcji płatniczych, rachunek terminowej lokaty oszczędnościowej

gdzie Bank to oczywiście Pekao SA.

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 30.09.2020 r. złóż wniosek na stronie promocji i zawrzyj umowę o konto, wraz z kartą debetową i aplikacją PeoPay. Umowa powinna zostać zawarta za pomocą biometrii (czyli 🤳na selfie poprzez weryfikację zdalną). Jeśli z jakiegoś powodu nie uda się dopełnić formalności biometrycznie, to umowę można podpisać w oddziale (ale na na odwrót).

 

100 zł premii💰

Aby otrzymać bonus 100 zł w promocji Konta Przekorzystnego:

 • zapewnij wpływ: pojedynczy wpływ min. 500 zł z zewnątrz lub konta firmowego z Banku Pekao S.A. - wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku;
 • płatność: wykonaj 1 transakcję kartą do tego konta lub aplikacją PeoPay
 • logowanie PeoPay: zaloguj się do aplikacji mobilnej Pekao, wystarczy samo logowanie PeoPay, nie musisz wykonywać żadnych operacji.

Powyższe warunki należy spełnić w każdym z czterech kolejnych miesięcy rozpoczynając od miesiąca, w którym otworzysz konto albo w miesiącu kolejnym. Jeśli:

 • dla rachunku otwartego w lipcu warunki należy spełnić: w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku albo w sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie,
 • dla rachunku otwartego w sierpniu warunki należy spełnić: w sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie albo we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu
 • dla rachunku otwartego we wrześniu warunki należy spełnić: we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu albo w październiku, listopadzie, grudniu i styczniu 2021

Wypłata premii z Kontem Przekorzystnym Pekao zależy od tego, kiedy założysz konto:

 • Jeśli Konto zostało założone w lipcu 2020 r. i spełnisz warunki od sierpnia do 30 listopada 2020 r. nagrodę otrzymasz do 31.12.2020 r.
 • Jeśli Konto zostało założone w sierpniu 2020 r. i spełnisz warunki od września do 31 grudnia 2020 r. nagrodę otrzymasz do 31.01.2021 r.
 • Jeśli Konto zostało założone we wrześniu 2020 r. i spełnisz warunki od października do 31 stycznia 2021 r. nagrodę otrzymasz do 28.02.2021 r.

 

50 zł za Bezcenne Chwile

Poza premią w gotówce, o której wspomnieliśmy w poprzednim akapicie, w promocji Pekao możesz zdobyć kolejne 50 zł premii. Wystarczy, że do 30.06.2020 zarejestrujesz swoją kartę Mastercard wydaną do konta w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić za pomocą bankowości internetowej Pekao24 lub bezpośrednio na stronie bezcennechwile.pl. W ciągu 14 dni otrzymasz 1000 punktów "na powitanie".

Kolejne 2400 punktów w programie Bezcenne Chwile zdobędziesz logując się do aplikacji mobilnej PeoPay - punkty otrzymasz w ciągu 30 dni od spełnienia warunku promocji (logowanie).

Punkty ważne będą przez 6 miesięcy i należy wykorzystać je w terminie obowiązywania.

Szczegółowe informacje w regulaminie promocji na stronie https://www.pekao.com.pl/dam/ROOT-EXTERNAL/DOCS/5_PBD_2020.PDF oraz na stronie promocji Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja II, na którą odsyłamy.

 

2% na koncie oszczędnościowym

Dodatkową zachętą do skorzystania z promocji Pekao do założenia Konta Przekorzystnego może być promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Pekao. Od razu też informujemy, że nie ma obowiązku zakładania konta oszczędnościowego, czy lokowania na nim środków, do oferta dla chętnych.

Aby skorzystać z promocji, do 30.09.2020 otwóz konto oszczędnościowe Pekao, na którym:

 • oprocentowanie: 2% w skali roku
 • kwota z promocyjnym oprocentowaniem: do 20 000 zł
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 120 dni od daty zawarcia umowy o konto oszczędnościowe Pekao

Konto Oszczędnościowe Pekao otwierane jest i prowadzone za darmo, a odsetki kapitalizowane są na koniec miesiąca. Nie zapłacisz za przelewy z konta oszczędnościowego Pekao, jeśli przelew wykonasz na konto osobiste (w przeciwnym wypadku 7 zł). Oczywiście środki zgromadzone na koncie oszczędnościowym Pekao (jak i na Koncie Przekorzystnym uruchomionym w ramach tej promocji) są objęte gwrancjami BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny).

 

Konto przekorzystne – opłaty

Zobacz jak wyglądają opłaty za prowadzenie Konta Przekorzystnego Pekao:

 • 0 zł za otwarcie konta;
 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli zapewnisz wpływ w kwocie min. 500 zł i wykonasz jedną operację kartą lub PeoPay (6 zł jeśli nie),
 • 0 zł za kartę (3 zł jeśli nie spełnisz warunków – powyżej);

opłaty za kartę:

 • wydanie karty - bez opłat
 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli zapewnisz wpływ w kwocie min. 500 zł i wykonasz jedną operację kartą lub PeoPay (6 zł jeśli nie),
 • 0 zł konto Przekorzystne Student (bez warunków)

przelewy i zlecenia stałe:

 • przelewy przez internet: 0 zł
 • polecenia zapłaty: 0 zł
 • 0,20 zł (20 gr) za każde potwierdzenie i powiadomienie via SMS

bankomaty:

 • 0 zł prowizji za 2 pierwsze wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz wszystkie wypłaty z bankomatów za granicą w przypadku aktywnego korzystania z Konta Przekorzystnego, czyli zapewnienia jednorazowego wpływu na konto w poprzednim miesiącu kalendarzowym min. 500 zł przelewem z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A. oraz dokonania min.1 płatności kartą do konta lub PeoPay.
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów Banku Pekao S.A. bez warunków.

 

Karta wielowalutowa

W promocji karta wielowalutowa banku Pekao SA, którą zapłacisz bez przewalutowania!

 • 0 zł za konto za kartę bankomaty na świecie
 • jedna karta do płacenia w Polsce i bez przewalutowania za granic

Płatności możesz dokonywać w walutach: USD, EUR, GBP i CHF, masz również możliwość wyboru wzoru karty.

Dodatkowo z kartą wielowalutową Pekao:

 • 0 zł prowizji banku Pekao SA za wszystkie wypłaty z bankomatów za granicą w przypadku aktywnego korzystania z Konta Przekorzystnego, czyli zapewnienia jednorazowego wpływu na konto w poprzednim miesiącu kalendarzowym min. 500 zł przelewem z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A. oraz dokonania min.1 płatności kartą do konta lub PeoPay.

 

Jeszcze o weryfikacji

To ważne, więc przypominamy raz jeszcze:

❌ jeśli złożysz wniosek o konto i zdecydujesz się od razu na podpisanie umowy w placówce nie otrzymasz premii;

✔ jeśli złożysz wniosek o konto i zdecydujesz się na podpisanie umowy online (na stronie banku lub w aplikacji mobilnej), mimo że nie uda Ci się wykonać weryfikacji online i finalnie podpiszesz umowę w oddziale otrzymasz premię (po spełnieniu pozostałych warunków promocji);

✔✔ jeśli złożysz wniosek o konto i zdecydujesz się na podpisanie umowy online (na stronie banku lub w aplikacji mobilnej) i finalnie zawrzesz taką umowę online otrzymasz premię (po spełnieniu pozostałych warunków promocji);

👉 Warto więc spróbować dokonać weryfikacji online❗

 

Pekao Konto PRZEKORZYSTNE (skrót)

 • promocja na nowe środki, Pekao bada saldo na dzień 2019-01-01
 • oferta do dnia 2020-09-30
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Konto PRZEKORZYSTNE pytania i odpowiedzi

🤳Jak otworzę Konto Przekorzystne❓

Dzięki aplikacji PeoPay możesz otworzyć Konto Przekorzystne na selfie (🤳wykonując telefonem zdjęcia własnej twarzy w trakcie procesu rejestracji). Bez wychodzenia z domu możesz też wybrać interesujące Cię usługi dodatkowe (w tym konto oszczędnościowe, walutowe, kartę debetową oraz jej wizerunek).

💰Ile mogę zyskać z kontem Przekorzystnym w promocji❓

Do 150 zł za założenie Konta Przekorzystnego oraz 2,0% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym przez 4 miesiące (tj. 120 dni) do 20 000 zł - zapoznaj się ze szczegółami na stronie promocji.

💲Jak mogę uniknąć opłaty za Konto Przekorzystne❓

Wystarczy, że w poprzednim miesiącu kalendarzowym zapewnisz wpływ na konto Przekorzystne na min. 500 zł w formie pojedynczego zasilenia (z wyłączeniem wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów wewnętrznych) i przynajmniej raz zapłacisz kartą do tego konta lub aplikacją bankowości mobilnej PeoPay.

💳Czy mogę wybrać wizerunek karty Pekao❓

Wybierz wizerunek swojej karty, do dyspozycji masz aż 77 wizerunków, wybierz ten, który Ci się najbardziej spodoba! Wizerunki: miasta, polskie krajobrazy, znaki zodiaku, zwierzęta, motoryzacja, kwiaty i owoce oraz wiele innych.

Konto PRZEKORZYSTNE Pekao opinie

Mamy kolejną edycję promocji Konta Przekorzystnego Pekao z premią. Do zdobycia 100 zł w gotówce i 50 zł w programie bezcenne chwile. Oszczędzający mogą również korzystnie ulokować środki na koncie oszczędnościowym 2% do 20 000 zł na 120 dni. [2020-07-04]

⏰Ostatnie dni promocji Konta Przekorzystnego Pekao z premią 200 zł oraz prawdopodobnie ostatni 🔔 dla oszczędzających 2,5% do 30 tys. zł na koncie oszczędnościowym. [2020-05-15]

Dam kod polecający i ... Kontakt tswierczynski4()wp.pl [2020-02-29]


Zamieniono znak małpki w 📧 na (), zainteresowane osoby na pewno sobie z tym poradzą. Dodatkowo pozwoliłem sobie usunąć deklarację, została ona zastąpiona "..." - ewentualne ustalenia proszę prowadzić via e-mail z osobami zainteresowanymi i już poza tym forum. Proszę o wyrozumiałość, ale nie chcemy brać odpowiedzialności za wywiązanie się (lub nie) ze zobowiązania 😎 [2020-03-01]

3% na koncie oszczędnościowym super, nagroda 200 zł super, a z kodami SMS to już przekombinowali. Dlaczego trzeba płacić za coś co jest w innych bankach bez opłat? Jak dla mnie konta do zdobycia bonusu i do zamknięcia! [2020-01-08]


Co w tym dziwnego, że bank nie chce płacić za smsy i przerzuca to na ciebie? Możesz przecież korzystać z potwierdzeń w aplikacji i wtedy nie płacisz. [2020-01-08]


Mi korzystanie z tych potwierdzeń nie podoba się [2020-02-23]

Mamy kolejną edycję promocji konta Przekorzystnego Pekao, które polecamy. Konto z premią do 200 zł. I ważna uwaga❗ Aby zgarnąć maksymalną premię pamiętaj o podpisaniu umowy online. [2020-01-07]

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą konta Przekorzystnego, to już ostatnie dni promocji z premią do 200 zł. Promocja tylko do końca roku 2019❗ [2019-12-22]

Po otrzymaniu nagrody można konto zamknąć bez żadnych konsekwencji?Jeśli tak, to super oferta i łatwe 100 zł [2019-01-18]


Tak, znakomita większość promocji bankowym (a może nawet wszystkie), to oferty bez zobowiązań. Po odebraniu nagrody można kartę / konto itp. zamknąć bez żadnych konsekwencji. Jeśli jest inaczej, to wyraźnie o tym informujemy. [2019-01-18]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto PRZEKORZYSTNE opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto PRZEKORZYSTNE:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora