Konto Direct z premią
Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 250 PLN
Promocja do dnia2023-09-28
Otwórz konto naKonto Direct z premią ING Bank Śląski
Ekstra bonusdo 250 zł premii

Promocja ING Bank Śląski Konto Direct z premią: to jedynie skrócony opis promocji ING Bank Śląski Konto Direct z premią, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto Direct z premią, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto Direct ING Bank Śląski z premią - zyskaj do 250 zł za Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim, oferta z premią dla osób, które od 01.04.2022 r. nie posiadały, ani nie współposiadać konta lub innego produktu w ING Banku Śląskim.

Z kontem ING masz dostęp do pieniędzy gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz, na komputerze, tablecie albo smartfonie - równie łatwo, konto ING z nową osobistą bankowością, ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Twoich potrzeb. Od razu widać jakimi środkami dysponujesz i na co je wydajesz. Konto Direct z Moim ING ułatwia podejmowanie lepszych decyzji: sprawnie planować budżet i lepiej oszczędzać, a przelewy i doładowania wykonuje się szybko i intuicyjnie.

 

Dla kogo?

Uczestnikiem promocji Premia 250 zł za Konto Direct może być osoba, która jest klientem indywidualnym i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz od 1 kwietnia 2022 r. do 29 czerwca 2023 r. nie może posiadać lub współposiadać w ING Banku Śląskim któregokolwiek z następujących kont osobistych:

 • Konto z Lwem Direct,
 • Konto z Lwem Komfort,
 • Konto z Lwem Mobi,
 • Konto z Lwem Premium,
 • Konto z Lwem Klasyczne,
 • Konto z Lwem Student,
 • Konto z Lwem PRP

Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku (np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów.

 

Premia 120 zł od ING

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz zgarnąć nawet 120 zł premii od ING, to:

 • do 28.09.2023 r. otwórz konto w ING Banku Śląskim wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej, wyrażając zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny
 • zawrzyj także umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (o ile takiego konta już nie posiadasz), z którego nie musisz korzystać, ale na które to konto zostanie wypłacona premia

Konto Direct otworzysz na jeden ze sposobów:

 • przelew weryfikacyjny: przelew taki należy wykonać z konta w innym banku, przy czym może to być jedynie Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Eurobank, mBank, Pekao SA, Santander. Dane w przelewie (imię i nazwisko, ew. drugię imię i adres) muszą zgadzać się idealnie z tymi, które wpiszesze we wniosku o konto MOBI;
 • kurier: jeśli wybierzesz tę opcję, to w w ciągu 2-3 dni roboczych skontaktuje się z Tobą kurier, który przywiezie umowę do podpisu i kartę do konta, jeśli ją zamówisz;
 • placówka banku: jeśli zdecydujesz się na dopełnienie formalności w placówce banku, to pamiętaj, aby uprzedzić doradcę, że chodzi jedynie o dopełnienie formalności, a nie zakładanie konta od początku;

W kolejnych krokach po podpisaniu umowy i aktywacji konta:

 • nie później niż do 31.12.2023 wykonaj transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 1000 zł

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 120 zł premii w gotówce - zobacz jak możesz zdobyć jeszcze więcej.

 

A może 250 zł premii za BLIK i oszczędzanie?

Za spełnienie warunków opisanych w poprzednim akapicie możesz zgarnąć 120 zł w gotówce. Kwota premii może wzrosnąć do 250 zł - zobacz co należy zrobić:

 • spełnij warunki konieczne do otrzymania premii 120 zł (poprzedni akapit);

oraz do 31.12.2023:

 • wykonaj min. 3 transakcje BLIKiem na dowolne kwoty w sklepach internetowych
 • w każdym z trzech dowolnych miesięcy otrzymaj wpływy na konto w kwocie min. 1000 zł
 • załóż min. jeden Cel Oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym i do 30.09.2023 posiadaj cel oszczędnościowy z saldem min. 300 zł

Wypłata premii (120 lub 250 zł) ma nastąpić do 16.01.2024. Do czasu wypłaty posiadaj konto uruchomione w promocji (nie zmieniaj konta na wspólne) wraz z kartą płatnoczą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Nie wycofuj również wyrażonych zgód marketingowych. Dodatkowe inf. w regulaminie ing.pl/_fileserver/item/mrtrxoj oraz na stronie promocji.

 

Z kontem ING otrzymujesz

Moje ING: Nowy system bankowości internetowej i mobilnej, który zmieni obraz Twoich finansów. Moje zmienia wszystko.

Aplikacja Moje ING mobile: nowa aplikacja, dzięki której w swoim telefonie masz dostęp do wszystkich funkcji systemu bankowości internetowej Moje ING.

Trener Finansowy w aplikacji Moje ING: szukasz lepszego planu dla swoich pieniędzy? Skorzystaj z Trenera Finansowego, który wskaże Ci plan dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Otwarte konto oszczędnościowe: teraz 7% w skali roku w ofercie Bonus na start przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta do kwoty poniżej 100 000 zł!

Karta do konta: Karta Visa zbliżeniowa, którą możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internecie, albo wypłacać gotówkę.

BLIK: płać i wypłacaj swoim telefonem za pomocą kodów BLIK. Aktywuj BLIK w aplikacji ING BankMobile.

Smart Saver: ze swoim kontem możesz automatycznie oszczędzać: bez wysiłku, przy okazji, na atrakcyjny procent!

Zniżki na ubezpieczenia: ubezpiecz się przez internet: 10% zniżki na OC, AC, NNW i Assistance w Liberty Ubezpieczenia w bankowości internetowej.

Cele oszczędnościowe, o których wspomnieliśmy powyżej, to bezpłatna usługa ING Banku Śląskiego, która polega na automatycznym oszczędzaniu - środki z Twego konta osobistego w ING będą przelewane na konto oszczędnościowe (w określonej kwocie i terminie). 

 

Profi Zaufany

Z kontem Direct (innymi kontami ING również), możesz załatwiać sprawy urzędowe bez konieczności wychodzenia z domu.

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, z którym zyskujesz dostęp do serwisów polskiej e-administracji.

Potwierdzasz swoją tożsamość poprzez logowanie do serwisu internetowego ING i możesz załatwiać sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, na przykład:

 • wysłać pismo ogólne do urzędu
 • składać i sprawdzać dokumenty rozliczeniowe w ZUS i US
 • złożyć wniosek o nowy dowód osobisty lub zgłosić jego utratę
 • sprawdzić swoje punkty karne
 • zameldować i wymeldować przez internet

oraz dziesiątki innych spraw.

 

Konto Direct - opłaty

Konto Direct uruchamiane w ING Banku Śląskim i związane z tym opłaty lub ich brak:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta bez dodatkowych warunków;
 • 0 zł za standardowe przelewy Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę do konta jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz operacje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł (7 zł jeśli nie). Uwaga! W ING okres rozliczeniowy rozpoczyna się 29. dnia miesiąca, a kończy 28. kolejnego miesiąca;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash; inne bankomaty - 0 zł za pierwszą wypłatę, 5 zł za drugą i każdą kolejną;

 

ING Bank Śląski Konto Direct z premią (skrót)

 

5 (3 opinie o Konto Direct z premią ING Bank Śląski)

Konto Direct z premią ING Bank Śląski opinie

Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort - promocja obowiązuje od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021. [2021-04-01]

Dobre konto do BLIKA! [2021-01-21]

Polecamy i przypominamy o promocji konta ING z premią do 160 zł [2020-02-26]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto Direct z premią opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto Direct z premią forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)