Citi BP Motokarta kredytowa
Okres spłatydo 56 dni
WniosekCiti BP Motokarta kredytowa
RRSO20.15% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa: to jedynie skrócony opis "Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Citi BP Motokarta kredytowa, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Citibank BP Motokarta - promocja Citi & BP, z Motokartą wyciągasz nawet do 720 zł zwrotu za paliwo i 480 zł za myjnię, łącznie nawet do 1200 zł premii w promocji Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta. W promocji Citi będzie przyznawał 20 zł bonus za każdy okres rozliczeniowy przez okres 30 lub 36 miesięcy, co daje zysk 600 lub nawet 720 zł i do 24 bonusów po 20 zł za płatności na myjniach BP, co da w sumie kolejne do 480 zł premii.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibank Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami dowolnej karty kredytowej Citi Handlowy od 01.07.2023. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta od 1.03.2024 do 30.09.2024 r.i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Wypełnij formularz na stronie promocji i oczekuj na kontakt konsultanta Citi, który przedstawi Ci warunki promocji. Pamiętaj, że do uzyskania bonusu uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Do 720 zł premii mogą zgarnąć osoby, które w procesie ubiegania się o kartę Citi przekażą do Citibanku dokumenty potwierdzające dochody (patrz powyżej). Dokumenty te są wymagane, jeśli wnioskujemy o kartę z limitem wyższym niż 5000 zł, a powołując się regulamin promocji, do którego odnośnik można znaleźć poniżej:

 • a) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę przedstawił Dokument dochodowy otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 720 zł ,
 • b) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę nie przedstawił Dokumentu dochodowego otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 30 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 600 zł.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki promocji w każdym miesięcu rozliczeniowym po miesiącu zawarcia umowy o kartę

 • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 500 zł
 • min. 250 zł (z podanej powyżej kwoty 500 zł) należy wydać na stacjach BP Polska, oczywiście równie dobrze 500 zł możesz wydać na BP.

To wszystko! Warto też wiedzieć, że do promocji nie wchodzą transakcje, które:

 • będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.
 • będą transakcjami zwróconymi

BP to ogólnopolska sieć stacji paliw, skupionych w dużych i średnich miastach oraz przy najważniejszych trasach. Obecnie sieć liczy 560 stacji, które oferują wysokiej jakości paliwa (benzyny, oleje napędowe, ad blue oraz autogaz), napoje, przekąski, szeroki asortyment sklepowy, a także myjnie automatyczne i bezdotykowe w większości lokalizacji.

 

Zwroty za płatności na myjniach BP

Aby zgarniać bonusy 20 zł za płatności na myjniach przy stacjach BP:

 • w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po zawarciu umowy o kartę, wykonuj płatności kartą w terminalu płatniczym umiejscowionym na myjni ręcznej przy stacji benzynowe BP w Polsce na łączną kwotę min. 20 zł

Bonsy można zgarniać przez 24 pełne okresy rozliczeniowe po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

 

Kiedy nagrody?

20 zł w promocji - w każdym okresie rozliczeniowym Citi przyzna w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego.

20 zł za myjnie - wypłata każdego bonusu będzie realizowana na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Zwroty będą odbywać się na rachunek karty kredytowej więc:

 • środki te można wydać na inne zakupy albo
 • mogą służyć do spłaty limitu na karcie

Dodatkowe inf. w regulaminie citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-niesamowite-zwroty-kkc-bp-27-02-24.pdf oraz oczywiście na stronie promocji Citibank, na którą odsyłamy.

 

Dlaczego warto?

Bez opłat - bez opłaty miesięcznej za wydanie i obsługę karty głównej;

Nawet 720 zł do zyskania - płacąc co miesiąc na zakupy minimum 500 zł, w tym 250 zł na stacjach BP, otrzymasz w każdym cyklu rozliczeniowym 20 zł na swoją kartę. Łącznie możesz zyskać nawet 720 zł przez 3 lata;

Kolejne 480 zł do uzyskania dla płacących za myjnie znajdujące się przy stacjach BP.

Rabaty do 840 zł rocznie - z MotoKartą zyskujesz dostęp do Programu Citi Specials, a w nim korzystasz z rabatów do 50% u ponad 300 partnerów m.in. Link4, Booking i wiele innych – możesz korzystać z ponad 300 rabatów. Rocznie możesz zyskać rabaty nawet: 840 zł. Dodatkowo, możesz zyskać nawet 240 zł w ciągu roku w ramach oferty specjalnej, w prezentowanej promocji.

Okres bezodsetkowy nawet 56 dni - możesz korzystać z wygodnego kredytu nie płacąc odsetek od transakcji bezgotówkowych aż do 56 dni.

 

Co jeszcze z kartą Citi?

Z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta zyskujesz nie tylko do 720 zł w ciągu 3 lat. Zobacz jeszcze więcej korzyści z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty (RRSO 20,15%) - bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków, bez ukrytych kosztów. Proste zasady – brak opłaty miesięcznej za kartę.
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach - dzięki powiadomieniom SMS, np. o transakcjach czy terminie spłaty karty, będziesz mieć stałą kontrolę nad swoimi wydatkami.
 • każdy zakup pow. 100 zł możesz rozłożyć na raty - szybki proces - tylko 3 kliknięcia w telefonie i gotowe. Zakupy ratalne bez decyzji kredytowej i bez kontaktu z doradcą.
 • Google Pay. Płać za co chcesz, kiedy chcesz - dodaj kartę kredytową do aplikacji Google Pay i płać wygodnie telefonem.
 • Apple Pay - Płać szybko tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem z użyciem Apple Pay
 • 10% rabatu w ponad 150 restauracjach w całym kraju - poznawaj nowe smaki w ramach programu Restauracyjnego w Programie Citi Specials.
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce - ekskluzywny dostęp do przedsprzedaży na koncerty Live Nation – kilkadziesiąt koncertów rocznie.
 • ponad 300 rabatów do 50% w Programie Citi Specials - 4% zwrotu na Booking.com, 15% Rabatu - Link4, do 50% rabatu – Stena Line, 10% rabatu - Hertz i wiele innych ofert.
 • dostęp do Programu PAYBACK - nie musisz już mieć oddzielnej karty PAYBACK, teraz zbierasz punkty w Programie płacąc Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta w sklepach partnerskich.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 20,15% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6000 zł , całkowita kwota do zapłaty 6618,1 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 18,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 618,10 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 618,10 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 551,51 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 03/01/2024 na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa (skrót)

Citi Handlowy karta kredytowa - krótkie podsumowanie oferty Citi BP Motokarta kredytowa od Citi Handlowy - zachęcamy do wyrażenia opinii o Citi Handlowy:

 • okres spłaty do 56 dni
 • RSSO 20.15% - aktualne na stronie banku

- więcej na wskazanej stronie.


 

4 (2 opinie o Citi BP Motokarta kredytowa Citi Handlowy)

Citi BP Motokarta kredytowa Citi Handlowy opinie

Motokarta Citi to już nie tylko do 720 zł w formie zwrotów za zakupy, ale także możliwość uczestnictwa w konkursie. Do wygrania bony paliwowe o łącznej wartości 3000 zł. [2020-07-16]

Polecamy promocję Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta [2020-03-03]

Dodaj opinię

Citi BP Motokarta kredytowa opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Citi BP Motokarta kredytowa forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)