Citi BP Motokarta kredytowa

Citi Handlowy

Citibank BP Motokarta czyli promocja Citi & BP: nawet do 720 zł premii w promocji Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta. W promocji Citi będzie przyznawał 20 zł bonus za każdy okres rozliczeniowy przez okres 30 lub 36 miesięcy, co daje zysk 600 lub nawet 720 zł.

⛽Uwaga! Citi konkurs, do wygrania 3000 zł w formie karty paliwowej, o którym więcej w akapicie Jak zdobyć kartę paliwową na 3000 zł?

 

Dla kogo?

Z oferty Citibank Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.01.2018. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta obowiązuje do 31 sierpnia 2020 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Wypełnij formularz na stronie promocji i oczekuj na kontakt konsultanta Citi, który przedstawi Ci warunki promocji. Pamiętaj, że do uzyskania bonusu uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Do 720 zł premii mogą zgarnąć osoby, które w procesie ubiegania się o kartę Citi przekażą do Citibanku dokumenty potwierdzające dochody (patrz powyżej). Dokumenty te są wymagane, jeśli wnioskujemy o kartę z limitem wyższym niż 5000 zł, a powołując się regulamin promocji, do którego odnośnik można znaleźć poniżej:

 • a) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę przedstawił Dokument dochodowy otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 720 zł ,
 • b) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę nie przedstawił Dokumentu dochodowego otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 30 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 600 zł.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki promocji w każdym miesięcu rozliczeniowym po miesiącu zawarcia umowy o kartę

 • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 500 zł
 • min. 250 zł (z podanej powyżej kwoty 500 zł) należy wydać na stacjach BP Polska, oczywiście równie dobrze 500 zł możesz wydać na BP.

To wszystko! Warto też wiedzieć, że do promocji nie wchodzą transakcje, które:

 • będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • będą transakcjami zwróconymi.

BP to ogólnopolska sieć stacji paliw, skupionych w dużych i średnich miastach oraz przy najważniejszych trasach. Obecnie sieć liczy 560 stacji, które oferują wysokiej jakości paliwa (benzyny, oleje napędowe, ad blue oraz autogaz), napoje, przekąski, szeroki asortyment sklepowy, a także myjnie automatyczne i bezdotykowe w większości lokalizacji.

 

Kiedy nagrody?

Nagrodę 20 zł w każdym okresie rozliczeniowym Citi przyzna w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego.

Zwroty będą odbywać się na rachunek karty kredytowej więc:

 • środki te można wydać na inne zakupy albo
 • mogą służyć do spłaty limitu na karcie

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta oraz oczywiście na stronie promocji Citibank, na którą odsyłamy.

 

Jak zdobyć kartę paliwową na 3000 zł?

O ile wysokość zwrotów zależy od tego jak aktywnie będziesz korzystać z karty Citi, o tyle do zdobycia 3000 zł w formie nagrody konieczny jest łud szczęścia. Może jednak warto spróbować?

Aby wziąć udział w konkursie należy być nowym klientem Citibanku, czyli osobą nieposiadającą karty kredytowej od min. 31.12.2019. Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, to przejdź na stronę promocji, na której odpowiedz na pytanie: ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł. Wygrają osoby, które podadzą poprawną odpowiedź albo będą niej najbliżej.

Oczywiście aby wziąć udział w konkursie należy również spełnić warunki, o których wspomniano powyżej, czyli:

 • złożyć wniosek o kartę kredytową Citi,
 • na etapie wnioskowania o kartę (maks. do 10 dni roboczych od złożenia wniosku) dostarczyć dokumenty dochodowe,
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się do Citi Online lub Citi Mobile oraz wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł

Nagrody, czyli 6 kart paliwowych o wartości 500 zł każda trafią do osób, które podadzą dokładną liczbę transakcji z pytania konkursowego albo znajdą się najbliżej dokładnej kwoty. Informacja o wygranej trafi do bankowości internetowej Citi do 31.12.2020, a przekazanie nagród nastąpi do 15.01.2020, więcej w regulaminie na https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-karta-bp-8-07-20.pdf oraz oczywiście na stronie promocji Citi, na którą odsyłamy.

 

Co jeszcze z kartą Citi?

Z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta zyskujesz nie tylko do 720 zł w ciągu 3 lat. Zobacz jeszcze więcej korzyści z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty (RRSO 10,47%) - bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków, bez ukrytych kosztów. Proste zasady – brak opłaty miesięcznej za kartę.
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach - dzięki powiadomieniom SMS, np. o transakcjach czy terminie spłaty karty, będziesz mieć stałą kontrolę nad swoimi wydatkami.
 • Opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty - szybki proces - tylko 3 kliknięcia w telefonie i gotowe. Zakupy ratalne bez decyzji kredytowej i kontaktu z doradcą.
 • Google Pay. Płać za co chcesz, kiedy chcesz - dodaj kartę kredytową do aplikacji Google Pay i płać wygodnie telefonem.
 • 10% rabatu w ponad 150 restauracjach w całym kraju - poznawaj nowe smaki w ramach programu Restauracyjnego w Programie Citi Specials.
 • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce - ekskluzywny dostęp do przedsprzedaży na koncerty Live Nation – kilkadziesiąt koncertów rocznie.
 • Ponad 300 rabatów do 50% w Programie Citi Specials - 4% zwrotu na Booking.com, 15% Rabatu - Link4, do 50% rabatu – Stena Line, 10% rabatu - Hertz i wiele innych ofert.
 • Dostęp do Programu PAYBACK - nie musisz już mieć oddzielnej karty PAYBACK, teraz zbierasz punkty w Programie płacąc Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta w sklepach partnerskich.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 7,44% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11433,70 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 433,70 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 433,70 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 952,81 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28/05/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 7.44% - aktualne na stronie banku

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Citi BP Motokarta kredytowa Citi Handlowy opinie

Motokarta Citi to już nie tylko do 720 zł w formie zwrotów za zakupy, ale także możliwość uczestnictwa w konkursie. Do wygrania bony paliwowe o łącznej wartości 3000 zł. [2020-07-16]

Polecamy promocję Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta [2020-03-03]

Dodaj opinię

Citi BP Motokarta kredytowa opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Citi BP Motokarta kredytowa:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora