Oferty Citi Handlowy - zestawienie wszystkich lokat, kont, kart kredytowych, kredytów i pożyczek Citi Handlowy dostępnych w naszym serwisie, tu za wrzesień 2023 ze skróconym i pełnym opisem prezentowanego produktu.

Najnowsze oferty znajdziesz zawsze na początku strony.

Chcesz wiedzieć ile zarobisz na lokacie Citi Handlowy? - przejdź na koniec strony, gdzie umieściliśmy kalkulator zysków z lokat.

 

Oferty Citi Handlowy

Poniżej prezentujemy wszystkie, dostępne w serwisie LokataKonto.pl produkty Citi Handlowy. Jeśli chcesz zapoznać się z ich szczegółowym opisem ofert Citi Handlowy - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres bezodsetkowy

56 dni

grace period, promocja do 2024-02-29 Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa
Ekstra bonus

gotówka / zwrot na kartę

RRSO

20.75%

(karta kredytowa)
sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Citi Handlowy Konto CitiGold
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Oprocentowanie

6,5%


promocja do 2023-10-05; Citi Handlowy Konto CitiGold
Okres

6 mies.

Kwota

450 000 - 500 000 PLN

Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Oprocentowanie

6,5%

Okres

6 mies.

Kwota

4 200 000 - 4 200 000 PLN

Citi Handlowy Citi Konto z premią
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Typ konta

ROR

promocja do 2023-11-14; Citi Handlowy Citi Konto z premią
Konto dla

klienci ind.

Z kontem

💰500 zł

Citi Handlowy Zegarek Garmin z kartą Citi
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres bezodsetkowy

56 dni

grace period, promocja do 2023-12-31 Citi Handlowy Zegarek Garmin z kartą Citi
Ekstra bonus

gadżet

⌚Garmin Venu SQ
RRSO

24.09%

(karta kredytowa)
sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Kwota

od 1 000 do 150 000 PLN

RRSO

13.64%

sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Citi Handlowy Kredyt hipoteczny
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres

od 60 do 360 mies.

Kwota

do 3 000 000 PLN

do 80% wartości nieruchomości
RRSO

9.50%

sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Citi Handlowy Karta kredytowa + 600 zł do LIDL
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres bezodsetkowy

56 dni

grace period, promocja do 2023-11-30 Citi Handlowy Karta kredytowa + 600 zł do LIDL
Ekstra bonus

voucher

🎫600 zł do LIDL
RRSO

24.09%

(karta kredytowa)
sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
* z wniosku - brak danych o kwocie kredytu lub pożyczki albo kwota jest ustalana indywidualnie.

Przed opisem szczegółowym skrót do innych ofert Citi Handlowy:

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

 

Dodaj opinię

Oferty Citi Handlowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Oferty Citi Handlowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

Citi Handlowy Karta kredytowa +voucher Allegro

Promocja karty kredytowej Citi + voucher 600 zł do Allegro w zamian za wyrobienie karty Simplicity i wykonanie operacji kartą. To kolejna odsłona promocji Citibanku, w ramach które w prosty sposób możesz zdobyć voucher do serwisu aukcyjnego Allegro. I podobnie, jak już drzewiej bywało, tak i w przypadku tej promocji warunki są proste do spełnienia - sprawdź warunki promoci Jeszcze więcej na start (edycja V) i zgarnij bony do Allegro.

 

Dla kogo?

Z promocji Citibanku Jeszcze więcej na start - edycja V mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.09.2022. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy, osoby ze statusem dewizowym czy obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Citi promocja Jeszcze więcej na start - edycja V obowiązuje do 19 września 2023 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową - zrób to online, przez stronę promocji.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku. Citi Handlowy akceptuje dokumenty wygenerowane z systemu bankowego (z potwierdzeniem wypłat wynagrodzenia/emerytury/renty) w formacie PDF dla banków PKO BP, Bank Pekao, mBank, Santander, ING, Millenium Bank, Alior Bank, Eurobank, Getin Bank, Crédit Agricole, BNP Paribas, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, Bank BPS. Tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego, a szczegółowe informacje nt pobierania wyciągów można znaleźć w serwisie danego banku. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji. Dokumenty należy dostarczyć w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, oczywiście można to zrobić online już na etapie wniosku.

Wyraź zgody marketingowe - podczas zawierania umowy o kartę wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez CitiBank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy zarówno w formie mailowej jak i telefonicznej.

Jak spełnić warunki promocji Citi? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Warunkiem niezbędnym i koniecznym jest oczywiście podpisanie umowy o kartę wraz z wyrażeniem wymaganych zgód marketingowych i jej 👉aktywacja online: zainstaluj aplikację Citi Mobile na telefonie i aktywuj kartę kredytową w aplikacji lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Nie zapomnij o logowaniu: nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji lub na Citibank Online.

Pierwsze 200 zł do Allegro otrzymasz:

 • jeśli wydasz po 300 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy.

płać kartą Citibanku za codzienne zakupy (niekoniecznie na Allegro):

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

Kolejne 400 zł na Allegro otrzymasz:

 • jeśli zgarniesz pierwsze 200 zł (czyli spełnisz warunki niezbędne do otrzymania pierwszej nagrody) oraz
 • w 4 - 7 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wydasz min. 300 zł miesięcznie - za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymasz 100 zł.

Uwaga! Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty oraz transakcje szczególne w myśl regulaminu kart kredytowych Citibanku.

 

Kiedy voucher Allegro?

Informację o przyznaniu nagrody (vouchera do Allegro) otrzymasz w bankowości internetowej Citi najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji - przypominamy, że zalogowanie do serwisu Citi jest jednym z warunków promocji. A sam voucher Allegro otrzymasz w ciągu maks. 60 dni od otrzymania powiadomienia o przynaniu nagrody - z doświadczenia wiemy, że z reguły następuje to szybciej.

Voucher ważny jest 12 miesięcy od daty wysłania i może zostać wykorzystany tylko w tym terminie. Voucher Allegro może być wykorzystany jednokrotnie (nie może być wykorzystany w częściach). Aby móc zrealizować należy wpisać numer vouchera w koszyku zakupowym Allegro w miejscu masz kod rabatowy.

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-jeszcze-wiecej-na-start-ed5-20-12_22.pdf

 

Koszty

Karta Citi Simplicity wydawana jest za darmo. Standardowo opłata za kartę nie jest pobierana, jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonane zostaną płatności na kwotę min. 1000 zł. Inaczej jest jednak w opisywanej promocji.

W ramach promocji Jeszcze więcej na start - edycja V opłata zostanie zwrócona jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł i zasada ta obowiązuje przez kolejnych 12 kolejnych okresów rozliczeniowych (począwszy od drugiego po miesiącu zawarcia umowy o kartę) o ile:

 • • będą to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • • nie będą to transakcje zwrócone.

Zwrot będzie realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym, w którym zostaną spełnione warunki do jego uzyskania (płatności na kwotę min. 300 zł).

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 26,35% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000 zł , całkowita kwota do zapłaty 9059,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1059,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 915,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 754,99 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 28/06/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa +voucher Allegro (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💳voucher 600 zł do Allegro
 • RSSO 26.35% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa

Okres spłatydo 56 dni
WniosekCiti BP Motokarta kredytowa
RRSO20.75% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Citi BP Motokarta kredytowa, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Citibank BP Motokarta czyli promocja Citi & BP: nawet do 720 zł premii w promocji Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta - Edycja X. W promocji Citi będzie przyznawał 20 zł bonus za każdy okres rozliczeniowy przez okres 30 lub 36 miesięcy, co daje zysk 600 lub nawet 720 zł. Zyskaj 20 zł miesięcznie, czyli tyle samo ile zyskałbyś, gdyby paliwo było nawet 37 gr tańsze.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibank Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta - Edycja X mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.01.2023. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta (Edycja X) od 23.08.2023 do 29.02.2024 r.i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Wypełnij formularz na stronie promocji i oczekuj na kontakt konsultanta Citi, który przedstawi Ci warunki promocji. Pamiętaj, że do uzyskania bonusu uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Do 720 zł premii mogą zgarnąć osoby, które w procesie ubiegania się o kartę Citi przekażą do Citibanku dokumenty potwierdzające dochody (patrz powyżej). Dokumenty te są wymagane, jeśli wnioskujemy o kartę z limitem wyższym niż 5000 zł, a powołując się regulamin promocji, do którego odnośnik można znaleźć poniżej:

 • a) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę przedstawił Dokument dochodowy otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 720 zł ,
 • b) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę nie przedstawił Dokumentu dochodowego otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 30 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 600 zł.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki promocji w każdym miesięcu rozliczeniowym po miesiącu zawarcia umowy o kartę

 • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 500 zł
 • min. 250 zł (z podanej powyżej kwoty 500 zł) należy wydać na stacjach BP Polska, oczywiście równie dobrze 500 zł możesz wydać na BP.

To wszystko! Warto też wiedzieć, że do promocji nie wchodzą transakcje, które:

 • będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • będą transakcjami zwróconymi.

BP to ogólnopolska sieć stacji paliw, skupionych w dużych i średnich miastach oraz przy najważniejszych trasach. Obecnie sieć liczy 560 stacji, które oferują wysokiej jakości paliwa (benzyny, oleje napędowe, ad blue oraz autogaz), napoje, przekąski, szeroki asortyment sklepowy, a także myjnie automatyczne i bezdotykowe w większości lokalizacji.

 

Kiedy nagrody?

Nagrodę 20 zł w każdym okresie rozliczeniowym Citi przyzna w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego.

Zwroty będą odbywać się na rachunek karty kredytowej więc:

 • środki te można wydać na inne zakupy albo
 • mogą służyć do spłaty limitu na karcie

Dodatkowe inf. w regulaminie citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-zdobadz-do-720-zl-z-karta-kredytowa-citibank_bp-motokarta-_-edycja-x.pdf oraz oczywiście na stronie promocji Citibank, na którą odsyłamy.

 

Dlaczego warto?

Bez opłat - bez opłaty miesięcznej za wydanie i obsługę karty głównej;

Nawet 720 zł do zyskania - płacąc co miesiąc na zakupy minimum 500 zł, w tym 250 zł na stacjach BP, otrzymasz w każdym cyklu rozliczeniowym 20 zł na swoją kartę. Łącznie możesz zyskać nawet 720 zł przez 3 lata;

Rabaty do 840 zł rocznie - z MotoKartą zyskujesz dostęp do Programu Citi Specials, a w nim korzystasz z rabatów do 50% u ponad 300 partnerów m.in. Link4, Booking i wiele innych – możesz korzystać z ponad 300 rabatów. Rocznie możesz zyskać rabaty nawet: 840zł. Dodatkowo, możesz zyskać nawet 240 zł w ciągu roku w ramach oferty specjalnej, w prezentowanej promocji.

Okres bezodsetkowy nawet 56 dni - możesz korzystać z wygodnego kredytu nie płacąc odsetek od transakcji bezgotówkowych aż do 56 dni.

 

Co jeszcze z kartą Citi?

Z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta zyskujesz nie tylko do 720 zł w ciągu 3 lat. Zobacz jeszcze więcej korzyści z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty (RRSO 20,75%) - bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków, bez ukrytych kosztów. Proste zasady – brak opłaty miesięcznej za kartę.
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach - dzięki powiadomieniom SMS, np. o transakcjach czy terminie spłaty karty, będziesz mieć stałą kontrolę nad swoimi wydatkami.
 • każdy zakup pow. 100 zł możesz rozłożyć na raty - szybki proces - tylko 3 kliknięcia w telefonie i gotowe. Zakupy ratalne bez decyzji kredytowej i bez kontaktu z doradcą.
 • Google Pay. Płać za co chcesz, kiedy chcesz - dodaj kartę kredytową do aplikacji Google Pay i płać wygodnie telefonem.
 • Apple Pay - Płać szybko tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem z użyciem Apple Pay
 • 10% rabatu w ponad 150 restauracjach w całym kraju - poznawaj nowe smaki w ramach programu Restauracyjnego w Programie Citi Specials.
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce - ekskluzywny dostęp do przedsprzedaży na koncerty Live Nation – kilkadziesiąt koncertów rocznie.
 • ponad 300 rabatów do 50% w Programie Citi Specials - 4% zwrotu na Booking.com, 15% Rabatu - Link4, do 50% rabatu – Stena Line, 10% rabatu - Hertz i wiele innych ofert.
 • dostęp do Programu PAYBACK - nie musisz już mieć oddzielnej karty PAYBACK, teraz zbierasz punkty w Programie płacąc Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta w sklepach partnerskich.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 20,75% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6000 zł , całkowita kwota do zapłaty 6635,27 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 19,0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 635,27 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 635,27 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 552,94 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 07/09/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa (skrót)

 • okres spłaty do 56 dni
 • RSSO 20.75% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta +bonus 1120 zł

Citibank BP Motokarta czyli promocja Citi & BP i bonus nawet 1120 zł z kartą Citibank-BP Motokarta.

Odbierz 400 zł na start (na Allegro, do Lidla, do BP albo smartfon LG K30 o wartości 599 zł), a dodatkowo nawet 720 zł przez 3 lata jeśli spełnisz warunki oferty, oferta dla nowych klientów Citi ważna do 15.04.2020.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibank Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 31.12.2019. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta obowiązuje do 31 sierpnia 2020 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Wypełnij formularz na stronie promocji i oczekuj na kontakt konsultanta Citi, który przedstawi Ci warunki promocji. Pamiętaj, że do uzyskania bonusu uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Do 720 zł premii mogą zgarnąć osoby, które w procesie ubiegania się o kartę Citi przekażą do Citibanku dokumenty potwierdzające dochody (patrz powyżej). Dokumenty te są wymagane, jeśli wnioskujemy o kartę z limitem wyższym niż 5000 zł, a powołując się regulamin promocji, do którego odnośnik można znaleźć poniżej:

 • a) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę przedstawił Dokument dochodowy otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 720 zł ,
 • b) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę nie przedstawił Dokumentu dochodowego otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 30 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 600 zł.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki promocji w każdym miesięcu rozliczeniowym po miesiącu zawarcia umowy o kartę

 • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 500 zł
 • min. 250 zł (z podanej powyżej kwoty 500 zł) należy wydać na stacjach BP Polska, oczywiście równie dobrze 500 zł możesz wydać na BP.

To wszystko! Warto też wiedzieć, że do promocji nie wchodzą transakcje, które:

 • będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • będą transakcjami zwróconymi.

BP to ogólnopolska sieć stacji paliw, skupionych w dużych i średnich miastach oraz przy najważniejszych trasach. Obecnie sieć liczy 560 stacji, które oferują wysokiej jakości paliwa (benzyny, oleje napędowe, ad blue oraz autogaz), napoje, przekąski, szeroki asortyment sklepowy, a także myjnie automatyczne i bezdotykowe w większości lokalizacji.

 

Jak 400 zł na start?

Zobacz jak odebrać dodatkowo 400 zł na start:

ZŁÓŻ WNIOSEK - zostaw dane kontaktowe oddzwoni do Ciebie konsultant Citi i razem wypełnicie wniosek.

ZALOGUJ SIĘ - zalogują się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub w serwisie bankowości mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę Citi.

PŁAĆ KARTĄ - nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową Citi dokonaj transakcji o łącznej wartości co najmniej 500zł => aby otrzymać kartę podarunkową BP Super Card o wartości 400 zł do wykorzystania na Stacjach BP POLSKA.

ODBIERZ NAGRODĘ - nagrodę w postaci Karty prezentowej BP Super Card o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania na stacjach BP otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty.

Oferta dla nowych klientów, ważna do 15.04.2020 r.

Uczestnik, który spełni warunki promocji może ubiegać się o jedną z nagród:

 • a) Karty podarunkowej BP SuperCard o wartości 400 zł („Karta paliwowa”), do wykorzystania na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce albo
 • b) Karty prezentowej o wartości 400 zł na zakupy w Lidl („Karta prezentowa Lidl”)albo
 • c) e-Kodu o wartości 400 zł na zakupy na Allegro („e-Kod Allegro”) albo
 • d) Smartfona LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 zł („Smartfon”),

przy czym należy to zgłosić przedstawicielowi banku w momencie wnioskowania o kartę, następującego w trakcie kontaktu telefonicznego.

A bony ważne będą:

 • karta paliwowa ważna będzie przez 24 miesiące i można z niej skorzystać wielokrotnie aż do wykorzystania środków
 • karta prezentowa do Lidla ważna jest przez 6 miesięcy i również jest wielokrotnego wykorzystania
 • e-Kod do Allegro ważny będzie 12 miesięcy i musi być wykorzystywany jednokrotnie

 

Kiedy nagrody?

Nagrodę 20 zł w każdym okresie rozliczeniowym Citi przyzna w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego.

Zwroty będą odbywać się na rachunek karty kredytowej więc:

 • środki te można wydać na inne zakupy albo
 • mogą służyć do spłaty limitu na karcie

Dodatkowe inf.

oraz oczywiście na stronie promocji Citibank, na którą odsyłamy.

 

Co jeszcze z kartą Citi?

Z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta zyskujesz nie tylko do 720 zł w ciągu 3 lat. Zobacz jeszcze więcej korzyści z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty (RRSO 10,47%) - bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków, bez ukrytych kosztów. Proste zasady – brak opłaty miesięcznej za kartę.
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach - dzięki powiadomieniom SMS, np. o transakcjach czy terminie spłaty karty, będziesz mieć stałą kontrolę nad swoimi wydatkami.
 • Opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty - szybki proces - tylko 3 kliknięcia w telefonie i gotowe. Zakupy ratalne bez decyzji kredytowej i kontaktu z doradcą.
 • Google Pay. Płać za co chcesz, kiedy chcesz - dodaj kartę kredytową do aplikacji Google Pay i płać wygodnie telefonem.
 • 10% rabatu w ponad 150 restauracjach w całym kraju - poznawaj nowe smaki w ramach programu Restauracyjnego w Programie Citi Specials.
 • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce - ekskluzywny dostęp do przedsprzedaży na koncerty Live Nation – kilkadziesiąt koncertów rocznie.
 • Ponad 300 rabatów do 50% w Programie Citi Specials - 4% zwrotu na Booking.com, 15% Rabatu - Link4, do 50% rabatu – Stena Line, 10% rabatu - Hertz i wiele innych ofert.
 • Dostęp do Programu PAYBACK - nie musisz już mieć oddzielnej karty PAYBACK, teraz zbierasz punkty w Programie płacąc Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta w sklepach partnerskich.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 9,38% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 17000 zł, całkowita kwota do zapłaty 17840,10 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 9% w skali roku, całkowity koszt kredytu 840,10 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 840,10 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1486,68 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 16/03/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta +bonus 1120 zł (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💰 400 na start, do 720 zł zwrotu na kartę
 • RSSO 9.38% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta Citi + bilety Cinema City

Nawet 25 biletów do Cinema City od Citibank w zamian za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i po spełnieniu prostych warunków promocji.

W programie do zdobycia do 21 000 pkt, które wymienisz np. na 26 biletów do kina Cinema City lub u innych partnerów programu!

Sprawdź jak zgarnąć bilety do kina z kartą Citibank.

Citi + bilety do kina – dla kogo

W promocji Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

Citi wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 14.05.2019 wypełnij formularz na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner - i oczekuj na kontakt ze strony Citibank

Gdy zadzwoni konsultant Citi:

 • złóż wniosek o kartę Citi Simplicity
 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze handlowym

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je oczywiście dostarczyć, choć z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank
 • zapisz się do programu Priceless Specials

W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • wykonaj płatności bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Pamiętaj też, żeby były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Kiedy nagroda?

Każdy Uczestnik, który spełni warunki określone okreśłone powyżej, otrzyma łącznie 21000 punktów w programie.

Nagroda będzie przekazywana w 3 częściach:

 • 7000 punktów miesięcznie, wyłącznie za miesiąc, w którym zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł.

Brak spełnienia wspomnianego warunku w jednym z 3 miesięcy, nie pozbawia Cię prawa do otrzymania nagrody za miesiąc kolejny.

Nagroda może zostać przyznana za maksymalnie 3 kolejne miesiące, następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę, a ostatnim miesiącem, za który może zostać przyznana część nagroda, jest trzeci miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu zawarcia umowy o kartę, aby otrzymać nagrodę karta musi być aktywna.

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-21-000-priceless.pdf

Karta Citi co jeszcze?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13714,88 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 714,88 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 714,88 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1142,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/12/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Oferta dla nowych klientów, ważna do 14.05.2019 r. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Citi Handlowy Karta Citi + bilety Cinema City (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Do 26 biletów do Cinema City
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta Citi + 350 zł do Circle K

Nawet 350 zł na zakupy na stacjach Circle K od Citibank w zamian za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i po spełnieniu prostych warunków promocji.

W programie do zdobycia do 21 000 pkt, które wymienisz np. na: vouchery o wartości 350 zł na zakupy na stacjach Circle K lub u innych partnerów programu!

Sprawdź jak zyskać nawet 350 zł na zakupy na stacjach Circle K

Citi + Circle K – dla kogo

W promocji Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

Citi + Circle K – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 30.06.2019 wypełnij formularz na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner - i oczekuj na kontakt ze strony Citibank

Gdy zadzwoni konsultant Citi:

 • złóż wniosek o kartę Citi Simplicity
 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze handlowym

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je oczywiście dostarczyć, choć z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank
 • zapisz się do programu Priceless Specials

W każdym z 2 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1500 zł

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Pamiętaj też, żeby były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-21-000-priceless-citi-simplicity.pdf

Karta Citi co jeszcze?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,47% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 14000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 14769,87 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 10% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 769,87 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 0 ZŁ, ODSETKI 769,87 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 1230,82 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 25/09/2018 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

 

Citi Handlowy Karta Citi + 350 zł do Circle K (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Do 350 zł do CircleK
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + Booking.com

Karta kredytowa Citi Simplicity z z bonusem aż 4% zwrotu kosztów transakcji w ciągu 60 dni na Booking.com

Korzystaj ze zwrotu 4% na booking.com i z ponad 80 rabatów na podróże z kartą kredytową Citibank.

Zwrot otrzymasz automatycznie na swoją kartę kredytową w przeciągu 70 dni od wymeldowania z miejsca zakwaterowania.

 

Citi – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Zniżki

Podróżujesz? Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa dla podróżujących, która da Ci dostęp do ponad 80 ofert rabatowych, w tym:

4% zwrotu za zakwaterowanie - Booking.com

3% bonusu na wakacje od 80 touroperatorów - fostertravel.pl

10% zniżki na wynajem auta - Hertz

10% rabatu na bilety lotnicze - Emirates

do 50% rabatu na promy do Szwecji - StenaLine

 

Dodatkowe korzyści

0 zł - opłata roczna za kartę, abyś nie musiał się martwić o dodatkowe koszty - bez dodatkowych warunków, bez gwiazdek;

Google Pay - teraz do płacenia wystarczy Ci już tylko telefon;

Priceless Specials - płacisz na wakacjach i zbierasz nagrody;

Citi World Privileges - rabaty w ponad 300 restauracjach za granicą;

 

Kliknij przycisk aby przejść na stronę. Znajdziesz to w swoim banku?

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,47% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 14000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 14769,87 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 10% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 769,87 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 0 ZŁ, ODSETKI 769,87 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 1230,82 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 25/09/2018 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + Booking.com (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💰do 4% zwrotu na Booking.com
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Konto Citi + voucher 300 zł i rabat 20% Duka

Citbank konto Citi Priority i możliwość zdobycia dwóch nagród:

 • voucher 300 zł do sklepów Duka
 • rabat 20% do sklepów Duka

Promocja do 30.06.2018, ale istnieje limit 1000 wniosków - warto się pospieszyć.

 

300 zł na zakupy - wykluczenia

Z promocji może osoba, która nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego oraz rachunku oszczędnościowego w Citibanku na dzień 01.01.2017 r. i później.

Wykluczeni są także współposiadacze i pełnomocnicy posiadający ww konta.

Z oferty mogą skorzystać osoby posiadające na przykład kartę kredytową Citi, kredyt Citi bądź pożyczkę Citi choć z reguły dwie ostatnie pozycje wiążą się z posiadaniem konta w banku.

 

300 zł na zakupy w DUKA z kontem Citi Priority - zasady

Aby skorzystać z oferty w okresie promocji:

 • przejdź na stronę
 • nie później niż do 31.07.2018 zawrzyj umowę z bankiem

Nie później niż do końca miesiąca, po miesiącu w którym podpiszesz umowę zaloguj się do serwisu internetowego Citi i wykonaj min. 2 transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł, a przez kolejne 2 miesiące spełnij jeden z warunków:

 • zgromadź i utrzymaj na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych)

lub

 • zapewnij na konto wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca musisz posiadać w banku aktywny jeden z produktów kredytowych (może to być również jedna z kart kredytowych Citi)

Po spełnieniu ww otrzymasz:

 • voucher 300 zł do wykorzystania w sklepach Duka (ważny do 31.12.2018)
 • 20% rabatu na produkty marki Duka (ważny do 31.08.2018, dotyczy produktów nieprzecenionych)

 

Citi Handlowy Konto Citi + voucher 300 zł i rabat 20% Duka (skrót)

 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Citi Handlowy Konto Citi + voucher 300 zł i rabat 20% Duka i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Konto CitiGold

Oprocentowanie6,5%
Kwotaod 450 000 do 500 000 PLN
WniosekKonto CitiGold
Okres6 mies.
Nowe środki2021-01-01
Ekstra⚡6,5% PLN

Promocja Citi Handlowy Konto CitiGold: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Konto CitiGold, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto CitiGold, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto Citigold w Citi Handlowy w promocji 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5 oprocentowaniem 6,5% na lokacie PLN. Sprawdź też Citigold Private Client z oprocentowaniem 6,5% do 3 000 000.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibanku 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5 mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • po 1.01.2021 nie posiadały (ani współposiadały) konta osobistego / konta oszczędnościowego w Citibanku
 • pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy, w tym członkowie zarządu banku i osoby zaangażowane w przygotowanie oferty
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydent
 • obywatele USA

oraz osoby, które w okresie obowiązywania oferty złożą dyspozycję zamknięcia lub zmiany konta na inne. Oferta obowiązuje od 13 września 2023 roku do 05 paźdzniernika 2023 roku albo do wcześniejszego wyczerpania limitu 500 wniosków.

 

Warunki

Z oferty 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5 mogą skorzystać osoby, które:

 • w okresie obowiązywania promocji zawrą umowę o konto Citigold Private Client
 • w terminie 10 dni od otwacia konta podpiszą regulamin promocji
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, uzyskają na rachunkach oferowanych przez Citibank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 000 PLN dla Konta Citigold.

Osoby, które spełnią powyższe warunki mogą otrzymać nagrodę, o której mowa w kolejnym akapicie.

 

Lokata 6,5%

Uczestnicy promocji mogą otrzymać nagrodę dodatkową, którą jest wysokie oprocentowanie 6,5% na lokacie:

Lokata Powitalna

 • i. oprocentowanie lokaty – 6,5% w skali roku,
 • ii. okres trwania lokaty - 6 miesięcy,
 • iii. maksymalna kwota lokaty - 500 000 PLN,
 • iv. minimalna kwota lokaty - 20 000 PLN

Lokata Dodatkowa

 • oprocentowanie: ⚡6,5%
 • okres: 6 miesięcy
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna 100 000 zł
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

👉Uwaga, lokatę można otworzyć do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otwarto konto.

 

Czym jest saldo?

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank, których Uczestnik jest głównym posiadaczem

Przy wyliczaniu salda nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków dla klientów firmowych należących do Uczestnika

Gdzie Bank to oczywiście Citi Handlowy, szczegółowe informacje w regulaminie citibank.pl/files/documents/accounts/accounts/citigold-65.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

 

 

Citi Handlowy Konto CitiGold (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2021-01-01
 • oferta do dnia 2023-10-05
 • oprocentowanie 6,5%
 • kwota od: 450 000 PLN
 • kwota do: 500 000 PLN
 • Citi Handlowy Konto CitiGold i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Konto Citi Priority

Citi Priority to codzienne finanse za 0 zł oraz karta debetowa w programie punktowym z nagrodami Mastercard® Bezcenne® Chwile.

Citi Priority to również zniżki do 20% w ponad 150 restauracjach w Polsce oraz dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty z Livenation!

 

Citi Priority

0 zł - brak opłat za prowadzenie konta,

0 zł - brak opłat za kartę debetową.

0 zł - darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

Program Citi Specials - rabaty, nagrody, przedsprzedaże na koncerty.

Mastercard Bezcenne Chwile - Program punktowym z nagrodami.

Możliwość podłączenia karty debetowej do konta walutowego w USD, EUR, GBP, CHF.

 

Warunek bezpłatnego prowadzenia

Warunek bezpłatnego prowadzenia konta Citi Priority od Citi Handlowy:

UTRZYMUJ ŚREDNIE SALDO ŚRODKÓW W WYSOKOŚCI MIN. 30 000 ZŁ (NA KONCIE OSOBISTYM, OSZCZĘDNOŚCIOWYM, LOKACIE, INWESTYCJACH LUB UBEZPIECZENIACH), LUB ZASILAJ KONTO WYNAGRODZENIEM LUB SUMĄ WPŁYWÓW W WYSOKOŚCI MIN. 5 000 ZŁ MIESIĘCZNIE

Szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy:

 

Citi Handlowy Konto Citi Priority (skrót)

 • dzień odniesienia w promocji Citi Handlowy 2018-01-01
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Citi Handlowy Konto Citi Priority i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Konto Citi Priority +150 zł premii

Darmowe Citi Priority z premią do 150 zł oraz nawet 4% na wymianie walut, promocja do 30.05.2019.

Oferta dostępna nowych i obecnych klientów Citi, którzy od dnia 1.01.2017 r. nie posiadali żadnego produktu w Citibanku.

Polecamy również oferty kart kredytowych Citi - możesz połączyć promocje.

 

150 zł za zakupy - wymagania

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia, o których wspomnieliśmy powyżej, to aby skorzystać z promocji Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy należy:

 • wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy na stronie promocji (kliknij przycisk aby przejść)

Gdy zadzwoni konsultant Citibank:

 • należy zawnioskować o konto Citi Priority wraz z wydawaną do tego konta kartą płatniczą

Nie później niż do 30.05.2019 podpisz umowę o konto z kartą, pamiętaj też o wyrażeniu wymaganych zgód (cytujemy je dosłownie):

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • ii. telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank.

 

150 zł za zakupy - zasady

Zasady promocji są niezwykle proste, przez 5 kolejnych miesięcy po miesiącu, w którym otworzysz konto Citi Priority:

 • zapewnij wpływ: z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 2000 zł, dosłownie: będzie otrzymywał w danym miesiącu kalendarzowym na Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 PLN miesięcznie

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki otrzymasz 30 zł premii do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki. Promocja trwa 5 miesięcy, do zgarnięcia jest więc do 150 zł.

Oczywiście do momentu wypłaty premii nie zamykaj konta, karty, ani nie wypowiadaj umowy.

 

Wynagrodzenie

Czym wg Citi jest wynagrodzenie? Tego niestety nie wiemy, wiemy natomiast, że wynagrodzenie nie może być wpłatą z Twojego rachunku w Citi:

 • Wpłata, o której mowa w pkt 9 lit. a), nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych

A jeśli wykonasz przelew z innego banku? Wszystko wskazuje na to, że to wystarczy, szczegóły w regulaminie (pdf):

 • https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-oferty-do-150-zl-premia-walutowa-citi-priority.pdf

 

Citi konto za zero zł

Biorąc udział w niniejszej promocji aż do 06.2021 roku zapewniasz sobie skorzystanie z preferencyjnych warunków prowadzenia konta Citi Handlowy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir oraz za 3 pierwsze przelewy Express Elixir (w danym miesiącu)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

 

Do 4% za przewalutowanie

Jak zyskać zwrot do 4% prowizji pobranej za przelwalutowanie poleceń przelewu (cytujemy dosłownie):

 1. Otwórz rachunek płatniczy Konto Internetowe Citi Priority w ramach oferty „Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy” i spełnij warunki opisane w regulaminie oraz poniżej.
 2. Złóż przynajmniej jedno zlecenie płatnicze w formie przelewu z rachunku w innej walucie niż waluta rachunku.
 3. Przez 12 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto rachunek płatniczy, możesz otrzymać premię w wysokości odpowiadającej marży pobranej przez Bank przy przewalutowaniu w wysokości 0,8% dla franków szwajcarskich (CHF) w dniach roboczych albo 3% w dniach weekendowych i świątecznych lub 4% wartości transakcji wymiany walut dla pozostałych walut.
 4. Maksymalna miesięczna kwota poleceń przelewu od których zostanie naliczona premia to 20 000 zł.
 5. Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie przekazana w PLN na rachunek płatniczy Konto Internetowe Citi Priority, nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym dokonano transakcji.

Dodatkowe inf., w tym regulamin, na stronie promocji, kliknij przycisk aby przejść.

 

Połącz z kartą

Promocję Citi Priority można połączyć z wybraną ofertą karty kredytowej Citi - ważne, aby wniosek o konto złożyć jako pierwszy, a dopiero w kolejnym etapie zawnioskować o kartę. W szczególności polecamy:

i inne, zapraszamy na stronę karty kredytowe Citi.

 

Citi Handlowy Konto Citi Priority +150 zł premii (skrót)

 • oferta do dnia 2019-05-30
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Citi Handlowy Konto Citi Priority +150 zł premii i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa z Citi Specials

Karta kredytowa Citi Simplicity z programem Citi Specials to rabaty do 20% u ponad 300 partnerów Citi, w tym oferty online bez wychodzenia z domu - m.in. 20% na zakupy online w Clinique, MAC i Estee Lauder, 30 dni za darmo w Legimi, do 20% na ubezpiecznie online w LINK4, bezpłatny miesiąc w HBO GO i wiele innych, w tym 10% zniżki na dostawy z restauracji!

 

Citi Specials – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Citi Specials – zniżki

Program restauracyjny Citi Specials:

w restauracji - wybierasz spośrób blisko 100 najlepszych restauracji w Polsce,

z dowozem - możesz też zamówić jedzenie do domu np. na Głodny.pl

nie tylko jedzenie - dodatkowo zamówisz u partnerów Citi wina i alkohole

Priceless Specials - a za transakcje kartą nie tylko w restauracjach odbierzesz nagrody

Wszystkie restauracje i innych partnerów znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

Pamiętaj, że:

 • aby otrzymać rabat wystarczy poinformować kelnera o płatności kartą Citi Handlowy.

 

Dodatkowe korzyści

0 zł - opłata roczna za kartę, abyś mógł się martwić tylko o kalorie - bez dodatkowych warunków, bez gwiazdek;

Google Pay - teraz do płacenia wystarczy Ci już tylko telefon;

Niespodzianki Citi Specials - dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce;

Citi World Privileges - rabaty w ponad 300 restauracjach za granicą;

Z kartą Citi Simplicity zyskujesz dostęp do Programu Citi Specials, a w nim do 50% zniżki u ponad 300 partnerów oraz nagrody za punkty.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,24% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10538,28 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 538,28 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 394,28 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 878,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa z Citi Specials (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Do 20% rabatu na zakupy online i dostawy do domu
 • RSSO 9.59% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + Vivo Y11s

Karta kredytowa Citi Simplicity + nagroda specjalna smartfon VIVO Y11s po spełnieniu prostych warunków promocji. Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon VIVO Y11s 3GB+32GB - fabrycznie nowy smartfon z gwarancją 27 miesięcy o wartości 499 zł - zobacz jak to zrobić.

 

Citi + Vivo Y11s - dla kogo?

W promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, otrzymaj telefon Vivo oraz zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

 

Citi + Vivo Y11s - wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 22.11.2021 wypełnij formularz na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner.

W trakcie wnioskowania Citibank poprosi Cię o dostarczenie dokumentu potwierdzającego dochody - zazwyczaj wystarczą wyciągi bankowe, tutaj sprawdzisz Jak zrobić i jak pobrać wyciąg z konta. Dokument ten można dostarczyć na etapie wniosku, jednak nie później niż w ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku.

Dla umowy o pracę dokumentem potwierdzającym dochód może być: wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 m-ce) albo zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach (ważne 45 dni od daty wystawienia) albo pasek pracowniczy za ostatnie 3 miesiące z wyszczególnioną płacą zasadniczą albo zaświadczenie ZUS RMUA za ostatnie 3 miesiące na standardowym druku. Z kolei dla emerytury / renty dokumentem potwierdzającym dochód jest: wyciąg z rachunku bankowego z minimum jednym wpływem z tytułu emerytury/renty w ostatnich 3 m-cach albo decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty lub też odcinek emerytury/renty (za jeden z ostatnich 3 m-cy). Inne źródła dochodu - odsyłamy do regulaminu promocji https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-vivo-16-09-21.pdf

 

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty należy ją 📲aktywować przez aplikację mobilną Citi Mobile oraz

 • wykonać płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł (może to być jednorazowa płatności albo np. po 2 x 500 zł miesięcznie) - warunek należy spełnić nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank - warunek należy spełnić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Choć Citi daje na spełnienie warunków promocji aż 3 miesiące po miesiącu, w którym podpiszemy umowę, to nie warto zwlekać z ich spełnieniem - im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

 

Kiedy nagroda?

Informację o spełnieniu warunków promocji otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione - oczywiście im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Nagrodę (telefon Vivo Y11s) otrzymasz w ciągu kolejnych 60 dni na adres korespondencyjny (kurier), oczywiście do dnia otrzymania nagrody karta musi być aktywna, dodatkowe inf. w regulaminie https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-vivo-16-09-21.pdf oraz na stronie promocji.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku? :)

Warto też wspomieć, że:

Nagroda 1 objęta jest 27 miesięczną gwarancją producenta od daty produkcji, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do VP Tech Sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 154, 02-326 Warszaw lub pod adresem service@pl.vivo.com

Więcej o Vivo Y11s

(informacje ze strony promocji):

 • Wyświetlacz Halo FullView o wielkości 6,51 cala
 • Dwa obiektywy 13 MP i 2 MP zlokalizowane na tyle obudowy oraz przednia kamera rozdzielczości 8 Mpix
 • Bardzo pojemna bateria 5000 mAh
 • Czytnik linii papilarnych zlokalizowany z boku obudowy
 • Wyświetlacz odfiltrowujący niebieskie światło

Informacje techniczne

(ze strony producenta)

Postawowe:

 • Procesor SDM460
 • Pamięć RAM 3 GB
 • Pamięć ROM 32 GB
 • Bateria 5000 mAh (TYP)
 • Szybkie ładowanie 10 W
 • Kolor Phantom Black / Glacier Blue
 • System operacyjny Funtouch OS 11

Wyświetlacz:

 • Ekran 6,51 cala
 • Rozdzielczość 1600 × 720 (HD+)
 • Typ LCD (IPS)
 • Ekran dotykowy Pojemnościowy, wielodotykowy

Sieć:

 • Gniazda SIM i pamięci 2 nano SIM + 1 micro SD
 • Tryb Dual-SIM Podwójna karta SIM i podwójny tryb czuwania
 • 2G GSM B2/3/5/8
 • 3G WCDMA B1/2/4/5/8
 • 4G FDD_LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28
 • 4G TDD_LTE B38/40/41

Aparat:

 • Aparat Przedni 8 MP / tylny 13 MP + 2 MP
 • Przesłona Przedni f/1.8 (8 MP), tylny f/2.2 (13 MP) + f/2.4 (2 MP)
 • Lampa błyskowa Lampa błyskowa tylna
 • Tryby zdjęć Portret, zdjęcie, wideo, panorama, zdjęcia na żywo, zwolnione tempo, tryb poklatkowy, pro, DOC

Multimedia:

 • Hi-Fi Nie dotyczy
 • Odtwarzanie audio WAV, MP3, MP2, AMR-NB, MIDI, Vorbis, APE, FLAC
 • Odtwarzanie wideo MP4, 3GP, AVI, TS, MKV, FLV
 • Formaty nagrywania wideo MP4
 • Nagrywanie głosu Obsługiwane

Łączność:

 • Wi-Fi 2,4 GHz / 5 GHz
 • Bluetooth Bluetooth 5.0
 • USB Micro USB (USB 2.0)
 • GPS Obsługiwane
 • OTG Obsługiwane
 • NFC Nieobsługiwane
 • FM Obsługiwane

Lokalizacja: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo

Czujniki:

 • Akcelerometr Obsługiwany
 • Czujnik oświetlenia otoczenia Obsługiwany
 • Czujnik zbliżeniowy Obsługiwany
 • E-kompas Obsługiwany
 • Czytnik linii papilarnych Obsługiwany
 • Żyroskop Żyroskop wirtualny

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), zysujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

 

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana za darmo, a uczestnicy promocji otrzymują zwrot opłaty miesięcznejj pod warunkiem wykonania operacji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł (w danym okresie rozliczeniowym), promocyjne warunki obowiązują przez 12 miesięcy.

Warto też wiedzieć, że promocja nie zawiera żadnych haczyków, po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej korzystać z karty
 • albo zamknąć ją bez żadnych konsekwencji

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,46% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7419,99 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 419,99 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 275,99 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 618,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/05/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + Vivo Y11s (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • telefon Vivo Y11s
 • RSSO 11.46% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + Xiaomi Redmi Note 9

Karta kredytowa Citi Simplicity + nagroda specjalna smartfon Xiaomi Redmi 9 Note po spełnieniu prostych warunków promocji.

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi Note 9 3GB+64GB - zobacz jak to zrobić.

 

Citi + Xiaomi Redmi Note 9 - dla kogo?

W promocji Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi Note 9 może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

 

Citi + Xiaomi Redmi Note 9 - wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 9.08.2021 wypełnij formularz na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner.

W trakcie wnioskowania Citibank poprosi Cię o dostarczenie dokumentu potwierdzającego dochody - zazwyczaj wystarczą wyciągi bankowe, tutaj sprawdzisz Jak zrobić i jak pobrać wyciąg z konta. Dokument ten można dostarczyć na etapie wniosku, jednak nie później niż w ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku.

Dla umowy o pracę dokumentem potwierdzającym dochód może być: wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 m-ce) albo zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach (ważne 45 dni od daty wystawienia) albo pasek pracowniczy za ostatnie 3 miesiące z wyszczególnioną płacą zasadniczą albo zaświadczenie ZUS RMUA za ostatnie 3 miesiące na standardowym druku. Z kolei dla emerytury / renty dokumentem potwierdzającym dochód jest: wyciąg z rachunku bankowego z minimum jednym wpływem z tytułu emerytury/renty w ostatnich 3 m-cach albo decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty lub też odcinek emerytury/renty (za jeden z ostatnich 3 m-cy). Inne źródła dochodu - odsyłamy do regulaminu promocji https://www.citibank.pl/files/documents/other/regulamin-oferty-xiaomi-redmi9-64GB-08-07-21.pdf

 

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty należy ją 📲aktywować przez aplikację mobilną Citi Mobile oraz

 • wykonać płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł (może to być jednorazowa płatności albo np. po 2 x 500 zł miesięcznie) - warunek należy spełnić nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank - warunek należy spełnić nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Choć Citi daje na spełnienie warunków promocji aż 3 miesiące po miesiącu, w którym podpiszemy umowę, to nie warto zwlekać z ich spełnieniem - im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

 

Kiedy nagroda?

Informację o spełnieniu warunków promocji otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione - oczywiście im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Nagrodę (telefon Xiaomi) otrzymasz w ciągu kolejnych 60 dni na adres korespondencyjny (kurier), oczywiście do dnia otrzymania nagrody karta musi być aktywna, dodatkowe inf. w regulaminie https://www.citibank.pl/files/documents/other/regulamin-oferty-xiaomi-redmi9-64GB-08-07-21.pdf oraz na stronie promocji.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku? :)

Warto też wspomieć, że:

Nagroda 2 objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do ROLV Group Sp. z o.o., ul. Traktowa 6, 05-800 Pruszków lub pod adresem reklamacje@mi-home.pl

Więcej o Xiaomi Redmi 9 Note

(informacje ze strony mi-home.pl)

Eksplozja doznań z olbrzymim wyświetlaczem 6,53 cala! 9 edycja Redmi szczyci się poczwórnym aparatem SI z trybem macro, błyskawicznym procesorem oraz baterią o pojemności aż 5020 mAh.

Informacje techniczne

(ze strony mi-home.pl)

Rodzaj produktu Smartfon
Procesor Mediatek Helio G85 (2 × Cortex A75 + 6 × Cortex A55, taktowanie do 2.0 GHz)
Układ graficzny Mali G52
Typ ekranu Dotykowy
Przekątna ekranu 6,53 cala
Rozdzielczość ekranu 2340 × 1080 px
Ochrona ekranu Corning Gorilla Glass 5
Funkcje Akcelerometr, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy, Czytnik linii papilarnych, Kompas cyfrowy, Pilot na podczerwień, Żyroskop
Aparat tylny 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP
Przysłona aparatu tylnego ƒ/1,79, 1/2 cala, 0.8μm, 6P (48 MP), ƒ/2,2 (8 MP), ƒ/2,4 (2 MP), ƒ/2,2 (2 MP)
Funkcje aparatu tylnego Czujnik głębi, HDR, Kalejdoskop, Korekcja zniekształceń krawędzi, Makro wideo, Niestandardowy znak wodny, PDAF, Rozmycie tła, Rozpoznawanie twarzy, Timer, Tryb dokumentu, Tryb nocny, Tryb Pro, Upiększanie SI, Wyrównanie, Zdjęcia seryjne, Zoom
Aparat przedni 13 MP
Przysłona aparatu przedniego ƒ/2,25, 1,0µm, 5P
Funkcje aparatu przedniego HDR, Panorama selfie, Upiększanie SI, Migawka, Tryb portretowy SI, Wykrywanie sylwetki SI
Rozdzielczość nagrywania wideo 1080p@120fps, 720p@120fps
Lampa błyskowa Wbudowana
Łączność Wi-Fi, Wi-Fi Direct, 802.11 a/b/g/n/ac, NFC, Bluetooth 5.0
Obsługa LTE B20 Tak
Obsługiwane pasma GSM: 2/3/5/8, WCDMA: 1/2/4/5/8, LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/20/28, LTE TDD: 38/40/41
Nawigacja GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
Złącza USB Typu-C - 1 szt., Wyjście słuchawkowe 3,5 mm
Dual SIM Dual SIM LTE - Obsługa dwóch kart SIM w technologii LTE
System operacyjny Android 10, MIUI 11
Rodzaj ogniwa Litowy
Pojemność baterii 5020 mAh
Szybkie ładowanie Przewodowe 18 W
Szerokość 77,2 mm
Wysokość 162,3 mm
Grubość 8,9 mm
Waga 199 g
Materiał wykonania Aluminium
Zestaw Etui ochronne, Igła do tacki SIM, Kabel USB typu C, Zasilacz 22,5W, Instrukcja obsługi

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), zysujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

 

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana za darmo, a uczestnicy promocji otrzymują zwrot opłaty miesięcznejj pod warunkiem wykonania operacji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł (w danym okresie rozliczeniowym), promocyjne warunki obowiązują przez 12 miesięcy.

Warto też wiedzieć, że promocja nie zawiera żadnych haczyków, po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej korzystać z karty
 • albo zamknąć ją bez żadnych konsekwencji

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,46% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7419,99 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 419,99 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 275,99 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 618,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/05/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + Xiaomi Redmi Note 9 (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • telefon Xiaomi Redmi Note 9
 • RSSO 10.95% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client

Oprocentowanie6,5%
Kwotaod 4 200 000 do 4 200 000 PLN
WniosekKonto CitiGold Private Client
Okres6 mies.
Nowe środki2021-01-01
Ekstra⚡6,5% PLN

Promocja Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto CitiGold Private Client, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto Citigold Private Client w Citi Handlowy w promocji 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5 - oprocentowanie 6,5% na lokacie PLN. Zobacz też Citigold.

 

Dla kogo promocja?

Z oferty Citibanku 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5 mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • po 1.01.2021 nie posiadały (ani współposiadały) konta osobistego / konta oszczędnościowego w Citibanku;
 • pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy, w tym członkowie zarządu banku i osoby zaangażowane w przygotowanie oferty;
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydent;
 • obywatele USA;

oraz osoby, które w okresie obowiązywania oferty złożą dyspozycję zamknięcia lub zmiany konta na inne, w ramach oferty istnieje limit 500 wniosków, w tym uczestników którzy jako pierwsi otworzą Konto Osobiste typu Citigold oraz uczestników którzy jako pierwsi otworzą Konto Osobiste typu Citigold Private Client  - przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź zasady promocji Citigold.

 

Warunki

Z oferty 30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5 mogą skorzystać osoby, które:

 • w okresie obowiązywania promocji zawrą umowę o konto Citigold Private Client
 • w terminie 10 dni od otwacia konta podpiszą regulamin promocji
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, uzyskają na rachunkach oferowanych przez Citibank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 4 200 000 PLN dla Konta Citigold Private Client.

Osoby, które spełnią powyższe warunki mogą otrzymać nagrodę, o której mowa w kolejnym akapicie. Oferta obowiązuje od 13 września 2023 roku do 05 października 2023 roku, albo do wcześniejszego wyczerpania limitu 500 wniosków w promocji.

 

Lokata 6,5% PLN

Uczestnicy promocji mogą otrzymać, którą jest wysokie oprocentowanie 6,5% na lokacie:

Lokata Powitalna

 • i. oprocentowanie lokaty – 6,5% w skali roku,
 • ii. okres trwania lokaty - 6 miesięcy,
 • iii. maksymalna kwota lokaty - 5 000 000 PLN
 • iv. minimalna kwota lokaty - 20 000 PLN
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

Lokata Dodatkowa:

 • i. oprocentowanie lokaty 6,5% w skali roku,
 • ii. okres trwania lokaty 3 miesiące,
 • iii. maksymalna kwota lokaty 1 000 000 PLN,

👉Uwaga, lokatę można otworzyć do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otwarto konto.

 

Uwaga! Kiedy nie otrzymasz nagrody?

Wspomnieliśmy już o tym powyżej, ale warto podkreślić raz jeszcze kiedy nie otrzymasz nagrody:

 • Nagrody zostaną przekazane wyłącznie w przypadku, gdy w dniu ich przekazania Konto nie zostało zamknięte lub Umowa Depozytowa nie znajduje się w okresie wypowiedzenia.
 • Złożenie przez Klienta dyspozycji zmiany typu Konta lub dyspozycji zamknięcia Konta do momentu wypłaty Nagród oznacza rezygnację z udziału w Ofercie.

A mówiąc prostszym językiem, do czasu otrzymania premii nie należy wypowiadać umowy o konto Citigold / Citigold Private Client ani zmieniać typu konta na inny.

 

Czym jest saldo?

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank, których Uczestnik jest głównym posiadaczem

Przy wyliczaniu salda nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków dla klientów firmowych należących do Uczestnika

Gdzie Bank to oczywiście Citi Handlowy, dodatkowe informacje w regulaminie citibank.pl/files/documents/accounts/citigold-65.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

 

 

Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2021-01-01
 • oferta do dnia 2023-10-05
 • oprocentowanie 6,5%
 • kwota od: 4 200 000 PLN
 • kwota do: 4 200 000 PLN
 • Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Citi Konto z premią

Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 500 PLN
Promocja do dnia2023-11-14
Otwórz konto naCiti Konto z premią Citi Handlowy
Uwaga❗limit 3000 (wniosków / nagród)
Ekstra bonus💰500 zł

Promocja Citi Handlowy Citi Konto z premią: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Citi Konto z premią, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Citi Konto z premią, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Nawet 400 zł z CitiKontem a do tego bezwarunkowo darmowe konto i możliwość do 200 zł zwrotu, a także premia za kartę kredytową, uwaga limit 5000 wniosków.

CitiKonto - dla kogo?

Uczestnikiem promocji CitiKonto – Twoje konto na wakacje może być pełnoletnia osoba, która nie posiada oraz po 31.12.2020 nie posiadała konta osobistego lub konta oszczędnościowego w Citibanku handlowym jako posiadacz lub współposiadacz.

Posiadanie innych produktów jak kredyt, karta kredytowa czy konto firmowe nie wyklucza z uczestnictwa w promocji.

Nagrodą w promocji są bonusy pieniężne: 2 bonusy po 25 zł oraz 5 bonusów po 45 lub 90 zł co może dać w sumie nawet 500 zł.

Limit wniosków - uwaga, promocja przewidziana jest do 14.11.2023 r. albo wcześniejszego wyczerpania 3000 promocyjnych wniosków.

CitiKonto zasady promocji

Przejdź na stronę promocji i wypełnij prosty wniosek - należy to zrobić nie później niż do 14.11.2023, w ciągu 10 dni zaakceptuj regulamin promocji (możesz to zrobić już podczas zawierania umowy o konto).

Składając wniosek wyraź zgody na:

 • a. przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • b. telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego

Nagroda 1 (Bądźmy w kontakcie) - spełnienie powyższych warunków to pierwszy bonus 25 zł - wypłata przewidziana jest do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu w którym otwarto konto, zobacz jak zdobywać kolejne nagrody.

 

Premia 450 zł za aktywność

450 zł - aby zgarnąć drugą nagrodę w pięciu miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzysz konto:

 • wykonaj 9 transakcje kartą na łączną kwotę min. 200 zł

Nagroda 2 (Premia za aktywność) - za każdy miesiąc, w którym spełnisz nagrodę otrzymasz 90 zł premii - razem jest do zdobycia nawet 450 zł.

Uwaga! Jeśli w danym miesiącu nie wykonasz 9 transakcji na kwotę min. 200 zł, ale wykonasz ich co najmniej 5 na kwotę min. 100 zł, to również otrzymasz nagrodę, choć w mniejszej kwocie (45 zł).

Wypłata premii przewidziana jest do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

 

Premia 25 zł - Zostańmy w kontakcie

25 zł - kolejne 25 zł otrzymasz jeśli zgody marketingowe utrzymasz min. do końca piątego iesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto.

Nagroda 3 (Zostańmy w kontakcie) - wypłata premii planowana jest na koniec kolejnego miesiąca, po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki.

 

Do otrzymania nagród nie można wypowiedzieć umowy o konto, nagrody można otrzymać tylko raz, więcej w regulaminie na:

 • citibank.pl/files/documents/accounts/CK_regulamin_Zyskuj_Wiecej.pdf

 

CitiKonto

CitiKonto to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za kartę wydaną do konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za pierwsze trzy przelewy Express Elixir w miesiącu kalendarzowym; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi
 • 0 zł za pierwsze 4 wypłaty z bankomatów innych niż Citibank (piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Aby założyć konto wypełnij wniosek na stronie promocji podając aktywny numer telefonu, na który otrzymasz SMS z linkiem i jednorazowym kodem. Z ich pomocą dokonasz wideoweryfikacji (biometria), na etapie wideoweryfikacji zrób zdjęcie dowodu osobistego oraz zdjęcie twarzy postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie telefonu. W ten sposób założysz konto zdalnie i bezpiecznie 😷, bez konieczności wizyty w placówce czy bez przyjazdu kuriera.

Podczas zakładania konta warto zwrócić uwagę, by nie włączać usług dodatkowych, np. CitiPhone która jest płatna a (w naszym przekonaniu) nie jest potrzebna do bankowania - wszystko zrobisz za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Citi.

 

 

 

Citi Handlowy Citi Konto z premią (skrót)

 • dzień odniesienia w promocji Citi Handlowy 2020-12-31
 • oferta do dnia 2023-11-14
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Citi Handlowy Citi Konto z premią i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i 300 zł do City Fit

Karta kredytowa Citibank i bon 300 zł do City Fit w ramach promocji Citi Handlowy i po spełnieniu prostych warunków.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają karty głównej Citibank co najmniej od 01.06.2015.

Voucher otrzymasz w zamian za zalogowanie do serwisu Citi i wykonaniu 10 płatności kartą.

 

Oferta dla osób

Udział w promocji wziąć mogą osoby, które nie posiadają głównej karty kredytowej od 1.06.2015 r. - czyli jeśli jesteś nowym klientem Citibank, albo udało Ci się wcześniej skutecznie zamknąć umowę, to możesz wziąć udział w promocji.

Jeśli szukasz promocji z krótszym okresem karencji sprawdź: karta kredytowa i bon 500 zł do Biedronki

 

Posiadając kartę

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz zdobyć 300 zł do City Fit to do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym podpiszesz umowę o kartę:

 • zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi lub serwisu www
 • przez kolejne 2 miesiące wykonuj po minimum 5 transakcji kartą na dowolne kwoty w punktach handlowo-usługowych

To wszystko!

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11604,90 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 604,90 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 604,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 967,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/03/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i 300 zł do City Fit (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 300 zł do City Fit
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i 350 zł do Decathlon

Karta kredytowa Citibank i do 350 zł do Decathlon w ramach promocji Citi Handlowy i po spełnieniu prostych warunków.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają karty głównej Citibank co najmniej od 01.01.2016, promocja do 30.06.2019.

Voucher otrzymasz w zamian za zalogowanie do serwisu Citi i wykonaniu płatności kartą - poznaj szczegóły oferty i opinie o Citibank.

 

Oferta dla osób

Oferta jest kontynuacją znanego już programu Priceless Specials, który prezentowaliśmy już w serwisie.

Udział w promocji wziąć mogą osoby, które nie posiadają głównej karty kredytowej przed 1 stycznia 2016. - czyli jeśli jesteś nowym klientem Citibank, albo udało Ci się wcześniej skutecznie zamknąć umowę, to możesz wziąć udział w promocji. Oczywiście jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi – możesz skorzystać z oferty. Z promocji wyłączeni są też obywatele lub rezydenci podatkowi USA i osoby ze statusem dewizowym.

Podstawowe wymagania Citi niezbędne do skorzystania z oferty:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Proforma informujemy, że przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. – musisz mieć świadomość, że bank może Ci odmówić jej wydania.

 

Zasady uczestnictwa

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód. Dokumenty takie należy oczywiście dostarczyć, choć z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

Citi akceptuje następujące źródła dochodów:

 • Umowa o pracę (w tym Powołanie/ Nominacja/Kontrakt menadżerski/ pielęgniarski/ lekarski/żołnierza zawodowego)
 • Umowa cywilno–prawna
 • Emerytury i Renty
 • Wolne zawody oraz własna działalność gospodarcza
 • Ryczałtowcy/Karta podatkowa
 • Wynajmujący nieruchomości
 • Udziałowcy spółek z o.o. oraz akcyjnych

 

Posiadając kartę

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zapisz się do programu Mastercard Priceless Specials, skorzystaj z formularza dostępnego w bankowości Citibank
 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank

A następnie:

 • dokonaj dowolnych transakcji na min. 1500 zł nie później niż do końca 2 miesiąca po zawarciu umowy, a otrzymasz 21 000 punktów
 • 21 000 pkt wymienisz np. na: voucher o wartości 350 zł na zakupy w Decathlon lub u innych partnerów programu!

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i 350 zł do Decathlon (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • do 350 zł do Decathlon
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Lokata Dodatkowa CitiGold

Lokata dodatkowa Citi w promocji Citigold 8 oprocentowaniem 7,8% na lokacie PLN do kwoty 500 000 zł na 6 miesięcy, lokata dostępna z kontem Citigold.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibanku Citigold 8 mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Z Oferty wyłączone są osoby, które po 1 stycznia 2021 roku posiadały w Banku (samodzielnie lub jako Współposiadacz) Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy.

 

Warunki

Z oferty Citigold 8 mogą skorzystać osoby, które:

 • w okresie obowiązywania promocji zawrą umowę o konto Citigold Private Client
 • w terminie 10 dni od otwacia konta podpiszą regulamin promocji
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, uzyskają na rachunkach oferowanych przez Citibank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 000 PLN dla Konta Citigold.

Osoby, które spełnią powyższe warunki mogą otrzymać nagrodę, o której mowa w kolejnym akapicie.

 

Lokata 7,5%

Lokata Powitalna

 • oprocentowanie: ⚡8%
 • okres lokaty: 6 miesięcy
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna: 500 000 zł
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

Lokata Dodatkowa

 • oprocentowanie: ⚡7,5%
 • okres: 6 miesięcy
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna 500 000 zł
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

👉Uwaga, lokaty można otworzyć do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otwarto konto.

 

Czym jest saldo?

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank, których Uczestnik jest głównym posiadaczem

Przy wyliczaniu salda nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków dla klientów firmowych należących do Uczestnika

Gdzie Bank to oczywiście Citi Handlowy, szczegółowe informacje w regulaminie citibank.pl/files/documents/accounts/citigold-8.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Citi Handlowy Lokata Dodatkowa CitiGold (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2021-01-01
 • oferta do dnia 2023-02-28
 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 7,5%
 • kwota od: 20 000 PLN
 • kwota do: 500 000 PLN
 • Citi Handlowy Lokata Dodatkowa CitiGold i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Karta Citi + Garmin Vivofit

Zobacz jak zyskać smartband Garmin Vivofit 4 za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i po spełnieniu niewygórowanych warunków promocji.

W programie do zdobycia do 21 000 punktów, które wymienisz na smartband Garmin.

Citi + Garmin – dla kogo

W promocji Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

Citi + Garmin – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 30.06.2019 wypełnij formularz na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner - i oczekuj na kontakt ze strony Citibank

Gdy zadzwoni konsultant Citi:

 • złóż wniosek o kartę Citi Simplicity
 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze handlowym

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je oczywiście dostarczyć, choć z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty:

 • zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • zarejestruj się do programu Priceless Specials

Nie później niż do końca 2 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • dokonaj dowolnych transakcji na min. 1500 zł, a otrzymasz 21 000 punktów

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Pamiętaj też, żeby były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Kiedy nagroda?

21 000 pkt wymienisz np. na smartwatch Garmin Vivofit 4 lub vouchery na zakupy u partnerów programu!

Smartwatch Garmin Vivofit 4 lub wybrane vouchery na zakupy u Parterów programu w specjalnej cenie 21 000 punktów dostępnie w katalogu nagród Priceless Specials tylko dla klientów Citi Handlowy.

Dodatkowe inf. w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-21-000-priceless-citi-simplicity.pdf

Karta Citi co jeszcze?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta Citi + Garmin Vivofit (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Smartbrand Garmin Vivofit 4
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Zegarek Garmin z kartą Citi

Okres spłatydo 56 dni
WniosekZegarek Garmin z kartą Citi
Dod. inf.⌚Garmin Venu SQ
RRSO24.09% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Zegarek Garmin z kartą Citi: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Zegarek Garmin z kartą Citi, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Zegarek Garmin z kartą Citi, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Karta kredytowa Citi z nagrodą: Smartwatch Garmin Venu Sq zawnioskuj o kartę kredytową Citibanku, spełnij warunki promocji i zgarnij smartwach w promocji Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ (edycja II). Uwaga, limit 250 wniosków w promocji.

Dla kogo?

Z oferty Citibank Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ – edycja II mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.01.2023. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Nagrody

Nagrodą w promocji Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ – edycja II jest tytułowy zegarek Garmin Venu SQ (kod producenta 010-02427-10).

Ogóle parametry zegarka Garmin Venu SQ (ze strony):

 • MATERIAŁ SOCZEWKI Szkło Corning ® Gorilla ® Glass 3
 • MATERIAŁ RAMKI Anodyzowane aluminium
 • OBUDOWA Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
 • PASKI Z MECHANIZMEM SZYBKIEGO ODŁĄCZANIA Tak (20 mm, standard branżowy)
 • MATERIAŁ PASKA Silikon
 • ROZMIAR KOPERTY (SZER. × DŁ. × WYS.) 40,6 × 37,0 × 11,5 mm rozmiar pasuje na nadgarstki o obwodzie 125-190 mm
 • MASA37,6 g
 • KLASA WODOSZCZELNOŚCI pływanie, 5 ATM
 • EKRAN DOTYKOWY
 • TYP WYŚWIETLACZA Wyświetlacz ciekłokrystaliczny Opcjonalny tryb „zawsze włączony”
 • WYMIARY WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. Przekątna 1,3” (33,1 mm)
 • ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS.240 × 240 pikseli
 • KOLOROWY WYŚWIETLACZ
 • CZAS DZIAŁANIA BATERII Tryb zegarka: do 6 dni Tryb GPS: do 14 godzin
 • METODA ŁADOWANIA Ładowarka ze złączem Garmin
 • PAMIĘĆ/HISTORIA Dane dotyczące 200 godzin aktywności

Cechy zegarka Garmin Venu SQ:

 • CZAS/DATA
 • SYNCHRONIZACJA CZASU PRZEZ GPS
 • AUTOMATYCZNY CZAS LETNI
 • BUDZIK
 • MINUTNIK
 • STOPER
 • GODZINA WSCHODU/ZACHODU SŁOŃCA

Monitorowanie stanu zdrowia:

 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA (STAŁY, CO SEKUNDĘ)
 • ŚREDNIE DZIENNE TĘTNO SPOCZYNKOWE
 • ALERTY NIETYPOWO WYSOKIEGO TĘTNATak (wysokie i niskie)
 • RYTM ODDYCHANIA (24X7)
 • SATURACJA NA PODSTAWIE POMIARU PULSOKSYMETRUTak (kontrola na miejscu i opcjonalna całodzienna aklimatyzacja i podczas snu)
 • WIEK SPRAWNOŚCIOWYtak (w aplikacji)
 • MONITOR ENERGII BODY BATTERY™
 • CAŁODZIENNE OBCIĄŻENIE STRESEM
 • PRZYPOMNIENIA O RELAKSIE
 • MINUTNIK ODDYCHANIA RELAKSACYJNEGO
 • ĆWICZENIA ODDECHOWE
 • SENTak (zaawansowane)
 • NAWODNIENIE
 • FUNKCJE ZDROWIA KOBIET
 • Czujniki
 • GPS
 • GLONASS
 • GALILEO
 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA GARMIN ELEVATE™
 • PULSOKSYMETR DO MONITOROWANIA STOPNIA AKLIMATYZACJI
 • KOMPAS
 • AKCELEROMETR
 • TERMOMETRTak (wymagany czujnik tempe™)
 • CZUJNIK OŚWIETLENIA OTOCZENIA

Funkcje telefoniczne przydatne na codzień:

 • ŁĄCZNOŚĆ Bluetooth®, ANT+®
 • CONNECT IQ™ (TARCZE ZEGARKA, POLA DANYCH, WIDŻETY I APLIKACJE)
 • POWIADOMIENIA Z TELEFONU
 • ODPOWIEDŹ TEKSTOWA / ODRZUĆ POŁĄCZENIE ZA POMOCĄ WIADOMOŚCI TEKSTOWEJ (TYLKO DLA SYSTEMU ANDROID™)
 • KALENDARZ
 • PROGNOZA POGODY
 • STEROWANIE MUZYKĄ
 • ZNAJDŹ MÓJ TELEFON
 • FUNKCJA ZNAJDŹ MÓJ ZEGAREK
 • ZGODNOŚĆ Z GARMIN CONNECT™ MOBILE
 • ZGODNOŚĆ ZE SMARTFONAMIiPhone®, Android™
 • GARMIN PAY™

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania:

 • WYKRYWANIE ZDARZEŃ PODCZAS WYBRANYCH AKTYWNOŚCI
 • ALERT WYKRYWANIA ZDARZEŃ W TELEFONIE DLA URZĄDZEŃ NOSZONYCH NA CIELE
 • POMOC
 • APLIKACJA LIVETRACK

Funkcje śledzenia aktywności:

 • LICZNIK KROKÓW
 • ALERTY RUCHU (WYŚWIETLANE W URZĄDZENIU PO OKRESIE BEZCZYNNOŚCI; WYSTARCZY CHODZIĆ PRZEZ KILKA MINUT, ABY JE ZRESETOWAĆ)
 • CEL AUTOMATYCZNY (ROZPOZNAJE POZIOM AKTYWNOŚCI UŻYTKOWNIKA I WYZNACZA DZIENNY CEL KROKÓW)
 • SPALONE KALORIE
 • PRZEBYTY DYSTANS
 • MINUTY INTENSYWNEJ AKTYWNOŚCI
 • FUNKCJA TRUEUP™
 • FUNKCJA MOVE IQ™
 • APLIKACJA GARMIN CONNECT ™ CHALLENGES

Sprzęt fitness / siłownia:

 • DOSTĘPNE PROFILE AKTYWNOŚCI NA SIŁOWNI Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, wiosłowanie stacjonarne, joga, pilates i ćwiczenia oddechowe
 • TRENINGI WYDOLNOŚCIOWE
 • TRENINGI SIŁOWE
 • TRENINGI JOGI
 • TRENINGI PILATES
 • AUTOMATYCZNE LICZENIE POWTÓRZEŃ

Funkcje szkolenia, planowania i analizy:

 • STREFY TĘTNA
 • ALERTY TĘTNA
 • KALORIE NA PODSTAWIE TĘTNA
 • % MAKSYMALNEGO TĘTNA
 • TRANSMISJA TĘTNA (PRZESYŁANIE DANYCH TĘTNA PRZEZ ANT+™ DO SPAROWANEGO URZĄDZENIA)
 • CZĘSTOTLIWOŚĆ ODDECHU (PODCZAS ĆWICZEŃ) Tylko joga i oddech
 • PRĘDKOŚĆ I DYSTANS GPS
 • STRONY WŁASNYCH DANYCH
 • NIESTANDARDOWE PROFILE DANYCH
 • AUTO PAUSE®
 • ZAAWANSOWANE TRENINGI
 • PLANY TRENINGÓW DO POBRANIA
 • TEMPO I DYSTANS BIEGU CZUJNIKA HRM
 • AUTO LAP®
 • RĘCZNIE OZNACZANE OKRĄŻENIA
 • PUŁAP TLENOWY (BIEG)
 • BLOKADA EKRANU DOTYKOWEGO I/LUB PRZYCISKÓW
 • AUTOPRZEWIJANIE
 • HISTORIA AKTYWNOŚCI W ZEGARKU

Funkcje biegowe:

 • DOSTĘPNE PROFILE BIEGU Bieganie, bieganie po torze krytym, bieganie na bieżni
 • POMIAR GPS ODLEGŁOŚCI, CZASU I TĘTNA
 • KADENCJA (ZAPEWNIA INFORMACJE NA TEMAT LICZBY KROKÓW NA MINUTĘ W CZASIE RZECZYWISTYM)
 • TRENINGI BIEGOWE
 • OBSŁUGA CZUJNIKA PRĘDKOŚCI I RYTMU (Z CZUJNIKIEM)

Funkcje golfowe:

 • ODLEGŁOŚĆ DO POCZĄTKU, ŚRODKA I KOŃCA GREENÓW
 • ODLEGŁOŚĆ DO LAY-UPÓW/DOGLEGÓW
 • POMIAR DYSTANSU UDERZENIA (OBLICZA DOKŁADNY DYSTANS DLA UDERZEŃ WYKONANYCH NA POLU)Automatyczny
 • CYFROWA TABLICA WYNIKÓW
 • ŚLEDZENIE STATYSTYK (LICZBA UDERZEŃ, LICZBA PUTTÓW W RUNDZIE, LICZBA UDERZEŃ NA GREENY I FAIRWAY'E)
 • GARMIN AUTOSHOT™
 • FUNKCJA GREENVIEW Z RĘCZNYM POZYCJONOWANIEM CHOROGIĘWKI
 • HAZARDY I CELE NA POLU GOLFOWYM
 • PINPOINTER
 • TIMER RUNDOWY / LICZNIK DYSTANSU

Funkcje dla zajęć na powietrzu:

 • DOSTĘPNE PROFILE CZYNNOŚCI REKREACYJNYCH W TERENIEJazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, sporty wioślarskie
 • WRÓĆ DO STARTU
 • POMIAR POWIERZCHNITak (przez Connect IQ™)
 • KALENDARZ MYŚLIWSKI/WĘDKARSKITak (przez Connect IQ™)
 • INFORMACJE O POŁOŻENIU SŁOŃCA I KSIĘŻYCATak (przez Connect IQ™)

Funkcje rowerowe:

 • DOSTĘPNE PROFILE JAZDY ROWEREM Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu
 • ALERT CZASU/DYSTANSU (WŁĄCZA ALARM PO OSIĄGNIĘCIU CELU)
 • ZGODNOŚĆ Z RADAREM VARIA™ (RADAR WSTECZNY)
 • ZGODNOŚĆ ZE ŚWIATŁAMI VARIA™
 • KOMPATYBILNOŚĆ Z CZUJNIKAMI PRĘDKOŚCI I KADENCJITak (przez ANT+)

Funkcje pływackie:

 • DOSTĘPNE PROFILE PŁYWANIA Pływanie w basenie
 • PARAMETRY TRENINGU (STYL PŁYWANIA, LICZBA WYMACHÓW, DŁUGOŚĆ BASENU)
 • WYKRYWANIE STYLU (DOWOLNY, GRZBIETOWY, KLASYCZNY, MOTYLKOWY)
 • PODSTAWOWY LICZNIK CZASU ODPOCZYNKU (OD 0)
 • ALERTY CZASU I DYSTANSU
 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA POD WODĄ

Funkcje monitorowania dzieci:

 • APLIKACJA TOE-TO-TOE™ CHALLENGESTak (opcjonalna aplikacja Toe-to-Toe™ Challenges w Connect IQ)

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Zyskaj Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ – edycja II obowiązuje do 31 grudnia 2023 r. lub wyczerpania limitu 250 umów w promocji.

Aby zgarnąć nagrodę:

 • do 31.12.2023 złoż wniosek na stronie promocji, promocja może zakończyć się wcześniej - limit 250 umów
 • przed zawarciem umowy o kartę dostarcz do banku dokumenty poświadczające dochód
 • wyraź zgodę na ujanienie tajemicy bankowej firmie, która będzie dostarczać nagrodę
 • zawrzyj umowę o kartę Citi Simplicity

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki promocji w każdym z dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę Citi Simplicity w promocji Zyskaj Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ:

 • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 1000 zł

To wszystko! Warto też wiedzieć, że do promocji nie wchodzą transakcje, które:

 • będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • będą transakcjami zwróconymi.

Kiedy nagroda?

Informację o przyznaniu zegarka dostaniesz w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Citibank prześle nagrodę na Twój adres korespondencyjny najpóźniej w ciągu 60 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Dodatkowe inf. w regulaminie https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-kkc-z-zegarkiem-garmin-venu-sq-ed2-07-09_23.pdf oraz oczywiście na stronie promocji Citibank, na którą odsyłamy.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 24,09% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł , całkowita kwota do zapłaty 10096,91 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 19,0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1096,91 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 952,91 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 841,41 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 07/09/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Zegarek Garmin z kartą Citi (skrót)

 • okres spłaty do 56 dni
 • ⌚Garmin Venu SQ
 • RSSO 24.09% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa

Kwota pożyczkiod 1 000 do 150 000 PLN
Okres spłatyod 9 do 96 mies.
WniosekPożyczka gotówkowa
RRSO13.64% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Pożyczka gotówkowa, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

Najnowszy opis Citi pożyczka gotówkowa, zapraszamy.

 

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy to kwota kredytu od 1000 do nawet do 150 000 zł z możliwością spłaty w ciągu nawet 8 lat. Pożyczka Citi, to połączenie atrakcyjnych warunków cenowych z wygodnym procesem pożyczkowym, całkowicie online, bez wychodzenia z domu.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka Citi to pożyczka online - sprawdzenie zdolności kredytowej, decyzja online i gwarantowana cena bez wychodzenia z domu:

 • gotówka do nawet 150 000 zł na dowolny cel
 • wygodny, długi okres kredytowania nawet do 8 lat.
 • możliwość ubezpiecznia spłaty pożyczki w ramach Indywidulanego ubezpieczenia „Bezpieczne Raty”
 • szybki proces. Wypełnienie wniosku online zajmuje zaledwie kilka minut.
 • decyzja kredytowa online oraz zawarcie umowy bez wychodzenia z domu.
 • minimum formalności. Wystarczy załączyć do wniosku online plik PDF z 3-miesięcznym wyciągiem z rachunku bankowego, na które wpływa wynagrodzenie

🚩Pożyczka Gotówkowa Citi Handlowy po raz kolejny znalazła się w czołówce najlepszych kredytów gotówkowych wg Rankingu Złoty Bankier 2020.

Jak otrzymać?

Zobacz jak otrzymać pożyczkę gotówkową Citi przez internet?

 • wypełnij wniosek kredytowy online - przed złożeniem wniosku możesz również skorzystać z kalkulatora pożyczki
 • potwierdź swoją tożsamość za pomocą selfie i zdjęcia z dowodu osobistego
 • załącz dokumenty dochodowe i zatwierdź wniosek kodem SMS
 • poczeka na decyzję - po otrzymaniu pożyczki otrzymasz SMS

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,63%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 26 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 33 382,39 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt pożyczki 7 382,39 zł (w tym: prowizja 1 430,00 zł, odsetki 5 952,39 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 47 miesięcznych równych rat w wysokości 696,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 670,39 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 4 Sierpnia 2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa (skrót)

 • kwota kredytu od 1 000
 • kwota kredytu do 150 000
 • okres spłaty od 9 mies.
 • okres spłaty do 96 mies.
 • Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • RSSO 13.64% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher HEBE

Voucher 300 zł do HEBE od Citibank w zamian za wyrobienie bezwarunkowo bezpłatnej karty Simplicity i wykonanie 10 operacji kartą.

To kolejna odsłona promocji, w ramach które w prosty sposób możesz zgarnąć voucher do wydania w drogeriach HEBE. I podobnie, jak już drzewiej bywało, tak i w przypadku tej promocji warunki są niezwykle proste – wystarczy, że wykonasz po 5 płatności kartą na dowolne kwoty w dwóch kolejnych miesiącach i zalogujesz do systemu Citi.

Jeśli postarasz się, to za transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę nie wyższą niż 20 – 30 zł możesz zdobyć bon o wartości 300 zł!

Voucher HEBE – wykluczenia

Z oferty "300 zł na zakupy w drogeriach Hebe z Kartą Kredytową Citibank" mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.06.2015 – posiadanie karty dodatkowej nie uniemożliwia skorzystanie z oferty. Nie mogą z niej skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę promocji.

Podstawowe wymagania kredytowe Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Voucher HEBE – szczegóły oferty

Oferta obowiązuje do 31 października 2018 r. i aby z niej skorzystać należy:

 • w okresie obowiązywania oferty złóż wniosek o kartę kredytową na dedykowane stronie promocji (kliknij przycisk lub banner aby przejść)
 • składając wniosek pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa
 • bank może poprosić Cię o dokumenty potwierdzające dochód np. PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego – z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą wyciągi za ostatnie 3 – 6 miesięcy, można je przesłać do Citi emailem – ustalisz to podczas rozmowy z konsultantem Citi
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera

A gdy otrzymasz kartę

To w kolejnych etapach:

 • w okresie obowiązywania oferty aktywuj kartę kredytową
 • zaloguj się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile – masz na to czas do końca drugiego miesiąca, po miesiącu w którym zawarto umowę o kartę – ale lepiej tego nie odkładać
 • wykonaj min. 2 x 5 transakcji bezgotówkowych kartą w każdym z dwóch kolejnych miesięcy, po miesiącu w którym podpiszesz umowę o kartę

Uwaga!

Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty.

Najlepiej wykonać min. 5 tradycyjnych płatności w punkcie handlowo – usługowym. Polecamy kasy samoobsługowe w hipermarketach, które (z reguły) przyjmują płatności już od 2 zł, albo automaty z batonikami, które przyjmują płatności od 1,80 zł

Ważne: transakcje muszą być zaksięgowane w okresie rozliczeniowym – dlatego nie warto z tym zwlekać i najlepiej wykonać je na początku danego miesiąca.

Promocja (wg nas) nie zawiera żadnego haczyka, po odebraniu vouchera kartę możesz bezkarnie zamknąć, ale równie dobrze możesz ją utrzymywać dalej, jeżeli wybierzesz darmową kartę Simplicity.

Kiedy voucher HEBE

Spełnisz warunki promocji, czyli wykonasz min. 2 x 5 operacji kartą np. w jakimkolwiek hipermarkecie (polecamy kasy samoobsługowe) oraz zalogujesz się do serwisu Citi i czekasz na voucher do HEBE. Zobacz kiedy go otrzymasz:

Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji, czyli jeśli umowę podpiszesz już w lipcu to transakcje należy wykonać

 • w lipcu i sierpniu, a voucher otrzymasz do końca września
 • gdy umowę podpiszesz w sierpniu - odpowiednio miesiąc później

Pamiętaj również o zalogowaniu się do systemu Citi.

Uwaga, voucher:

 • ważny jest przez 6 miesiące od daty otrzymania i może być wykorzystany tylko w tym terminie,
 • voucher może być użyty wielokrotnie aż do wykorzystania środków

Więcej w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-hebe.pdf

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12659,89 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 659,89 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 659,89 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1054,99 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29/06/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher HEBE (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • voucher HEBE
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna Citi Handlowy to kwota kredytu nawet do 2 000 000 zł (do 70% wartości nieruchomości) i wycena nieruchomości przeprowadzona na koszt Citibanku - sprawdź kredyt hipoteczny Citi, gdzie znajdziesz bardziej szczegółowe informacje.

Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

 

Pożyczka Hipoteczna - na dowolny cel

 • kwota kredytu do 2 000 000 zł (do 70 % wartości nieruchomości).
 • pieniądze na dowolny cel, w tym na spłatę innych kredytów.
 • długi okres spłaty – aż do 20 lat.
 • wycena nieruchomości na koszt banku.

Przejdź na stronę Citi, aby uzyskać dodatkowe informacje, zobacz też kredyt hipoteczny Citi

 

Pożyczka Hipoteczna - formy zabezpieczenia

Formy zabezpieczenia dla pożyczki hipotecznej Citi:

 • ustanowienie hipoteki w Księdze Wieczystej nieruchomości zlokalizowanych na terenie Polski,
 • cesja praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej przedmiot zabezpieczenia Kredytu

 

Koszty dodatkowe

Jednym z warunków wypłaty kredytu jest przedłożenie w Citibanku polisy stanowiącej dowód zawarcia umowy ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu oraz zawarcie z Citibankiem w formie pismenej umowy cesji praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości na rzecz Citibanku wraz z potwierdzeniem cesji praw z polisy przez ubezpieczyciela oraz dowodem uiszczenia składki za ubezpieczenie.

W związku z powyższmy klient ponosi koszty ubezpieczenia nieruchomości przez cały okres kredytowania i możliwość ubezpieczenia nieruchomości poprzez:

 • przystąpienie do grupowej umowy ubezpieczenia zawartej przez Citibank i współpracujący z Citi zakład ubezpieczeń lub
 • zawarcie we własnym zakresie z ubezpieczycielem umowy ubezpieczenia nieruchomości, spełniającej minimalne warunki dotyczące zakresu ochrony ubezpieczeniowej wymaganej przez Citibank

 

Pożyczka Hipoteczna - oprocentowanie

Bank stosuje zmienne oprocentowanie, które stanowi sumę stawki referencyjnej WIBOR 3M oraz marży Banku. Stawka referencyjna WIBOR 3M jest to stopa procentowa, po której banki na rynku warszawskim udzielają pożyczek w złotych innym bankom, publikowana przez serwis Reuters Monitor Rates Service (http://reuters.pl/ tr/index.action) o godz. 11.00. Administratorem wskaźnika jest GPW Benchmark SA.

Do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej marża jest podwyższana o 1,3pp.

Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości rat przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki hipotecznej, zabezpieczonej hipoteką wynosi 4,40% przy następujących założeniach: okres kredytowania 15lat, całkowita kwota pożyczki 280 000zł, oprocentowanie zmienne 4,12%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M 0,22% oraz marża 3,9% (marża jest podwyższana o 1,3 pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 3 miesięcy od zawarcia umowy kredytu). Całkowity koszt kredytu 100 652zł, w tym: prowizja 1%, tj. 2800zł, odsetki 97 633zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19zł, koszt wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej 200zł, opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) 0zł (przy utrzymaniu warunku wpływów miesięcznych min 5000 zł), całkowita kwota do zapłaty 380 652 zł, płatna w 180 ratach miesięcznych, równych w wysokości 2112 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Do uzyskania kredytu niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia nieruchomości. Kalkulacja dokonana na dzień 09.10.2020 na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wysokiej raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty

 

Citi Handlowy Pożyczka hipoteczna (skrót)

 • kwota kredytu do 2 000 000
 • okres spłaty od 60 mies.
 • okres spłaty do 240 mies.
 • Citi Handlowy Pożyczka hipoteczna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • RSSO 2.36% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Kredyt hipoteczny

Kwota kredytudo 3 000 000 PLN
Okres spłatyod 60 do 360 mies.
WniosekKredyt hipoteczny
Dod. inf.do 80% wartości nieruchomości
RRSO9.50% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Kredyt hipoteczny: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Kredyt hipoteczny, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Kredyt hipoteczny, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

Najnowszy opis Citibank kredyt hipoteczny, zapraszamy.

 

Kredyt hipoteczny Citi Handlowy to kwota kredytu nawet do 3 000 000 zł i wycena nieruchomości przeprowadzona na koszt Citibank oraz finansowanie do 80% wartości nieruchomości. W ramach kredytu Citi finansowane są zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego.

Przejdź na stronę i wypełnij prosty formularz kontaktowy, aby zamówić rozmowę z doradcą, który przestawi warunki, czy sprawdzi Twoją zdolność kredytową.

Na nowy dom

Kredyt Hipoteczny Citi - na nowy dom od Citibank:

 • kwota kredytu nawet do 3 000 000 zł (do 80% wartości nieruchomości),
 • wycena nieruchomości przeprowadzana na koszt banku,
 • finansowanie zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego,
 • finansowanie wykończenia lub remontu z rynku pierwotnego lub wtórnego,

Przejdź na stronę Citi, aby uzyskać dodatkowe informacje (wybrane prezentujemy poniżej), zobacz też pożyczka hipoteczna Citi

Jak skorzystać?

Kredyt Hipoteczny Citi jak skorzystać? Kroki procesu:

 • Wypełnij formularz - skontaktuje się z Tobą konsultant Citi i umówi na spotkanie z Doradcą ds. Produktów Hipotecznych.
 • Oferta - pracownik banku przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę Kredytu Mieszkaniowego lub Pożyczki Hipotecznej.
 • Spotkanie - spotkasz się z doradcą i złożysz wniosek kredytowy. Załącz dokumenty dotyczące dochodów, zabezpieczenia i celu kredytu.
 • Decyzja kredytowa - nawet już w 4 dni otrzymasz od Citi informację o wstępnej analizie wniosku! Decyzję kredytową poznasz najpóźniej w 21 dniu od złożenia wniosku.
 • Uruchomienie kredytu - po zawarciu umowy i spełnieniu warunków wymaganych do uruchomienia kredytu, Citibank wypłaci Ci środki.

Cel kredytowania

Możliwe cele kredytowania kredytu hipotecznego Citibanku, szczegółowe informacje na stronie oferty:

 • zakup nieruchomości na rynku pierwotnym
 • zakup nieruchomości na rynku wtórnym
 • refinansowanie kredytu zaciągniętego przez Wnioskodawcę przeznaczonego na cel mieszkaniowy
 • przekształcenie spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu w spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu lub w prawo odrębnej własności
 • refinansowanie wkładu własnego wniesionego przez Wnioskodawcę na zakup nieruchomości nabywanej na rynku pierwotnym lub wtórnym
 • remont / wykończenie nieruchomości
 • nabycie nieruchomości w drodze przetargu/licytacji od dewelopera/ spółdzielni mieszkaniowej
 • nabycie nieruchomości w drodze licytacji z nieruchomości prowadzonej na podstawie przepisów o postępowaniu egzekucyjnym zawartych w Kodeksie Postępowania Cywilnego

Formy zabezpieczenia

Kredyt Hipoteczny Citibank i formy zabezpieczenia:

 • ustanowienie hipoteki w Księdze Wieczystej nieruchomości zlokalizowanych na terenie Polski,
 • cesja praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej przedmiot zabezpieczenia Kredytu

Koszty Dodatkowe

Jednym z warunków wypłaty kredytu jest przedłożenie w Citibanku polisy stanowiącej dowód zawarcia umowy ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu oraz zawarcie z Citibankiem w formie pismenej umowy cesji praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości na rzecz Citi wraz z potwierdzeniem cesji praw z polisy przez ubezpieczyciela oraz dowodem uiszczenia składki za ubezpieczenie. W związku z powyższmy klient ponosi koszty ubezpieczenia nieruchomości przez cały okres kredytowania.

Klient ma możliwość ubezpieczenia nieruchomości poprzez:

 • przystąpienie do grupowej umowy ubezpieczenia zawartej przez Citibank i współpracujący z Citibankiem zakład ubezpieczeń lub
 • zawarcie we własnym zakresie z ubezpieczycielem umowy ubezpieczenia nieruchomości, spełniającej minimalne warunki dotyczące zakresu ochrony ubezpieczeniowej wymaganej przez Citibank

Rodzaj oprocentowania

Kredyt Hipoteczny Citibank i rodzaj oprocentowania:

Bank stosuje zmienne oprocentowanie, które stanowi sumę stawki referencyjnej WIBOR 3M oraz marży Banku.

Stawka referencyjna WIBOR 3M jest to stopa procentowa, po której banki na rynku warszawskim udzielają pożyczek w złotych innym bankom, publikowana przez serwis Reuters Monitor Rates Service (http://reuters.pl/ tr/index.action) o godz. 11.00.

Administratorem wskaźnika jest GPW Benchmark SA.

Do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej marża jest podwyższana o 1,3pp.

Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości rat przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego, zabezpieczonego hipoteką wynosi 9,50% przy następujących założeniach: okres kredytowania 25 lat, całkowita kwota kredytu 520 000 zł, oprocentowanie zmienne 9,03%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M 6,94% oraz marża 2.09% (marża jest podwyższana o 1,3pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu) . Całkowity koszt kredytu 796 975 zł, w tym: prowizja 0%, tj. 0 zł, odsetki 796 356 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19zł, koszt wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej 200zł, opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 400,00 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) 0zł (przy utrzymaniu warunku wpływów miesięcznych min 8000zł), całkowita kwota do zapłaty 1 317 375 zł, płatna w 300 ratach miesięcznych, równych w wysokości 4379 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Do uzyskania kredytu niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia. Kalkulacja dokonana na dzień 23.06.2022 na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wysokiej raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Kredyt hipoteczny (skrót)

 • kwota kredytu do 3 000 000
 • okres spłaty od 60 mies.
 • okres spłaty do 360 mies.
 • Citi Handlowy Kredyt hipoteczny i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • do 80% wartości nieruchomości
 • RSSO 9.50% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + JBL FLIP 3

Głośnik JBL FLIP 3 od Citibank w zamian za wyrobienie bezwarunkowo bezpłatnej karty Simplicity i wykonanie płatności kartą na kwotę 1500 zł i oraz zalogowanie do serwisu.

To kolejna odsłona promocji, w ramach której do zdobycia do 21 000 punktów w programie Priceless Specials, które wymienisz na głośnik JBL, vouchery do Circle K, RTV Euro AGD i inne.

JBL FLIP od Citi – wykluczenia

Z oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź głośnik JBL FLIP 3” mogą skorzystać klienci, którzy

 • nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2017

jeżeli posiadasz kartę dodatkową City, to możesz skorzystać z oferty. Z promocji nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk).

Dodatkowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Szczegóły oferty

Oferta obowiązuje do 30 września 2019 r. i aby z niej skorzystać należy:

 • w okresie obowiązywania oferty złóż wniosek o kartę kredytową na dedykowane stronie promocji (kliknij banner)
 • składając wniosek pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa
 • bank może poprosić Cię o dokumenty potwierdzające dochód np. PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego – z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą wyciągi za ostatnie 3 – 6 miesięcy, można je przesłać do Citi emailem – ustalisz to podczas rozmowy z konsultantem Citi
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera

A gdy otrzymasz kartę

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank
 • zapisz się do programu Priceless Specials

W każdym z 2 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1500 zł

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Pamiętaj też, żeby były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-21-000-priceless-citi-simplicity-ii.pdf

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + JBL FLIP 3 (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 🔊głośnik JBL FLIP
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa z premią 600 zł w gotówce

Karta kredytowa Citi Simplicity z premią do 600 zł w gotówce, w dodatku wciąż obowiązują proste zasady utrzymania karty za 0 zł. Sprawdź zasady promocji Zyskaj nawet 600 zł z Kartą Kredytową Citi Simplicity i zyskaj 600 zł, uwaga, oferta limitowana - tylko 1000 umów w promocji Citibanku.

 

Dla kogo promocja

Z oferty Zyskaj nawet 600 zł z Kartą Kredytową Citi Simplicity mogą skorzystać klienci, którzy nie są i nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2020 – posiadanie karty dodatkowej nie uniemożliwia skorzystanie z oferty. Nie mogą z niej skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 18 lat;
 • dochód netto – minimum 1200 zł;
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata i dochód min. 2500 zł

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk)

 

Wniosek

Oferta obowiązuje do 14.06.2022 r. (albo wcześniejszego wyczerpania puli 1000 umów) i w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę (kliknij przycisk lub banner), a następnie:

 • w ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku przekaż do Citibanku dokumenty potwierdzające Twoje dochody (można to również zrobić online)
 • zawrzyj umowę a następnie aktywuj kartę za pomocą aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Citibanku

Wyrabiając kartę Citibanku nie warto włączać usług dodatkowych (np. CitiPhone) czy korzystać z naklejki zbliżeniowej, które są dodatkowo płatne, a nie są konieczne go spełnienia warunków promocji.

 

Zasady promocji

Po aktywacji karty:

 • 🔐logowanie: zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku - należy to zrobić najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zawarto umowę o kartę
 • 💳płatności: przez 3 kolejne miesiące po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z miesięcy) wykonaj płatności na łączną kwotę min. 300 zł (w hipermarkecie, sklepie, stacji benzynowej, aptece itp.)

Spełnienie powyższych warunków to możliwość uzyskania pierwszej premii 💰200 zł oraz możliwość zdobywania kolejnych nagród 4 x 100 zł. Aby je zdobyć:

 • od czwartego do siódmego miesiąca (po miesiącu zawarcia umowy o kartę) wykonaj płatności na łączną kwotę min. 300 zł (płatności bezgotówkowe)

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz 💰100 zł premii.

Informacje o przyznaniu każdej z nagród otrzymasz w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania, zaś premię wypłaci w ciągu 60 dni od powiadomienia o jej przyznaniu - bonusy pieniężne otrzymasz na rachunek Twoje karty kredytowej - środki najlepiej przeznaczyć na kolejne zakupy. Do dnia otrzymania nagrody karta wyrobiona w promocji musi być aktywna.

Dodatkowe inf. w regulaminie na citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-zyskaj-600pln-z-karta-simplicity.pdf oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Przykładowy harmonogram

Zasady promocji Zyskaj nawet 600 zł z Kartą Kredytową Citi Simplicity przedstawiliśmy w poprzednim akapicie, poniżej przykładowy harmonogram.

podpisanie umowy w maju:

 • aby zgarnąć bonus 200 zł wykonaj płatności w miesiącach czerwiec, lipiec i sierpień (po 300 zł w każdym miesiącu)
 • aby zgarnąć 4 x 100 zł wykonaj płatności bezgotówkowe w miesiącach wrzesień, październik, listopad i grudzień (po 300 zł w każdym miesiącu)

Jeśli podpiszesz umowę w czerwcu, to odpowiednio o miesiąc później.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 22,29% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł , całkowita kwota do zapłaty 10019,76 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 17,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1019,76 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 875,76 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 834,98 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 06/05/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa z premią 600 zł w gotówce (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 22.29% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa z premią do 660 zł

Karta kredytowa Citi Simplicity z premią nawet 660 zł, w dodatku nagrodę możesz sprawić zaraz po wyrobieniu karty, a dopiero później spełniasz warunki promocji. Uwaga, oferta limitowana - tylko 2000 umów w promocji.

 

Dla kogo promocja

Z oferty Ty kupujesz - my zwracamy do 660 zł mogą skorzystać klienci, którzy nie są i nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2019 – posiadanie karty dodatkowej nie uniemożliwia skorzystanie z oferty. Nie mogą z niej skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat;
 • dochód netto – minimum 1200 zł;
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata;

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk)

 

Wniosek

Oferta obowiązuje do 16.05.2022 r. (albo wcześniejszego wyczerpania puli 2000 umów) i w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę (kliknij przycisk lub banner), a następnie:

 • w ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku przekaż do Citibanku dokumenty potwierdzające Twoje dochody
 • zawrzyj umowę a następnie aktywuj kartę za pomocą aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Citibanku

Po aktywacji karty:

 • 🔐logowanie: zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku - należy to zrobić najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zawarto umowę o kartę
 • 💳1 płatności: nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj jedną płatności na kwotę min. 600 zł (w hipermarkecie, sklepie, stacji benzynowej, aptece itp.)

Spłata w ratach

 • 💸raty: najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, w którym wykonasz płatność na kwotę min. 600 zł, złóż dyspozycję rozłożenia spłaty na 12 rat w planie Komfort
 • ⏰płatności miesięczne: w okresach spłat miesięcznych rat (12 miesięcy) w każdym z miesięcy wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki otrzymasz 55 zł od Citibanku, dodatkowe inf. w regulaminie na citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-zwracamy-660pln-16-02_22_1.pdf

 

Nagroda

O przyznaniu każdego z bonusów (12 x 55 zł) Citibank będzie informował Cię w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki do jego uzyskania, zaś wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu w którym otrzymasz wiadomość o przyznaniu nagrody.

Do momentu otrzymania nagrody / nagród karta musi być aktywna (nie można zamknąć karty czy wypowiedzieć umowy).

 

Plan Komfort

12 rat spłaty można wykonać po wykonaniu płatności kartą na jeden ze sposobów:

 • w aplikacji mobilnej albo
 • w bankowości internetowej albo
 • przez SMS

Więcej na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,84% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 18000 zł , całkowita kwota do zapłaty 19385,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 12,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1385,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1241,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1615,49 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 14/02/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa z premią do 660 zł (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 14.84% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta i bilety Live Nation (przedsprzedaż)

Karta Citibank - zyskaj dostęp do ekskluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation z darmową kartą Citi Simplicity.

W ostatnim czasie posiadacze karty Citi Simplicity mogli kupić przed wszystkimi innymi bilety w przedsprzedażach na koncerty m.in.: Jay-Z & Beyonce, Maroon 5, Metallica, Pink, Bon Jovi, Muse, Backstreet Boys, Disturbed, Phil Collins i innych.

Każdą płatność z karty kredytowej, za bilety na koncerty i nie tylko rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.

Citi Simplicity – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Citi Simplicity zyskujesz koncertowo

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, za bilety na koncerty i nie tylko rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Przedsprzedaże

W ostatnim czasie posiadacze karty Citi Simplicity mogli kupić przed wszystkimi innymi bilety w przedsprzedażach na koncerty m.in.:

 • Jay-Z & Beyonce,
 • Maroon 5,
 • Metallica,
 • Pink,
 • Bon Jovi,
 • Muse,
 • Backstreet Boys,
 • Disturbed,
 • Phil Collins

i innych, ze strony Citi:

Ania (35) i Maciek (38): Dzięki karcie Citi Simplicity udało nam się kupic bilety na koncert Maroon 5 w Krakowie. Płacimy nią też za codzienne zakupy, korzystamy z rabatów i zbieramy punkty.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,47% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 14000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 14769,87 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 10% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 769,87 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 0 ZŁ, ODSETKI 769,87 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 1230,82 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 25/09/2018 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

 

Citi Handlowy Karta i bilety Live Nation (przedsprzedaż) (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Przedsprzedaż biletów koncertowych Live Nation
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa konkurs

Wielki konkurs kart kredytowych Citi – aż 500.000 zł w puli nagród!, w tym nagroda główna 250.000 zł.

Nagrody dodatkowe:

 • 200 x Samsung Galaxy A6Dual 2018
 • E-kod o wartości 250 zł do sklepów Biedronka

Konkurs Citi – wykluczenia

Z oferty "Zostań zwycięzcą z Kartą Kredytową Citi Simplicity" mogą skorzystać klienci, którzy

 • nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.06.2015

jeżeli posiadasz kartę dodatkową City, to możesz skorzystać z oferty. Z promocji nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk).

Dodatkowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Konkurs – szczegóły oferty

Oferta obowiązuje do 1 października 2018 r. i aby z niej skorzystać należy:

 • w okresie obowiązywania oferty złóż wniosek o kartę kredytową na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk)
 • składając wniosek pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • Aplikuj o kartę kredytową - wypełnij formularz kontaktowy i zaproponuj hasło reklamowe dla karty kredytowej Citi Simplicity.

 • bank może poprosić Cię o dokumenty potwierdzające dochód np. PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego – z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą wyciągi za ostatnie 3 – 6 miesięcy, można je przesłać do Citi emailem – ustalisz to podczas rozmowy z konsultantem Citi
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera

Hasło reklamowe Citi

Twoja propozycja hasła reklamowego dla karty kredytowej Citi Simplicity może składać się z maksymalnie 160 znaków.

Hasło powinno być krótkie i chwytliwe, może być zabawną grą słów lub pozytywnym skojarzeniem z kartą kredytową Citi Simplicity.

Pamiętaj, możesz zgłosić tylko jedno hasło! Nagrodę główną 250.000 zł otrzyma autor najbardziej oryginalnego i ciekawego hasła.

A gdy otrzymasz kartę

To w kolejnych etapach:

 • w okresie obowiązywania oferty aktywuj kartę kredytową
 • zaloguj się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online
 • wykonaj transakcje bezgotówkowych kartą (jedną lub wiele) na łączną kwotę min. 1000 zł

Uwaga!

 • Pamiętaj, dokonaj obydwu czynności nie później niż do 30.11.2018 r.

Nagrody

Dla wszystkich osób, które spełnią powyższe warunki:

 • e-kod o wartości 250 zł do sklepów Biedronka (nagroda gwrantowana)

oraz możliwość wzięcia udziału w losowaniu i wygrania jednej z nagród:

 • jednego z 200 telefonów SAMSUNG Galaxy A6 Dual 2018 (SM–A600F) o wartości 1 300 zł
 • 250 000 zł - to nagroda główna w konkursie.

Szczegółowe inf. na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner aby przejść.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12659,89 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 659,89 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 659,89 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1054,99 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29/06/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa konkurs (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 250 zł Biedronka, losow.: 250.000 zł, SAMSUNG Galaxy A6 Dual 2018
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Pożyczka konsolidacja z karty kredytowej

Pożyczka konsolidująca Citibank, spłacaj za darmo zadłużenia w innych bankach do 10.000 zł korzystając z karty kredytowej Citi.

Za pieniądze z karty nie zapłacisz ani grosza, gdyż to oferta z RRSO 0% - Citibank nie pobiera prowizji za udzielenie czy obsługę kredytu.

Z promocji Citi warto więc skorzystać jeżeli szukasz darmowej pożyczki konsolidującej.

 

Pożyczka z karty – wymagania

Z oferty Citibank „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity” mogą skorzystać klienci, którzy:

 • nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2017

Jeżeli posiadasz kartę dodatkową City, to możesz skorzystać z oferty. Z promocji nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz nierezydenci i obywatele USA.

Warunkiem niezbędnym do skorzystania z oferty Citi jest posiadanie zadłużenia w innym banku, które właśnie będzie spłacane z karty Citi i które będzie widoczne w BIK, zgodnie z regulaminem (dostępny na stronie banku):

posiadają zadłużenie (poza Bank Handlowy w Warszawie S.A.), widoczne w momencie wnioskowania o Kartę w Biurze Informacji Kredytowej S.A.,

 

Dodatkowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Pożyczka konsolidacyjna – szczegóły oferty

Oferta obowiązuje do 19 listopada 2018 r. i aby z niej skorzystać należy:

 • w okresie promocji zarejestruj się na dedykowanej stronie (kliknij przycisk)
 • po rejestracji czekaj na kontakt ze strony Citi, który powinien nastąpić w ciągu kilku dni

Konsultant Citi przeprowadzi Cię przez dalszą część procesu.

 

Nagrody

W ramach tej promocji nie otrzymujesz nagrody w formie vouchera, bonu czy też zwrotu części wydatków, ale de'facto pożyczkę z RRSO 0%.

Z kartą Citi masz możliwość do rozłożenia polecenia przelewu na promocyjnych warunkach, gdzie:

 • oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%,
 • prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” 0%,
 • opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” 0 zł miesięcznie przez cały okres, na jaki został otwarty Plan spłat ratalnych „Komfort” („Nagroda”).

 

Szczegółowy opis, wymagania, w tym regulamin, na stronie oferty - kliknij przycisk aby przejść.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Przykład reprezentatywny dla Karty Kredytowej Citibank z wypłatą środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie w formie polecenia przelewu rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych "Komfort" dla Oferty specjalnej "Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity". Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 500,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 12 równych rat miesięcznych w wysokości po 625 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7 września 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł).

 

Citi Handlowy Pożyczka konsolidacja z karty kredytowej (skrót)

 • kwota kredytu do 10.000
 • okres spłaty do 51 dni
 • Citi Handlowy Pożyczka konsolidacja z karty kredytowej i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • bez opłat za spłatę pożyczki w innym banku do 10.000 zł
 • RSSO 0.00% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Pożyczka z karty RRSO 0%

Karta kredytowa Citibank z pożyczką konsolidacyjną - spłacaj za darmo zadłużenia w innych bankach do 10.000 zł korzystając z karty kredytowej Citi Simplicity.

Za pieniądze z karty kredytowej Citi nie zapłacisz ani grosza, gdyż to oferta z RRSO 0% - Citibank nie pobiera prowizji za udzielenie czy obsługę kredytu.

Z promocji Citi warto więc skorzystać jeżeli szukasz darmowej pożyczki konsolidującej.

Pożyczka z karty – wymagania

Z oferty Citibank „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity” mogą skorzystać klienci, którzy:

 • nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2017

Jeżeli posiadasz kartę dodatkową City, to możesz skorzystać z oferty. Z promocji nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz nierezydenci i obywatele USA.

Dodatkowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Warunkiem niezbędnym do skorzystania z oferty Citi jest posiadanie zadłużenia w innym banku, które właśnie będzie spłacane z karty Citi i które będzie widoczne w BIK, zgodnie z regulaminem:

posiadają zadłużenie (poza Bank Handlowy w Warszawie S.A.), widoczne w momencie wnioskowania o Kartę w Biurze Informacji Kredytowej S.A.,

Pożyczka konsolidacyjna – szczegóły oferty

Oferta obowiązuje do 05 listopada 2019 r. i aby z niej skorzystać należy:

 • w okresie promocji zarejestruj się na dedykowanej stronie (kliknij przycisk)
 • po rejestracji czekaj na kontakt ze strony Citi, który powinien nastąpić w ciągu kilku dni

Konsultant Citi przeprowadzi Cię przez dalszy proces.

Nagrody

W ramach tej promocji nie otrzymujesz nagrody w formie vouchera, bonu czy też zwrotu części wydatków, ale de'facto pożyczkę z RRSO 0%.

Z kartą Citi masz możliwość do rozłożenia polecenia przelewu na promocyjnych warunkach, gdzie:

 • oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%,
 • prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” 0%,
 • opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” 0 zł miesięcznie przez cały okres, na jaki został otwarty Plan spłat ratalnych „Komfort” („Nagroda”).

Szczegółowe wymagania, w tym regulamin, na stronie oferty - kliknij przycisk aby przejść.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Przykład reprezentatywny dla Karty Kredytowej Citibank z wypłatą środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie w formie polecenia przelewu rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych "Komfort" dla Oferty specjalnej "Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity". Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 500,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 12 równych rat miesięcznych w wysokości po 625 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7 września 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł). W przypadku korzystania z karty kredytowej na warunkach innych niż określone w przykładzie reprezentatywnym, oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 10%.

 

Citi Handlowy Pożyczka z karty RRSO 0% (skrót)

 • kwota kredytu od 500
 • kwota kredytu do 10 000
 • okres spłaty do 51 dni
 • pożyczka konsolidacyjna RRSO 0%
 • RSSO 0.00% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Lokata na powitanie

Lokata na powitanie Citibank Handlowy, to oferta z kontem Citigold z dodatkową premią do 2000 zł i oprocentowaniem nawet 4% do kwoty 300.000 zł

Promocja Citi lokata na powitanie dla osób które nie posiadały w Citibanku konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich współposiadaczy konta) i nie były pełnomocnikami do konta od dnia 1.01.2017 r. do dnia otwarcia konta w ramach oferty.

Oferta obowiązuje do 30.09.2018 r (lub do wyczerpania limitu 500 wniosków) w okresie jej obowiązywania:

złóż wniosek

 • o Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client
 • i podpisz Regulamin Oferty „Lokata na powitanie w Citigold oraz nagroda za lojalność"

wpłać środki

 • wpłać co najmniej 330 000 zł lub 450 000 zł w okresie do pierwszego miesiąca po otwarciu konta

otwórz promocyjną lokatę

 • jeśli wpłaciłeś(-aś) 330 000 zł, możesz w ciągu 2 m-cy otworzyć lokatę 3,5% na 3 m-ce do 200 000 zł, a jeśli wpłaciłeś 450 000 zł, możesz uruchomić lokatę 4,0% na 3 m-ce do 300 000 zł.

aby otrzymać 2000 zł premii

 • utrzymaj średniomiesięczne saldo min. 300 000 zł przez 6 m-cy po otwarciu konta i
 • zaloguj się przynajmniej raz do Citi Online

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk lub banner) i w regulaminie https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-oferty-lokata-na-powitanie-w-citigold.pdf

Dane do obliczeń dla konta Citigold:

są to przybliżone obliczenia, zweryfikuj je przed skorzystaniem z oferty:

 • kapitał = 300.000 zł
 • okres = pół roku = 182 dni
 • premia = 2.000 zł (netto)

Co ciekawe, podane kwoty są kwotami netto, które otrzymasz do ręki, gdyż bank:

 • ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną o wartości odpowiadającej kwocie należnego podatku dochodowego od łącznej wartości przyznanych nagród

Aby uzyskać 2380 zł odsetek (2000 zł bez podatku, bank płaci podatek) z odsetek należałoby zainwestować środki na lokacie z oprocentowaniem 2,5%:

 • 190.000 zł * 2,5% * 182 dni (- podatek) = (około) 2000 zł
 • złóż wniosek o konto Citi Gold z premią 2000 zł

 

Citi Handlowy Lokata na powitanie (skrót)

 • konto oszczędnościowe tylko dla nowych klientów Citi Handlowy
 • oprocentowanie 4,0%
 • kwota od: 300 000 PLN
 • kwota do: 300 000 PLN
 • Citi Handlowy Lokata na powitanie i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Karta Citi + voucher do Leroy Merlin

Voucher 400 zł do Leroy Merlin do zdobycia z darmową kartą kredytową Citibanku po spełnieniu prostych warunków promocji.

Promocja trwa do 12 grudnia 2019 roku, a każda osoba, która założy wniosek o kartę Simplicity i spełni warunki jej otrzymania, a następnie warunki promocji, dostanie od Citi Handlowy voucher na zakupy do Leroy Merlin.

Dla kogo 400 zł do Leroy Merlin?

Promocja skierowana jest do nowych klientów Citibanku, a także dla klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2018 r. nie posiadali głównej karty kredytowej w Citi Handlowy. Posiadanie karty dodatkowej lub innego produktu (konto, lokata) nie wyklucza z promocji.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to aby skorzystać z oferty do 12.12.2019 złóż wniosek online na stronie promocji – tylko tak złożone wnioski uprawniają do otrzymania nagrody, którą jest voucher do Leroy Merlin o wartości 400 zł.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku, tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji.

Jak spełnić warunki promocji – zapraszamy do kolejnego punktu.

Warunki promocji

Aby spełnić warunki nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank (przynajmniej raz) – to jeden z warunków otrzymania karty, a następnie

Używaj Siplicity podczas zakupów:

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy, niekoniecznie w Leroy Merlin:

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

W ten sposób warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Na spełnienie warunków masz 90 dni, jeśli wydasz średnio niespełna 23 zł dziennie, to warunek będzie spełniony.

A jeśli planujesz wyższe wydatki – płatność za przyszły wyjazd, zakup sprzętu RTV AGD lub zakupy budowlane w Leroy Merlin? Tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać telefon!

Promocja nie ma żadnych innych warunków, żadnych haczyków, żadnego drobnego druczku.

Transakcje wyłączone

Wykonując płatności kartą Citi pamiętaj o wyłączeniach:

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi.

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji:

 • https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-leroy-merlin.pdf

Kiedy voucher?

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji - im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz voucher do Leroy Merlin. Przypominamy też, że zalogowanie do systemu Citibank jest jednym z warunków promocji.

Voucher wysłany zostanie na Twój adres korespondencyjny do końca następnego miesiąca i ważny będzie przez 6 miesięcy i można z niego korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania pełnych 400 zł.

Im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz bon do Leroy Merlin

Co jeszcze z kartą Citi?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Podsumowanie

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

A sama promocja Citibanku jest prosta i jasna, z klarownym regulaminem, bez haczyków, gwiazdek ani niezrozumiałych klauzul. Do dzieła! Vouchery do Leroy Merlin o wartości 400 zł czekają. A jeśli nie potrzebujesz vouchera? Sprawdź inne karty kredytowe Citibank.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej Citibank Simplicity. rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta Citi + voucher do Leroy Merlin (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💳voucher 400 zł do Leroy Merlin
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta Citi + LG K30

Citi + Smartfon LG K30 Dual Sim z kartą kredytową Citibanku - nowy telefon📲, z dwuletnią gwarancją, za który nie zapłacisz ani grosza!

Promocja Citi ze smartfonem trwa do 23 listopada 2020 roku, a każda osoba, która założy wniosek o kartę Simplicity i spełni warunki jej otrzymania, a następnie warunki promocji dostanie od Citi Handlowy super nagrodę telefon LG K30 Dual Sim za darmo.

 

Smartfon LG K30 – dla kogo?

Promocja Citi skierowana jest do nowych klientów Citibanku, a także dla klientów powracających, którzy od 1 lipca 2018 r. nie posiadali głównej karty kredytowej w Citi Handlowy. Posiadanie karty dodatkowej lub innego produktu (konto, lokata) nie wyklucza z promocji.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to aby skorzystać z oferty do 23.11.2020 złóż wniosek online na stronie promocji – tylko tak złożone wnioski uprawniają do otrzymania nagrody, którą jest telefon LG K30 dual sim o wartości 599 zł.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku, tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego. Dokumenty potwierdzające dochód można można przekazać na etapie wniosku, ale nie później niż w ciągu 10 dni od dnia jego złożenia, a pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji.

Jak spełnić warunki promocji – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Aby spełnić warunki nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank (przynajmniej raz) – to jeden z warunków otrzymania karty, a następnie

Używaj Siplicity podczas zakupów:

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1500 zł.

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy:

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

W ten sposób warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Na spełnienie warunków masz 90 dni, jeśli wydasz średnio niespełna 17 zł dziennie, to warunek będzie spełniony.

A jeśli planujesz wyższe wydatki – płatność za przyszły wyjazd, zakup sprzętu RTV AGD? Tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać telefon!

Promocja nie ma żadnych innych warunków, żadnych haczyków, żadnego drobnego druczku. Po spełnieniu ich pozostaje Ci czekać na wizytę kuriera, który przywiezie Ci nowy smartfon LG K30 Dual Sim z dwuletnią gwarancją.

 

Transakcje wyłączone

Wykonując płatności kartą Citi pamiętaj o wyłączeniach:

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

 

Kiedy telefon?

Zobacz kiedy kurier przywiezie Twój smartfon? Bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków promocji nie później niż do końca miesiąca, w którym zostaną spełnione. Informację taką znajdziesz w serwisie Citionline – to jeden z warunków uczestnictwa w promocji jest zalogowanie się do serwisu Citi!

Po otrzymaniu informacji o spełnieniu warunków promocji Citibank ma 60 dni na wysłanie telefonu, ale z doświadczenia wiemy, że odbywa się to znaczenie szybciej – nawet po 1 – 2 tygodniach po spełnieniu warunków promocji.

Im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz Twój smartfon!

Dodatkowe informacje w regulaminie promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW (edycja V) na stronie https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-lg-edycja-5.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą zapraszamy:

 

Co jeszcze z kartą Citi?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

 

Karta + telefon LG K30 - podsumowanie

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana za darmo, a opłata miesięczna wynosi 0 zł jeśli wykonasz płatności bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł / miesiąc (w przeciwnym wypadku 12 zł).

A sama promocja Citibanku jest prosta i jasna, z klarownym regulaminem, bez haczyków, gwiazdek ani niezrozumiałych klauzul. Do dzieła! Smartfony LG 30 Dual Sim czekają. A jeśli nie chcesz nowego smartfona? Zawsze możesz go sprzedać lub podarować bliskiej Ci osobie!

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,24% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10538,28 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 538,28 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 394,28 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 878,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta Citi + LG K30 (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 📱Smartfon LG K30 Dual Sim
 • RSSO 10.24% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + 600 zł do LIDL

Okres spłatydo 56 dni
WniosekKarta kredytowa + 600 zł do LIDL
Dod. inf.🎫600 zł do LIDL
RRSO24.09% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Karta kredytowa + 600 zł do LIDL: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Karta kredytowa + 600 zł do LIDL, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Karta kredytowa + 600 zł do LIDL, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Promocja Citi & LIDL: voucher 600 zł do sieci sklepów LIDL od Citibank w zamian za wyrobienie karty Simplicity i spełnienie warunków promocji. Sprawdź promocję Tańsze zakupy z Kartą Kredytową Citibank i zgarnij bony do Lidla.

To kolejna odsłona promocji, w ramach które w prosty sposób możesz zgarnąć środki na karcie prezentowej LIDL od Citi, po spełnieniu niewygórowanych warunków promocji – wystarczy, że wykonasz operacje na łączną kwotę 1000 zł (masz na to aż 3 miesiące) i zalogujesz do systemu Citi.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibank Tańsze zakupy z Kartą Kredytową Citibank mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.07.2023. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Tańsze zakupy z Kartą Kredytową Citibank, w ramach której do zgarnięcia są bony do Lidla, obowiązuje do 30 listopada 2023 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku. Citi Handlowy akceptuje dokumenty wygenerowane z systemu bankowego (z potwierdzeniem wypłat wynagrodzenia/emerytury/renty) w formacie PDF dla banków PKO BP, Bank Pekao, mBank, Santander, ING, Millenium Bank, Alior Bank, Eurobank, Getin Bank, Crédit Agricole, BNP Paribas, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, Bank BPS. Tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego, a szczegółowe informacje nt pobierania wyciągów można znaleźć w serwisie danego banku. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji. Dokumenty możesz dołączyć na etapie składania wnisku, należy to jednak zrobić nie później niż w ciągu 10 dni roboczych.

Zawierając umowę z Citibankiem wyraź wymagane zgody marketingowe na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) i telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przy czym jeśli wyrazisz zgody, to nie dostaniesz jednego z bonów o wartości 50 zł.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aktywuj kartę za pomocą serwisu bankowości mobilnej Citi Mobile.

Używaj Siplicity podczas zakupów:

 • przez 6 kolejnych miesięcy, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie), wykonaj min. 5 płatności kartą Citi (kwoty dowolne).

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy (niekoniecznie w LIDL, choć możesz również i tam):

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

Uwaga! Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty.

 

Kiedy voucher LIDL?

Za każdy miesiąc (od pierwszego do piątego następującego po miesiącu zawarcia umowy), w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz 100 zł do Lidla - jeśli wykonasz płatności również w szóstym miesiącu otrzymasz dodatkowo bon do Lidla o wartości 50 zł.

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w bankowości internetowej Citi najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Karta prezentowa LIDL ma być ważna przez 4 miesięcy od daty wysłania i może zostać wykorzystana tylko w tym terminie. Karta podarunkowa LIDL może być wykorzystana wielokrotnie (może być wykorzystany w częściach). Aby móc zrealizować Kartę Prezentową Lidl w sieci sklepów Lidl, należy przed rozpoczęciem rozliczania transakcji poinformować kasjera w Sklepie Lidl, że posiada się Kartę Prezentową Lidl i że kartą tą chce się rozliczyć transakcję.

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-tansze-zakupy-z-kkc.pdf oraz na stronie promocji Citi, na którą odsyłamy.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 24,09% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł , całkowita kwota do zapłaty 10096,91 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 19,0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1096,91 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 952,91 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 841,41 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 07/09/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + 600 zł do LIDL (skrót)

 • okres spłaty do 56 dni
 • 🎫600 zł do LIDL
 • RSSO 24.09% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do mi-home

Nawet 400 zł na zakupy do sklepów mi-home.pl od Citibank w zamian za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i po spełnieniu prostych warunków promocji.

Citi + mi-home.pl – dla kogo

W promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi–home.pl - edycja 2 może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

Citi + mi-home.pl – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 11.02.2020 wypełnij formularz na stronie promocji i złóż samodzielnie wniosek o kartę kredytową Citi. Podczas składania wniosku konieczne będzie dołączenie dokumentów dochodowych.

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank
 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 2000 zł

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Pamiętaj też, żeby były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-mihome-2.pdf

Karta Citi co jeszcze?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,47% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 14000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 14769,87 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 10% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 769,87 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 0 ZŁ, ODSETKI 769,87 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 1230,82 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 25/09/2018 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

 

Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do mi-home (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💳voucher 400 zł do mi-home.pl
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do Biedronki

400 zł sklepów Biedronka 🐞 za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i po spełnieniu prostych warunków promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

Środki od Citibank możesz wykorzystać w sieci sklepów Biedronka na terenie Polski, do skorzystania z oferty nie musisz posiadać karty "Moja Biedronka"

Weź udział w promocji, zostań posiadaczem karty kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj bon o wartości 400 zł do Biedronki.

 

Citi + Biedronka – dla kogo

W promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

 

Citi i Biedronka – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Warunki promocji

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 22.01.2020 wypełnij formularz na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner i przekaż do Citibanku dokumenty potwierdzające Twój dochód - jeśli nie wiesz jak, tutaj sprawdzisz w jaki sposób zrobić wyciąg z konta.

Po podpisaniu i otrzymaniu karty:

 • zaloguj się do systemu Citi - do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej lub mobilnej Citibanku;
 • wykonuj transakcje - nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł (może to być jednorazowa płatności albo kilka płatności na niższe kwoty)

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu, a choć Citi daje na spełnienie warunków promocji aż 3 miesiące po miesiącu, w którym podpiszemy umowę, to nie warto zwlekać z ich spełnieniem - im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

 

Pamiętaj też, że:

 • transakcje nie mogą być "Transakcjami szczególnymi" - wypłata środków z limitu, transakcje w zakresie gier losowych, w urzędzie pocztowym, wymiana walut itp.
 • nie będą transakcjami zwróconymi

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

 

Kiedy nagroda?

Informację o spełnieniu warunków promocji otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione.

Nagrodę, czyli 🐞 bon na kwotę 400 zł nastąpi w ciągu 60 dni od otrzymania powiadomienia, a środki będą do wykorzystania w okresie 6 miesięcy i mogą być wykorzystywane wielokrotnie, aż do wyczerpania salda na karcie.

Oczywiście do momentu otrzymania nagrody karta kredytowa Simplicity musi być aktywna. Znajdziesz to w swoim banku? :)

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka

 

Moja Biedronka co jeszcze?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

 

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/06/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do Biedronki (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + 400 zł cashback

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 400 zł. Po wielu promocjach z voucherem lub gadżetem, tym razem nie zgarniesz bonu do sklepu, tabletu czy telefonu, ale 400 zł, które możesz przeznaczyć na zakupy lub spłatę karty.

A wszystko to w zamian za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty kredytowej Citi Simplicity i po spełnieniu warunków promocji, które nie są zbyt wygórowane.

 

400 zł od Citi – wykluczenia

Z oferty „Do 400 zł z Kartą Kredytową Citibank” mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2015 – posiadanie karty dodatkowej nie uniemożliwia skorzystanie z oferty. Nie mogą z niej skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk), podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

 

400 zł od Citi – szczegóły oferty

Oferta obowiązuje do 13.09.2018 r. i aby z niej skorzystać należy:

 • w okresie obowiązywania oferty złóż wniosek o kartę kredytową na dedykowane stronie promocji
 • składając wniosek pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa
 • bank może poprosić Cię o dokumenty potwierdzające dochód np. PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego – z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą wyciągi za ostatnie 3 – 6 miesięcy, można je przesłać do Citi emailem – ustalisz to podczas rozmowy z konsultantem Citi
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera

 

A gdy otrzymasz kartę

To w kolejnych etapach:

 • w okresie obowiązywania oferty aktywuj kartę kredytową
 • zaloguj się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile – masz na to czas do końca drugiego miesiąca, po miesiącu w którym zawarto umowę o kartę – ale lepiej tego nie odkładać
 • wykonaj min. 2 x 5 transakcji bezgotówkowych kartą w każdym z dwóch kolejnych miesięcy, po miesiącu w którym podpiszesz umowę o kartę

Uwaga!

Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty.

Najlepiej wykonać min. 5 tradycyjnych płatności w punkcie handlowo – usługowym. Polecamy kasy samoobsługowe w hipermarketach, które (z reguły) przyjmują płatności już od 2 zł, albo automaty z batonikami, które przyjmują płatności od 1,80 zł

Ważne: transakcje muszą być zaksięgowane w okresie rozliczeniowym – dlatego nie warto z tym zwlekać i najlepiej wykonać je na początku danego miesiąca.

Promocja (wg nas) nie zawiera żadnego haczyka, po odebraniu vouchera kartę możesz bezkarnie zamknąć, ale równie dobrze możesz ją utrzymywać dalej, jeżeli wybierzesz darmową kartę Simplicity.

 

Kiedy 400 zł premii?

Spełnisz warunki promocji, czyli wykonasz min. 2 x 5 operacji kartą np. w jakimkolwiek hipermarkecie (polecamy kasy samoobsługowe) oraz zalogujesz się do serwisu Citi i czekasz na gotówkę. Zobacz kiedy ją otrzymasz:

 • bank wypłaci premię nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Wypłata premii nastąpi na rachunek karty kredytowej, a środki te:

 • możesz przeznaczyć na zakupy albo
 • na spłatę bieżącego zadłużenia na karcie

Oczywiście możesz je również wypłacić w bankomacie, ale lepiej tego nie robić, bo wiąże się to z dodatkowymi opłatami, najlepiej środki te przeznaczyć na zakupy w tradycyjnych punktach hadlowo - usługowych.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11604,90 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 604,90 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 604,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 967,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/03/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + 400 zł cashback (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 400 zł cashback
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher morele

400 zł do morele.net w zamian za zamówienie karty kredytowej Citi i po spełnieniu niewygórowanych warunków promocji. Voucher ważny będzie do 31.08.2020, a zrealizować go będzie można w jednym ze sklepów sieci morele.

Sprawdź jak zdobyć 400 zł do sieci morele.net z kartą Citi!

400 zł do morele.net

Promocja Voucher 400 zł do sklepów Grupy morele.net z Kartą Kredytową Citi Simplicity skierowana jest do nowych klientów banku, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2018. Jeżeli więc jesteś nowym klientem albo z powodzeniem udało Ci się zrezygnować z karty Citi przed końcem 2017 roku, to możesz skorzystać z oferty.

Zwracamy także uwagę, że mowa jest o karcie głównej, jeżeli posiadasz kartę dodatkową, to oczywiście możesz skorzystać z oferty. Z promocji wyłączone są również pracownicy i osoby współpracujące z bankiem oraz obywatele USA.

I „standardowe” wymagania Citibank:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Zasady promocji

Aby zdobyć voucher należy:

 • nie później niż do 13.12.2019 zarejestruj się na stronie
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa – szczegółowo opisujemy je w kolejnych akapitach

Po złożeniu wniosku najdalej w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą konsultant Citi. Prawdopodobnie zostaniesz poproszony/-a o dodatkowe dokumenty potwierdzające Twój dochód, które możesz przekazać kurierowi albo wysłać na maila Citi. Szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citibank.

Zwracamy uwagę, że podczas rozmowy telefonicznej konsultant Citi Handlowy może namawiać Cię do założenia konta lub skorzystania z innych produktów Citi. Ostateczny wybór należy do Ciebie – do otrzymania bonów do morele.net wystarczy karta kredytowa i czynne z niej korzystanie (nie musisz posiadać konta w banku aby korzystać z karty!) – o tym w dalszej części wpisu.

Umowę o kartę (ew. inne produkty Citi) podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, pracy czy na uczelnię, a dostęp zostanie aktywowany w ciągu 1 – 2 dni od podpisania dokumentów.

 

Po odebraniu karty

czyli po podpisaniu umowy, odebraniu i aktywacji karty, ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie):

 • zaloguj się do serwisu transakcyjnego banku lub aplikacji mobilnej
 • wykona operacji kartą na łączną kwotę min. 1500 zł

Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty. Najlepiej wykonać min. tradycyjnych płatności w punkcie handlowo – usługowym.

Ważne: transakcje muszą być zaksięgowane w okresie rozliczeniowym – dlatego nie warto z tym zwlekać i najlepiej wykonać je na początku danego miesiąca.

 

Kiedy nagroda?

O przyznaniu nagrody powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej (przypominamy, że jednym z warunków promocji jest własnie zalogowanie się do serwisu Citi) najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Voucher otrzymasz również w bankowości internetowej Citi. Voucher ważny będzie do 31.08.2020 r., i należy zrealizować go jednorazowo przy złożeniu zamówienia o wartości co najmniej 400 zł.

Dodatkowe informacje w regulaminie oferty:

 • https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-morele-22-08-19.pdf

 

Karta kredytowa w pigułce

Garść informacji związana z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher morele (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💳voucher 400 zł do morele.net
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta Citi + Oppo AX 7

Smartfon OPPO AX7 4GB/64GB o wartości 799 zł do zdobycia z darmową kartą kredytową Citibanku - nowy telefon, z dwuletnią gwarancją, za który nie zapłacisz ani grosza!

Promocja trwa do 20 listopada 2019 roku, a każda osoba, która założy wniosek o kartę Simplicity i spełni warunki jej otrzymania, a następnie warunki promocji dostanie od Citi Handlowy super nagrodę telefon OPPO AX7 za darmo.

Smartfon OPPO AX 7 – dla kogo?

Promocja skierowana jest do nowych klientów Citibanku, a także dla klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej w Citi Handlowy. Posiadanie karty dodatkowej lub innego produktu (konto, lokata) nie wyklucza z promocji.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to aby skorzystać z oferty do 20.11.2019 złóż wniosek online na stronie promocji – tylko tak złożone wnioski uprawniają do otrzymania nagrody, którą jest telefon OPPO AX7 o wartości 799 zł.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku, tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji.

Jak spełnić warunki promocji – zapraszamy do kolejnego punktu.

Warunki promocji

Aby spełnić warunki nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank (przynajmniej raz) – to jeden z warunków otrzymania karty, a następnie

Używaj Siplicity podczas zakupów:

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 4000 zł.

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy:

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

W ten sposób warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Na spełnienie warunków masz 90 dni, jeśli wydasz średnio niespełna 45 zł dziennie, to warunek będzie spełniony.

A jeśli planujesz wyższe wydatki – płatność za przyszły wyjazd, zakup sprzętu RTV AGD? Tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać telefon!

Promocja nie ma żadnych innych warunków, żadnych haczyków, żadnego drobnego druczku. Po spełnieniu ich pozostaje Ci czekać na wizytę kuriera, który przywiezie Ci nowy smartfon OPPO AX7 z dwuletnią gwarancją.

Transakcje wyłączone

Wykonując płatności kartą Citi pamiętaj o wyłączeniach:

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Kiedy OPPO AX7?

Zobacz kiedy kurier przywiezie Twój smartfon? Bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków promocji nie później niż do końca miesiąca, w którym zostaną spełnione. Informację taką znajdziesz w serwisie Citionline – to jeden z warunków uczestnictwa w promocji jest zalogowanie się do serwisu Citi!

Po otrzymaniu informacji o spełnieniu warunków promocji Citibank ma 60 dni na wysłanie telefonu, ale z doświadczenia wiemy, że odbywa się to znaczenie szybciej – nawet po 1 – 2 tygodniach po spełnieniu warunków promocji.

Im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz Twój smartfon!

Dodatkowe informacje w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-OPPO-II.pdf

Co jeszcze z kartą Citi?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

OPPO AX7 - podsumowanie

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

A sama promocja Citibanku jest prosta i jasna, z klarownym regulaminem, bez haczyków, gwiazdek ani niezrozumiałych klauzul. Do dzieła! Smartfony OPPO AX7 o wartości 799 zł czekają. A jeśli nie chcesz nowego smartfona? Zawsze możesz go sprzedać lub podarować bliskiej Ci osobie!

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

reprezentatywny przykład dla karty kredytowej citibank simplicity. rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (rrso) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta Citi + Oppo AX 7 (skrót)

 • kwota kredytu do 799
 • okres spłaty do 51 dni
 • 📱Smartfon Oppo AX 7
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Konto Oszczędnościowe

8,6% na koncie oszczędnościowym Citi do 100.000 zł, promocja do 31.01.2023. W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, która nie posiada ani nie posiadała (lub współposiadała) konta osobistego lub konta oszczędnściowego w Citibabanku po dniu 31.12.2020.

Posiadanie innych produktów: kredytów, lokat czy kart kredytowych nie wyklucza z udziału w promocji, co więcej – wyrobienie (lub posiadanie) uprawnia do uzyskania promocyjnego oprocentowania, o którym więcej poniżej. Z promocji wyłączeni są pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

 

Jak otrzymać 8,6%?

W okresie obowiązywania oferty, czyli do 31 stycznia 2022:

 • złóż wniosek o CitiKonto i zaakceptuj regulamin promocji
 • do 28.02.2023 załóż konto oszczędnościowe
 • w lutym, marcu, kwietniu i maju 2023 zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 2000 zł

Więcej w regulaminie na citibank.pl/files/documents/accounts/diy-ck-regulamin_w-nowy-rok-oszczedzaj-z-ck-04-01_23.pdf oraz na stronie oferty, na którą odsyłamy.

 

Citi Handlowy Konto Oszczędnościowe (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2020-12-31
 • oferta do dnia 2023-01-31
 • oprocentowanie 8,6%
 • kwota od: 0,01 PLN
 • kwota do: 100 000 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Citi Handlowy Konto Oszczędnościowe i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Lokata Powitalna CitiGold

Lokata powitalna Citi w promocji Citigold 8 oprocentowaniem 8% na lokacie PLN do kwoty 500 000 zł na 6 miesięcy, lokata dostępna z kontem Citigold.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibanku Citigold 8 mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Z Oferty wyłączone są osoby, które po 1 stycznia 2021 roku posiadały w Banku (samodzielnie lub jako Współposiadacz) Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy.

 

Warunki

Z oferty Citigold 8 mogą skorzystać osoby, które:

 • w okresie obowiązywania promocji zawrą umowę o konto Citigold Private Client
 • w terminie 10 dni od otwacia konta podpiszą regulamin promocji
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, uzyskają na rachunkach oferowanych przez Citibank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 000 PLN dla Konta Citigold.

Osoby, które spełnią powyższe warunki mogą otrzymać nagrodę, o której mowa w kolejnym akapicie.

 

Lokata 8%

Lokata Powitalna

 • oprocentowanie: ⚡8%
 • okres lokaty: 6 miesięcy
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna: 500 000 zł
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

Lokata Dodatkowa

 • oprocentowanie: ⚡7,5%
 • okres: 6 miesięcy
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna 500 000 zł
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

👉Uwaga, lokaty można otworzyć do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otwarto konto.

 

Czym jest saldo?

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank, których Uczestnik jest głównym posiadaczem

Przy wyliczaniu salda nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków dla klientów firmowych należących do Uczestnika

Gdzie Bank to oczywiście Citi Handlowy, szczegółowe informacje w regulaminie citibank.pl/files/documents/accounts/citigold-8.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Citi Handlowy Lokata Powitalna CitiGold (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2021-01-01
 • oferta do dnia 2023-02-28
 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 8%
 • kwota od: 20 000 PLN
 • kwota do: 500 000 PLN
 • Citi Handlowy Lokata Powitalna CitiGold i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Pożyczka z karty RRSO 0%

Pożyczka z karty Citibank do 2000 zł z RRSO 0% na rok z kartą kredytową Citi Simplicity.

0% prowizji, 0% oprocentowania oraz 0 zł opłaty operacyjnej w ofercie „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II”. (RRSO: 0%)

Pożyczka z Karty to wypłata środków z limitu Twojej karty kredytowej ze spłatą w wygodnych ratach na dowolne konto i dowolny cel.

Wymagania

Z oferty „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II” mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2017 – posiadanie karty dodatkowej nie uniemożliwia skorzystanie z oferty. Nie mogą z niej skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat;
 • dochód netto – minimum 1200 zł;
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata;

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk)

Pożyczka z karty – wniosek

Oferta obowiązuje do 21.05.2019 r. i w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę (kliknij przycisk lub banner):

Podczas składania wniosku wyraź zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, SMS, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank.

Zaakceptuj również warunki regulaminu, które dostępne są również na stronie https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-komfortowe-powitanie-simplicity-ed-ii.pdf

Warunki oferty

Pożyczka z karti Citi to:

 • Wypłata środków na dowolne konto
 • 0% prowizji, 0% oprocentowania oraz 0 zł opłaty operacyjnej w ofercie „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II”. (RRSO: 0%)
 • Na dowolny cel np. świąteczne prezenty czy wymarzoną podróż.

Już na etapie rozmowy z konsultantem Citi ustalisz wstępną zdolność kredytową, ale przed zawarciem umowy o kartę Citibank może (ale nie musi) poprosić Cię o dokument potwierdzający dochody. Z doświadczenia wiemy, że często wystarczają wyciągi bankowe z ostatnich 3 - 6 miesięcy - szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

A jeśli Citibank zweryfikuje pozytywnie Twoją zdolność kredytową to:

 • przy zawieraniu umowy należy złożyć dyspozycję Pożyczki z Karty, czyli wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie na dowolny cel konsumpcyjny w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” w kwocie maksymalnie 2.000 zł, na okres do 12 miesięcy.

Nagroda

Po spełnieniu warunków, o których wspomnieliśmy powyżej, otrzymasz nagrodę (choć jest ona inna, niż w przypadku pozostałych kart Citibank), nagrodą jest możliwość otwarcia Pożyczki z Karty na promocyjnych warunkach, gdzie oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%.

W ramach promocji możesz otrzymać tylko jedną nagrodę (jedną promocyjną pożyczkę z karty Citi).

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Przykład reprezentatywny dla Karty Kredytowej Citibank z wypłatą środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie w formie polecenia przelewu rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” dla Oferty specjalnej „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II”. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 000,00 zł, oprocentowanie zmienne 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 12 równych rat miesięcznych w wysokości po 166,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27 listopada 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł). W przypadku korzystania z karty kredytowej na warunkach innych niż określone w przykładzie reprezentatywnym, oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 10%.

 

Citi Handlowy Pożyczka z karty RRSO 0% (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Citi Handlowy Pożyczka z karty RRSO 0% i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • Bezpłatna pożyczka z karty RRS0 0%
 • RSSO 0.00% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i pożyczka RRSO 0%

Citibank pożyczka z karty do 2000 zł z RRSO 0% na rok z kartą kredytową Citi Simplicity.

Pożyczka z Karty to wypłata środków z limitu Twojej karty kredytowej ze spłatą w wygodnych ratach na dowolne konto i dowolny cel.

Citi Simplicity to najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017 oraz 2018r. - poznaj szczegóły oferty.

Pożyczka z karty – wyłączenia

Z oferty „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II” mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2017 – posiadanie karty dodatkowej nie uniemożliwia skorzystanie z oferty. Nie mogą z niej skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat;
 • dochód netto – minimum 1200 zł;
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata;

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk)

Pożyczka z karty – wniosek

Oferta obowiązuje do 05.11.2019 r. i w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę (kliknij przycisk lub banner):

Podczas składania wniosku wyraź zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, SMS, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank.

Oraz zaakceptuj warunki regulaminu, które dostępne są również na stronie https://www.citibankonline.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-uwolnij-swiat-simplicity-edIII.pdf

Warunki oferty

Już na etapie rozmowy z konsultantem Citi ustalisz wstępną zdolność kredytową, ale przed zawarciem umowy o kartę Citibank może (ale nie musi) poprosić Cię o dokument potwierdzający dochody. Z doświadczenia wiemy, że często wystarczają wyciągi bankowe z ostatnich 3 - 6 miesięcy - szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

A jeśli Citibank zweryfikuje pozytywnie Twoją zdolność kredytową to:

 • przy zawieraniu umowy należy złożyć dyspozycję Pożyczki z Karty, czyli wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie na dowolny cel konsumpcyjny w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” w kwocie maksymalnie 2.000 zł, na okres do 12 miesięcy.

Pożyczka z karti Citi to:

 • Wypłata środków na dowolne konto
 • 0% prowizji, 0% oprocentowania oraz 0 zł opłaty operacyjnej w ofercie „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja III”. (RRSO: 0%)
 • Na dowolny cel np. świąteczne prezenty czy wymarzoną podróż.

Nagroda

Po spełnieniu warunków, o których wspomnieliśmy powyżej, otrzymasz nagrodę (choć jest ona inna, niż w przypadku pozostałych kart Citibank), nagrodą jest możliwość otwarcia Pożyczki z Karty na promocyjnych warunkach, gdzie oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%.

W ramach promocji możesz otrzymać tylko jedną nagrodę (jedną promocyjną pożyczkę z karty Citi).

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Przykład reprezentatywny dla Karty Kredytowej Citibank z wypłatą środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie w formie polecenia przelewu rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” dla Oferty specjalnej „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II”. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 000,00 zł, oprocentowanie zmienne 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 12 równych rat miesięcznych w wysokości po 166,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27 listopada 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł). W przypadku korzystania z karty kredytowej na warunkach innych niż określone w przykładzie reprezentatywnym, oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 10%.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i pożyczka RRSO 0% (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Darmowa pożyczka z karty kredytowej z RRS0 0%
 • RSSO 0.00% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i Priceless Specials

Karta kredytowa Citi Simplicity to nawet 15 000 pkt, z możliwością wymiany np. na 18 biletów do kina. Jeśli masz ochotę na romantyczny wieczór, seans z dreszczykiem, lub trochę wysokooktanowej akcji - wymień punkty na bilety do Cinema City!

Dzięki współpracy z wieloma partnerami, program punktowy Priceless Specials działa zarówno przy Twoich codziennych, jak i niecodziennych zakupach.

Punkty możesz wymieniać na bilety do kina, nagrody rzeczowe, doładowania telefonu czy przekazać na cele charytatywne.

Priceless Specials – wykluczenia

Z oferty „Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank” mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2017 – posiadanie karty dodatkowej nie uniemożliwia skorzystanie z oferty. Nie mogą z niej skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk), podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

15.000 punktów Priceless Specials – szczegóły oferty

Oferta obowiązuje do 12.02.2019 r. i aby z niej skorzystać należy:

 • Złóż wniosek o kartę
 • Wyraź zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej
 • Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online
 • Zarejestruj się do programu Priceless Specials
 • Dokonaj transakcji na min. 500 zł/ mies. u partnerów programu Priceless Specials przez 3 kolejne miesiące a za każdy otrzymasz 5000 punktów

Podczas składania wniosku wyraź zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, SMS, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Citi Handlowy

A gdy otrzymasz kartę

To w kolejnych etapach:

 • w okresie obowiązywania oferty aktywuj kartę kredytową
 • zaloguj się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile – nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy o kartę będzie widoczna na umowie o kartę) – ale lepiej tego nie odkładać
 • nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zapisz się do programu Priceless Specials poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do serwisu Citibank Online

A następnie

 • przez 3 kolejne miesiące, począwszy od pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonuj kartą lub nośnikiem zbliżeniowym transakcje o łącznej miesięcznej wartości wynoszącej co najmniej 500 PLN

Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty.

Nagroda

Po spełnieniu warunków promocji i począwszy od pierwszego miesiąca po miesiącu po zawarcia umowy otrzymasz 5000 punktów miesięcznie, przy czym nagroda zostanie przekazana wyłącznie za miesiąc, w którym zostaną spełnione warunki promocji.

Brak spełnienia warunków w danym miesiącu nie pozbawia prawa do otrzymania nagrody za miesiąc kolejny.

Nagroda może zostać przyznana za maksymalnie 3 kolejne miesiące, począwszy od pierwszego miesiąca następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę, a maksymalna łączna wartość nagrody w okresie 3 kolejnych miesięcy wynosi 15000 punktów. Ostatnim miesiącem, za który może zostać przyznana nagroda, jest trzeci miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Do momentu otrzymania nagrody karta musi być aktywna (warunek konieczny), każdy uczestnik może otrzymać od jednej do trzech nagród (do 15.000 punktów).

Nagrody będą widoczne po zalogowaniu na stronie Programu pl.priceless.com. I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku? :)

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25/09/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i Priceless Specials (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 15.000 punktów Priceless Specials
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i rabaty

Skorzystaj z kalkulatora na stronie Citibank i sprawdź, jak zaoszczędzić 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową CIti! Karta kredytowa Citi Simplicity rabaty u 300 partnerów Citi Handlowy, nagrody i niespodzianki z kartą Citi: bilety do kina, niezwykłe przeżycia, nagrody rzeczowe, podróże, akcje charytatywne czy doładowanie telefonu. 1200 zł - średnia kwota rocznych oszczędności wynikających z symulacji.

Citi Simplicity z dostępem do rabatów, nagród, niespodzianek (koncerty i wydarzenia) i z możliwością spłaty w ratach. Karta jest łatwo dostępna - nie musisz dodatkowo posiadać konta, wystarczy, że masz min. 18 lat i odpowiedni dochód.

 

Wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Do 50% rabatów

Z kartą Citi korzystasz z rabatów nawet do 50% u prawie 300 partnerów w 5000 punktów oraz w sklepach online. Rabaty dostępne w 5 kategoriach:

 • podróże,
 • zakupy,
 • restauracje,
 • sport i zdrowie oraz
 • rozrywka.

Przykłady zniżek:

 • rabat 15% Link 4
 • rabat 10% Hotels.com
 • rabat 4% Booking.com
 • rabat do 30 zł Frisco
 • rabat do 5% iDream

Szczegółowe inf. na stronie oferty (kliknij przycisk aby przejść) oraz w regulaminie na https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/Regulamin-Pricless-Specials.pdf

 

NAGRODY

Wymieniaj punkty na nagrody. Aktualna lista partnerów wymiany punktów dostępna jest na stronie internetowej programu/w aplikacji programu. A zgodnie z regulaminem:

„Nagrody” oznaczają produkty i usługi oferowane przez Partnerów Wymiany Punktów, Partnerów Programu, Instytucję Finansową lub MasterCard, które w chwili wymiany Punktów znajdują się w Katalogu Nagród, lub które zostały zaoferowane uczestnikowi bezpośrednio przez podmiot oferujący Nagrodę lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (poczty elektronicznej lub funkcji push w Aplikacji). „Katalog Nagród” oznacza katalog z wykazem Nagród dostępnych w ramach Programu Indywidualnego, udostępniony na Stronie Internetowej Programu/w Aplikacji Programu.

I tak (na podst. strony www Citi):

Bilety do kina: Masz ochotę na romantyczny wieczór? A może seans z dreszczykiem, lub trochę wysokooktanowej akcji? Nic prostszego! Wymień punkty na bilety do Cinema City!

Niezwykłe przeżycia: Uwielbiasz ekstremalne emocje? Ta kategoria nagród jest dla Ciebie! Sprawdź listę partnerów Citi i zaplanuj swoje niezapomniane przygody już teraz!

Nagrody rzeczowe: Jeżeli zbierać punkty, to tylko na coś naprawdę wystrzałowego! Sprawdź katalog nagród rzeczowych i wybierz swój wymarzony gadżet!

Podróże: Jedni lubią zbierać rzeczy, inni kolekcjonują niesamowite wspomnienia. Sprawdź ofertę partnerów Citi i zaplanuj swoją wymarzoną podróż! Świat wrażeń czeka na odkrycie!

Akcje charytatywne: Lubić pomagać innym? Punkty, które uzbierasz w naszym programie, możesz przeznaczyć na wsparcie dla potrzebujących. Zobacz, jak możesz pomóc!

Doładowania telefonu: Praktyczne nagrody są praktycznie najlepsze. Wykorzystaj swoje punkty na doładowanie telefonu! Sprawdź listę partnerskich sieci!

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,46% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7419,99 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 419,99 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 275,99 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 618,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/05/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i rabaty (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 11.46% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta Citi + 300 zł do Rossmann

Do 300 zł do Rossmann z kartą Citi z bezwarunkowo darmową Citi Simplicity i po spełnieniu warunków promocji.

Wystarczy, że zalogujesz się do serwisu Citi i wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.

Nagrodę w postaci Karty Podarunkowej o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach ROSSMANN otrzymasz na podany adres korespondencyjny - poznaj szczegóły promocji.

Citi + Rossmann – dla kogo

W promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać Kartę podarunkową Rossmann może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

Citi + Rossmann – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 17.01.2020 skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową.

Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie dołączenie dokumentów dochodowych - na wskazanej stronie sprawdzisz jak to zrobić.

Zasady promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank

Nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 2000 zł

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Pamiętaj też, żeby były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-rossmann.pdf

Kiedy nagroda?

O spełnieniu warunków przyznania nagrody Citibank powiadomi CIę poprzez wysłanie wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach ROSSMANN otrzymasz na podany adres korespondencyjny nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Do momentu otrzymania nagrody karta musi być aktywna i wykorzystana:

 • termin ważności karty podarunkowej wynosi 6 miesięcy od daty wysłania
 • karta może być wykorzystana w stacjonarnych sklepach Rossmann znajdujących się na terytorium Polski, których wykaz znajduje się na stronie www.rossmann.pl/drogerie
 • karta podarunkowa może być wykorzystana w częściach

Karta Citi co jeszcze?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

RRSO = Rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/06/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta Citi + 300 zł do Rossmann (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta Citi + 350 zł do RTV Euro AGD

Nawet 350 zł na zakupy do RTV Euro AGD od Citibank w zamian za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i po spełnieniu prostych warunków promocji.

W programie do zdobycia do 21 000 pkt, które wymienisz np. na vouchery o wartości 350 zł na zakupy w sklepach RTV Euro AGD lub u innych partnerów programu!

Sprawdź jak zyskać nawet 350 zł na zakupy.

Citi + RTV Euro AGD – dla kogo

W promocji Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

Citi wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 14.05.2019 wypełnij formularz na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner - i oczekuj na kontakt ze strony Citibank

Gdy zadzwoni konsultant Citi:

 • złóż wniosek o kartę Citi Simplicity
 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze handlowym

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je oczywiście dostarczyć, choć z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank
 • zapisz się do programu Priceless Specials

W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • wykonaj płatności bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Pamiętaj też, żeby były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Kiedy nagroda?

Każdy Uczestnik, który spełni warunki określone okreśłone powyżej, otrzyma łącznie 21000 punktów w programie.

Nagroda będzie przekazywana w 3 częściach:

 • 7000 punktów miesięcznie, wyłącznie za miesiąc, w którym zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł.

Brak spełnienia wspomnianego warunku w jednym z 3 miesięcy, nie pozbawia Cię prawa do otrzymania nagrody za miesiąc kolejny.

Nagroda może zostać przyznana za maksymalnie 3 kolejne miesiące, następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę, a ostatnim miesiącem, za który może zostać przyznana część nagroda, jest trzeci miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu zawarcia umowy o kartę, aby otrzymać nagrodę karta musi być aktywna.

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-21-000-priceless.pdf

Karta Citi co jeszcze?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13714,88 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 714,88 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 714,88 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1142,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/12/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Oferta dla nowych klientów, ważna do 14.05.2019 r. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Citi Handlowy Karta Citi + 350 zł do RTV Euro AGD (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Do 350 zł do RTV Euro AGD; chargeback
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa +🎧OPPO

Słuchawki OPPO z kartą kredytową Citibank - sprawdź, jak odebrać nagrodę i nie płacić za obsługę karty Citibank! Oferta dla nowych klientów, czyli osób które od 1 stycznia 2019 nie posiały głównej karty kredytowej Citibank.

 

Wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Jak odebrać słuchawki OPPO?

złóż wniosek - przejdź na stronę oferty i skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych;

zaloguj się - za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile i nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia.

płać kartą - dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

odbierz nagrodę - nagrodę w postaci słuchawek bezprzewodowych OPPO Enco W31 White otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty

Szczegółowe inf. na stronie oferty (kliknij przycisk aby przejść) oraz w regulaminie na https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/oppo/regulamin-oferty-sluchawki-oppo.pdf

 

Słuchawki OPPO

Nagrodą powitalną w promocji Citibanku są słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 Biały z etui ładującym:

 • Czas pracy: Słuchanie muzyki: do 3,5 godz. (na pojedynczym ładowaniu) / do 15 godz. (z etui ładującym)
 • Prowadzenie rozmów: do 2,5 godz. (na pojedynczym ładowaniu) / do 12 godz. (z etui ładującym)
 • Wsparcie dla inteligentnego asystenta: Asystent Google, Siri
 • Czas ładowania: 80 min (słuchawki) / 150 min (etui ładujące)
 • Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy
 • Czas ładowania: 80 min (słuchawki) / 150 min (etui ładujące)
 • Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa
 • Zasięg połączenia: 10 m
 • Wodoszczelność: IP54

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,24% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 10000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 10538,28 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 7,2% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 538,28 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 144 ZŁ, ODSETKI 394,28 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 878,19 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 31/08/2020 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

DOKUMENTY

 

Citi Handlowy Karta kredytowa +🎧OPPO (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 10.24% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Konto Superoszczędnościowe

Konto Superoszczędnościowe Citibank Handlowy, to konto z którym możesz oszczędzać bez konieczności określania z góry czasu, na jaki deponujesz środki. Możesz sięgnąć po swoje pieniądze w każdej chwili bez utraty odsetek

Dodatkowo konto SuperOszczędnościowe w Citi ma wyższe oprocentowanie niż standardowe konto oszczędnościowe, na konto superoszczędnościowe Citi możesz wpłacać w każdej chwili, a Twoje pieniądze będą zarabiać w każdym miesiącu, w którym pozwolisz im pracować (1 miesiąc i 1 zł podajemy przykładowo)

Otwarcie i prowadzenie rachunku:

 • 0 zł za otwarcie Konta SuperOszczędnościowego
 • 0 zł za otwarcie dodatkowych rachunków w walucie obcej

Opłata za prowadzenie rachunków Konta SuperOszczędnościowego:

 • 0 zł w przypadku, gdy na Konto osobiste przelejesz swoje wynagrodzenie w wysokości min. 3000 zł.
 • 15 zł w pozostałych przypadkach

Dodatkowe informacje o koncie SuperOszczędnościowym:

 • środki na konto możesz wpłacać w dowolnym momencie
 • środki możesz wypłacić, kiedy chcesz, jednak oprocentowanie nie naliczy się za miesiąc, w którym dokonasz wypłaty, dodatkowo pierwsza wypłata gotówki, przelew wewnętrzny w każdej walucie i krajowy przelew zewnętrzny w PLN w miesiącu z Konta są bezpłatne - za kolejne pobierane są opłaty zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji Citi
 • oszczędzasz już od pierwszej złotówki, a odsetki są co miesiąc automatycznie dopisywane do kapitału
 • możesz oszczędzać w złotówkach lub w walucie obcej: EUR, USD, GBP

Oprocentowanie Konta SuperOszczędnościowego Citi Handlowy (dla PLN):

 • 1,5% do kwoty 20.000 zł - te wartości podajemy w naszym zestawieniu
 • 0,1% powyżej kwoty 20.000 zł

 

Citi Handlowy Konto Superoszczędnościowe (skrót)

 • oprocentowanie 1,5%
 • kwota od: 1 PLN
 • kwota do: 20 000 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Citi Handlowy Konto Superoszczędnościowe i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + LG K4 dual sim

Smartfon LG K4 dual sim od Citi - wykonaj po 5 płatności kartą na dowolne kwoty w trzech kolejnych miesiącach i odbierz telefon o wartości 349 zł brutto!

Przed nami kolejna edycja promocji, w ramach której, po uprzednim spełnieniu warunków promocji, masz możliwość zdobycia telefonu o wartości niespełna 350 zł razem z bezwarunkowo darmową kartą Citi Simplicity.

W ramach obecnej promocji nie musisz wydawać 3000 zł, jak miało to miejsce w poprzednich promocjach z telefonem, wystarczy że wykonasz po 5 transakcji na dowolne kwoty, w kolejnych trzech miesiącach!

Poznaj szczegóły oferty Telefon LG K4 dual sim z Kartą Kredytową Citibank.

 

Smartfon dla nowych klientów – wyłączenia

Podobnie, jak miało to miejsce w poprzedniej odsłonie z telefonem LG K4 Dual Sim, tak i tym razem z możliwości skorzystania z promocji wyłączone są:

 • osoby współpracujące z bankiem
 • obywatele USA
 • posiadacze KK na dzień 1 stycznia 2015 i później, przy czym zwracamy uwagę, że musi być to główna karta kredytowa – jeśli posiadasz kartę dodatkową Citibank, to oczywiście możesz skorzystać z oferty i zgarnąć smarton LG K4 dual sim

 

Wspominamy również o wymaganiach podstawowych promocji Citibank:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Smartfon LG K4 dual sim - wniosek o kartę

W okresie promocji, ale nie później niż do 25.07.2018 złóż wniosek na stronie promocji:

W trakcie spisywania wniosku:

 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz
 • zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Po złożeniu wniosku w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą konsultant Citibank, który potwierdzi Twoją dyspozycję oraz już na etapie rozmowy wstępnie określi Twoją zdolność kredytową.

Prawdopodobnie też zostaniesz poproszony/-a o dodatkowe dokumenty potwierdzające Twoje dochody, dla umowy o pracę z reguły wystarczają wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące, które można wysłać na adres email Citi - szczegóły ustalisz podczas rozmowy z przedstawicielem Citibank, akceptowane źródła dochodu w regulaminie.

Zwracamy też uwagę, że podczas rozmowy telefonicznej konsultant Citi Handlowy może namawiać Cię do założenia konta lub skorzystania z innych produktów. Ostateczny wybór należy do Ciebie – do zgarnięcia smartfona wystarczy karta kredytowa i korzystanie z niej (nie musisz posiadać konta w banku aby korzystać z karty i aby zgarnąć smartfon!) – o tym w dalszej części wpisu.

Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie w wybrane przez Ciebie miejsce, do domu, do pracy czy na uczelnię

 

Smartfon LG K4 dual sim - warunki promocji

Te są niezwykle proste, gdyż wystarczy, że:

 • zalogujesz się raz do bankowości internetowej Citi albo aplikacji mobilnej - masz na to czas najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę, ale nie warto tego odkładać
 • w kolejnych trzech miesiącach wykonasz po 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty w każdym miesiącu
 • dodatkowe inf. w regulaminie na stronie banku

 

Zwracamy uwagę na ostatni punkt:

wystarczy, że wykonasz łącznie 5 transakcji w trzech kolejnych miesiącach na dowolne kwoty (np. w Tesco można płacić kartą już od > 2 zł) czyli łącznie 15 transakcji i możesz zgarnąć smartfon o wartości 349 zł!

 

Jeżeli umowę o kartę podpiszesz już w kwietniu, to:

 • zapłać min. 5 razy kartą w maju
 • zapłać min. 5 razy kartą w lipcu
 • zapłać min. 5 razy kartą w czerwcu

Uwaga!!! Transakcje muszą być zaksięgowane w danym miesiącu, nie warto więc odkładać ich na ostatnią chwilę! Najlepiej 5 operacji bezgotówkowych kartą wykonać na początku każdego miesiąca i mieć to "z głowy".

Operacje nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie mogą to być również przelewy z karty albo wypłaty z bankomatów - wystarczy, że wykonasz "standardowe" płatności (operacje bezgotówkowe) w sklepie lub punkcie handlowo-usługowym.

 

Smartfon LG K4 dual sim

Informację o spełnieniu warunków przyznania nagrody otrzymasz w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty, a sama nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 30 dni od otrzymania inf. o jej przyznaniu (z reguły Citi wysyła nagrody szybciej).

A po odebraniu nagrody? Zrobisz co uznasz za stosowne. Możesz dalej korzystać z karty, która jest bezwarunkowo darmowa (jeżeli wybierzesz Citi Simplicity), możesz też zamknąć kartę kredytową i czekać na kolejną promocję, wybór należy do Ciebie:

 • przejdź na stronę promocji, złóż wniosek o kartę kredytową Citibank z telefonem LG K4 dual sim

 

LG K4 Dual Sim 2017 – specyfikacja

Jeżeli dojdziesz do wniosku, że przydałby Ci się nowy telefon i promocja jest właśnie dla Ciebie, to poniżej kilka słów na temat specyfikacji LG K4 Dual Sim 2017:

Typ telefonu: Dotykowy z Rear Key

Procesor: Czterordzeniowy 1,1 GHz

System operacyjny: Android 6.0.1 Marshmallow

Wyświetlacz: 5,0" FWVGA

Wymiary (dł. x sz. x gr.) mm: 144,7 x 72,6 x 7,9 mm

Pojemność baterii (mAh): 2500 mAh

Dodatkowe funkcje: Zdjęcia gestem, automatyczne selfie, doświetlenie ekranem

Pamięć: 1 GB pamięci RAM / 8 GB pamięci eMMC

Aparat: Przedni: 5 MP / Tylny: 5 MP

SIM: Obsługa dwóch kart SIM

 

Jaką kartę wybrać?

W zasadzie możesz wybrać dowolną kartę z listy dostępnych, bank w regulaminie nie precyzuje, ani nie narzuca Ci tego z góry. My sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa.

Przy okazji zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to nie zapłacisz za jej używanie ani złotówki, możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

 

Karta kredytowa w pigułce

Być może zastanawiasz się dlaczego za wydanie nawet 50 zł Citi odda Ci telefon o wartości 499 i gdzie jest ukryty haczyk?

Nie ma haczyka – bank może zapłacić pieniądze za reklamę telewizyjną czy radiową, albo zamiast tego woli dać Ci telefon w promocji. O promocji takiej napiszemy my i wielu innych blogerów, reklamując w ten sposób bank.

Dodatkowo Citi zakłada zapewne, że zostaniesz z nim na dłużej i uda mu się na Tobie zarobić. Tak może być, ale nie musi, dlatego na koniec garść informacji związana z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie zero-kosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

 

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej

Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

 

Chcesz smartfon LG K4 dual sim nawet po wydaniu nie więcej niż 20 zł? Jeśli tak, to.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11604,90 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 604,90 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 604,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 967,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/03/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + LG K4 dual sim (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • tel. LG K4 dual sim
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Lokata terminowa

Lokata terminowa w Citibank Handlowy, to lokata o stałym oprocentowaniu to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią planować i chcą z góry znać zysk ze swoich oszczędności. Już w dniu jej założenia możesz obliczyć, ile wyniosą odsetki od lokaty i ile zarobisz.

Lokata terminowa Citi to możliwość wyboru okresu lokaty od 1 tygodnia do 2 lat, lokata dostępna już od 500 zł.

 

Opcje zamknięcia

Otwierając lokatę od razu określasz, w jaki sposób Twoja lokata zostanie zakończona, masz trzy warianty do wyboru:

 • lokata odnowi się na ten sam okres, a kwota kapitału zostanie powiększona o naliczone odsetki;
 • lokata odnowi się na ten sam okres a odsetki zostaną przelane na Twój rachunek bieżący;
 • lokata wraz z odsetkami zostanie przelana na Twój rachunek bieżący;

Wcześniejsze zerwanie lokaty powoduje utratę odsetek, a Twoje oszczędności są bezpieczne dzięki gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

 

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty terminowej Citi zależy od rodzaju rachunku, jaki posiadasz w Citibank:

 • CITIGOLD, CITIGOLD PRIVATE CLIENT, CITIPRIORITY
  • 1 tydzień: 0,15%
  • 1 miesiąc: 0,15%
  • 3 miesiące: 0,25%
  • 6 miesięcy: 0,25%
  • 12 miesięcy: 0,25%
  • 24 miesiące: 0,60% - to ta lokata

 

 • CITIKONTO
  • 1 tydzień: 0,10%
  • 1 miesiąc: 0,10%
  • 3 miesiące: 0,10%
  • 6 miesięcy: 0,10%
  • 12 miesięcy: 0,20%
  • 24 miesiące: 0,30%

 

Lokata Citi - jak otworzyć?

Lokatę możesz otworzyć samodzielnie w Usłudze Bankowości Elektronicznej Citibank Online, lokata będzie aktywna od razu. W tym celu:

 • zaloguj się,
 • przejdź do sekcji Ustawienia – Lokaty terminowe,
 • otwórz wybraną przez siebie lokatę.

Samodzielnie w Citi Mobile:

 • jeśli posiadasz w naszym banku Konto Osobiste, możesz otworzyć Lokatę podczas rozmowy telefonicznej.
 • aby zamówić rozmowę z doradcą, przejdź na stronę https://www.online.citibank.pl/formularz/konto/kontakt/ i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokaty terminowe i Konta Oszczędnościowe są dostępne dla posiadaczy Konta Osobistego w Citi Handlowy. Jeśli nie masz jeszcze takiego konta, sprawdź ofertę i wybierz konto, które odpowiada Twoim potrzebom.

Warto również sprawdzić karty kredytowe Citi - dla wybranych kart ekstra bonusy: telefon, tablet, voucher czy zwrot części wydatków.

 

Citi Handlowy Lokata terminowa (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,6%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Citi Handlowy Lokata terminowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Citi Handlowy Lokata terminowa - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,15% dla lokaty 7 dni, kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,15% dla lokaty 1 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,25% dla lokaty 3 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,25% dla lokaty 6 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,25% dla lokaty 12 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,6% dla lokaty 24 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Citi Handlowy Lokata terminowa GBP

Lokata terminowa GBP w Citibank Handlowy, to lokata o stałym oprocentowaniu to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią planować i chcą z góry znać zysk ze swoich oszczędności. Już w dniu jej założenia możesz obliczyć, ile wyniosą odsetki od lokaty i ile zarobisz.

Lokata terminowa GBP Citi to możliwość wyboru okresu lokaty od 1 tygodnia do 12 miesięcy, lokata dostępna już od 500 funtów.

 

Opcje zamknięcia

Otwierając lokatę od razu określasz, w jaki sposób Twoja lokata zostanie zakończona, masz trzy warianty do wyboru:

 • lokata odnowi się na ten sam okres, a kwota kapitału zostanie powiększona o naliczone odsetki;
 • lokata odnowi się na ten sam okres a odsetki zostaną przelane na Twój rachunek bieżący;
 • lokata wraz z odsetkami zostanie przelana na Twój rachunek bieżący;

Wcześniejsze zerwanie lokaty powoduje utratę odsetek, a Twoje oszczędności są bezpieczne dzięki gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

 

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty terminowej Citi zależy od rodzaju rachunku, jaki posiadasz w Citibank:

 • CITIGOLD, CITIGOLD PRIVATE CLIENT
  • 1 tydzień: 0,10%
  • 1 miesiąc: 0,15%
  • 3 miesiące: 0,20%
  • 6 miesięcy: 0,30%
  • 12 miesięcy: 0,40% - z naszego zestawienia

 

 • CITIKONTO / CITIPRIORITY
  • 1 tydzień: 0,05%
  • 1 miesiąc: 0,05%
  • 3 miesiące: 0,10%
  • 6 miesięcy: 0,20%
  • 12 miesięcy: 0,30%

 

Lokata Citi - jak otworzyć?

Lokatę USD Citi możesz otworzyć samodzielnie w Usłudze Bankowości Elektronicznej Citibank Online, lokata będzie aktywna od razu. W tym celu:

 • zaloguj się,
 • przejdź do sekcji Ustawienia – Lokaty terminowe,
 • otwórz wybraną przez siebie lokatę.

Samodzielnie w Citi Mobile:

 • jeśli posiadasz w naszym banku Konto Osobiste, możesz otworzyć Lokatę podczas rozmowy telefonicznej.
 • aby zamówić rozmowę z doradcą, przejdź na stronę https://www.online.citibank.pl/formularz/konto/kontakt/ i wypełnij formularz kontaktowy.

Warto również sprawdzić karty kredytowe Citi - dla wybranych kart ekstra bonusy: telefon, tablet, voucher czy zwrot części wydatków.

 

Citi Handlowy Lokata terminowa GBP (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,4%
 • kwota od: 500 GBP
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Citi Handlowy Lokata terminowa USD

Lokata terminowa USD w Citibank Handlowy, to lokata o stałym oprocentowaniu to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią planować i chcą z góry znać zysk ze swoich oszczędności. Już w dniu jej założenia możesz obliczyć, ile wyniosą odsetki od lokaty i ile zarobisz.

Lokata terminowa USD Citi to możliwość wyboru okresu lokaty od 1 tygodnia do 12 miesięcy, lokata dostępna już od 500 dolarów.

 

Opcje zamknięcia

Otwierając lokatę od razu określasz, w jaki sposób Twoja lokata zostanie zakończona, masz trzy warianty do wyboru:

 • lokata odnowi się na ten sam okres, a kwota kapitału zostanie powiększona o naliczone odsetki;
 • lokata odnowi się na ten sam okres a odsetki zostaną przelane na Twój rachunek bieżący;
 • lokata wraz z odsetkami zostanie przelana na Twój rachunek bieżący;

Wcześniejsze zerwanie lokaty powoduje utratę odsetek, a Twoje oszczędności są bezpieczne dzięki gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

 

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty terminowej Citi zależy od rodzaju rachunku, jaki posiadasz w Citibank:

 • CITIGOLD, CITIGOLD PRIVATE CLIENT
  • 1 tydzień: 0,05%
  • 1 miesiąc: 0,10%
  • 3 miesiące: 0,15%
  • 6 miesięcy: 0,20%
  • 12 miesięcy: 0,30% - z naszego zestawienia

 

 • CITIKONTO / CITIPRIORITY
  • 1 tydzień: 0,05%
  • 1 miesiąc: 0,05%
  • 3 miesiące: 0,10%
  • 6 miesięcy: 0,15%
  • 12 miesięcy: 0,25%

 

Lokata Citi - jak otworzyć?

Lokatę USD Citi możesz otworzyć samodzielnie w Usłudze Bankowości Elektronicznej Citibank Online, lokata będzie aktywna od razu. W tym celu:

 • zaloguj się,
 • przejdź do sekcji Ustawienia – Lokaty terminowe,
 • otwórz wybraną przez siebie lokatę.

Samodzielnie w Citi Mobile:

 • jeśli posiadasz w naszym banku Konto Osobiste, możesz otworzyć Lokatę podczas rozmowy telefonicznej.
 • aby zamówić rozmowę z doradcą, przejdź na stronę https://www.online.citibank.pl/formularz/konto/kontakt/ i wypełnij formularz kontaktowy.

Warto również sprawdzić karty kredytowe Citi - dla wybranych kart ekstra bonusy: telefon, tablet, voucher czy zwrot części wydatków.

 

Citi Handlowy Lokata terminowa USD (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,3%
 • kwota od: 500 USD
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa

T-Lokata Internetowa Citi Handlowy to lokatę internetowa, którą otwierasz przez Internet za pośrednictwem Citibank Online lub Citi Mobile.

T-Lokata Internetowa Citi to również możliwość wyboru okresu lokaty zróżnicowanym okresem oszczędzania od 1 tygodnia do 2 lat - poniżej prezentujemy parametry lokaty Citi dla PLN, lokaty walutowe na dedykowanych stronach.

Oprocentowanie T-Lokaty Internetowej jest wyższe od standardowych lokat terminowych.

 

Dla ceniących wygodę i czas

Lokatę Internetową otwierasz przez Internet za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej Citibank Online lub Citi Mobile od kwoty 1000 zł, a do uruchomienia lokaty wymagane jest posiadanie konta Citi (konta osobistego).

Depozyty zgromadzone w Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie S.A.) są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. W przypadku zerwania Lokaty przed terminem zapadalności środki zgromadzone na Lokacie nie podlegają oprocentowaniu.

T-Lokatę Internetową Citi możesz otworzyć jedynie w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online lub przez telefon komórkowy w CitiMobile

 

Parametry T-lokaty Citi

Kwota lokaty od 1000 zł:

 • 1 tydzień - oprocentowanie 0,15% dla posiadaczy CitiKonto i 0,20% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 1 miesiąc - oprocentowanie 0,15% dla posiadaczy CitiKonto i 0,20% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 3 miesiące - oprocentowanie 0,20% dla posiadaczy CitiKonto i 0,30% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 6 miesięcy - oprocentowanie 0,20% dla posiadaczy CitiKonto i 0,30% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 12 miesięcy - oprocentowanie 0,25% dla posiadaczy CitiKonto i 0,30% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 24 miesiące - oprocentowanie 0,50% dla posiadaczy CitiKonto i 0,75% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client

T-lokata Citi to internetowa lokata o stałym oprocentowaniu jest dostępna wyłącznie w Citibank Online, a podane oprocentowanie to oprocentowanie w skali roku, a wcześniejsze zerwanie powoduje utratę odsetek.

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,75%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Citi Handlowy T-Lokata Internetowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Citi Handlowy T-Lokata Internetowa - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,20% dla lokaty 7 dni, kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,20% dla lokaty 1 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 3 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 6 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 12 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,75% dla lokaty 24 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa GBP

T-Lokata Internetowa GBP Citi Handlowy to lokatę internetowa, którą otwierasz przez Internet za pośrednictwem Citibank Online lub Citi Mobile.

T-Lokata Internetowa Citi to również możliwość wyboru okresu lokaty GBP zróżnicowanym okresem oszczędzania od 1 tygodnia do 12 miesięcy.

Oprocentowanie T-Lokaty Internetowej jest wyższe od standardowych lokat terminowych.

 

Dla ceniących wygodę i czas

Lokatę Internetową GBP w Citibanku otwierasz przez Internet za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej Citibank Online lub Citi Mobile od kwoty 500 GBP (500 funtów), a do uruchomienia lokaty wymagane jest posiadanie konta Citi (konta osobistego).

Depozyty zgromadzone w Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie S.A.) są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. W przypadku zerwania Lokaty przed terminem zapadalności środki zgromadzone na Lokacie nie podlegają oprocentowaniu.

T-Lokatę Internetową Citi możesz otworzyć jedynie w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online lub przez telefon komórkowy w CitiMobile

 

Parametry T-lokaty Citi

Kwota lokaty od 500 GBP:

 • 1 tydzień - oprocentowanie 0,10%
 • 1 miesiąc - oprocentowanie 0,15%
 • 3 miesiące - oprocentowanie 0,20%
 • 6 miesięcy - oprocentowanie 0,30%
 • 12 miesięcy - oprocentowanie 0,40%

T-lokata Citi GBP to internetowa lokata o stałym oprocentowaniu jest dostępna wyłącznie w Citibank Online, a podane oprocentowanie to oprocentowanie w skali roku, a wcześniejsze zerwanie powoduje utratę odsetek.

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa GBP (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,4%
 • kwota od: 500 GBP
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa USD

T-Lokata Internetowa USD Citi Handlowy to lokatę internetowa, którą otwierasz przez Internet za pośrednictwem Citibank Online lub Citi Mobile.

T-Lokata Internetowa Citi to również możliwość wyboru okresu lokaty USD zróżnicowanym okresem oszczędzania od 1 tygodnia do 12 miesięcy.

Oprocentowanie T-Lokaty Internetowej jest wyższe od standardowych lokat terminowych.

 

Dla ceniących wygodę i czas

Lokatę Internetową USD w Citibanku otwierasz przez Internet za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej Citibank Online lub Citi Mobile od kwoty 500 USD, a do uruchomienia lokaty wymagane jest posiadanie konta Citi (konta osobistego).

Depozyty zgromadzone w Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie S.A.) są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. W przypadku zerwania Lokaty przed terminem zapadalności środki zgromadzone na Lokacie nie podlegają oprocentowaniu.

T-Lokatę Internetową Citi możesz otworzyć jedynie w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online lub przez telefon komórkowy w CitiMobile

 

Parametry T-lokaty Citi

Kwota lokaty od 500 dolarów (USD):

 • 1 tydzień - oprocentowanie 0,05%
 • 1 miesiąc - oprocentowanie 0,10%
 • 3 miesiące - oprocentowanie 0,15%
 • 6 miesięcy - oprocentowanie 0,20%
 • 12 miesięcy - oprocentowanie 0,30%

T-lokata Citi USD to internetowa lokata o stałym oprocentowaniu jest dostępna wyłącznie w Citibank Online, a podane oprocentowanie to oprocentowanie w skali roku, a wcześniejsze zerwanie powoduje utratę odsetek.

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa USD (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,3%
 • kwota od: 500 USD
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i bony do Biedronki

Promocja Citi: 300 zł w bonach do sieci sklepów Biedronka od Citibanku w zamian za wyrobienie karty Citi Simplicity i spełnienie warunków promocji - wystarczy, że do końca trzeciego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę Citibanku wykonasz płatności na łączną kwotę 1000 zł. To nie wszystko! W pierwszym roku posiadania karty Citi nie będziesz ponosił opłat za obsługę karty kredytowej, jeśli będziesz wykonywać nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie. Oferta z kartą Citi Simplicity, tylko dla nowych klientów, obowiązuje do 06.09.2021 r.

 

Dla kogo promocja?

Promocja Citi Handlowy Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki (edycja IV) skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie posiadają i od co najmniej 1.01.2019 nie posiadały głównej karty kredytowej Citibanku. Posiadanie karty dodatkowej albo innych produktów (konta, kredytu) nie stanowi wykuczenia do udziału w promocji.

Już w tym miejscu warto też wspomnieć o podstawowych wymaganiach do wnioskowania o kartę kredytową Citibanku dla klientów indywidualnych:

 • wiek - minimum 18 lat,
 • dochód netto - minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;

dla firm:

 • wiek - minimum 18 lat,
 • działalność gospodarcza min. 2 lata,
 • dochód netto - minimum 2500 zł.

 

Zasady promocji - jak zgarnąć 300 zł?

Aby zdobyć 300 zł w promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki należy:

 • do 14.01.2022 złożyć wniosek na stronie promocji (banner) - ale im szybciej to zrobisz, tym szybciej otrzymasz nagrodę;
 • przekazanie dokumentów: w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę przekazać do Citibanku dokumenty potwierdzające dochód;

A po pozytywnej weryfikacji, zawarciu umowy i otrzymaniu karty:

 • aktywuj kartę aplikacją mobilną - to jeden z warunków promocji!
 • logowanie: do końca miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę, należy zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citibanku, oczywiście Citi logowanie można wykonywać wielokrotnie
 • płatności kartą: do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę, wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1000 zł, przy czym nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka

Transakcje kartą w promocji nie mogą być transakcjami zwróconymi, przelewami z karty lub transakcjami szczególnymi (na poczet podmiotów w zakresie gier losowych / hazardowych, na poczet wymiany walut, walut wirtualnych itp.). Brzmi to wszystko być może trochę skomplikowanie, ale jeśli będziesz płacić kartą w sklepach, marketach, stacjach paliw albo w Biedronkce itp., to możesz ten punkt potraktować jedynie jako wskazówkę.

To wszystko! Zobacz kiedy zgarniesz nagrody, zapraszamy do kolejnego akapitu.

 

Kiedy nagrody?

W ramach Citi promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki Citibank powiadomi Cię o przyznaniu nagrody poprzez wiadomość w bankowości internetowej. Dostęp do bankowości internetowej zyskasz po zalogowaniu do serwisu Citibanku - przypominamy, że to jeden z warunków promocji. Powiadomienie to będzie miało miejsce najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Nagroda, czyli 300 zł w bonach do Biedronki, zostanie przekazana również w bankowości internetowej Citibanku w ciągu 60 dni od otrzymania wiadomości o jej przyznaniu. Oczywiście do momentu odebrania nagrody karta musi być aktywna, a umowa nie może zostać wypowiedziana.

Citi voucher do Biedronki ma być ważny przez 6 miesięcy i może zostać użyty wielokrotnie, aż do wyczerpania środków.

Dodatkowe inf. w regulaminie https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-biedronka-ed4.pdf oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Koszty

Karta Citi Simplicity wydawana jest za darmo. Standardowo opłata za kartę nie jest pobierana, jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonane zostaną płatności na kwotę min. 1000 zł. Inaczej jest jednak w opisywanej promocji (stąd między innymi jej nazwa).

W ramach promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki opłata zostanie zwrócona jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł i zasada ta obowiązuje przez kolejnych 12 kolejnych okresów rozliczeniowych (począwszy od drugiego po miesiącu zawarcia umowy o kartę).

Zwrot będzie realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym, w którym zostaną spełnione warunki do jego uzyskania (płatności na kwotę min. 300 zł).

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 11,46% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 7000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 7419,99 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 7,2% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 419,99 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 144 ZŁ, ODSETKI 275,99 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 618,33 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 31/05/2021 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i bony do Biedronki (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 🐞300 zł do Biedronki
 • RSSO 11.46% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Wyborcza.pl za darmo

Darmowy 2 letni abonament Wyborcza.pl Premium z kartą kredytową Citibank - sprawdź, jak odebrać nagrodę o wartości 672,75 zł i nie płacić za obsługę karty Citibank! Oferta dla nowych klientów, czyli osób które od 1 stycznia 2019 nie posiały głównej karty kredytowej Citibank - sprawdź zasady promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj kod dostępu na 24 miesiące do Prenumeraty Cyfrowej Wyborcza.pl Pakiet Premium.

 

Wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

A wspomniana promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj kod dostępu na 24 miesiące do Prenumeraty Cyfrowej Wyborcza.pl Pakiet Premium obowiązuje do 15.02.2021.

 

Jak odebrać 2 lata dostępu do Wyborcza.pl Premium za darmo?

złóż wniosek - w okresie obowiązywania oferty, czyli nie później niż do 15.02.2021 przejdź na stronę promocji i skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych;

zaloguj się - za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile i nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

płać kartą - dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

odbierz nagrodę - nagrodę, którą jest dostęp do cyfrowej prenumeraty Wyborcza.pl w pakiecie Premium za 0 zł, otrzymasz w postaci cyfrowej najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty

Szczegółowe inf. na stronie oferty (kliknij przycisk aby przejść) oraz w regulaminie promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj kod dostępu na 24 miesiące do Prenumeraty Cyfrowej Wyborcza.pl Pakiet Premium znajdziesz na https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-ubf300-wyborcza-buco-27-11-20.pdf oraz oczywiście na stronie promocji Citi, na którą odsyłamy.

 

Wyborcza.pl 24 miesiące bez opłat

Nagrodą powitalną w promocji Citibanku jest 24 miesięczny darmowy kod dostępu do serwisu Wyborcza.pl w wersji premium:

 • nielimitowany dostęp do wszystkich tekstów na serwisach Wyborcza.pl,
 • sprawdzone informacje: od polityki, przez naukę po kulturę, świetne reportaże,
 • wywiady i felietony w magazynach tj. Duży Format, Wolna Sobota i Wysokie Obcasy,
 • dwie dodatkowe prenumeraty dla Twoich bliskich,
 • możliwość czytania tekstów na dowolnym urządzeniu,
 • zniżki na ebooki i audiobooki oraz wiele innych,
 • codzienny newsletter z podsumowaniem dnia - najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata

 

Kiedy karta bez opłat?

Poza 2-letnim abonamentem Wyborcza.pl z kartą Citi w promocji możesz otrzymać preferencyjne warunki uprawniające do zwrotu opłaty miesięcznej za kartę.

Standardowa opłata za kartę Citi Simplicity wynosi 12 zł, jednak wydając min. 1000 zł w danym okresie miesięcznym Citi zwalnia z opłaty za kartę. Ale uwaga: warunki te obowiązują dopiero od drugiego roku

Uczestnicy promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj kod dostępu na 24 miesiące do Prenumeraty Cyfrowej Wyborcza.pl Pakiet Premium poza wspomnianym dostępem do zasobów Wyborcza.pl otrzymają zwrot opłaty miesięcznej pod warunkiem wykonania operacji bezgotówkowych na min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym. Promocyjne warunki obowiązują przez kolejnych 12 miesięcy.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,24% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10538,28 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 538,28 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 394,28 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 878,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Wyborcza.pl za darmo (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 10.24% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Lokata z kontem Citi Priority

Lokata z kontem Citi Priority Citibank, to Nagroda do 300 zł i lokata 2,5% w skali roku z kontem Citi Priority

Oferta „Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja IV” dostępna dla 2500 Uczestników, którzy otrzymali pierwszą Premię, nie posiadali w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i nie byli Pełnomocnikami do Konta po dniu 30 czerwca 2016 r. do dnia otwarcia Konta w ramach Oferty.

Otwórz konto Citi Priority.

Spełnij jeden z poniższych warunków prowadzenia konta

 • Wpłać i utrzymaj co miesiąc min. 30 000 zł na rachunkach w banku. Jeśli chcesz, możesz otworzyć 3 miesięczną lokatę do 20 000 zł na 2,5% w skali roku.
 • Wpłacaj co miesiąc min. 5000 zł tytułem wynagrodzenia i aktywnie korzystaj z jednego z produktów kredytowych Banku (np. karty kredytowej czy pożyczki).

Lokata może zostać otwarta najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta.

Płać kartą w każdym z 6 miesięcy promocji, w którym chcesz odebrać premię, przynajmniej 2 razy na łączną kwotę 300 zł.

50 zł premii trafi na Twoje konto za każdy z 6 kolejnych miesięcy o ile spełnisz wszystkie warunki (promocja chwilowo zawieszona).

 

Citi Handlowy Lokata z kontem Citi Priority (skrót)

 • lokata tylko dla nowych klientów Citi Handlowy
 • okres 3 mies.
 • oprocentowanie 2,5%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 20 000 PLN
 • lokata nieodnawialna
 • Citi Handlowy Lokata z kontem Citi Priority i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Co jeszcze w Citi Handlowy

Produkty depozytowe Citi Handlowy:

 • konta Citi Handlowy - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe Citi Handlowy (3 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie Citi Handlowy - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe Citi Handlowy, połączenie dwu powyższych zestawień (18 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Produkty kredytowe Citi Handlowy:

Promocje i oferty Citi Handlowy:

 • promocje Citi Handlowy - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę Citi Handlowy, na stronę promocji lub wniosku (8 promocji)
 • oferty Citi Handlowy - wszystkie oferty Citi Handlowy, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (60 ofert)