Oferty Citi Handlowy - zestawienie wszystkich lokat, kont, kart kredytowych, kredytów i pożyczek Citi Handlowy dostępnych w naszym serwisie, tu za sierpień 2022 ze skróconym i pełnym opisem prezentowanego produktu.

Najnowsze oferty znajdziesz zawsze na początku strony.

Chcesz wiedzieć ile zarobisz na lokacie Citi Handlowy? - przejdź na koniec strony, gdzie umieściliśmy kalkulator zysków z lokat.

 

Oferty Citi Handlowy

Poniżej prezentujemy wszystkie, dostępne w serwisie LokataKonto.pl produkty Citi Handlowy. Jeśli chcesz zapoznać się z ich szczegółowym opisem ofert Citi Handlowy - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Citi BP Motokarta kredytowa
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres bezodsetkowy

56 dni

grace period, promocja do 2022-06-20
Ekstra bonus

gotówka / zwrot na kartę

RRSO

13.24%

(karta kredytowa)
sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Konto CitiGold
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Typ konta

ROR

promocja do 2022-08-04;
Konto dla

klienci ind.

Z kontem Konto Citi Gold

💰3000 zł i +⚡5,5%

Konto CitiGold Private Client
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Typ konta

ROR

promocja do 2022-08-04;
Konto dla

klienci ind.

Z kontem Konto CitiGold

💰15 000 zł +⚡5,5%

Citi Konto z premią
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Typ konta

ROR

promocja do 2022-06-30;
Konto dla

klienci ind.

Z kontem

💰270 zł

Pożyczka gotówkowa
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres

od 9 do 96 mies.

Kwota

od 1 000 do 150 000 PLN

RRSO

9.59%

sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Pożyczka hipoteczna
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres

od 60 do 240 mies.

Kwota

do 2 000 000 PLN

RRSO

2.36%

sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Kredyt hipoteczny
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres

od 60 do 360 mies.

Kwota

do 3 000 000 PLN

do 80% wartości nieruchomości
RRSO

2.35%

sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Karta kredytowa i rabaty
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres bezodsetkowy

51 dni

grace period, promocja bezterminowa
Ekstra bonus

moneyback

RRSO

11.46%

(karta kredytowa)
sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
* z wniosku - brak danych o kwocie kredytu lub pożyczki albo kwota jest ustalana indywidualnie.

 

Przed opisem szczegółowym skrót do innych ofert Citi Handlowy:

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

 

Dodaj opinię

Oferty Citi Handlowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Oferty Citi Handlowy:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

Citi Handlowy Karta kredytowa +voucher Allegro

Promocja karty kredytowej Citi + voucher 400 zł do Allegro w zamian za wyrobienie karty Simplicity i wykonanie operacji kartą. To kolejna odsłona promocji Citibanku, w ramach które w prosty sposób możesz zdobyć voucher do serwisu aukcyjnego Allegro, z przesuniętym o rok okresem karencji. I podobnie, jak już drzewiej bywało, tak i w przypadku tej promocji warunki są proste do spełnienia – wystarczy, że wykonasz operacje na łączną kwotę 1000 zł i zalogujesz do systemu Citi.

 

Dla kogo?

Z promocji Citibanku Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro (edycja VIII) mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.01.2020. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy, osoby ze statusem dewizowym czy obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Citi promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro (edycja VIII) obowiązuje do 24 listopada 2021 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku. Citi Handlowy akceptuje dokumenty wygenerowane z systemu bankowego (z potwierdzeniem wypłat wynagrodzenia/emerytury/renty) w formacie PDF dla banków PKO BP, Bank Pekao, mBank, Santander, ING, Millenium Bank, Alior Bank, Eurobank, Getin Bank, Crédit Agricole, BNP Paribas, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, Bank BPS. Tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego, a szczegółowe informacje nt pobierania wyciągów można znaleźć w serwisie danego banku. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji. Dokumenty należy dostarczyć w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, oczywiście można to zrobić online już na etapie wniosku.

Jak spełnić warunki promocji Citi? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Warunkiem niezbędnym i koniecznym jest oczywiście podpisanie umowy o kartę i jej 👉aktywacja przez aplikację mobilną, a gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki nie później niż do miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę zaloguj się przyjamniej raz do bankowości mobilnej Citibank.

Płać kartą używając Siplicity podczas zakupów, tak aby:

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł - oczywiście mogą to być, ale nie muszą płatności Allegro.

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy:

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

W ten sposób warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Na spełnienie warunków masz około 90 dni, jeśli wydasz średnio niespełna 12 zł dziennie, to warunek będzie spełniony. A jeśli planujesz wyższe wydatki – zakup sprzętu RTV AGD, elektronika, wyjazd na ferie? Tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać voucher do Allegro!

Uwaga! Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty oraz transakcje szczególne w myśl regulaminu kart kredytowych Citibanku.

 

Kiedy voucher Allegro?

Informację o przyznaniu nagrody (vouchera do Allegro) otrzymasz w bankowości internetowej Citi najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji - przypominamy, że zalogowanie do serwisu Citi jest jednym z warunków promocji. A sam voucher Allegro otrzymasz w ciągu maks. 60 dni od otrzymania powiadomienia o przynaniu nagrody - z doświadczenia wiemy, że z reguły następuje to szybciej.

Voucher ważny jest 12 miesięcy od daty wysłania i może zostać wykorzystany tylko w tym terminie. Voucher Allegro może być wykorzystany jednokrotnie (nie może być wykorzystany w częściach). Aby móc zrealizować należy wpisać numer vouchera w koszyku zakupowym Allegro w miejscu masz kod rabatowy.

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-ubf-allegro-ed8.pdf

 

Koszty

Karta Citi Simplicity wydawana jest za darmo. Standardowo opłata za kartę nie jest pobierana, jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonane zostaną płatności na kwotę min. 1000 zł. Inaczej jest jednak w opisywanej promocji (stąd między innymi jej nazwa).

W ramach promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro (edycja VIII) opłata zostanie zwrócona jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł i zasada ta obowiązuje przez kolejnych 12 kolejnych okresów rozliczeniowych (począwszy od drugiego po miesiącu zawarcia umowy o kartę).

Zwrot będzie realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym, w którym zostaną spełnione warunki do jego uzyskania (płatności na kwotę min. 300 zł).

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,46% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7419,99 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 419,99 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 275,99 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 618,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/05/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa +voucher Allegro (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💳voucher 400 zł do Allegro
 • RSSO 11.46% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa

Okres spłatydo 56 dni
WniosekCiti BP Motokarta kredytowa
RRSO13.24% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Citi BP Motokarta kredytowa, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Citibank BP Motokarta czyli promocja Citi & BP: nawet do 720 zł premii w promocji Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta - Edycja VII. W promocji Citi będzie przyznawał 20 zł bonus za każdy okres rozliczeniowy przez okres 30 lub 36 miesięcy, co daje zysk 600 lub nawet 720 zł.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibank Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta - Edycja VII mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.01.2020. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta (Edycja VII) obowiązuje do 20 czerwca 2022 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Wypełnij formularz na stronie promocji i oczekuj na kontakt konsultanta Citi, który przedstawi Ci warunki promocji. Pamiętaj, że do uzyskania bonusu uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Do 720 zł premii mogą zgarnąć osoby, które w procesie ubiegania się o kartę Citi przekażą do Citibanku dokumenty potwierdzające dochody (patrz powyżej). Dokumenty te są wymagane, jeśli wnioskujemy o kartę z limitem wyższym niż 5000 zł, a powołując się regulamin promocji, do którego odnośnik można znaleźć poniżej:

 • a) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę przedstawił Dokument dochodowy otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 720 zł ,
 • b) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę nie przedstawił Dokumentu dochodowego otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 30 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 600 zł.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki promocji w każdym miesięcu rozliczeniowym po miesiącu zawarcia umowy o kartę

 • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 500 zł
 • min. 250 zł (z podanej powyżej kwoty 500 zł) należy wydać na stacjach BP Polska, oczywiście równie dobrze 500 zł możesz wydać na BP.

To wszystko! Warto też wiedzieć, że do promocji nie wchodzą transakcje, które:

 • będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • będą transakcjami zwróconymi.

BP to ogólnopolska sieć stacji paliw, skupionych w dużych i średnich miastach oraz przy najważniejszych trasach. Obecnie sieć liczy 560 stacji, które oferują wysokiej jakości paliwa (benzyny, oleje napędowe, ad blue oraz autogaz), napoje, przekąski, szeroki asortyment sklepowy, a także myjnie automatyczne i bezdotykowe w większości lokalizacji.

 

Kiedy nagrody?

Nagrodę 20 zł w każdym okresie rozliczeniowym Citi przyzna w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego.

Zwroty będą odbywać się na rachunek karty kredytowej więc:

 • środki te można wydać na inne zakupy albo
 • mogą służyć do spłaty limitu na karcie

Dodatkowe inf. w regulaminie https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-bp-720pln-01-09-2020.pdf oraz oczywiście na stronie promocji Citibank, na którą odsyłamy.

 

Dlaczego warto?

Bez opłat - bez opłaty miesięcznej za wydanie i obsługę karty głównej;

Nawet 720 zł do zyskania - płacąc co miesiąc na zakupy minimum 500 zł, w tym 250 zł na stacjach BP, otrzymasz w każdym cyklu rozliczeniowym 20 zł na swoją kartę. Łącznie możesz zyskać nawet 720 zł przez 3 lata;

Rabaty do 840 zł rocznie - z MotoKartą zyskujesz dostęp do Programu Citi Specials, a w nim korzystasz z rabatów do 50% u ponad 300 partnerów m.in. Link4, Booking i wiele innych – możesz korzystać z ponad 300 rabatów. Rocznie możesz zyskać rabaty nawet: 840zł. Dodatkowo, możesz zyskać nawet 240 zł w ciągu roku w ramach oferty specjalnej, w prezentowanej promocji.

Okres bezodsetkowy nawet 56 dni - możesz korzystać z wygodnego kredytu nie płacąc odsetek od transakcji bezgotówkowych aż do 56 dni.

 

Co jeszcze z kartą Citi?

Z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta zyskujesz nie tylko do 720 zł w ciągu 3 lat. Zobacz jeszcze więcej korzyści z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty (RRSO 13,24%) - bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków, bez ukrytych kosztów. Proste zasady – brak opłaty miesięcznej za kartę.
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach - dzięki powiadomieniom SMS, np. o transakcjach czy terminie spłaty karty, będziesz mieć stałą kontrolę nad swoimi wydatkami.
 • każdy zakup pow. 100 zł możesz rozłożyć na raty - szybki proces - tylko 3 kliknięcia w telefonie i gotowe. Zakupy ratalne bez decyzji kredytowej i bez kontaktu z doradcą.
 • Google Pay. Płać za co chcesz, kiedy chcesz - dodaj kartę kredytową do aplikacji Google Pay i płać wygodnie telefonem.
 • Apple Pay - Płać szybko tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem z użyciem Apple Pay
 • 10% rabatu w ponad 150 restauracjach w całym kraju - poznawaj nowe smaki w ramach programu Restauracyjnego w Programie Citi Specials.
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce - ekskluzywny dostęp do przedsprzedaży na koncerty Live Nation – kilkadziesiąt koncertów rocznie.
 • ponad 300 rabatów do 50% w Programie Citi Specials - 4% zwrotu na Booking.com, 15% Rabatu - Link4, do 50% rabatu – Stena Line, 10% rabatu - Hertz i wiele innych ofert.
 • dostęp do Programu PAYBACK - nie musisz już mieć oddzielnej karty PAYBACK, teraz zbierasz punkty w Programie płacąc Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta w sklepach partnerskich.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 13,24% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12000 zł , całkowita kwota do zapłaty 12827,93 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 12,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 827,93 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 827,93 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1068,99 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 08/02/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa (skrót)

 • okres spłaty do 56 dni
 • RSSO 13.24% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta +bonus 1120 zł

Citibank BP Motokarta czyli promocja Citi & BP i bonus nawet 1120 zł z kartą Citibank-BP Motokarta.

Odbierz 400 zł na start (na Allegro, do Lidla, do BP albo smartfon LG K30 o wartości 599 zł), a dodatkowo nawet 720 zł przez 3 lata jeśli spełnisz warunki oferty, oferta dla nowych klientów Citi ważna do 15.04.2020.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibank Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 31.12.2019. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta obowiązuje do 31 sierpnia 2020 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Wypełnij formularz na stronie promocji i oczekuj na kontakt konsultanta Citi, który przedstawi Ci warunki promocji. Pamiętaj, że do uzyskania bonusu uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Do 720 zł premii mogą zgarnąć osoby, które w procesie ubiegania się o kartę Citi przekażą do Citibanku dokumenty potwierdzające dochody (patrz powyżej). Dokumenty te są wymagane, jeśli wnioskujemy o kartę z limitem wyższym niż 5000 zł, a powołując się regulamin promocji, do którego odnośnik można znaleźć poniżej:

 • a) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę przedstawił Dokument dochodowy otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 720 zł ,
 • b) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę nie przedstawił Dokumentu dochodowego otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 30 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 600 zł.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki promocji w każdym miesięcu rozliczeniowym po miesiącu zawarcia umowy o kartę

 • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 500 zł
 • min. 250 zł (z podanej powyżej kwoty 500 zł) należy wydać na stacjach BP Polska, oczywiście równie dobrze 500 zł możesz wydać na BP.

To wszystko! Warto też wiedzieć, że do promocji nie wchodzą transakcje, które:

 • będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • będą transakcjami zwróconymi.

BP to ogólnopolska sieć stacji paliw, skupionych w dużych i średnich miastach oraz przy najważniejszych trasach. Obecnie sieć liczy 560 stacji, które oferują wysokiej jakości paliwa (benzyny, oleje napędowe, ad blue oraz autogaz), napoje, przekąski, szeroki asortyment sklepowy, a także myjnie automatyczne i bezdotykowe w większości lokalizacji.

 

Jak 400 zł na start?

Zobacz jak odebrać dodatkowo 400 zł na start:

ZŁÓŻ WNIOSEK - zostaw dane kontaktowe oddzwoni do Ciebie konsultant Citi i razem wypełnicie wniosek.

ZALOGUJ SIĘ - zalogują się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub w serwisie bankowości mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę Citi.

PŁAĆ KARTĄ - nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową Citi dokonaj transakcji o łącznej wartości co najmniej 500zł => aby otrzymać kartę podarunkową BP Super Card o wartości 400 zł do wykorzystania na Stacjach BP POLSKA.

ODBIERZ NAGRODĘ - nagrodę w postaci Karty prezentowej BP Super Card o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania na stacjach BP otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty.

Oferta dla nowych klientów, ważna do 15.04.2020 r.

Uczestnik, który spełni warunki promocji może ubiegać się o jedną z nagród:

 • a) Karty podarunkowej BP SuperCard o wartości 400 zł („Karta paliwowa”), do wykorzystania na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce albo
 • b) Karty prezentowej o wartości 400 zł na zakupy w Lidl („Karta prezentowa Lidl”)albo
 • c) e-Kodu o wartości 400 zł na zakupy na Allegro („e-Kod Allegro”) albo
 • d) Smartfona LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 zł („Smartfon”),

przy czym należy to zgłosić przedstawicielowi banku w momencie wnioskowania o kartę, następującego w trakcie kontaktu telefonicznego.

A bony ważne będą:

 • karta paliwowa ważna będzie przez 24 miesiące i można z niej skorzystać wielokrotnie aż do wykorzystania środków
 • karta prezentowa do Lidla ważna jest przez 6 miesięcy i również jest wielokrotnego wykorzystania
 • e-Kod do Allegro ważny będzie 12 miesięcy i musi być wykorzystywany jednokrotnie

 

Kiedy nagrody?

Nagrodę 20 zł w każdym okresie rozliczeniowym Citi przyzna w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego.

Zwroty będą odbywać się na rachunek karty kredytowej więc:

 • środki te można wydać na inne zakupy albo
 • mogą służyć do spłaty limitu na karcie

Dodatkowe inf.

oraz oczywiście na stronie promocji Citibank, na którą odsyłamy.

 

Co jeszcze z kartą Citi?

Z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta zyskujesz nie tylko do 720 zł w ciągu 3 lat. Zobacz jeszcze więcej korzyści z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty (RRSO 10,47%) - bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków, bez ukrytych kosztów. Proste zasady – brak opłaty miesięcznej za kartę.
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach - dzięki powiadomieniom SMS, np. o transakcjach czy terminie spłaty karty, będziesz mieć stałą kontrolę nad swoimi wydatkami.
 • Opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty - szybki proces - tylko 3 kliknięcia w telefonie i gotowe. Zakupy ratalne bez decyzji kredytowej i kontaktu z doradcą.
 • Google Pay. Płać za co chcesz, kiedy chcesz - dodaj kartę kredytową do aplikacji Google Pay i płać wygodnie telefonem.
 • 10% rabatu w ponad 150 restauracjach w całym kraju - poznawaj nowe smaki w ramach programu Restauracyjnego w Programie Citi Specials.
 • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce - ekskluzywny dostęp do przedsprzedaży na koncerty Live Nation – kilkadziesiąt koncertów rocznie.
 • Ponad 300 rabatów do 50% w Programie Citi Specials - 4% zwrotu na Booking.com, 15% Rabatu - Link4, do 50% rabatu – Stena Line, 10% rabatu - Hertz i wiele innych ofert.
 • Dostęp do Programu PAYBACK - nie musisz już mieć oddzielnej karty PAYBACK, teraz zbierasz punkty w Programie płacąc Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta w sklepach partnerskich.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 9,38% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 17000 zł, całkowita kwota do zapłaty 17840,10 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 9% w skali roku, całkowity koszt kredytu 840,10 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 840,10 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1486,68 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 16/03/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta +bonus 1120 zł (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💰 400 na start, do 720 zł zwrotu na kartę
 • RSSO 9.38% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta Citi + 350 zł do Circle K

Nawet 350 zł na zakupy na stacjach Circle K od Citibank w zamian za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i po spełnieniu prostych warunków promocji.

W programie do zdobycia do 21 000 pkt, które wymienisz np. na: vouchery o wartości 350 zł na zakupy na stacjach Circle K lub u innych partnerów programu!

Sprawdź jak zyskać nawet 350 zł na zakupy na stacjach Circle K

Citi + Circle K – dla kogo

W promocji Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

Citi + Circle K – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 30.06.2019 wypełnij formularz na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner - i oczekuj na kontakt ze strony Citibank

Gdy zadzwoni konsultant Citi:

 • złóż wniosek o kartę Citi Simplicity
 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze handlowym

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je oczywiście dostarczyć, choć z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank
 • zapisz się do programu Priceless Specials

W każdym z 2 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1500 zł

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Pamiętaj też, żeby były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-21-000-priceless-citi-simplicity.pdf

Karta Citi co jeszcze?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,47% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 14000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 14769,87 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 10% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 769,87 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 0 ZŁ, ODSETKI 769,87 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 1230,82 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 25/09/2018 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

 

Citi Handlowy Karta Citi + 350 zł do Circle K (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Do 350 zł do CircleK
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + Booking.com

Karta kredytowa Citi Simplicity z z bonusem aż 4% zwrotu kosztów transakcji w ciągu 60 dni na Booking.com

Korzystaj ze zwrotu 4% na booking.com i z ponad 80 rabatów na podróże z kartą kredytową Citibank.

Zwrot otrzymasz automatycznie na swoją kartę kredytową w przeciągu 70 dni od wymeldowania z miejsca zakwaterowania.

 

Citi – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Zniżki

Podróżujesz? Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa dla podróżujących, która da Ci dostęp do ponad 80 ofert rabatowych, w tym:

4% zwrotu za zakwaterowanie - Booking.com

3% bonusu na wakacje od 80 touroperatorów - fostertravel.pl

10% zniżki na wynajem auta - Hertz

10% rabatu na bilety lotnicze - Emirates

do 50% rabatu na promy do Szwecji - StenaLine

 

Dodatkowe korzyści

0 zł - opłata roczna za kartę, abyś nie musiał się martwić o dodatkowe koszty - bez dodatkowych warunków, bez gwiazdek;

Google Pay - teraz do płacenia wystarczy Ci już tylko telefon;

Priceless Specials - płacisz na wakacjach i zbierasz nagrody;

Citi World Privileges - rabaty w ponad 300 restauracjach za granicą;

 

Kliknij przycisk aby przejść na stronę. Znajdziesz to w swoim banku?

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,47% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 14000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 14769,87 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 10% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 769,87 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 0 ZŁ, ODSETKI 769,87 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 1230,82 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 25/09/2018 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + Booking.com (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💰do 4% zwrotu na Booking.com
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Konto CitiGold

Typ kontaROR
Promocja do dnia2022-08-04
Otwórz konto naKonto CitiGold Citi Handlowy
Uwaga❗limit 270 (wniosków / nagród)
Ekstra bonus💰3000 zł i +⚡5,5%

Promocja Citi Handlowy Konto CitiGold: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Konto CitiGold, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto CitiGold, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto Citigold w Citi Handlowy w promocji Citigold - świat stabilnych finansów z premią 3000 zł oraz oprocentowanie 5,5% na lokacie. Sprawdź też Citigold Private Client z premią 15.000 zł.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibanku Citigold - świat stabilnych finansów mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • po 1.01.2020 nie posiadały (ani współposiadały) konta osobistego / konta oszczędnościowego w Citibanku
 • pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy, w tym członkowie zarządu banku i osoby zaangażowane w przygotowanie oferty
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydent
 • obywatele USA

oraz osoby, które w okresie obowiązywania oferty złożą dyspozycję zamknięcia lub zmiany konta na inne.

 

Nagrody

Nagrody w promocji Citi Citigold - świat stabilnych finansów to:

 • 💲3000 zł w gotówce oraz
 • ⚡6-miesięczna lokata powitalna 5,5% od 20 000 do 300 000 zł oraz
 • ⚡6-miesięczna lokata dodatkowa 5,5% od 20 000 do 100 000 zł

Środki te można przelać czy wypłacić, w ramach oferty istnieje limit 300 wniosków, w tym 270 uczestników którzy jako pierwsi otworzą Konto Osobiste typu Citigold oraz 30 uczestników którzy jako pierwsi otworzą Konto Osobiste typu Citigold Private Client  - przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź zasady promocji Citigold - świat stabilnych finansów.

 

Lokata 5,5%

Nagroda pieniężna to nie wszystko. Uczestnicy promocji mogą otrzymać nagrodę dodatkową, którą jest wysokie oprocentowanie 5,5% na lokacie / lokatach:

Lokata Powitalna

 • oprocentowanie: ⚡5,5%
 • okres lokaty: 6 miesięcy
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna: 300 000 zł
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

Lokata Dodatkowa

 • oprocentowanie: ⚡5,5%
 • okres: 6 miesięcy
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna 100 000 zł
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

👉Uwaga, lokaty można otworzyć do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otwarto konto.

 

Czym jest saldo?

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank, których Uczestnik jest głównym posiadaczem

Przy wyliczaniu salda nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków dla klientów firmowych należących do Uczestnika

Gdzie Bank to oczywiście Citi Handlowy, dodatkowe informacje w regulaminie citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-Citigold-swiat-stabilnych-finansow.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Uwaga! Kiedy nie otrzymasz nagrody?

Wspomnieliśmy już o tym powyżej, ale warto podkreślić raz jeszcze kiedy nie otrzymasz nagrody:

 • Nagrody zostaną przekazane wyłącznie w przypadku, gdy w dniu ich przekazania Konto nie zostało zamknięte lub Umowa Depozytowa nie znajduje się w okresie wypowiedzenia.
 • Złożenie przez Klienta dyspozycji zmiany typu Konta lub dyspozycji zamknięcia Konta do momentu wypłaty Nagród oznacza rezygnację z udziału w Ofercie.

A mówiąc prostszym językiem, do czasu otrzymania premii nie należy wypowiadać umowy o konto Citigold ani zmieniać typu konta na inny.

 

 

 

Citi Handlowy Konto CitiGold (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2020-01-01
 • oferta do dnia 2022-08-04
 • kwota od: 450 000 PLN
 • kwota do: 450 000 PLN

 

Citi Handlowy Konto Citi Priority

Citi Priority to codzienne finanse za 0 zł oraz karta debetowa w programie punktowym z nagrodami Mastercard® Bezcenne® Chwile.

Citi Priority to również zniżki do 20% w ponad 150 restauracjach w Polsce oraz dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty z Livenation!

 

Citi Priority

0 zł - brak opłat za prowadzenie konta,

0 zł - brak opłat za kartę debetową.

0 zł - darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

Program Citi Specials - rabaty, nagrody, przedsprzedaże na koncerty.

Mastercard Bezcenne Chwile - Program punktowym z nagrodami.

Możliwość podłączenia karty debetowej do konta walutowego w USD, EUR, GBP, CHF.

 

Warunek bezpłatnego prowadzenia

Warunek bezpłatnego prowadzenia konta Citi Priority od Citi Handlowy:

UTRZYMUJ ŚREDNIE SALDO ŚRODKÓW W WYSOKOŚCI MIN. 30 000 ZŁ (NA KONCIE OSOBISTYM, OSZCZĘDNOŚCIOWYM, LOKACIE, INWESTYCJACH LUB UBEZPIECZENIACH), LUB ZASILAJ KONTO WYNAGRODZENIEM LUB SUMĄ WPŁYWÓW W WYSOKOŚCI MIN. 5 000 ZŁ MIESIĘCZNIE

Szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy:

 

Citi Handlowy Konto Citi Priority (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2018-01-01
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Citi Handlowy Karta kredytowa z Citi Specials

Karta kredytowa Citi Simplicity z programem Citi Specials to rabaty do 20% u ponad 300 partnerów Citi, w tym oferty online bez wychodzenia z domu - m.in. 20% na zakupy online w Clinique, MAC i Estee Lauder, 30 dni za darmo w Legimi, do 20% na ubezpiecznie online w LINK4, bezpłatny miesiąc w HBO GO i wiele innych, w tym 10% zniżki na dostawy z restauracji!

 

Citi Specials – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Citi Specials – zniżki

Program restauracyjny Citi Specials:

w restauracji - wybierasz spośrób blisko 100 najlepszych restauracji w Polsce,

z dowozem - możesz też zamówić jedzenie do domu np. na Głodny.pl

nie tylko jedzenie - dodatkowo zamówisz u partnerów Citi wina i alkohole

Priceless Specials - a za transakcje kartą nie tylko w restauracjach odbierzesz nagrody

Wszystkie restauracje i innych partnerów znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

Pamiętaj, że:

 • aby otrzymać rabat wystarczy poinformować kelnera o płatności kartą Citi Handlowy.

 

Dodatkowe korzyści

0 zł - opłata roczna za kartę, abyś mógł się martwić tylko o kalorie - bez dodatkowych warunków, bez gwiazdek;

Google Pay - teraz do płacenia wystarczy Ci już tylko telefon;

Niespodzianki Citi Specials - dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce;

Citi World Privileges - rabaty w ponad 300 restauracjach za granicą;

Z kartą Citi Simplicity zyskujesz dostęp do Programu Citi Specials, a w nim do 50% zniżki u ponad 300 partnerów oraz nagrody za punkty.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,24% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10538,28 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 538,28 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 394,28 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 878,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa z Citi Specials (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Do 20% rabatu na zakupy online i dostawy do domu
 • RSSO 9.59% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + Vivo Y11s

Karta kredytowa Citi Simplicity + nagroda specjalna smartfon VIVO Y11s po spełnieniu prostych warunków promocji. Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon VIVO Y11s 3GB+32GB - fabrycznie nowy smartfon z gwarancją 27 miesięcy o wartości 499 zł - zobacz jak to zrobić.

 

Citi + Vivo Y11s - dla kogo?

W promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, otrzymaj telefon Vivo oraz zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

 

Citi + Vivo Y11s - wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 22.11.2021 wypełnij formularz na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner.

W trakcie wnioskowania Citibank poprosi Cię o dostarczenie dokumentu potwierdzającego dochody - zazwyczaj wystarczą wyciągi bankowe, tutaj sprawdzisz Jak zrobić i jak pobrać wyciąg z konta. Dokument ten można dostarczyć na etapie wniosku, jednak nie później niż w ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku.

Dla umowy o pracę dokumentem potwierdzającym dochód może być: wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 m-ce) albo zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach (ważne 45 dni od daty wystawienia) albo pasek pracowniczy za ostatnie 3 miesiące z wyszczególnioną płacą zasadniczą albo zaświadczenie ZUS RMUA za ostatnie 3 miesiące na standardowym druku. Z kolei dla emerytury / renty dokumentem potwierdzającym dochód jest: wyciąg z rachunku bankowego z minimum jednym wpływem z tytułu emerytury/renty w ostatnich 3 m-cach albo decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty lub też odcinek emerytury/renty (za jeden z ostatnich 3 m-cy). Inne źródła dochodu - odsyłamy do regulaminu promocji https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-vivo-16-09-21.pdf

 

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty należy ją 📲aktywować przez aplikację mobilną Citi Mobile oraz

 • wykonać płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł (może to być jednorazowa płatności albo np. po 2 x 500 zł miesięcznie) - warunek należy spełnić nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank - warunek należy spełnić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Choć Citi daje na spełnienie warunków promocji aż 3 miesiące po miesiącu, w którym podpiszemy umowę, to nie warto zwlekać z ich spełnieniem - im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

 

Kiedy nagroda?

Informację o spełnieniu warunków promocji otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione - oczywiście im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Nagrodę (telefon Vivo Y11s) otrzymasz w ciągu kolejnych 60 dni na adres korespondencyjny (kurier), oczywiście do dnia otrzymania nagrody karta musi być aktywna, dodatkowe inf. w regulaminie https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-vivo-16-09-21.pdf oraz na stronie promocji.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku? :)

Warto też wspomieć, że:

Nagroda 1 objęta jest 27 miesięczną gwarancją producenta od daty produkcji, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do VP Tech Sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 154, 02-326 Warszaw lub pod adresem service@pl.vivo.com

Więcej o Vivo Y11s

(informacje ze strony promocji):

 • Wyświetlacz Halo FullView o wielkości 6,51 cala
 • Dwa obiektywy 13 MP i 2 MP zlokalizowane na tyle obudowy oraz przednia kamera rozdzielczości 8 Mpix
 • Bardzo pojemna bateria 5000 mAh
 • Czytnik linii papilarnych zlokalizowany z boku obudowy
 • Wyświetlacz odfiltrowujący niebieskie światło

Informacje techniczne

(ze strony producenta)

Postawowe:

 • Procesor SDM460
 • Pamięć RAM 3 GB
 • Pamięć ROM 32 GB
 • Bateria 5000 mAh (TYP)
 • Szybkie ładowanie 10 W
 • Kolor Phantom Black / Glacier Blue
 • System operacyjny Funtouch OS 11

Wyświetlacz:

 • Ekran 6,51 cala
 • Rozdzielczość 1600 × 720 (HD+)
 • Typ LCD (IPS)
 • Ekran dotykowy Pojemnościowy, wielodotykowy

Sieć:

 • Gniazda SIM i pamięci 2 nano SIM + 1 micro SD
 • Tryb Dual-SIM Podwójna karta SIM i podwójny tryb czuwania
 • 2G GSM B2/3/5/8
 • 3G WCDMA B1/2/4/5/8
 • 4G FDD_LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28
 • 4G TDD_LTE B38/40/41

Aparat:

 • Aparat Przedni 8 MP / tylny 13 MP + 2 MP
 • Przesłona Przedni f/1.8 (8 MP), tylny f/2.2 (13 MP) + f/2.4 (2 MP)
 • Lampa błyskowa Lampa błyskowa tylna
 • Tryby zdjęć Portret, zdjęcie, wideo, panorama, zdjęcia na żywo, zwolnione tempo, tryb poklatkowy, pro, DOC

Multimedia:

 • Hi-Fi Nie dotyczy
 • Odtwarzanie audio WAV, MP3, MP2, AMR-NB, MIDI, Vorbis, APE, FLAC
 • Odtwarzanie wideo MP4, 3GP, AVI, TS, MKV, FLV
 • Formaty nagrywania wideo MP4
 • Nagrywanie głosu Obsługiwane

Łączność:

 • Wi-Fi 2,4 GHz / 5 GHz
 • Bluetooth Bluetooth 5.0
 • USB Micro USB (USB 2.0)
 • GPS Obsługiwane
 • OTG Obsługiwane
 • NFC Nieobsługiwane
 • FM Obsługiwane

Lokalizacja: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo

Czujniki:

 • Akcelerometr Obsługiwany
 • Czujnik oświetlenia otoczenia Obsługiwany
 • Czujnik zbliżeniowy Obsługiwany
 • E-kompas Obsługiwany
 • Czytnik linii papilarnych Obsługiwany
 • Żyroskop Żyroskop wirtualny

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), zysujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

 

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana za darmo, a uczestnicy promocji otrzymują zwrot opłaty miesięcznejj pod warunkiem wykonania operacji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł (w danym okresie rozliczeniowym), promocyjne warunki obowiązują przez 12 miesięcy.

Warto też wiedzieć, że promocja nie zawiera żadnych haczyków, po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej korzystać z karty
 • albo zamknąć ją bez żadnych konsekwencji

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,46% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7419,99 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 419,99 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 275,99 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 618,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/05/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + Vivo Y11s (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • telefon Vivo Y11s
 • RSSO 11.46% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + Xiaomi Redmi Note 9

Karta kredytowa Citi Simplicity + nagroda specjalna smartfon Xiaomi Redmi 9 Note po spełnieniu prostych warunków promocji.

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi Note 9 3GB+64GB - zobacz jak to zrobić.

 

Citi + Xiaomi Redmi Note 9 - dla kogo?

W promocji Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi Note 9 może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

 

Citi + Xiaomi Redmi Note 9 - wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 9.08.2021 wypełnij formularz na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner.

W trakcie wnioskowania Citibank poprosi Cię o dostarczenie dokumentu potwierdzającego dochody - zazwyczaj wystarczą wyciągi bankowe, tutaj sprawdzisz Jak zrobić i jak pobrać wyciąg z konta. Dokument ten można dostarczyć na etapie wniosku, jednak nie później niż w ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku.

Dla umowy o pracę dokumentem potwierdzającym dochód może być: wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 m-ce) albo zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach (ważne 45 dni od daty wystawienia) albo pasek pracowniczy za ostatnie 3 miesiące z wyszczególnioną płacą zasadniczą albo zaświadczenie ZUS RMUA za ostatnie 3 miesiące na standardowym druku. Z kolei dla emerytury / renty dokumentem potwierdzającym dochód jest: wyciąg z rachunku bankowego z minimum jednym wpływem z tytułu emerytury/renty w ostatnich 3 m-cach albo decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty lub też odcinek emerytury/renty (za jeden z ostatnich 3 m-cy). Inne źródła dochodu - odsyłamy do regulaminu promocji https://www.citibank.pl/files/documents/other/regulamin-oferty-xiaomi-redmi9-64GB-08-07-21.pdf

 

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty należy ją 📲aktywować przez aplikację mobilną Citi Mobile oraz

 • wykonać płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł (może to być jednorazowa płatności albo np. po 2 x 500 zł miesięcznie) - warunek należy spełnić nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank - warunek należy spełnić nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Choć Citi daje na spełnienie warunków promocji aż 3 miesiące po miesiącu, w którym podpiszemy umowę, to nie warto zwlekać z ich spełnieniem - im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

 

Kiedy nagroda?

Informację o spełnieniu warunków promocji otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione - oczywiście im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Nagrodę (telefon Xiaomi) otrzymasz w ciągu kolejnych 60 dni na adres korespondencyjny (kurier), oczywiście do dnia otrzymania nagrody karta musi być aktywna, dodatkowe inf. w regulaminie https://www.citibank.pl/files/documents/other/regulamin-oferty-xiaomi-redmi9-64GB-08-07-21.pdf oraz na stronie promocji.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku? :)

Warto też wspomieć, że:

Nagroda 2 objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do ROLV Group Sp. z o.o., ul. Traktowa 6, 05-800 Pruszków lub pod adresem reklamacje@mi-home.pl

Więcej o Xiaomi Redmi 9 Note

(informacje ze strony mi-home.pl)

Eksplozja doznań z olbrzymim wyświetlaczem 6,53 cala! 9 edycja Redmi szczyci się poczwórnym aparatem SI z trybem macro, błyskawicznym procesorem oraz baterią o pojemności aż 5020 mAh.

Informacje techniczne

(ze strony mi-home.pl)

Rodzaj produktu Smartfon
Procesor Mediatek Helio G85 (2 × Cortex A75 + 6 × Cortex A55, taktowanie do 2.0 GHz)
Układ graficzny Mali G52
Typ ekranu Dotykowy
Przekątna ekranu 6,53 cala
Rozdzielczość ekranu 2340 × 1080 px
Ochrona ekranu Corning Gorilla Glass 5
Funkcje Akcelerometr, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy, Czytnik linii papilarnych, Kompas cyfrowy, Pilot na podczerwień, Żyroskop
Aparat tylny 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP
Przysłona aparatu tylnego ƒ/1,79, 1/2 cala, 0.8μm, 6P (48 MP), ƒ/2,2 (8 MP), ƒ/2,4 (2 MP), ƒ/2,2 (2 MP)
Funkcje aparatu tylnego Czujnik głębi, HDR, Kalejdoskop, Korekcja zniekształceń krawędzi, Makro wideo, Niestandardowy znak wodny, PDAF, Rozmycie tła, Rozpoznawanie twarzy, Timer, Tryb dokumentu, Tryb nocny, Tryb Pro, Upiększanie SI, Wyrównanie, Zdjęcia seryjne, Zoom
Aparat przedni 13 MP
Przysłona aparatu przedniego ƒ/2,25, 1,0µm, 5P
Funkcje aparatu przedniego HDR, Panorama selfie, Upiększanie SI, Migawka, Tryb portretowy SI, Wykrywanie sylwetki SI
Rozdzielczość nagrywania wideo 1080p@120fps, 720p@120fps
Lampa błyskowa Wbudowana
Łączność Wi-Fi, Wi-Fi Direct, 802.11 a/b/g/n/ac, NFC, Bluetooth 5.0
Obsługa LTE B20 Tak
Obsługiwane pasma GSM: 2/3/5/8, WCDMA: 1/2/4/5/8, LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/20/28, LTE TDD: 38/40/41
Nawigacja GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
Złącza USB Typu-C - 1 szt., Wyjście słuchawkowe 3,5 mm
Dual SIM Dual SIM LTE - Obsługa dwóch kart SIM w technologii LTE
System operacyjny Android 10, MIUI 11
Rodzaj ogniwa Litowy
Pojemność baterii 5020 mAh
Szybkie ładowanie Przewodowe 18 W
Szerokość 77,2 mm
Wysokość 162,3 mm
Grubość 8,9 mm
Waga 199 g
Materiał wykonania Aluminium
Zestaw Etui ochronne, Igła do tacki SIM, Kabel USB typu C, Zasilacz 22,5W, Instrukcja obsługi

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), zysujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

 

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana za darmo, a uczestnicy promocji otrzymują zwrot opłaty miesięcznejj pod warunkiem wykonania operacji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł (w danym okresie rozliczeniowym), promocyjne warunki obowiązują przez 12 miesięcy.

Warto też wiedzieć, że promocja nie zawiera żadnych haczyków, po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej korzystać z karty
 • albo zamknąć ją bez żadnych konsekwencji

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,46% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7419,99 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 419,99 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 275,99 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 618,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/05/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + Xiaomi Redmi Note 9 (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • telefon Xiaomi Redmi Note 9
 • RSSO 10.95% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client

Typ kontaROR
Promocja do dnia2022-08-04
Otwórz konto naKonto CitiGold Private Client Citi Handlowy
Uwaga❗limit 15 (wniosków / nagród)
Ekstra bonus💰15 000 zł +⚡5,5%

Promocja Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto CitiGold Private Client, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto Citigold Private Client w Citi Handlowy w promocji Citigold - świat stabilnych finansów z premią 15 000 zł w gotówce oraz 5,5% na lokacie. Zobacz też Citigold z premią do 3000 zł.

 

Dla kogo promocja?

Z oferty Citibanku Citigold - świat stabilnych finansów mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • po 1.01.2020 nie posiadały (ani współposiadały) konta osobistego / konta oszczędnościowego w Citibanku;
 • pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy, w tym członkowie zarządu banku i osoby zaangażowane w przygotowanie oferty;
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydent;
 • obywatele USA;

oraz osoby, które w okresie obowiązywania oferty złożą dyspozycję zamknięcia lub zmiany konta na inne, w ramach oferty istnieje limit 300 wniosków, w tym 270 uczestników którzy jako pierwsi otworzą Konto Osobiste typu Citigold oraz 30 uczestników którzy jako pierwsi otworzą Konto Osobiste typu Citigold Private Client  - przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź zasady promocji Citigold - świat stabilnych finansów.

 

Nagrody

Nagrody w promocji Citigold - świat stabilnych finansów to:

 • 💲15 000 zł w gotówce za konto oraz
 • ⚡6-miesięczna lokata powitalna 5,5% od 20 000 do 3 000 000 zł oraz
 • ⚡6-miesięczna lokata dodatkowa 5,5% od 20 000 do 1 000 000 zł

Środki te można przelać czy wypłacić, w ofercie istnieje 30 wniosków - przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź zasady promocji Citigold - świat stabilnych finansów.

 

⚡15 000 za konto - zasady

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia w promocji Citigold - świat stabilnych finansów i chcesz zdobyć 15 000 zł w gotówce to:

 • w okresie obowiązywania oferty zawrzyj z Citibankiem umowę konto Citigold Private Client
 • w ciągu 10 dni od daty otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji, ale najlepiej zrobić to od razu, na etapie podpisywania umowy o konto Citigold Private Client
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto Citigold Private Client uzyskaj średniomiesięczne saldo na rachunkach w wysokości 4 200 000 dla konta Citigold Private Client
 • przynajmniej w 7 miesiącach (z 9 miesięcy) utrzymuj średniomiesięczne saldo na rachunkach w wysokości 4 200 000 dla konta Citigold Private Client - środki te muszą pochodzić spoza Citibanku - odsyłamy do akapitu Czym jest saldo?

O spełnieniu warunków przyznania nagród zostaniesz powiadomiony/-a przez Citibank poprzez wysłanie wiadomości w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca 10 miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta. Nagrody zostaną zaksięgowane na koncie do końca 10 miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta.

 

Lokata 5,5%

Nagroda pieniężna to nie wszystko. Uczestnicy promocji mogą otrzymać nagrodę dodatkową, którą jest wysokie oprocentowanie 5,5% na lokacie / lokatach:

Lokata Powitalna

 • oprocentowanie: ⚡5,5%
 • okres lokaty: 6 miesięcy
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna: 3 000 000 zł (dla konta Citigold Private Client)
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

Lokata Dodatkowa

 • oprocentowanie: ⚡5,5%
 • okres: 6 miesięcy
 • kwota minimalna: 20 000 zł
 • 💸kwota maksymalna 1 000 000 zł (dla konta Citigold Private Client)
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna

👉Uwaga, lokaty można otworzyć do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otwarto konto.

 

Uwaga! Kiedy nie otrzymasz nagrody?

Wspomnieliśmy już o tym powyżej, ale warto podkreślić raz jeszcze kiedy nie otrzymasz nagrody:

 • Nagrody zostaną przekazane wyłącznie w przypadku, gdy w dniu ich przekazania Konto nie zostało zamknięte lub Umowa Depozytowa nie znajduje się w okresie wypowiedzenia.
 • Złożenie przez Klienta dyspozycji zmiany typu Konta lub dyspozycji zamknięcia Konta do momentu wypłaty Nagród oznacza rezygnację z udziału w Ofercie.

A mówiąc prostszym językiem, do czasu otrzymania premii nie należy wypowiadać umowy o konto Citigold / Citigold Private Client ani zmieniać typu konta na inny.

 

Czym jest saldo?

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank, których Uczestnik jest głównym posiadaczem

Przy wyliczaniu salda nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków dla klientów firmowych należących do Uczestnika

Gdzie Bank to oczywiście Citi Handlowy, dodatkowe informacje w regulaminie citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-Citigold-swiat-stabilnych-finansow.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

 

 

Citi Handlowy Konto CitiGold Private Client (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2020-01-01
 • oferta do dnia 2022-08-04
 • kwota od: 4 200 000 PLN
 • kwota do: 4 200 000 PLN

 

Citi Handlowy Citi Konto z premią

Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 270 PLN
Promocja do dnia2022-06-30
Otwórz konto naCiti Konto z premią Citi Handlowy
Ekstra bonus💰270 zł

Promocja Citi Handlowy Citi Konto z premią: to jedynie skrócony opis promocji Citi Handlowy Citi Konto z premią, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Citi Konto z premią, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Nawet 270 zł z CitiKontem a do tego bezwarunkowo darmowe konto i możliwość do 100 zł zwrotu, a także premia za kartę kredytową.

 

CitiKonto - dla kogo?

Uczestnikiem promocji Nawet 270 zł z CitiKontem może być pełnoletnia osoba, która nie posiada oraz po 31.12.2020 nie posiadała konta osobistego lub konta oszczędnościowego w Citibanku handlowym jako posiadacz lub współposiadacz.

Posiadanie innych produktów jak kredyt, karta kredytowa czy konto firmowe nie wyklucza z uczestnictwa w promocji.

Nagrodą w promocji są 4 bonusy pieniężne: 20 zł, 2 x 100 zł oraz 50 zł co daje w sumie 270 zł.

1% moneyback - dodatkowo możesz zgarnąć 1% moneyback za płatności kartą (ale nie więcej niż 100 zł) jeśli zdecydujesz się na kartę kredytową Citibanku.

 

CitiKonto zasady promocji

Przejdź na stronę promocji i wypełnij prosty wniosek - należy to zrobić nie później niż do 30.06.2022. w ciągu 10 dni zaakceptuj regulamin promocji (możesz to zrobić już podczas zawierania umowy o konto).

Składając wniosek wyraź zgody na:

 • a. przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • b. telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego

Nagroda 1 - spełnienie powyższych warunków to pierwszy bonus 20 zł - zobacz jak zdobywać kolejne nagrody.

 

Premia 100 zł za aktywność

100 zł - aby zgarnąć drugą nagrodę do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otworzysz konto:

 • wykonaj 3 transakcje BLIK na łączną kwotę min. 300 zł

Transakcjami BLIK mogą być płatności BLIK, ale równie dobrze przelewy na telefon BLIK.

Nagroda 2 - nagrodę otrzymasz do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym otworzysz konto.

 

Premia 100 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe

100 zł - kolejną stówkę otrzymasz jeśli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otworzysz konto:

 • otrzymasz przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 2000 zł

albo/i

 • wykonasz zlecenie walutowe na łączną kwotę min. 2000 zł korzystając z Citi Kantor

Nagroda 3 - wypłata premii planowana jest na koniec trzeciego miesiąca po miesiącu kalendarzowym, w którym otwarto konto.

 

Dodatkowe 50 zł

50 zł ekstra otrzymasz jeśli spełnisz warunki do uzyskania nagrody 1, nagrody 2 i nagrody 3.

Nagroda 4 zostanie przekazana na konto uczestnika nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, w którym zostanie wypłacona Nagroda 3

 

1% moneyback

Poza nagrodami pieniężnymi, o których wspomnieliśmy powyżej, możesz zgarnąć również 1% moneyback za płatności (do 100 zł). Nagroda przewidziana jest dla pierwszych 1000 osób, którzy poza CitiKontem zawnioskują również o kartę kredytową Citibanku, przy czym na moneyback mogą załapać się jedynie klienci, którzy nie posiadają karty kredytowej od co najmniej 1.01.2020.

Nagroda 5: zwrot 1% sumy transakcji dotyczy zarówno karty debetowej wydanej do konta, jak i karty kredytowej i będzie naliczany przez 4 kolejne miesiące następujące po miesiącu, w którym wydano kartę kredytową, do 25 zł miesięcznie, co daje łącznie do 100 zł.

Do otrzymania nagród nie można wypowiedzieć umowy o konto, nagrody można otrzymać tylko raz, więcej w regulaminie na:

 • citibank.pl/files/documents/accounts/ck-regulamin-270zl-edycja4.pdf

CitiKonto

CitiKonto to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za kartę wydaną do konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za pierwsze trzy przelewy Express Elixir w miesiącu kalendarzowym; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi
 • 0 zł za pierwsze 4 wypłaty z bankomatów innych niż Citibank (piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Aby założyć konto wypełnij wniosek na stronie promocji podając aktywny numer telefonu, na który otrzymasz SMS z linkiem i jednorazowym kodem. Z ich pomocą dokonasz wideoweryfikacji (biometria), na etapie wideoweryfikacji zrób zdjęcie dowodu osobistego oraz zdjęcie twarzy postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie telefonu. W ten sposób założysz konto zdalnie i bezpiecznie 😷, bez konieczności wizyty w placówce czy bez przyjazdu kuriera.

Podczas zakładania konta warto zwrócić uwagę, by nie włączać usług dodatkowych, np. CitiPhone która jest płatna a (w naszym przekonaniu) nie jest potrzebna do bankowania - wszystko zrobisz za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Citi.

 

 

 

Citi Handlowy Citi Konto z premią (skrót)

 • promocja na nowe środki, Citi Handlowy bada saldo na dzień 2020-12-31
 • oferta do dnia 2022-06-30
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Citi Handlowy Karta Citi + Garmin Vivofit

Zobacz jak zyskać smartband Garmin Vivofit 4 za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i po spełnieniu niewygórowanych warunków promocji.

W programie do zdobycia do 21 000 punktów, które wymienisz na smartband Garmin.

Citi + Garmin – dla kogo

W promocji Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

Citi + Garmin – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 30.06.2019 wypełnij formularz na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner - i oczekuj na kontakt ze strony Citibank

Gdy zadzwoni konsultant Citi:

 • złóż wniosek o kartę Citi Simplicity
 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze handlowym

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je oczywiście dostarczyć, choć z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty:

 • zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • zarejestruj się do programu Priceless Specials

Nie później niż do końca 2 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • dokonaj dowolnych transakcji na min. 1500 zł, a otrzymasz 21 000 punktów

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Pamiętaj też, żeby były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Kiedy nagroda?

21 000 pkt wymienisz np. na smartwatch Garmin Vivofit 4 lub vouchery na zakupy u partnerów programu!

Smartwatch Garmin Vivofit 4 lub wybrane vouchery na zakupy u Parterów programu w specjalnej cenie 21 000 punktów dostępnie w katalogu nagród Priceless Specials tylko dla klientów Citi Handlowy.

Dodatkowe inf. w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-21-000-priceless-citi-simplicity.pdf

Karta Citi co jeszcze?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta Citi + Garmin Vivofit (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Smartbrand Garmin Vivofit 4
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa

Kwota pożyczkiod 1 000 do 150 000 PLN
Okres spłatyod 9 do 96 mies.
WniosekPożyczka gotówkowa
RRSO9.59% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Pożyczka gotówkowa, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy to kwota kredytu od 1000 do nawet do 150 000 zł z możliwością spłaty w ciągu nawet 8 lat. Pożyczka Citi, to połączenie atrakcyjnych warunków cenowych z wygodnym procesem pożyczkowym, całkowicie online - oferta dla nowych klientów.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka Citi to pożyczka online - sprawdzenie zdolności kredytowej, decyzja online i gwarantowana cena bez wychodzenia z domu:

 • gotówka do nawet 150 000 zł na dowolny cel
 • wygodny, długi okres kredytowania nawet do 8 lat.
 • możliwość ubezpiecznia spłaty pożyczki w ramach Indywidulanego ubezpieczenia „Bezpieczne Raty”
 • szybki proces. Wypełnienie wniosku online zajmuje zaledwie kilka minut.
 • decyzja kredytowa online oraz zawarcie umowy bez wychodzenia z domu.
 • minimum formalności. Wystarczy załączyć do wniosku online plik PDF z 3-miesięcznym wyciągiem z rachunku bankowego, na które wpływa wynagrodzenie

Połączenie atrakcyjnych warunków cenowych z wygodnym procesem, całkowicie online, oferta dla nowych klientów:

 • Oprocentowanie zmienne od 6.99%

 • Prowizja od 4,5%

 • RRSO: 9,65%

🚩Pożyczka Gotówkowa Citi Handlowy po raz kolejny znalazła się w czołówce najlepszych kredytów gotówkowych wg Rankingu Złoty Bankier 2020.

Jak otrzymać?

Zobacz jak otrzymać pożyczkę gotówkową Citi przez internet?

 • wypełnij wniosek kredytowy online - przed złożeniem wniosku możesz również skorzystać z kalkulatora pożyczki
 • potwierdź swoją tożsamość za pomocą selfie i zdjęcia z dowodu osobistego
 • załącz dokumenty dochodowe i zatwierdź wniosek kodem SMS
 • poczeka na decyzję - po otrzymaniu pożyczki otrzymasz SMS

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 33 787,22 zł, oprocentowanie zmienne 6,99%, całkowity koszt pożyczki 6 787,22 zł (w tym: prowizja 1 444,50 zł, odsetki 5 342,72 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięcznych równych rat w wysokości 563,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 570,22 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05 lipca 2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa (skrót)

 • kwota kredytu od 1 000
 • kwota kredytu do 150 000
 • okres spłaty od 9 mies.
 • okres spłaty do 96 mies.
 • RSSO 9.59% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Pożyczka hipoteczna

Kwota pożyczkido 2 000 000 PLN
Okres spłatyod 60 do 240 mies.
WniosekPożyczka hipoteczna
RRSO2.36% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Pożyczka hipoteczna: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Pożyczka hipoteczna, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Pożyczka hipoteczna, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Pożyczka hipoteczna Citi Handlowy to kwota kredytu nawet do 2 000 000 zł (do 70% wartości nieruchomości) i wycena nieruchomości przeprowadzona na koszt Citibanku - sprawdź kredyt hipoteczny Citi, gdzie znajdziesz bardziej szczegółowe informacje.

Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

 

Pożyczka Hipoteczna - na dowolny cel

 • kwota kredytu do 2 000 000 zł (do 70 % wartości nieruchomości).
 • pieniądze na dowolny cel, w tym na spłatę innych kredytów.
 • długi okres spłaty – aż do 20 lat.
 • wycena nieruchomości na koszt banku.

Przejdź na stronę Citi, aby uzyskać dodatkowe informacje, zobacz też kredyt hipoteczny Citi

 

Pożyczka Hipoteczna - formy zabezpieczenia

Formy zabezpieczenia dla pożyczki hipotecznej Citi:

 • ustanowienie hipoteki w Księdze Wieczystej nieruchomości zlokalizowanych na terenie Polski,
 • cesja praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej przedmiot zabezpieczenia Kredytu

 

Koszty dodatkowe

Jednym z warunków wypłaty kredytu jest przedłożenie w Citibanku polisy stanowiącej dowód zawarcia umowy ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu oraz zawarcie z Citibankiem w formie pismenej umowy cesji praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości na rzecz Citibanku wraz z potwierdzeniem cesji praw z polisy przez ubezpieczyciela oraz dowodem uiszczenia składki za ubezpieczenie.

W związku z powyższmy klient ponosi koszty ubezpieczenia nieruchomości przez cały okres kredytowania i możliwość ubezpieczenia nieruchomości poprzez:

 • przystąpienie do grupowej umowy ubezpieczenia zawartej przez Citibank i współpracujący z Citi zakład ubezpieczeń lub
 • zawarcie we własnym zakresie z ubezpieczycielem umowy ubezpieczenia nieruchomości, spełniającej minimalne warunki dotyczące zakresu ochrony ubezpieczeniowej wymaganej przez Citibank

 

Pożyczka Hipoteczna - oprocentowanie

Bank stosuje zmienne oprocentowanie, które stanowi sumę stawki referencyjnej WIBOR 3M oraz marży Banku. Stawka referencyjna WIBOR 3M jest to stopa procentowa, po której banki na rynku warszawskim udzielają pożyczek w złotych innym bankom, publikowana przez serwis Reuters Monitor Rates Service (http://reuters.pl/ tr/index.action) o godz. 11.00. Administratorem wskaźnika jest GPW Benchmark SA.

Do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej marża jest podwyższana o 1,3pp.

Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości rat przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

 

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki hipotecznej, zabezpieczonej hipoteką wynosi 4,40% przy następujących założeniach: okres kredytowania 15lat, całkowita kwota pożyczki 280 000zł, oprocentowanie zmienne 4,12%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M 0,22% oraz marża 3,9% (marża jest podwyższana o 1,3 pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 3 miesięcy od zawarcia umowy kredytu). Całkowity koszt kredytu 100 652zł, w tym: prowizja 1%, tj. 2800zł, odsetki 97 633zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19zł, koszt wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej 200zł, opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) 0zł (przy utrzymaniu warunku wpływów miesięcznych min 5000 zł), całkowita kwota do zapłaty 380 652 zł, płatna w 180 ratach miesięcznych, równych w wysokości 2112 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Do uzyskania kredytu niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia nieruchomości. Kalkulacja dokonana na dzień 09.10.2020 na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wysokiej raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Pożyczka hipoteczna (skrót)

 • kwota kredytu do 2 000 000
 • okres spłaty od 60 mies.
 • okres spłaty do 240 mies.
 • RSSO 2.36% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Kredyt hipoteczny

Kwota kredytudo 3 000 000 PLN
Okres spłatyod 60 do 360 mies.
WniosekKredyt hipoteczny
Dod. inf.do 80% wartości nieruchomości
RRSO2.35% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Kredyt hipoteczny: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Kredyt hipoteczny, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Kredyt hipoteczny, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Kredyt hipoteczny Citi Handlowy to kwota kredytu nawet do 3 000 000 zł i wycena nieruchomości przeprowadzona na koszt Citibank oraz finansowanie do 80% wartości nieruchomości. W ramach kredytu Citi finansowane są zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego.

Przejdź na stronę i wypełnij prosty formularz kontaktowy, aby zamówić rozmowę z doradcą, który przestawi Ci warunki, czy sprawdzi Twoją zdolność kredytową.

Na nowy dom

Kredyt Hipoteczny Citi - na nowy dom od Citibank:

 • kwota kredytu nawet do 3 000 000 zł (do 80% wartości nieruchomości),
 • wycena nieruchomości przeprowadzana na koszt banku,
 • finansowanie zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego,
 • finansowanie wykończenia lub remontu z rynku pierwotnego lub wtórnego,

Przejdź na stronę Citi, aby uzyskać dodatkowe informacje (wybrane prezentujemy poniżej), zobacz też pożyczka hipoteczna Citi

Jak skorzystać?

Kredyt Hipoteczny Citi jak skorzystać? Kroki procesu:

 • Wypełnij formularz - skontaktuje się z Tobą konsultant Citi i umówi na spotkanie z Doradcą ds. Produktów Hipotecznych.
 • Oferta - pracownik banku przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę Kredytu Mieszkaniowego lub Pożyczki Hipotecznej.
 • Spotkanie - spotkasz się z doradcą i złożysz wniosek kredytowy. Załącz dokumenty dotyczące dochodów, zabezpieczenia i celu kredytu.
 • Decyzja kredytowa - nawet już w 4 dni otrzymasz od Citi informację o wstępnej analizie wniosku! Decyzję kredytową poznasz najpóźniej w 21 dniu od złożenia wniosku.
 • Uruchomienie kredytu - po zawarciu umowy i spełnieniu warunków wymaganych do uruchomienia kredytu, Citibank wypłaci Ci środki.

Cel kredytowania

Możliwe cele kredytowania kredytu hipotecznego Citibanku, szczegółowe informacje na stronie oferty:

 • zakup nieruchomości na rynku pierwotnym
 • zakup nieruchomości na rynku wtórnym
 • refinansowanie kredytu zaciągniętego przez Wnioskodawcę przeznaczonego na cel mieszkaniowy
 • przekształcenie spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu w spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu lub w prawo odrębnej własności
 • refinansowanie wkładu własnego wniesionego przez Wnioskodawcę na zakup nieruchomości nabywanej na rynku pierwotnym lub wtórnym
 • remont / wykończenie nieruchomości
 • nabycie nieruchomości w drodze przetargu/licytacji od dewelopera/ spółdzielni mieszkaniowej
 • nabycie nieruchomości w drodze licytacji z nieruchomości prowadzonej na podstawie przepisów o postępowaniu egzekucyjnym zawartych w Kodeksie Postępowania Cywilnego

Formy zabezpieczenia

Kredyt Hipoteczny Citibank i formy zabezpieczenia:

 • ustanowienie hipoteki w Księdze Wieczystej nieruchomości zlokalizowanych na terenie Polski,
 • cesja praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej przedmiot zabezpieczenia Kredytu

Koszty Dodatkowe

Jednym z warunków wypłaty kredytu jest przedłożenie w Citibanku polisy stanowiącej dowód zawarcia umowy ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu oraz zawarcie z Citibankiem w formie pismenej umowy cesji praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości na rzecz Citi wraz z potwierdzeniem cesji praw z polisy przez ubezpieczyciela oraz dowodem uiszczenia składki za ubezpieczenie. W związku z powyższmy klient ponosi koszty ubezpieczenia nieruchomości przez cały okres kredytowania.

Klient ma możliwość ubezpieczenia nieruchomości poprzez:

 • przystąpienie do grupowej umowy ubezpieczenia zawartej przez Citibank i współpracujący z Citibankiem zakład ubezpieczeń lub
 • zawarcie we własnym zakresie z ubezpieczycielem umowy ubezpieczenia nieruchomości, spełniającej minimalne warunki dotyczące zakresu ochrony ubezpieczeniowej wymaganej przez Citibank

Rodzaj oprocentowania

Kredyt Hipoteczny Citibank i rodzaj oprocentowania:

Bank stosuje zmienne oprocentowanie, które stanowi sumę stawki referencyjnej WIBOR 3M oraz marży Banku.

Stawka referencyjna WIBOR 3M jest to stopa procentowa, po której banki na rynku warszawskim udzielają pożyczek w złotych innym bankom, publikowana przez serwis Reuters Monitor Rates Service (http://reuters.pl/ tr/index.action) o godz. 11.00.

Administratorem wskaźnika jest GPW Benchmark SA.

Do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej marża jest podwyższana o 1,3pp.

Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości rat przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego, zabezpieczonego hipoteką wynosi 2,35% przy następujących założeniach: okres kredytowania 25 lat, całkowita kwota kredytu 520 000 zł, oprocentowanie zmienne 2.30%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M 0.21% oraz marża 2.09% (marża jest podwyższana o 1,3pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 3 miesięcy od zawarcia umowy kredytu) . Całkowity koszt kredytu 166 539 zł, w tym: prowizja 0%, tj. 0 zł, odsetki 165 920zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19zł, koszt wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej 200zł, opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 400,00 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) 0zł (przy utrzymaniu warunku wpływów miesięcznych min 8000zł), całkowita kwota do zapłaty 686 539zł, płatna w 300 ratach miesięcznych, równych w wysokości 2284 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Do uzyskania kredytu niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia. Kalkulacja dokonana na dzień 29.06.2021 na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wysokiej raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Kredyt hipoteczny (skrót)

 • kwota kredytu do 3 000 000
 • okres spłaty od 60 mies.
 • okres spłaty do 360 mies.
 • do 80% wartości nieruchomości
 • RSSO 2.35% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + JBL FLIP 3

Głośnik JBL FLIP 3 od Citibank w zamian za wyrobienie bezwarunkowo bezpłatnej karty Simplicity i wykonanie płatności kartą na kwotę 1500 zł i oraz zalogowanie do serwisu.

To kolejna odsłona promocji, w ramach której do zdobycia do 21 000 punktów w programie Priceless Specials, które wymienisz na głośnik JBL, vouchery do Circle K, RTV Euro AGD i inne.

JBL FLIP od Citi – wykluczenia

Z oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź głośnik JBL FLIP 3” mogą skorzystać klienci, którzy

 • nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2017

jeżeli posiadasz kartę dodatkową City, to możesz skorzystać z oferty. Z promocji nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk).

Dodatkowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Szczegóły oferty

Oferta obowiązuje do 30 września 2019 r. i aby z niej skorzystać należy:

 • w okresie obowiązywania oferty złóż wniosek o kartę kredytową na dedykowane stronie promocji (kliknij banner)
 • składając wniosek pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa
 • bank może poprosić Cię o dokumenty potwierdzające dochód np. PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego – z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą wyciągi za ostatnie 3 – 6 miesięcy, można je przesłać do Citi emailem – ustalisz to podczas rozmowy z konsultantem Citi
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera

A gdy otrzymasz kartę

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank
 • zapisz się do programu Priceless Specials

W każdym z 2 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1500 zł

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Pamiętaj też, żeby były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-21-000-priceless-citi-simplicity-ii.pdf

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + JBL FLIP 3 (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 🔊głośnik JBL FLIP
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa z premią 600 zł w gotówce

Karta kredytowa Citi Simplicity z premią do 600 zł w gotówce, w dodatku wciąż obowiązują proste zasady utrzymania karty za 0 zł. Sprawdź zasady promocji Zyskaj nawet 600 zł z Kartą Kredytową Citi Simplicity i zyskaj 600 zł, uwaga, oferta limitowana - tylko 1000 umów w promocji Citibanku.

 

Dla kogo promocja

Z oferty Zyskaj nawet 600 zł z Kartą Kredytową Citi Simplicity mogą skorzystać klienci, którzy nie są i nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2020 – posiadanie karty dodatkowej nie uniemożliwia skorzystanie z oferty. Nie mogą z niej skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 18 lat;
 • dochód netto – minimum 1200 zł;
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata i dochód min. 2500 zł

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk)

 

Wniosek

Oferta obowiązuje do 14.06.2022 r. (albo wcześniejszego wyczerpania puli 1000 umów) i w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę (kliknij przycisk lub banner), a następnie:

 • w ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku przekaż do Citibanku dokumenty potwierdzające Twoje dochody (można to również zrobić online)
 • zawrzyj umowę a następnie aktywuj kartę za pomocą aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Citibanku

Wyrabiając kartę Citibanku nie warto włączać usług dodatkowych (np. CitiPhone) czy korzystać z naklejki zbliżeniowej, które są dodatkowo płatne, a nie są konieczne go spełnienia warunków promocji.

 

Zasady promocji

Po aktywacji karty:

 • 🔐logowanie: zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku - należy to zrobić najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zawarto umowę o kartę
 • 💳płatności: przez 3 kolejne miesiące po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z miesięcy) wykonaj płatności na łączną kwotę min. 300 zł (w hipermarkecie, sklepie, stacji benzynowej, aptece itp.)

Spełnienie powyższych warunków to możliwość uzyskania pierwszej premii 💰200 zł oraz możliwość zdobywania kolejnych nagród 4 x 100 zł. Aby je zdobyć:

 • od czwartego do siódmego miesiąca (po miesiącu zawarcia umowy o kartę) wykonaj płatności na łączną kwotę min. 300 zł (płatności bezgotówkowe)

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz 💰100 zł premii.

Informacje o przyznaniu każdej z nagród otrzymasz w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania, zaś premię wypłaci w ciągu 60 dni od powiadomienia o jej przyznaniu - bonusy pieniężne otrzymasz na rachunek Twoje karty kredytowej - środki najlepiej przeznaczyć na kolejne zakupy. Do dnia otrzymania nagrody karta wyrobiona w promocji musi być aktywna.

Dodatkowe inf. w regulaminie na citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-zyskaj-600pln-z-karta-simplicity.pdf oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Przykładowy harmonogram

Zasady promocji Zyskaj nawet 600 zł z Kartą Kredytową Citi Simplicity przedstawiliśmy w poprzednim akapicie, poniżej przykładowy harmonogram.

podpisanie umowy w maju:

 • aby zgarnąć bonus 200 zł wykonaj płatności w miesiącach czerwiec, lipiec i sierpień (po 300 zł w każdym miesiącu)
 • aby zgarnąć 4 x 100 zł wykonaj płatności bezgotówkowe w miesiącach wrzesień, październik, listopad i grudzień (po 300 zł w każdym miesiącu)

Jeśli podpiszesz umowę w czerwcu, to odpowiednio o miesiąc później.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 22,29% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł , całkowita kwota do zapłaty 10019,76 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 17,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1019,76 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 875,76 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 834,98 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 06/05/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa z premią 600 zł w gotówce (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 22.29% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa z premią do 660 zł

Karta kredytowa Citi Simplicity z premią nawet 660 zł, w dodatku nagrodę możesz sprawić zaraz po wyrobieniu karty, a dopiero później spełniasz warunki promocji. Uwaga, oferta limitowana - tylko 2000 umów w promocji.

 

Dla kogo promocja

Z oferty Ty kupujesz - my zwracamy do 660 zł mogą skorzystać klienci, którzy nie są i nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2019 – posiadanie karty dodatkowej nie uniemożliwia skorzystanie z oferty. Nie mogą z niej skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat;
 • dochód netto – minimum 1200 zł;
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata;

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk)

 

Wniosek

Oferta obowiązuje do 16.05.2022 r. (albo wcześniejszego wyczerpania puli 2000 umów) i w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę (kliknij przycisk lub banner), a następnie:

 • w ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku przekaż do Citibanku dokumenty potwierdzające Twoje dochody
 • zawrzyj umowę a następnie aktywuj kartę za pomocą aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Citibanku

Po aktywacji karty:

 • 🔐logowanie: zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku - należy to zrobić najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zawarto umowę o kartę
 • 💳1 płatności: nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj jedną płatności na kwotę min. 600 zł (w hipermarkecie, sklepie, stacji benzynowej, aptece itp.)

Spłata w ratach

 • 💸raty: najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, w którym wykonasz płatność na kwotę min. 600 zł, złóż dyspozycję rozłożenia spłaty na 12 rat w planie Komfort
 • ⏰płatności miesięczne: w okresach spłat miesięcznych rat (12 miesięcy) w każdym z miesięcy wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki otrzymasz 55 zł od Citibanku, dodatkowe inf. w regulaminie na citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-zwracamy-660pln-16-02_22_1.pdf

 

Nagroda

O przyznaniu każdego z bonusów (12 x 55 zł) Citibank będzie informował Cię w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki do jego uzyskania, zaś wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu w którym otrzymasz wiadomość o przyznaniu nagrody.

Do momentu otrzymania nagrody / nagród karta musi być aktywna (nie można zamknąć karty czy wypowiedzieć umowy).

 

Plan Komfort

12 rat spłaty można wykonać po wykonaniu płatności kartą na jeden ze sposobów:

 • w aplikacji mobilnej albo
 • w bankowości internetowej albo
 • przez SMS

Więcej na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,84% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 18000 zł , całkowita kwota do zapłaty 19385,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 12,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1385,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1241,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1615,49 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 14/02/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa z premią do 660 zł (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 14.84% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta i bilety Live Nation (przedsprzedaż)

Karta Citibank - zyskaj dostęp do ekskluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation z darmową kartą Citi Simplicity.

W ostatnim czasie posiadacze karty Citi Simplicity mogli kupić przed wszystkimi innymi bilety w przedsprzedażach na koncerty m.in.: Jay-Z & Beyonce, Maroon 5, Metallica, Pink, Bon Jovi, Muse, Backstreet Boys, Disturbed, Phil Collins i innych.

Każdą płatność z karty kredytowej, za bilety na koncerty i nie tylko rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.

Citi Simplicity – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Citi Simplicity zyskujesz koncertowo

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, za bilety na koncerty i nie tylko rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Przedsprzedaże

W ostatnim czasie posiadacze karty Citi Simplicity mogli kupić przed wszystkimi innymi bilety w przedsprzedażach na koncerty m.in.:

 • Jay-Z & Beyonce,
 • Maroon 5,
 • Metallica,
 • Pink,
 • Bon Jovi,
 • Muse,
 • Backstreet Boys,
 • Disturbed,
 • Phil Collins

i innych, ze strony Citi:

Ania (35) i Maciek (38): Dzięki karcie Citi Simplicity udało nam się kupic bilety na koncert Maroon 5 w Krakowie. Płacimy nią też za codzienne zakupy, korzystamy z rabatów i zbieramy punkty.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,47% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 14000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 14769,87 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 10% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 769,87 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 0 ZŁ, ODSETKI 769,87 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 1230,82 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 25/09/2018 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

 

Citi Handlowy Karta i bilety Live Nation (przedsprzedaż) (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Przedsprzedaż biletów koncertowych Live Nation
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Pożyczka konsolidacja z karty kredytowej

Pożyczka konsolidująca Citibank, spłacaj za darmo zadłużenia w innych bankach do 10.000 zł korzystając z karty kredytowej Citi.

Za pieniądze z karty nie zapłacisz ani grosza, gdyż to oferta z RRSO 0% - Citibank nie pobiera prowizji za udzielenie czy obsługę kredytu.

Z promocji Citi warto więc skorzystać jeżeli szukasz darmowej pożyczki konsolidującej.

 

Pożyczka z karty – wymagania

Z oferty Citibank „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity” mogą skorzystać klienci, którzy:

 • nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2017

Jeżeli posiadasz kartę dodatkową City, to możesz skorzystać z oferty. Z promocji nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz nierezydenci i obywatele USA.

Warunkiem niezbędnym do skorzystania z oferty Citi jest posiadanie zadłużenia w innym banku, które właśnie będzie spłacane z karty Citi i które będzie widoczne w BIK, zgodnie z regulaminem (dostępny na stronie banku):

posiadają zadłużenie (poza Bank Handlowy w Warszawie S.A.), widoczne w momencie wnioskowania o Kartę w Biurze Informacji Kredytowej S.A.,

 

Dodatkowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Pożyczka konsolidacyjna – szczegóły oferty

Oferta obowiązuje do 19 listopada 2018 r. i aby z niej skorzystać należy:

 • w okresie promocji zarejestruj się na dedykowanej stronie (kliknij przycisk)
 • po rejestracji czekaj na kontakt ze strony Citi, który powinien nastąpić w ciągu kilku dni

Konsultant Citi przeprowadzi Cię przez dalszą część procesu.

 

Nagrody

W ramach tej promocji nie otrzymujesz nagrody w formie vouchera, bonu czy też zwrotu części wydatków, ale de'facto pożyczkę z RRSO 0%.

Z kartą Citi masz możliwość do rozłożenia polecenia przelewu na promocyjnych warunkach, gdzie:

 • oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%,
 • prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” 0%,
 • opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” 0 zł miesięcznie przez cały okres, na jaki został otwarty Plan spłat ratalnych „Komfort” („Nagroda”).

 

Szczegółowy opis, wymagania, w tym regulamin, na stronie oferty - kliknij przycisk aby przejść.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Przykład reprezentatywny dla Karty Kredytowej Citibank z wypłatą środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie w formie polecenia przelewu rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych "Komfort" dla Oferty specjalnej "Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity". Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 500,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 12 równych rat miesięcznych w wysokości po 625 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7 września 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł).

 

Citi Handlowy Pożyczka konsolidacja z karty kredytowej (skrót)

 • kwota kredytu do 10.000
 • okres spłaty do 51 dni
 • bez opłat za spłatę pożyczki w innym banku do 10.000 zł
 • RSSO 0.00% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Pożyczka z karty RRSO 0%

Karta kredytowa Citibank z pożyczką konsolidacyjną - spłacaj za darmo zadłużenia w innych bankach do 10.000 zł korzystając z karty kredytowej Citi Simplicity.

Za pieniądze z karty kredytowej Citi nie zapłacisz ani grosza, gdyż to oferta z RRSO 0% - Citibank nie pobiera prowizji za udzielenie czy obsługę kredytu.

Z promocji Citi warto więc skorzystać jeżeli szukasz darmowej pożyczki konsolidującej.

Pożyczka z karty – wymagania

Z oferty Citibank „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity” mogą skorzystać klienci, którzy:

 • nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2017

Jeżeli posiadasz kartę dodatkową City, to możesz skorzystać z oferty. Z promocji nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz nierezydenci i obywatele USA.

Dodatkowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Warunkiem niezbędnym do skorzystania z oferty Citi jest posiadanie zadłużenia w innym banku, które właśnie będzie spłacane z karty Citi i które będzie widoczne w BIK, zgodnie z regulaminem:

posiadają zadłużenie (poza Bank Handlowy w Warszawie S.A.), widoczne w momencie wnioskowania o Kartę w Biurze Informacji Kredytowej S.A.,

Pożyczka konsolidacyjna – szczegóły oferty

Oferta obowiązuje do 05 listopada 2019 r. i aby z niej skorzystać należy:

 • w okresie promocji zarejestruj się na dedykowanej stronie (kliknij przycisk)
 • po rejestracji czekaj na kontakt ze strony Citi, który powinien nastąpić w ciągu kilku dni

Konsultant Citi przeprowadzi Cię przez dalszy proces.

Nagrody

W ramach tej promocji nie otrzymujesz nagrody w formie vouchera, bonu czy też zwrotu części wydatków, ale de'facto pożyczkę z RRSO 0%.

Z kartą Citi masz możliwość do rozłożenia polecenia przelewu na promocyjnych warunkach, gdzie:

 • oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%,
 • prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” 0%,
 • opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” 0 zł miesięcznie przez cały okres, na jaki został otwarty Plan spłat ratalnych „Komfort” („Nagroda”).

Szczegółowe wymagania, w tym regulamin, na stronie oferty - kliknij przycisk aby przejść.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Przykład reprezentatywny dla Karty Kredytowej Citibank z wypłatą środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie w formie polecenia przelewu rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych "Komfort" dla Oferty specjalnej "Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity". Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 500,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 12 równych rat miesięcznych w wysokości po 625 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7 września 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł). W przypadku korzystania z karty kredytowej na warunkach innych niż określone w przykładzie reprezentatywnym, oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 10%.

 

Citi Handlowy Pożyczka z karty RRSO 0% (skrót)

 • kwota kredytu od 500
 • kwota kredytu do 10 000
 • okres spłaty do 51 dni
 • pożyczka konsolidacyjna RRSO 0%
 • RSSO 0.00% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta Citi + voucher do Leroy Merlin

Voucher 400 zł do Leroy Merlin do zdobycia z darmową kartą kredytową Citibanku po spełnieniu prostych warunków promocji.

Promocja trwa do 12 grudnia 2019 roku, a każda osoba, która założy wniosek o kartę Simplicity i spełni warunki jej otrzymania, a następnie warunki promocji, dostanie od Citi Handlowy voucher na zakupy do Leroy Merlin.

Dla kogo 400 zł do Leroy Merlin?

Promocja skierowana jest do nowych klientów Citibanku, a także dla klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2018 r. nie posiadali głównej karty kredytowej w Citi Handlowy. Posiadanie karty dodatkowej lub innego produktu (konto, lokata) nie wyklucza z promocji.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to aby skorzystać z oferty do 12.12.2019 złóż wniosek online na stronie promocji – tylko tak złożone wnioski uprawniają do otrzymania nagrody, którą jest voucher do Leroy Merlin o wartości 400 zł.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku, tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji.

Jak spełnić warunki promocji – zapraszamy do kolejnego punktu.

Warunki promocji

Aby spełnić warunki nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank (przynajmniej raz) – to jeden z warunków otrzymania karty, a następnie

Używaj Siplicity podczas zakupów:

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy, niekoniecznie w Leroy Merlin:

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

W ten sposób warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Na spełnienie warunków masz 90 dni, jeśli wydasz średnio niespełna 23 zł dziennie, to warunek będzie spełniony.

A jeśli planujesz wyższe wydatki – płatność za przyszły wyjazd, zakup sprzętu RTV AGD lub zakupy budowlane w Leroy Merlin? Tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać telefon!

Promocja nie ma żadnych innych warunków, żadnych haczyków, żadnego drobnego druczku.

Transakcje wyłączone

Wykonując płatności kartą Citi pamiętaj o wyłączeniach:

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi.

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji:

 • https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-leroy-merlin.pdf

Kiedy voucher?

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji - im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz voucher do Leroy Merlin. Przypominamy też, że zalogowanie do systemu Citibank jest jednym z warunków promocji.

Voucher wysłany zostanie na Twój adres korespondencyjny do końca następnego miesiąca i ważny będzie przez 6 miesięcy i można z niego korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania pełnych 400 zł.

Im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz bon do Leroy Merlin

Co jeszcze z kartą Citi?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Podsumowanie

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

A sama promocja Citibanku jest prosta i jasna, z klarownym regulaminem, bez haczyków, gwiazdek ani niezrozumiałych klauzul. Do dzieła! Vouchery do Leroy Merlin o wartości 400 zł czekają. A jeśli nie potrzebujesz vouchera? Sprawdź inne karty kredytowe Citibank.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej Citibank Simplicity. rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta Citi + voucher do Leroy Merlin (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💳voucher 400 zł do Leroy Merlin
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta Citi + LG K30

Citi + Smartfon LG K30 Dual Sim z kartą kredytową Citibanku - nowy telefon📲, z dwuletnią gwarancją, za który nie zapłacisz ani grosza!

Promocja Citi ze smartfonem trwa do 23 listopada 2020 roku, a każda osoba, która założy wniosek o kartę Simplicity i spełni warunki jej otrzymania, a następnie warunki promocji dostanie od Citi Handlowy super nagrodę telefon LG K30 Dual Sim za darmo.

 

Smartfon LG K30 – dla kogo?

Promocja Citi skierowana jest do nowych klientów Citibanku, a także dla klientów powracających, którzy od 1 lipca 2018 r. nie posiadali głównej karty kredytowej w Citi Handlowy. Posiadanie karty dodatkowej lub innego produktu (konto, lokata) nie wyklucza z promocji.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to aby skorzystać z oferty do 23.11.2020 złóż wniosek online na stronie promocji – tylko tak złożone wnioski uprawniają do otrzymania nagrody, którą jest telefon LG K30 dual sim o wartości 599 zł.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku, tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego. Dokumenty potwierdzające dochód można można przekazać na etapie wniosku, ale nie później niż w ciągu 10 dni od dnia jego złożenia, a pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji.

Jak spełnić warunki promocji – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Aby spełnić warunki nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank (przynajmniej raz) – to jeden z warunków otrzymania karty, a następnie

Używaj Siplicity podczas zakupów:

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1500 zł.

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy:

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

W ten sposób warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Na spełnienie warunków masz 90 dni, jeśli wydasz średnio niespełna 17 zł dziennie, to warunek będzie spełniony.

A jeśli planujesz wyższe wydatki – płatność za przyszły wyjazd, zakup sprzętu RTV AGD? Tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać telefon!

Promocja nie ma żadnych innych warunków, żadnych haczyków, żadnego drobnego druczku. Po spełnieniu ich pozostaje Ci czekać na wizytę kuriera, który przywiezie Ci nowy smartfon LG K30 Dual Sim z dwuletnią gwarancją.

 

Transakcje wyłączone

Wykonując płatności kartą Citi pamiętaj o wyłączeniach:

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

 

Kiedy telefon?

Zobacz kiedy kurier przywiezie Twój smartfon? Bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków promocji nie później niż do końca miesiąca, w którym zostaną spełnione. Informację taką znajdziesz w serwisie Citionline – to jeden z warunków uczestnictwa w promocji jest zalogowanie się do serwisu Citi!

Po otrzymaniu informacji o spełnieniu warunków promocji Citibank ma 60 dni na wysłanie telefonu, ale z doświadczenia wiemy, że odbywa się to znaczenie szybciej – nawet po 1 – 2 tygodniach po spełnieniu warunków promocji.

Im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz Twój smartfon!

Dodatkowe informacje w regulaminie promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW (edycja V) na stronie https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-lg-edycja-5.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą zapraszamy:

 

Co jeszcze z kartą Citi?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

 

Karta + telefon LG K30 - podsumowanie

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana za darmo, a opłata miesięczna wynosi 0 zł jeśli wykonasz płatności bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł / miesiąc (w przeciwnym wypadku 12 zł).

A sama promocja Citibanku jest prosta i jasna, z klarownym regulaminem, bez haczyków, gwiazdek ani niezrozumiałych klauzul. Do dzieła! Smartfony LG 30 Dual Sim czekają. A jeśli nie chcesz nowego smartfona? Zawsze możesz go sprzedać lub podarować bliskiej Ci osobie!

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,24% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10538,28 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 538,28 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 394,28 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 878,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta Citi + LG K30 (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 📱Smartfon LG K30 Dual Sim
 • RSSO 10.24% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + 200 zł do LIDL

Promocja Citi & LIDL: voucher 200 zł do sieci sklepów LIDL od Citibank w zamian za wyrobienie karty Simplicity i spełnienie warunków promocji.

To druga odsłona promocji, w ramach które w prosty sposób możesz zgarnąć 200 zł na karcie prezentowej LIDL od Citi, po spełnieniu niewygórowanych warunków promocji – wystarczy, że wykonasz operacje na łączną kwotę 1000 zł (masz na to aż 3 miesiące) i zalogujesz do systemu Citi.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibank Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 200 zł na karcie prezentowej Lidl mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.01.2018. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 200 zł na karcie prezentowej Lidl obowiązuje do 03 listopada 2020 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku. Citi Handlowy akceptuje dokumenty wygenerowane z systemu bankowego (z potwierdzeniem wypłat wynagrodzenia/emerytury/renty) w formacie PDF dla banków PKO BP, Bank Pekao, mBank, Santander, ING, Millenium Bank, Alior Bank, Eurobank, Getin Bank, Crédit Agricole, BNP Paribas, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, Bank BPS. Tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego, a szczegółowe informacje nt pobierania wyciągów można znaleźć w serwisie danego banku. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji. Dokumenty możesz dołączyć na etapie składania wnisku, należy to jednak zrobić nie później niż w ciągu 10 dni roboczych.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank (przynajmniej raz) – to jeden z warunków otrzymania karty podarunkowej LIDL,

Używaj Siplicity podczas zakupów:

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie), dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy (niekoniecznie w LIDL, choć możesz również i tam):

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

W ten sposób warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Na spełnienie warunków masz około 90 dni, jeśli wydasz średnio niespełna 12 zł dziennie, to warunek będzie spełniony.

A jeśli planujesz wyższe wydatki – zakup sprzętu RTV AGD, elektronika, itp., to tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać voucher do LIDL!

Uwaga! Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty.

 

Kiedy voucher LIDL?

Informację o przyznaniu nagrody (karty podarunkowej LID) otrzymasz w bankowości internetowej Citi najpóźniej do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji - przypominamy, że zalogowanie do serwisu Citi jest jednym z warunków promocji. A samą kartę podarunkową do LIDLA otrzymasz w ciągu maks. 60 dni od otrzymania powiadomienia o przynaniu nagrody - z doświadczenia wiemy, że z reguły następuje to szybciej. Kata LIDL zostanie wysłana na Twój adres korespondencyjny.

Karta prezentowa LIDL ma być ważna przez 6 miesięcy od daty wysłania i może zostać wykorzystana tylko w tym terminie. Karta podarunkowa LIDL może być wykorzystana wielokrotnie (może być wykorzystany w częściach).

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-200-pln-na-zakupy-lidl.pdf oraz na stronie promocji Citi, na którą odsyłamy.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 9,59% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13656,56 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 656,56 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 512,56 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1138,05 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28/05/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + 200 zł do LIDL (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 🎫200 zł do LIDL
 • RSSO 9.59% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do Biedronki

400 zł sklepów Biedronka 🐞 za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i po spełnieniu prostych warunków promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

Środki od Citibank możesz wykorzystać w sieci sklepów Biedronka na terenie Polski, do skorzystania z oferty nie musisz posiadać karty "Moja Biedronka"

Weź udział w promocji, zostań posiadaczem karty kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj bon o wartości 400 zł do Biedronki.

 

Citi + Biedronka – dla kogo

W promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

 

Citi i Biedronka – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Warunki promocji

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 22.01.2020 wypełnij formularz na stronie promocji - kliknij przycisk lub banner i przekaż do Citibanku dokumenty potwierdzające Twój dochód - jeśli nie wiesz jak, tutaj sprawdzisz w jaki sposób zrobić wyciąg z konta.

Po podpisaniu i otrzymaniu karty:

 • zaloguj się do systemu Citi - do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej lub mobilnej Citibanku;
 • wykonuj transakcje - nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł (może to być jednorazowa płatności albo kilka płatności na niższe kwoty)

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu, a choć Citi daje na spełnienie warunków promocji aż 3 miesiące po miesiącu, w którym podpiszemy umowę, to nie warto zwlekać z ich spełnieniem - im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

 

Pamiętaj też, że:

 • transakcje nie mogą być "Transakcjami szczególnymi" - wypłata środków z limitu, transakcje w zakresie gier losowych, w urzędzie pocztowym, wymiana walut itp.
 • nie będą transakcjami zwróconymi

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

 

Kiedy nagroda?

Informację o spełnieniu warunków promocji otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione.

Nagrodę, czyli 🐞 bon na kwotę 400 zł nastąpi w ciągu 60 dni od otrzymania powiadomienia, a środki będą do wykorzystania w okresie 6 miesięcy i mogą być wykorzystywane wielokrotnie, aż do wyczerpania salda na karcie.

Oczywiście do momentu otrzymania nagrody karta kredytowa Simplicity musi być aktywna. Znajdziesz to w swoim banku? :)

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka

 

Moja Biedronka co jeszcze?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

 

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/06/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do Biedronki (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher morele

400 zł do morele.net w zamian za zamówienie karty kredytowej Citi i po spełnieniu niewygórowanych warunków promocji. Voucher ważny będzie do 31.08.2020, a zrealizować go będzie można w jednym ze sklepów sieci morele.

Sprawdź jak zdobyć 400 zł do sieci morele.net z kartą Citi!

400 zł do morele.net

Promocja Voucher 400 zł do sklepów Grupy morele.net z Kartą Kredytową Citi Simplicity skierowana jest do nowych klientów banku, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2018. Jeżeli więc jesteś nowym klientem albo z powodzeniem udało Ci się zrezygnować z karty Citi przed końcem 2017 roku, to możesz skorzystać z oferty.

Zwracamy także uwagę, że mowa jest o karcie głównej, jeżeli posiadasz kartę dodatkową, to oczywiście możesz skorzystać z oferty. Z promocji wyłączone są również pracownicy i osoby współpracujące z bankiem oraz obywatele USA.

I „standardowe” wymagania Citibank:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Zasady promocji

Aby zdobyć voucher należy:

 • nie później niż do 13.12.2019 zarejestruj się na stronie
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa – szczegółowo opisujemy je w kolejnych akapitach

Po złożeniu wniosku najdalej w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą konsultant Citi. Prawdopodobnie zostaniesz poproszony/-a o dodatkowe dokumenty potwierdzające Twój dochód, które możesz przekazać kurierowi albo wysłać na maila Citi. Szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citibank.

Zwracamy uwagę, że podczas rozmowy telefonicznej konsultant Citi Handlowy może namawiać Cię do założenia konta lub skorzystania z innych produktów Citi. Ostateczny wybór należy do Ciebie – do otrzymania bonów do morele.net wystarczy karta kredytowa i czynne z niej korzystanie (nie musisz posiadać konta w banku aby korzystać z karty!) – o tym w dalszej części wpisu.

Umowę o kartę (ew. inne produkty Citi) podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, pracy czy na uczelnię, a dostęp zostanie aktywowany w ciągu 1 – 2 dni od podpisania dokumentów.

 

Po odebraniu karty

czyli po podpisaniu umowy, odebraniu i aktywacji karty, ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie):

 • zaloguj się do serwisu transakcyjnego banku lub aplikacji mobilnej
 • wykona operacji kartą na łączną kwotę min. 1500 zł

Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty. Najlepiej wykonać min. tradycyjnych płatności w punkcie handlowo – usługowym.

Ważne: transakcje muszą być zaksięgowane w okresie rozliczeniowym – dlatego nie warto z tym zwlekać i najlepiej wykonać je na początku danego miesiąca.

 

Kiedy nagroda?

O przyznaniu nagrody powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej (przypominamy, że jednym z warunków promocji jest własnie zalogowanie się do serwisu Citi) najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Voucher otrzymasz również w bankowości internetowej Citi. Voucher ważny będzie do 31.08.2020 r., i należy zrealizować go jednorazowo przy złożeniu zamówienia o wartości co najmniej 400 zł.

Dodatkowe informacje w regulaminie oferty:

 • https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-morele-22-08-19.pdf

 

Karta kredytowa w pigułce

Garść informacji związana z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher morele (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💳voucher 400 zł do morele.net
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta Citi + Oppo AX 7

Smartfon OPPO AX7 4GB/64GB o wartości 799 zł do zdobycia z darmową kartą kredytową Citibanku - nowy telefon, z dwuletnią gwarancją, za który nie zapłacisz ani grosza!

Promocja trwa do 20 listopada 2019 roku, a każda osoba, która założy wniosek o kartę Simplicity i spełni warunki jej otrzymania, a następnie warunki promocji dostanie od Citi Handlowy super nagrodę telefon OPPO AX7 za darmo.

Smartfon OPPO AX 7 – dla kogo?

Promocja skierowana jest do nowych klientów Citibanku, a także dla klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej w Citi Handlowy. Posiadanie karty dodatkowej lub innego produktu (konto, lokata) nie wyklucza z promocji.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to aby skorzystać z oferty do 20.11.2019 złóż wniosek online na stronie promocji – tylko tak złożone wnioski uprawniają do otrzymania nagrody, którą jest telefon OPPO AX7 o wartości 799 zł.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku, tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji.

Jak spełnić warunki promocji – zapraszamy do kolejnego punktu.

Warunki promocji

Aby spełnić warunki nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank (przynajmniej raz) – to jeden z warunków otrzymania karty, a następnie

Używaj Siplicity podczas zakupów:

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 4000 zł.

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy:

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

W ten sposób warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Na spełnienie warunków masz 90 dni, jeśli wydasz średnio niespełna 45 zł dziennie, to warunek będzie spełniony.

A jeśli planujesz wyższe wydatki – płatność za przyszły wyjazd, zakup sprzętu RTV AGD? Tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać telefon!

Promocja nie ma żadnych innych warunków, żadnych haczyków, żadnego drobnego druczku. Po spełnieniu ich pozostaje Ci czekać na wizytę kuriera, który przywiezie Ci nowy smartfon OPPO AX7 z dwuletnią gwarancją.

Transakcje wyłączone

Wykonując płatności kartą Citi pamiętaj o wyłączeniach:

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Kiedy OPPO AX7?

Zobacz kiedy kurier przywiezie Twój smartfon? Bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków promocji nie później niż do końca miesiąca, w którym zostaną spełnione. Informację taką znajdziesz w serwisie Citionline – to jeden z warunków uczestnictwa w promocji jest zalogowanie się do serwisu Citi!

Po otrzymaniu informacji o spełnieniu warunków promocji Citibank ma 60 dni na wysłanie telefonu, ale z doświadczenia wiemy, że odbywa się to znaczenie szybciej – nawet po 1 – 2 tygodniach po spełnieniu warunków promocji.

Im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz Twój smartfon!

Dodatkowe informacje w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-OPPO-II.pdf

Co jeszcze z kartą Citi?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

OPPO AX7 - podsumowanie

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

A sama promocja Citibanku jest prosta i jasna, z klarownym regulaminem, bez haczyków, gwiazdek ani niezrozumiałych klauzul. Do dzieła! Smartfony OPPO AX7 o wartości 799 zł czekają. A jeśli nie chcesz nowego smartfona? Zawsze możesz go sprzedać lub podarować bliskiej Ci osobie!

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

reprezentatywny przykład dla karty kredytowej citibank simplicity. rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (rrso) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta Citi + Oppo AX 7 (skrót)

 • kwota kredytu do 799
 • okres spłaty do 51 dni
 • 📱Smartfon Oppo AX 7
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Konto Oszczędnościowe

3,0% na koncie oszczędnościowym Citi przez 6 miesięcy do 100.000 zł, promocja do 31.01.2020 bez limitu wniosków.

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, która nie posiada ani nie posiadała (lub współposiadała) konta osobistego w Citibabanku po dniu 01.01.2018, chodzi o konta Citi Priority, Citigold, konta oszczędnościowego itp.

Posiadanie innych produktów: kredytów, lokat czy kart kredytowych nie wyklucza z udziału w promocji, co więcej – wyrobienie (lub posiadanie) uprawnia do uzyskania promocyjnego oprocentowania, o którym więcej poniżej. Z promocji wyłączeni są pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Jak otrzymać 2,0%?

W okresie obowiązywania oferty, czyli do 31 stycznia 2020:

 • złóż wniosek o konto Citi Priority i oczekuj na kontakt konsultanta Citi, a następnie zawrzyj umowę z bankiem
 • nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, którym otworzysz konto
  • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citi Handlowy
  • otwórz Konto Oszczędnościowe

A następnie przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu, w którym otworzysz konto Citi Priority:

 • utrzymuj średniomiesięczne saldo w wysokości 100.000 zł

albo

 • zapewnij wpływ na konto Citi Priority w kwocie min. 8 tys. zł – może to być Twój przelew z konta w innym banku.

Środków przelanych do Citi nie musisz utrzymywać na rachunku, ale możesz je natychmiast przelać do innego banku - ważny jest fakt zarejestrowana wpływu na konto. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz promocyjne oprocentowanie 2% do 100.000 zł (nagroda 1). A jak otrzymać 3%?

Jak dostać 3,0%?

Aby uzyskać 3% na koncie oszczędnościowym (nagroda 2), zgodnie z regulaminem oferty należy (cytujemy dosłownie)

oprocentowanie w danym miesiącu zostanie podwyższone do 3.0 % („Nagroda 2”), z zastrzeżeniem pkt 11, jeżeli Uczestnik spełni dodatkowy warunek – posiada w Banku dowolną kartę kredytową oraz dokonał spłaty karty kredytowej z dowolnego rachunku w Banku w jednym z dwóch miesięcy:

 • i. w miesiącu, za który naliczane są odsetki na Koncie Oszczędnościowym lub
 • ii. w miesiącu poprzedzającym miesiąc, za który naliczane są odsetki na Koncie Oszczędnościowym

Przypominamy, że oprocentowanie promocyjne naliczane będzie przez 6 (słownie: sześć) kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta oszczędnościowego w PLN, a „Banku” z zapisu powyżej – chodzi oczywiście o Bank Citi Handlowy.

posiada w Banku dowolną kartę kredytową […] polecamy więc karty kredytowe Citi.

Dodatkowe inf. w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-better-together-II.pdf

 

Citi Handlowy Konto Oszczędnościowe (skrót)

 • oferta do dnia 2020-01-31
 • oprocentowanie 3,0%
 • kwota od: 0,01 PLN
 • kwota do: 100 000 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Konto Oszczędnościowe i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego Citi Handlowy nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Pożyczka z karty RRSO 0%

Pożyczka z karty Citibank do 2000 zł z RRSO 0% na rok z kartą kredytową Citi Simplicity.

0% prowizji, 0% oprocentowania oraz 0 zł opłaty operacyjnej w ofercie „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II”. (RRSO: 0%)

Pożyczka z Karty to wypłata środków z limitu Twojej karty kredytowej ze spłatą w wygodnych ratach na dowolne konto i dowolny cel.

Wymagania

Z oferty „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II” mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2017 – posiadanie karty dodatkowej nie uniemożliwia skorzystanie z oferty. Nie mogą z niej skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat;
 • dochód netto – minimum 1200 zł;
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata;

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk)

Pożyczka z karty – wniosek

Oferta obowiązuje do 21.05.2019 r. i w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę (kliknij przycisk lub banner):

Podczas składania wniosku wyraź zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, SMS, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank.

Zaakceptuj również warunki regulaminu, które dostępne są również na stronie https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-komfortowe-powitanie-simplicity-ed-ii.pdf

Warunki oferty

Pożyczka z karti Citi to:

 • Wypłata środków na dowolne konto
 • 0% prowizji, 0% oprocentowania oraz 0 zł opłaty operacyjnej w ofercie „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II”. (RRSO: 0%)
 • Na dowolny cel np. świąteczne prezenty czy wymarzoną podróż.

Już na etapie rozmowy z konsultantem Citi ustalisz wstępną zdolność kredytową, ale przed zawarciem umowy o kartę Citibank może (ale nie musi) poprosić Cię o dokument potwierdzający dochody. Z doświadczenia wiemy, że często wystarczają wyciągi bankowe z ostatnich 3 - 6 miesięcy - szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

A jeśli Citibank zweryfikuje pozytywnie Twoją zdolność kredytową to:

 • przy zawieraniu umowy należy złożyć dyspozycję Pożyczki z Karty, czyli wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie na dowolny cel konsumpcyjny w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” w kwocie maksymalnie 2.000 zł, na okres do 12 miesięcy.

Nagroda

Po spełnieniu warunków, o których wspomnieliśmy powyżej, otrzymasz nagrodę (choć jest ona inna, niż w przypadku pozostałych kart Citibank), nagrodą jest możliwość otwarcia Pożyczki z Karty na promocyjnych warunkach, gdzie oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%.

W ramach promocji możesz otrzymać tylko jedną nagrodę (jedną promocyjną pożyczkę z karty Citi).

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Przykład reprezentatywny dla Karty Kredytowej Citibank z wypłatą środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie w formie polecenia przelewu rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” dla Oferty specjalnej „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II”. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 000,00 zł, oprocentowanie zmienne 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 12 równych rat miesięcznych w wysokości po 166,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27 listopada 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł). W przypadku korzystania z karty kredytowej na warunkach innych niż określone w przykładzie reprezentatywnym, oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 10%.

 

Citi Handlowy Pożyczka z karty RRSO 0% (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Bezpłatna pożyczka z karty RRS0 0%
 • RSSO 0.00% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i pożyczka RRSO 0%

Citibank pożyczka z karty do 2000 zł z RRSO 0% na rok z kartą kredytową Citi Simplicity.

Pożyczka z Karty to wypłata środków z limitu Twojej karty kredytowej ze spłatą w wygodnych ratach na dowolne konto i dowolny cel.

Citi Simplicity to najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017 oraz 2018r. - poznaj szczegóły oferty.

Pożyczka z karty – wyłączenia

Z oferty „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II” mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2017 – posiadanie karty dodatkowej nie uniemożliwia skorzystanie z oferty. Nie mogą z niej skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat;
 • dochód netto – minimum 1200 zł;
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata;

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (kliknij banner lub przycisk)

Pożyczka z karty – wniosek

Oferta obowiązuje do 05.11.2019 r. i w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę (kliknij przycisk lub banner):

Podczas składania wniosku wyraź zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, SMS, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank.

Oraz zaakceptuj warunki regulaminu, które dostępne są również na stronie https://www.citibankonline.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-uwolnij-swiat-simplicity-edIII.pdf

Warunki oferty

Już na etapie rozmowy z konsultantem Citi ustalisz wstępną zdolność kredytową, ale przed zawarciem umowy o kartę Citibank może (ale nie musi) poprosić Cię o dokument potwierdzający dochody. Z doświadczenia wiemy, że często wystarczają wyciągi bankowe z ostatnich 3 - 6 miesięcy - szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

A jeśli Citibank zweryfikuje pozytywnie Twoją zdolność kredytową to:

 • przy zawieraniu umowy należy złożyć dyspozycję Pożyczki z Karty, czyli wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie na dowolny cel konsumpcyjny w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” w kwocie maksymalnie 2.000 zł, na okres do 12 miesięcy.

Pożyczka z karti Citi to:

 • Wypłata środków na dowolne konto
 • 0% prowizji, 0% oprocentowania oraz 0 zł opłaty operacyjnej w ofercie „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja III”. (RRSO: 0%)
 • Na dowolny cel np. świąteczne prezenty czy wymarzoną podróż.

Nagroda

Po spełnieniu warunków, o których wspomnieliśmy powyżej, otrzymasz nagrodę (choć jest ona inna, niż w przypadku pozostałych kart Citibank), nagrodą jest możliwość otwarcia Pożyczki z Karty na promocyjnych warunkach, gdzie oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%.

W ramach promocji możesz otrzymać tylko jedną nagrodę (jedną promocyjną pożyczkę z karty Citi).

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Przykład reprezentatywny dla Karty Kredytowej Citibank z wypłatą środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie w formie polecenia przelewu rozkładanej na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” dla Oferty specjalnej „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II”. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 000,00 zł, oprocentowanie zmienne 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 12 równych rat miesięcznych w wysokości po 166,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27 listopada 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł). W przypadku korzystania z karty kredytowej na warunkach innych niż określone w przykładzie reprezentatywnym, oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 10%.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i pożyczka RRSO 0% (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • Darmowa pożyczka z karty kredytowej z RRS0 0%
 • RSSO 0.00% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i rabaty

Okres spłatydo 51 dni
WniosekKarta kredytowa i rabaty
RRSO11.46% - aktualne na stronie banku

Citi Handlowy

Citi Handlowy Karta kredytowa i rabaty: to jedynie skrócony opis oferty Citi Handlowy Karta kredytowa i rabaty, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Karta kredytowa i rabaty, który dostępny jest poniżej albo na stronie Citi Handlowy, na którą odsyłamy.

 

Skorzystaj z kalkulatora na stronie Citibank i sprawdź, jak zaoszczędzić 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową CIti! Karta kredytowa Citi Simplicity rabaty u 300 partnerów Citi Handlowy, nagrody i niespodzianki z kartą Citi: bilety do kina, niezwykłe przeżycia, nagrody rzeczowe, podróże, akcje charytatywne czy doładowanie telefonu. 1200 zł - średnia kwota rocznych oszczędności wynikających z symulacji.

Citi Simplicity z dostępem do rabatów, nagród, niespodzianek (koncerty i wydarzenia) i z możliwością spłaty w ratach. Karta jest łatwo dostępna - nie musisz dodatkowo posiadać konta, wystarczy, że masz min. 18 lat i odpowiedni dochód.

 

Wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Do 50% rabatów

Z kartą Citi korzystasz z rabatów nawet do 50% u prawie 300 partnerów w 5000 punktów oraz w sklepach online. Rabaty dostępne w 5 kategoriach:

 • podróże,
 • zakupy,
 • restauracje,
 • sport i zdrowie oraz
 • rozrywka.

Przykłady zniżek:

 • rabat 15% Link 4
 • rabat 10% Hotels.com
 • rabat 4% Booking.com
 • rabat do 30 zł Frisco
 • rabat do 5% iDream

Szczegółowe inf. na stronie oferty (kliknij przycisk aby przejść) oraz w regulaminie na https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/Regulamin-Pricless-Specials.pdf

 

NAGRODY

Wymieniaj punkty na nagrody. Aktualna lista partnerów wymiany punktów dostępna jest na stronie internetowej programu/w aplikacji programu. A zgodnie z regulaminem:

„Nagrody” oznaczają produkty i usługi oferowane przez Partnerów Wymiany Punktów, Partnerów Programu, Instytucję Finansową lub MasterCard, które w chwili wymiany Punktów znajdują się w Katalogu Nagród, lub które zostały zaoferowane uczestnikowi bezpośrednio przez podmiot oferujący Nagrodę lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (poczty elektronicznej lub funkcji push w Aplikacji). „Katalog Nagród” oznacza katalog z wykazem Nagród dostępnych w ramach Programu Indywidualnego, udostępniony na Stronie Internetowej Programu/w Aplikacji Programu.

I tak (na podst. strony www Citi):

Bilety do kina: Masz ochotę na romantyczny wieczór? A może seans z dreszczykiem, lub trochę wysokooktanowej akcji? Nic prostszego! Wymień punkty na bilety do Cinema City!

Niezwykłe przeżycia: Uwielbiasz ekstremalne emocje? Ta kategoria nagród jest dla Ciebie! Sprawdź listę partnerów Citi i zaplanuj swoje niezapomniane przygody już teraz!

Nagrody rzeczowe: Jeżeli zbierać punkty, to tylko na coś naprawdę wystrzałowego! Sprawdź katalog nagród rzeczowych i wybierz swój wymarzony gadżet!

Podróże: Jedni lubią zbierać rzeczy, inni kolekcjonują niesamowite wspomnienia. Sprawdź ofertę partnerów Citi i zaplanuj swoją wymarzoną podróż! Świat wrażeń czeka na odkrycie!

Akcje charytatywne: Lubić pomagać innym? Punkty, które uzbierasz w naszym programie, możesz przeznaczyć na wsparcie dla potrzebujących. Zobacz, jak możesz pomóc!

Doładowania telefonu: Praktyczne nagrody są praktycznie najlepsze. Wykorzystaj swoje punkty na doładowanie telefonu! Sprawdź listę partnerskich sieci!

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,46% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7419,99 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 419,99 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 275,99 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 618,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/05/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i rabaty (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 11.46% - aktualne na stronie banku

 

Citi Handlowy Karta Citi + 300 zł do Rossmann

Do 300 zł do Rossmann z kartą Citi z bezwarunkowo darmową Citi Simplicity i po spełnieniu warunków promocji.

Wystarczy, że zalogujesz się do serwisu Citi i wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.

Nagrodę w postaci Karty Podarunkowej o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach ROSSMANN otrzymasz na podany adres korespondencyjny - poznaj szczegóły promocji.

Citi + Rossmann – dla kogo

W promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać Kartę podarunkową Rossmann może wziąć udział osoba pełnoletnia, która

 • nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibank

Jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi - możesz skorzystać z oferty.

Citi + Rossmann – wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 17.01.2020 skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową.

Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie dołączenie dokumentów dochodowych - na wskazanej stronie sprawdzisz jak to zrobić.

Zasady promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank

Nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 2000 zł

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Pamiętaj też, żeby były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz

 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • nie będą transakcjami zwróconymi,

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-rossmann.pdf

Kiedy nagroda?

O spełnieniu warunków przyznania nagrody Citibank powiadomi CIę poprzez wysłanie wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach ROSSMANN otrzymasz na podany adres korespondencyjny nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Do momentu otrzymania nagrody karta musi być aktywna i wykorzystana:

 • termin ważności karty podarunkowej wynosi 6 miesięcy od daty wysłania
 • karta może być wykorzystana w stacjonarnych sklepach Rossmann znajdujących się na terytorium Polski, których wykaz znajduje się na stronie www.rossmann.pl/drogerie
 • karta podarunkowa może być wykorzystana w częściach

Karta Citi co jeszcze?

Zobacz co jeszcze zyskujesz z kartą Citibank:

PRZEDSPRZEDAŻE: Dostęp do eksluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce;

RABATY Z KARTĄ: ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials;

NAGRODY ZA PUNKTY: punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY: Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Dodatkowo:

 • Każdą płatność z karty kredytowej, rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.
 • Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

I jeszcze hasło Citi: Znajdziesz to w swoim banku?

Citi Simplicity

Posiadając kartę warto wyłączyć usługę CitiPhone, która jest płatna, a która najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna - wszystko można wyklikać w serwisie Citibank - przypominamy, że to jeden z warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

RRSO = Rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/06/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta Citi + 300 zł do Rossmann (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Karta kredytowa +🎧OPPO

Słuchawki OPPO z kartą kredytową Citibank - sprawdź, jak odebrać nagrodę i nie płacić za obsługę karty Citibank! Oferta dla nowych klientów, czyli osób które od 1 stycznia 2019 nie posiały głównej karty kredytowej Citibank.

 

Wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Jak odebrać słuchawki OPPO?

złóż wniosek - przejdź na stronę oferty i skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych;

zaloguj się - za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile i nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia.

płać kartą - dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

odbierz nagrodę - nagrodę w postaci słuchawek bezprzewodowych OPPO Enco W31 White otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty

Szczegółowe inf. na stronie oferty (kliknij przycisk aby przejść) oraz w regulaminie na https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/oppo/regulamin-oferty-sluchawki-oppo.pdf

 

Słuchawki OPPO

Nagrodą powitalną w promocji Citibanku są słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 Biały z etui ładującym:

 • Czas pracy: Słuchanie muzyki: do 3,5 godz. (na pojedynczym ładowaniu) / do 15 godz. (z etui ładującym)
 • Prowadzenie rozmów: do 2,5 godz. (na pojedynczym ładowaniu) / do 12 godz. (z etui ładującym)
 • Wsparcie dla inteligentnego asystenta: Asystent Google, Siri
 • Czas ładowania: 80 min (słuchawki) / 150 min (etui ładujące)
 • Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy
 • Czas ładowania: 80 min (słuchawki) / 150 min (etui ładujące)
 • Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa
 • Zasięg połączenia: 10 m
 • Wodoszczelność: IP54

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,24% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 10000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 10538,28 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 7,2% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 538,28 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 144 ZŁ, ODSETKI 394,28 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 878,19 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 31/08/2020 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

DOKUMENTY

 

Citi Handlowy Karta kredytowa +🎧OPPO (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 10.24% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Konto Superoszczędnościowe

Konto Superoszczędnościowe Citibank Handlowy, to konto z którym możesz oszczędzać bez konieczności określania z góry czasu, na jaki deponujesz środki. Możesz sięgnąć po swoje pieniądze w każdej chwili bez utraty odsetek

Dodatkowo konto SuperOszczędnościowe w Citi ma wyższe oprocentowanie niż standardowe konto oszczędnościowe, na konto superoszczędnościowe Citi możesz wpłacać w każdej chwili, a Twoje pieniądze będą zarabiać w każdym miesiącu, w którym pozwolisz im pracować (1 miesiąc i 1 zł podajemy przykładowo)

Otwarcie i prowadzenie rachunku:

 • 0 zł za otwarcie Konta SuperOszczędnościowego
 • 0 zł za otwarcie dodatkowych rachunków w walucie obcej

Opłata za prowadzenie rachunków Konta SuperOszczędnościowego:

 • 0 zł w przypadku, gdy na Konto osobiste przelejesz swoje wynagrodzenie w wysokości min. 3000 zł.
 • 15 zł w pozostałych przypadkach

Dodatkowe informacje o koncie SuperOszczędnościowym:

 • środki na konto możesz wpłacać w dowolnym momencie
 • środki możesz wypłacić, kiedy chcesz, jednak oprocentowanie nie naliczy się za miesiąc, w którym dokonasz wypłaty, dodatkowo pierwsza wypłata gotówki, przelew wewnętrzny w każdej walucie i krajowy przelew zewnętrzny w PLN w miesiącu z Konta są bezpłatne - za kolejne pobierane są opłaty zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji Citi
 • oszczędzasz już od pierwszej złotówki, a odsetki są co miesiąc automatycznie dopisywane do kapitału
 • możesz oszczędzać w złotówkach lub w walucie obcej: EUR, USD, GBP

Oprocentowanie Konta SuperOszczędnościowego Citi Handlowy (dla PLN):

 • 1,5% do kwoty 20.000 zł - te wartości podajemy w naszym zestawieniu
 • 0,1% powyżej kwoty 20.000 zł

 

Citi Handlowy Konto Superoszczędnościowe (skrót)

 • oprocentowanie 1,5%
 • kwota od: 1 PLN
 • kwota do: 20 000 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Konto Superoszczędnościowe i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego Citi Handlowy nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Lokata terminowa

Lokata terminowa w Citibank Handlowy, to lokata o stałym oprocentowaniu to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią planować i chcą z góry znać zysk ze swoich oszczędności. Już w dniu jej założenia możesz obliczyć, ile wyniosą odsetki od lokaty i ile zarobisz.

Lokata terminowa Citi to możliwość wyboru okresu lokaty od 1 tygodnia do 2 lat, lokata dostępna już od 500 zł.

 

Opcje zamknięcia

Otwierając lokatę od razu określasz, w jaki sposób Twoja lokata zostanie zakończona, masz trzy warianty do wyboru:

 • lokata odnowi się na ten sam okres, a kwota kapitału zostanie powiększona o naliczone odsetki;
 • lokata odnowi się na ten sam okres a odsetki zostaną przelane na Twój rachunek bieżący;
 • lokata wraz z odsetkami zostanie przelana na Twój rachunek bieżący;

Wcześniejsze zerwanie lokaty powoduje utratę odsetek, a Twoje oszczędności są bezpieczne dzięki gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

 

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty terminowej Citi zależy od rodzaju rachunku, jaki posiadasz w Citibank:

 • CITIGOLD, CITIGOLD PRIVATE CLIENT, CITIPRIORITY
  • 1 tydzień: 0,15%
  • 1 miesiąc: 0,15%
  • 3 miesiące: 0,25%
  • 6 miesięcy: 0,25%
  • 12 miesięcy: 0,25%
  • 24 miesiące: 0,60% - to ta lokata

 

 • CITIKONTO
  • 1 tydzień: 0,10%
  • 1 miesiąc: 0,10%
  • 3 miesiące: 0,10%
  • 6 miesięcy: 0,10%
  • 12 miesięcy: 0,20%
  • 24 miesiące: 0,30%

 

Lokata Citi - jak otworzyć?

Lokatę możesz otworzyć samodzielnie w Usłudze Bankowości Elektronicznej Citibank Online, lokata będzie aktywna od razu. W tym celu:

 • zaloguj się,
 • przejdź do sekcji Ustawienia – Lokaty terminowe,
 • otwórz wybraną przez siebie lokatę.

Samodzielnie w Citi Mobile:

 • jeśli posiadasz w naszym banku Konto Osobiste, możesz otworzyć Lokatę podczas rozmowy telefonicznej.
 • aby zamówić rozmowę z doradcą, przejdź na stronę https://www.online.citibank.pl/formularz/konto/kontakt/ i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokaty terminowe i Konta Oszczędnościowe są dostępne dla posiadaczy Konta Osobistego w Citi Handlowy. Jeśli nie masz jeszcze takiego konta, sprawdź ofertę i wybierz konto, które odpowiada Twoim potrzebom.

Warto również sprawdzić karty kredytowe Citi - dla wybranych kart ekstra bonusy: telefon, tablet, voucher czy zwrot części wydatków.

 

Citi Handlowy Lokata terminowa (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,6%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata terminowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Citi Handlowy Lokata terminowa - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,15% dla lokaty 7 dni, kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,15% dla lokaty 1 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,25% dla lokaty 3 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,25% dla lokaty 6 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,25% dla lokaty 12 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,6% dla lokaty 24 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Citi Handlowy Lokata terminowa GBP

Lokata terminowa GBP w Citibank Handlowy, to lokata o stałym oprocentowaniu to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią planować i chcą z góry znać zysk ze swoich oszczędności. Już w dniu jej założenia możesz obliczyć, ile wyniosą odsetki od lokaty i ile zarobisz.

Lokata terminowa GBP Citi to możliwość wyboru okresu lokaty od 1 tygodnia do 12 miesięcy, lokata dostępna już od 500 funtów.

Opcje zamknięcia

Otwierając lokatę od razu określasz, w jaki sposób Twoja lokata zostanie zakończona, masz trzy warianty do wyboru:

 • lokata odnowi się na ten sam okres, a kwota kapitału zostanie powiększona o naliczone odsetki;
 • lokata odnowi się na ten sam okres a odsetki zostaną przelane na Twój rachunek bieżący;
 • lokata wraz z odsetkami zostanie przelana na Twój rachunek bieżący;

Wcześniejsze zerwanie lokaty powoduje utratę odsetek, a Twoje oszczędności są bezpieczne dzięki gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty terminowej Citi zależy od rodzaju rachunku, jaki posiadasz w Citibank:

 • CITIGOLD, CITIGOLD PRIVATE CLIENT
  • 1 tydzień: 0,10%
  • 1 miesiąc: 0,15%
  • 3 miesiące: 0,20%
  • 6 miesięcy: 0,30%
  • 12 miesięcy: 0,40% - z naszego zestawienia

 • CITIKONTO / CITIPRIORITY
  • 1 tydzień: 0,05%
  • 1 miesiąc: 0,05%
  • 3 miesiące: 0,10%
  • 6 miesięcy: 0,20%
  • 12 miesięcy: 0,30%

Lokata Citi - jak otworzyć?

Lokatę USD Citi możesz otworzyć samodzielnie w Usłudze Bankowości Elektronicznej Citibank Online, lokata będzie aktywna od razu. W tym celu:

 • zaloguj się,
 • przejdź do sekcji Ustawienia – Lokaty terminowe,
 • otwórz wybraną przez siebie lokatę.

Samodzielnie w Citi Mobile:

 • jeśli posiadasz w naszym banku Konto Osobiste, możesz otworzyć Lokatę podczas rozmowy telefonicznej.
 • aby zamówić rozmowę z doradcą, przejdź na stronę https://www.online.citibank.pl/formularz/konto/kontakt/ i wypełnij formularz kontaktowy.

Warto również sprawdzić karty kredytowe Citi - dla wybranych kart ekstra bonusy: telefon, tablet, voucher czy zwrot części wydatków.

 

Citi Handlowy Lokata terminowa GBP (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,4%
 • kwota od: 500 GBP
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Citi Handlowy Lokata terminowa USD

Lokata terminowa USD w Citibank Handlowy, to lokata o stałym oprocentowaniu to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią planować i chcą z góry znać zysk ze swoich oszczędności. Już w dniu jej założenia możesz obliczyć, ile wyniosą odsetki od lokaty i ile zarobisz.

Lokata terminowa USD Citi to możliwość wyboru okresu lokaty od 1 tygodnia do 12 miesięcy, lokata dostępna już od 500 dolarów.

Opcje zamknięcia

Otwierając lokatę od razu określasz, w jaki sposób Twoja lokata zostanie zakończona, masz trzy warianty do wyboru:

 • lokata odnowi się na ten sam okres, a kwota kapitału zostanie powiększona o naliczone odsetki;
 • lokata odnowi się na ten sam okres a odsetki zostaną przelane na Twój rachunek bieżący;
 • lokata wraz z odsetkami zostanie przelana na Twój rachunek bieżący;

Wcześniejsze zerwanie lokaty powoduje utratę odsetek, a Twoje oszczędności są bezpieczne dzięki gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty terminowej Citi zależy od rodzaju rachunku, jaki posiadasz w Citibank:

 • CITIGOLD, CITIGOLD PRIVATE CLIENT
  • 1 tydzień: 0,05%
  • 1 miesiąc: 0,10%
  • 3 miesiące: 0,15%
  • 6 miesięcy: 0,20%
  • 12 miesięcy: 0,30% - z naszego zestawienia

 • CITIKONTO / CITIPRIORITY
  • 1 tydzień: 0,05%
  • 1 miesiąc: 0,05%
  • 3 miesiące: 0,10%
  • 6 miesięcy: 0,15%
  • 12 miesięcy: 0,25%

Lokata Citi - jak otworzyć?

Lokatę USD Citi możesz otworzyć samodzielnie w Usłudze Bankowości Elektronicznej Citibank Online, lokata będzie aktywna od razu. W tym celu:

 • zaloguj się,
 • przejdź do sekcji Ustawienia – Lokaty terminowe,
 • otwórz wybraną przez siebie lokatę.

Samodzielnie w Citi Mobile:

 • jeśli posiadasz w naszym banku Konto Osobiste, możesz otworzyć Lokatę podczas rozmowy telefonicznej.
 • aby zamówić rozmowę z doradcą, przejdź na stronę https://www.online.citibank.pl/formularz/konto/kontakt/ i wypełnij formularz kontaktowy.

Warto również sprawdzić karty kredytowe Citi - dla wybranych kart ekstra bonusy: telefon, tablet, voucher czy zwrot części wydatków.

 

Citi Handlowy Lokata terminowa USD (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,3%
 • kwota od: 500 USD
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa

T-Lokata Internetowa Citi Handlowy to lokatę internetowa, którą otwierasz przez Internet za pośrednictwem Citibank Online lub Citi Mobile.

T-Lokata Internetowa Citi to również możliwość wyboru okresu lokaty zróżnicowanym okresem oszczędzania od 1 tygodnia do 2 lat - poniżej prezentujemy parametry lokaty Citi dla PLN, lokaty walutowe na dedykowanych stronach.

Oprocentowanie T-Lokaty Internetowej jest wyższe od standardowych lokat terminowych.

Dla ceniących wygodę i czas

Lokatę Internetową otwierasz przez Internet za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej Citibank Online lub Citi Mobile od kwoty 1000 zł, a do uruchomienia lokaty wymagane jest posiadanie konta Citi (konta osobistego).

Depozyty zgromadzone w Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie S.A.) są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. W przypadku zerwania Lokaty przed terminem zapadalności środki zgromadzone na Lokacie nie podlegają oprocentowaniu.

T-Lokatę Internetową Citi możesz otworzyć jedynie w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online lub przez telefon komórkowy w CitiMobile

Parametry T-lokaty Citi

Kwota lokaty od 1000 zł:

 • 1 tydzień - oprocentowanie 0,15% dla posiadaczy CitiKonto i 0,20% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 1 miesiąc - oprocentowanie 0,15% dla posiadaczy CitiKonto i 0,20% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 3 miesiące - oprocentowanie 0,20% dla posiadaczy CitiKonto i 0,30% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 6 miesięcy - oprocentowanie 0,20% dla posiadaczy CitiKonto i 0,30% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 12 miesięcy - oprocentowanie 0,25% dla posiadaczy CitiKonto i 0,30% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client
 • 24 miesiące - oprocentowanie 0,50% dla posiadaczy CitiKonto i 0,75% dla Citi Priority/ Citigold/Citigold Private Client

T-lokata Citi to internetowa lokata o stałym oprocentowaniu jest dostępna wyłącznie w Citibank Online, a podane oprocentowanie to oprocentowanie w skali roku, a wcześniejsze zerwanie powoduje utratę odsetek.

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa (skrót)

 • okres 24 mies.
 • oprocentowanie 0,75%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • T-Lokata Internetowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Citi Handlowy T-Lokata Internetowa - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,20% dla lokaty 7 dni, kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,20% dla lokaty 1 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 3 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 6 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,30% dla lokaty 12 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,75% dla lokaty 24 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa GBP

T-Lokata Internetowa GBP Citi Handlowy to lokatę internetowa, którą otwierasz przez Internet za pośrednictwem Citibank Online lub Citi Mobile.

T-Lokata Internetowa Citi to również możliwość wyboru okresu lokaty GBP zróżnicowanym okresem oszczędzania od 1 tygodnia do 12 miesięcy.

Oprocentowanie T-Lokaty Internetowej jest wyższe od standardowych lokat terminowych.

Dla ceniących wygodę i czas

Lokatę Internetową GBP w Citibanku otwierasz przez Internet za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej Citibank Online lub Citi Mobile od kwoty 500 GBP (500 funtów), a do uruchomienia lokaty wymagane jest posiadanie konta Citi (konta osobistego).

Depozyty zgromadzone w Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie S.A.) są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. W przypadku zerwania Lokaty przed terminem zapadalności środki zgromadzone na Lokacie nie podlegają oprocentowaniu.

T-Lokatę Internetową Citi możesz otworzyć jedynie w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online lub przez telefon komórkowy w CitiMobile

Parametry T-lokaty Citi

Kwota lokaty od 500 GBP:

 • 1 tydzień - oprocentowanie 0,10%
 • 1 miesiąc - oprocentowanie 0,15%
 • 3 miesiące - oprocentowanie 0,20%
 • 6 miesięcy - oprocentowanie 0,30%
 • 12 miesięcy - oprocentowanie 0,40%

T-lokata Citi GBP to internetowa lokata o stałym oprocentowaniu jest dostępna wyłącznie w Citibank Online, a podane oprocentowanie to oprocentowanie w skali roku, a wcześniejsze zerwanie powoduje utratę odsetek.

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa GBP (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,4%
 • kwota od: 500 GBP
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa USD

T-Lokata Internetowa USD Citi Handlowy to lokatę internetowa, którą otwierasz przez Internet za pośrednictwem Citibank Online lub Citi Mobile.

T-Lokata Internetowa Citi to również możliwość wyboru okresu lokaty USD zróżnicowanym okresem oszczędzania od 1 tygodnia do 12 miesięcy.

Oprocentowanie T-Lokaty Internetowej jest wyższe od standardowych lokat terminowych.

 

Dla ceniących wygodę i czas

Lokatę Internetową USD w Citibanku otwierasz przez Internet za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej Citibank Online lub Citi Mobile od kwoty 500 USD, a do uruchomienia lokaty wymagane jest posiadanie konta Citi (konta osobistego).

Depozyty zgromadzone w Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie S.A.) są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. W przypadku zerwania Lokaty przed terminem zapadalności środki zgromadzone na Lokacie nie podlegają oprocentowaniu.

T-Lokatę Internetową Citi możesz otworzyć jedynie w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online lub przez telefon komórkowy w CitiMobile

 

Parametry T-lokaty Citi

Kwota lokaty od 500 dolarów (USD):

 • 1 tydzień - oprocentowanie 0,05%
 • 1 miesiąc - oprocentowanie 0,10%
 • 3 miesiące - oprocentowanie 0,15%
 • 6 miesięcy - oprocentowanie 0,20%
 • 12 miesięcy - oprocentowanie 0,30%

T-lokata Citi USD to internetowa lokata o stałym oprocentowaniu jest dostępna wyłącznie w Citibank Online, a podane oprocentowanie to oprocentowanie w skali roku, a wcześniejsze zerwanie powoduje utratę odsetek.

 

Citi Handlowy T-Lokata Internetowa USD (skrót)

 • okres 12 mies.
 • oprocentowanie 0,3%
 • kwota od: 500 USD
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i bony do Biedronki

Promocja Citi: 300 zł w bonach do sieci sklepów Biedronka od Citibanku w zamian za wyrobienie karty Citi Simplicity i spełnienie warunków promocji - wystarczy, że do końca trzeciego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę Citibanku wykonasz płatności na łączną kwotę 1000 zł. To nie wszystko! W pierwszym roku posiadania karty Citi nie będziesz ponosił opłat za obsługę karty kredytowej, jeśli będziesz wykonywać nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie. Oferta z kartą Citi Simplicity, tylko dla nowych klientów, obowiązuje do 06.09.2021 r.

 

Dla kogo promocja?

Promocja Citi Handlowy Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki (edycja IV) skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie posiadają i od co najmniej 1.01.2019 nie posiadały głównej karty kredytowej Citibanku. Posiadanie karty dodatkowej albo innych produktów (konta, kredytu) nie stanowi wykuczenia do udziału w promocji.

Już w tym miejscu warto też wspomnieć o podstawowych wymaganiach do wnioskowania o kartę kredytową Citibanku dla klientów indywidualnych:

 • wiek - minimum 18 lat,
 • dochód netto - minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;

dla firm:

 • wiek - minimum 18 lat,
 • działalność gospodarcza min. 2 lata,
 • dochód netto - minimum 2500 zł.

 

Zasady promocji - jak zgarnąć 300 zł?

Aby zdobyć 300 zł w promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki należy:

 • do 14.01.2022 złożyć wniosek na stronie promocji (banner) - ale im szybciej to zrobisz, tym szybciej otrzymasz nagrodę;
 • przekazanie dokumentów: w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę przekazać do Citibanku dokumenty potwierdzające dochód;

A po pozytywnej weryfikacji, zawarciu umowy i otrzymaniu karty:

 • aktywuj kartę aplikacją mobilną - to jeden z warunków promocji!
 • logowanie: do końca miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę, należy zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citibanku, oczywiście Citi logowanie można wykonywać wielokrotnie
 • płatności kartą: do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę, wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1000 zł, przy czym nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka

Transakcje kartą w promocji nie mogą być transakcjami zwróconymi, przelewami z karty lub transakcjami szczególnymi (na poczet podmiotów w zakresie gier losowych / hazardowych, na poczet wymiany walut, walut wirtualnych itp.). Brzmi to wszystko być może trochę skomplikowanie, ale jeśli będziesz płacić kartą w sklepach, marketach, stacjach paliw albo w Biedronkce itp., to możesz ten punkt potraktować jedynie jako wskazówkę.

To wszystko! Zobacz kiedy zgarniesz nagrody, zapraszamy do kolejnego akapitu.

 

Kiedy nagrody?

W ramach Citi promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki Citibank powiadomi Cię o przyznaniu nagrody poprzez wiadomość w bankowości internetowej. Dostęp do bankowości internetowej zyskasz po zalogowaniu do serwisu Citibanku - przypominamy, że to jeden z warunków promocji. Powiadomienie to będzie miało miejsce najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Nagroda, czyli 300 zł w bonach do Biedronki, zostanie przekazana również w bankowości internetowej Citibanku w ciągu 60 dni od otrzymania wiadomości o jej przyznaniu. Oczywiście do momentu odebrania nagrody karta musi być aktywna, a umowa nie może zostać wypowiedziana.

Citi voucher do Biedronki ma być ważny przez 6 miesięcy i może zostać użyty wielokrotnie, aż do wyczerpania środków.

Dodatkowe inf. w regulaminie https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-biedronka-ed4.pdf oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Koszty

Karta Citi Simplicity wydawana jest za darmo. Standardowo opłata za kartę nie jest pobierana, jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonane zostaną płatności na kwotę min. 1000 zł. Inaczej jest jednak w opisywanej promocji (stąd między innymi jej nazwa).

W ramach promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki opłata zostanie zwrócona jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł i zasada ta obowiązuje przez kolejnych 12 kolejnych okresów rozliczeniowych (począwszy od drugiego po miesiącu zawarcia umowy o kartę).

Zwrot będzie realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym, w którym zostaną spełnione warunki do jego uzyskania (płatności na kwotę min. 300 zł).

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 11,46% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 7000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 7419,99 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 7,2% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 419,99 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 144 ZŁ, ODSETKI 275,99 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 618,33 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 31/05/2021 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i bony do Biedronki (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 🐞300 zł do Biedronki
 • RSSO 11.46% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Citi Handlowy Wyborcza.pl za darmo

Darmowy 2 letni abonament Wyborcza.pl Premium z kartą kredytową Citibank - sprawdź, jak odebrać nagrodę o wartości 672,75 zł i nie płacić za obsługę karty Citibank! Oferta dla nowych klientów, czyli osób które od 1 stycznia 2019 nie posiały głównej karty kredytowej Citibank - sprawdź zasady promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj kod dostępu na 24 miesiące do Prenumeraty Cyfrowej Wyborcza.pl Pakiet Premium.

 

Wymagania

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

A wspomniana promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj kod dostępu na 24 miesiące do Prenumeraty Cyfrowej Wyborcza.pl Pakiet Premium obowiązuje do 15.02.2021.

 

Jak odebrać 2 lata dostępu do Wyborcza.pl Premium za darmo?

złóż wniosek - w okresie obowiązywania oferty, czyli nie później niż do 15.02.2021 przejdź na stronę promocji i skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych;

zaloguj się - za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile i nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

płać kartą - dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

odbierz nagrodę - nagrodę, którą jest dostęp do cyfrowej prenumeraty Wyborcza.pl w pakiecie Premium za 0 zł, otrzymasz w postaci cyfrowej najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty

Szczegółowe inf. na stronie oferty (kliknij przycisk aby przejść) oraz w regulaminie promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj kod dostępu na 24 miesiące do Prenumeraty Cyfrowej Wyborcza.pl Pakiet Premium znajdziesz na https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-ubf300-wyborcza-buco-27-11-20.pdf oraz oczywiście na stronie promocji Citi, na którą odsyłamy.

 

Wyborcza.pl 24 miesiące bez opłat

Nagrodą powitalną w promocji Citibanku jest 24 miesięczny darmowy kod dostępu do serwisu Wyborcza.pl w wersji premium:

 • nielimitowany dostęp do wszystkich tekstów na serwisach Wyborcza.pl,
 • sprawdzone informacje: od polityki, przez naukę po kulturę, świetne reportaże,
 • wywiady i felietony w magazynach tj. Duży Format, Wolna Sobota i Wysokie Obcasy,
 • dwie dodatkowe prenumeraty dla Twoich bliskich,
 • możliwość czytania tekstów na dowolnym urządzeniu,
 • zniżki na ebooki i audiobooki oraz wiele innych,
 • codzienny newsletter z podsumowaniem dnia - najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata

 

Kiedy karta bez opłat?

Poza 2-letnim abonamentem Wyborcza.pl z kartą Citi w promocji możesz otrzymać preferencyjne warunki uprawniające do zwrotu opłaty miesięcznej za kartę.

Standardowa opłata za kartę Citi Simplicity wynosi 12 zł, jednak wydając min. 1000 zł w danym okresie miesięcznym Citi zwalnia z opłaty za kartę. Ale uwaga: warunki te obowiązują dopiero od drugiego roku

Uczestnicy promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj kod dostępu na 24 miesiące do Prenumeraty Cyfrowej Wyborcza.pl Pakiet Premium poza wspomnianym dostępem do zasobów Wyborcza.pl otrzymają zwrot opłaty miesięcznej pod warunkiem wykonania operacji bezgotówkowych na min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym. Promocyjne warunki obowiązują przez kolejnych 12 miesięcy.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,24% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10538,28 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 538,28 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 394,28 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 878,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Wyborcza.pl za darmo (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • RSSO 10.24% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Co jeszcze w Citi Handlowy

Produkty depozytowe Citi Handlowy:

 • konta Citi Handlowy - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe Citi Handlowy (3 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie Citi Handlowy - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe Citi Handlowy, połączenie dwu powyższych zestawień (12 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Produkty kredytowe Citi Handlowy:

Promocje i oferty Citi Handlowy:

 • promocje Citi Handlowy - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę Citi Handlowy, na stronę promocji lub wniosku (8 promocji)
 • oferty Citi Handlowy - wszystkie oferty Citi Handlowy, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (43 ofert)