Promocja Citi: 300 zł w bonach do sieci sklepów Biedronka od Citibanku w zamian za wyrobienie karty Citi Simplicity i spełnienie warunków promocji - wystarczy, że do końca trzeciego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę Citibanku wykonasz płatności na łączną kwotę 1000 zł. To nie wszystko! W pierwszym roku posiadania karty Citi nie będziesz ponosił opłat za obsługę karty kredytowej, jeśli będziesz wykonywać nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie. Oferta z kartą Citi Simplicity, tylko dla nowych klientów, obowiązuje do 06.09.2021 r.

 

Dla kogo promocja?

Promocja Citi Handlowy Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki (edycja IV) skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie posiadają i od co najmniej 1.01.2019 nie posiadały głównej karty kredytowej Citibanku. Posiadanie karty dodatkowej albo innych produktów (konta, kredytu) nie stanowi wykuczenia do udziału w promocji.

Już w tym miejscu warto też wspomnieć o podstawowych wymaganiach do wnioskowania o kartę kredytową Citibanku dla klientów indywidualnych:

 • wiek - minimum 18 lat,
 • dochód netto - minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;

dla firm:

 • wiek - minimum 18 lat,
 • działalność gospodarcza min. 2 lata,
 • dochód netto - minimum 2500 zł.

 

Zasady promocji - jak zgarnąć 300 zł?

Aby zdobyć 300 zł w promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki należy:

 • do 14.01.2022 złożyć wniosek na stronie promocji (banner) - ale im szybciej to zrobisz, tym szybciej otrzymasz nagrodę;
 • przekazanie dokumentów: w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę przekazać do Citibanku dokumenty potwierdzające dochód;

A po pozytywnej weryfikacji, zawarciu umowy i otrzymaniu karty:

 • aktywuj kartę aplikacją mobilną - to jeden z warunków promocji!
 • logowanie: do końca miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę, należy zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citibanku, oczywiście Citi logowanie można wykonywać wielokrotnie
 • płatności kartą: do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę, wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1000 zł, przy czym nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka

Transakcje kartą w promocji nie mogą być transakcjami zwróconymi, przelewami z karty lub transakcjami szczególnymi (na poczet podmiotów w zakresie gier losowych / hazardowych, na poczet wymiany walut, walut wirtualnych itp.). Brzmi to wszystko być może trochę skomplikowanie, ale jeśli będziesz płacić kartą w sklepach, marketach, stacjach paliw albo w Biedronkce itp., to możesz ten punkt potraktować jedynie jako wskazówkę.

To wszystko! Zobacz kiedy zgarniesz nagrody, zapraszamy do kolejnego akapitu.

 

Kiedy nagrody?

W ramach Citi promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki Citibank powiadomi Cię o przyznaniu nagrody poprzez wiadomość w bankowości internetowej. Dostęp do bankowości internetowej zyskasz po zalogowaniu do serwisu Citibanku - przypominamy, że to jeden z warunków promocji. Powiadomienie to będzie miało miejsce najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Nagroda, czyli 300 zł w bonach do Biedronki, zostanie przekazana również w bankowości internetowej Citibanku w ciągu 60 dni od otrzymania wiadomości o jej przyznaniu. Oczywiście do momentu odebrania nagrody karta musi być aktywna, a umowa nie może zostać wypowiedziana.

Citi voucher do Biedronki ma być ważny przez 6 miesięcy i może zostać użyty wielokrotnie, aż do wyczerpania środków.

Dodatkowe inf. w regulaminie https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-biedronka-ed4.pdf oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Koszty

Karta Citi Simplicity wydawana jest za darmo. Standardowo opłata za kartę nie jest pobierana, jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonane zostaną płatności na kwotę min. 1000 zł. Inaczej jest jednak w opisywanej promocji (stąd między innymi jej nazwa).

W ramach promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki opłata zostanie zwrócona jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł i zasada ta obowiązuje przez kolejnych 12 kolejnych okresów rozliczeniowych (począwszy od drugiego po miesiącu zawarcia umowy o kartę).

Zwrot będzie realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym, w którym zostaną spełnione warunki do jego uzyskania (płatności na kwotę min. 300 zł).

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 11,46% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 7000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 7419,99 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 7,2% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 419,99 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 144 ZŁ, ODSETKI 275,99 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 618,33 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 31/05/2021 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i bony do Biedronki (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 🐞300 zł do Biedronki
 • RSSO 11.46% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

4.67 (3 opinie o Karta kredytowa i bony do Biedronki Citi Handlowy)

Karta kredytowa i bony do Biedronki Citi Handlowy opinie

Czwarta edycja promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki i ponownie do zgarnięcia do 300 zł w kodach do Biedronki [2021-09-14]

Sprawdź trzecią edycję promocji Citibanku "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki" i zgarnij 300 zł w formie bonów do sklepów Biedronka. Poza bonami do Biedronki zyskujesz również preferencyjne warunki uniknięcia opłaty za kartę Citi. [2021-04-09]

300 zł do Biedronki z kartą kredytową Citi! [2021-01-28]

Dodaj opinię

Karta kredytowa i bony do Biedronki opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karta kredytowa i bony do Biedronki forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)