Citi Handlowy

Vouchery do 500 zł do sieci sklepów Biedronka od Citibank w zamian za wyrobienie bezwarunkowo bezpłatnej karty Simplicity i spełnienie warunków promocji.

Citibank przyzna Ci voucher o wartości 50 zł za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł. Voucher otrzymasz po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Łącznie do zdobycia jest nawet 10 voucherów co przekłada się na kwotę do 500 zł do sieci sklepów Biedronka, każdy ważny jest 6 miesięcy.

Oferta dla

Udział w promocji wziąć mogą osoby, które nie posiadają głównej karty kredytowej od 1.01.2017 r. - czyli jeśli jesteś nowym klientem Citibank, albo udało Ci się skutecznie zamknąć umowę do 31.12.2016, to możesz wziąć udział w promocji.

Posiadanie innych produktów, np. kredytu Citibank albo pożyczki Cit Handlowy lub innej karty kredytowej (ale nie głównej) nie wyklucza Cię z udziału w promocji.

 

Oferta "Karta kredytowa i bony do Biedronki Citi Handlowy" jest tymczasowo niedostępna na LokataKonto.pl lub została usunięta z oferty Citi Handlowy. Posiadasz produkt / produkt z promocji "Karta kredytowa i bony do Biedronki Citi Handlowy"? Jeśli tak, to do końca obowiązywania umowy lub jej rozwiązania, produkt będzie wciąż obsługiwany.
Zobacz też inne oferty Citi Handlowy: konta Citibank, karty Citibank, kredyty Citibank, pożyczki Citibank.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11604,90 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 604,90 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 604,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 967,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/03/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i bony do Biedronki (skrót)

  • okres spłaty do 51 dni
  • 500 zł do Biedronki
  • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
  • oferta czasowo niedostępna na LokataKonto.pl

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Dodaj opinię

Karta kredytowa i bony do Biedronki opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karta kredytowa i bony do Biedronki:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora