Darmowe Citi Priority z premią do 150 zł oraz nawet 4% na wymianie walut, promocja do 30.05.2019.

Oferta dostępna nowych i obecnych klientów Citi, którzy od dnia 1.01.2017 r. nie posiadali żadnego produktu w Citibanku.

Polecamy również oferty kart kredytowych Citi - możesz połączyć promocje.

 

150 zł za zakupy - wymagania

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia, o których wspomnieliśmy powyżej, to aby skorzystać z promocji Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy należy:

 • wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy na stronie promocji (kliknij przycisk aby przejść)

Gdy zadzwoni konsultant Citibank:

 • należy zawnioskować o konto Citi Priority wraz z wydawaną do tego konta kartą płatniczą

Nie później niż do 30.05.2019 podpisz umowę o konto z kartą, pamiętaj też o wyrażeniu wymaganych zgód (cytujemy je dosłownie):

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • ii. telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank.

 

150 zł za zakupy - zasady

Zasady promocji są niezwykle proste, przez 5 kolejnych miesięcy po miesiącu, w którym otworzysz konto Citi Priority:

 • zapewnij wpływ: z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 2000 zł, dosłownie: będzie otrzymywał w danym miesiącu kalendarzowym na Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 PLN miesięcznie

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki otrzymasz 30 zł premii do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki. Promocja trwa 5 miesięcy, do zgarnięcia jest więc do 150 zł.

Oczywiście do momentu wypłaty premii nie zamykaj konta, karty, ani nie wypowiadaj umowy.

 

Wynagrodzenie

Czym wg Citi jest wynagrodzenie? Tego niestety nie wiemy, wiemy natomiast, że wynagrodzenie nie może być wpłatą z Twojego rachunku w Citi:

 • Wpłata, o której mowa w pkt 9 lit. a), nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych

A jeśli wykonasz przelew z innego banku? Wszystko wskazuje na to, że to wystarczy, szczegóły w regulaminie (pdf):

 • https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-oferty-do-150-zl-premia-walutowa-citi-priority.pdf

 

Citi konto za zero zł

Biorąc udział w niniejszej promocji aż do 06.2021 roku zapewniasz sobie skorzystanie z preferencyjnych warunków prowadzenia konta Citi Handlowy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir oraz za 3 pierwsze przelewy Express Elixir (w danym miesiącu)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

 

Do 4% za przewalutowanie

Jak zyskać zwrot do 4% prowizji pobranej za przelwalutowanie poleceń przelewu (cytujemy dosłownie):

 1. Otwórz rachunek płatniczy Konto Internetowe Citi Priority w ramach oferty „Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy” i spełnij warunki opisane w regulaminie oraz poniżej.
 2. Złóż przynajmniej jedno zlecenie płatnicze w formie przelewu z rachunku w innej walucie niż waluta rachunku.
 3. Przez 12 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto rachunek płatniczy, możesz otrzymać premię w wysokości odpowiadającej marży pobranej przez Bank przy przewalutowaniu w wysokości 0,8% dla franków szwajcarskich (CHF) w dniach roboczych albo 3% w dniach weekendowych i świątecznych lub 4% wartości transakcji wymiany walut dla pozostałych walut.
 4. Maksymalna miesięczna kwota poleceń przelewu od których zostanie naliczona premia to 20 000 zł.
 5. Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie przekazana w PLN na rachunek płatniczy Konto Internetowe Citi Priority, nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym dokonano transakcji.

Dodatkowe inf., w tym regulamin, na stronie promocji, kliknij przycisk aby przejść.

 

Połącz z kartą

Promocję Citi Priority można połączyć z wybraną ofertą karty kredytowej Citi - ważne, aby wniosek o konto złożyć jako pierwszy, a dopiero w kolejnym etapie zawnioskować o kartę. W szczególności polecamy:

i inne, zapraszamy na stronę karty kredytowe Citi.

 

Citi Handlowy Konto Citi Priority +150 zł premii (skrót)

Citi Handlowy konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Konto Citi Priority +150 zł premii od Citi Handlowy - zachęcamy do wyrażenia opinii o Citi Handlowy:

 • oferta do dnia 2019-05-30
 • kwota od: dowolna
  • kwota do: bez ograniczeń

  - więcej na wskazanej stronie.


   

  Konto Citi Priority +150 zł premii Citi Handlowy opinie

  Czy jak przeleję "wynagrodzenie" ze swojego konta na konto żony to wystarczy do spełnienia warunków promocji? [2018-10-18]


  Według mnie tak bo w poprzednich wystarczało nawet przelanie "wynagrodzenia" z własnego konta w innym banku :) [2018-10-18]

   

  Kalkulator zysku z lokat

  Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
  LokataZysk z lokaty
  Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
  Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
  Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

  Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

  Dodaj opinię

  Konto Citi Priority +150 zł premii opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto Citi Priority +150 zł premii forum:

  🧮Oblicz

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)