Promocja eKonto z premią
ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
mBank

Promocja mBank - otwórz eKonto osobiste w mBank i zgarnij do 150 zł premii po spełnieniu prostych warunków promocji.

Oferta dla nowych oraz byłych klientów mBank - bank skrócił okres karencji - poznaj szczegóły oferty.

eKonto z premią – dla kogo?

Promocja eKonto z premią (VIII edycja) dedykowana jest dla pełnoletnich klientów mBank, z oferty może skorzystać osoba, która co najmniej od 01.01.2017 nie posiadała:

 • rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego (ROR) lub
 • rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy konta.

Zasady rejestracji

Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody należy w okresie promocji, ale nie później niż do 27.05.2020 r

 • przejdź na stronę promocji kliknij przycisk
 • złóż wniosek o konto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą

eKonto z premią

Aby zgarnąć 100 zł na start:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł. Wpływem może być także przelew z Twojego konta w innym banku (ważne aby to nie był przelew z mBank).
 • najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonam min. 5 transakcji kartą lub BLIKIEM

Aby zgarnąć kolejne 50 zł za transakcje:

 • w drugim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 5 płatności kartą lub BLIKIEM

Nagrody w promocji mBank eKonto z premią otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Przykład harmonogramu promocji (ze strony mBank):

Otwórz konto 03.02.2020 r. Zasil je kwotą 1 000 zł do 10.02.2020 r. Do końca marca 2020 r. wykonaj minimum 5 transakcji kartą. Odbierz od nas 100 zł. W kwietniu 2020 r. zasil konto kwotą 1 000 zł i wykonaj minimum 5 transakcji. Odbierz kwotę 50 zł. Razem zyskaj nawet 150 zł.

Więcej w regulaminie eKonto z premią (edycja VIII) oraz na stronie promocji.

Ważne informacje

W promocji biorą udział jedynie konta indywidualne, wnioskując o konto warto mieć to na uwadze. Nie należy również zmieniać konta na wspólne aż do momentu wypłaty premii.

Zamiast zakładać konto wspólne i pozbawić się prawa do premii, załóżcie dwa konta indywidualne (oczywiście na osobne dane) i zgarnijcie dodatkowe gratyfikacje – po wypłacie premii można zamknąć wybrane z nich aby korzystać dalej.

Konto w mBank można zamknąć listownie, ale także:

 • za pośrednictwem infolinii
 • w serwisie internetowym: Pasaż > Market> Usługi > Wypowiedzenie umowy

2,6% dla oszczędności

Poza nagrodami, o których więcej powyżej, w mBank możesz zgarnąć 2,6% na koncie oszczędnościowym do kwoty 20.000 zł aż do 31.08.2020.

Podane oprocentowanie obowiązuje na rachunku „Moje cele” i dotyczy miesięcy, w których więcej wpłacisz na konto niż wypłacisz – mBank będzie sprawdzał na koniec miesiąca, czy saldo na koncie jest o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu.

eKonto – koszty

eKonto osobiste, bo takie otwierasz w ramach niniejszej promocji, to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Za uruchomienie i prowadzenie konta nie zapłacisz ani grosza. Posiadanie karty debetowej może kosztować miesięcznie 7 zł, ale już wykonanie przynajmniej jednej operacji na dowolną kwotę zwalnia z opłaty za kartę.

Wszystkie wypłaty z bankomatów w kraju są za darmo pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie wynosiła co najmniej 100 zł. Dla niższych kwot zapłacisz 1,30 zł prowizji.

 

mBank Promocja eKonto z premią (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • oferta do dnia 2020-05-27
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Promocja eKonto z premią mBank opinie

Wystartowała promocja eKonta mBank z premią do 150 zł i 2,6% dla oszczędzających, polecamy [2020-01-31]

Admin lub może ktoś pamięta kiedy w mBanku wprowadzili nowy, lepszy system? To dla mnie ważne, bo właśnie wtedy zamknąłem konto, jakoś na samym początku mnie przełączyli na nowy system. Czy to było przed 2016 rokiem? Stwierdziłem, że dla 300 zł to może spróbuję się nauczyć tego nowego. [2018-09-20]


Jeśli dobrze pamiętam, to mnie przełączyli na początku 2014. Poprzedni system rzeczywiście był bardzo dobry, prosty, intuicyjny i lekki, bez problemu chodził mi nawet na aero2. A nowy? Korzystam z niego i już się przyzwyczaiłem. Internet też jest szybszy, więc mi nic nie zamula, choć do intuicyjności starego systemu (wg mnie) mu sporo brakuje. Ale tylko ja tak uważam. Moje prawie dorosłe dziecko śmiga w nim bez problemów, żona też, choć żona nie korzystała ze starego, założyła konto razem z dzieckiem, gdy już był tylko nowy system. Jeśli byłeś przyzwyczajony do starego systemu, to trzeba się trochę pouczyć, przestawić, ale pewnie dasz sobie radę, ogólnie jest ok. [2018-09-20]


Stary system MBank to małe miki. Mnie zmigroawli z Multibanku, a to był dopiero mega drewniany system, przy którym podobno nawet stary interfejs MBank wyglądał super nowocześnie! Starego MBanku nie posiadałem, więc się nie wypowiadam, a nowy jest w porzo, można przywyknąć i nawet polubić :) [2018-09-20]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Opinie i komentarze

Promocja eKonto z premią opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Promocja eKonto z premią:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora