Promocja eKonto premia
Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 160 PLN
Promocja do dnia2021-05-31
Otwórz konto naPromocja eKonto premia mBank
Ekstra bonus💰do 200 zł

Promocja mBank Promocja eKonto premia: to jedynie skrócony opis promocji mBank Promocja eKonto premia, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Promocja eKonto premia, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

eKonto mBank w promocja - otwórz eKonto osobiste w mBank i zgarnij do 200 zł premii 💰w gotówce po spełnieniu prostych warunków promocji - wystarczy zasilić konto i wykonać kilka płatności kartą lub BLIKIEM, a 🍒wisienką na torcie może być też wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 1,8% do kwoty 10 000 zł.

 

eKonto z premią – dla kogo?

Promocja eKonto z premią (XI edycja) dedykowana jest dla pełnoletnich klientów mBank, z oferty może skorzystać osoba, która co najmniej od 01.01.2017 nie posiadała:

 • rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego (ROR) lub
 • rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy konta, ale inne produkty (karta kredytowa, kredyt czy konto dla firm) nie stanowią przeszkody do skorzystania z promocji mBank eKonto z premią i zgarnięcia do 200 zł w gotówce.

 

Zasady rejestracji

Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody należy nie później niż do 31.05.2021 r:

przejdź na stronę promocji (kliknij przycisk lub banner) i zarejestruj podaj wymagane dane

złóż wniosek - po potwierdzeniu rejestracji i będąc na tej samej stronie złóż wniosek o konto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą

zawrzyj umowę z mBank - należy to zrobić nie później niż do 13.06.2021

 

eKonto z premią 200 zł

Ekstra premia 100 zł to nie wszystko, w ramach promocji mBank eKonto z premią (edycja 11) można zgarnąć kolejne 200 zł w gotówce. Aby je otrzymać konieczne będzie podpisanie umowy z mBank do 31.05.2021. Kolejne etapy przedstawiają się następująco:

Aby zgarnąć 💰50 zł na start - premia za szybki wpływ i transakcje:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł. Wpływem może być także przelew z Twojego konta w innym banku (ważne aby to nie był przelew z mBank i aby był to przelew jednorazowy na 1000+).
 • najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 8 transakcji kartą lub BLIKIEM - warunki te są tożsame z tymi do uzyskania bonus 100 zł na start

Aby otrzymać kolejne 💰50 zł - premia I za wpływ i transakcje:

 • w drugim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

Jeszcze 💰50 zł - premia II za wpływ i transakcje:

 • w trzecim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

I kolejne 💰50 zł - premia III za wpływ i transakcje:

 • w czwartym miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

Łączna wartość premii w promocji mBank wynosi maksymalnie 200 zł w okresie 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych, liczonych od drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta promocyjnego.

Nagrody w promocji mBank eKonto z premią otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji:

 • 💰50 zł otrzymasz do 31.07.2021 - to premia za szybki wpływ i transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja
 • 💰50 zł otrzymasz do 31.08.2021 - to premia I za wpływ transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja
 • 💰50 zł otrzymasz do 30.09.2021 - to premia II za wpływ i transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja
 • 💰50 zł otrzymasz do 31.10.2021 - to premia III za wpływ i transakcje w promocji mBank eKonto z premią – XI edycja

Więcej w regulaminie https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-xi-edycja-31-10-2021.pdf (edycja XI) oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Ważne informacje

W promocji biorą udział jedynie konta indywidualne, wnioskując o konto warto mieć to na uwadze. Nie należy również zmieniać konta na wspólne aż do momentu wypłaty premii. Zamiast zakładać konto wspólne i pozbawić się prawa do premii, załóżcie dwa konta indywidualne (oczywiście na osobne dane) i zgarnijcie dodatkowe gratyfikacje – po wypłacie premii można zamknąć wybrane z nich aby korzystać dalej.

Płatności kartą i/lub BLIKIEM można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub Internecie, wystarczą płatności na dowolne (nawet niskie) kwoty.

Wpływ na konto może być przelewem od pracodawcy ale również przelewem z Twojego konta w innym banku. Ważne jest jednak, aby był to jednorazowy przelew na min. 1000 zł, a nie suma przelewów na taką kwotę (np. 2 x 500 zł). Oczywiście środków nie musisz trzymać na rachunku mBank i tuż po ich otrzymaniu możesz przelać na konto do innego banku.

Konto w mBank można zamknąć listownie, ale także:

 • za pośrednictwem infolinii
 • w serwisie internetowym: Pasaż > Market> Usługi > Wypowiedzenie umowy

 

💸1,8% dla oszczędności

Poza nagrodami, o których więcej powyżej, w mBank możesz zgarnąć 1,8% na koncie oszczędnościowym do kwoty 10 000 zł przez 3 kolejne pełne miesiące.

Podane oprocentowanie obowiązuje na rachunku Moje cele i dotyczy miesięcy, w których więcej wpłacisz na konto niż wypłacisz – mBank będzie sprawdzał na koniec miesiąca, czy saldo na koncie jest o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu. W praktyce oznacza to, że aby utrzymać promocyjne oprocentowanie należy co miesiąc dołożyć na konto min. 100 zł (bez uprzedniej wypłaty).

Usługa Moje cele polega na automatycznym oszczędzaniu środków i lokowaniu ich na rachunku oszczędnościowym. Dokonując płatności kartą, robiąc przelewy albo wypłatę z bankomatu mBank będzie przelewał stałą kwotę (z przedziału 3 - 10 zł) albo procent kwoty z wykonanej transakcji (z przedziału 1 - 15%) z Twojego konta osobistego na konto oszczędnościowe.

Konto oszczędnościowe mBank, na które trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierane i prowadzone jest bez opłat. Warto też wiedzieć, że tylko jeden przelew w miesiącu jest bezpłatny.

 

eKonto – koszty

Za uruchomienie i prowadzenie konta nie zapłacisz ani grosza bez dodatkowych warunków. Nie zapłacisz za przelewy krajowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej.

Posiadanie karty debetowej może kosztować miesięcznie 7 zł, ale już wykonanie operacji na łączną kwotę min. 350 zł zwalnia z opłaty za kartę.

Wszystkie wypłaty z bankomatów w kraju są za darmo pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie wynosiła co najmniej 100 zł. Dla niższych kwot zapłacisz 2,50 zł prowizji - zamiast np. dwóch wypłat po 50 zł każda (z prowizj) lepiej wypłacić jednorazowo 100 zł (bez prowizji za wypłatę).

 

mBank Promocja eKonto premia (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • promocja na nowe środki, mBank bada saldo na dzień 2017-01-01
 • oferta do dnia 2021-05-31
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

4.67 (3 opinie o Promocja eKonto premia mBank)

Promocja eKonto premia mBank opinie

eKonto z BONUSEM i PREMIĄ teraz nawet do 300 zł za eKonto w promocji oraz 1,8% na koncie oszczędnościowym. Więcej na https://lokatakonto.pl/mbank-konto-twojekontozbonusemipremia [2021-04-24]

Wyższa premia od mBank, teraz do 160 zł za konto (100 zł oraz 2 x 30 zł) oraz 2% na koncie oszczędnościowym. [2020-10-02]

Wystartowała promocja eKonta mBank z premią do 150 zł i 2,6% dla oszczędzających, polecamy [2020-01-31]

Admin lub może ktoś pamięta kiedy w mBanku wprowadzili nowy, lepszy system? To dla mnie ważne, bo właśnie wtedy zamknąłem konto, jakoś na samym początku mnie przełączyli na nowy system. Czy to było przed 2016 rokiem? Stwierdziłem, że dla 300 zł to może spróbuję się nauczyć tego nowego. [2018-09-20]


Jeśli dobrze pamiętam, to mnie przełączyli na początku 2014. Poprzedni system rzeczywiście był bardzo dobry, prosty, intuicyjny i lekki, bez problemu chodził mi nawet na aero2. A nowy? Korzystam z niego i już się przyzwyczaiłem. Internet też jest szybszy, więc mi nic nie zamula, choć do intuicyjności starego systemu (wg mnie) mu sporo brakuje. Ale tylko ja tak uważam. Moje prawie dorosłe dziecko śmiga w nim bez problemów, żona też, choć żona nie korzystała ze starego, założyła konto razem z dzieckiem, gdy już był tylko nowy system. Jeśli byłeś przyzwyczajony do starego systemu, to trzeba się trochę pouczyć, przestawić, ale pewnie dasz sobie radę, ogólnie jest ok. [2018-09-20]


Stary system MBank to małe miki. Mnie zmigroawli z Multibanku, a to był dopiero mega drewniany system, przy którym podobno nawet stary interfejs MBank wyglądał super nowocześnie! Starego MBanku nie posiadałem, więc się nie wypowiadam, a nowy jest w porzo, można przywyknąć i nawet polubić :) [2018-09-20]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Promocja eKonto premia opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Promocja eKonto premia:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)