Promocje mBank - zestawienie promocji lokat, kont, kart kredytowych, kredytów i pożyczek mBank za marzec 2023 ze skróconym i pełnym opisem prezentowanego promocyjnego produktu oraz odnośnikiem lub bannerem / przyciskiem do wniosku - najnowsze promocje mBank znajdziesz na początku strony.

Chcesz wiedzieć ile zarobisz na lokacie mBank? - przejdź na koniec strony, znajdziesz tam kalkulator zysków z lokat.

 

Promocje mBank

Poniżej prezentujemy wybrane, niejednokrotnie promocyjne produkty mBank dostępne na LokataKonto.pl. Jeśli chcesz zapoznać się z ich szczegółowym opisem mBank - zapraszamy do dalszej części wpisu:

mBank Promocja eKonto premia
mBank
Logo mBank
Typ konta

ROR

konto z BLIK; promocja do 2023-02-08; mBank Promocja eKonto premia
Konto dla

klienci ind.

Z kontem ekstra premia

💰do 450 zł +🎫200 zł

mBank eKonto oszczędnościowe
mBank
Logo mBank
🚩otwórz z kontem osobistym
Oprocentowanie

1%

wypłata bez utraty odsetek; mBank eKonto oszczędnościowe
Okres

dowolny

Kwota

100 000 - PLN

mBank eKonto oszczędnościowe
mBank
Logo mBank
🚩otwórz z kontem osobistym
Oprocentowanie

0,75%

wypłata bez utraty odsetek; mBank eKonto oszczędnościowe
Okres

dowolny

Kwota

1 - 99 999,99 PLN

Przed opisem szczegółowym skrót do innych ofert mBank:

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

 

Dodaj opinię

Promocje mBank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Promocje mBank forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

mBank Promocja eKonto premia

Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 450 PLN
Promocja do dnia2023-02-08
Otwórz konto naPromocja eKonto premia mBank
Ekstra bonus💰do 450 zł +🎫200 zł

Promocja mBank Promocja eKonto premia: to jedynie skrócony opis promocji mBank Promocja eKonto premia, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Promocja eKonto premia, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

eKonto mBank w promocja - otwórz eKonto osobiste w mBank i zgarnij do 450 zł premii w gotówce - sprawdź warunki promocji mBank.

 

eKonto osobiste plus premia – dla kogo?

Promocja eKonto osobiste plus premia (V edycja) dedykowana jest dla pełnoletnich klientów mBank, z oferty może skorzystać osoba, która co najmniej od 01.01.2020 nie posiadała:

 • rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego (ROR) lub
 • rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy konta, ale inne produkty (karta kredytowa, kredyt czy konto dla firm) nie stanowią przeszkody do skorzystania z promocji mBank eKonto z premią i zgarnięcia bonusów.

 

Nagrody

O nagrodach wspomnieliśmy już powyżej, przedstawiając jednak bliżej szczegóły, w promocji mBank eKonto osobiste plus premia możesz zdobyć łącznie:

5 nagród pieniężnych:

 • 100 zł w gotówce - szybki wpływ i płatności BLIKIEM / kartą oraz mOkazje
 • 2 x 50 zł w gotówce - wpływ i płatności BLIK / kartą
 • 150 zł w gotówce jeśli otworzysz konto przez e-dowód
 • 100 zł w gotówce - dodatkowa premia za założenie konta dla dziecka / młodzieży

- sprawdź zasady promocji.

 

eKonto osobiste plus premia

Aby zgarnąć 💰100 zł na start - premia za szybki wpływ i transakcje:

 • do 08.02.2023 złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatnoczą (na ww. wniosku zaakceptuj oświadczenia o treści wskazanej w części MOJE OŚWIADCZENIA), podpisz umowę z bankiem do ww terminu oraz przystąp do programu mOkazje:
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto na min. 1000 zł. Wpływem może być także przelew z Twojego konta w innym banku (ważne aby to nie był przelew z mBank i aby był to przelew jednorazowy na 1000+).
 • najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 8 transakcji kartą lub BLIKIEM.

Aby otrzymać kolejne 2x 💰50 zł - premia I za wpływ i transakcje:

 • w drugim i trzecim miesiącu po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

Jeszcze 💰150 zł - premia za otwarcie konta na e-dowód / na selfie:

 • aby zdobyć nagrodę po przejściu na stronę promocji konto otwórz na e-dowód oraz zapewnij warunki znane z porzednich kroków
 • zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł
 • wykonaj min. 8 płatności kartą lub BLIKIEM

I kolejne 💰100 zł - premia za konto dla dziecka (w wieku 0 - 17 lat):

 • otwórz eKonto Junior (dziecko poniżej 13. roku życia) albo
 • otwórz eKonto Możliwości (dziecko od 13 do 17. roku życia)

Łączna wartość premii w promocji mBank wynosi maksymalnie 450 zł w gotówce.

Nagrody w promocji mBank eKonto z premią otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Więcej w regulaminie mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-osobiste-plus-premia-edycja-v-30-06-2023.pdf (edycja V) oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Ważne informacje

W promocji biorą udział jedynie konta indywidualne, wnioskując o konto warto mieć to na uwadze. Nie należy również zmieniać konta na wspólne aż do momentu wypłaty premii. Zamiast zakładać konto wspólne i pozbawić się prawa do premii, załóżcie dwa konta indywidualne (oczywiście na osobne dane) i zgarnijcie dodatkowe gratyfikacje – po wypłacie premii można zamknąć wybrane z nich aby korzystać dalej.

Płatności kartą i/lub BLIKIEM można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub Internecie, wystarczą płatności na dowolne (nawet niskie) kwoty.

Wpływ na konto może być przelewem od pracodawcy ale również przelewem z Twojego konta w innym banku. Ważne jest jednak, aby był to jednorazowy przelew na min. 1000 zł, a nie suma przelewów na taką kwotę (np. 2 x 500 zł). Oczywiście środków nie musisz trzymać na rachunku mBank i tuż po ich otrzymaniu możesz przelać na konto do innego banku.

Konto w mBank można zamknąć listownie, ale także:

 • za pośrednictwem infolinii
 • w serwisie internetowym: Pasaż > Market> Usługi > Wypowiedzenie umowy

 

💸Do 8% dla oszczędności do 50 000 zł

Poza nagrodami, o których więcej powyżej, w mBank możesz zgarnąć promocyjne oprocentowanie do kwoty 50 000 zł przez 3 kolejne pełne miesiące:

 • 7,3% jeśli założysz eKonto przez e-dowód albo na selfie
 • 8,0% jeśli założysz konto w innym sposób niż przez e-dowód / na selfie

Podane oprocentowanie obowiązuje na rachunku Moje cele i dotyczy miesięcy, w których więcej wpłacisz na konto niż wypłacisz – mBank będzie sprawdzał na koniec miesiąca, czy saldo na koncie jest o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu. W praktyce oznacza to, że aby utrzymać promocyjne oprocentowanie należy co miesiąc dołożyć na konto min. 100 zł (bez uprzedniej wypłaty).

Usługa Moje cele polega na automatycznym oszczędzaniu środków i lokowaniu ich na rachunku oszczędnościowym. Dokonując płatności kartą, robiąc przelewy albo wypłatę z bankomatu mBank będzie przelewał stałą kwotę (z przedziału 3 - 10 zł) albo procent kwoty z wykonanej transakcji (z przedziału 1 - 15%) z Twojego konta osobistego na konto oszczędnościowe.

Konto oszczędnościowe mBank, na które trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierane i prowadzone jest bez opłat. Warto też wiedzieć, że tylko jeden przelew w miesiącu jest bezpłatny.

 

eKonto – koszty

Za uruchomienie i prowadzenie konta nie zapłacisz ani grosza bez dodatkowych warunków. Nie zapłacisz za przelewy krajowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej.

Posiadanie karty debetowej może kosztować miesięcznie 7 zł, ale już wykonanie operacji na łączną kwotę min. 350 zł zwalnia z opłaty za kartę.

Wszystkie wypłaty z bankomatów w kraju są za darmo pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie wynosiła co najmniej 100 zł. Dla niższych kwot zapłacisz 2,50 zł prowizji - zamiast np. dwóch wypłat po 50 zł każda (z prowizj) lepiej wypłacić jednorazowo 100 zł (bez prowizji za wypłatę).

 

 

 

mBank Promocja eKonto premia (skrót)

 • konto osobiste tylko dla nowych klientów mBank
 • promocja na nowe środki, mBank bada saldo na dzień 2020-01-01
 • oferta do dnia 2023-02-08
 • kwota od: PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • mBank Promocja eKonto premia i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

mBank eKonto oszczędnościowe

Oprocentowanie1%
Kwota minimalna100 000 PLN
WniosekeKonto oszczędnościowe
Okresdowolny

Promocja mBank eKonto oszczędnościowe: to jedynie skrócony opis promocji mBank eKonto oszczędnościowe, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem eKonto oszczędnościowe, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

eKonto oszczędnościowe mBank to wypłata środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek, 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta i 1 bezpłatny przelew internetowy złotówkowy w miesiącu. Zobacz dlaczego warto założyć rachunek oszczędnościowym w mBank.

Dlaczego warto?

Kontrolujesz budżet: Łatwo oddzielisz swoje codzienne wydatki od oszczędności. Dzięki temu zachowasz porządek w swoich finansach i zapanujesz nad budżetem.

Pieniądze pod ręką: Po pieniądze zgromadzone na rachunku oszczędnościowym możesz sięgnąć w dowolnym momencie.

Nie tracisz odsetek: W razie potrzeby możesz wypłacić pieniądze z rachunku oszczędnościowego nie tracąc wypracowanych odsetek.

 

 

 

mBank eKonto oszczędnościowe (skrót)

 • oprocentowanie 1%
 • kwota od: 100 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • mBank eKonto oszczędnościowe i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem (ROR) - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "eKonto oszczędnościowe"

 

mBank eKonto oszczędnościowe

Oprocentowanie0,75%
Kwotaod 1 do 99 999,99 PLN
WniosekeKonto oszczędnościowe
Okresdowolny

Promocja mBank eKonto oszczędnościowe: to jedynie skrócony opis promocji mBank eKonto oszczędnościowe, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem eKonto oszczędnościowe, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

eKonto oszczędnościowe mBank to wypłata środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek, 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta i 1 bezpłatny przelew internetowy złotówkowy w miesiącu. Zobacz dlaczego warto założyć rachunek oszczędnościowym w mBank.

Dlaczego warto?

Kontrolujesz budżet: Łatwo oddzielisz swoje codzienne wydatki od oszczędności. Dzięki temu zachowasz porządek w swoich finansach i zapanujesz nad budżetem.

Pieniądze pod ręką: Po pieniądze zgromadzone na rachunku oszczędnościowym możesz sięgnąć w dowolnym momencie.

Nie tracisz odsetek: W razie potrzeby możesz wypłacić pieniądze z rachunku oszczędnościowego nie tracąc wypracowanych odsetek.

 

 

 

mBank eKonto oszczędnościowe (skrót)

 • oprocentowanie 0,75%
 • kwota od: 1 PLN
 • kwota do: 99 999,99 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • mBank eKonto oszczędnościowe i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż mBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie mBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat mBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem (ROR) - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "eKonto oszczędnościowe"

 

Co jeszcze w mBank

Produkty depozytowe mBank:

 • konta mBank - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe mBank (3 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie mBank - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe mBank, połączenie dwu powyższych zestawień (16 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Promocje i oferty mBank:

 • promocje mBank - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę mBank, na stronę promocji lub wniosku (3 promocji)
 • oferty mBank - wszystkie oferty mBank, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (16 ofert)