ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
mBank

Promocja mBank zgarnij do 150 zł premii w promocji Twoje Konto z Bonusem i Premią po spełnieniu bardzo prostych warunków promocji, a dodatkowo do 250 zł w programie poleceń.

Oferta dla nowych oraz byłych klientów mBank, przy czym okres karencji to 03.02.2020! Uwaga! Promocja limitowana, nie warto czekać.

eKonto z premią?

Promocja mBank Twoje Konto z Bonusem i Premią przeznaczona jest dla nowych oraz byłych klientów mBank. Może w niej wziąć udział osoba, która na dzień 3.02.2020 r. nie była posiadaczem lub współposiadaczem rachunku bankowego dla osób fizycznych o charakterze rozliczeniowo-oszczędnościowym prowadzonego przez mBank.

Okres wykluczenia dla byłych klientów jest więc wyjątkowo krótki, a co za tym idzie jest to kolejna okazja do zarobienia paru złotych. Warto też wiedzieć, że wykluczenie dotyczy jedynie konta osobistego, posiadanie innego produktu: karty kredytowej, kredytu itp. nie wyklucza z udziału w promocji.

Zasady promocji

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz zgarnąć 150 zł w gotówce:

 • zarejestruj się na stronie promocji, należy to zrobić do 31.03.2020, warto jednak pamiętać, że promocja może zakończyć się wcześniej,
 • potwierdź rejestrację poprzez kliknięcie na link otrzymany na adres email podany w promocji,
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o eKonto osobiste mBank wraz z wydawaną do eKonta kartą płatniczą. Pamiętaj aby we wniosku podać ten sam adres email, który podasz w procesie rejestracji na stronie promocji
 • do 15.04.2020 zawrzyj umowę z mBank o eKonto wraz z kartą płatniczą

Po podpisaniu umowy

Po podpisaniu umowy i pełnej aktywacji konta w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu eKonta wykonaj 5 transakcji, czyli

 • w okresie marzec – kwiecień

👉albo (i)

 • w okresie kwiecień – maj

👉5 transakcji – tutaj duża dowolność, gdyż mogą to być płatności kartą, płatności BLIKIEM, płatności w internecie, przelewy na konto w innym banku – duża dowolność i prościej być nie może❗

Kiedy nagroda?

O przyznaniu nagrody organizator promocji poinformuje Cię mailowo do 17.06.2020. Na tę wiadomość należy zareagować i w ciągu 7 dni od jej otrzymania (lub wcześniej), zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii. A premia zostanie wypłacona do 30.06.2020 na rachunek założony w promocji.

Oczywiście do momentu wypłaty premii nie można zamknąć konta ani wypowiedzieć umowy: https://bonusmbank.ebrokerpartner.pl/regulamin.htm

Do 250 zł w programie poleceń

Promocja mBank Twoje Konto z Bonusem i Premią to rónież możliwość zdobycia dodatkowych środków w programie poleceń – osoba polecająca może zdobyć 50 zł za każde skuteczne polecenie.

Osobą polecającą może być wyłącznie osoba, która:

 • weźmie udział w promocji Twoje Konto z Bonusem i Premią
 • spełni warunki uprawniające do otrzymania premii

czyli polecającym nie może być obecny klient mBank, a jedynie osoba, która weźmie udział w promocji mBank Twoje Konto z Bonusem i Premią. Ważne jest również, aby osoba polecająca spełniła warunki uprawniające do uzyskania premii 150 zł.

👉A sam program poleceń może odbywać się wyłącznie w oparciu o odnośnik, który zostanie udostępniony po zalogowaniu na stronie promocji, przy czym należy mieć na uwadze, że program poleceń będzie trwał nie dłużej, niż będzie miała miejsce niniejsza promocja – maksymalnie do 31.03.2020, w praktyce może jednak zakończyć się wcześniej.

Aby skutecznie polecić osobę i otrzymać premię, osoba polecająca musi spełnić warunki promocji, można zgarnąć maksymalnie do 250 zł premii, czyli za 5 skutecznych poleceń. Wypłata premii w programie poleceń nastąpi do 30.06.2020.

Link polecający – sposób postępowania

 • skopiuj link polecający.
 • wyloguj się ze swojego profilu w panelu Bonus.
 • jeżeli osoba polecona korzysta z tego samego urządzenia, usuńcie pliki cookie w przeglądarce lub użyjcie innej przeglądarki.
 • prześlij osobie poleconej skopiowany link. Po kliknięciu pojawi się komunikat na stronie rejestracji, że osoba polecona korzysta z linku polecającego.
 • osoba polecona musi założyć swój profil w panelu Bonus, a następnie złożyć wniosek o eKonto.
 • pamiętaj! Z jednego profilu w Bonusie możesz otworzyć wyłącznie jedno eKonto.
 • osoba polecona zawsze musi korzystać z własnego profilu w panelu Bonus.

 

Oferta "Twoje Konto z Bonusem i Premią mBank" jest tymczasowo niedostępna na LokataKonto.pl lub została usunięta z oferty mBank. Posiadasz produkt / produkt z promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią mBank"? Jeśli tak, to do końca obowiązywania umowy lub jej rozwiązania, produkt będzie wciąż obsługiwany.
Zobacz też inne oferty mBank: konta mBank.

 

mBank Twoje Konto z Bonusem i Premią (skrót)

 • oferta do dnia 2020-03-31
 • kwota od: PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Twoje Konto z Bonusem i Premią mBank opinie

Polecamy promocję mBank:
- do zdobycia 150 zł po spełnieniu bardzo prostych warunków,
- dodatkowo do 250 zł w programie poleceń,
- bardzo krótki okres karencji, wystarczy nie mieć konta osobistego na dzień 03.02.2020 [2020-02-08]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Twoje Konto z Bonusem i Premią opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Twoje Konto z Bonusem i Premią:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora