Promocja BNP Paribas Przygotuj się na wiosnę - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz bonusy o łącznej wartości nawet 700 zł, w tym 500 zł za otwarcie konta i spełnienie warunków promocji oraz dodatkowe 200 zł w punktach w programie Bezcenne Chwile. Promocja Przygotuj się na wiosnę od BNP Paribas to oferta limitowana z limitem 3000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrody gwarantowane, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji BNP Paribas Przygotuj się na wiosnę.

Przygotuj się na wiosnę - dla kogo?

Przygotuj się na wiosnę to promocja z konta osobistego BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Przygotuj się na wiosnę nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty w promocji BNP Przygotuj się na wiosnę mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych GO Opitma (BGŻ Optima) - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Nagrody w promocji BNP to:

 • 1 x 💰80 zł w gotówce
 • 3 x 💰140 zł w gotówce, co daje łącznie 420 zł

i w sumie do 500 zł premii w gotówce - poznaj zasady promocji BNP.

🎫200 zł - dodatkowo Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas można zdobyć 16 000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, co odpowiada bonom na zakupy o wartości 200 zł.

 

Zasady promocji Przygotuj się na wiosnę

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji Przygotuj się na wiosnę BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 20.03.2024 r. (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP Przygotuj się na wiosnę można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 3000 wniosków
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Wniosek należy złożyć nie później niż do 20.03.2024 r. wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym, przy czym pamiętaj o limicie wniosków.
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej w promocji Przygotuj się na wiosnę - należy to zrobić najpóźniej do 31.03.2024 r.
 • aktywuj kartę - nie później niż do 31.03.2025 aktywuj kartę wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji Przygotuj się na wiosnę, tj. w tym czasie koniecznie nadaj PIN do karty - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii

Ważne❗ Składając wniosek w promocji BNP Paribas Przygotuj się na wiosnę warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

Jak zdobyć nagrody?

💰80 zł w gotówce - aby zdobyć pierwszą nagrodę pieniężną w promocji Przygotuj się na wiosnę od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie
 • 2 płatności kartą - do 7.04.2024 r. wykonaj min. dwie płatności kartą wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w ramach niniejszej promocji - kwoty dowolne

💰3 x 140 zł w gotówce (druga, trzecia i czwarta nagroda - razem 420 zł) - aby te nagrody pieniężne w promocji Przygotuj się na wiosnę od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w kwietniu, maju i czerwcu (w każdym z miesięcy):

 • 💸wpływ na konto - zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1200 zł (wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku) oraz
 • 📲transakcje BLIK - wykonaj transakcje BLIK na kwotę min. 200 zł (mogą to być płatności i/lub przelewy na telefon) i
 • 💳płatności kartą - wykonaj płatności bezgotówkowe kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 350 zł (jedna lub wiele transakcji)

Uwaga, warunkiem otrzymania kolejnej premii jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

Kiedy nagrody za konto od BNP Paribas?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Przygotuj się na wiosnę organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w przygotujsienawiosne(at)promocja.bnpparibasplus.pl):

 • do 22.04.2024 o przyznaniu premii 80 zł, jest to premia za złożenie wniosku i podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie, aktywację karty w terminie i 2 płatności kartą
 • do 27.05.2024 o premii 140 zł za spełnienie warunków w kwietniu (wpływ na konto min. 1200 zł, transakcje blik na min. 200 zł i płatności kartą na min. 350 zł)
 • do 25.06.2024 o premii 140 zł za spełnienie warunków w maju (wpływ na konto min. 1200 zł, transakcje blik na min. 200 zł i płatności kartą na min. 350 zł)
 • do 26.07.2024 o premii 140 zł za spełnienie warunków w czerwcu (wpływ na konto min. 1200 zł, transakcje blik na min. 200 zł i płatności kartą na min. 350 zł)

Na pierwszą wiadomość (przy premii 80 zł) należy zareagować i podać dane niezbędne do wypłaty premii, należy to zrobić do 28.04.2024 r. 

Nagrody otrzymasz:

 • do 30.04.2024 (I nagroda w gotówce na 80 zł)
 • do 31.05.2024 (II nagroda w gotówce na 140 zł, bonus za kwiecień)
 • do 30.06.2024 (III nagroda w gotówce na 140 zł, bonus za maj)
 • do 31.07.2024 (IV nagroda w gotówce na 140 zł, bonus za czerwiec)

Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie bnpparibas.pl/przygotujsienawiosne/regulamin.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

Istotne informacje

O wybranych wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, są to jednak istotne informacje, poniżej przypomnienie:

Transakcje BLIK - transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile , w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Transakcje bezgotówkowe - operacje bezgotówkowe wykonane przez za pomocą karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w których akceptowana jest płatność kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Auto Pay (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych powyżej

Wpływy na konto - każdy wpływ na konto osobiste z wyłączeniem innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas (w tym GOOptima - były BGŻ Optima), rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych, w tym wpłat we wpłatomacie.

Przelew - polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym przelewów na telefon BLIK

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych. Informujemy też, że składając wniosek w promocji BNP Paribas Przygotuj się na wiosnę warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Przygotuj się na wiosnę BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta? To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli masz poniżej 26 lat. Dla osób powyżej 26. roku życia BNP Paribas pobierze 0/2/7 zł. Jeśli nie zrobisz nic bank pobierze 7 zł, 2 zł - jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą wydaną do konta, 0 zł jeśli wykonasz transakcje oraz zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej i masz wyrażone zgody marketingowe (brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych).
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 8 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie CYBER Pomoc, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 12 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Rezygnacja z Podróży - zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS (lub poprzez kuriera), a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas Przygotuj się na wiosnę (skrót)

BNP Paribas konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Przygotuj się na wiosnę od BNP Paribas - zachęcamy do wyrażenia opinii o BNP Paribas:

 • dzień odniesienia w promocji BNP Paribas 2023-02-23
 • oferta do dnia 2024-03-20
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

- więcej na wskazanej stronie.


 

Przygotuj się na wiosnę pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji BNP Przygotuj się na wiosnę?

Promocja BNP Przygotuj się na wiosnę obowiązuje do 2024-03-20 r. lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji BNP Paribas Przygotuj się na wiosnę aby zdobyć nagrody?

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji BNP Paribas Przygotuj się na wiosnę złóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.4 (1 opinia o Przygotuj się na wiosnę BNP Paribas)

Przygotuj się na wiosnę BNP Paribas opinie

Do 500 zł premii w gotówce za konto BNP Paribas w promocji Przygotuj się na wiosnę, uwaga, oferta limitowana. [2024-02-25]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Przygotuj się na wiosnę opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Przygotuj się na wiosnę forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)