Wymieniaj online
Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 450 PLN
Promocja do dnia2024-03-15
Otwórz konto naWymieniaj online BNP Paribas
Uwaga❗limit 3000 (wniosków / nagród)
Ekstra bonus💰450 zł

Promocja BNP Paribas Wymieniaj online: to jedynie skrócony opis promocji BNP Paribas Wymieniaj online, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Wymieniaj online, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Promocja BNP Paribas Wymieniaj online - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz bonusy o łącznej wartości nawet 450 zł w gotówce, w tym 50 zł za samo otwarcie konta. Promocja Wymieniaj online od BNP Paribas to oferta limitowana z limitem 3000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrody gwarantowane, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji BNP Paribas Wymieniaj online.

Wymieniaj online - dla kogo?

Wymieniaj online to promocja z konta osobistego BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Wymieniaj online nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty w promocji BNP Wymieniaj online mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych GO Opitma (BGŻ Optima) - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Nagrody w promocji BNP to:

 • 1 x 💰50 zł w gotówce
 • 4 x 💰100 zł w gotówce, co daje łącznie 400 zł

i co daje w sumie do 450 zł premii - poznaj zasady promocji BNP.

 

Zasady promocji Wymieniaj online

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji Wymieniaj online BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 15.03.2024 r. (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP Wymieniaj online można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 3000 wniosków
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Wniosek należy złożyć nie później niż do 15.03.2024 r. wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym, przy czym pamiętaj o limicie wniosków.
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej w promocji Wymieniaj online - należy to zrobić najpóźniej do 31.03.2024 r.
 • aktywuj kartę - nie później niż 7 dni od daty otrzymania aktywuj kartę wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji Wymieniaj online, tj. w tym czasie koniecznie nadaj PIN do karty - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii
 • aktywuj dostęp do FX Pl@net - usługa pozwalająca na internetową wymianę walut obcych w ramach bankowości internetowej

Ważne❗ Składając wniosek w promocji BNP Paribas Wymieniaj online warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

Jak zdobyć nagrody?

💰50 zł w gotówce - aby zdobyć pierwszą nagrodę pieniężną w promocji Wymieniaj online od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie i aktywacji dostępu do FX Pl@net

💰4 x 100 zł w gotówce (druga, trzecia, czwarta i piąta nagroda - razem 400 zł) - aby te nagrody pieniężne w promocji Wymieniaj online od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w w pierwszym, drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu kalendarzowym po miesiącu, w którym spełnisz warunki uprawniające do otrzymania pierwszej premii (50 zł):

 • 💸wpływ na konto - zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1 000 zł (wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku) oraz 
 • 📲transakcje BLIK - wykonaj min. 3 BLIK na dowolne kwoty - mogą to być płatności BLIK i/lub przelewy na telefon oraz
 • 💱wyniana walut - wykonaj transakcję (lub wiele transakcji) walutowe w FX Pl@net na łączną kwotę min. 500 jednostek danej waluty

Uwaga, warunkiem otrzymania kolejnej premii jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

Kiedy nagrody za konto od BNP Paribas?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Wymieniaj online organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w wymieniajonline(at)promocja.bnpparibasplus.pl) najpóźniej do 22. dnia następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania premii. Jeśli wypadnie to w dzień wolny od pracy, wówczas powiadomienie przyjdzie w pierwszy dzień roboczy.

Na pierwszą wiadomość, tj. o przyznaniu bonus 50 zł, należało będzie zareagować i do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymasz wiadomość o otrzymaniu nagrody, uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii.

Nagrody otrzymasz:do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymasz informację o przyznaniu nagrody. Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie bnpparibas.pl/wymieniajonline/regulamin.pdf?v=1 oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

Istotne informacje

O wybranych wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, są to jednak istotne informacje, poniżej przypomnienie:

Transakcje BLIK -transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile , w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Wpływy na konto - każdy wpływ na konto osobiste z wyłączeniem innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas, rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych, w tym wpłat we wpłatomacie.

Aktywacja FX Pl@Net - zgodnie z regulaminem promocji: – dokonana przez posiadacza Konta Osobistego oraz Konta Walutowego poprzez zalogowanie się do bankowości internetowej GOonline przez przeglądarkę internetową na komputerze, w kolejnym kroku wybranie zakładki: Usługi lub Moje Finanse, a następnie w Wymiana walut – Przejdź do FX Pl@net i akceptacja Umowy Transakcji Walutowych i Elektronicznej Platformy Walutowej oraz Regulaminu transakcji walutowych i Elektronicznej Platformy Walutowej

Wymiana walut – platforma FX Pl@net to internetowa usługa umożliwiająca transakcje walutowe, udostępniona w bankowości internetowej. Regulamin promocji dopuszcza wymiany w ramach par walutowych: EUR/PLN, USD/PLN, GBP/PLN, CHF/PLN, EUR/USD, GBP/USD, EUR/GBP, EUR/CHF, GBP/CHF, USD/CHF.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych. Informujemy też, że składając wniosek w promocji BNP Paribas Wymieniaj online warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Wymieniaj online BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta? To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli masz poniżej 26 lat. Dla osób powyżej 26. roku życia BNP Paribas pobierze 0/2/7 zł. Jeśli nie zrobisz nic bank pobierze 7 zł, 2 zł - jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą wydaną do konta, 0 zł jeśli wykonasz transakcje oraz zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej i masz wyrażone zgody marketingowe (brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych).
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 8 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie CYBER Pomoc, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 12 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Rezygnacja z Podróży - zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS (lub poprzez kuriera), a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas Wymieniaj online (skrót)

 • dzień odniesienia w promocji BNP Paribas 2022-12-11
 • oferta do dnia 2024-03-15
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • BNP Paribas Wymieniaj online

 

Wymieniaj online pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji BNP Wymieniaj online?

Promocja BNP Wymieniaj online obowiązuje do 2024-03-15 r. lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji BNP Paribas Wymieniaj online aby zdobyć nagrody?

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji BNP Paribas Wymieniaj online złóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.
4 (1 opinia o Wymieniaj online BNP Paribas)

Wymieniaj online BNP Paribas opinie

DO 450 zł za Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Wymieniaj Online [2024-01-09]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Wymieniaj online opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wymieniaj online forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)