Promocja BNP Paribas Wymieniaj online - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz bonusy o łącznej wartości nawet 450 zł w gotówce, w tym 50 zł za samo otwarcie konta. Promocja Wymieniaj online od BNP Paribas to oferta limitowana z limitem 3000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrody gwarantowane, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji BNP Paribas Wymieniaj online.

Wymieniaj online - dla kogo?

Wymieniaj online to promocja z konta osobistego BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Wymieniaj online nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty w promocji BNP Wymieniaj online mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych GO Opitma (BGŻ Optima) - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Nagrody w promocji BNP to:

 • 1 x 💰50 zł w gotówce
 • 4 x 💰100 zł w gotówce, co daje łącznie 400 zł

i co daje w sumie do 450 zł premii - poznaj zasady promocji BNP.

 

Zasady promocji Wymieniaj online

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji Wymieniaj online BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 15.03.2024 r. (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP Wymieniaj online można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 3000 wniosków
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Wniosek należy złożyć nie później niż do 15.03.2024 r. wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym, przy czym pamiętaj o limicie wniosków.
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej w promocji Wymieniaj online - należy to zrobić najpóźniej do 31.03.2024 r.
 • aktywuj kartę - nie później niż 7 dni od daty otrzymania aktywuj kartę wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji Wymieniaj online, tj. w tym czasie koniecznie nadaj PIN do karty - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii
 • aktywuj dostęp do FX Pl@net - usługa pozwalająca na internetową wymianę walut obcych w ramach bankowości internetowej

Ważne❗ Składając wniosek w promocji BNP Paribas Wymieniaj online warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

Jak zdobyć nagrody?

💰50 zł w gotówce - aby zdobyć pierwszą nagrodę pieniężną w promocji Wymieniaj online od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie i aktywacji dostępu do FX Pl@net

💰4 x 100 zł w gotówce (druga, trzecia, czwarta i piąta nagroda - razem 400 zł) - aby te nagrody pieniężne w promocji Wymieniaj online od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w w pierwszym, drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu kalendarzowym po miesiącu, w którym spełnisz warunki uprawniające do otrzymania pierwszej premii (50 zł):

 • 💸wpływ na konto - zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1 000 zł (wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku) oraz 
 • 📲transakcje BLIK - wykonaj min. 3 BLIK na dowolne kwoty - mogą to być płatności BLIK i/lub przelewy na telefon oraz
 • 💱wyniana walut - wykonaj transakcję (lub wiele transakcji) walutowe w FX Pl@net na łączną kwotę min. 500 jednostek danej waluty

Uwaga, warunkiem otrzymania kolejnej premii jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

Kiedy nagrody za konto od BNP Paribas?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Wymieniaj online organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w wymieniajonline(at)promocja.bnpparibasplus.pl) najpóźniej do 22. dnia następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania premii. Jeśli wypadnie to w dzień wolny od pracy, wówczas powiadomienie przyjdzie w pierwszy dzień roboczy.

Na pierwszą wiadomość, tj. o przyznaniu bonus 50 zł, należało będzie zareagować i do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymasz wiadomość o otrzymaniu nagrody, uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii.

Nagrody otrzymasz:do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymasz informację o przyznaniu nagrody. Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie bnpparibas.pl/wymieniajonline/regulamin.pdf?v=1 oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

Istotne informacje

O wybranych wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, są to jednak istotne informacje, poniżej przypomnienie:

Transakcje BLIK -transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile , w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Wpływy na konto - każdy wpływ na konto osobiste z wyłączeniem innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas, rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych, w tym wpłat we wpłatomacie.

Aktywacja FX Pl@Net - zgodnie z regulaminem promocji: – dokonana przez posiadacza Konta Osobistego oraz Konta Walutowego poprzez zalogowanie się do bankowości internetowej GOonline przez przeglądarkę internetową na komputerze, w kolejnym kroku wybranie zakładki: Usługi lub Moje Finanse, a następnie w Wymiana walut – Przejdź do FX Pl@net i akceptacja Umowy Transakcji Walutowych i Elektronicznej Platformy Walutowej oraz Regulaminu transakcji walutowych i Elektronicznej Platformy Walutowej

Wymiana walut – platforma FX Pl@net to internetowa usługa umożliwiająca transakcje walutowe, udostępniona w bankowości internetowej. Regulamin promocji dopuszcza wymiany w ramach par walutowych: EUR/PLN, USD/PLN, GBP/PLN, CHF/PLN, EUR/USD, GBP/USD, EUR/GBP, EUR/CHF, GBP/CHF, USD/CHF.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych. Informujemy też, że składając wniosek w promocji BNP Paribas Wymieniaj online warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Wymieniaj online BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta? To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli masz poniżej 26 lat. Dla osób powyżej 26. roku życia BNP Paribas pobierze 0/2/7 zł. Jeśli nie zrobisz nic bank pobierze 7 zł, 2 zł - jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą wydaną do konta, 0 zł jeśli wykonasz transakcje oraz zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej i masz wyrażone zgody marketingowe (brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych).
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 8 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie CYBER Pomoc, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 12 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Rezygnacja z Podróży - zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS (lub poprzez kuriera), a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas Wymieniaj online (skrót)

BNP Paribas konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Wymieniaj online od BNP Paribas - zachęcamy do wyrażenia opinii o BNP Paribas:

 • dzień odniesienia w promocji BNP Paribas 2022-12-11
 • oferta do dnia 2024-03-15
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

- więcej na wskazanej stronie.


 

Wymieniaj online pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji BNP Wymieniaj online?

Promocja BNP Wymieniaj online obowiązuje do 2024-03-15 r. lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji BNP Paribas Wymieniaj online aby zdobyć nagrody?

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji BNP Paribas Wymieniaj online złóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.4 (1 opinia o Wymieniaj online BNP Paribas)

Wymieniaj online BNP Paribas opinie

DO 450 zł za Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Wymieniaj Online [2024-01-09]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Wymieniaj online opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wymieniaj online forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)