Lokata Powitalna Credit Agricole z wysokim oprocentowaniem do 8% w skali roku dla kwoty od 1 000 do 40 tys. zł, oferta dla nowych klientów CA i osób, które nie posiadały konta osobistego w CA od co najmniej 2 lat. ⏰Uwaga, promocja tylko do 30 kwietnia 2024 r.

Lokata Powitalna

Lokata na wysoki procent - dlaczego Lokata Powitalna Credit Agricole:

 • dostaniesz 2% na 180 dniowej lokacie o stałym oprocentowaniu

albo

 • ⚡zgarniesz 8% w skali roku jeśli spełnisz dodatkowe warunki

Minimalna kwota lokaty 1000 zł, kwota maksymalna 40 tys. zł (w poprzedniej edycji 25 tys. zł). Po zakończeniu lokaty (po 180 dniach), możesz ją odnowić na warunkach lokaty standardowej.

Warunki oferty

Lokatę Powitalną CA możesz założyć w aplikacji CA24 Mobile (lub placówce) w ciągu 14 dni po otwarciu Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP lub Konta dla Ciebie MOVE!, nie możesz skorzystać z oferty, jeśli miałeś/miałaś konto osobiste CA w ciągu ostatnich dwóch lat.

Promocja lokaty Powitalnej dotyczy wyłącznie jednej lokaty założonej w ramach konta, zarówno w przypadku konta indywidualnego, jak i w przypadku konta wspólnego, do otrzymania promocyjnego oprocentowania wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych (zgoda na oferty elektronicznie w mejlu lub SMS oraz telefonicznie od Credit Agricole i podmiotów współpracujących z CA i brak sprzeciwu na takie działania).

🚩Oferta ograniczona czasowo i dostępna dla kont otwartych od 30 marca do 30 kwietnia 2024 roku.

Kiedy podwyższone oprocentowanie?

Credit Agricole podwyższy oprocentowanie Twojej lokaty Powitalnej, jeśli:

 • przez cały okres trwania lokaty nie wycofasz wyrażonej zgody na oferty marketingowe
 • w każdym pełnym miesiącu kalendarzowym, w którym trwa Twoja lokata zalogujesz się przynajmniej 1 raz do aplikacji CA24 Mobile
 • w każdym pełnym miesiącu kalendarzowym, w którym trwa Twoja lokata zrobisz przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub potwierdzonych kodem BLIK

Promocyjne oprocentowanie 8% otrzymasz po spełnieniu ww warunków (2% jeśli nie).

Lokata promocyjna - przykład

5 kwietnia 2024 roku zakładasz lokatę promocyjną na okres 180 dni. Ta lokata zakończy się 1 października 2024 roku. Pierwszy miesiąc kalendarzowy, w którym musisz wykonać przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub potwierdzonych kodem BLIK i przynajmniej raz zalogować się do aplikacji CA24 Mobile, to maj 2024 roku. Kolejne miesiące kalendarzowe, w których musisz spełniać te warunki to czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień 2024 roku.

Credit Agricole sprawdzi czy spełniłeś warunki promocji w dniu zakończenia lokaty. Dodatkowe inf. w regulaminie na static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-regulamin-lokaty-powitalnej-4_28934.pdf oraz na stronie oferty, na którą odsyłamy.

 

Credit Agricole Lokata Powitalna (skrót)

Credit Agricole lokata - krótkie podsumowanie oferty Lokata Powitalna od Credit Agricole - zachęcamy do wyrażenia opinii o Credit Agricole:

 • lokata tylko dla nowych klientów Credit Agricole
 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Credit Agricole bada saldo na dzień 2022-03-30
 • oferta do dnia 2024-04-30
 • okres 180 dni
 • oprocentowanie 8%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 40 000 PLN
 • limit lokat: 1
 • lokata odnawialna
 • Credit Agricole Lokata Powitalna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Credit Agricole pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Credit Agricole, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Credit Agricole, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

- więcej na wskazanej stronie.


 

4 (1 opinia o Lokata Powitalna Credit Agricole)

Lokata Powitalna Credit Agricole opinie

Wysokie oprocentowanie w CA - Lokata Powitalna do 8%, promocja tylko do 29 marca 2024 r. [2024-03-14]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Lokata Powitalna opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Lokata Powitalna forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)