Konto 360° + 220 zł premii
ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
Millennium

Promocja Millennium 200 zł z kontem 360° online i prostymi do spełnienia warunkami promocji Poczuj swobodę i zyskaj, czyli 200 zł za założenie konta Millennium + kod 20 zł w Goodie - załóż konto 360° bez wychodzenia z domu, spełnij proste warunki promocji, a premia 200 zł w gotówce i 20 zł w Goodie będą Twoje!

Poza premią, którą otrzymujesz w gotówce dodatkowo dostajesz:

 • konto z kartą debetową po spełnieniu prostych warunków;
 • darmowe wypłaty z bankomatów wszystkie bankomaty w Polsce;
 • dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK;
 • kartę kredytową ze zwrotem części wydatków;
 • i ciekawą ofertę depozytową;

Poznaj szczegóły promocji, zgarnij 200 zł z kontem online w promocji Millennium.

 

Premia z Kontem 360° - wykluczenia

Udział w promocji Millennium Poczuj swobodę i zyskaj wziąć może pełnoletnia osoba, która na dzień 03.07.2020 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Millennium, nie jest stroną umowy z bankiem, nie jest posiadaczem ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem itd, albo której wniosek jest właśnie procesowany, poniżej zapis z regulaminu:

 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt, [...]

oraz

 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji została zarejestrowana, jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Wykluczeni są również uczestnicy innych promocji Konta 360° lub 360° Student:

 • [...] jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student

Jesteś byłym klientem Eurobank?

 • Od dnia 1.10.2019 wszyscy aktywni klienci Eurobanku są traktowani jako aktywni klienci Banku Millennium i siłą rzeczy nie mogą skorzystać z opisywanej promocji Millennium.

 

Premia z Kontem 360° - wniosek

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie, to:

 • do 31.08.2020 złóż na stronie promocji (kliknij link lub banner) wniosek o konto z kartą debetową wydawaną do konta;
 • składając wniosek o konto wyraź zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych dla celów marketingu Banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość - zgód nie można odwołać do momentu wypłaty premii;

 • również do 31.08.2020 zawrzyj umowę z bankiem Millennium oraz aktywuj aplikację mobilną Millennium

 

Jak aktywować konto?

Sprawdź możliwe sposoby aktywacji konta i podpisania umowy:

 • wypełnij wniosek na stronie promocji,
 • i wybierz sposób aktywacji konta

W trosce o Twoje bezpieczeństwo i przejrzystość procesu, Bank Millennium będzie na bieżąco informować Cię o postępach, możliwe sposoby aktywacji:

Wizyta kuriera - kurier przyjedzie do domu, do pracy, na uczelnię albo w inne, wybrane przez Ciebie miejsce. Kurier dostarczy Ci umowę i kartę do konta:

 • potwierdź dane - w ciągu jednego dnia roboczego Millennium skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i umówić wizytę kuriera w wybranym przez Ciebie terminie.
 • podpisz umowę - kurier dostarczy Ci komplet dokumentów i poprosi Cię o okazanie dokumentu tożsamości podanego we wniosku o otwarcie konta oraz podpisanie umowy (we wniosku o konto 360 stopni Banku Millennium z premią, aż do odwołania, został wyłączony proces obsługi wniosku w placówce).
 • zaloguj się do Millenetu - na pierwszej stronie umowy znajdziesz MilleKod, którym zalogujesz się do bankowości internetowej. Jednorazowe hasło do aktywacji konta otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany we wniosku.

👉📲Na selfie (fotoweryfikacja) - potrzebne będzie urządzenie, na którym będziesz składać wniosek (tablet lub smartfon), które musi być wyposażony w kamerkę

 

200 zł premii i 20 zł na Goodie

Aktywuj aplikację mobilną - to pierwszy z warunków uprawniających do zdobycia premii w promocji Millennium, aplikację mobilną należy aktywować do 31.08.2020.

Drugim krokiem do uzyskania premii jest wykonanie we wrześniu, październiku i listopadzie 2020 (w każdym z miesięcy) następujących czynności:

 • zasil nowe konto w taki sposób, aby łączna suma wpływów wyniosła min. 1000 zł - może to być jeden przelew na wymienioną kwotę, ale również 2 x 500 zł, czy 10 x 100 zł - ważna jest suma wpływów;
 • wykonaj jedną transakcję (lub więcej) kartą wydaną do konta lub BLIKIEM na dowolną kwotę;

🚩Warunki uprawniające do zdobycia premii są jednocześnie warunkami zwalniającymi z opłaty za konto i kartę❗

Wypłata premii z Kontem 360° nastąpi w terminie do 31.12.2020 r., a 20 zł na Goodie otrzymasz do 30.09.2020 (w formie SMS). Do czasu wypłaty nie można rozwiązać, wypowiedzieć ani odstąpić od umowy o konto oraz odwołać zgód marketingowych, więcej w regulaminie na Poczuj swobodę i zyskaj oraz oczywiście na stronie promocji Millennium, na którą odsyłamy.

 

Czy wiesz, że

Aby zdobyć 200 zł na lokacie z odsetek bankowych (po odliczeniu podatków "do ręki") należałoby zainwestować około:

 • 45.000 zł
 • na 100 dni
 • depozyt 3% lub wyższy - ale gdzie taki znaleźć?

Pytanie, czy 200 zł to mało / dużo pozostawiamy bez odpowiedzi :)

Więc nie czekaj, 200 zł na konto, bez ruszania się z domu, Załóż Konto 360º na selfie – całkowicie online i spełnij niewygórowane warunki promocji.

 

Profi Zaufany

Konto 360° (również Student) umożliwia załatwianie spraw urzędowych bez konieczności wychodzenia z domu, profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, z którym zyskujesz dostęp do serwisów polskiej e-administracji.

Potwierdzasz swoją tożsamość poprzez logowanie do serwisu internetowego Millennium i możesz załatwiać sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, na przykład:

 • wysłać pismo ogólne do urzędu
 • składać i sprawdzać dokumenty rozliczeniowe w ZUS i US
 • złożyć wniosek o nowy dowód osobisty lub zgłosić jego utratę
 • sprawdzić swoje punkty karne
 • zameldować i wymeldować przez internet

oraz dziesiątki innych spraw.

 

1,0% do 100.000 zł na koncie Profit

Korzystając z promocji Konta Millennium poza premią 200 zł możesz również uruchomić konto oszczędnościowe Millennium Profit, z którym uzyskasz 1,0% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł przez 62 dni!

Wycofując środki przed zakończeniem promocyjnego okresu, możesz również w kolejnych cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem - to zmieniło się od 21 edycji promocji, zachęcamy do zapznania się z pełnym artykułem nt. konta Profit.

 

5% zwrotu z kartą kredytową

Przypominamy, że z kartą kredytową Millennium możesz zgarnąć 5% moneyback u wybranych partnerów Banku Millennium, nawet do 760 zł rocznie.

Millennium Impresja to między innymi zwroty za zakupy w Apart, Empik, Sephora, Smyk, Deichmann, Zara i innych.

A z Millennium Alfa zgarniesz moneyback za transakcje w Apart, Sephora, Leroy Merlin, GO Sport, Cinema City i innych.

Program 5% zwrotów łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi i co najciekawsze korzystając ze zwrotów z kartą Millennium Alfa nie musisz w ogóle pytać o zwrot. 5% zwrotu wydatków w sklepie partnerskim (nie musisz nawet o tym pamiętać). Zostanie Ci naliczony automatycznie przez bank.

 

Połącz promocje

Będąc nowym klientem Millennium możesz połączyć wymienione promocje i zgarnąć:

 • 200 zł za konto osobiste i 20 zł na Goodie
 • 1,0% na koncie Profit
 • do 760 zł zwrotu z kartą kredytową

powodzenia :)

 

Millennium Konto 360° + 220 zł premii (skrót)

 • promocja na nowe środki, Millennium bada saldo na dzień 2020-04-07
 • oferta do dnia 2020-06-22
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Konto 360° + 220 zł premii pytania i odpowiedzi

💰Co mam zrobić, by zyskać w promocji Millennium❓

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to załóż Konto 360° lub Konto 360° Student, masz czas do 31.08.2020 na zawarcie umowy o konto, a możesz to zrobić nawet w 15 minut, całkowicie online na selfie. Spełnij warunki promocji: korzystaj z konta, we wrześniu, październiku i listopadzie wykonaj przynajmniej 1 płatność kartą lub Blikiem oraz zasil konto kwotą min. 1000 zł co miesiąc oraz w aktywuj aplikację mobilną do 31.08.2020.

💲Kiedy otrzymam premię w promocji Millennium❓

Załóż konto i spełnij warunki promocji, a premia w gotówce 200 zł trafi na Twoje konto do 31.12.2020❗ 20 zł na Goodie otrzymasz do 30.09.2020.

🏦Czy mogę założyć Konto 360° bez wychodzenia z domu❓

Tak, konto 360° Millennium możesz założyć bez wychodzenia z domu na dwa sposoby: 1) 📱na telefonie w opcji online - wypełnij wniosek w przeglądarce na swoim telefonie i potwierdź tożsamość 🤳 "na selfie" zdjęciami dowodu i twarzy, 2) 💻na komputerze lub urządzeniu mobilnym w opcji kurier - wypełnij wniosek przez internet, a umowę podpisz podczas wizyty kuriera.

Konto 360° + 220 zł premii Millennium opinie

200 zł z kontem online to najnowsza promocja Millennium - zgarnij 200 zł na konto i dodatkowo 20 zł na wynos, jeśli umowę podpiszesz bez kuriera. A wszystko bez ruszania się z domu [2020-04-09]

To już ostatnie chwile promocji Korzystaj i zdobądź 200 zł, polecamy konto Millennium, to jedno z najlepszych kont osobistych na rynku! [2020-03-27]


Promocja zakończona, czekamy na (miejmy nadzieję) kolejną edycję! [2020-03-28]

Przed kilkoma minutami otrzymaliśmy informację, że we wniosku o konto Banku Millennium został wyłączony proces obsługi wniosku w placówce. Aktualnie podpisywanie umowy o konto odbywa się wyłącznie za pośrednictwem kuriera. [2020-03-23]

Polecamy uwadze kolejną edycję promocji Konta 360° Millennium z ekstra premią 200 zł, proste warunki promocji [2020-02-14]

W jaki sposób sprawdzić czy konto otwierałem w promocji? Bo miałem kiedyś dobre konto, które w placówce przerobili mi na 360 stopni. Ale czy je otwierałem w promocji to nie pamiętam. Jak to sprawdzić bo chętnie bym dwie stówki przytulił? [2020-01-04]


Zapomniałem jeszcze napisać, że to przerobione konto 360 stopni już zamknąłem dawno temu [2020-01-04]


Z tego co zrozumiałem, to Dobre Konto zostało uruchomione w promocji, a następnie zostało skonwertowane na Konto 360 stopni? Jeśli tak, to można skorzystać z promocji, gdyż ograniczenie obejmuje jedynie konto 360° lub konto 360° Student uruchomione w promocji. [2020-01-04]

Wystartowała kolejna edycja promocji z premią 200 zł od Banku Millennium w promocji 200 zł na Nowy Rok. [2019-12-17]


Przypominamy i polecamy konto 360° z premią - to jedno z najlepszych kont na rynku❗ Warto również zwrócić uwagę na konto Profit w promocji - odsyłamy do wpisu na ten temat. [2019-12-30]

Ruszyła kolejna edycja promocji z premią 200 zł, bardzo krótki okres karencji i proste warunki promocji, polecamy! [2019-02-13]

Bardzo dobre połączenie z kontem Profit. [2018-11-18]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto 360° + 220 zł premii opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto 360° + 220 zł premii:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora