Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank to lokata z oprocentowaniem wynoszącym do 8% a maksymalna kwota lokaty Getin na Nowe Środki (lokata VeloBank) to 150 000 zł, którą uruchomisz online (możesz odpalić 3 lokaty w promocji).

Lokaty Getin Bank są teraz dostępne jako VeloBank, tutaj Velo lokata na nowe środki

Oferta Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (obecni klienci muszą spełnić warunek na nowe środki), kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu umowy lokata, a promocja trwa do 12.12.2022. Lokatę na nowe środki uruchomisz również bez konta osobistego w VeloBanku / Getin Banku, warunkiem koniecznym do uzyskania oprocentowanie jest wyrażenia wymaganych zgód marketingowych, istnieje możliwość posiadania trzech lokat z oprocentowaniem promocyjnym na dany okres umowny - w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę z kontem osobistym Getin.

Sprawdź też Elastyczne Konto Oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem - szczegóły na wskazanej stronie.

Uwaga! Jeżeli jesteś nowym klientem, to składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych, gdyż to jest często przyczyną odrzucenia wniosku o lokatę. Informujemy też, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia bezpieczeństwo środków pieniężnych zgromadzonych w każdym banku, w tym w Getin Banku (wraz z odsetkami) do równowartości 100 tys. euro w złotych.

 

Nowe środki

Lokata na NOWE ŚRODKI od Getin Banku, czym w takim razie są NOWE ŚRODKI:

 • Nowe środki pieniężne dla lokaty na nowe środki Getin Bank, wyliczane są jako nadwyżka złotowych środków pieniężnych ulokowanych w Getin Bank w dniu przystąpienia do promocji w stosunku do stanu złotowych środków pieniężnych ulokowanych w banku na koniec dnia 16.11.2022 r.
 • promocja Getin obowiązuje w okresie od 19.11.2022 r. do 12.12.2022 r.

Przy wyliczaniu nowych środków Getin Bank sprawdza zaangażowanie na rachunkach i lokatach:

 • ROR,
 • Rachunek Oszczędnościowy,
 • rachunek przejściowy,
 • rachunek do obsługi bankowych papierów wartościowych (BPW) wraz z zarejestrowanymi na nim BPW,
 • Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) oraz rachunek specjalny do obsługi rachunku oszczędnościowego IKE,
 • rachunek terminowej lokaty oszczędnościowej, w tym zakładany poprzez elektroniczny kanał dostępu.

Nie znasz salda? Przejdź do kolejnego akapitu.

 

Jak ustalić saldo?

Jeśli jesteś nowym klientem Getin Bank to sprawa jest prosta - wszystkie środki zdeponowane na lokacie będą nowymi środkami, z promocyjnym, podwyższonym oprocentowaniem.

Jeżeli jesteś już klientem Getin Bank, to możesz wyliczyć wysokość na dzień badania salda lub spróbować to sprawdzić w serwisie transakcyjnym banku (aplikacji mobilnej), ale nawygodniej skorzystać z infolinii Getin Banku.

Uwaga! składając wniosek, w szczególności jeśli jesteś nowym klientem, koniecznie sprawdź poprawność danych, gdyż to jest często przyczyną odrzucenia wniosku o lokatę.

 

Oprocentowanie

Oprocentowanie lokaty na nowe środki Getin Bank nie jest zależne od wysokości posiadanego salda, zależy jedynie od okresu deponowania środków i wynosi:

 • oprocentowanie 8% na 2 miesiące - z naszego zestawienia
 • oprocentowanie 7,5% na 3 miesiące
 • oprocentowanie 7% na 6 miesięcy

Kapitalizacja odsetek na koniec okresu umowy, a w przypadku zerwania lokaty przed terminem zapadalności (przed zakończeniem umowy) następuje utrata odsetek.

W przypadku wpływu środków na kwotę wyższą niż kwota maksymalna dostępna dla lokaty lub w przypadku wpływu kwoty równej lub niższej niż saldo nowych środków ale wyższej niż maksymalna kwota zakładane są dwie lokaty:

 • jedna lokata Getin Bank na nowe środki z oprocentowaniem promocyjnym – na kwotę nowych środków w wysokości nie wyższej niż maksymalna kwota oraz
 • druga lokata Getin Bank – z podstawowym oprocentowaniem (1% na 3 miesiące albo 1,5% na 6 miesięcy) – na pozostałą kwotę

Przypominamy, że możesz uruchomić nawet 2 lokaty z promocyjnym oprocentowaniem.

Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych - brak posiadania wymaganych zgód marketingowych uniemożliwi założenie e-Lokaty/Lokaty zarówno z oprocentowaniem promocyjnym jak i podstawowym.

 

Kiedy Getin nie uruchomi lokaty?

Wypełniając wniosek o Lokatę na NOWE ŚRODKI lub inną lokatę Getin Bank zwróć uwagę na poprawność danych, gdyż może to być powodem odrzucenia wniosku o lokatę:

 • a) gdy kwota środków przekazanych na założenie lokaty jest niezgodna z kwotą określoną w dyspozycji założenia lokaty Getin,
 • b) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty zostały przekazane na rachunek inny niż wskazany przez Getin Bank,
 • c) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku po upływie okresu ważności dyspozycji założenia Lokaty,
 • d) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku z rachunku, którego właścicielem nie jest klient – gdy dane osobowe płatnika (imię, nazwiska oraz adres) są niezgodne z danymi odbiorcy (posiadacza lokaty).

Warto o tym pamiętać!

 

Odnowienie lokaty

Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to lokata nieodnawialna lub odnawialna, to Ty decydujesz o możliwości zmiany lokaty na odnawialną / nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego / do zapadnięcia lokaty

W przypadku zakładania lokaty drogą internetową za pośrednictwem witryny internetowej jako nowy klient banku, Lokata zakładana jest jako odnawialna (jeśli jesteś już klientem Getin Bank, to możesz to ustawić na etapie definiowania lokaty). Po założeniu lokaty w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego masz możliwość zmiany parametru lokaty dotyczącego odnawialności:

 • za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Getin Bank
 • za pośrednictwem bankowości telefonicznej Getin Bank
 • w dowolnej placówce banku

Lokata uruchomisz w oddziale Getin Bank, polecamy e-Lokatę, którą uruchomisz w pełni przez internet, odnośnik poniżej w okresie obowiązywania promocji. Odsyłamy też do dokumentu:

 • regulamin (plik PDF): getinbank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/42144D7CD95F519E23D8F4500DD6451754AF7328666CB35C31D8A55A9CC5F360

 

Zalety

Czyli dlaczego warto uruchomić lokatę Getin Bank?

⚡Wysokie oprocentowanie, lokata na nowe środki w Getin Banku to: 

 • oprocentowanie 8% na 2 miesiące
 • oprocentowanie 7,5% na 3 miesiące - lokata bez konta, oprocentowanie stałe przez cały okres obowiązywania umowy lokaty Getin
 • oprocentowanie 7% na 6 miesięcy - lokata bez konta, oprocentowanie stałe przez cały okres obowiązywania umowy lokaty Getin

📲Lokata bez konta: do uruchomienia lokaty nie musisz wiązać się w żadnen sposób z Getin Bank, nie musisz zakładać konta albo korzystać z innych produktów Getin Bank, oprocentowanie nie zmieni się.

💰Szeroki zakres kwot: z lokaty mogą skorzystać zarówno osoby, które dopiero zaczynają oszczędzać - depozyt jest dostępny już od 5000 zł, jak i osoby szukające okazji do korzystnego ulokowania środków - na lokacie można zdeponować nawet do 200 000 zł i uruchomić nawet 3 lokaty.

Dla wszystkich: lokata dostępna dla nowych i obecnych klientów Getin Bank, dla tych ostatnich przy zachowaniu warunku na saldo.

 

Lokata BEZ KONTA

Uruchamiając lokatę możesz, ale nie musisz wiązać się z bankiem - lokata założysz również bez konta bankowego.

Po opłaceniu lokata beztroska zostanie aktywowana, a równolegle otrzymasz dostęp do bankowości elektronicznej, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować swoje środki i wnioskować o inne lokaty oraz produkty bankowe oraz swobodnie zarządzać środkami, w tym lokatą beztroską. Z dostępem do bankowości elektronicznej zyskujesz także kontrolę nad wpłaconymi środkami i naliczonymi odsetkami - możesz je sprawdzić 24h na dobę, z dowolnego miejsca na świecie, również z telefonu.

 

Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI (skrót)

 • lokata bez konta
 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Getin Bank bada saldo na dzień 2022-11-16
 • oferta do dnia 2022-12-12
 • okres 2 mies.
 • oprocentowanie 8%
 • kwota od: 5000 PLN
 • kwota do: 150 000 PLN
 • limit lokat: 3
 • lokata odnawialna
 • Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Getin Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Getin Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Getin Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Lokata na NOWE ŚRODKI pytania i odpowiedzi

🚩Co zyskasz z lokatą na Nowe Środki Getin Bank❓

W promocji lokaty na nowe środki od Getin Bank otrzymujesz oprocentowanie promocyjne w skali roku w wysokości 7% dla okresu lokowania na 6 miesięcy lub też oprocentowanie 7% na 3 miesiące.

👉Ile lokat mogę uruchomić w ramach promocji❓

W promocji lokaty na nowe środki Getin Bank można uruchomić nawet 3 lokaty z promocyjnym, podwyższonym oprocentowaniem

💲Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji lokaty na Nowe Środki❓

Aby uruchomić lokatę na nowe środki w Getin Bank należy udzielić wymaganych zgód marketingowych i wpłacić nowe środki na lokatę, Getin Bank bada saldo na dzień 16.11.2022.

⏰Do kiedy mogę skorzystać z promocji lokaty na Nowe Środki❓

Możesz zawnioskować o lokatę Getin w okresie od 19.11.2022 r. do 12.12.2022 r. Pamiętaj też, aby opłacić lokatę w terminie ważności wniosku.

💰Jakie są najważniejsze cechy lokaty na nowe środki Getin Bank❓

Najważniejsze cechy lokaty na nowe środki to: możliwość otwarcia 3 lokat indywidualnych lub wspólnych na każdy z okresów lokowania środków, możliwość wpłaty od 5000 do 150 000 zł na każdą lokatę. Wypłata odsetek nastąpi na koniec okresu lokaty, wcześniejsze zerwanie lokaty wiąże się z utratą odsetek.4.63 (8 opinii o Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank)

Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank opinie

Aż 5,5% do 180 000 zł / 12 miesięcy w ramach 6/2022 edycji promocji LOKATA NA NOWE ŚRODKI. Inne okresy? 5% na 6 miesięcy albo 4,5% na 3 miesiące. [2022-05-08]

1% do 180 000 zł na 12 miesięcy albo 0,8% na 6M lub 0,5% na 3M - 17 edycja promocji lokaty na nowe środki, obowiązuje w okresie od 29.10.2021 r. do 14.11.2021 r., a bank bada saldo na dzień 25.10.2021 - można uruchomić nawet 3 lokaty w promocji [2021-10-29]

0,5% do 180 000 zł na 4 albo 6 miesięcy - 16 edycja promocji lokaty na nowe środki, obowiązuje w okresie od 30.09.2021 r. do 28.10.2021 r., a bank bada saldo na dzień 26.09.2021 - można uruchomić nawet 3 lokaty w promocji [2021-10-09]

0,5% do 200 000 zł na 3/6 miesięcy - 14 edycja promocji lokaty na nowe środki, obowiązuje w okresie od 1.09.2021 r. do 14.09.2021 r., a bank bada saldo na dzień 27.08.2021 - można uruchomić nawet 3 lokaty w promocji [2021-09-01]

12 edycja promocji lokaty na nowe środki, obowiązuje w okresie od 19.07.2021 r. do 5.08.2021 r., a bank bada saldo na dzień 14.07.2021 [2021-07-20]

Dostępna jest kolejna edycja promocji lokata na nowe środki - zapraszamy do zapoznania się z ofertą. [2021-06-08]

Ruszyła promocja Getin Bank: lokata na NOWE ŚRODKI w ramach promocji numer 6/2021 - zyskaj w skali roku do 0,4%, zapraszamy. [2021-04-01]

Wystartowała kolejna edycja Lokata na Nowe Środki - Zyskaj w skali roku do 0,4% [2021-03-17]

Ruszyła kolejna edycja lokaty na nowe środki w Getin Bank (edycja 1/2021), na której:
- oprocentowanie 0,90% dla okresu lokowania na 2 miesiące,
- oprocentowanie 0,80% dla okresu lokowania na 3 miesiące, oraz
- oprocentowanie 0,60% dla okresu lokowania na 6 miesięcy
W każdym przypadku można uruchomić 3 lokaty z promocyjnym oprocentowaniem. [2021-01-18]

33 edycja promocji na nowe środki, która obowiązuje od 11.12.2020 r. do 17.01.2021 r., Getin Bank bada saldo na dzień 08.12.2020. [2020-12-14]

XXXI edycja lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank, a najważniejsze zmiany to: 🚩rezygnacja z wymogu posiadania konta osobistego, aby uzyskać wyższe oprocentowanie oraz wyższa, maksymalna kwota lokaty to teraz nawet 💸500 000 zł.
Na lokacie na NOWE ŚRODKI można uzyskać 1,2% na 2 miesiące (również w opcji bez konta), data badania salda 3 listopada 2020, promocja do 19 listopada 2020. [2020-11-06]

Wyższe oprocentowanie (do 1,2%) oraz krótszy okres umowy (2 miesiące) w ramach XXX edycji promocji Lokata na Nowe Środki w Getin Banku. W ramach tej edycji Getin Bank bada saldo na 20.10.2020. [2020-10-22]

👉Nowe, lepsze warunki lokaty na nowe środki Getin Banku:
- 0,8% do 200 000 zł / 4 miesiące dla lokaty bez konta i
- 1,0% do 200 000 zł / 4 miesiące dla posiadaczy konta osobistego Getin Bank.
Można uruchomić nawet 3 lokaty w promocji. [2020-09-11]

2,7% na Nowe Środki w Getin Bank w 20. edycji promocji [2020-03-26]

Ruszyła 19. edycja promocji lokaty na NOWE ŚRODKI od Getin, wyższe oprocentowanie. Polecamy ofertę, która obowiązuje do 2020-04-09. [2020-03-20]


Getin ma dobre promocje, ale to już wiadomo nie od dziś. Można też założyć lokatę z kontem proste zasady, jakby kgoś potrzebował kodu polecenia to podam [2020-03-20]

To już 18 edycja promocji na nowe środki, która obowiązuje do 2020-03-19 [2020-02-21]


Liczyłem, że utrzymają poprzednie oprocentowanie, które już i tak nie było zbyt wyśrubowane. Teraz to jedynie na kontach oszczędnościowych przyzwoite oprocentowanie jest [2020-02-26]


To już ostatnie dni osiemnastej edycji promocji. [2020-03-17]

Ruszyła kolejna edycja promocji lokata na nowe środki Getin Banku, promocja do 20.02.2020. [2020-01-20]

Zmiana oprocentowania lokaty na NOWE ŚRODKI Getin, szczegółowe informacje w artykule. [2019-12-19]

Polecam i zapraszam do skorzystania z mojego kodu [2019-11-21]

Uwaga! Informujemy, że kody z II edycji promocji "Polecam Proste Zasady" już nie obowiązują, na http://bankomaniacy.pl/polecam-proste-zasady-getin-bank-3/ można znaleźć kody do III edycji. [2019-02-02]

Polecam, bardzo dobra oferta (kwota i okres). Tylko trzeba pamiętać o tym, albo sobie przypomnienie ustawić, żeby zerwać po odnowieniu. [2018-02-16]


Mogłaby być trochę wyżej oprocentowana! [2018-05-13]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Lokata na NOWE ŚRODKI opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Lokata na NOWE ŚRODKI forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)