Elastyczne konto oszczędnościowe
1,0%
oproc.
1 PLN
kwota min.
200 000 PLN
kwota maks.
62 dni
okres
Getin Bank

Elastyczne konto oszczędnościowe Getin Bank to możliwość korzystnego ulokowania oszczędności oraz ⚡wielokrotnej wypłaty środków bez opłat w bankowości internetowej i mobilnej do końca 2020!

W ramach obecnej edycji konta oszczędnościowego na NOWE ŚRODKI nawet do 200 000 zł z oprocentowaniem 1,0% w skali roku oraz 0,5% dla nadwyżki do kwoty 400 000 zł.

Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Getin obowiązuje przez kolejne 62 dni od wpływu nowych środków, promocja z kontem osobistych Getin Bank.

 

Dla kogo?

W ramach IX edycji promocji Getin Bank bada saldo na dzień 02.06.2019, a oferta obowiązuje od 29.06.2020 r. do 02.08.2020 r i kilka słów o wykluczeniach:

Z Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 29.06.2020 r. do 02.08.2020 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

oraz

Oferta nie łączy się z poprzednimi edycjami Oferty specjalnej „Na nowe środki”, „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oraz z Ofertą Specjalną „Podwyższamy oprocentowanie”.

Do skorzystania z oferty konieczne jest także wyrażenie zgód marketingowych, których nie można cofnąć przez cały okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania, dodatkowe informacje w regulaminie na stronie Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja IX).

 

Dlaczego warto?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy cenią stały dostęp do swoich środków bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe oferuje między innymi:

 • darmowe przelewy wewnętrzne w Bankowości Internetowej i Mobilnej do końca 2020 r.
 • polecamy Konto Proste Zasady Getin w promocji z bonami 🎫 na konto osobiste możesz przelewać środki z Konta Elastycznego, a następnie przelewać je dalej bez żadnych ograniczeń❗
 • promocyjne oprocentowanie 1,0% do 200 tys. zł (oraz 0,5% powyżej 200 000 do 400 000 zł)

Warto też wspomnieć, że jeżeli będziesz powiadać więcej niż jedno Elastyczne Konto Oszczędnościowe, to promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla konta uruchomionego najwcześniej.

 

Warunki

Przypominamy, że mamy tutaj do czynienia z kontem oszczędnościowym, a ponieważ 👉 jest to konto oszczędnościowe, więc:

 • dowolna kwota: brak kwoty minimalnej;
 • możliwość dopłat: możesz dopłacać środki w dowolnym momencie i dowolnej wysokości
 • darmowe wypłaty: możesz wypłacić część lub całość środków w dowolnym momencie i wielokrotnie w miesiącu bez opłat
 • bez utraty odsetek: wypłata środków nie powoduje utraty odsetek

Krótkie podsumowanie:

 • oprocentowanie: 1,00% (przez 62 dni)
 • kwota od: 0,01 zł
 • kwota do: 200 000 zł

a więcej na stronie promocji oraz tabeli oprocentowania Getin Bank (pdf).

 

Ile zarobisz?

Skorzystaj z kalkulatora, który znajdziesz na stronie promocji i sprawdź ile zarobisz, poniżej przykładowe kwoty właśnie z tej strony:

 • 1600 zł – 1,33 / miesiąc i 2,67 zł* łącznie po 2 miesiącach;
 • 11 100 zł – 9,25 / miesiąc i 18,50 zł* łącznie po 2 miesiącach;
 • 60 100 zł - 50,08 zł / miesiąc i 100,17 zł* łącznie po 2 miesiącach;
 • 80 600 zł – 67,17 zł / miesiąc i 134,33 zł* łącznie po 2 miesiącach;
 • 100 100 zł – 83,42 zł / miesiąc i 166,83 zł* łącznie po 2 miesiącach;
 • 200 000 zł - 166,67 zł / miesiąc i 333,33 zł* łącznie po 2 miesiącach;

*Zysk przed opodatkowaniem podatkiem dochodowym. Do wyliczeń przyjęto, że miesiąc liczy 30 dni, a rok 365.

Zastrzegamy, że mają charakter informacyjny.

 

Otwórz online

Elastyczne Konto oszczędnościowe Getin Bank otworzysz online:

 • wypełnij wniosek online (link pod przyciskiem poniżej);
 • w ciągu maks. 24 godzin skontaktuje się z Tobą konsultant Getin Bank, aby potwierdzić Twoją dyspozycję;

Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy czy na uczelnię, po otrzymaniu Twojej umowy konto zostanie aktywowane, no i oczywiście wpłacenie nowych środków w okresie obowiązywania promocji.

 

Jak wyliczyć nowe środki?

Jeśli jesteś nowym klientem Getin Banku i dodatkowo uruchomisz Elastyczne Konto Oszczędnościowe w ramach tej promocji, to sprawa jest prosta - wszystkie oszczędności, które zdeponujesz na koncie Getin będą nowymi środkami. A jeśli nie jesteś nowym klientem?

Zgodnie z regulaminem oferty: Nowe środki – środki na EKO wpłacone po Dacie Salda początkowego, stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na EKO (w przypadku nieposiadania EKO w Dniu Salda początkowego nadwyżka wyliczana jest nad Saldem początkowym na najstarszym, indywidualnym Koncie Oszczędnościowym z kapitalizacją miesięczną) oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych. Zapis zapisem, ale co to oznacza w praktyce?

Getin Bank bierze pod uwagę saldo na dzień 24 czerwca 2020. Aby je obliczyć należy zsumwować wszystkie środki zgromadzone na koniec tego dnia w Getin Banku na lokatach, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach technicznych, IKE. Można próbować to robić, ale w takim wypadku polecamy kontakt z Getin Bankiem. Można próbować dzwonić na infolinię, ale dobrą opcją może być wysłanie wiadomości w serwisie internetowym banku - zazwyczaj odpowiedź przychodzi po maks. kilku godzinach, a dodatkowo masz informację na piśmie do ewentualnych (odpukać) reklamacji.

 

Konto Getin

Promocja na koncie oszczędnościowym Getin obowiązuje z kontem osobistym, jednocześnie jest to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania, metodą małych kroków możesz zebrać większy kapitał:

 • nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej;
 • w przeciwieństwie do lokaty, na koncie oszczędnościowym możesz dopłacać środki kiedy chcesz i w jakiej kwocie chcesz, możesz oszczędzać od dowolnej kwoty i rozpocząć oszczędzanie już od pierwszej złotówki;
 • możesz wpłacać kiedy chcesz nie tracąc odsetek, w dowolnej kwocie. Pamiętaj jednak, że jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 9 zł. Ograniczenie to nie obowiązuje, jeżeli z konta zasilisz uruchamianą lokatę Getin Bank
 • korzystając z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej masz stały dostęp do konta;

Opłaty:

 • Konto oszczędnościowe otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo.
 • brak opłat za 2 i kolejny przelew gwarantowane do końca 2020 roku

 

Getin Bank Elastyczne konto oszczędnościowe (skrót)

 • konto oszczędnościowe tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Getin Bank bada saldo na dzień 2020-06-24
 • oferta do dnia 2020-08-02
 • oprocentowanie 1,0%
 • kwota od: 1 PLN
 • kwota do: 200 000 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Elastyczne konto oszczędnościowe i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego Getin Bank nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Getin Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Getin Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych Getin Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Elastyczne konto oszczędnościowe pytania i odpowiedzi

💰Co mogę zyskać z Elastycznym Kontem Getin❓

Najnowsza promocja konta oszczędnościowego Getin Bank (Elastyczne Konto Oszczędnościowe), to promocyjne oprocentowanie 1,0% w skali roku do 200 000 PLN oraz 0,5% dla nadwyżki ponad 200 000 PLN do 400 tys. zł przez 2 miesiące dla nowych środków. Data badania salda początkowego (nowe środki) to dzień 24.06.2020 r.

💲Jakie są główne cechy Elastycznego Konta Getin❓

Najważniejsze cechy Elastycznego Konta Oszczędnościowego Getin Banku to między innymi możliwość dopłacania środków w dowolnym momencie przez cały okres trwania umowy, odsetki wypłacane na koniec miesiąca oraz 🚩 brak limitu na liczbę darmowych wypłat z konta oszczędnościowego na Konto Osobiste w Getin Bank do końca roku 2020.

🚩Jak mogę wziąć udział w promocji Getin❓

Aby wziąć udział w promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego Getin Banku należy posiadać (lub uruchomić) Elastyczne Konto Oszczędnościowe i wpłacić na nie nowe środki, posiadać konto osobiste, udzielić wymaganych zgód marketingowych i utrzymać zgody przez cały okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Data badania salda początkowego (nowe środki) to dzień 02.06.2020 r.

⏰Do kiedy mogę przystąpić do promocji❓

VIII edycja promocja Elastycznego Konta Oszczędnościowego od Getin Bank obowiązuje od 29.06.2020 r. do 02.08.2020 r. - w tym czasie należy posiadać (lub uruchomić) Elastyczne Konto Oszczędnościowe i wpłacić na nie nowe środki - data badania salda początkowego (nowe środki) to dzień 24.06.2020 r.

Elastyczne konto oszczędnościowe Getin Bank opinie

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VIII edycji promocji, na którym:
- 1,2% do 200 000 PLN oraz
- 0,6% dla nadwyżki ponad 200 000 PLN do 400 000 PLN
Konto bez limitu darmowych wypłat w miesiącu na kont osobiste Getin, polecamy. [2020-06-09]

Wystartowała VII edycja promocji na elastycznym koncie oszczędnościowym, na którym:
– 2,0% do 200 tys. zł oraz
– 1,0% dla nadwyżki ponad 200 tys. zł. do 400 tys. zł
Polecamy [2020-05-06]

Uwaga❗ To już ostatnie dni VI edycji promocji na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku, na którym wciąż 2,7%. W kolejnej edycji (zapewne) oprocentowanie zostanie obniżone❗ [2020-05-03]

Wystartowała VI edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego Getin Bank, w ramach którego Getin zachował oprocentowanie z poprzedniej edycji promocji, ale znacząco podwyższył kwotę objętą promocyjnym oprocentowaniem, polecamy promocję. [2020-04-06]

Ruszyła V edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego:
- 2,7% do 100 000 zł i 1,5% od 100 000 - 400 000 zł,
- oferta 2020-04-05, a Getin bada saldo na dzień 2020-02-25 [2020-03-01]

Wystartowała kolejna edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,7% do 100.000 zł oraz 2,0% powyżej tej kwoty do 400.000 zł. Promocja do 2020-02-29. [2020-01-20]


Elastyczne konto - ostatnie dni promocji [2020-02-28]

Elastyczne konto pozwala mi dopłacać kasę w dowolnym momencie, podobnie zresztą jak i na innych kontach oszczędnościowych, a czego nie można robić na lokacie. To wiem i to mi się podoba. Ale nurtuje mnie coś innego, a mianowicie promocyjne oprocentowanie. Bo w Millennium wycofując na czas środki można mieć promocyjne oprocentowanie na koncie Profit. Czy podobny patent można zastosować w Getinie na Elastycznym? Kto to przerabiał i może potwierdzić, że można albo, że nie można? [2019-12-12]


Czytałem w innym miejscu, że trzeba opuścić jedną promocję bo na przykład w tej nie może wziąć udział osoba, której w okresie od 01.12.2019 r. do 19.01.2020 r. zakończyła się inna oferta na nowe środki. Obstawiam, że w kolejnej już będzie można wziąć, ale mogą coś pozmieniać i trzeba czytać aktualny regulamin [2020-01-05]


To wciąż bardzo dobra oferta, mimo że obniżyli kwotę, ale dla przeciętnego oszczędzającego jak dla mnie i tak jest na wyrost.Łączysz ją z nowymi środkami w Idea Banku albo Millennium i nie ma problemu z nowymi środkami w promocji. [2020-01-25]

Jeśli chciałbym przelać z elastycznego do mbanku to zapłacę za drugi i kolejny przelew w miesiącu, a jeśli przeleję z elastycznego na jakże osobiste, a potem z jakże osobistego do mbanku, to mogę przelewać do woli i bez opłat? Czy dobrze to rozumiem? [2019-11-29]


Dokładnie tak❗ Przelewając z Elastycznego Konta Oszczędnościowego Getin Banku na konto zewnętrzne (np. mBank) tylko jeden przelew w miesiącu jest bezpłatny. Ale już przelewając z Elastycznego Konta na konto osobiste Getin, możemy z tegoż konta osobistego Getin przelewać do woli na rachunki w innych bankach i/lub Getin Banku do woli i bez żadnych ograniczeń czy dodatkowych opłat❗ Tak, tak, nieco więcej zachodu, z apki mobilnej zapewne +10 sekund wyrwane z życiorysu 😎, niemniej jednak bez opłat i ograniczeń. [2019-12-05]

Getin ma dobre oferty! [2019-11-08]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Elastyczne konto oszczędnościowe opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Elastyczne konto oszczędnościowe:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora