Elastyczne konto oszczędnościowe Getin Bank (obecnie VeloBank) to możliwość korzystnego ulokowania oszczędności, w ramach obecnej edycji Elastycznego Konta Oszczędnościowego na NOWE ŚRODKI nawet do 400 000 zł z oprocentowaniem 8%.

Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Getin obowiązuje przez kolejne 3 miesiące od wpływu nowych środków, promocja z kontem osobistych Getin Bank, które otworzysz również 🤳 na selfie.

 

Dla kogo?

W ramach edycji 17/2022 promocji Elastycznego Konta Getin Bank bada saldo na dzień 13.10.2022, a oferta obowiązuje od 19.11.2022 r. do 12.12.2022 r. i kilka słów o wykluczeniach:

Z Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 19.11.2022 r. do 12.12.2022 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

oraz

Oferta nie łączy się z poprzednimi edycjami Oferty specjalnej „Na nowe środki”, „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oraz z Ofertą Specjalną „Podwyższamy oprocentowanie”.

Do skorzystania z oferty konieczne jest także wyrażenie zgód marketingowych, których nie można cofnąć przez cały okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania, dodatkowe informacje w regulaminie na stronie velobank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/C98B635EB5BF8AE244A02B04E16A9EBDD24B3D5E9DE4AEA66DAD6E0B64AF1B74 (edycja 17/2022 promocji NOWE ŚRODKI NA ELASTYCZNYM KONCIE OSZCZDNOŚCIOWYM) oraz oczywiście na stronie promocji Getin Bank, na którą odsyłamy.

 

Dlaczego warto?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe oferuje między innymi:

 • promocyjne oprocentowanie 8% do 400 tys. zł

Warto też wspomnieć, że jeżeli będziesz posiadać więcej niż jedno Elastyczne Konto Oszczędnościowe, to promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla konta uruchomionego najwcześniej.

 

Warunki

Przypominamy, że Elastyczne Konto Getin to konto oszczędnościowe, a ponieważ 👉 jest to konto oszczędnościowe, więc:

 • dowolna kwota: brak kwoty minimalnej;
 • możliwość dopłat: możesz dopłacać środki w dowolnym momencie i dowolnej wysokości
 • bez utraty odsetek: wypłata środków nie powoduje utraty naliczonych odsetek

Krótkie podsumowanie:

 • oprocentowanie: 8% (przez 92 dni robocze)
 • kwota od: 0,01 zł
 • kwota do: 400 000,00 zł

a więcej na stronie promocji oraz tabeli oprocentowania Getin Bank (pdf).

 

Otwórz online

Elastyczne Konto oszczędnościowe Getin Bank otworzysz online:

 • wypełnij wniosek online (link pod przyciskiem poniżej);
 • w ciągu maks. 24 godzin skontaktuje się z Tobą konsultant Getin Bank, aby potwierdzić Twoją dyspozycję;

Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy czy na uczelnię, po otrzymaniu Twojej umowy konto zostanie aktywowane, no i oczywiście wpłacenie nowych środków w okresie obowiązywania promocji, ale to nie wszystko!

Nowość: 🤳 Konto Proste Zasady na selfie - również po 😷pandemii COVID-19 założenie rachunku bez potrzeby odwiedzania placówki banku - taką możliwość wprowadził Getin Bank.

 

Jak wyliczyć nowe środki?

Jeśli jesteś nowym klientem Getin Banku i dodatkowo uruchomisz Elastyczne Konto Oszczędnościowe w ramach tej promocji, to sprawa jest prosta - wszystkie oszczędności, które zdeponujesz na koncie Getin będą nowymi środkami. A jeśli nie jesteś nowym klientem?

Zgodnie z regulaminem oferty: Nowe środki – środki na EKO wpłacone po Dacie Salda początkowego, stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na EKO (w przypadku nieposiadania EKO w Dniu Salda początkowego nadwyżka wyliczana jest nad Saldem początkowym na najstarszym, indywidualnym Koncie Oszczędnościowym z kapitalizacją miesięczną) oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych. Zapis zapisem, ale co to oznacza w praktyce?

Getin Bank bierze pod uwagę saldo na dzień 13 października 2022. Aby je obliczyć należy zsumwować wszystkie środki zgromadzone na koniec tego dnia w Getin Banku na lokatach, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach technicznych, IKE. Można próbować to robić, ale w takim wypadku polecamy kontakt z Getin Bankiem. Można próbować dzwonić na infolinię, ale dobrą opcją może być wysłanie wiadomości w serwisie internetowym banku - zazwyczaj odpowiedź przychodzi po maks. kilku godzinach, a dodatkowo masz informację na piśmie do ewentualnych (odpukać) reklamacji.

 

Ile zarobisz?

Na stronie promocji możesz znaleźć kalkulator, z pomocą którego sprawdzisz ile możesz zyskać po 3 miesiącach w promocji Getin Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym:

 • lokując 20 000 zł po trzech miesiącach zyskasz łącznie 295,89 zł*
 • przelewając na Elastyczne Konto Oszczędnościowe 50 000 zł na okres 3 miesięcy otrzymasz 739,73 zł*
 • dla kwoty 80 000 zł na Elastycznym Koncie Getin Twój zysk to 1183,56 zł*
 • nieco ponad 1500 zł* w ramach odsetek otrzymasz po 3 miesiącach, jeśli Elastyczne Konto Oszczędnościowe zasilisz kwotą 101 600 zł*
 • zysk z odsetek 2006,14 zł* – jeśli ulokujesz 135 600 zł na 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym Getin Banku
 • 200 000 zł wolnych środków – po trzech miesiącach otrzymasz od Getin 2958,90 zł*
 • 250 000 zł to po 3 miesiącach 3698,63 zł* - sprawdź Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku
 • około 4438,36 zł* jeśli Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku zasilisz kwotą 300 000 zł
 • dla kwoty 400 000 zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Bank – po 3 miesiącach zyskasz 5917,81 zł*

*Zysk przed opodatkowaniem podatkiem dochodowych, a do wyliczeń przyjęto, że miesiąc liczy 30 dni, a rok 365 dni, szczegółowe informacje na stronie promocji Getin Bank. A poniżej również fragment komunikatu prasowego (z poprzednich edycji):

Rys historyczny: Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Oszczędzania Getin Bank przygotował specjalną ofertę – promocyjne oprocentowanie w wysokości 1,2% w skali roku dotyczące „Nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. Święto oszczędzania obchodzone jest corocznie 31 października i ma na celu promowanie idei oszczędzania. Promocyjnym oprocentowaniem 1,2% w skali roku została również objęta „Lokata na Nowe Środki”. Zawsze warto budować nawyk oszczędzania. Posiadanie tak zwanej poduszki finansowej zapewnia poczucie bezpieczeństwa i dostęp do środków finansowych w nieoczekiwanych sytuacjach, których może zdarzyć wiele. Dlatego z okazji Światowego Dnia Oszczędzania postanowiliśmy przygotować dla naszych Klientów specjalną propozycję […]

 

Konto Getin

Promocja na koncie oszczędnościowym Getin obowiązuje z kontem osobistym, jednocześnie jest to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania, metodą małych kroków możesz zebrać większy kapitał:

 • nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej;
 • w przeciwieństwie do lokaty, na koncie oszczędnościowym możesz dopłacać środki kiedy chcesz i w jakiej kwocie chcesz, możesz oszczędzać od dowolnej kwoty i rozpocząć oszczędzanie już od pierwszej złotówki;
 • możesz wpłacać kiedy chcesz nie tracąc odsetek, w dowolnej kwocie. Pamiętaj jednak, że jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 9 zł. Ograniczenie to nie obowiązuje, jeżeli z konta zasilisz uruchamianą lokatę Getin Bank
 • korzystając z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej masz stały dostęp do konta;

Opłaty:

 • Konto oszczędnościowe otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo.

 

Getin Bank Elastyczne Konto Oszczędnościowe (skrót)

Getin Bank konto oszczędnościowe - krótkie podsumowanie oferty Elastyczne Konto Oszczędnościowe od Getin Bank - zachęcamy do wyrażenia opinii o Getin Bank:

 • konto oszczędnościowe tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Getin Bank bada saldo na dzień 2022-10-13
 • oprocentowanie 8%
 • kwota od: 1 PLN
 • kwota do: 400 000 PLN
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Getin Bank Elastyczne Konto Oszczędnościowe i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego Getin Bank nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Getin Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Getin Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych Getin Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

- więcej na wskazanej stronie.


 

Elastyczne Konto Oszczędnościowe pytania i odpowiedzi

💰Co mogę zyskać z Elastycznym Kontem Getin❓

Najnowsza promocja konta oszczędnościowego Getin Bank (Elastyczne Konto Oszczędnościowe), to promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku do 400 000 PLN. Data badania salda początkowego (nowe środki) to dzień 13.10.2022 r.

💲Jakie są główne cechy Elastycznego Konta Getin❓

Najważniejsze cechy Elastycznego Konta Oszczędnościowego Getin Banku to między innymi możliwość dopłacania środków w dowolnym momencie przez cały okres trwania umowy, odsetki wypłacane na koniec miesiąca.

🚩Jak mogę wziąć udział w promocji Getin❓

Aby wziąć udział w promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego Getin Banku należy posiadać (lub uruchomić) Elastyczne Konto Oszczędnościowe i wpłacić na nie nowe środki, posiadać konto osobiste, udzielić wymaganych zgód marketingowych i utrzymać zgody przez cały okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Data badania salda początkowego (nowe środki) to dzień 13.10.2022

⏰Do kiedy mogę przystąpić do promocji❓

Promocja Elastycznego Konta Oszczędnościowego od Getin Bank obowiązuje od 19.11.2022 r. do 12.12.2022 r. - w tym czasie należy posiadać (lub uruchomić) Elastyczne Konto Oszczędnościowe i wpłacić na nie nowe środki - data badania salda początkowego (nowe środki) to dzień 13.10.20224.5 (14 opinii o Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank)

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank opinie

8/2022 edycja promocji NOWE ŚRODKI NA ELASTYCZNYM KONCIE OSZCZDNOŚCIOWYM 6% w skali roku do 400 000 zł [2022-06-13]

6 edycja promocji NOWE ŚRODKI NA ELASTYCZNYM KONCIE OSZCZDNOŚCIOWYM 5% w skali roku do 400 000 zł [2022-05-09]

5 edycja promocji NOWE ŚRODKI NA ELASTYCZNYM KONCIE OSZCZDNOŚCIOWYM 4% w skali roku do 400 000 zł [2022-04-29]

Wyższe oprocentowanie w Getin Banku, teraz Elastyczne Konto Oszczędnościowe to 2% do 400 000 zł na 92 dni [2022-02-22]

Wyższe oprocentowanie w Getin Banku, teraz Elastyczne Konto Oszczędnościowe to 1,0% do 100 000 zł / 92D [2021-11-15]

⚡0,8% do 100 000 zł oraz 0,5% dla nadwyżki powyżej 100 000 zł do 400 000 zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku. Getin Bank bada saldo na dzień 25.10.2021, a promocja Getin obowiązuje od 29.10.2021 r. ⏰do 14.11.2021 r. [2021-10-29]

14 edycja NOWE ŚRODKI NA ELASTYCZNYM KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM: 0,5% do 400 000 zł, Getin Bank bada saldo na dzień 27.08.2021, a ofert obowiązuje do 14.09.2021 [2021-09-01]

12 edycja NOWE ŚRODKI NA ELASTYCZNYM KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM: 0,5% do 400000 zł, data badania salda 14.07.2021, a ofert obowiązuje do 5.08.2021 [2021-07-20]

10 edycja NOWE ŚRODKI NA ELASTYCZNYM KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM: 0,5% do 400000 zł [2021-06-20]

9 edycja promocji nowe środki na elastycznym koncie oszczędnościowym - sprawdź zasady promocji Getin [2021-06-08]


Ostatnie chwile 9-edycji promocji "NOWE ŚRODKI NA ELASTYCZNYM KONCIE OSZCZDNOŚCIOWYM", oferta obowiązuje tylko do 16.06.2021 - w podanym okresie należy uruchomić konto oszczędnościowe i zasilić je nowymi środkami. [2021-06-15]

8 edycja promocji nowe środki na elastycznym koncie oszczędnościowym - sprawdź zasady [2021-05-18]

Wystartowała 6/2021 edycja promocji Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, warunki zbliżone do poprzedniej odsłony, tj.:
- 0,5% do 200 tys. zł oraz
- 0,3% dla nadwyżki powyżej 200 tys. zł do 400 000 zł [2021-04-01]

5/2021 edycja promocji Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym:
- 0,5% do 200 tys. zł oraz
- 0,3% dla nadwyżki powyżej 200 tys. zł do 400 000 zł [2021-03-17]

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank w promocji 2/2021, na którym:
- 0,9% do 200 000 zł na 3 miesiące oraz
- 0,6% powyżej 200 tys. zł do 400 000 PLN / 3 mies.
Getin Bank bada saldo na dzień 26.01.2021, a promocja obowiązuje do 14.02.2021 [2021-02-04]


Odsłona 4/2021 edycji promocji: promocyjne oprocentowanie 0,6% do 200 tys. zł, promocyjne oprocentowanie 0,5% od 200 000 do 400 000 zł. [2021-03-02]

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank w promocji 1/2021, na którym:
- 1,0% do 200 000 zł na 3 miesiące oraz
- 0,8% powyżej 200 tys. zł do 400 000 PLN / 3 mies.
Getin Bank bada saldo na dzień 12.01.2021, a promocja obowiązuje do 31.01.2021 [2021-01-18]

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank w 16. edycji promocji, w ramach której warunki bliźniaczo podobne do poprzednie odsłony:
- ⚡1,2% do 400 000 zł,
- ⏰przez 3 miesiące (92 dni)
Polecamy i zachęcamy do zapoznania się z ofertą. [2020-12-12]


Ostatnie dni 16. edycji promocji Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Promocja do 17.01.2021, przypominamy, że w tym czasie należy nie tylko posiadać lub uruchomić konto oszczędnościowe, ale także zasilić je nowymi środkami. [2021-01-13]

15 edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego, w ramach której wyższa kwota i dłuższy okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania:
- ⚡1,2% do 400 000 zł,
- ⏰przez 3 miesiące (92 dni) [2020-11-16]

Nowe, lepsze warunki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym: Getin Bank podwyższył oprocentowanie dla niższych kwot, tj. do 200000 PLN uzyskamy 1,2% oraz pozostawił na dotychczasowym poziomie oprocentowanie powyżej tej kwoty - 1,0% do 400000 PLN. W obydwu przypadkach badane jest saldo na dzień 20.10.2020, a oferta obowiązuje do 15 listopada 2020. [2020-10-26]

Ostatnie dni XIII edycji promocji Getin Bank Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, która obowiązuje do 25.10.2020 (niedziela).
Przypominamy, że do skorzystania z promocji konieczne jest nie tylko posiadanie lub uruchomienie konta, ale również wpłacenie na nie nowych środków, oczywiście w okresie obowiązywania promocji. W ramach XIII edycji promocji Getin Bank bada saldo na dzień 15.09.2020. [2020-10-21]

W Idea Banku zrobili 2,9% teraz spadło do 2,2% ale to mimo wszystko sporo więcej? Jest szansa i tutaj na wyższy %? [2020-09-25]


Trudno powiedzieć. Po ruchu ze strony Idea Banku i skoku oprocentowania do 2,9% można było się spodziewać podobnego posunięcia również ze strony Getin. Ale oprocentowanie w Idea Bank już spadło, choć w dalszym ciągu jest na poziomie 2,2%. Czy coś zrobi Getin - nie wiadomo, a przynajmniej my tego nie wiemy. [2020-09-26]

Jeszcze lepsze warunki, które oferuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku, od 25.09.2020 możliwość ulokowania nawet 400 000 zł z promocyjnym oprocentowaniem 1%. Okres przystąpienia do promocji: od 25.09.2020 r. do 25.10.2020 r. [2020-09-25]

💸Nowe, lepsze warunki na nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym Getin Banku, na którym teraz możliwość ulokowania do 200 000 zł / 2 miesiące, bez limitu darmowych w miesiącu na konto osobiste Getin Bank. 🚩W ramach XII edycji promocji Getin Bank bada saldo na dzień 15.09.2020. [2020-09-21]

🔔Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank - to już ostatni tydzień obowiązywania promocji (⏰do 20.09.2020). Uwaga❗ Aby przystąpić do promocji (w okresie jej obowiązywania) należy nie tylko posiadać / uruchomić Elastyczne Konto Getin, ale również wpłacić na nie nowe środki - wystarczy symboliczne 1 PLN. [2020-09-13]

Dziś wystartowała XI edycja promocji Getin Bank "Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym" (oferta do 20.09.2020). Ile od Getin❓ W ramach XI edycji promocji 💸1% do 100 000 zł na 2 miesiące, Getin Bada saldo na dzień 13.08.2020 r. [2020-08-21]

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VIII edycji promocji, na którym:
- 1,2% do 200 000 PLN oraz
- 0,6% dla nadwyżki ponad 200 000 PLN do 400 000 PLN
Konto bez limitu darmowych wypłat w miesiącu na kont osobiste Getin, polecamy. [2020-06-09]

Wystartowała VII edycja promocji na elastycznym koncie oszczędnościowym, na którym:
– 2,0% do 200 tys. zł oraz
– 1,0% dla nadwyżki ponad 200 tys. zł. do 400 tys. zł
Polecamy [2020-05-06]

Uwaga❗ To już ostatnie dni VI edycji promocji na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku, na którym wciąż 2,7%. W kolejnej edycji (zapewne) oprocentowanie zostanie obniżone❗ [2020-05-03]

Wystartowała VI edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego Getin Bank, w ramach którego Getin zachował oprocentowanie z poprzedniej edycji promocji, ale znacząco podwyższył kwotę objętą promocyjnym oprocentowaniem, polecamy promocję. [2020-04-06]

Ruszyła V edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego:
- 2,7% do 100 000 zł i 1,5% od 100 000 - 400 000 zł,
- oferta 2020-04-05, a Getin bada saldo na dzień 2020-02-25 [2020-03-01]

Wystartowała kolejna edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,7% do 100.000 zł oraz 2,0% powyżej tej kwoty do 400.000 zł. Promocja do 2020-02-29. [2020-01-20]


Elastyczne konto - ostatnie dni promocji [2020-02-28]

Elastyczne konto pozwala mi dopłacać kasę w dowolnym momencie, podobnie zresztą jak i na innych kontach oszczędnościowych, a czego nie można robić na lokacie. To wiem i to mi się podoba. Ale nurtuje mnie coś innego, a mianowicie promocyjne oprocentowanie. Bo w Millennium wycofując na czas środki można mieć promocyjne oprocentowanie na koncie Profit. Czy podobny patent można zastosować w Getinie na Elastycznym? Kto to przerabiał i może potwierdzić, że można albo, że nie można? [2019-12-12]


Czytałem w innym miejscu, że trzeba opuścić jedną promocję bo na przykład w tej nie może wziąć udział osoba, której w okresie od 01.12.2019 r. do 19.01.2020 r. zakończyła się inna oferta na nowe środki. Obstawiam, że w kolejnej już będzie można wziąć, ale mogą coś pozmieniać i trzeba czytać aktualny regulamin [2020-01-05]


To wciąż bardzo dobra oferta, mimo że obniżyli kwotę, ale dla przeciętnego oszczędzającego jak dla mnie i tak jest na wyrost.Łączysz ją z nowymi środkami w Idea Banku albo Millennium i nie ma problemu z nowymi środkami w promocji. [2020-01-25]

Jeśli chciałbym przelać z elastycznego do mbanku to zapłacę za drugi i kolejny przelew w miesiącu, a jeśli przeleję z elastycznego na jakże osobiste, a potem z jakże osobistego do mbanku, to mogę przelewać do woli i bez opłat? Czy dobrze to rozumiem? [2019-11-29]


Dokładnie tak❗ Przelewając z Elastycznego Konta Oszczędnościowego Getin Banku na konto zewnętrzne (np. mBank) tylko jeden przelew w miesiącu jest bezpłatny. Ale już przelewając z Elastycznego Konta na konto osobiste Getin, możemy z tegoż konta osobistego Getin przelewać do woli na rachunki w innych bankach i/lub Getin Banku do woli i bez żadnych ograniczeń czy dodatkowych opłat❗ Tak, tak, nieco więcej zachodu, z apki mobilnej zapewne +10 sekund wyrwane z życiorysu 😎, niemniej jednak bez opłat i ograniczeń. [2019-12-05]

Getin ma dobre oferty! [2019-11-08]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Elastyczne Konto Oszczędnościowe opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Elastyczne Konto Oszczędnościowe forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)