Elastyczne konto oszczędnościowe
2,70%
oproc.
0,01 PLN
kwota min.
200 000 PLN
kwota maks.
122 dni
okres
Getin Bank

Elastyczne konto oszczędnościowe Getin Bank to możliwość korzystnego ulokowania oszczędności oraz możliwość ⚡wielokrotnej wypłaty środków bez opłat w bankowości internetowej i mobilnej do końca 2020!

W ramach obecnej edycji konta oszczędnościowego na NOWE ŚRODKI, nawet do 200.000 zł z oprocentowaniem 2,7% w skali roku oraz 2,0% powyżej 200.000 do kwoty 400.000 zł.

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez kolejne 122 dni od wpływu nowych środków, promocja z kontem osobistych Getin Bank - szczegółowe informacje poniżej.

 

Dla kogo?

W ramach III edycji promocji Getin Bank bada saldo na dzień 26.11.2019, a oferta obowiązuje do 19.01.2020 r. i kilka słów o wykluczeniach:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 01.12.2019 r. do 19.01.2020 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

oraz

Oferta nie łączy się z poprzednimi edycjami Oferty specjalnej „Na nowe środki”, „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oraz z Ofertą Specjalną „Podwyższamy oprocentowanie”

Do skorzystania z oferty konieczne jest także wyrażenie zgód marketingowych, których nie można cofnąć przez cały okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania, dodatkowe informacje w regulaminie na stronie Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja III).

 

Dlaczego warto?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy cenią stały dostęp do swoich środków bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe oferuje między innymi:

 • darmowe przelewy wewnętrzne w Bankowości Internetowej i Mobilnej do końca 2020 r.
 • promocyjne oprocentowanie 2,7% do 200 tys. zł oraz
 • 2% dla nadwyżki ponad 200 tys. zł. do 400 tys. zł

 

Warunki

Przypominamy, że mamy tutaj do czynienia z kontem oszczędnościowym, a ponieważ 👉 jest to konto oszczędnościowe, więc:

 • dowolna kwota: brak kwoty minimalnej;
 • możliwość dopłat: możesz dopłacać środki w dowolnym momencie i dowolnej wysokości
 • darmowe wypłaty: możesz wypłacić część lub całość środków w dowolnym momencie i wielokrotnie w miesiącu bez opłat
 • bez utraty odsetek: wypłata środków nie powoduje utraty odsetek

Krótkie podsumowanie:

 • oprocentowanie: 2,70% (przez 122 dni)
 • kwota od: 0,01 zł
 • kwota do: 200 000 zł

a więcej na stronie promocji oraz tabeli oprocentowania Getin Bank (pdf).

 

Ile zarobisz?

Skorzystaj z kalkulatora, który znajdziesz na stronie promocji i sprawdź ile zarobisz, poniżej przykładowe kwoty właśnie z tej strony:

 • 1000 zł – 2,25 / miesiąc i 9,00 zł* łącznie po 4 miesiącach;
 • 11.100 zł – 24,98 / miesiąc i 99,90 zł* łącznie po 4 miesiącach;
 • 50.600 zł – 113,85 zł / miesiąc i 455,40 zł* łącznie po 4 miesiącach;
 • 100.100 zł – 225,23 zł / miesiąc i 900,90 zł* łącznie po 4 miesiącach;
 • 140.000 zł – 315,00 zł / miesiąc i 1.260,00 zł* łącznie po 4 miesiącach;
 • 200.000 zł – 450,00 zł / miesiąc i 1800,00 zł* łącznie po 4 miesiącach:

*Zysk przed opodatkowaniem podatkiem dochodowym. Do wyliczeń przyjęto, że miesiąc liczy 30 dni, a rok 365.

Zastrzegamy, że mają charakter informacyjny.

 

Otwórz online

Elastyczne Konto oszczędnościowe Getin Bank otworzysz online:

 • wypełnij wniosek online (link pod przyciskiem poniżej);
 • w ciągu maks. 24 godzin skontaktuje się z Tobą konsultant Getin Bank, aby potwierdzić Twoją dyspozycję;

Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy czy na uczelnię, po otrzymaniu Twojej umowy konto zostanie aktywowane.

 

Konto Getin

Promocja na koncie oszczędnościowym Getin obowiązuje z kontem osobistym, jednocześnie jest to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania, metodą małych kroków możesz zebrać większy kapitał:

 • nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta, za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej;
 • w przeciwieństwie do lokaty, na koncie oszczędnościowym możesz dopłacać środki kiedy chcesz i w jakiej kwocie chcesz, możesz oszczędzać od dowolnej kwoty i rozpocząć oszczędzanie już od pierwszej złotówki;
 • możesz wpłacać kiedy chcesz nie tracąc odsetek, w dowolnej kwocie. Pamiętaj jednak, że jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 9 zł. Ograniczenie to nie obowiązuje, jeżeli z konta zasilisz uruchamianą lokatę Getin Bank
 • korzystając z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej masz stały dostęp do konta;

Opłaty:

 • Konto oszczędnościowe otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo.
 • brak opłat za 2 i kolejny przelew gwarantowane do końca 2020 roku

 

Getin Bank Elastyczne konto oszczędnościowe (skrót)

 • konto oszczędnościowe tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Getin Bank bada saldo na dzień 2019-11-26
 • oferta do dnia 2020-01-19
 • oprocentowanie 2,70%
 • kwota od: 0,01 PLN
 • kwota do: 200 000
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Elastyczne konto oszczędnościowe i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego Getin Bank nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Getin Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Getin Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych Getin Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

 

Elastyczne konto oszczędnościowe Getin Bank opinie i komentarze

Elastyczne konto pozwala mi dopłacać kasę w dowolnym momencie, podobnie zresztą jak i na innych kontach oszczędnościowych, a czego nie można robić na lokacie. To wiem i to mi się podoba. Ale nurtuje mnie coś innego, a mianowicie promocyjne oprocentowanie. Bo w Millennium wycofując na czas środki można mieć promocyjne oprocentowanie na koncie Profit. Czy podobny patent można zastosować w Getinie na Elastycznym? Kto to przerabiał i może potwierdzić, że można albo, że nie można? [2019-12-12]


Czytałem w innym miejscu, że trzeba opuścić jedną promocję bo na przykład w tej nie może wziąć udział osoba, której w okresie od 01.12.2019 r. do 19.01.2020 r. zakończyła się inna oferta na nowe środki. Obstawiam, że w kolejnej już będzie można wziąć, ale mogą coś pozmieniać i trzeba czytać aktualny regulamin [2020-01-05]

Jeśli chciałbym przelać z elastycznego do mbanku to zapłacę za drugi i kolejny przelew w miesiącu, a jeśli przeleję z elastycznego na jakże osobiste, a potem z jakże osobistego do mbanku, to mogę przelewać do woli i bez opłat? Czy dobrze to rozumiem? [2019-11-29]


Dokładnie tak❗ Przelewając z Elastycznego Konta Oszczędnościowego Getin Banku na konto zewnętrzne (np. mBank) tylko jeden przelew w miesiącu jest bezpłatny. Ale już przelewając z Elastycznego Konta na konto osobiste Getin, możemy z tegoż konta osobistego Getin przelewać do woli na rachunki w innych bankach i/lub Getin Banku do woli i bez żadnych ograniczeń czy dodatkowych opłat❗ Tak, tak, nieco więcej zachodu, z apki mobilnej zapewne +10 sekund wyrwane z życiorysu 😎, niemniej jednak bez opłat i ograniczeń. [2019-12-05]

Getin ma dobre oferty! [2019-11-08]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Elastyczne konto oszczędnościowe Getin Bank opinie / zostaw komentarz

E-mail (nieobowiązkowe) 

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie.

Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora