Konto PROSTE ZASADY
ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
Getin Bank

Getin Bank konto Proste Zasady i możliwość ulokowania środków na 2,0% na koncie oszczędnościowym oraz karta wielowalutowa do konta a w promocji, do zdobycia do 800 zł w bonach do Allegro, Decathlon lub Empik w programie poleceń Getin.

Konto Proste Zasady - konto bez gwiazdek i ukrytych opłat, wystarczy jedna płatność w miesiącu kartą lub BLIKIEM by mieć konto za 0 zł.

Możesz również korzystać z interesującej oferty depozytowej Getin Bank -> zobacz lokaty Getin.

 

Kiedy konto za darmo?

W zasadzie można by powiedzieć „wykonaj jedną transakcję kartą lub BLIK” i zapomnij o opłatach za konto, gdyż konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za prowadzenie konta – jeśli wykonasz jedną transakcję kartą (8 zł jeśli nie)
 • 0 zł bezwarunkowo jeśli jesteś w wieku 18 – 26 lat
 • 0 zł za wydanie i utrzymanie karty debetowej
 • 0 zł za przelewy w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Dodatkowo:

 • możliwość korzystania z BLIK
 • 10% zniżki w Cinema City dla osób w wieku 18 – 26 lat

Aż do tego momentu Getin Bank nie wyróżnia się niczym specjalnym „z tłumu” innych banków, gdyż podobne oferty opisywaliśmy już na blogu, ale będzie lepiej.

 

Co wyróżnia ofertę Getin Bank?

Konto w Getin Banku to oferta dla osób poszukujących dobrego konta osobistego, jak i osób szukających miejsca do korzystnego ulokowania wolnych środków, a także dla osób z zagranicy.

Konto Proste Zasady może być przyjaznym kontem zarówno dla osoby, która stawia pierwsze kroki w bankowości, jak i dla osób starszych - prosta i przejrzysta aplikacja mobilna, jak i bankowość elektroniczna oraz materiały edukacyjne wręczane klientom uruchamiającym Konto Proste Zasady oraz dostępne w formie elektronicznej. Dzięki wersji demo można poznać bankowość elektroniczną banku, jak i aplikację mobilną i upewnić się, że zawiera wszystko to, czego potrzebujemy. Warto również wspomnieć, że konsultanci Getin Banku kontaktują się z nowymi klientami banku aby zapytać i upewnić się, że nie potrzebują pomocy i że wszystko jest dla nich jasne.

A co dla oszczędzających? Getin Bank posiada bardzo dobrą ofertę depozytową (jedną z najlepszych na rynku), wystarczy wspomnieć o ofercie lokata na NOWE ŚRODKI czy też Elastyczne konto oszczędnościowe - żąglując odpowiednio środkami można skorzystać z promocyjnego, podwyższonego oprocentowania - odsyłamy na podlinkowane strony.

Konto dla obywateli Ukrainy - Getin Bank otwiera się na klientów zza wschodniej granicy, w szczególności obywateli Ukrainy. Na stronie banku można znaleźć opisy w języku ukraińskim, na infolinii Getin można również wybrać połączenie z konsultantem mówiącym w tym języku, a w wybranych placówkach Getin Banku obywatel Ukrainy może zostać obsłużony w języku ukraińskim.

Rabaty partnerów Getin Bank, o których więcej w podlinkowanym wpisie.

 

Aplikacja Mobilna Getin

Ofertę Getin Banku wyróżniają także Aplikacja Mobilna Getin Banku i zawarte w niej udogodnienia i usługi.

Stan konta przed zalogowaniem - możesz szybko i bezpieczenie sprawdzić stan swojego konta Getin Bank bez konieczności logowania do aplikacji mobilnej.

Znajdź oddział lub bankomat - aplikacja mobilna Getin pozwoli Ci szybko znaleść najbliższy bankomat albo placówkę Getin Bank.

Usługi BLIK - skorzystaj z przelewu na telefon BLIK jeśli chcesz przesłać pieniądze znajomemu. Płać w sklepach i w internecie bez karty używając kodów BLIK, wypłacaj pieniądze bez karty korzystając z BLIK - wszystko to dostępne w aplikacji mobilnej Getin Bank.

Aplikacja Mobilna Getin Bank

Express Elixir w Getin Mobile - jeśli musisz przelać komuś pieniądze natychmiast skorzystaj z przelewu Express Elixir w aplikacji mobilnej Getin Bank, a pieniądze trafią w kilka sekund do odbiorcy.

Logowanie odciskiem palca - możesz szybko i bezpiecznie zalogować się do aplikacji mobilnej Getin Banku logując się odciskiem palca. Do skorzystania wystarczy, że posiadasz telefon wyposażony w skaner odcisków.

Sejf w Getin Mobile - jeśli obawiasz się, że na zakupach możesz przekroczyć swój budżet i zabraknie Ci pieniędzy na przykład na opłacenie rachunków, to schowaj część pieniędzy do wirtualnego Sejfu. Pieniądze możesz odblokować w każdym momencie, gdy tylko będziesz ich potrzebować.

Doładuj telefon - korzystając z palikacji mobilnej Getin Bank łatwo i szybko doładujesz telefon, zarówno swój telefon, jak i dziecka czy znajomego.

Getin Phone na klik - połączysz się z infolinią Getin Bank jednym kliknięciem od razu jako zweryfikowany klient Getin Bank.

Google Pay w Getin Mobile - możesz iść na zakupy bez portfela, wystarczy, że posiadasz telefon z Getin Mobile. Za zakupy zapłacisz telefonem tak jak kartą zbliżeniową dzięku usłudze Google Pay.

Cyfrowe archiwum paragonów - zrób zdjęcie paragonu i przypisz go do powiązanej transakcji. Twoje archiwum paragonów może przydać się podczas zwrotu towaru lub reklamacji.

Personalizuj aplikację mobilną - dostosuj wygląd ekranu głównego aplikacji mobilnej Getin, wybierz te, które chcesz mieć zawsze pod ręką.

 

Polecam Proste Zasady

Polecam proste zasady Getin Bank – posiadanie konta w Getin Banku wiąże się z możliwością uzyskania ekstra bonusów w Gotówce. Wystartowała kolejna edycja programu poleceń Getin Bank, w ramach którego możesz łącznie zgarnąć do 800 zł (100 zł za każde polecenie) jeśli jesteś osobą polecającą konto Proste Zasady Getin albo 50 zł – jeśli skorzystasz z polecenia i uruchomisz Konto Proste Zasady Getin Bank:

 • polecający – osoba pełnoletnia, która posiada konto w Getin Bank (lub je założy – kliknij przycisk)
 • polecany – nowy klient Getin Bank, który na dzień 30.11.2019 nie posiadał konta osobistego w Getin Bank

Szczegółowe informacje na blogu we wpisie Polecam Proste Zasady

 

 

Getin Bank Konto PROSTE ZASADY (skrót)

 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Konto PROSTE ZASADY Getin Bank opinie

Czy po odebraniu nagród można konto Getinu zamknąć przez internet? Pochodzę z niewielkiego miasteczka, w którym na pewno nie ma Getin Banku. Nie kojarzę też, żeby w najbliższej okolicy był jakiś oddział tego banku. [2020-01-25]


Można zlecić zamknięcie konta poprzez bankowość elektroniczną Getin Banku. [2020-01-25]

Witam
Warto założyć konto, jest dobre oprocentowanie i można jeszcze zarobić korzystając z programu poleceń.
Gdyby ktoś chciał otworzyć konto i dostać 50 zł to polecam swój kod do nowej VI edycji: 54CXRA. Jest aktualny, mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody i spełniam wszystkie warunki programu poleceń włącznie z aktywnym korzystaniem z konta więc bonus gwarantowany :)
Pozdrawiam [2020-01-24]

Ruszyła promocja, w której nagrodą dodatkową są bony do Decathlonu o wartości do 100 zł! Nie warto czekać z decyzją, limit 2000 zgłoszeń. [2020-01-23]

P9KAS8 nowy kod polecenia, który możesz wykorzystać dla siebie, załóż dobre konto i zgarnij 50 zł i możliwość wzięcia udziału w programie poleceń banku. Pozdrawiam [2020-01-11]

Warunki konta w Getin po dość szczegółowej analizie oceniam jako niezłe.
Cudów nie oferuje żaden bank.
Dla zainteresowanych założeniem konta mój Kod polecenia: BCNQ75
Użycie Kodu daje bonus w postaci kwoty 50zł.
Kod jest "świeży" ze stycznia 2020
komentarz dodany 9-01-2020 [2020-01-09]


Dobry bank i dobre konto bo warunki do spełnienia nawet dla leniwych i dobre dla oszczędzających, dają naprawdę przyzwoite oprocentowanie, o wiele wyższe niż inne liczące się banki. Jestem zadowolony bo Getin ma naprawdę proste zasady. Pewną niedogodnością jest tylko nieco dłuższe księgowanie niż w innych bankach ale jeśli zagląda się do konta co 5 minut to to nie przeszkadza. Ogólnie polecam. [2020-01-10]

Bardzo dobre konto. Jeśli ktoś jeszcze nie ma, to chętnie podam swój kod polecenia, to poza bardzo dobrym kontem dostaniesz na start jeszcze 50 zł od Getin Banku. Polecam konto i promocję Getinu! [2019-12-07]


Zapodaj może skorzystam [2019-12-08]

Waldek, ja też pamiętam złotówki za każdą stówkę i też dzieliliśmy zakupy i do kasy samoobsługowej, żeby nie denerwować kasjerki. Teraz po czasie można pomyśleć, że to głupota, zakupy za ponad 300 podzielone na trzy części po 100 zł z niewielkim hakiem każda. Ale to miało sens, bo dzieląc i przeglądając zakupy po raz drugi czy trzeci zastanawialiśmy się nad zasadnością zakupu niektórych i odkładaliśmy niepotrzebne. W ten sposób zgarnialiśmy (a właściwie nie wydawaliśmy) zdecydowanie więcej, niż można było zyskać z promocji Getin, choć promocja Getin ze złotówkami była ich praprzyczyną i szkoda ,że ją zlikwidowali. [2019-12-06]


Kurcze tak samo miałem łezka aż mi się w oku kręci jak pomyśle o tym. To już nie to samo co kiedyś ale trzeba brać co jest polecam na 4**** bo mogliby znowu dać wyżej na % na czym mi zależy wiećej [2019-12-23]

Mam aktualny kod - V edycja! Jeszcze nikt z niego nie skorzystał
V7SCW8 [2019-08-02]

VRKC84 kod polecenia który możesz wykorzystać, załóż konto i zgarnij 50 zł , pozdrawiam. [2019-05-14]

Witam
Kod polecenia: BJG4B6
Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia w ramach III Edycji Promocji (obowiązuje do 30.04.2019).
Z góry dziękuję i pozdrawiam. [2019-04-11]

Informujemy, że kody z I edycji promocji już nie działają! Wymagane są kody wygenerowane na II edycję. [2018-11-05]

Gdyby ktoś potrzebował sprawdzony kod do rejestracji - zaprawdę powiadam, iż posiadam jeszcze takowy :) [2018-10-25]

polecam konto getinowe:
HMBV78

kod nowka sztuka :) [2018-10-17]

W razie, gdyby ktoś potrzebował kodu polecenia dla odbioru 50zł w promocji Polecam Proste Zasady z Getin Bank to prosze o kontakt.
Zgody marktetingowe aktywne, pozostałe warunki promocji rownież spełnione. [2018-09-20]

Prosimy o nie pozostawianie w komentarzach kodów poleceń i adresów email.Można jedynie umieścić info, że pan/pani posiada taki kod -> przekażemy namiary osobom zainteresowanym. [2018-09-20]

------ to moj kod polecajacy. Do wykorzystania jeszcze 2 razy. POLECAM :) [2018-09-19]


Proszę o kontakt osoby, które potrzebują kodu, przekażę kod od p. Pawła. [2018-09-20]

Getin rzadko organizuje promocje, jak już jest i to taka, w której dają kasę, to warto skorzystać. [2018-02-22]


Bardzo dobra promocja od Getin Bank, 5% to jest naprawdę dobry zwrot, który można polecić i z którego żal byłoby nie skorzystać!

Ja byłem klientem Getin Bank jeszcze za czasów, gdy dawali zwrot 1%. Getin Bank dawał złotówki, jeśli dobrze pamiętam to było:
- 1 zł za wpływ na konto 1000 zł lub więcej (raz w miesiącu)
- 1 zł za operację kartą od 100 zł
Człowiek się cieszył z każdej zdobytej złotówki! To były czasy! [2018-02-22]

To dobre konto, proste warunki do spełnienia przy minimum aktywności. [2018-01-31]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto PROSTE ZASADY opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto PROSTE ZASADY:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora