5% Lokata NA NOWE ŚRODKI Alior Bank
Oprocentowanie5%
Kwota minimalna1 000 PLN
WniosekLokata NA NOWE ŚRODKI
Okres365 dni, ale dostępne również inne okresy
Nowe środki2022-05-04

Promocja Alior Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI: to jedynie skrócony opis promocji Alior Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Lokata NA NOWE ŚRODKI, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Alior Bank lokata NA NOWE ŚRODKI to lokata tylko w PLN dla klientów, którzy zdeponują w banku nowe oszczędności - nowe środki, którymi są.

Nowe środki - do zawarcia lokaty na nowe środki uprawnieni są klienci deponujący w Alior Bank nowe środki, tj. środki ponad łączne saldo środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych, lokatach terminowych prowadzonych w złotych polskich, według stanu na dzień badania salda (patrz poniżej). Łączna kwota lokat nie może przekroczyć różnicy pomiędzy saldem bieżącym rachunków, a saldem na dzień badania środków.

W ofercie różne warianty lokaty na nowe środki, które prezentujemy w podsumowaniu. Wybrane lokaty dostępne dla klientów private banking albo dla klientów posiadających umowę ramową za pośrednictwem bankowości internetowej lub bankowości mobilnej Alior Bank.

 

Lokaty na NOWE ŚRODKI

Łączna kwota lokat nie może przekroczyć różnicy pomiędzy saldem bieżącym rachunków, a dniem badania salda, a dodatkowo bez górnego limitu środków.

Zerwanie lokaty możliwe jest w placówce banku, jeżeli lokata zostanie zerwana przed terminem zapadalności, odsetki niezostaną naliczone, a wypłata może być zrealizowana jako przelew krajowy (po otwarciu konta i pobraniu prowizji zgodnie z taryfą opłat i prowizji) lub w gotówce.

W ofercie również lokaty na inne okresy - patrz poniżej.

 

Alior Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI (skrót)

 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Alior Bank bada saldo na dzień 2022-05-04
 • okres 365 dni
 • oprocentowanie 5%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata nieodnawialna
 • Alior Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Alior Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Alior Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Alior Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem (ROR) - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "Lokata NA NOWE ŚRODKI"
Alior Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI - inne warianty:
 • oprocentowanie 4% dla lokaty 92 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 4,5% dla lokaty 182 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 5% dla lokaty 365 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Lokata NA NOWE ŚRODKI Alior Bank opinie

u mnie bez problemu! [2019-03-14]

Korzystałem tylko z konta i wszystko mi działało ale nie rozumiem w czym problem jest tyle innych lokat czy banków? [2018-12-30]

Bankowość internetowa w Alior banku osiągnęła już dno.
Pomimo wpływy nowych środków definiownych jako nowe według slada na dzień 15.11.2018 nie można założyć nowej lokaty przez bankowość internetową. Tak samo bł z kontem mocno oszczędzającym etc dużo by pisać DNO DNO DNO. [2018-12-01]


Czy próbowała Pani dzwonić na infolinię Aliora? Jeśli tak, to co na to powiedzieli? Nie można założyć lokaty bo jest niedostępna, jest jakiś błąd przy próbie założenia lokaty - jeśli można, to proszę o więcej informacji.
A jeśli nie Alior, to może proszę sprawdzić:
- na nowe środki od Getin: https://lokatakonto.pl/getin-bank-lokata-e-na-nowe-srodki
albo
- beztroską Idea Bank: https://lokatakonto.pl/idea-bank-lokata-beztroska
i inne. [2018-12-01]


Ja też kilkakrotnie próbowałam założyć lokatę na nowe środki - zawsze bezskutecznie. Chodzi o lokatę - 19M. System pokazuje jaką kwotę mogę zdeponować ale nie pozwala założyć lokaty. Dwa razy zgłaszałam to do banku przez arkusz kontaktowy - w odpowiedzi otrzymałam jakieś "ble ble" o rodo. Tam jest jakiś błąd techniczny chyba ale w banku nie przyjmują tego do wiadomości. Potwierdzam -"dno" pod względem informatycznym oraz sposobu obsługi klienta na odległość. [2018-12-28]


Ja tam mogę polecić ale zakładałem jako nowy klient razem z kontem oszczędnościowym. Może dlatego? [2019-01-05]

od ponad 3 miesięcy brak oferty specjalnej lokaty na nowe środki mimo zapewnień banku, że powinna być. Informacja o ofercie specjalnej lokaty powinna być czytelna, zrozumiała, bez konieczności odwiedzenia banku celem wytłumaczenia. Nie każdy człowiek musi znać "zawiły język finansowy" i domyślać się co autor miał na myśli. [2018-10-02]


Niestety, w dalszym ciągu (zgodnie z informacjami ze strony www), obowiązuje saldo wg stanu na dzień 27.07.2018.
Ale są również inne http://lokatakonto.pl/ranking-lokaty-na-nowe-srodki - lokaty na nowe środki, które polecamy :), można wybierać. [2018-10-02]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Lokata NA NOWE ŚRODKI opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Lokata NA NOWE ŚRODKI forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)