Alle kody
Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 460 PLN
Promocja do dnia2023-10-01
Otwórz konto naAlle kody BNP Paribas
Uwaga❗limit 3000 (wniosków / nagród)
Ekstra bonus💰420 zł +40 zł bon Allegro

Promocja BNP Paribas Alle kody: to jedynie skrócony opis promocji BNP Paribas Alle kody, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Alle kody, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Promocja BNP Paribas Alle kody - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz bonusy o łącznej wartości nawet 460 zł, w tym do 420 w gotówce i 40 zł w bonach Allegro. Promocja Alle kody od BNP Paribas to oferta limitowana z limitem 3000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrody gwarantowane, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji BNP Paribas Alle kody.

 

Alle kody - dla kogo?

NAGRODY SKĄD? A Z KONT! Otwórz konto, aktywnie z niego korzystaj i odbierz nawet do 460 zł - w tym 2 E-kody Allegro. Alle kody to promocja z konta osobistego BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Alle kody nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty w promocji BNP Alle kody mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych GO Opitma (BGŻ Optima) - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Nagrody w promocji BNP to:

 • 🎫2 x 20 zł w bonach na Allegro, co daje łącznie bony Allegro o wartości 40 zł
 • 💰2 x 210 zł w gotówce, co daje łącznie do 420 zł w gotówce.

a w sumie do 460 zł premii - poznaj zasady promocji BNP.

 

Zasady promocji Alle kody

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji Alle kody BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 1.10.2023 r. (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP Alle kody można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 3000 wniosków
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Wniosek należy złożyć nie później niż do 1.10.2023 r. wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym, przy czym pamiętaj o limicie wniosków
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej w promocji Alle kody - należy to zrobić najpóźniej do 8.10.2023 r.
 • aktywuj kartę - nie później niż do 8.10.2023 aktywuj kartę wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji Alle kody, tj. w tym czasie koniecznie nadaj PIN do karty - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii

Ważne❗ Składając wniosek w promocji BNP Paribas Alle kody warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Jak zdobyć nagrody❓

🎫40 zł na Allegro (2 bony do Allegro po 20 zł każdy) - aby zdobyć pierwszą nagrodę pieniężną w promocji Alle kody od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie oraz

 

💰210 zł w gotówce (pierwsza nagroda) - aby zdobyć pierwszą nagrodę pieniężną w promocji Alle kody od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w październiku 2023:

 • przelew na 400 zł - wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej na kwotę min. 400 zł oraz 
 • transakcje BLIK na 200 zł - wykonaj transakcje BLIKIEM na łączną kwotę min. 200 zł, mogą to być płatności BLIKIEM w internecie i/lub przelewy na telefon BLIK
 • logowanie 3 razy - zaloguj się przynajmniej trzy razy do bankowości internetowej lub mobilnej, logowanie należy wykonać w 3 różnych dniach

 

💰210 zł w gotówce (druga nagroda) - aby zdobyć drugą nagrodę pieniężną w promocji Alle kody od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w listopadzie 2023:

 • przelew na 400 zł - wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej na kwotę min. 400 zł oraz 
 • transakcje BLIK na 200 zł - wykonaj transakcje BLIKIEM na łączną kwotę min. 200 zł, mogą to być płatności BLIKIEM w internecie i/lub przelewy na telefon BLIK
 • logowanie 3 razy - zaloguj się przynajmniej trzy razy do bankowości internetowej lub mobilnej, logowanie należy wykonać w 3 różnych dniach

 

Uwaga, warunkiem otrzymania kolejnej premii jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

 

Kiedy nagrody za konto od BNP Paribas?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Alle kody organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w allekody(at)promocja.bnpparibasplus.pl):

 • do 25.10. o 40 zł w bonach do Allegro, to nagroda za terminowe podpisanie umowy i aktywację karty
 • do 20.11. o pierwszej premii 210 zł, to nagroda za spełnienie warunków promocji w październiku oraz
 • do 22.12. o drugiej premii 210 zł, nagroda za spełnienie warunków promocji w listopadzie

Na drugą wiadomość należało będzie zareagować i do 26.11.2023 uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii. A nagrody otrzymasz:

 • do 31.10.2023 bony Allegro na 2 x 20 zł - nagroda dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Alle kody i za spełnienie warunków otwarcia konta - bony w formie kodów SMS otrzymasz na nr telefonu podany w procesie rejestracji, kody mają być ważne do 18.12.2023 r.
 • do 30.11.2023 przelew na 210 zł - bonus dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Alle kody i za spełnienie warunków promocji w październiku 2023
 • do 31.12.2023 przelew na 210 zł - premia dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Alle kody i za spełnienie warunków promocji w listopadzie 2023

Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie bnpparibas.pl/allekody/regulamin.pdf?v=1 oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Istotne informacje

O wybranych wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, są to jednak istotne informacje, poniżej przypomnienie:

👉Transakcje BLIK - można wykonywać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo - usługowych jak i w internecie, chociaż w tym drugim przypadku BNP Paribas nie uwzględni w promocji transakcji wykonywanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz o kodach MCC - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. W ramach promocji zaliczane są również przelewy na telefon BLIK, ale nie są uwzględniane wypłaty BLIK z bankomatów.

👉Przelewy z konta - można je wykonywać z bankowości internetowej, jak i aplikacji mobilnej GOmobile. Należy wykonać standardowy przelew Elixir, w ramach promocji BNP Paribas wyłączył przelewy natychmiastowe i wykonywane z użyciem systemów płatności internetowych np. Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

👉Informujemy też, że składając wniosek w promocji BNP Paribas Alle kody warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Alle kody BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta❓ To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli masz poniżej 26 lat. Dla osób powyżej 26. roku życia BNP Paribas pobierze 0/2/7 zł. Jeśli nie zrobisz nic bank pobierze 7 zł, 2 zł - jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą wydaną do konta, 0 zł jeśli wykonasz transakcje oraz zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej i masz wyrażone zgody marketingowe (brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych).
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 8 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie CYBER Pomoc, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 12 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Rezygnacja z Podróży - zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS (lub poprzez kuriera), a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas Alle kody (skrót)

 • dzień odniesienia w promocji BNP Paribas 2022-09-13
 • oferta do dnia 2023-10-01
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • BNP Paribas Alle kody

 

Alle kody pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji BNP Alle kody?

Promocja BNP Alle kody obowiązuje do 2023-10-01 r. lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji BNP Paribas Alle kody aby zdobyć nagrody?

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji BNP Paribas Alle kody złóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Alle kody opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Alle kody forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)