Promocja BNP Paribas Alle kody - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz bonusy o łącznej wartości nawet 460 zł, w tym do 420 w gotówce i 40 zł w bonach Allegro. Promocja Alle kody od BNP Paribas to oferta limitowana z limitem 3000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrody gwarantowane, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji BNP Paribas Alle kody.

 

Alle kody - dla kogo?

NAGRODY SKĄD? A Z KONT! Otwórz konto, aktywnie z niego korzystaj i odbierz nawet do 460 zł - w tym 2 E-kody Allegro. Alle kody to promocja z konta osobistego BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Alle kody nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty w promocji BNP Alle kody mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych GO Opitma (BGŻ Optima) - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Nagrody w promocji BNP to:

 • 🎫2 x 20 zł w bonach na Allegro, co daje łącznie bony Allegro o wartości 40 zł
 • 💰2 x 210 zł w gotówce, co daje łącznie do 420 zł w gotówce.

a w sumie do 460 zł premii - poznaj zasady promocji BNP.

 

Zasady promocji Alle kody

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji Alle kody BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 1.10.2023 r. (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP Alle kody można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 3000 wniosków
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Wniosek należy złożyć nie później niż do 1.10.2023 r. wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym, przy czym pamiętaj o limicie wniosków
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej w promocji Alle kody - należy to zrobić najpóźniej do 8.10.2023 r.
 • aktywuj kartę - nie później niż do 8.10.2023 aktywuj kartę wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji Alle kody, tj. w tym czasie koniecznie nadaj PIN do karty - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii

Ważne❗ Składając wniosek w promocji BNP Paribas Alle kody warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Jak zdobyć nagrody❓

🎫40 zł na Allegro (2 bony do Allegro po 20 zł każdy) - aby zdobyć pierwszą nagrodę pieniężną w promocji Alle kody od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie oraz

 

💰210 zł w gotówce (pierwsza nagroda) - aby zdobyć pierwszą nagrodę pieniężną w promocji Alle kody od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w październiku 2023:

 • przelew na 400 zł - wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej na kwotę min. 400 zł oraz 
 • transakcje BLIK na 200 zł - wykonaj transakcje BLIKIEM na łączną kwotę min. 200 zł, mogą to być płatności BLIKIEM w internecie i/lub przelewy na telefon BLIK
 • logowanie 3 razy - zaloguj się przynajmniej trzy razy do bankowości internetowej lub mobilnej, logowanie należy wykonać w 3 różnych dniach

 

💰210 zł w gotówce (druga nagroda) - aby zdobyć drugą nagrodę pieniężną w promocji Alle kody od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w listopadzie 2023:

 • przelew na 400 zł - wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej na kwotę min. 400 zł oraz 
 • transakcje BLIK na 200 zł - wykonaj transakcje BLIKIEM na łączną kwotę min. 200 zł, mogą to być płatności BLIKIEM w internecie i/lub przelewy na telefon BLIK
 • logowanie 3 razy - zaloguj się przynajmniej trzy razy do bankowości internetowej lub mobilnej, logowanie należy wykonać w 3 różnych dniach

 

Uwaga, warunkiem otrzymania kolejnej premii jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

 

Kiedy nagrody za konto od BNP Paribas?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Alle kody organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w allekody(at)promocja.bnpparibasplus.pl):

 • do 25.10. o 40 zł w bonach do Allegro, to nagroda za terminowe podpisanie umowy i aktywację karty
 • do 20.11. o pierwszej premii 210 zł, to nagroda za spełnienie warunków promocji w październiku oraz
 • do 22.12. o drugiej premii 210 zł, nagroda za spełnienie warunków promocji w listopadzie

Na drugą wiadomość należało będzie zareagować i do 26.11.2023 uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii. A nagrody otrzymasz:

 • do 31.10.2023 bony Allegro na 2 x 20 zł - nagroda dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Alle kody i za spełnienie warunków otwarcia konta - bony w formie kodów SMS otrzymasz na nr telefonu podany w procesie rejestracji, kody mają być ważne do 18.12.2023 r.
 • do 30.11.2023 przelew na 210 zł - bonus dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Alle kody i za spełnienie warunków promocji w październiku 2023
 • do 31.12.2023 przelew na 210 zł - premia dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Alle kody i za spełnienie warunków promocji w listopadzie 2023

Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie bnpparibas.pl/allekody/regulamin.pdf?v=1 oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Istotne informacje

O wybranych wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, są to jednak istotne informacje, poniżej przypomnienie:

👉Transakcje BLIK - można wykonywać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo - usługowych jak i w internecie, chociaż w tym drugim przypadku BNP Paribas nie uwzględni w promocji transakcji wykonywanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz o kodach MCC - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. W ramach promocji zaliczane są również przelewy na telefon BLIK, ale nie są uwzględniane wypłaty BLIK z bankomatów.

👉Przelewy z konta - można je wykonywać z bankowości internetowej, jak i aplikacji mobilnej GOmobile. Należy wykonać standardowy przelew Elixir, w ramach promocji BNP Paribas wyłączył przelewy natychmiastowe i wykonywane z użyciem systemów płatności internetowych np. Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

👉Informujemy też, że składając wniosek w promocji BNP Paribas Alle kody warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Alle kody BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta❓ To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli masz poniżej 26 lat. Dla osób powyżej 26. roku życia BNP Paribas pobierze 0/2/7 zł. Jeśli nie zrobisz nic bank pobierze 7 zł, 2 zł - jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą wydaną do konta, 0 zł jeśli wykonasz transakcje oraz zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej i masz wyrażone zgody marketingowe (brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych).
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 8 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie CYBER Pomoc, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 12 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Rezygnacja z Podróży - zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS (lub poprzez kuriera), a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas Alle kody (skrót)

BNP Paribas konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Alle kody od BNP Paribas - zachęcamy do wyrażenia opinii o BNP Paribas:

 • dzień odniesienia w promocji BNP Paribas 2022-09-13
 • oferta do dnia 2023-10-01
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

- więcej na wskazanej stronie.


 

Alle kody pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji BNP Alle kody?

Promocja BNP Alle kody obowiązuje do 2023-10-01 r. lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji BNP Paribas Alle kody aby zdobyć nagrody?

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji BNP Paribas Alle kody złóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Alle kody opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Alle kody forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)