ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
BNP Paribas

Black Friday z Bankiem BNP Paribas - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i zyskaj nawet 350 zł premii w gotówce oraz 50 zł na Allegro

Ponownie obowiązuje krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta BNP Paribas, a do zgarnięcia premii nie są wymagane wpływy na konto. Uwaga❗ Limit 2700 wniosków, nie warto zwlekać - sprawdź zasady promocji "Black Friday z Bankiem".

Dla kogo?

Black Friday z Bankiem dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Black Friday z Bankiem nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Zasady promocji

Jak wziąć udział w promocji "Black Friday z Bankiem" BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 17.11.2019, przypominamy też, że istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej;
 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat (nie później niż do 17.11.2019);
 • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej - należy to zrobić nie późnij niż do 22.11.2019;

Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić złożenie wniosku.

Nagrody za:

👉 50 zł do Allegro otrzymasz już za samą rejestrację i podpisanie umowy otrzymasz voucher do Allegro.

Aby otrzymać kolejną nagrodę w dniach 29 listopada 2019 r. – 01 grudnia 2019 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe, za które otrzymasz:

 • 💰 nagroda 250 zł - wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł jednak nie większą niż 999,99 zł albo
 • 💰 nagroda 350 zł - wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł

To wszystko!

Kiedy nagroda?

Bon 50 zł do Allegro otrzymasz na adres email podany w procesie rejestracji już do 4.12.2019;

O przyznaniu bonusów pieniężnych organizator poinformuje Cię mailowo do 20.12.2019. Na wiadomość tę należy zareagować i do 25.12.2019 zalogować się na stronie promocji i wypełnić dane niezbędne do wypłaty premii, na której należy podać nr rachunku do wypłaty premii.

A premię w gotówce (250 lub 350 zł) otrzymasz do 31.12.2019;

Oczywiście do momentu odebrania bonus konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w BLACK FRIDAY Z BANKIEM oraz oczywiście na stronie promocji.

Istotne informacje

👉Bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli wykonujesz standardowe operacje kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Black Friday z Bankiem BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

Za kartę Otwartą na eŚwiat zapłacisz 6 zł, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera - przypominamy, że tylko ta karta bierze udział w promocji Black Friday z Bankiem.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty.

 

BNP Paribas Black Friday z Bankiem (skrót)

 • oferta do dnia 2019-11-17
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Black Friday z Bankiem BNP Paribas opinie

Prosta promocja i proste zasady, szkoda tylko że nie da się uniknąć opłaty za kartę [2019-11-06]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Black Friday z Bankiem opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Black Friday z Bankiem:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora