Promocja BNP Paribas Dobry Start - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz premie pieniężne do 💰400 zł w gotówce. Promocja Dobry Start od BNP Paribas to oferta limitowana z limitem 9000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrody gwarantowane, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji BNP Paribas Dobry Start.

 

Dobry Start - dla kogo?

Dobry Start to promocja z kontem osobistym BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Dobry Start nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty w promocji BNP Dobry Start mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych GO Opitma (BGŻ Optima) - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Nagrody w promocji BNP to:

 • 💰70 zł w gotówce
 • 💰2 x 165 zł w gotówce

Co daje w sumie do 400 zł premii - poznaj zasady promocji BNP.

 

Zasady promocji Dobry Start

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji Dobry Start BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 13.03.2023 r. (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP Dobry Start można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 9000 wniosków
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Do wyboru są trzy karty, ale najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj - wystarczy jedna płatność, aby karta była darmowa. Dostępne są także inne karty (więcej o kartach w kolejnych akapitach). Wniosek należy złożyć nie później niż do 13.03.2023 r. wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym, przy czym pamiętaj o limicie wniosków
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej w promocji Dobry Start - należy to zrobić najpóźniej do 31.03.2023 r.
 • aktywuj kartę - kartę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty otrzymania, ale nie później niż do 31.03.2023, tj. w tym czasie koniecznie nadaj PIN do karty - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii

Ważne❗ Składając wniosek w promocji BNP Paribas Dobry Start warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Jak zdobyć nagrody❓

💰70 zł w gotówce (pierwsza nagroda) - aby zdobyć nagrody w promocji Dobry Start od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie

💰165 zł w gotówce (druga nagroda) - aby zdobyć kolejną nagrodę pieniężną w promocji Dobry Start od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w pierwszym miesiącu po aktywacji karty:

 • przelew/y z konta: wykonaj min. 1 przelew z Konta Otwartego na Ciebie w promocji Dobry Start lub aplikacji mobilnej na łączną kwotę min. 300 zł (wystarczy przelew na Twoje konto w innym banku) oraz
 • płatności BLIK: wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM (kwoty dowolne, nawet niewielkie)
 • wpływ na konto: zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w promocji Dobry Start na sumę min. 700 zł (wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku)

💰165 zł w gotówce (trzecia nagroda) - aby zdobyć kolejną nagrodę pieniężną w promocji Dobry Start od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w drugim miesiącu po aktywacji karty:

 • przelew/y z konta: wykonaj min. 1 przelew z Konta Otwartego na Ciebie w promocji Dobry Start lub aplikacji mobilnej na łączną kwotę min. 300 zł (wystarczy przelew na Twoje konto w innym banku) oraz
 • płatności BLIK: wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM (kwoty dowolne, nawet niewielkie)
 • wpływ na konto: zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w promocji Dobry Start na sumę min. 700 zł (wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku)

Uwaga, warunkiem otrzymania kolejnej premii jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

 

Harmonogram

Kiedy należy wykonywać operacje:

 • jeśli kartę do konta aktywujesz w grudniu, to warunki promocji Dobry Start  należy spełnić w styczniu i lutym lub
 • jeśli kartę do konta aktywujesz w styczniu, to warunki promocji Dobry Start  należy spełnić w lutym i marcu, lub
 • jeśli kartę do konta aktywujesz w lutym, to warunki promocji Dobry Start  należy spełnić w marcu i kwietniu, lub
 • jeśli kartę do konta aktywujesz w marcu, to warunki promocji Dobry Start  należy spełnić w kwietniu i maju.

 

Kiedy nagrody za konto od BNP Paribas?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Dobry Start organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w dobrystart(at)promocja.bnpparibasplus.pl).

✍Informacje o przyznaniu nagrody bądź nagród będziesz otrzymywać do 22. dnia miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym spełnisz warunki do uzyskania nagrody.

Na pierwszą wiadomość należy zareagować i do 26. dnia miesiąca zalogować się i podać informacje wymagane od wypłaty premii

Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie bnpparibas.pl/dobrystart/regulamin.pdf?v=1 oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Istotne informacje

O wybranych wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, są to jednak istotne informacje, poniżej przypomnienie

📲Płacąc BLIKIEM w promocji BNP Paribas Dobry Start możesz płacić zarówno w sklepach, jak i w internecie, należy jednak pamiętać, że na potrzeby promocji bank wyłączył operacje o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju ułatwiacze płatności. Wykonując standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę. Wyłączone są również płatności za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media.

💸Wykonując przelewy z Konta Otwartego na Ciebie w ramach prezentowanej promocji pamiętaj, że zgrodnie z regulaminem oferty:

 • polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz że
 • wyłączone są przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

👉Informujemy też, że składając wniosek w promocji BNP Paribas Dobry Start warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Dobry Start BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta❓ To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej trzy płatności kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash - 5 zł jeśli nie spełnisz warunku.
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie CYBER Pomoc, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Rezygnacja z Podróży - zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas Dobry Start (skrót)

 • promocja na nowe środki, BNP Paribas bada saldo na dzień 2021-12-21
 • oferta do dnia 2023-03-13
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • BNP Paribas Dobry Start

 

Dobry Start pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji BNP Dobry Start?

Promocja BNP Konto na lata obowiązuje do 2023-03-13 r. lub wyczerpania puli 9000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji BNP Paribas Dobry Start aby zdobyć nagrody?

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji BNP Paribas Dobry Startzłóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.5 (1 opinia o Dobry Start BNP Paribas)

Dobry Start BNP Paribas opinie

Sprawdź Konto Otwarte na Ciebie w promocji Dobry Start i zgarnij nawet 350 zł w gotówce! [2021-12-23]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Dobry Start opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Dobry Start forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)