Promocja BNP Paribas Kupuj z domu - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i zyskaj nawet 210 zł premii w gotówce

Ponownie obowiązuje krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta BNP Paribas, a do zgarnięcia premii nie są wymagane wpływy na konto. Uwaga❗ Limit 4000 wniosków, nie warto zwlekać - sprawdź zasady promocji "Kupuj z domu".

 

Dla kogo?

Promocja BNP Kupuj z domu dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Kupuj z domu nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji

Jak wziąć udział w promocji "Kupuj z domu" BNP Paribas?

  • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 30.04.2020, na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia. Przypominamy też, że istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej;
  • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat (nie później niż do 30.04.2019);
  • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej - należy to zrobić nie późnij niż do 22.05.2020;

Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić złożenie wniosku.

 

Nagrody za:

💰 nagroda 100 zł - w maju 2020 zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonaj min. 6 płatności BLIKIEM,

💰 nagroda 110 zł - w czerwcu 2020 zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonaj min. 6 płatności BLIKIEM

To wszystko!

 

Kiedy nagroda?

O przyznaniu bonusów pieniężnych organizator poinformuje Cię mailowo:

  • do 19.06.2020 (bonus 100 zł) za spełnienie warunków w maju
  • do 24.07.2020 (bonus 110 zł) za spełnienie warunków w czerwcu

Na wiadomość tę należy zareagować i do 25.06.2020 zalogować się na stronie promocji i wypełnić dane niezbędne do wypłaty premii, na której należy podać nr rachunku do wypłaty premii. A premię otrzymasz:

  • do 30.06.2020 dla bonusu 100 zł
  • do 31.07.2020 dla bonusu 110 zł

Oczywiście do momentu odebrania bonus konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w KUPUJ Z DOMU oraz oczywiście na stronie promocji.

 

Istotne informacje

👉Bank BNP Paribas nie wyłączył transakcje, dopuszczalne są więc wszystkie kody MCC

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Kupuj z domu BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

Za kartę Otwartą na eŚwiat zapłacisz 6 zł, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera - przypominamy, że tylko ta karta bierze udział w promocji Kupuj z domu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty.

 

BNP Paribas Kupuj z domu (skrót)

 

Kupuj z domu pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji❓

Promocja BNP Paribas Kupuj z domu obowiązuje do 2020-04-30 lub wcześniejszego wyczerpania promocyjnej puli 4000 wniosków.

🚩W jaki sposób otrzymam potwierdzenie rejestracji w promocji Kupuj z domu❓

Potwierdzenie zostanie wysłane na adres mailowy podany przez Ciebie podczas rejestracji w promocji razem z Twoim linkiem, który umożliwi Ci otwarcie rachunku w promocji Kupuj z domu. Sprawdź proszę wszystkie foldery w skrzynce odbiorczej, również ten, gdzie wpada Spam. Filtry antyspamowe oraz indywidualne ustawienia skrzynki lub programu pocztowego mogą spowodować, że nasza wiadomość nie trafi prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Gdy używasz programu pocztowego, jeżeli masz taką możliwość, sprawdź także skrzynkę odbiorczą i wszystkie foldery poczty z poziomu przeglądarki internetowej.

👉Czy każdy otwierający rachunek otrzyma nagrody o wartości do 210 zł❓

Nie, aby otrzymać nagrodę konieczne jest zarejestrowanie się na stronie promocji, otwarcie Konta Osobistego korzystając z otrzymanego linku promocyjnego i spełnienie wszystkich warunków opisanych w regulaminie promocji Kupuj z domu.

✍Jak składać reklamację❓

Napisz do organizatora promocji Kupuj z domu: kupujzdomu(at)bnpparibasplus.pl lub na adres organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa. Najlepiej użyj maila, który posłużył do rejestracji w promocji lub podaj ten adres w swojej wiadomości. Opisz swój problem.

💲Czy mogę założyć kilka kont w promocji i kilkukrotnie otrzymać premię❓

Nie, zgodnie z regulaminem każdy uczestnik może wziąć udział w promocji tylko 1 raz. Również w banku BNP Paribas możesz otworzyć tylko jedno indywidualne konto osobiste.5 (1 opinia o Kupuj z domu BNP Paribas)

Kupuj z domu BNP Paribas opinie

Polecamy uwadze promocję BNP Paribas "Kupuj z domu", to już ostatnie dni promocji, gdyż obowiązuje ona tylko do 30 kwietnia albo wyczerpania puli promocyjnych wniosków (4000 rejestracji). [2020-04-26]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Kupuj z domu opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kupuj z domu forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)