Promocja BNP Paribas Lekka premia - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i odbierz 100 zł premii w gotówce, którą możesz wykorzystać tak, jak chcesz (przelać, wypłacić lub wydać na zakupy)❗

Do spełnienia warunków wystarczy zapewnić wpływ na konto i wykoać transakcje BLIKIEM tylko w jednym miesiącu - poznaj szczegóły oferty, uwaga limit 1000 wniosków.

 

Dla kogo?

Tradycyjnie już promocja, w tym przedstawiana Lekka dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Lekka premia nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji

Jak wziąć udział w promocji Lekka premia BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 10.05.2020 (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji Lekka premia można wziąć udział tylko na stronie promocji, przypominamy też, że istnieje limit 1000 wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej
 • (na tej samej stronie) złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą, najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj, należy to zrobić również nie później niż do 10.05.2020 wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym;
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej - należy to zrobić nie późnij niż do 29.05.2020

Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić złożenie wniosku.

 

100 zł w gotówce

Jak zgarnąć bonus 100 zł w promocji Lekka premia:

💰100 zł - aby zgarnąć ten bonus w maju 2020:

 • BLIK - wykonaj 4 płatności BLIKIEM na dowolne kwoty,
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł - wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku, ważna jest suma wpływów, można więc zrobić 10 przelewów po 100 zł każdy (w ciągu kolejnych dni) wykorzystując to samo 100 zł

To wszystko❗

 

Kiedy nagroda?

💰O przyznaniu nagrody BNP Paribas poinformuje Cię mailowo do 19.06 (bonus 100 zł) za spełnienie warunków w maju. Na tę wiadomość należy zareagować i do 25.06 zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych, które zostaną przesłane na adres email), na której należy podać numer konta założonego w promocji do odbioru premii.

A wypłata nagrody nastąpi do 30.06, oczywiście do momentu jej otrzymania konto, karta i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne, dodatkowe inf. w regulaminie LEKKA PREMIA, powodzenia 😎

 

Istotne informacje

ℹ Informujemy, że w promocji Lekka Premia Bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli wykonujesz standardowe operacje kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Lekka premia BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży"- zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji.

 

BNP Paribas Lekka premia (skrót)

 

Lekka premia pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji❓

Promocja BNP obowiązuje do 10 maja 2020 r. lub wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

👉W jaki sposób otrzymam potwierdzenie rejestracji w promocji BNP Lekka premia❓

Potwierdzenie zostanie wysłane na adres mailowy podany przez Ciebie podczas rejestracji w promocji razem z Twoim linkiem, który umożliwi Ci otwarcie rachunku w promocji Lekka premia. Sprawdź proszę wszystkie foldery w skrzynce odbiorczej, również ten, gdzie wpada Spam. Filtry antyspamowe oraz indywidualne ustawienia skrzynki lub programu pocztowego mogą spowodować, że nasza wiadomość nie trafi prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Gdy używasz programu pocztowego, jeżeli masz taką możliwość, sprawdź także skrzynkę odbiorczą i wszystkie foldery poczty z poziomu przeglądarki internetowej.

💰Czy każdy otwierający rachunek BNP w promocji otrzyma nagrodę o wartości 100 zł❓

Nie, aby otrzymać nagrodę konieczne jest zarejestrowanie się na stronie promocji, otwarcie rachunku korzystając z otrzymanego linku promocyjnego i spełnienie wszystkich warunków opisanych w regulaminie promocji Banku BNP Paribas Lekka premia.

✍Jak składać reklamację❓

Napisz do organizatora promocji Lekka premia: lekkapremia(at)bnpparibasplus.pl lub na adres organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa. Najlepiej użyj maila, który posłużył do rejestracji w promocji lub podaj ten adres w swojej wiadomości. Opisz swój problem.

⭐Czy mogę założyć kilka kont w promocji Lekka premia i kilkukrotnie otrzymać premię❓

Nie, zgodnie z regulaminem każdy uczestnik może wziąć udział w promocji tylko 1 raz. Również w banku możesz otworzyć tylko jedno indywidualne konto osobiste.4 (1 opinia o Lekka premia BNP Paribas)

Lekka premia BNP Paribas opinie

Lekka premia, czyli najnowsza promocja BNP Paribas z premią 100 zł w gotówce, polecamy sprawdzić. [2020-04-27]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Lekka premia opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Lekka premia forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)