ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
BNP Paribas

Promocja BNP Paribas Majowa premia - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i odbierz 200 zł premii w gotówce, którą możesz wykorzystać tak, jak chcesz (przelać, wypłacić lub wydać na zakupy)❗

Do spełnienia warunków wystarczy zapewnić wpływ na konto i wykonać transakcje kartą w jednym miesiącu oraz transakcje BLIKIEM w drugim miesiąc - poznaj szczegóły oferty, uwaga limit 3000 wniosków.

 

Dla kogo?

Tradycyjnie już promocja, w tym przedstawiana Majowa premia dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Majowa premia nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji

Jak wziąć udział w promocji Majowa premia BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 17.05.2020 (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji Majowa Premia można wziąć udział tylko na stronie promocji, przypominamy też, że istnieje limit 3000 wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej
 • (na tej samej stronie) złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą, najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj, należy to zrobić również nie później niż do 17.05.2020 wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym;
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej - należy to zrobić nie później niż do 05.06.2020. W tym terminie aktywuj również kartę wydaną do konta.

Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić złożenie wniosku.

 

100 zł za operacje w czerwcu

Aby zgarnąć 100 zł w gotówce

 • płatności kartą - wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty,
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł - wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku, ważna jest suma wpływów, można więc zrobić 10 przelewów po 100 zł każdy (w ciągu kolejnych dni) wykorzystując to samo 100 zł

 

100 zł za operacje w lipcu

Aby zgarnąć kolejne 100 zł w gotówce

 • BLIK - wykonaj 4 płatności BLIKIEM na dowolne kwoty,
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł - wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku, ważna jest suma wpływów, można więc podnobnie jak w poprzednim miesiącu, można zrobić 10 przelewów po 100 zł każdy (w ciągu kolejnych dni) wykorzystując to samo 100 zł

To wszystko❗

 

Kiedy nagroda?

💰O przyznaniu nagrody BNP Paribas poinformuje Cię mailowo do 19.07 (bonus 100 zł) za spełnienie warunków w czerwcu. Na tę wiadomość należy zareagować i do 25.07 zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych, które zostaną przesłane na adres email), na której należy podać numer konta założonego w promocji do odbioru premii.

O przyznaniu kolejnej nagrody organizator poinformuje Cię do 24.08 (bonus 100 zł za spełnienie warunków w lipcu).

A wypłata nagrody nastąpi do 31.07 (pierwsza nagroda) i do 31.08 (druga nagroda), oczywiście do momentu ich otrzymania konto, karta i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne, dodatkowe inf. w regulaminie MAJOWA PREMIA, powodzenia 😎

 

Istotne informacje

ℹ Informujemy, że w promocji Majowa Premia Bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli wykonujesz standardowe operacje kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Majowa premia BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży"- zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji.

 

BNP Paribas Majowa premia (skrót)

 • oferta do dnia 2020-05-17
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Majowa premia pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji Majowa Premia❓

Promocja BNP obowiązuje do 17 maja 2020 r. lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji Majowa Premia❓

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji Majowa Premia złóż wniosek, zawrzyj umowę o konto i kartę debetową wydawaną do konta (pamiętaj o jej aktywacji) oraz dostęp do bankowości internetowej. W czerwcu 2020 zapewnij wpływ na kwotę min. 1000 zł i wykonaj co najmniej 4 płatności kartą, w lipcu 2020 zapewnij wpływ na kwotę min. 1000 zł i wykonaj co najmniej 4 płatności BLIKIEM.

⏰Do kiedy muszę uzupełnić dane do wypłaty premii❓

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Majowa Premia bank BNP Paribas poinformuje Cię: dla nagrody 💲100 zł w gotówce za spełnienie warunków w czerwcu 2020 – do 19.07.2020, dla nagrody 💲100 zł w gotówce za spełnienie warunków w lipcu 2020 – do 24.08.2020. Na pierwszą wiadomość należy zareagować i do 25.07 zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych, które zostaną przesłane na adres email), na której należy podać numer konta do odbioru premii.

Majowa premia BNP Paribas opinie

Sprawdź najnowszą promocję BNP Paribas Majowa Premia. [2020-05-05]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Majowa premia opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Majowa premia:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora