Promocja BNP Paribas Majowa premia - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i odbierz 200 zł premii w gotówce, którą możesz wykorzystać tak, jak chcesz (przelać, wypłacić lub wydać na zakupy)❗

Do spełnienia warunków wystarczy zapewnić wpływ na konto i wykonać transakcje kartą w jednym miesiącu oraz transakcje BLIKIEM w drugim miesiąc - poznaj szczegóły oferty, uwaga limit 3000 wniosków.

 

Dla kogo?

Tradycyjnie już promocja, w tym przedstawiana Majowa premia dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Majowa premia nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji

Jak wziąć udział w promocji Majowa premia BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 17.05.2020 (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji Majowa Premia można wziąć udział tylko na stronie promocji, przypominamy też, że istnieje limit 3000 wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej
 • (na tej samej stronie) złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą, najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj, należy to zrobić również nie później niż do 17.05.2020 wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym;
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej - należy to zrobić nie później niż do 05.06.2020. W tym terminie aktywuj również kartę wydaną do konta.

Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić złożenie wniosku.

 

100 zł za operacje w czerwcu

Aby zgarnąć 100 zł w gotówce

 • płatności kartą - wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty,
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł - wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku, ważna jest suma wpływów, można więc zrobić 10 przelewów po 100 zł każdy (w ciągu kolejnych dni) wykorzystując to samo 100 zł

 

100 zł za operacje w lipcu

Aby zgarnąć kolejne 100 zł w gotówce

 • BLIK - wykonaj 4 płatności BLIKIEM na dowolne kwoty,
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł - wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku, ważna jest suma wpływów, można więc podnobnie jak w poprzednim miesiącu, można zrobić 10 przelewów po 100 zł każdy (w ciągu kolejnych dni) wykorzystując to samo 100 zł

To wszystko❗

 

Kiedy nagroda?

💰O przyznaniu nagrody BNP Paribas poinformuje Cię mailowo do 19.07 (bonus 100 zł) za spełnienie warunków w czerwcu. Na tę wiadomość należy zareagować i do 25.07 zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych, które zostaną przesłane na adres email), na której należy podać numer konta założonego w promocji do odbioru premii.

O przyznaniu kolejnej nagrody organizator poinformuje Cię do 24.08 (bonus 100 zł za spełnienie warunków w lipcu).

A wypłata nagrody nastąpi do 31.07 (pierwsza nagroda) i do 31.08 (druga nagroda), oczywiście do momentu ich otrzymania konto, karta i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne, dodatkowe inf. w regulaminie MAJOWA PREMIA, powodzenia 😎

 

Istotne informacje

ℹ Informujemy, że w promocji Majowa Premia Bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli wykonujesz standardowe operacje kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Majowa premia BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży"- zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji.

 

BNP Paribas Majowa premia (skrót)

 

Majowa premia pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji Majowa Premia❓

Promocja BNP obowiązuje do 17 maja 2020 r. lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji Majowa Premia❓

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji Majowa Premia złóż wniosek, zawrzyj umowę o konto i kartę debetową wydawaną do konta (pamiętaj o jej aktywacji) oraz dostęp do bankowości internetowej. W czerwcu 2020 zapewnij wpływ na kwotę min. 1000 zł i wykonaj co najmniej 4 płatności kartą, w lipcu 2020 zapewnij wpływ na kwotę min. 1000 zł i wykonaj co najmniej 4 płatności BLIKIEM.

⏰Do kiedy muszę uzupełnić dane do wypłaty premii❓

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Majowa Premia bank BNP Paribas poinformuje Cię: dla nagrody 💲100 zł w gotówce za spełnienie warunków w czerwcu 2020 – do 19.07.2020, dla nagrody 💲100 zł w gotówce za spełnienie warunków w lipcu 2020 – do 24.08.2020. Na pierwszą wiadomość należy zareagować i do 25.07 zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych, które zostaną przesłane na adres email), na której należy podać numer konta do odbioru premii.5 (1 opinia o Majowa premia BNP Paribas)

Majowa premia BNP Paribas opinie

Sprawdź najnowszą promocję BNP Paribas Majowa Premia. [2020-05-05]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Majowa premia opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Majowa premia forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)