Promocja BNP Paribas Mobilni Wiosną - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz premie pieniężne do 💰430 zł w gotówce. Promocja Mobilni Wiosną od BNP Paribas to oferta limitowana z limitem 3000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrody gwarantowane, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji BNP Paribas Mobilni Wiosną.

 

Mobilni Wiosną - dla kogo?

Mobilni Wiosną to promocja z kontem osobistym BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Mobilni Wiosną nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty w promocji BNP Mobilni Wiosną mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych GO Opitma (BGŻ Optima) - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Nagrody w promocji BNP to:

 • 💰40 zł w gotówce
 • 💰50 zł w gotówce
 • 💰180 zł w gotówce
 • 💰160 zł w gotówce

Co daje w sumie do 430 zł premii - poznaj zasady promocji BNP.

 

Zasady promocji Mobilni Wiosną

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji Mobilni Wiosną BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 19.03.2023 r. (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP Mobilni Wiosną można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 3000 wniosków
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Do wyboru są trzy karty, ale najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj - wystarczy jedna płatność, aby karta była darmowa. Dostępne są także inne karty (więcej o kartach w kolejnych akapitach). Wniosek należy złożyć nie później niż do 19.03.2023 r. wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym, przy czym pamiętaj o limicie wniosków
 • 🚩otwórz konto - możesz otworzysz konto za pomocą kuriera lub z użyciem wideoweryfikacji - w drugim przypadku zgarniesz 🚩ekstra bonus +40 zł
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej w promocji Mobilni Wiosną - należy to zrobić najpóźniej do 2.04.2023 r.
 • aktywuj kartę - kartę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty otrzymania, ale nie później niż do 2.04.2023, tj. w tym czasie koniecznie nadaj PIN do karty - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii

Ważne❗ Składając wniosek w promocji BNP Paribas Mobilni Wiosną warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Jak zdobyć nagrody❓

💰50 zł w gotówce (+40 zł za wideobonus - pierwsza nagroda) - aby zdobyć nagrody w promocji Mobilni Wiosną od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie
 • w kwietniu 2023 wykonaj co najmniej jeden przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (przelew na dowolną kwotę, może być to przelew na Twoje konto w innym banku)
 • ekstra +40 zł jeśli otworzysz konto z użyciem wideoweryfikacji

💰180 zł w gotówce (druga nagroda) - aby zdobyć kolejną nagrodę pieniężną w promocji Mobilni Wiosną od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w kwietniu 2023:

 • transakcje BLIK: wykonaj transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł (płatności albo przelewy na telefon)
 • płatności kartą: wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji Mobilni Wiosną (kwoty dowolne)

💰160 zł w gotówce (trzecia nagroda) - aby zdobyć kolejną nagrodę pieniężną w promocji Mobilni Wiosną od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w maju 2023:

 • transakcje BLIK: wykonaj płatności BLIK na łączną kwotę min. 150 zł (płatności albo przelewy na telefon)
 • płatności kartą: wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji Mobilni Wiosną (kwoty dowolne)

Uwaga, warunkiem otrzymania kolejnej premii jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

 

Kiedy nagrody za konto od BNP Paribas?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Mobilni Wiosną organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w mobilniwiosna(at)promocja.bnpparibasplus.pl):

 • do 20.04.2023 o premii 40 zł dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Mobilni Wiosną z użyciem wideoweryfikacji
 • do 22.05.2023 o przyznaniu premii 50 zł i 180 zł - to bonusy za Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji Mobilni Wiosną i spełnienie warunków w kwietniu 2023
 • do 26.06.2023 o przyznaniu premii 160 zł - to nagroda za Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji Mobilni Wiosną i spełnienie warunków w maju 2023

Na pierwszą wiadomość należy zareagować i do 26.04.2023 zalogować się i podać informacje wymagane od wypłaty premii (jeśli otworzysz konto z użyciem wideoweryfikacji) albo do 28.05.2023 (dla otwierających konto przez kuriera)

Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie bnpparibas.pl/mobilniwiosna/regulamin.pdf?v=1 oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Istotne informacje

O wybranych wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, są to jednak istotne informacje, poniżej przypomnienie

📲Płacąc BLIKIEM / kartą w promocji BNP Paribas Mobilni Wiosną możesz płacić zarówno w sklepach, jak i w internecie, należy jednak pamiętać, że na potrzeby promocji bank wyłączył operacje o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju ułatwiacze płatności. Wykonując standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę. Wyłączone są również płatności za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media.

💸Wykonując przelewy z Konta Otwartego na Ciebie w ramach prezentowanej promocji pamiętaj, że zgrodnie z regulaminem oferty:

 • polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz że
 • wyłączone są przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

👉Informujemy też, że składając wniosek w promocji BNP Paribas Mobilni Wiosną warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Mobilni Wiosną BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta❓ To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli masz poniżej 26 lat. Do 28.02.2023 z opłaty za kartę zwalnia wykonanie min. 3 płatności kartą. Od 1.03.2023 dla osób powyżej 26. roku życia BNP Paribas pobierze 0/2/7 zł. Jeśli nie zrobisz nic bank pobierze 7 zł, 2 zł - jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą wydaną do konta, 0 zł jeśli wykonasz transakcje oraz zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej i masz wyrażone zgody marketingowe.
 • Karta Otwarta na eŚwiat - do końca lutego za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie CYBER Pomoc, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera. Od marca opłata za kartę wykonsi 8 zł.
 • Karta Otwarta na Świat - do końca lutego za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Rezygnacja z Podróży - zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu. Od 1 marca koszt karty to 12 zł.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS (lub poprzez kuriera), a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas Mobilni Wiosną (skrót)

BNP Paribas konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Mobilni Wiosną od BNP Paribas - zachęcamy do wyrażenia opinii o BNP Paribas:

 • dzień odniesienia w promocji BNP Paribas 2022-02-24
 • oferta do dnia 2023-03-19
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

- więcej na wskazanej stronie.


 

Mobilni Wiosną pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji BNP Mobilni Wiosną?

Promocja BNP Konto na lata obowiązuje do 2023-03-19 r. lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji BNP Paribas Mobilni Wiosną aby zdobyć nagrody?

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji BNP Paribas Mobilni Wiosnązłóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.4 (1 opinia o Mobilni Wiosną BNP Paribas)

Mobilni Wiosną BNP Paribas opinie

Mobilni Wiosną do 430 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie [2023-02-27]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Mobilni Wiosną opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Mobilni Wiosną forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)