Promocja BNP Paribas Moja i Twoja okazja - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz nagrody pieniężne do 💰500 zł w gotówce, a nie w bonach, z którymi nierzadko nie wiadomo co zobić. Promocja Moja i Twoja okazja od BNP Paribas to oferta limitowana z limitem 2000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrody gwarantowane, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji BNP Paribas Moja i Twoja okazja.

 

Moja i Twoja okazja - dla kogo?

Moja i Twoja okazja to promocja z konta osobistego BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Moja i Twoja okazja nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty w promocji BNP Moja i Twoja okazja mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych GO Opitma (BGŻ Optima) - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Nagrody w promocji BNP to:

 • 💰70 zł w gotówce
 • 💰215 zł w gotówce
 • 💰215 zł w gotówce

Co daje w sumie do 500 zł w gotówce - poznaj zasady promocji BNP.

 

Zasady promocji Moja i Twoja okazja

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji Moja i Twoja okazja BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 28.05.2023 r. (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP Moja i Twoja okazja można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 2000 wniosków
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Do wyboru są trzy karty, ale najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj - wystarczy jedna płatność, aby karta była darmowa. Dostępne są także inne karty (więcej o kartach w kolejnych akapitach). Wniosek należy złożyć nie później niż do 28.05.2023 r. wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym, przy czym pamiętaj o limicie wniosków
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej w promocji Moja i Twoja okazja - należy to zrobić najpóźniej do 9.06.2023 r.
 • aktywuj kartę - kartę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty otrzymania, ale nie później niż do 9.06.2023, tj. w tym czasie koniecznie nadaj PIN do karty - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii

Ważne❗ Składając wniosek w promocji BNP Paribas Moja i Twoja okazja warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Jak zdobyć nagrody❓

💰70 zł w gotówce - aby zdobyć pierwszą nagrodę w promocji Moja i Twoja okazja od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie

💰215 zł w gotówce (druga nagroda) - aby zdobyć kolejną nagrodę w promocji Moja i Twoja okazja od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w czerwcu 2023:

 • wpływy na konto: zapewnij min. 3 wpływy na konto, każdy w kwocie min. 250 zł (ponownie może to być przelew z Twojego konta w innym banku)
 • logowanie w apce mobilnej: zaloguj się przynajmniej 3 razy do aplikacji mobilnej - uwaga, warunek ten należy spełnić w 3 różnych dniach

💰215 zł w gotówce (trzecia nagroda) - aby zdobyć kolejną nagrodę w promocji Moja i Twoja okazja od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w lipcu 2023 powtórz warunki z czerwca, czyli:

 • wpływy na konto: zapewnij min. 3 wpływy na konto, każdy w kwocie min. 250 zł (ponownie może to być przelew z Twojego konta w innym banku)
 • logowanie w apce mobilnej: zaloguj się przynajmniej 3 razy do aplikacji mobilnej - uwaga, warunek ten należy spełnić w 3 różnych dniach

Uwaga, warunkiem otrzymania kolejnej premii jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

 

Kiedy nagrody za konto od BNP Paribas?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Moja i Twoja okazja organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w mojaitwojaokazja(at)promocja.bnpparibasplus.pl):

 • do 20.06.2023 o przyznaniu nagrody pieniężnej na 70 zł dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Moja i Twoja okazja
 • do 25.07.2023 o przyznaniu nagrody pieniężnej na 215 zł dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Moja i Twoja okazja i spełnienie warunków promocji w czerwcu 2023
 • do 25.08.2023 o przyznaniu nagrody pieniężnej na 215 zł dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Moja i Twoja okazja i spełnienie warunków promocji w lipcu 2023

Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie bnpparibas.pl/mojaitwojaokazja/regulamin.pdf?v=1 oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Istotne informacje

O wybranych wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, są to jednak istotne informacje, poniżej przypomnienie:

Wpływ na konto to każdy wpływ środków na konto osobiste, z wyłączeniem wpływów pochodzących z:

 • a) innych rachunków tego samego Uczestnika (w tym rachunków, których uczestnik jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (w tym rachunków prowadzonych na rzecz uczestnika przez BNP Paribas w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima),
 • b) rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas uczestnikowi promocji, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych w ramach działalności przejętej przez BNP Paribas w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540 z dniem 31.10.2018 r. następnie przejętych przez BNP Paribas,
 • c) wpłat gotówkowych, w tym wpłat we wpłatomacie

W praktyce wystarczy nawet przelew z Twojego konta w innym banku.

👉Logowanie w różnych dniach - poniżej fragment z regulaminu promocji: zalogował się min. 3-krotnie tj. w trzech różnych dniach danego miesiąca do Aplikacji Mobilnej (w ciągu jednego dnia będzie uwzględniane tylko jedno logowanie)

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

👉Informujemy też, że składając wniosek w promocji BNP Paribas Moja i Twoja okazja warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Moja i Twoja okazja BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta❓ To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli masz poniżej 26 lat. Dla osób powyżej 26. roku życia BNP Paribas pobierze 0/2/7 zł. Jeśli nie zrobisz nic bank pobierze 7 zł, 2 zł - jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą wydaną do konta, 0 zł jeśli wykonasz transakcje oraz zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej i masz wyrażone zgody marketingowe.
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 8 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie CYBER Pomoc, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 12 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Rezygnacja z Podróży - zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS (lub poprzez kuriera), a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas Moja i Twoja okazja (skrót)

 

Moja i Twoja okazja pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji BNP Moja i Twoja okazja?

Promocja BNP Moja i Twoja okazja obowiązuje do 2023-05-28 r. lub wyczerpania puli 2000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji BNP Paribas Moja i Twoja okazja aby zdobyć nagrody?

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji BNP Paribas Moja i Twoja okazja złóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Moja i Twoja okazja opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Moja i Twoja okazja forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)