ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
BNP Paribas

Promocja BNP Paribas "Na stacji korzyści" - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i odbierz ⛽250 zł na stacje Orlen albo do 💰150 zł w gotówce.

Do spełnienia warunków wystarczy zapewnić wpływ na konto, wykonać płatności BLIKIEM i przelewy - poznaj szczegóły oferty, uwaga limit 3000 wniosków.

 

Dla kogo?

Tradycyjnie już promocja, w tym przedstawiana Na stacji korzyści dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Na stacji korzyści nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji

Jak wziąć udział w promocji Na stacji korzyści BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 30.06.2020 (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji Na stacji korzyści można wziąć udział tylko na stronie promocji, przypominamy też, że istnieje limit 3000 wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej
 • (na tej samej stronie) złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą, najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj, należy to zrobić również nie później niż do 30.06.2020 wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym;
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej - należy to zrobić nie później niż do 15.07.2020. W tym terminie aktywuj również kartę wydaną do konta.

Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić złożenie wniosku.

 

Jeśli wybierzesz premię w gotówce

W lipcu 2020:

 • wykonaj min. 3 płatności BLIK na dowolne kwoty,
 • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej

W sierpniu 2020:

 • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej - kwoty dowolne,
 • zapewnij wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł - może to być przelew z Twojego konta w innym banku

 

Jeśli wybierzesz premię na Orlen

W lipcu 2020:

 • wykonaj min. 5 płatności BLIK na dowolne kwoty,
 • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej,
 • zapewnij wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł - może to być przelew z Twojego konta w innym banku

W sierpniu 2020:

 • wykonaj min. 5 płatności BLIK na dowolne kwoty,
 • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej,
 • zapewnij wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł - może to być przelew z Twojego konta w innym banku

 

Kiedy nagrody?

Jeśli wybierzesz bonus w gotówce to o przyznaniu nagród organizator poinformuje Cię mailowo do 21.08.2020 (za warunki w lipcu) i do 24.09.2020 (warunki w sierpniu). Na pierwszą wiadomość należy zareagować i do 26.08.2020 zalogować się na stronie promocji podając numer konta do wypłaty premii. Wypłata nagród nastąpi do 31.08 oraz do 30.09.2020.

Jeśli zdecydujesz się na kartę paliwową to informację o jej przyznaniu otrzymasz mailowo do 24.09.2020. Na wiadomość tę należy zareagować i do 29.09.2020 zalogować się na stronie promocji podając adres, na który ma być wysłana karta.

Oczywiście do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w NA STACJI KORZYŚCI oraz oczywiście na stronie promocji.

 

Istotne informacje

ℹ Informujemy, że w promocji Na stacji korzyści Bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli będziesz wykonywać standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Na stacji korzyści BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży"- zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji.

 

BNP Paribas Na stacji korzyści (skrót)

 • oferta do dnia 2020-06-30
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Na stacji korzyści pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji Na stacji korzyści❓

Promocja BNP obowiązuje do 30 czerwca 2020 r. lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji Na stacji korzyści❓

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji Na stacji korzyści złóż wniosek, zawrzyj umowę o konto i kartę debetową wydawaną do konta (pamiętaj o jej aktywacji) oraz dostęp do bankowości internetowej. W lipcu i sierpniu zapewnij wpływ na konto, płatności BLIK i przelewy, np. na konto w innym banku. Szczegółowe informacje na stronie promocji.

⏰Do kiedy muszę uzupełnić dane do wypłaty premii❓

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Na stacji korzyści bank BNP Paribas poinformuje Cię do 24.09.2020 (jeśli wybierzesz gotówkę) lub do 29.09.2020 (jeśli wybierzesz bony). Na wiadomość od BNP należy zareagować i zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych, które zostaną przesłane na adres email), na której należy uzupełnić dane niezbędne do otrzymania bonusu.

Na stacji korzyści BNP Paribas opinie

Na stacji korzyści - weź udział w promocji i zgarnij kartę paliwową na Orlen albo bonus w gotówce. [2020-06-02]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Na stacji korzyści opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Na stacji korzyści:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora