ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
BNP Paribas

Promocja Piękna premia BNP Paribas - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i zyskaj nawet 300 zł w bonach na Allegro

Ponownie obowiązuje roczny okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta BNP Paribas, które oczywiście nie obejmują klientów BGŻ Optima. Uwaga❗ Limit 3500 wniosków, nie warto zwlekać - sprawdź zasady promocji "Piękna premia".

 

Dla kogo?

Promocja BNP Piękna premia dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Piękna premia nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji

Jak wziąć udział w promocji "Piękna premia" BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 26.05.2020, na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia. Przypominamy też, że istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej;
 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat (nie później niż do 26.05.2020);
 • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej - należy to zrobić nie późnij niż do 16.06.2020;

Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić złożenie wniosku.

 

Nagrody za:

🎫 I bon 100 zł do Allegro - w czerwcu 2020 wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM na dowolne kwoty oraz wykonaj 3 przelewy z bankowości internetowej lub aplikacji GOmobile

🎫 II bon 100 zł do Allegro - w lipcu 2020 zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta

🎫 III bon 100 zł do Allegro - w sierpniu 2020 wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM na dowolne kwoty oraz wykonaj 3 przelewy z bankowości internetowej lub aplikacji GOmobile

To wszystko!

 

Kiedy nagroda?

O przyznaniu bonów na Allegro organizator poinformuje Cię mailowo:

 • do 19.07.2020 (I 🎫 bon 100 zł) za spełnienie warunków w czerwcu
 • do 25.08.2020 (II 🎫 bon 100 zł) za spełnienie warunków w lipcu
 • do 25.09.2020 (III 🎫 bon 100 zł) za spełnienie warunków w sierpniu

A bony w formie kodów SMS otrzymasz:

 • do 31.07.2020 - pierwszy bon
 • do 31.08.2020 - drugi bon
 • do 30.09.2020 - trzeci bon

Oczywiście do momentu odebrania bonus konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w PIĘKNA PREMIA oraz oczywiście na stronie promocji.

 

Istotne informacje

👉Wpływ na konto może pochodzić z dowolnego źródła poza przelewami własnymi w BNP Paribas (BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen-Polbank i BGŻ Optima). Najłatwiej będzie wykonać przelew z własnego konta w innym banku.

👉Bank BNP Paribas wyłączył transakcje o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Są to wszelkiego rodzaju ułatwiacze płatności. Jeśli będziesz wykonywać standardowe płatności w sklepach, marketach, aptekach, stacjach paliw itp., to możesz potraktować ten zapis jedynie jako wskazówkę.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Piękna premia BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

Za kartę Otwartą na eŚwiat zapłacisz 6 zł, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera - przypominamy, że tylko ta karta bierze udział w promocji Piękna premia.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty.

 

BNP Paribas Piękna premia (skrót)

 • oferta do dnia 2020-05-26
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Piękna premia pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji❓

Promocja BNP Paribas Piękna premia obowiązuje do 2020-05-26 lub wcześniejszego wyczerpania promocyjnej puli 3500 wniosków.

👉Jakie muszę spełnić warunki w promocji Piękna Premia❓

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji Piękna Premia złóż wniosek, zawrzyj umowę o konto i kartę debetową otwartą na eŚwiat wydawaną do konta (tylko ta karta bierze udział w promocji, pamiętaj też o aktywacji karty) oraz dostęp do bankowości internetowej. W czerwcu 2020 wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM na dowolne kwoty oraz wykonaj 3 przelewy z bankowości internetowej lub aplikacji GOmobile, w lipcu 2020 zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta, w sierpniu 2020 wykonaj min. 3 płatności BLIKIEM na dowolne kwoty oraz wykonaj 3 przelewy z bankowości internetowej lub aplikacji GOmobile. Szczegółowe informacje znajdziesz także na stronie promocji Piękna Premia, na którą odsyłamy.

⏰Kiedy otrzymam nagrody❓

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Piękna Premia BNP Paribas, którymi są bony do Allegro, BNP Paribas poinformuje Cię mailowo do 19.07.2020 (I 🎫 bon 100 zł) za spełnienie warunków w czerwcu, do 25.08.2020 (II 🎫 bon 100 zł) za spełnienie warunków w lipcu, do 25.09.2020 (III 🎫 bon 100 zł) za spełnienie warunków w sierpniu. A bony w formie 📲kodów SMS otrzymasz: do 31.07.2020 – pierwszy 🎫 bon Allegro, do 31.08.2020 – drugi 🎫 bon Allegro, do 30.09.2020 – trzeci 🎫 bon Allegro.

✍Jak składać reklamację❓

Warunki spełnione, a maila brak? Sprawdź ponownie skrzynkę: foldery kosz i spam itp. Brak maila - napisz do organizatora promocji Piękna premia: pieknapremia(at)bnpparibasplus.pl lub na adres organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa. Najlepiej użyj maila, który posłużył do rejestracji w promocji lub podaj ten adres w swojej wiadomości. Opisz swój problem.

💲Czy mogę założyć kilka kont w promocji i kilkukrotnie otrzymać premię❓

Nie, zgodnie z regulaminem każdy uczestnik może wziąć udział w promocji tylko 1 raz. Również w banku BNP Paribas możesz otworzyć tylko jedno indywidualne konto osobiste.

Piękna premia BNP Paribas opinie

Piękna premia czyli 300 zł w bonach do Allegro może być Twoja - polecamy promocję i zachęcamy do zapoznania się z zasadami oferty. [2020-05-18]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Piękna premia opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Piękna premia:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora