Promocja BNP Paribas Projekt Mikołajki - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz premie pieniężne do 💰350 zł w gotówce oraz 🎫50 zł w bonie Allegro. Promocja Projekt Mikołajki od BNP Paribas to oferta limitowana z limitem 3000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrody gwarantowane, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji BNP Paribas Projekt Mikołajki.

 

Projekt Mikołajki - dla kogo?

Projekt Mikołajki to promocja z kontem osobistym BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Projekt Mikołajki nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty w promocji BNP Projekt Mikołajki mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych GO Opitma (BGŻ Optima) - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Nagrody w promocji BNP to:

 • 🎫50 zł na Allegro (bon)
 • 💰2 x 175 zł w gotówce

Co daje w sumie do 400 zł premii - poznaj zasady promocji BNP.

 

Zasady promocji Projekt Mikołajki

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji Projekt Mikołajki BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 16.12.2022 r. (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP Projekt Mikołajki można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 3000 wniosków
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Do wyboru są trzy karty, ale najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj - wystarczy jedna płatność, aby karta była darmowa. Dostępne są także inne karty (więcej o kartach w kolejnych akapitach). Wniosek należy złożyć nie później niż do 16.12.2022 r. wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym, przy czym pamiętaj o limicie wniosków
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej w promocji Projekt Mikołajki - należy to zrobić najpóźniej do 31.12.2022 r.
 • aktywuj kartę - kartę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty otrzymania, ale nie później niż do 31.12.2022, tj. w tym czasie koniecznie nadaj PIN do karty - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii

Ważne❗ Składając wniosek w promocji BNP Paribas Projekt Mikołajki warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Jak zdobyć nagrody❓

🎫50 zł w bonie Allegro (pierwsza nagroda) - aby zdobyć nagrody w promocji Projekt Mikołajki od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie

💰175 zł w gotówce (druga nagroda) - aby zdobyć kolejną nagrodę pieniężną w promocji Projekt Mikołajki od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w styczniu 2022:

 • przelew z konta: wykonaj min. 1 przelew z Konta Otwartego na Ciebie w promocji Projekt Mikołajki lub aplikacji mobilnej na dowolną kwotę (wystarczy przelew na Twoje konto w innym banku) oraz
 • płatności kartą: wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji Projekt Mikołajki (kwoty dowolne)
 • płatności BLIK: wykonaj płatności BLIKIEM na sumę 200 zł (jedna lub wiele płatności)

💰175 zł w gotówce (trzecia nagroda) - aby zdobyć kolejną nagrodę pieniężną w promocji Projekt Mikołajki od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w lutym 2022:

 • przelew z konta: wykonaj min. 1 przelew z Konta Otwartego na Ciebie w promocji Projekt Mikołajki lub aplikacji mobilnej na dowolną kwotę (wystarczy przelew na Twoje konto w innym banku) oraz
 • płatności kartą: wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji Projekt Mikołajki (kwoty dowolne)
 • płatności BLIK: wykonaj płatności BLIKIEM na sumę 200 zł (jedna lub wiele płatności)

Uwaga, warunkiem otrzymania kolejnej premii jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

 

Kiedy nagrody za konto od BNP Paribas?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Projekt Mikołajki organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w projektmikolajki(at)bnpparibasplus.pl).

✍Informacje o przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Projekt Mikołajki otrzymasz:

 • do 20.01.2023 o przyznaniu bonu Allegro na 50 zł - za złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w promocji Projekt Mikołajki oraz podpisanie umowy i aktywację karty w wymaganym terminie oraz
 • do 17.02.2023 o przyznaniu nagrody 175 zł - za spełnienie warunków w promocji Projekt Mikołajki w styczniu 2023 oraz
 • do 28.03.2023 o przyznaniu nagrody 275 zł - za spełnienie warunków w promocji Projekt Mikołajki w lutym 2023

Na drugą wiadomość należało będzie zareagować i do 23. marca 2023, zalogować się na stronie promocji aby podać nr rachunku do wypłaty premii.

💸Bon Allegro i wypłata premii nastąpi do:

 • bon 50 zł do Allegro otrzymasz do 31.01.2023 r. - bon Allegro w promocji Projekt Mikołajki otrzymasz na numer telefonu wskazany w procesie rejestracji
 • przelew 175 zł do 28.02.2023 r. - przelew na konto Otwarte na Ciebie - to nagrod w promocji Projekt Mikołajki za spełnienie warunków w styczniu 2023
 • przelew 175 zł do 31.03.2023 r. - przelew na konto Otwarte na Ciebie - to nagrod w promocji Projekt Mikołajki za spełnienie warunków w lutym 2023

Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie bnpparibas.pl/projektmikolajki/regulamin.pdf oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Istotne informacje

O wybranych wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, są to jednak istotne informacje, poniżej przypomnienie

📲Płacąc kartą lub BLIKIEM w promocji BNP Paribas Projekt Mikołajki możesz płacić zarówno w sklepach, jak i w internecie, należy jednak pamiętać, że na potrzeby promocji bank wyłączył operacje o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju ułatwiacze płatności. Wykonując standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę. Wyłączone są również płatności za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media.

💸Wykonując przelewy z Konta Otwartego na Ciebie w ramach prezentowanej promocji pamiętaj, że zgrodnie z regulaminem oferty:

 • polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz że
 • wyłączone są przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

👉Informujemy też, że składając wniosek w promocji BNP Paribas Projekt Mikołajki warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Projekt Mikołajki BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta❓ To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej trzy płatności kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash - 5 zł jeśli nie spełnisz warunku.
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie CYBER Pomoc, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Rezygnacja z Podróży - zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas Projekt Mikołajki (skrót)

 • dzień odniesienia w promocji BNP Paribas 2021-11-25
 • oferta do dnia 2022-12-16
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • BNP Paribas Projekt Mikołajki

 

Projekt Mikołajki pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji BNP Projekt Mikołajki?

Promocja BNP Konto na lata obowiązuje do 2022-12-16 r. lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji BNP Paribas Projekt Mikołajki aby zdobyć nagrody?

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji BNP Paribas Projekt Mikołajkizłóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.5 (1 opinia o Projekt Mikołajki BNP Paribas)

Projekt Mikołajki BNP Paribas opinie

Projekt Mikołajki - do 400 zł za konto BNP Paribas, w tym 50 zł w bonie na Allegro i 350 zł w gotówce. [2022-11-25]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Projekt Mikołajki opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Projekt Mikołajki forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)