Promocja dla Ciebie
Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 430 PLN
Promocja do dnia2024-05-17
Otwórz konto naPromocja dla Ciebie BNP Paribas
Uwaga❗limit 9000 (wniosków / nagród)
Ekstra bonus💰430 zł

BNP Paribas Promocja dla Ciebie: to jedynie skrócony opis "BNP Paribas Promocja dla Ciebie", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Promocja dla Ciebie, który dostępny jest poniżej albo na stronie BNP Paribas, na którą odsyłamy.

 

Promocja BNP Paribas Promocja dla Ciebie - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz bonusy o łącznej wartości nawet 430 zł w gotówce, w tym 50 zł za samo otwarcie konta. Promocja Promocja dla Ciebie od BNP Paribas to oferta limitowana z limitem 9000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrody gwarantowane, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji BNP Paribas Promocja dla Ciebie.

Promocja dla Ciebie - dla kogo?

Promocja dla Ciebie to promocja z konta osobistego BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Promocja dla Ciebie nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty w promocji BNP Promocja dla Ciebie mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych GO Opitma (BGŻ Optima) - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Nagrody w promocji BNP to:

 • 1 x 💰50 zł w gotówce
 • 2 x 💰190 zł w gotówce, co daje łącznie 380 zł

i w sumie do 430 zł premii - poznaj zasady promocji BNP.

 

Zasady promocji Promocja dla Ciebie

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji Promocja dla Ciebie BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 17.05.2024 r. (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP Promocja dla Ciebie można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 9000 wniosków
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Wniosek należy złożyć nie później niż do 17.05.2024 r. wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym, przy czym pamiętaj o limicie wniosków.
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej w promocji Promocja dla Ciebie - należy to zrobić najpóźniej do 31.05.2024 r.
 • aktywuj kartę - nie później niż do 31.05.2025 aktywuj kartę wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji Promocja dla Ciebie, tj. w tym czasie koniecznie nadaj PIN do karty - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii

Ważne❗ Składając wniosek w promocji BNP Paribas Promocja dla Ciebie warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

Jak zdobyć nagrody?

💰50 zł w gotówce - aby zdobyć pierwszą nagrodę pieniężną w promocji Promocja dla Ciebie od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie

💰2 x 190 zł w gotówce (druga i trzecia nagroda - razem 380 zł) - aby te nagrody pieniężne w promocji Promocja dla Ciebie od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym po miesiącu, w którym spełnisz warunki uprawniające do otrzymania pierwszej premii (50 zł):

 • 💸wpływ na konto - zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 900 zł (wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku) oraz
 • 📲transakcje BLIK - wykonaj min. 4 transakcje BLIK na dowolne kwoty (mogą to być płatności i/lub przelewy na telefon)
 • 💸przelewy z konta - wykonaj min. 2 przelewy z Konta Otwartego na Ciebie w opisywanej promocji po 50 zł każdy - wykonaj standardowy przelew Elixir (nie wykonuj przelewów ekspresowych na telefon)

Uwaga, warunkiem otrzymania kolejnej premii jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

Kiedy nagrody za konto od BNP Paribas?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Promocja dla Ciebie organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w promocjadlaciebie(at)promocja.bnpparibasplus.pl) najpóźniej do 22. dnia następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania premii. Jeśli wypadnie to w dzień wolny od pracy, wówczas powiadomienie przyjdzie w pierwszy dzień roboczy.

Na pierwszą wiadomość, tj. o przyznaniu bonus 50 zł, należało będzie zareagować i do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymasz wiadomość o otrzymaniu nagrody, uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii.

Nagrody otrzymasz:do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymasz informację o przyznaniu nagrody. Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie bnpparibas.pl/promocjadlaciebie/regulamin.pdf?v=1 oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

Istotne informacje

O wybranych wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, są to jednak istotne informacje, poniżej przypomnienie:

Transakcje BLIK -transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile , w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Wpływy na konto - każdy wpływ na konto osobiste z wyłączeniem innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas (w tym GOOptima - były BGŻ Optima), rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych, w tym wpłat we wpłatomacie.

Przelew - polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym przelewów na telefon BLIK

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych. Informujemy też, że składając wniosek w promocji BNP Paribas Promocja dla Ciebie warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Promocja dla Ciebie BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta? To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli masz poniżej 26 lat. Dla osób powyżej 26. roku życia BNP Paribas pobierze 0/2/7 zł. Jeśli nie zrobisz nic bank pobierze 7 zł, 2 zł - jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą wydaną do konta, 0 zł jeśli wykonasz transakcje oraz zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej i masz wyrażone zgody marketingowe (brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych).
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 8 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie CYBER Pomoc, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 12 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Rezygnacja z Podróży - zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS (lub poprzez kuriera), a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas Promocja dla Ciebie (skrót)

BNP Paribas konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Promocja dla Ciebie od BNP Paribas - zachęcamy do wyrażenia opinii o BNP Paribas:

 • dzień odniesienia w promocji BNP Paribas 2023-02-07
 • oferta do dnia 2024-05-17
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

- więcej na wskazanej stronie.


 

Promocja dla Ciebie pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji BNP PROMOCJA DLA CIEBIE?

Promocja BNP PROMOCJA DLA CIEBIE obowiązuje do 2024-05-17 r. lub wyczerpania puli 9000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji BNP Paribas PROMOCJA DLA CIEBIE aby zdobyć nagrody?

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji BNP Paribas PROMOCJA DLA CIEBIE złóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Promocja dla Ciebie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Promocja dla Ciebie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)