Konto z przejazdem BNP Paribas - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i odbierz nawet 300 zł na przejazdy z Boltem

A warunki do spełnienia są bardzo proste: wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu na dowolną kwotę, przelew z konta, niewielki wypłw na konto albo płatność mobilna - poznaj zasady promocji BNP Konto z przejazdem.

Zobacz też alternatywną promocję Konto Otwarte na Ciebie z premią.

Dla kogo?

Promocja Konto z przejazdem dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Konto z przejazdem nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Zasady promocji

Jak wziąć udział w promocji "Konto z przejazdem" BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 05.02.2020 (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia);
 • (na tej samej stronie) złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą, najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj, należy to zrobić również nie później niż do 05.02.2020 wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym;
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej - należy to zrobić nie późnij niż do 12.02.2020

Uwaga! Istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej. Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić złożenie wniosku.

Warunki uzyskania nagród

W okresie od lutego do lipca 2020 (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. jedną z aktywności (ale warto więcej):

 • wpływ - zapewnij wpływ na konto na kwotę min. 10 zł albo
 • płatność kartą - wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę albo
 • przelew z konta - wykonaj przelew z nowo utworzonego konta na dowolną kwotę z wykorzystaniem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile - najlepiej wykonaj przelew zewnętrzny na Twoje konto w innym banku albo
 • płatność mobilna - wykonaj płatność Google Pay lub Apple Pay albo
 • płatność BLIK - zapłać BLIKIEM w sklepie lub w internecie

Za każdą z aktywnośći otrzymasz kod o wartości 10 zł, w miesiącu możesz zdobyć maksymalnie 5 kodów o wartości 50 zł, przy czym nie musisz wykonywać 5 różnych aktywności, możesz np. wykonać 4 płatności BLIKIEM i jeden przelew lub inne.

Kiedy nagroda?

O przyznaniu nagród BNP Paribas będzie informował Cię mailowo do 24. dnia miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunek uprawniający do otrzymania nagrody.

Nagrodę otrzymasz w formie kodu SMS do końca danego miesiąca, np.:

 • w lutym spełniasz warunki do uzyskania kodów;
 • do 24. marca otrzymujesz mailowe powiadomienie o spełnieniu warunków promocji (w danym miesiącu);
 • do 31. marca otrzymujesz SMS z kodem itd.

Ostatnie powiadomienie otrzymasz do 24.08, a do 31.08 otrzymasz ostatni kod SMS z nagrodą. Oczywiście do momentu odebrania nagród konto, karta i dostęp do bankowości muszą być aktywne. Regulamin promocji na stronie Konto z przejazdem

Istotne informacje

👉Bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli wykonujesz standardowe operacje kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Konto z przejazdem BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży"- zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji.

 

BNP Paribas Konto z przejazdem Bolt (skrót)

 • oferta do dnia 2020-02-05
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto z przejazdem Bolt opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto z przejazdem Bolt:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)