Promocja BNP Paribas Smakuj Życie - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz bony do Biedronki o wartości do 🐞450 zł w bonach. Promocja Smakuj Życie od BNP Paribas to oferta limitowana z limitem 3000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrody gwarantowane, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji BNP Paribas Smakuj Życie.

 

Smakuj Życie - dla kogo?

Smakuj Życie to promocja z konta osobistego BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Smakuj Życie nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty w promocji BNP Smakuj Życie mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych GO Opitma (BGŻ Optima) - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Nagrody w promocji BNP to:

 • 🐞100 zł w formie bonu do Biedronki
 • 🐞bon do Biedronki o wartości 175 zł
 • 🐞175 zł w bonie do Biedronki

Co daje w sumie do 450 zł w bonach do Biedronki - poznaj zasady promocji BNP.

 

Zasady promocji Smakuj Życie

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji Smakuj Życie BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 11.04.2023 r. (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP Smakuj Życie można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 3000 wniosków
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Do wyboru są trzy karty, ale najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj - wystarczy jedna płatność, aby karta była darmowa. Dostępne są także inne karty (więcej o kartach w kolejnych akapitach). Wniosek należy złożyć nie później niż do 11.04.2023 r. wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym, przy czym pamiętaj o limicie wniosków
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej w promocji Smakuj Życie - należy to zrobić najpóźniej do 24.04.2023 r.
 • aktywuj kartę - kartę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty otrzymania, ale nie później niż do 24.04.2023, tj. w tym czasie koniecznie nadaj PIN do karty - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii

Ważne❗ Składając wniosek w promocji BNP Paribas Smakuj Życie warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Jak zdobyć nagrody❓

🐞100 zł w bonie do Biedronki - aby zdobyć pierwszą nagrodę w promocji Smakuj Życie od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie
 • w kwietniu 2023 zapewnij wpływ na konto - kwota dowolna, możesz spełnić ten warunek przelewając środki z Twojego konta w innym banku

🐞175 zł bon do Biedronki (druga nagroda) - aby zdobyć kolejną nagrodę w promocji Smakuj Życie od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w maju 2023:

 • wpływy na konto: zapewnij min. 3 wpływy na konto, każdy w kwocie min. 100 zł (ponownie może to być przelew z Twojego konta w innym banku)
 • płatności kartą: wykonaj płatności kartą wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji Smakuj Życie na łączną kwotę min 400 zł

🐞175 zł bon do Biedronki (trzecia nagroda) - aby zdobyć kolejną nagrodę w promocji Smakuj Życie od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w czerwcu 2023 powtórz warunki z maja, czyli:

 • wpływy na konto: zapewnij min. 3 wpływy na konto, każdy w kwocie min. 100 zł (ponownie może to być przelew z Twojego konta w innym banku)
 • płatności kartą: wykonaj płatności kartą wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji Smakuj Życie na łączną kwotę min 400 zł

Uwaga, warunkiem otrzymania kolejnej premii jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

 

Kiedy nagrody za konto od BNP Paribas?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Smakuj Życie organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w smakujzycie(at)promocja.bnpparibasplus.pl):

 • do 23.05.2023 o przyznaniu bonu do Biedronki na 100 zł dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Smakuj Życie i spełnienie warunków promocji w kwietniu 2023
 • do 23.06.2023 o przyznaniu bonu do Biedronki na 175 zł dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Smakuj Życie i spełnienie warunków promocji w maju 2023
 • do 24.07.2023 o przyznaniu bonu do Biedronki na 175 zł dla otwierających Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji Smakuj Życie i spełnienie warunków promocji w czerwcu 2023

Bony do Biedronki (w formie kodu SMS) będą wysyłane do 31.05 (🐞bon 100 zł), do 30.06 (🐞bon 175 zł) i do 31.07.2023 (🐞bon 175 zł).

Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie bnpparibas.pl/smakujzycie/regulamin.pdf?v=1 oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Istotne informacje

O wybranych wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, są to jednak istotne informacje, poniżej przypomnienie

📲Płacąc kartą w promocji BNP Paribas Smakuj Życie możesz płacić zarówno w sklepach, jak i w internecie, należy jednak pamiętać, że na potrzeby promocji bank wyłączył operacje o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju ułatwiacze płatności. Wykonując standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę. Wyłączone są również płatności za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

👉Informujemy też, że składając wniosek w promocji BNP Paribas Smakuj Życie warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Smakuj Życie BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta❓ To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli masz poniżej 26 lat. Dla osób powyżej 26. roku życia BNP Paribas pobierze 0/2/7 zł. Jeśli nie zrobisz nic bank pobierze 7 zł, 2 zł - jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą wydaną do konta, 0 zł jeśli wykonasz transakcje oraz zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej i masz wyrażone zgody marketingowe.
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 8 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie CYBER Pomoc, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 12 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Rezygnacja z Podróży - zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS (lub poprzez kuriera), a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas Smakuj Życie (skrót)

BNP Paribas konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Smakuj Życie od BNP Paribas - zachęcamy do wyrażenia opinii o BNP Paribas:

 • dzień odniesienia w promocji BNP Paribas 2022-03-14
 • oferta do dnia 2023-04-11
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

- więcej na wskazanej stronie.


 

Smakuj Życie pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji BNP Smakuj Życie?

Promocja BNP Smakuj Życie obowiązuje do 2023-04-11 r. lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji BNP Paribas Smakuj Życie aby zdobyć nagrody?

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji BNP Paribas Smakuj Życie złóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.5 (1 opinia o Smakuj Życie BNP Paribas)

Smakuj Życie BNP Paribas opinie

Bony do Biedronki o wartości nawet 450 zł za Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji Smakuj Życie. [2023-03-16]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Smakuj Życie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Smakuj Życie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)