Wracamy do nauki to promocja BNP Paribas - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz do 🐞300 zł w bonach do Biedronki i 🎫100 zł do Allegro po spełnieniu prostych warunków promocji.

Promocja BNP Paribas, jak już wcześniej bywało, to oferta limitowana. Akcja Wracamy do nauki posiada limit 3000 wniosków (w poprzedniej odsłonie promocji BNP było to 1800), po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrodę, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji Wracamy do nauki BNP Paribas.

 

Wracamy do nauki - dla kogo?

Wracamy do nauki to promocja konta BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Wracamy do nauki nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont. Zwracamy uwagę, że w innych promocjach, które opisywaliśmy ostatnio, BNP Paribas stosował roczny okres karencji.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty Wracamy do nauki mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji "Wracamy do nauki"

Jak wziąć udział w promocji Wracamy do nauki BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 06.09.2020 (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP Wracamy do nauki można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 3000 wniosków (zważ iż jest to 3000, a nie 1800 jak w poprzedniej promocji BNP), niemniej jednak nagrody są atrakcyjne i promocja może zakończyć się wcześniej
 • (na tej samej stronie) złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Do wyboru są trzy karty, ale najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj - wystarczy jedna płatność, aby karta była darmowa. Dostępne są także inne karty (więcej o kartach w kolejnych akapitach). Wniosek należy złożyć nie później niż do 06.09.2020 wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym;
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej - należy to zrobić nie później niż do 21.09.2020. Koniecznie pamiętaj, aby w tym terminie aktywować kartę wydaną do konta (nadaj PIN do karty) - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii.

Składając wniosek w promocji BNP Paribas Wracamy do nauki warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Jak zdobyć 🐞300 zł i 🎫100 zł?

Nagrody podzielone są na "transze", warunkiem zdobycia kolejnej nagrody jest spełnienie warunków uprawniających do otrzymania poprzedniej. Aby je zdobyć należy:

🐞Bon 100 zł do Biedronki we wrześniu 2020:

 • spełnij warunki opisane w poprzednij akapicie (wniosek, umowa i aktywacja karty)
 • 💳wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta BNP Paribas na dowolne kwoty
 • 💰wpływ: zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł

🐞200 zł do Biedronki - aby zdobyć drugą nagrodę w październiku 2020:

 • 📲płatności BLIK: wykonaj 7 płatności BLIK na dowolne kwoty; 
 • 💸przelewy: wykonaj min. 4 przelewy z bankowości internetowej lub mobilnej BNP Paribas (na dowolne kwoty);
 • 💰wpływ: zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł

🎫100 zł w bonie do Allegro - aby je zdobyć we wrześniu i październiku 2020:

 • zapewnij wpływ (w każdym z miesięcy) na łączną kwote min. 1000 zł - warunek ten dodaliśmy już w poprzednich punktach

👉Uwaga, aby otrzymać kolejne nagrody, konieczne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzednich, np. aby uzyskać bon 200 zł do Biedronki, należy spełnić warunki uprawniające do uzyskania bonu o wartości 100 zł, aby otrzymać bon do Allegro, należy spełnić warunki uzyskania obydwu bonów do Biedronki❗

 

Kiedy nagrody?

O przyznaniu nagród organizator w promocji konta BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo:

 • 🐞do 26.10.2020 uzyskasz informację o przyznaniu bonu o wartości 100 zł do wykorzystania do Biedronki - to nagroda za spełnienie warunków promocji Wracamy do nauki we wrześniu 2020;
 • 🐞do 25.11.2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu kolejnego bonu do Biedronki, tym razem w wysokości 200 zł (za spełnienie warunków w październiku);
 • 🎫do 23.12.2020 r. uzyskasz informację o przyznaniu bonu do Allegro o wartości 100 zł - to nagroda za zapewnienie wpływu we wrześniu i październiku 2020.

Nagrody, w formie kodów SMS, otrzymasz na numer telefonu podany podczas procesu rejestracji odpowiednio:

 • 📲do 31.10.2020 (bon 100 zł do Biedronki🐞)
 • 📲do 30.11.2020 (bon 200 zł do Biedronki🐞)
 • 📲do 31.12.2021 (bon 100 zł do Allegro)

Oczywiście do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w WRACAMY DO NAUKI oraz oczywiście na stronie promocji.

 

Istotne informacje

Warto wiedzieć iż w promocji Wracamy do nauki Bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Wykonując "standardowe" płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę. Poza tym, w ramach opisywanej promocji należy wykonać tylko 4 płatności kartą, dodatkowo na dowolne kwoty, nie muszą to być płatności w Biedronce czy na Allegro.

Wpływem na konto może rzecz jasna być przelew od pracodawcy czy kontrahenta ale równie dobrze może to być przelew z Twojego konta w innym banku.

Płatności BLIK to transakcje w punktach handlowo - usługowych i/lub w internecie z użyciem 6-cyfrowego kodu BLIK. W promocji nie biorą udział przelewy na telefon, czy wypłaty BLIK z bankomatów.

Przelewem może być np. płatnośc za rachunki, ale równie dobrze przelew na Twoje konto w innym banku. Przelew należy zlecić z bankowości internetowej lub mobilnej, należy zlecić zwykły przelew w sesji Elixir, gdyż przelewy natychmiastowe nie biorą udziału w promocji.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Wracamy do nauki BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta❓ To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży"- zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas Wracamy do nauki (skrót)

 • oferta do dnia 2020-09-06
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Wracamy do nauki pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji Wracamy do nauki❓

Promocja BNP obowiązuje do 06 września 2020 r. lub wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji Wracamy do nauki aby zdobyć nagrody❓

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji Wracamy do nauki złóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.5 (1 opinia o Wracamy do nauki BNP Paribas)

Wracamy do nauki BNP Paribas opinie

Wracamy do nauki to najnowsza promocja BNP Paribas, w ramach której nawet 🐞300 zł do Biedronki i 🎫100 zł na Allegro po spełnieniu niewygórowanych warunków promocji [2020-08-24]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Wracamy do nauki opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wracamy do nauki:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)