ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
BNP Paribas

Promocja BNP Paribas Zganij Podarunek - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i odbierz 200 zł do Douglas od BNP oraz klocki LEGO o wartości 40 zł.

Do spełnienia warunków wystarczy zapewnić wpływ na konto na kwotę 500 zł i wykonać 5 płatności BLIKIEM - poznaj szczegóły oferty, uwaga limit 600 wniosków.

 

Dla kogo?

Tradycyjnie już promocja, w tym przedstawiana Zgarnij podarunek dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Zgarnij podarunek nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji

Jak wziąć udział w promocji Zgarnij podarunek BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 01.06.2020 (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji Zgarnij podarunek można wziąć udział tylko na stronie promocji, przypominamy też, że istnieje limit 600 wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej
 • (na tej samej stronie) złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą, najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj, należy to zrobić również nie później niż do 01.06.2020 wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym;
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej - należy to zrobić nie później niż do 19.06.2020. W tym terminie aktywuj również kartę wydaną do konta.

Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić złożenie wniosku.

 

Warunki promocji

W czerwcu 2020:

 • wykonaj min. 5 płatności BLIK na dowolne kwoty,

W lipcu 2020:

 • wykonaj min. 5 płatności BLIK na dowolne kwoty,
 • zapewnij wpływ na konto na kwotę min. 500 zł - może to być przelew z Twojego konta w innym banku

To wszystko!

 

Kiedy nagrody?

O przyznaniu nagrody BNP Paribas poinformuje Cię mailowo do 21.08. Na wiadomość tę należy zareagować i do 26.08 zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych, które zostaną przesłane na adres email) i podać informacje niezbędne do odbioru premii - należy podać adres, na jaki mają zostać wysłane klocki LEGO.

Nagrody, czyli:

 • zestaw klocków LEGO o wartości 40 zł,
 • voucher 200 zł do drogerii Douglas

zostaną wysłane do 31.08.2020:

 • zestaw klocków Lego na podany adres korespondencyjny,
 • 200 zł do Douglas w formie SMS na Twój numer telefonu

Klocki LEGO w promocji BNP, to jeden z zestawów (LEGO zestaw nr 30098 lub LEGO zestaw nr 45098, lub LEGO zestaw nr 65098), zestaw ma być przyznawany losowo.

Oczywiście do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w ZGARNIJ PODARUNEK oraz oczywiście na stronie promocji.

 

Istotne informacje

ℹ Informujemy, że w promocji Zgarnij podarunek Bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli będziesz wykonywać standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Zgarnij Podarunek BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży"- zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji.

 

BNP Paribas Zgarnij podarunek (skrót)

 • oferta do dnia 2020-06-01
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Zgarnij podarunek pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji Zgarnij Podarunek❓

Promocja BNP obowiązuje do 01 czerwca 2020 r. lub wyczerpania puli 600 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji Zgarnij Podarunek❓

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji Zgarnij Podarunek złóż wniosek, zawrzyj umowę o konto i kartę debetową wydawaną do konta (pamiętaj o jej aktywacji) oraz dostęp do bankowości internetowej. W czerwcu 2020 wykonaj co najmniej 5 płatności BLIKIEM, w lipcu 2020 zapewnij wpływ na kwotę min. 500 zł i wykonaj co najmniej 5 płatności BLIKIEM.

⏰Do kiedy muszę uzupełnić dane do wypłaty premii❓

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Zgarnij Podarunek bank BNP Paribas poinformuje Cię do 21.08.2020. Na tę wiadomość należy zareagować i do 26.08 zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych, które zostaną przesłane na adres email), na której należy adres do wysyłki klocków Lego.

Zgarnij podarunek BNP Paribas opinie

Zgarnij podarunek w promocji BNP Pribas czyli:
- zestaw klocków Lego o wartości 40 zł (zestaw LEGO nr 30098 lub zestaw LEGO nr 45098, lub zestaw LEGO nr 65098),
- voucher do sklepów Douglas o wartości 200 zł. [2020-05-27]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Zgarnij podarunek opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Zgarnij podarunek:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora